Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Jerry Jones locked up in a Fort Worth area mental institution!

Ha nem lesz egy épkézláb offensive playcaller, akkor szart sem ér az egész offseason. Garrettnek nem tudom mennyire van benne a keze a dologban, de év elején a még kb 90% emberanyaggal operáló Ryan mentette meg a seggét. Ha lett volna benne gerinc kiállt volna Ryan mellett felmondás ellenében. JJ előadja az Elefánt a porcelánboltban c. tragikomédiáját. Változások! Hurrá b*meg...!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
na, zsír, alakulunk. Tradeljük el Lee-t + első kör Sanchezért, Garrettet nevezzük ki Def. koordinátornak is, kék csillag helyett fessünk egy nagy rózsaszín Hello Kitty emblémát a stadion közepére, és jövőre tuti SB. Sőt, az NCAA-t is megnyerjük.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
akkor romeo a ti emberetek

már persze ha nem ment el a kedve az nfl-tőlJanek
Crennel 3-4-e teljesen más, mint a Cowboys-é. Ott a DL 2 gap technikát végez, a Dallas-é 1 gap-es. Wilfork és BigSey képességű NT (mindkét A gap-ért felel) és RDE (pass rush-ban és futás ellen is kiemelkedő) nélkül bivaly LB sor és sec. se biztos, hogy elegendő.tomi-tomi
Sztem akarunk egy NT-t hozni s drafton. Mindenképpen azt gondolom h egy hirtelen bizonytalanságot okozó döntés volt.Blevi
Csak annyit akartam mondani, hogy Crennel a Ti szempontotokból majdnem olyan, mint egy 4-3-ban gondolkodó DC.
A Pats-nek Crennel távozása és BigSey trade-elése után évekbe tellett, míg valamit össze tudott rakni. S ez a valami is csak azért működőképes hellyel-közzel, mert BabyVince-t éppen csak wide9 technikába nem lehet betenni. (De ki tudja, mit hoz a jövő! 😀 )
Én sem értem Ryan kirúgását - lehet, hogy az ikertestvér helyett történt vele -, de nem is látom a részleteket a Cowboys-nál.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ha az okokat keressük:
- kevés turnover főleg INT
- pass rush problémák (D-line gyengesége inkább)
- inkább zónát védekeztünk míg a CB-k inkább man-to-man az erőssége
- Washington elleni meccsen csúnyán nem tudtunk reagálni
Ezeken túl a védelem főleg a sérülések elott jól ment. Sőt sokszor még sérülten is meccsben tartotta a csapatot a sok O balfaszkodas ellenére. Azt gondolom az offenseben sokkal több és nagyobb gond volt mint a D-ben Red megis a helyen van.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
akkor romeo a ti emberetek

már persze ha nem ment el a kedve az nfl-tőlJanek
Crennel 3-4-e teljesen más, mint a Cowboys-é. Ott a DL 2 gap technikát végez, a Dallas-é 1 gap-es. Wilfork és BigSey képességű NT (mindkét A gap-ért felel) és RDE (pass rush-ban és futás ellen is kiemelkedő) nélkül bivaly LB sor és sec. se biztos, hogy elegendő.tomi-tomi
Sztem akarunk egy NT-t hozni s drafton. Mindenképpen azt gondolom h egy hirtelen bizonytalanságot okozó döntés volt.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
akkor romeo a ti emberetek

már persze ha nem ment el a kedve az nfl-tőlJanek
Crennel 3-4-e teljesen más, mint a Cowboys-é. Ott a DL 2 gap technikát végez, a Dallas-é 1 gap-es. Wilfork és BigSey képességű NT (mindkét A gap-ért felel) és RDE (pass rush-ban és futás ellen is kiemelkedő) nélkül bivaly LB sor és sec. se biztos, hogy elegendő.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Rob Ryan kirúgva!(ESPN Dallas)iktriad
Szerény véleményem szerint ez egy jó nagy balf...ság volt! Gratulálok. 10x előbb küldeném el Garretet mint Robot!
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
Jerry Jones szemléletváltást akar a védelemben. Javaslom, hogy akkor igazolja le Jézus Krisztust védőkoordinátornak, aki kézrátétellel meggyógyítja a sérült kezdőket, mert ennél jobb szemléletváltást nem tudok elképzelni a védelemben.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
akkor romeo a ti emberetek

már persze ha nem ment el a kedve az nfl-től

több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Egy biztos séma váltás nem lesz. Ezen kívül minden bizonytalan.
JJ amúgy is szerelmes a 3-4-be plusz emberanyag nincs hozzá.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
mindenesetre meglepő volt.

voltak hibái de elég nagy sérüléshullám is volt.

több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ki lesz az utód ha igy lesz? Blevi
r.crennel?Janek
Nem rossz ötlet. Sztem csapaton belül nincs megfelelő ember.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Ki lesz az utód ha igy lesz? Blevi
r.crennel?

több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ki lesz az utód ha igy lesz?
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Surprise motherf***er.... Nem tudom ez nagy meglepetés voltak a D-ben rendszer szemléleti hibák amit Ryan elkövetett, de akkor is bammeg.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag több változás is lesz még, úgyhogy akár az OC is lehet a következő.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
hoppáhoppá
ok, nem zenélt a defense úgy, ahogy kellett volna, akármilyen okokból -> DC kirúgva.
no de az offense sem volt éppen világverő -> OC miért nem lett kirúgva?
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
nem hiszem el
de komolyan,egyetlen olyan ember,akire nem volt panasz,megtett mindent amit tudott,nem rajta múlt,hogy a defense fele kiesett,és még így is erőn felül teljesítettek.
nem tudjuk még a hátterét,hogy miért,de nagyon érdekel..
nekem ez eddig az offseason meglepetése magasan,bármi is történjen.
épp kezdett épülni a jövő,erre..nincsenek szavak számomra ezen lépésre.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 277 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rob Ryan kirúgva!(ESPN Dallas)
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Dez műtétje sikeres volt.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Jones a mai meccsen azt hiszem biztosra feltornászta magát az első körben. Annyira jól védte, hogy talán Jonestól kapta az egyetlen taslit. RB van bőven, akár 4. körben is lehet jókat húzni (Le'Veon Bell, Barner). Ugye Lattimore lett volna első körös futó, de sérülése miatt valószínűleg 4.kör vagy hátrébb csúszik. Érdemes még figyelni Vaccaro-ra, Texas-i srác és multifunkciós DB.

szerk.:Ed Werder of ESPN reported that Holmgren would return to coaching only with the Cowboys.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
3. vagy 4. körben bőven elég az RB. 1. körben nem is lesz RB szerintem.
H Ol v Dl? tényleg FA után lesz csak tiszta kb.
sok kérdés lesz. Spencer marad-e? kell -e Qb vagy csak jövőre.(én nem áldoznék idén) inkább utána de akkor 1. kör vége fele(:p), Safety se ártana stb.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
RB kirúgás meg érett, még ha ezzel kb. Garrett le vett minden felelősséget magáról, hol ott ő hívott szarul ill. néha sehogy.....Kroos
Azért az is kérdés, hogy mit hívjon, ha egyetlen épkézláb RB-nk van, aki ha játszik, minden OK, ha nem, vége a futójátéknak.
Ez nálam nem edzőkérdés, Murray mellé/mögé RB kell és kész.Dzsokijuing
Lyukat ő sem tud nyitni ez a fal alkalmatlan. Jelenleg Nálam 1.korben Jones mert univerzális. Második körben fel trade egy klasszikus NT-ért ha mg van bent.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
ÉN slowmotionnal értek egyet. A drafton NT/DL kell az első körben.
RB is kell, de 3. körben is hozható nagyon jó futó. Mi már csak tudjuk 😉

Udvardi Gyulának külön köszönetet küldenék, hogy Romo-t megvédte élő adásban. 😊

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Az teljesen egyértelmű h kell Rb Murray mögé, de egyszer-kétszer volt h viszonylag ment a futás,majd aztán kb. nem is hívtunk futást.

Meg ha nem kéne minden meccsen az eredmény után loholni és a 3-4. negyedben ledolgozni 14 pontot, akkor nyilván több futás lenne.

PunBB bbcode test