Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Austin lehetséges cut? Majdnem belefulladtam a kádba tegnap este mikor olvastam. Sokat keres, ok de megérdemli, többször volt sérült az is ok de mondjuk nem annyit mint Murray akit sokkal nehezebb pótolnunk ha kiesik. És kit raknánk akkor első számű WR-nek Dez mellé? akik jelenleg a csapatnál vannak mind 2. és 3. számú elkapók, akkor most itt is a drafton kellene csodát tenni? ááá , ez hülyeség.Wong
Bryant mellé nem kell elsőszámú elkapó, mivel nagyjából most már ő számít annak. Bryant mellé egy második számú elkapó kell.
ha így vesszük, Austin második számú WR-nek sokat keres, főleg hogy az 1000 yardos határt sem lépte át az elmúlt két szezonban (idén meglehetett volna, de a Saints ellen a TD előtt még egy náthát sem tudott volna elkapni). persze Dez meg első számú WR-ekhez képesdt keres keveset, de vele most vagy következő tavasszal hosszabbítani kell majd, és az nem lesz nagyon olcsó.

mondjuk nem támogatom az Austin cut-ot, de nem is én hozom meg a döntéseket, és sajnos - mivel a cap nem nő 2012-höz képest - előbb-utóbb úgy járhatunk, mint az évezred eleji Titans, amikor elfogyott a levegő a McNair-George-Wycheck-Kearse-féle csapat körül, és kulcsjátékosoktól kellett megszabadulni. slowmotion
Nagyon remélem, hogy mi nem fogunk "úgy" járni.
Dez szerződése biztos, hogy megugrik a szezon 2. felében nyújtott teljesítménye miatt, de volt ennek a szezonnak egy első fele is, amikor kellett Austin. Én nagyon sajnálnám ha cut lenne a történet vége, egyik nagy kedvencem és sztem van még benne bőven.Wong
ezzel nem leszek népszerű, de én hamarabb raknám ki Austint, mint Free-t beltazor
azért ez erős
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Austin lehetséges cut? Majdnem belefulladtam a kádba tegnap este mikor olvastam. Sokat keres, ok de megérdemli, többször volt sérült az is ok de mondjuk nem annyit mint Murray akit sokkal nehezebb pótolnunk ha kiesik. És kit raknánk akkor első számű WR-nek Dez mellé? akik jelenleg a csapatnál vannak mind 2. és 3. számú elkapók, akkor most itt is a drafton kellene csodát tenni? ááá , ez hülyeség.Wong
Bryant mellé nem kell elsőszámú elkapó, mivel nagyjából most már ő számít annak. Bryant mellé egy második számú elkapó kell.
ha így vesszük, Austin második számú WR-nek sokat keres, főleg hogy az 1000 yardos határt sem lépte át az elmúlt két szezonban (idén meglehetett volna, de a Saints ellen a TD előtt még egy náthát sem tudott volna elkapni). persze Dez meg első számú WR-ekhez képesdt keres keveset, de vele most vagy következő tavasszal hosszabbítani kell majd, és az nem lesz nagyon olcsó.

mondjuk nem támogatom az Austin cut-ot, de nem is én hozom meg a döntéseket, és sajnos - mivel a cap nem nő 2012-höz képest - előbb-utóbb úgy járhatunk, mint az évezred eleji Titans, amikor elfogyott a levegő a McNair-George-Wycheck-Kearse-féle csapat körül, és kulcsjátékosoktól kellett megszabadulni. slowmotion
Nagyon remélem, hogy mi nem fogunk "úgy" járni.
Dez szerződése biztos, hogy megugrik a szezon 2. felében nyújtott teljesítménye miatt, de volt ennek a szezonnak egy első fele is, amikor kellett Austin. Én nagyon sajnálnám ha cut lenne a történet vége, egyik nagy kedvencem és sztem van még benne bőven.Wong
ezzel nem leszek népszerű, de én hamarabb raknám ki Austint, mint Free-t

több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Austin lehetséges cut? Majdnem belefulladtam a kádba tegnap este mikor olvastam. Sokat keres, ok de megérdemli, többször volt sérült az is ok de mondjuk nem annyit mint Murray akit sokkal nehezebb pótolnunk ha kiesik. És kit raknánk akkor első számű WR-nek Dez mellé? akik jelenleg a csapatnál vannak mind 2. és 3. számú elkapók, akkor most itt is a drafton kellene csodát tenni? ááá , ez hülyeség.Wong
Bryant mellé nem kell elsőszámú elkapó, mivel nagyjából most már ő számít annak. Bryant mellé egy második számú elkapó kell.
ha így vesszük, Austin második számú WR-nek sokat keres, főleg hogy az 1000 yardos határt sem lépte át az elmúlt két szezonban (idén meglehetett volna, de a Saints ellen a TD előtt még egy náthát sem tudott volna elkapni). persze Dez meg első számú WR-ekhez képesdt keres keveset, de vele most vagy következő tavasszal hosszabbítani kell majd, és az nem lesz nagyon olcsó.

mondjuk nem támogatom az Austin cut-ot, de nem is én hozom meg a döntéseket, és sajnos - mivel a cap nem nő 2012-höz képest - előbb-utóbb úgy járhatunk, mint az évezred eleji Titans, amikor elfogyott a levegő a McNair-George-Wycheck-Kearse-féle csapat körül, és kulcsjátékosoktól kellett megszabadulni. slowmotion
Nagyon remélem, hogy mi nem fogunk "úgy" járni.
Dez szerződése biztos, hogy megugrik a szezon 2. felében nyújtott teljesítménye miatt, de volt ennek a szezonnak egy első fele is, amikor kellett Austin. Én nagyon sajnálnám ha cut lenne a történet vége, egyik nagy kedvencem és sztem van még benne bőven.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Austin lehetséges cut? Majdnem belefulladtam a kádba tegnap este mikor olvastam. Sokat keres, ok de megérdemli, többször volt sérült az is ok de mondjuk nem annyit mint Murray akit sokkal nehezebb pótolnunk ha kiesik. És kit raknánk akkor első számű WR-nek Dez mellé? akik jelenleg a csapatnál vannak mind 2. és 3. számú elkapók, akkor most itt is a drafton kellene csodát tenni? ááá , ez hülyeség.Wong
Bryant mellé nem kell elsőszámú elkapó, mivel nagyjából most már ő számít annak. Bryant mellé egy második számú elkapó kell.
ha így vesszük, Austin második számú WR-nek sokat keres, főleg hogy az 1000 yardos határt sem lépte át az elmúlt két szezonban (idén meglehetett volna, de a Saints ellen a TD előtt még egy náthát sem tudott volna elkapni). persze Dez meg első számú WR-ekhez képesdt keres keveset, de vele most vagy következő tavasszal hosszabbítani kell majd, és az nem lesz nagyon olcsó.

mondjuk nem támogatom az Austin cut-ot, de nem is én hozom meg a döntéseket, és sajnos - mivel a cap nem nő 2012-höz képest - előbb-utóbb úgy járhatunk, mint az évezred eleji Titans, amikor elfogyott a levegő a McNair-George-Wycheck-Kearse-féle csapat körül, és kulcsjátékosoktól kellett megszabadulni.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Kicsit nézegetve a Cap helyzetünket, ha Spencer 10M vagy afölött kér, akkor vagy ő jön, vagy egy normális OLineman. Akkor viszont kinéz a draft első körében egy DE/OLB.

Bleacher jóslata:

Várható fizetések 2013-ban: 132M
Felszabaduló Deadmoney: 6M
Liga büntetés: 5M
Várható Cap költségek: 143.5 M
Várható Cap limit: 121 M
Rendelkezésre álló hely: -22,5M

Igazából innentől hitelesebb:

Lehetséges cut-ok:
Miles Austin 2013: 8,3M
Jay Ratliff 2013: 7M
Doug Free 2013: 11,5M

Átstrukturálható szerződések:
Tony Romo 2013: 17,2M (utána: nagyjából fele)
Brandon Carr 2013: 16,3M (utána: kb. 6M)

Az esetleges cut-ok és FA-ek távozása miatt még hozzá lehet csapni személyenként 1-2M-t.(Bár ez elég pontatlan lenne így)

Nem feltétlen kell komolyan venni, de egy két hasznos infó van benne.

Wirtschaftsteil
Austin lehetséges cut? Majdnem belefulladtam a kádba tegnap este mikor olvastam. Sokat keres, ok de megérdemli, többször volt sérült az is ok de mondjuk nem annyit mint Murray akit sokkal nehezebb pótolnunk ha kiesik. És kit raknánk akkor első számű WR-nek Dez mellé? akik jelenleg a csapatnál vannak mind 2. és 3. számú elkapók, akkor most itt is a drafton kellene csodát tenni? ááá , ez hülyeség.

Tehenész:
Claiborne? Megérte, hogy cseréltünk érte, nem tudom Dallasban ki találta ki, hogy nekünk ő kell, de az megéri a pénzét, annyi szent. Fiatal, nem agyhalott, nem sérül könnyen és a kezdő évében nekem nem lehet panaszom rá.
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
mostani draft ha jól olvastam nagyom mély DL terén,ezért is gondolom,hogy inkább lenne tanácsos ezt a problémát drafton megoldani,OL meg FA.
claiborne-ról sok szó nem esett így bemutatkozó évében,nekem tetszett,kiváncsi leszek a további fejlődésére.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
az kár, már szerintem se maradna addig, de ahogy nézegetem
az OT és DT mezőny is erős 1-2. kör tele lesz velük, szinte mind1 kit húzunk.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
 www.drafttek.com/2013-NFL-Mock-Draft-Round1b.asp

mai, 1-5. kör. nálunk OT,OG,RB,DT,QB.
nem rossz de sztem 1-2. kör tuti nem lesz 2 OL FAról sztem tuti jön oda vki., egyik DT lesz.

Doug Free (4 years/$32MM) had to be motivated by rotating with an UDFA who played basketball (Jeremy Parnell). Jake comes from good genes in the Matthews clan and has the footwork and athleticism to play the blindside. Sign him up, cut Free's pay and see if he can play guard! ez jó amúgy 😀Kroos
Matthews marad a senior évére. Amúgy már most top10 pick lenne várhatóan.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
 www.drafttek.com/2013-NFL-Mock-Draft-Round1b.asp

mai, 1-5. kör. nálunk OT,OG,RB,DT,QB.
nem rossz de sztem 1-2. kör tuti nem lesz 2 OL FAról sztem tuti jön oda vki., egyik DT lesz.

Doug Free (4 years/$32MM) had to be motivated by rotating with an UDFA who played basketball (Jeremy Parnell). Jake comes from good genes in the Matthews clan and has the footwork and athleticism to play the blindside. Sign him up, cut Free's pay and see if he can play guard! ez jó amúgy 😀

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát igen jó lenne 3-4 értelmes igazolás FAn.
Ratliff és Free nálam tuti cut, Austin necces vegyes érzéseim vannak.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Kicsit nézegetve a Cap helyzetünket, ha Spencer 10M vagy afölött kér, akkor vagy ő jön, vagy egy normális OLineman. Akkor viszont kinéz a draft első körében egy DE/OLB.

Bleacher jóslata:

Várható fizetések 2013-ban: 132M
Felszabaduló Deadmoney: 6M
Liga büntetés: 5M
Várható Cap költségek: 143.5 M
Várható Cap limit: 121 M
Rendelkezésre álló hely: -22,5M

Igazából innentől hitelesebb:

Lehetséges cut-ok:
Miles Austin 2013: 8,3M
Jay Ratliff 2013: 7M
Doug Free 2013: 11,5M

Átstrukturálható szerződések:
Tony Romo 2013: 17,2M (utána: nagyjából fele)
Brandon Carr 2013: 16,3M (utána: kb. 6M)

Az esetleges cut-ok és FA-ek távozása miatt még hozzá lehet csapni személyenként 1-2M-t.(Bár ez elég pontatlan lenne így)

Nem feltétlen kell komolyan venni, de egy két hasznos infó van benne.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
A hivatalos honlapon van egy értékelés a támadófal teljesítményéről számokkal. Különböző statisztikákat felhasználva kihozták, hogy Bernadeau volt a legrosszabb pass protectonben.
A végén arra a konklúzióra jutottak, hogy Smith kivételével mindenkit le lehetne cserélni, ilyen drasztikus változtatás azonban ésszerűtlen lenne. Épp ezért Smith, Livings és egy egészséges Costa/Cook maradna náluk. Ezzel én is egyetértek, annyi módosítással, hogy amennyiben lesz lehetőség, bal oldali tackle-t kéne hozni/húzni, és Tyron mehetne vissza jobbra. Nem tudom, hogy ez most sophmore slump-e, de nekem tavaly lényegesen meggyőzőbbnek tűnt.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
na figyuzzatok, itt egy headline, kicsit LOL:
Giants' Romo detained by police at Vegas airport

néztem kicsit hogy WTF, aztán rájöttem, hogy az MLB-s Giants-ben is játszik egy Romo nevű fószer, mondjuk ő is dobójátékos 😊slowmotion
hehe, lelki szemeim előtt azért megjelent a történet...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
na figyuzzatok, itt egy headline, kicsit LOL:
Giants' Romo detained by police at Vegas airport

néztem kicsit hogy WTF, aztán rájöttem, hogy az MLB-s Giants-ben is játszik egy Romo nevű fószer, mondjuk ő is dobójátékos 😊
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000121654/article/dallas-cowboys-player-killed-in-crash-not-legally-intoxicated

Jerry Brown nem volt jogilag ittas, egyikőjük sem volt bekötve.gyeek
valahogy éreztem, hogy a biztonsági öv lesz inkább sáros JB halálában, de halottról jót vagy semmit...
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
 m.espn.go.com/nfl/story?storyId=8810587&city=dallas

Ahogy mondani szokás meglátjuk.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000121654/article/dallas-cowboys-player-killed-in-crash-not-legally-intoxicated

Jerry Brown nem volt jogilag ittas, egyikőjük sem volt bekötve.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Utoljára 18. helyen Boby Carpentert választottuk 😊
Reméljük az idei pick jobb lesz.Blevi
Nagyon okos offseason kell, és akkor bármi lehet. Scout-ok azt mondják, hogy DL kell első körben, szerintem azt is fognak húzni, viszont akkor márciusban a támadófalat kell erősíteni, ha Romoval képzelik az elkövetkezendő éveket.Wirtschaftsteil
egy két korai mock draftot olvasva DL-t írnak hozzánk inkább mint OL,és amennyiben így alakul,FA piacon kéne keresni valami használható falembert.
viszont egy emberrel megoldhatók a problémák?tyron jó,többiek kevésbé,talán C poszt a legmélyebb,csak sok a sérülés.
sajnos van egy olyan érzésem,hogy egy fecske nem csinál nyarat.Tehenész
Mélynek mély de minőségben max Costa is csere szint.Blevi
erre gondoltam,hogy egy ember szerintem nem fogja megoldani a fal problémáját,2-3 év okos falépítés kellene.esetleg egy hátsó körös OL drafton?Tehenész
Sajnos Romonak nem biztos h van 2-3 éve. :/ draft előttig egyenlőre meg FA időszak is van, ami bekavarhatja a needeket.Blevi
Na pont itt a lényeg. Ha 2-3 éve van akkor elkezded a falépítést fiatalokból vagy ameddig Romo képben van inkább foltozod és reménykedsz, hogy valameddig kitart?Wong
De nem csak Romo van bajban az idővel,ware és witten is ott lohol,igazán megérdemelnének már egy szép gyűrűt amit öreg korukra vihetnének a zaciba 😀
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Utoljára 18. helyen Boby Carpentert választottuk 😊
Reméljük az idei pick jobb lesz.Blevi
Nagyon okos offseason kell, és akkor bármi lehet. Scout-ok azt mondják, hogy DL kell első körben, szerintem azt is fognak húzni, viszont akkor márciusban a támadófalat kell erősíteni, ha Romoval képzelik az elkövetkezendő éveket.Wirtschaftsteil
egy két korai mock draftot olvasva DL-t írnak hozzánk inkább mint OL,és amennyiben így alakul,FA piacon kéne keresni valami használható falembert.
viszont egy emberrel megoldhatók a problémák?tyron jó,többiek kevésbé,talán C poszt a legmélyebb,csak sok a sérülés.
sajnos van egy olyan érzésem,hogy egy fecske nem csinál nyarat.Tehenész
Mélynek mély de minőségben max Costa is csere szint.Blevi
erre gondoltam,hogy egy ember szerintem nem fogja megoldani a fal problémáját,2-3 év okos falépítés kellene.esetleg egy hátsó körös OL drafton?Tehenész
Sajnos Romonak nem biztos h van 2-3 éve. :/ draft előttig egyenlőre meg FA időszak is van, ami bekavarhatja a needeket.Blevi
Na pont itt a lényeg. Ha 2-3 éve van akkor elkezded a falépítést fiatalokból vagy ameddig Romo képben van inkább foltozod és reménykedsz, hogy valameddig kitart?
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Utoljára 18. helyen Boby Carpentert választottuk 😊
Reméljük az idei pick jobb lesz.Blevi
Nagyon okos offseason kell, és akkor bármi lehet. Scout-ok azt mondják, hogy DL kell első körben, szerintem azt is fognak húzni, viszont akkor márciusban a támadófalat kell erősíteni, ha Romoval képzelik az elkövetkezendő éveket.Wirtschaftsteil
egy két korai mock draftot olvasva DL-t írnak hozzánk inkább mint OL,és amennyiben így alakul,FA piacon kéne keresni valami használható falembert.
viszont egy emberrel megoldhatók a problémák?tyron jó,többiek kevésbé,talán C poszt a legmélyebb,csak sok a sérülés.
sajnos van egy olyan érzésem,hogy egy fecske nem csinál nyarat.Tehenész
Mélynek mély de minőségben max Costa is csere szint.Blevi
erre gondoltam,hogy egy ember szerintem nem fogja megoldani a fal problémáját,2-3 év okos falépítés kellene.esetleg egy hátsó körös OL drafton?Tehenész
Sajnos Romonak nem biztos h van 2-3 éve. :/ draft előttig egyenlőre meg FA időszak is van, ami bekavarhatja a needeket.
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Utoljára 18. helyen Boby Carpentert választottuk 😊
Reméljük az idei pick jobb lesz.Blevi
Nagyon okos offseason kell, és akkor bármi lehet. Scout-ok azt mondják, hogy DL kell első körben, szerintem azt is fognak húzni, viszont akkor márciusban a támadófalat kell erősíteni, ha Romoval képzelik az elkövetkezendő éveket.Wirtschaftsteil
egy két korai mock draftot olvasva DL-t írnak hozzánk inkább mint OL,és amennyiben így alakul,FA piacon kéne keresni valami használható falembert.
viszont egy emberrel megoldhatók a problémák?tyron jó,többiek kevésbé,talán C poszt a legmélyebb,csak sok a sérülés.
sajnos van egy olyan érzésem,hogy egy fecske nem csinál nyarat.Tehenész
Mélynek mély de minőségben max Costa is csere szint.Blevi
erre gondoltam,hogy egy ember szerintem nem fogja megoldani a fal problémáját,2-3 év okos falépítés kellene.esetleg egy hátsó körös OL drafton?
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
"Scout-ok azt mondják"

Nem tudom melyik mondta azt hogy Livings, Bernadeau kezdő szint, de remélem nem nálunk van már....

több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Utoljára 18. helyen Boby Carpentert választottuk 😊
Reméljük az idei pick jobb lesz.Blevi
Nagyon okos offseason kell, és akkor bármi lehet. Scout-ok azt mondják, hogy DL kell első körben, szerintem azt is fognak húzni, viszont akkor márciusban a támadófalat kell erősíteni, ha Romoval képzelik az elkövetkezendő éveket.Wirtschaftsteil
egy két korai mock draftot olvasva DL-t írnak hozzánk inkább mint OL,és amennyiben így alakul,FA piacon kéne keresni valami használható falembert.
viszont egy emberrel megoldhatók a problémák?tyron jó,többiek kevésbé,talán C poszt a legmélyebb,csak sok a sérülés.
sajnos van egy olyan érzésem,hogy egy fecske nem csinál nyarat.Tehenész
Mélynek mély de minőségben max Costa is csere szint.
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Utoljára 18. helyen Boby Carpentert választottuk 😊
Reméljük az idei pick jobb lesz.Blevi
Nagyon okos offseason kell, és akkor bármi lehet. Scout-ok azt mondják, hogy DL kell első körben, szerintem azt is fognak húzni, viszont akkor márciusban a támadófalat kell erősíteni, ha Romoval képzelik az elkövetkezendő éveket.Wirtschaftsteil
egy két korai mock draftot olvasva DL-t írnak hozzánk inkább mint OL,és amennyiben így alakul,FA piacon kéne keresni valami használható falembert.
viszont egy emberrel megoldhatók a problémák?tyron jó,többiek kevésbé,talán C poszt a legmélyebb,csak sok a sérülés.
sajnos van egy olyan érzésem,hogy egy fecske nem csinál nyarat.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Utoljára 18. helyen Boby Carpentert választottuk 😊
Reméljük az idei pick jobb lesz.Blevi
Nagyon okos offseason kell, és akkor bármi lehet. Scout-ok azt mondják, hogy DL kell első körben, szerintem azt is fognak húzni, viszont akkor márciusban a támadófalat kell erősíteni, ha Romoval képzelik az elkövetkezendő éveket.