Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
mi tetszik ezen neki???? minden meccsen van oltári hülyeség, game, futás 1-2szer jónak tűnik aztán egész meccsen már nem hívjuk,red zone offense no comment...
Ha már marad Garrett egy OC kell!!!!!

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Turnerhez mit szólnátok mint OC?? esélyek rá?
nekem kb. mind1 csak ne Garrett hívjon már mindent4!!Kroos
JJ azt nyilatkozta szezon vége fele, hogy tetszik neki a jelenlegi helyzet.(Tehát Garrett mint OC). Ezen kívül Callahan birtokában is van egy táblázat a playekről, úgyhogy én nem látom esélyét annak, hogy bárki jönne OC-nek.

Bears requested permission to interview Cowboys special teams coach Joe DeCamillis for vacant head coach position.

Erre három kérdőjel lenne a legkifejezőbb. gorbel
Öregem, nagy grat neki, ha ezt megkapja 😀
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Turnerhez mit szólnátok mint OC?? esélyek rá?
nekem kb. mind1 csak ne Garrett hívjon már mindent4!!

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Bears requested permission to interview Cowboys special teams coach Joe DeCamillis for vacant head coach position.

Erre három kérdőjel lenne a legkifejezőbb.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Persze, itt felesleges is bármit mondani, hiába írom le újra, most sem sikerült megérteni. No mindegy. Tocy
Az a baj h nem igazán érted te sem a mi álláspontunkat. Payton miért látott Szted Romoban fantáziát?
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Persze, itt felesleges is bármit mondani, hiába írom le újra, most sem sikerült megérteni. No mindegy.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Igen, ez tényleg szerencsétlen dolog. Attól még a tény tény marad: A szezon első felében a védelem tartotta életben ezt a csapatot, a Giants elleni orbitális bénázás után is, és még jó pár alkalommal. A második félévben jól játszott Romo, jó volt az offense, a védelem hullott szét a sérülések miatt. Persze lehet ezt a szezont a sérülésekre fogni, és nem is járnátok messze az igazságtól. De attól még mindig ott van, hogy a döntő pillanatban Romo hibázott nagyot. Addig eljutni bizony el kell, csak azt az erőn felül teljesítő defense hozta inkább...

Én azt mondom, hogy egy egészséges Murray, meg egy jó backup futó, és egy jó game manager, nem chokerkedő QB többet érne.Tocy
Egy game manager meghal emögött a fal mögött. 31 hely futásban...
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Te nem akarod megérteni. Nagy betűvel írtam a CSAK szót, mivel nem CSAK ő a szezon kerékkötője. De ő is vastagon benne van. És nem, 3 ember már nem "kihúzza" Ryant a bajból. A lehetetlen labdáit húzta le, intektől mentette meg. Mindegy, a Tehenész-szemüveg sokdioptriás. Van helyetek vagy nincs, ha odajuttok, az siker.Tocy
Nem sok meccsünket láttad az tuti. Tudod idén hányszor sackelték Romot 36x több mint 2-és átlag. Ehhez jön egy ligautolsó futójáték. Plusz ahogy slow is írta ez nem Jacksonville itt meg az is hír ha valaki más szagút fingott. Romo utolsó 6 meccsből 5 eli szint volt nem jo hanem elit. Ha kikaptunk a Pittsburgh ellen akkor ez mindegy is lett volna. Mutass egy irányítót akinek nincs egy idényben 3 szar alapszakasz meccse, pech hogy az utolsó volt.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
JA hogy lehetetlen labdákat húzott le Dez. Ilyen alapon ,érvekkel tényleg nincs is jó irányító.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Mindegy sokan láttak 1 Dallas meccset és a többi nem számít + a média és mindenki ezt fújja úgy hogy úgy van és kész!
Többi meccs nem számít. Elit védelem volt minden meccsen, Elit O, futójátékkal, zseniális edzővel egyedül Romo b.szta el az UTOLSÓ meccsen.
Romo vesztes alkat (akár az is lehet) és kész. Mert nem nyert SBt és 3szor elbukott a playoff előtt. Vajon hány ilyen iránytó van még, volt és lesz??? az irányítóknak hány százaléka ilyen 90-95???

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Te nem akarod megérteni. Nagy betűvel írtam a CSAK szót, mivel nem CSAK ő a szezon kerékkötője. De ő is vastagon benne van. És nem, 3 ember már nem "kihúzza" Ryant a bajból. A lehetetlen labdáit húzta le, intektől mentette meg. Mindegy, a Tehenész-szemüveg sokdioptriás. Van helyetek vagy nincs, ha odajuttok, az siker.Tocy
meg a hater-szemüveg is, ugye?

oké, Bryant mentette meg a valagát. meg év elején a szar route-okat sem ő futotta, amiből nem lett INT egy-két meccsen.

menj, örülj, hogy Paytonnak annak idején nem sikerült egy második körösért elvinnie Romót, mert akkor Brees csak egy lenne a többi csapat QB-jei közül a Saints szurkolói számára, és még mindig Archie Manning lenne az etalon.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Te nem akarod megérteni. Nagy betűvel írtam a CSAK szót, mivel nem CSAK ő a szezon kerékkötője. De ő is vastagon benne van. És nem, 3 ember már nem "kihúzza" Ryant a bajból. A lehetetlen labdáit húzta le, intektől mentette meg. Mindegy, a Tehenész-szemüveg sokdioptriás. Van helyetek vagy nincs, ha odajuttok, az siker.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Mondjuk ezt sosem tudom megérteni, hogy lehet így hozzáállni, hogy ne jussunk be, mert ott úgyis kikapunk. Akkor ennyi erővel minek nyerjünk meccset, hát előbb-utóbb úgyis kikapunk...A PO-ba bejutni siker, komoly fegyvertény. Ott kiesni nem szégyen. Aki bejut, az elért valamit. Aki nem, az semmit. Idén mi se értünk el semmit. Értem én a sok sérülést nálatok, de azért...másnál is volt egész éves sérülés. Nem is egy. Romonál felhoztátok az év eleji dropokat, másnál nem volt ilyen? Most pl Brees kezdett asszem 2/8-cal, ebben 3 drop volt. Mindegy, szerintem Romoval nem fogtok nyerni semmit ( és ugye nektek egy PO-ba jutás semmi, csak a Super Bowl játszik, mert hát ha a PO-ban kiestek, akk már inkább be se jussatok... ), akkor meg le lehet cserélni másra, és elkezdeni építkezni.Tocy
valahol meg kellene érteni, hogy ez Amerika csapata. ez azt jelenti, hogy a Cowboysról mindenkinek van véleménye, még annak is, akit amúgy az NFL alig érdekel.
a Cowboys volt az, aki 1996 óta nem nyert playoff-meccset, muhaha, amikor meg nyertünk az Eagles ellen, akkor le se szarta senki sem, csak amikor a következő meccsen a Vikings elkente a szánkat.
a Tehenészeket fikázni nagyobb divat lett, mint a Patsnek vagy a Saintsnek vagy a Giantsnek szurkolni.

kibebaszottul nincs szüksége arra ezeknek a fiataloknak, hogy egy vereség után fél Amerika savazza őket, ami akkor is megtörténne, ha a hét bíró egészen látványosan ellenük fújna, és mégis csak egy hosszabbításos mezőnygóllal kapnának ki.
sajnos vagy nem, az első 15 meccs alapján nem volt helyünk a playoffban, és ezen a 16. meccs sem változtatott érdemben. persze reménykedni ér, de csak egészséges mértékben érdemes.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Ez a "Romonak szar a fala, amúgy elit QB" téma szerintem vicc, semmivel sem volt a szezon második felében gyengébb fala, mint akárki másnak, a Green Bay falánál pl bőven jobb volt. Jó példa erre a 8 mp-s TD-tek, de abszolút jól megvédték még akkor is, ha voltak persze kivételek. Igen, itt valóban jobban is játszott. De a PO mégsem lett meg, mégis az utolsó pillanatban betlizett. Az meg, hogy a tisztán elbénázott interception után még ő veszekszik az elkapóval...én kirúgnám a fenébe, lehet szerezni irányítót olcsón, futásra alapozó offense mellé működhet sok mindenki, Murray elit futó, kell mellé még valaki, mert elég sérülékeny, aztán hajrá.Tocy
Szerintem meg az a vicc, amit te képzelegsz. Mutass rá kérlek a fórumozóra aki azt írta amit te álltasz, miszerint Romo elit. Várom...
Egy kőkemény 3-man-rusht meg azért nem olyan k*rva nagy kunszt megfogni. Persze ilyen részletkérdésekkel nem szoktak foglalkozni a laikusok.
Remélem dagad az egod az önigazolástól, hogy Romo-n ment el megint a szezon vagy mi. Tiszta nfl.com.gyeek
Nem CSAK Romon ment el a szezon, de itt volt az utolsó meccs, a döntő meccs, dobott 3 intet, mindegyiket ő csinálta magának. Előzőekben Bryant kihúzta sokszor a ganyéból. Oké 3 ember ment ott annál a szitunál, de az utolsó kb 6 meccsen abszolút volt annyi ideje, mint akárki másnak. Mint ahogy most, a Skins ellen sem kellett annyit menekülnie, mint mjuk Vicknek. 3 INT. Amikor fontos lenne, rendre ront. És csak ez számít.Tocy
te tényleg nem érted meg, vagy csak nem akarod megérteni, hogy a playoff szempontjából a Skins-meccs csak annyira volt fontos, mint előtte a Saints, a Steelers, meg úgy konkrétan Thanksgiving óta az összes meccs, ugye?
egyébként segítek, az utolsó 6 meccsen nem volt tenger ideje, az Eagles megkergette, a Bengals ellen nem volt nyugodt pillanata, a Steelers és a Saints ellen nagyjából hiba nélkül játszott. volt egy meccs, elkövetett két és fél hibát, és akkor ő az egész szazon kerékkötője.
akkor Ryan is tulajdonképpen egy középszerű balfasz, csak Julio Jones, Roddy White meg Gonzalez mindig kihúzza a csávából, nem?
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Mondjuk ezt sosem tudom megérteni, hogy lehet így hozzáállni, hogy ne jussunk be, mert ott úgyis kikapunk. Akkor ennyi erővel minek nyerjünk meccset, hát előbb-utóbb úgyis kikapunk...A PO-ba bejutni siker, komoly fegyvertény. Ott kiesni nem szégyen. Aki bejut, az elért valamit. Aki nem, az semmit. Idén mi se értünk el semmit. Értem én a sok sérülést nálatok, de azért...másnál is volt egész éves sérülés. Nem is egy. Romonál felhoztátok az év eleji dropokat, másnál nem volt ilyen? Most pl Brees kezdett asszem 2/8-cal, ebben 3 drop volt. Mindegy, szerintem Romoval nem fogtok nyerni semmit ( és ugye nektek egy PO-ba jutás semmi, csak a Super Bowl játszik, mert hát ha a PO-ban kiestek, akk már inkább be se jussatok... ), akkor meg le lehet cserélni másra, és elkezdeni építkezni.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Igen, ez tényleg szerencsétlen dolog. Attól még a tény tény marad: A szezon első felében a védelem tartotta életben ezt a csapatot, a Giants elleni orbitális bénázás után is, és még jó pár alkalommal. A második félévben jól játszott Romo, jó volt az offense, a védelem hullott szét a sérülések miatt. Persze lehet ezt a szezont a sérülésekre fogni, és nem is járnátok messze az igazságtól. De attól még mindig ott van, hogy a döntő pillanatban Romo hibázott nagyot. Addig eljutni bizony el kell, csak azt az erőn felül teljesítő defense hozta inkább...

Én azt mondom, hogy egy egészséges Murray, meg egy jó backup futó, és egy jó game manager, nem chokerkedő QB többet érne.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Értem én Blevi, pl. ha mi kikapunk, akkor 9-7 a mérlegünk és azzal is elégedett lettem volna. De bejutni a PO-ba, az mindig más életérzés. A tulajotoknál meg szerintem minden év azzal indul, hogy na majd most, aztán megint semmi... és ő már nem lesz fiatalabb (ahogy senki se), az idő ellene van, de nagyon.Go Vikings!
a szezon felénél a vérmesebb remények szerint 10-6-os, a realistábbak szerint 8-8-as csapat voltunk, és akkor még kicsit többen voltak a csapatban azok közül, akik Oxnardba is elutaztak a csapatgépen.

olyan szempontból biztos jó lett volna eljutni a playoffba, hogy jó eséllyel ez volt az utolsó év, amikor a Spencer-Lee-Carter-Ware sor együtt játszik (plusz Ratliff), meg tavasszal elszabadul a pokol a salary cap miatt, de az a helyzet, hogy támadóoldalról is az összes játékos, akitől várni lehetett volna valamit, az Romo, Murray és Witten lett volna. az 3 skill player a 6 posztból. a kegyetlenül komoly Seahawks védelem ellen. hidd el, azután, ami következett volna vasárnap, a legenyhébb vélemény a köztudatban az lett volna, hogy mit kerestünk mi a playoffban?

nézd, én nem vagyok tulajdonos, tehát nem az én zsebemnek fáj, ha nincs jegybevétel a plusz egy meccs miatt. én azt nézem, hogy a Super Bowlig sem jutottunk volna el, és persze lehet, hogy innen jön a fejesugrás a mélybe, de ha úgysem választunk a 29. helynél később, akkor miért ne választanánk a 18-on?

ebbe a playoffba nekimenni nekünk kb ugyanolyan lett volna, mintha tavaly a Giants Canty és Linval Joseph, Boley és Kiwi nélkül, sérült Tuck-kal és JPP-vel, másik oldalon Nicks és Cruz nélkül, talán Manninghammel (bár MM >>>Ogletree) és Jernigannel ment volna neki. not gonna make it, mondhatni.

vagy ha egy évvel korábban a Packersben nincs Raji, Hawk, Jennings és Driver, Matthews sérült.

vagy ha még előtte a Saintsnél nincs Colston és Henderson, Ellis, Vilma, Will Smith sérült, Fujita dettó, Sharper nincs.

én türelmesebb vagyok nyilván, egyrészt mert átéltem a három 5-11-es évet, amir Campo-érának is szoktak mondani, másrészt 32 évesen még simán előttem van vagy 30 évnyi szurkolás (remélem).
én nem Jerry vagyok, aki 70 éves, és amúgy sem szűnik meg a Cowboys JJ halálával (a fia már most a második számú ember a csapatnál, Jerry meg inkább csak a pénzt adja és a vicces nyilatkozatokat).

ez a csapat nem a Hickory, hogy árral szemben megnyerje a bajnokságot, kinőttem a tündérmesékből. jó eséllyel talán a hazai playoff-meccset megnyertük volna, bár a vegasi bukik a Seahawks-ot vagy 17 pontos favoritnak hozták volna ki idegenben. szóval egy óriási röfivel talán elkapott, 1 százalékos esélyű győzelmet, ami nem ér Lombardit, simán elcserélek 3 vagy 4 drafthelyre, vagy ha a csoda folytatódott volna, akkor hétre vagy 11-re (13-14 a már mínusz százalékos kategória).

ez az év arról szólt, hogy aki nagyon jól játszik, az vagy használhatatlanra sérül, vagy IR-re, ezért szerzett Ware az első 10 meccsén 11,5 sacket, utána pedig nullát, ezért tört el Bryant ujja, ezért sérült meg Murray bokája, ezért esett ki Lee és Carter, és a Seahawks ellen valószínűleg Romo vagy Witten vagy Spencer (végleg) jött volna.
nem, ne így induljon az új év, hagyjuk a rossz szájízt meg tavalyra.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ez a "Romonak szar a fala, amúgy elit QB" téma szerintem vicc, semmivel sem volt a szezon második felében gyengébb fala, mint akárki másnak, a Green Bay falánál pl bőven jobb volt. Jó példa erre a 8 mp-s TD-tek, de abszolút jól megvédték még akkor is, ha voltak persze kivételek. Igen, itt valóban jobban is játszott. De a PO mégsem lett meg, mégis az utolsó pillanatban betlizett. Az meg, hogy a tisztán elbénázott interception után még ő veszekszik az elkapóval...én kirúgnám a fenébe, lehet szerezni irányítót olcsón, futásra alapozó offense mellé működhet sok mindenki, Murray elit futó, kell mellé még valaki, mert elég sérülékeny, aztán hajrá.Tocy
Szerintem meg az a vicc, amit te képzelegsz. Mutass rá kérlek a fórumozóra aki azt írta amit te álltasz, miszerint Romo elit. Várom...
Egy kőkemény 3-man-rusht meg azért nem olyan k*rva nagy kunszt megfogni. Persze ilyen részletkérdésekkel nem szoktak foglalkozni a laikusok.
Remélem dagad az egod az önigazolástól, hogy Romo-n ment el megint a szezon vagy mi. Tiszta nfl.com.gyeek
Nem CSAK Romon ment el a szezon, de itt volt az utolsó meccs, a döntő meccs, dobott 3 intet, mindegyiket ő csinálta magának. Előzőekben Bryant kihúzta sokszor a ganyéból. Oké 3 ember ment ott annál a szitunál, de az utolsó kb 6 meccsen abszolút volt annyi ideje, mint akárki másnak. Mint ahogy most, a Skins ellen sem kellett annyit menekülnie, mint mjuk Vicknek. 3 INT. Amikor fontos lenne, rendre ront. És csak ez számít.Tocy
A semmivel sem rosszabb fala mögött eltört pár bordája a meccs elején. Ki tudja hogy mennyire volt hatással a játékra.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ez a "Romonak szar a fala, amúgy elit QB" téma szerintem vicc, semmivel sem volt a szezon második felében gyengébb fala, mint akárki másnak, a Green Bay falánál pl bőven jobb volt. Jó példa erre a 8 mp-s TD-tek, de abszolút jól megvédték még akkor is, ha voltak persze kivételek. Igen, itt valóban jobban is játszott. De a PO mégsem lett meg, mégis az utolsó pillanatban betlizett. Az meg, hogy a tisztán elbénázott interception után még ő veszekszik az elkapóval...én kirúgnám a fenébe, lehet szerezni irányítót olcsón, futásra alapozó offense mellé működhet sok mindenki, Murray elit futó, kell mellé még valaki, mert elég sérülékeny, aztán hajrá.Tocy
Szerintem meg az a vicc, amit te képzelegsz. Mutass rá kérlek a fórumozóra aki azt írta amit te álltasz, miszerint Romo elit. Várom...
Egy kőkemény 3-man-rusht meg azért nem olyan k*rva nagy kunszt megfogni. Persze ilyen részletkérdésekkel nem szoktak foglalkozni a laikusok.
Remélem dagad az egod az önigazolástól, hogy Romo-n ment el megint a szezon vagy mi. Tiszta nfl.com.gyeek
Nem CSAK Romon ment el a szezon, de itt volt az utolsó meccs, a döntő meccs, dobott 3 intet, mindegyiket ő csinálta magának. Előzőekben Bryant kihúzta sokszor a ganyéból. Oké 3 ember ment ott annál a szitunál, de az utolsó kb 6 meccsen abszolút volt annyi ideje, mint akárki másnak. Mint ahogy most, a Skins ellen sem kellett annyit menekülnie, mint mjuk Vicknek. 3 INT. Amikor fontos lenne, rendre ront. És csak ez számít.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Értem én Blevi, pl. ha mi kikapunk, akkor 9-7 a mérlegünk és azzal is elégedett lettem volna. De bejutni a PO-ba, az mindig más életérzés. A tulajotoknál meg szerintem minden év azzal indul, hogy na majd most, aztán megint semmi... és ő már nem lesz fiatalabb (ahogy senki se), az idő ellene van, de nagyon.Go Vikings!
Jerry nyert elég sokmindent, a PO nagy siker lett volna ezzel a kerettel, de sztem PIMP türelmesebb mint régebben. Nem lesz fiatalabb ez tény az is hogy itt mindenki azt mondja ideje nyugdíjba menni. De ez a csapat az öve ahogy a mondás tartja: az kéri a zenét aki fizeti a zenekart, és ennek a zenekarnak nem oly régóta van uj koncert terme szinten az öreg érdeme, lehet őt utalni de nem elismerni nem. Ameddig öve a csapat mi csak méltatlankodhatunk, meg azt se tehetjük meg h nem megyünk ki a meccsre tüntetés képpen.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Értem én Blevi, pl. ha mi kikapunk, akkor 9-7 a mérlegünk és azzal is elégedett lettem volna. De bejutni a PO-ba, az mindig más életérzés. A tulajotoknál meg szerintem minden év azzal indul, hogy na majd most, aztán megint semmi... és ő már nem lesz fiatalabb (ahogy senki se), az idő ellene van, de nagyon.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Bárki, aki azt mondja, hogy nem érdemes PO-ba jutni, mert ott csak szarrá vernék őket az belül teljesen össze van törve és csak hazudik magának. Én nem fogom a lelküket simogatni, de közlöm, még ha 38-10-re el is kalapálnak majd minket, én k*rvára boldog vagyok, hogy a csapatom még januárban is játszik!!Go Vikings!
Nézd ez csak szórakozás de kosz az ingyen lelek látást. Mindenki őrült volna ha PO-ba jutunk, csak az esélyeink csekélyek lettek volna, en elégedett vagyok mert idén romokba sérült a csapat és meg igy utolsó pillanatig versenyben voltunk nekem ez elég. Bizonyára félre értettél valamit megesik mindenkivel. 😊
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Bárki, aki azt mondja, hogy nem érdemes PO-ba jutni, mert ott csak szarrá vernék őket az belül teljesen össze van törve és csak hazudik magának. Én nem fogom a lelküket simogatni, de közlöm, még ha 38-10-re el is kalapálnak majd minket, én k*rvára boldog vagyok, hogy a csapatom még januárban is játszik!!

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
1. Blevi azt a meccset Romo nyerte meg, aztán ő bukta el.
2. Slow! Attól, hogy minket különböző jelzőkkel látsz el attól Romo még nem fog belépni azon az ajtón mert nem elég hozzá fejben. Nem karban, nem lábban, fejben.
3. Nem szeretem az ilyen mentalitást, hogy ne menjünk a POba mert úgyis kikapunk. Nézd meg, hogy nálunk kik kaptak el TD passzt az utolsó meccsen. Durham, Robiskie, Heller. Ilyeneket ti is össze tudtok szedni. Van jópár csapat ahol évek óta várnak egy PO szereplésre és leszarnák azt is ha a PSal kellene kiállni. Bazzani
Ha a Saints meccsre gondolsz Romo nem tehet arról h Dez egy tiszta FD passzt elejt. Az h Romo fejben nem elég igaz lehet de ezen egy jo edző segíthet. Örültünk volna a POnak de Ware egész karja Romo bordája illetve Dez ujja Bem annyira, jövőre is lesz idény nem kell tropara töretni magunkat az amúgy is dirty Seahawksal.

Ja hogy a tavalyi Lion elleni hat igen az kemény volt de mindenki vesztett mar el meccset meg P. M. És Brady is de egy csapat sosem csak az irányítóról szól.Blevi
A tavaly Cowboys-Lionsról volt szó. Két picksixel hozott fel minket, majd full reménytelen játék és a végén egy záróINT.Bazzani
Utána rájöttem de a két picksix az valóban hiba volt de Garett is farok volt hogy hosszú passzokat hívott.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Blevi azt a meccset Romo nyerte meg, aztán ő bukta el.
2. Slow! Attól, hogy minket különböző jelzőkkel látsz el attól Romo még nem fog belépni azon az ajtón mert nem elég hozzá fejben. Nem karban, nem lábban, fejben.
3. Nem szeretem az ilyen mentalitást, hogy ne menjünk a POba mert úgyis kikapunk. Nézd meg, hogy nálunk kik kaptak el TD passzt az utolsó meccsen. Durham, Robiskie, Heller. Ilyeneket ti is össze tudtok szedni. Van jópár csapat ahol évek óta várnak egy PO szereplésre és leszarnák azt is ha a PSal kellene kiállni. Bazzani
Ha a Saints meccsre gondolsz Romo nem tehet arról h Dez egy tiszta FD passzt elejt. Az h Romo fejben nem elég igaz lehet de ezen egy jo edző segíthet. Örültünk volna a POnak de Ware egész karja Romo bordája illetve Dez ujja Bem annyira, jövőre is lesz idény nem kell tropara töretni magunkat az amúgy is dirty Seahawksal.

Ja hogy a tavalyi Lion elleni hat igen az kemény volt de mindenki vesztett mar el meccset meg P. M. És Brady is de egy csapat sosem csak az irányítóról szól.Blevi
A tavaly Cowboys-Lionsról volt szó. Két picksixel hozott fel minket, majd full reménytelen játék és a végén egy záróINT.