Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Barett Jones állat lenne, ő ilyen O fal mindens ha jól láttam főkén C, de guardot is játszik. lehet érte még 18ról 20-22 helyig is visszamehetnénk mert lehet benn marad.

RB kirúgás meg érett, még ha ezzel kb. Garrett le vett minden felelősséget magáról, hol ott ő hívott szarul ill. néha sehogy.....

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Most így szezon után ti hogy húznátok a drafton?Kroos
Első kör egyértelműen valamelyik Alabama belső falember nálam, Warmack vagy Jones. Az O-line prioritás, meg vagyok róla győződve, hogy megfelelő támadófallal ligaelit offense lehetünk.
Írok majd amúgy egy részletesebb értékelést a szezonról szerintem, abban benne lesz, hogy személy szerint hova várok érkezőket és honnan távozókat.gorbel
DeCastróról azt írták, hogy a legkomplettebb falember az utóbbi iksz évben, ha nem valaha.
meg lehet nézni, hogy tart: fél évet nem játszott, mert nem bírta a szervezete a magasabb szintet, aztán meg amikor beállt, abban sem volt köszönet.
Romót meg a csapatot egy ilyen nem kellően sikeres lépés a középkorba vetheti vissza.

mondjuk sok NCAA-meccset nem láttam idén, te a Texas A&M @ 'Bama pont megvolt, noha az Aggies pass rush-a nem kutyaütő, annak a McValami nevű irányítónak szemre nem volt éppen nyugodt napja a fal mögött, és akkor nagyon finoman fogalmaztam.slowmotion
Garancia semmire sincs. Viszont:

Nick Eatman ‏@nickeatman

With the 18th pick ... Barrett Jones please ... If he's around but he looks ready to roll.

Valamint: Cowboys have parted ways with RB coach Skip Peete, who was still under contract.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Viszont ma a ND ellen McCarronnak még teázni is lett volna ideje. Teot úgy blokkolták hogy hűha.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Most így szezon után ti hogy húznátok a drafton?Kroos
Első kör egyértelműen valamelyik Alabama belső falember nálam, Warmack vagy Jones. Az O-line prioritás, meg vagyok róla győződve, hogy megfelelő támadófallal ligaelit offense lehetünk.
Írok majd amúgy egy részletesebb értékelést a szezonról szerintem, abban benne lesz, hogy személy szerint hova várok érkezőket és honnan távozókat.gorbel
DeCastróról azt írták, hogy a legkomplettebb falember az utóbbi iksz évben, ha nem valaha.
meg lehet nézni, hogy tart: fél évet nem játszott, mert nem bírta a szervezete a magasabb szintet, aztán meg amikor beállt, abban sem volt köszönet.
Romót meg a csapatot egy ilyen nem kellően sikeres lépés a középkorba vetheti vissza.

mondjuk sok NCAA-meccset nem láttam idén, te a Texas A&M @ 'Bama pont megvolt, noha az Aggies pass rush-a nem kutyaütő, annak a McValami nevű irányítónak szemre nem volt éppen nyugodt napja a fal mögött, és akkor nagyon finoman fogalmaztam.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Most így szezon után ti hogy húznátok a drafton?

azon gondolkodom hogy ha FAn már egy fokkal megerősítenénk az O falat, már jobb lenne, + futójáték is javulna.
Szal akár a sérülésmentes brutál védelmet megérné-e mondjuk tovább erősíteni 1. és 2. körben is?
vagy hülyeség?
főleg ha Spencer nem marad.
Egy fokkal jobb O fal és egy közepes futójáték mennyi pluszt adna amúgy te jó ég. Kroos
Én is amellett vagyok, hogy O fal és futó poszt a fontosabb,a védelemre meg ami marad. Csak nem fogja 2 egymás utáni évben ekkora sérüléshullám érni a védelmet.Wong
Ratliff idén használhatatlan volt, Coleman IR, Spears sokadik éve nem váltja meg a világot.
Brent valszeg rács mögé megy, Lissemore a szezon felét-harmadát kihagyta, amúgy kevés nyomot hagyott.
Calloway és Ben Bass csak ígéret, semmi több.

a DL-ben van egyetlen olyan ember, akire lehet számítani. és az Hatcher. annál még OL-ban is jobban állunk.
ha Spencer nem marad, akkor vagy állat OLB kell, vagy állat DL, de sajnos - mivel ez igen ritka állatfaj a szabadügynök-piacon - vagy nagyon drága, vagy nagyon nem elég jó játékosra futná csak. ha lehet, Spencert - értelmes keretek között - maradásra kell bírni, vagy remélni, hogy Wilber is akkorát ugrik két éven belül, mint Spencer.

vagy ugye marad a draft általi építkezés (mert draftolni lényegesen olcsóbb egy 1/18-ast is, mint bármilyen defense poszton kezdő szintű FA-et hozni). ez utóbbi azért sem lenne rossz ötlet, mert évek óta az elkúrt szerződések miatti lyukakat foldozgatjuk, és lassan a tizenkettedik ujjnál tartunk, csak ugye Jerry nem fog most belemenni egy három-ötéves tervbe, neki kb jövőre kell a győzelem.

sajnos a cap emelkedésében nem feltétlenül szabad bízni, két év múlva is csak Mara szara miatti 5 millió lesz plusz forrás gondolom, és addig hosszabbítani kell olyan perememberekkel, mint Dez, Lee és Carter.

én sajnos attól tartok, hogy a jelenlegi sztároknak két évük van arra, hogy megszerezzék a gyűrűt, aztán a csapatot szét kell verni, és újjáépíteni. vagy rá kell venni a sztárokat, hogy vonuljanak vissza, bár abban nem vagyok biztos, hogy ez esetben nincs cap penalty.

nagy szopás lesz itt pár éven belül, kérdés, hogy a vén hullarablót nem viszi-e magával...
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Most így szezon után ti hogy húznátok a drafton?Kroos
Első kör egyértelműen valamelyik Alabama belső falember nálam, Warmack vagy Jones. Az O-line prioritás, meg vagyok róla győződve, hogy megfelelő támadófallal ligaelit offense lehetünk.
Írok majd amúgy egy részletesebb értékelést a szezonról szerintem, abban benne lesz, hogy személy szerint hova várok érkezőket és honnan távozókat.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Most így szezon után ti hogy húznátok a drafton?

azon gondolkodom hogy ha FAn már egy fokkal megerősítenénk az O falat, már jobb lenne, + futójáték is javulna.
Szal akár a sérülésmentes brutál védelmet megérné-e mondjuk tovább erősíteni 1. és 2. körben is?
vagy hülyeség?
főleg ha Spencer nem marad.
Egy fokkal jobb O fal és egy közepes futójáték mennyi pluszt adna amúgy te jó ég. Kroos
Én is amellett vagyok, hogy O fal és futó poszt a fontosabb,a védelemre meg ami marad. Csak nem fogja 2 egymás utáni évben ekkora sérüléshullám érni a védelmet.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Most így szezon után ti hogy húznátok a drafton?

azon gondolkodom hogy ha FAn már egy fokkal megerősítenénk az O falat, már jobb lenne, + futójáték is javulna.
Szal akár a sérülésmentes brutál védelmet megérné-e mondjuk tovább erősíteni 1. és 2. körben is?
vagy hülyeség?
főleg ha Spencer nem marad.
Egy fokkal jobb O fal és egy közepes futójáték mennyi pluszt adna amúgy te jó ég.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Néztem a cikk hosszúságát, és nem akartam elolvasni, na de már kíváncsi vagyok, úgyhogy ráveszem magam.

Első körben egy jó NT-t kéne hozni, van is belőle választék, kérdés, hogy ki csúszik le hozzánk vagy kit ér meg elvinni 1/18-al. Ugye Lotulelei vszeg a TOP5-ben kimegy. Marad még a személyes kedvencem Hankins, őt a TOP20-ba jósolják, de egyenlőre úgy tűnik előttünk viszik bőven. A két megmaradt játékos John Jenkins, és a volt ausztrál focis Jesse Williams. (az utóbbit január 8-án nézhetjük a ND ellen). Kettőjük közül JJ az, aki NT posztot játszik alapból. Neki van pár problémás ügye pályán kívül, amit nálunk ugyebár nem igazán szeretnek. Legutóbbi meccsét is kihagyta, mert megbukott valami teszten.
Szvsz ha Hankins nem csúszik le hozzánk, akkor bajban vagyunk, és mehet egy esetleges hátra trade.

Amúgy az abszolút favorizált nálam Shariff Floyd Flordiából, de ő meg inkább DE 3-4-ben.Wirtschaftsteil
Abban az esetben,ha 18. helyen nem lenne érdemes NT-t húzni,és maradna bent egy jó OL ember,akkor megfordulna a történet,és OL drafton FA NT? Bár nem néztem még,hogy lesz e egy jó FA NT, jó árban.Tehenész
az FA megelőzi a draftot, szóval ott dől el, mire megyünk első körben. A többi csapatnál ugyanez, a szabadügynök-piac után jóval tisztább kép lesz arról, hogy melyik csapat kit fog húzni.gorbel
igaz,ezt nem figyeltem 😀 akkor így leegyszerűsödik a képlet.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Néztem a cikk hosszúságát, és nem akartam elolvasni, na de már kíváncsi vagyok, úgyhogy ráveszem magam.

Első körben egy jó NT-t kéne hozni, van is belőle választék, kérdés, hogy ki csúszik le hozzánk vagy kit ér meg elvinni 1/18-al. Ugye Lotulelei vszeg a TOP5-ben kimegy. Marad még a személyes kedvencem Hankins, őt a TOP20-ba jósolják, de egyenlőre úgy tűnik előttünk viszik bőven. A két megmaradt játékos John Jenkins, és a volt ausztrál focis Jesse Williams. (az utóbbit január 8-án nézhetjük a ND ellen). Kettőjük közül JJ az, aki NT posztot játszik alapból. Neki van pár problémás ügye pályán kívül, amit nálunk ugyebár nem igazán szeretnek. Legutóbbi meccsét is kihagyta, mert megbukott valami teszten.
Szvsz ha Hankins nem csúszik le hozzánk, akkor bajban vagyunk, és mehet egy esetleges hátra trade.

Amúgy az abszolút favorizált nálam Shariff Floyd Flordiából, de ő meg inkább DE 3-4-ben.Wirtschaftsteil
Abban az esetben,ha 18. helyen nem lenne érdemes NT-t húzni,és maradna bent egy jó OL ember,akkor megfordulna a történet,és OL drafton FA NT? Bár nem néztem még,hogy lesz e egy jó FA NT, jó árban.Tehenész
az FA megelőzi a draftot, szóval ott dől el, mire megyünk első körben. A többi csapatnál ugyanez, a szabadügynök-piac után jóval tisztább kép lesz arról, hogy melyik csapat kit fog húzni.
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Néztem a cikk hosszúságát, és nem akartam elolvasni, na de már kíváncsi vagyok, úgyhogy ráveszem magam.

Első körben egy jó NT-t kéne hozni, van is belőle választék, kérdés, hogy ki csúszik le hozzánk vagy kit ér meg elvinni 1/18-al. Ugye Lotulelei vszeg a TOP5-ben kimegy. Marad még a személyes kedvencem Hankins, őt a TOP20-ba jósolják, de egyenlőre úgy tűnik előttünk viszik bőven. A két megmaradt játékos John Jenkins, és a volt ausztrál focis Jesse Williams. (az utóbbit január 8-án nézhetjük a ND ellen). Kettőjük közül JJ az, aki NT posztot játszik alapból. Neki van pár problémás ügye pályán kívül, amit nálunk ugyebár nem igazán szeretnek. Legutóbbi meccsét is kihagyta, mert megbukott valami teszten.
Szvsz ha Hankins nem csúszik le hozzánk, akkor bajban vagyunk, és mehet egy esetleges hátra trade.

Amúgy az abszolút favorizált nálam Shariff Floyd Flordiából, de ő meg inkább DE 3-4-ben.Wirtschaftsteil
Abban az esetben,ha 18. helyen nem lenne érdemes NT-t húzni,és maradna bent egy jó OL ember,akkor megfordulna a történet,és OL drafton FA NT? Bár nem néztem még,hogy lesz e egy jó FA NT, jó árban.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Most nem azért de lehet Romozni ide vagy oda, az eddig playoffban Rodgersen kívül senkire se cserélném, Flacco jó ma(de soha), Dalton,Webb,Schaub is gyenge volt, ma Luck is (jó ő rookie).
tényleg van 5-6 elit irányító, de utána Romo simán jön. csak draftról jöhet majd valaki, mert nincs jobb aki meg igen elérhetetlen.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
A mi OL-ünk egy álom a Bengalséhoz képest,egy félidő után -6 passzolt yard.Wong
Nana bármikor lecserelném a kettőt.Blevi
az elmúlt héti össznépi fikázás miatt:
Ha Dalton helyett Romo játszott volna, akkor Bengals tovább ment volna... 😀 beltazor
Hát ha még Webb helyett...
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Brutál lesz megint, az ideinél sokkal durvább.
Kroos
ha gyűrűt akar nyerni a csapat, akkor úgyis a nagy részüket le kell győzni.
az meg, hogy ez mennyire is erős, majd kiderül. Giants is kisebb hullámvölgybe került, az Eagles nagyobba, a Redskins meg hasított. jövőre simán lehet pont fordított az eredmény (szerintem a Skinsnek ez akkora hirtelen kiugrás volt, mint amikor a Miami a Wildcat-szezonban 1-15-ről 11-5-re javult, aztán visszazuhant 5-7 győzelem közé).
Rams az egyre keményebb lesz (köszi, Skins...), Saintshez visszamegy Payton, hát... majd meglátjuk.slowmotion
kicsit visszaolvastam.
múltkor pont ezen gondolkoztam,hogy skinsnél nem tudom meddig fog tartani,hogy az option játék ennyire működjön.Ha nem is jövőre,de szerintem legkésőbb 2 éven belül kielemzik ugyanúgy mint a wildcatet.
Bár griffin dobni is tud,de veszíteni fog az erejéből a skins.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Sheldon Richardson? ő is lépeget előre a mockokban.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Néztem a cikk hosszúságát, és nem akartam elolvasni, na de már kíváncsi vagyok, úgyhogy ráveszem magam.

Első körben egy jó NT-t kéne hozni, van is belőle választék, kérdés, hogy ki csúszik le hozzánk vagy kit ér meg elvinni 1/18-al. Ugye Lotulelei vszeg a TOP5-ben kimegy. Marad még a személyes kedvencem Hankins, őt a TOP20-ba jósolják, de egyenlőre úgy tűnik előttünk viszik bőven. A két megmaradt játékos John Jenkins, és a volt ausztrál focis Jesse Williams. (az utóbbit január 8-án nézhetjük a ND ellen). Kettőjük közül JJ az, aki NT posztot játszik alapból. Neki van pár problémás ügye pályán kívül, amit nálunk ugyebár nem igazán szeretnek. Legutóbbi meccsét is kihagyta, mert megbukott valami teszten.
Szvsz ha Hankins nem csúszik le hozzánk, akkor bajban vagyunk, és mehet egy esetleges hátra trade.

Amúgy az abszolút favorizált nálam Shariff Floyd Flordiából, de ő meg inkább DE 3-4-ben.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
 www.dallascowboys.com/news/article-MickeySpagnola/Spagnola-This-Program-Heading-In-The-Right-Direction/93624232-3830-477b-b688-058cba2e7ba9
egy kis bátorítás Spagnolától,van benne igazság.Cowboykarcsi
En is olvastam és az első dolog az volt ami eszembe jutott hog igen jo irányba tartunk, tavaly fos volt a sec hoztunk oda 2 embert idén a Dlinet próbáljuk majd upgradelni a hírek szerint. Ami évek óta egyre szarabb az az O-line. Próbáltunk tavaly oda is embert hozni de sajnos a cap helyzet miatt tidjuk kik vannak most itt. Az elmúlt két offseason korrekt volt vsz remelem folytatjuk, és Fortuna is megkedvel picit.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 www.dallascowboys.com/news/article-MickeySpagnola/Spagnola-This-Program-Heading-In-The-Right-Direction/93624232-3830-477b-b688-058cba2e7ba9
egy kis bátorítás Spagnolától,van benne igazság.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
A mi OL-ünk egy álom a Bengalséhoz képest,egy félidő után -6 passzolt yard.Wong
Nana bármikor lecserelném a kettőt.Blevi
az elmúlt héti össznépi fikázás miatt:
Ha Dalton helyett Romo játszott volna, akkor Bengals tovább ment volna... 😀

több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Btw meg lehet nézni milyen egy DOMINÁNS 3-4es D-line. Texansnal a két DE a Packersnél Raji volt állat, nekünk is egy ilyen D-lineman kell.
több mint 11 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
A mi OL-ünk egy álom a Bengalséhoz képest,egy félidő után -6 passzolt yard.Wong
Nana bármikor lecserelném a kettőt.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
A mi OL-ünk egy álom a Bengalséhoz képest,egy félidő után -6 passzolt yard.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
ellenünk amit hozott idén ?? 😀😀
ma azért nem nehéz eddig.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Így a WC meccset nézve Newmannek küldenék egy taslit. Bezzeg nálunk se a labdát se az embert nem találta, itt meg lehoz egy korrekt teljesítményt.
Sosem feledem a Miami elleni "teljesítményt". csoda, hogy azután van állása....

több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Austin lehetséges cut? Majdnem belefulladtam a kádba tegnap este mikor olvastam. Sokat keres, ok de megérdemli, többször volt sérült az is ok de mondjuk nem annyit mint Murray akit sokkal nehezebb pótolnunk ha kiesik. És kit raknánk akkor első számű WR-nek Dez mellé? akik jelenleg a csapatnál vannak mind 2. és 3. számú elkapók, akkor most itt is a drafton kellene csodát tenni? ááá , ez hülyeség.Wong
Bryant mellé nem kell elsőszámú elkapó, mivel nagyjából most már ő számít annak. Bryant mellé egy második számú elkapó kell.
ha így vesszük, Austin második számú WR-nek sokat keres, főleg hogy az 1000 yardos határt sem lépte át az elmúlt két szezonban (idén meglehetett volna, de a Saints ellen a TD előtt még egy náthát sem tudott volna elkapni). persze Dez meg első számú WR-ekhez képesdt keres keveset, de vele most vagy következő tavasszal hosszabbítani kell majd, és az nem lesz nagyon olcsó.

mondjuk nem támogatom az Austin cut-ot, de nem is én hozom meg a döntéseket, és sajnos - mivel a cap nem nő 2012-höz képest - előbb-utóbb úgy járhatunk, mint az évezred eleji Titans, amikor elfogyott a levegő a McNair-George-Wycheck-Kearse-féle csapat körül, és kulcsjátékosoktól kellett megszabadulni. slowmotion
Nagyon remélem, hogy mi nem fogunk "úgy" járni.
Dez szerződése biztos, hogy megugrik a szezon 2. felében nyújtott teljesítménye miatt, de volt ennek a szezonnak egy első fele is, amikor kellett Austin. Én nagyon sajnálnám ha cut lenne a történet vége, egyik nagy kedvencem és sztem van még benne bőven.Wong
ezzel nem leszek népszerű, de én hamarabb raknám ki Austint, mint Free-t beltazor
gondolom a sérülései miatt,bár én szeretem austin játékát,de tényleg túl sokat padozik.