Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Spencer hatalmas lóvét fog elkérni (jogosan), szerintem 80%, hogy nem tudjuk megtartani.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
ST-vel egyet értek teljesen Bailey kell nekünk nem egy rugó állat de pontos ez nekünk elég.

Itt egy FA lista lehet nézegetni bár ugye a szezon utáni szerződések belekevernek.
 www.rotoworld.com/articles/nfl/42077/309/nfl-free-agent-master-list-13?pg=1

Offense: úgy gondolom a támadó fal dolgán segítene egy jó center, tiszta fejetlenség ami a falban megy. Akik jelenleg itt vsz szóba jöhetnek az Vollmer, meg Andre Smith, illetve guardban Andy Levitre, centerből nem lesz a lista alapján igazán komoly név. A másik három alternatíva jól hangzik de Ők rohadt sok $-ba is kerülnek. Hozni kell egy centert és egy guardot is. Tyron + 2 még mindig kevéske. Jó lenne ha valami futás szerű is lenne mert ideit nem teszi ki az ablakba senki. Máshova az O-ba máshonnan nem hoznék embert nincs értelme, csak drafton egy WR-t meg egy TE-t hátul illetve egy projekt QB-t.
Felix, Phillips, Free, Ogi viszlát az offenseből a maradék meg küzdjön a helyéért.
Defense:
Nem lehet reális értékelni a kurva sok sérült miatt az évüket de akit tuti kiraknék az Rattlif jó lesz neki azért remélem máshol mert kedveltem. A D-lineba hoznék mindenképpen Nt-t vagy domináns DE-t, tehát egy olyan embert akit kettőzni kell. LB nem létszükséglet Spencer megtartása kulcsfontosságú lenne.

EGÉSZSÉG legyen jövőre mert ez a sok sérülés kiakasztó volt.

Draft még meglátjuk mi lesz még addig.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Romo a Vikes fal mögött, AP-vel = SB.

😊Go Vikings!
Mindenesetre jobbak laz esélyek mint Ponderrel. Ügyes srác, de még érnie kell, ha jövőre gyűrűt akar a Vikes bejelentkezhet érRomoért. 😊gyeek
Azért várjuk ki a végét. Szezon közben nagyon halva született dolognak éreztem, de az utolsó 2 meccsen eégsz jó volt, ha ezt hozza playoffba akkor még bármi lehet belőle. Csak a karja nem lesz soha erős 😕Toca
Azért ha AP így tolja és a D# is odateszi magát neki elég a game manager szerep.Blevi
Orton-Kalil trade, Smith mehet vissza a jobb oldalra 😊
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Romo a Vikes fal mögött, AP-vel = SB.

😊Go Vikings!
Mindenesetre jobbak laz esélyek mint Ponderrel. Ügyes srác, de még érnie kell, ha jövőre gyűrűt akar a Vikes bejelentkezhet érRomoért. 😊gyeek
Azért várjuk ki a végét. Szezon közben nagyon halva született dolognak éreztem, de az utolsó 2 meccsen eégsz jó volt, ha ezt hozza playoffba akkor még bármi lehet belőle. Csak a karja nem lesz soha erős 😕Toca
Azért ha AP így tolja és a D# is odateszi magát neki elég a game manager szerep.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Romo a Vikes fal mögött, AP-vel = SB.

😊Go Vikings!
Mindenesetre jobbak laz esélyek mint Ponderrel. Ügyes srác, de még érnie kell, ha jövőre gyűrűt akar a Vikes bejelentkezhet érRomoért. 😊gyeek
Azért várjuk ki a végét. Szezon közben nagyon halva született dolognak éreztem, de az utolsó 2 meccsen eégsz jó volt, ha ezt hozza playoffba akkor még bármi lehet belőle. Csak a karja nem lesz soha erős 😕
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Romo a Vikes fal mögött, AP-vel = SB.

😊Go Vikings!
Mindenesetre jobbak az esélyek mint Ponderrel. Ügyes srác, de még érnie kell, ha jövőre gyűrűt akar a Vikes bejelentkezhet Romoért. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Romo a Vikes fal mögött, AP-vel = SB.

😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 824 — Cowboys fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000121072/article/jerry-jones-cowboys-in-for-uncomfortable-offseasonWirtschaftsteil
most akartam én is beírni ide😊
hát nézzük: akin tudunk bármennyit spórolni, az megy. Free asszem idetartozik, valószínűleg Ratliff is, Felix nem marad. Phillipsből nem lett Witten 2.0, Ogletree cut (nyomatékosan remélem).

kell valaki a falba (opcionálisan mondjuk minimum két ember, Coleman és Ratliff helyére), kellene valaki OLB-be, minimum depth szinten - mert ha Spencert sikerül is megtartani, Butler gyengébb run defense-ben Spencernél, és pass rush-ban Ware-nél (és talán Spencernél is).
van ugye az az OLB, akit draftoltunk, és IR-re került, McSurdy. van Albright aki minden pozícióban bevethető. és kezd beérni, és van Orie Lemon, aki kezdte volna magát bejátszani az 53-as keretbe, amikor megsérült.
safety-ben elvileg megvagyunk Johnsonnal, Moore-ral (feltéve, hogy sikerül megtartani), Sensabaugh-val és Church-csel, de kellene még egy ember. Frampton jó lehet, mert ST- és D-képes is, McCray így partvonalon kívülre kerülhet. Scandrick visszajön, bár elég sokba kerül ahhoz képest, hogy "csak" slot corner. az ő fizetése miatt Jenkinsnek nincs hely, hiába nagy küzdő, de sokat tűnik sérültnek és nem is tudnánk megfizetni.
ILB-ben Poppinga gondolom csak sebtapasz volt, Connor az ajár-kezdő-is-lehet státuszból egy év alatt a munkaügyi hivatalba kerül. Simsben lehetne fantázia, ha tudna mást is, mint az irányítatlan atomrakéta szerepet, plusz azért nálam elég nagy kérdőjel, hogy nem egy meccset hagyott félbe sérülés miatt.

támadóoldalon ugy Free megy, Cook marad mindenesnek (bár aki sokat markol, az keveset fog, ugye), Costáról eldöntik, hogy túl sérülékeny-e vagy sem, Kowalski valszeg visszaerősödik. Dockery szerintem nem marad, Arkin lett volna úgyis a csere G, de a center poszton pusztító járvány miatt az összes gyakorlása abban a pozícióban volt a TC-ben, ahol amúgy is csak sokadik helyen számítottak rá (valszeg ezért is nem rakták ki, noha talán nem is volt aktív idén).
Ogletree cut, amúgy a receiverek maradnak, bár Austin a szerződéséhez képest túl sokat sérült.
Felix megy, Murray marad, Tanner vagy Dunbar közül egyik kicsúszik, kell egy late round prospect. Vickers gondolom marad, de jövőre kicsit hamarabb kellene elkezdenie játszani.
Witten, Hanna helye garantált, Phillips soha nem lett azzá, amivé a térdsérülése előtt mindenki várta, valszeg ő is esik.
van még valaki?
ja igen, Romo, meg Orton. maradnak, bár szerintem Romo szerződését át fogja strukturálni JJ. remélem, nem cserélik el, egyrészt kurva nagy lenne a cap hit, másrészt Orton szerintem minimum két győzelemmel gyengébb (emögött a fal mögött néggyel). egy értelmes fal mögé rakva Romo amúgy szerintem instant esélyessé tenne bármilyen csapatot, szóval ha mindenáron cserélni akarná JJ, akkor remélem, minimum egy első köröst lenne pofája bemondani ellentételezésként.

spec team: Bailey kell, Chris Jones marad, LP idén sem kúrt el egyetlen snapet sem. Moormantől érzékeny búcsút veszünk, mondjuk amúgyis volt pár idegölő puntja, asszem pont a Skins elleni első meccsen (de pontosan nem emlékszem)

szerintem lesz egy alsó körös RB, egy TE, talán egy CB prospect (Scandrick is ötödik körös volt, ugye)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Ez a "Romonak szar a fala, amúgy elit QB" téma szerintem vicc, semmivel sem volt a szezon második felében gyengébb fala, mint akárki másnak, a Green Bay falánál pl bőven jobb volt. Jó példa erre a 8 mp-s TD-tek, de abszolút jól megvédték még akkor is, ha voltak persze kivételek. Igen, itt valóban jobban is játszott. De a PO mégsem lett meg, mégis az utolsó pillanatban betlizett. Az meg, hogy a tisztán elbénázott interception után még ő veszekszik az elkapóval...én kirúgnám a fenébe, lehet szerezni irányítót olcsón, futásra alapozó offense mellé működhet sok mindenki, Murray elit futó, kell mellé még valaki, mert elég sérülékeny, aztán hajrá.Tocy
Szerintem meg az a vicc, amit te képzelegsz. Mutass rá kérlek a fórumozóra aki azt írta amit te álltasz, miszerint Romo elit. Várom...
Egy kőkemény 3-man-rusht meg azért nem olyan k*rva nagy kunszt megfogni. Persze ilyen részletkérdésekkel nem szoktak foglalkozni a laikusok.
Remélem dagad az egod az önigazolástól, hogy Romo-n ment el megint a szezon vagy mi. Tiszta nfl.com.gyeek
Nem CSAK Romon ment el a szezon, de itt volt az utolsó meccs, a döntő meccs, dobott 3 intet, mindegyiket ő csinálta magának. Előzőekben Bryant kihúzta sokszor a ganyéból. Oké 3 ember ment ott annál a szitunál, de az utolsó kb 6 meccsen abszolút volt annyi ideje, mint akárki másnak. Mint ahogy most, a Skins ellen sem kellett annyit menekülnie, mint mjuk Vicknek. 3 INT. Amikor fontos lenne, rendre ront. És csak ez számít.Tocy
Ez a "Romonak szar a fala, amúgy elit QB" téma szerintem vicc, semmivel sem volt a szezon második felében gyengébb fala, mint akárki másnak, a Green Bay falánál pl bőven jobb volt. Jó példa erre a 8 mp-s TD-tek, de abszolút jól megvédték még akkor is, ha voltak persze kivételek. Igen, itt valóban jobban is játszott. De a PO mégsem lett meg, mégis az utolsó pillanatban betlizett. Az meg, hogy a tisztán elbénázott interception után még ő veszekszik az elkapóval...én kirúgnám a fenébe, lehet szerezni irányítót olcsón, futásra alapozó offense mellé működhet sok mindenki, Murray elit futó, kell mellé még valaki, mert elég sérülékeny, aztán hajrá.Tocy
Szerintem meg az a vicc, amit te képzelegsz. Mutass rá kérlek a fórumozóra aki azt írta amit te álltasz, miszerint Romo elit. Várom...
Egy kőkemény 3-man-rusht meg azért nem olyan k*rva nagy kunszt megfogni. Persze ilyen részletkérdésekkel nem szoktak foglalkozni a laikusok.
Remélem dagad az egod az önigazolástól, hogy Romo-n ment el megint a szezon vagy mi. Tiszta nfl.com.gyeek
Nem CSAK Romon ment el a szezon, de itt volt az utolsó meccs, a döntő meccs, dobott 3 intet, mindegyiket ő csinálta magának. Előzőekben Bryant kihúzta sokszor a ganyéból. Oké 3 ember ment ott annál a szitunál, de az utolsó kb 6 meccsen abszolút volt annyi ideje, mint akárki másnak. Mint ahogy most, a Skins ellen sem kellett annyit menekülnie, mi ment mjuk Vicknek. 3 INT. Amikor fontos lenne, rendre ront. És csak ez számít.Tocy
Ezt mondtam én is korábban. Legalább két olyan szezonra emlékszem, amikor Romo-n elment a végén az egész szezon. Egyszerűen nem győztes típus, az amerikai foci pedig mindenekfelett a győzelemről szól. (Ahogy a többi sport is.) Az elit irányítók képesek egy konzisztens teljesítményre, amire alapozni lehet a csapatot. Romo-nál sosem tudom, hogy éppen milyen napja lesz. (A kis Manning ugyanez a kategória, csak már nyert két gyűrűt.) Romo mennyi, 32? Lassan a karrierje vége felé közelít és nem látom benne sem a mentális, sem a technikai fejlődés lehetőségét. Sztem amíg Romoval próbálkozik a Cowboys, addig a nagy szerencsével elérhető PO a legtöbb, amit várni lehet.Burkus
Azért 1-2 dologban elég nagy tévedésben vagy.
1. Szerencsével elérhető playoff ? Viccelsz? Keret fele ha nem több sérült és így is 1 meccsen múlt, azért jövőre erősebb szezont és biztos playoffot várok tőlük.
2. Kirúgni egy 4900 yardos 90 es QB rateingű QB-t(Segítek 4 ember dobott 5000 yardot eddig) mert nem sikerült egy félholt csapatot playoffba vitt, jó a végén elszúrta, de nélküle meg playoff hely se lett volna.
3. Akármennyire is szeretnék a Boys fanok Romo nem elit QB ezzel annyit mondok hogy nem egy olyan QB akire egyedül lehet építeni (PM,Brady,Brees), de azért egy megbízható QB akire simán építhetnek csak kell egy megbízható futás/D palyhívás, hogy ne engedjék hogy szétdobálja magát.
4. Azért Romo utolsó 6 meccsen hozta képbe a Cowboyst, soha nem vezették a csoportot, nézd meg milyen meccseket tolt. Bár én is hoznék egy QB-t mögé mert eddig képes volt a fontos meccseken betlizni meg már nem fiatal, DE
Decembert nézzük. Utolsó negyedben 21-9el fordított a Phili ellen. -9-ről hozta a Bengals meccset szintén utolsó negyedben. Steelers ellen utolsó pár percben egyenlített majd nyertek OT-ban. Saints ellen 2 TD hátrányból egyenlített, bár kikaptak OT-ben ,de visszahozta.
Amit ebből ki akarok hozni, hogy azért nem könnyű mindig, hogy a végén arra várnak, hogy te lehozod a meccset, megtette idén többször utolsó meccsen nem volt egybe megesik, de Romo nélkül ez a Boys sehol nem lenne.
Ezek után akarod kirúgni Romot, hát nem csodálom,hogy néhány Boys drukkernél kicsapta a hülyeség a biztosítékot.

Ui.:Nem szeretem Romot, de ahhoz képes hogy idén top5 QB volt és mindenki a fejét akarja mert 6ből csak 5 meccset tudott lehozni kicsit groteszknek érzem.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gnhelz9bjorzgxlwepux
Jerry Jones: Cowboys in for 'uncomfortable' offseason
The Dallas Cowboys' shortcomings haven't gone unnoticed by Jerry Jones. The Cowboys owner promises big changes to a squad that failed to make the playoffs this season.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ez a "Romonak szar a fala, amúgy elit QB" téma szerintem vicc, semmivel sem volt a szezon második felében gyengébb fala, mint akárki másnak, a Green Bay falánál pl bőven jobb volt. Jó példa erre a 8 mp-s TD-tek, de abszolút jól megvédték még akkor is, ha voltak persze kivételek. Igen, itt valóban jobban is játszott. De a PO mégsem lett meg, mégis az utolsó pillanatban betlizett. Az meg, hogy a tisztán elbénázott interception után még ő veszekszik az elkapóval...én kirúgnám a fenébe, lehet szerezni irányítót olcsón, futásra alapozó offense mellé működhet sok mindenki, Murray elit futó, kell mellé még valaki, mert elég sérülékeny, aztán hajrá.Tocy
Szerintem meg az a vicc, amit te képzelegsz. Mutass rá kérlek a fórumozóra aki azt írta amit te álltasz, miszerint Romo elit. Várom...
Egy kőkemény 3-man-rusht meg azért nem olyan k*rva nagy kunszt megfogni. Persze ilyen részletkérdésekkel nem szoktak foglalkozni a laikusok.
Remélem dagad az egod az önigazolástól, hogy Romo-n ment el megint a szezon vagy mi. Tiszta nfl.com.gyeek
Nem CSAK Romon ment el a szezon, de itt volt az utolsó meccs, a döntő meccs, dobott 3 intet, mindegyiket ő csinálta magának. Előzőekben Bryant kihúzta sokszor a ganyéból. Oké 3 ember ment ott annál a szitunál, de az utolsó kb 6 meccsen abszolút volt annyi ideje, mint akárki másnak. Mint ahogy most, a Skins ellen sem kellett annyit menekülnie, mint mjuk Vicknek. 3 INT. Amikor fontos lenne, rendre ront. És csak ez számít.Tocy
Ez a "Romonak szar a fala, amúgy elit QB" téma szerintem vicc, semmivel sem volt a szezon második felében gyengébb fala, mint akárki másnak, a Green Bay falánál pl bőven jobb volt. Jó példa erre a 8 mp-s TD-tek, de abszolút jól megvédték még akkor is, ha voltak persze kivételek. Igen, itt valóban jobban is játszott. De a PO mégsem lett meg, mégis az utolsó pillanatban betlizett. Az meg, hogy a tisztán elbénázott interception után még ő veszekszik az elkapóval...én kirúgnám a fenébe, lehet szerezni irányítót olcsón, futásra alapozó offense mellé működhet sok mindenki, Murray elit futó, kell mellé még valaki, mert elég sérülékeny, aztán hajrá.Tocy
Szerintem meg az a vicc, amit te képzelegsz. Mutass rá kérlek a fórumozóra aki azt írta amit te álltasz, miszerint Romo elit. Várom...
Egy kőkemény 3-man-rusht meg azért nem olyan k*rva nagy kunszt megfogni. Persze ilyen részletkérdésekkel nem szoktak foglalkozni a laikusok.
Remélem dagad az egod az önigazolástól, hogy Romo-n ment el megint a szezon vagy mi. Tiszta nfl.com.gyeek
Nem CSAK Romon ment el a szezon, de itt volt az utolsó meccs, a döntő meccs, dobott 3 intet, mindegyiket ő csinálta magának. Előzőekben Bryant kihúzta sokszor a ganyéból. Oké 3 ember ment ott annál a szitunál, de az utolsó kb 6 meccsen abszolút volt annyi ideje, mint akárki másnak. Mint ahogy most, a Skins ellen sem kellett annyit menekülnie, mint mjuk Vicknek. 3 INT. Amikor fontos lenne, rendre ront. És csak ez számít.Tocy
Ezt mondtam én is korábban. Legalább két olyan szezonra emlékszem, amikor Romo-n elment a végén az egész szezon. Egyszerűen nem győztes típus, az amerikai foci pedig mindenekfelett a győzelemről szól. (Ahogy a többi sport is.) Az elit irányítók képesek egy konzisztens teljesítményre, amire alapozni lehet a csapatot. Romo-nál sosem tudom, hogy éppen milyen napja lesz. (A kis Manning ugyanez a kategória, csak már nyert két gyűrűt.) Romo mennyi, 32? Lassan a karrierje vége felé közelít és nem látom benne sem a mentális, sem a technikai fejlődés lehetőségét. Sztem amíg Romoval próbálkozik a Cowboys, addig a nagy szerencsével elérhető PO a legtöbb, amit várni lehet.Burkus
Kérlek akkor írd meg te mit kezdenél a helyzettel? Cut ki jöjjön helyette? Trade? Kivel és mennyiért?
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ez a "Romonak szar a fala, amúgy elit QB" téma szerintem vicc, semmivel sem volt a szezon második felében gyengébb fala, mint akárki másnak, a Green Bay falánál pl bőven jobb volt. Jó példa erre a 8 mp-s TD-tek, de abszolút jól megvédték még akkor is, ha voltak persze kivételek. Igen, itt valóban jobban is játszott. De a PO mégsem lett meg, mégis az utolsó pillanatban betlizett. Az meg, hogy a tisztán elbénázott interception után még ő veszekszik az elkapóval...én kirúgnám a fenébe, lehet szerezni irányítót olcsón, futásra alapozó offense mellé működhet sok mindenki, Murray elit futó, kell mellé még valaki, mert elég sérülékeny, aztán hajrá.Tocy
Szerintem meg az a vicc, amit te képzelegsz. Mutass rá kérlek a fórumozóra aki azt írta amit te álltasz, miszerint Romo elit. Várom...
Egy kőkemény 3-man-rusht meg azért nem olyan k*rva nagy kunszt megfogni. Persze ilyen részletkérdésekkel nem szoktak foglalkozni a laikusok.
Remélem dagad az egod az önigazolástól, hogy Romo-n ment el megint a szezon vagy mi. Tiszta nfl.com.gyeek
Nem CSAK Romon ment el a szezon, de itt volt az utolsó meccs, a döntő meccs, dobott 3 intet, mindegyiket ő csinálta magának. Előzőekben Bryant kihúzta sokszor a ganyéból. Oké 3 ember ment ott annál a szitunál, de az utolsó kb 6 meccsen abszolút volt annyi ideje, mint akárki másnak. Mint ahogy most, a Skins ellen sem kellett annyit menekülnie, mint mjuk Vicknek. 3 INT. Amikor fontos lenne, rendre ront. És csak ez számít.Tocy
Ez a "Romonak szar a fala, amúgy elit QB" téma szerintem vicc, semmivel sem volt a szezon második felében gyengébb fala, mint akárki másnak, a Green Bay falánál pl bőven jobb volt. Jó példa erre a 8 mp-s TD-tek, de abszolút jól megvédték még akkor is, ha voltak persze kivételek. Igen, itt valóban jobban is játszott. De a PO mégsem lett meg, mégis az utolsó pillanatban betlizett. Az meg, hogy a tisztán elbénázott interception után még ő veszekszik az elkapóval...én kirúgnám a fenébe, lehet szerezni irányítót olcsón, futásra alapozó offense mellé működhet sok mindenki, Murray elit futó, kell mellé még valaki, mert elég sérülékeny, aztán hajrá.Tocy
Szerintem meg az a vicc, amit te képzelegsz. Mutass rá kérlek a fórumozóra aki azt írta amit te álltasz, miszerint Romo elit. Várom...
Egy kőkemény 3-man-rusht meg azért nem olyan k*rva nagy kunszt megfogni. Persze ilyen részletkérdésekkel nem szoktak foglalkozni a laikusok.
Remélem dagad az egod az önigazolástól, hogy Romo-n ment el megint a szezon vagy mi. Tiszta nfl.com.gyeek
Nem CSAK Romon ment el a szezon, de itt volt az utolsó meccs, a döntő meccs, dobott 3 intet, mindegyiket ő csinálta magának. Előzőekben Bryant kihúzta sokszor a ganyéból. Oké 3 ember ment ott annál a szitunál, de az utolsó kb 6 meccsen abszolút volt annyi ideje, mint akárki másnak. Mint ahogy most, a Skins ellen sem kellett annyit menekülnie, mint mjuk Vicknek. 3 INT. Amikor fontos lenne, rendre ront. És csak ez számít.Tocy
Ezt mondtam én is korábban. Legalább két olyan szezonra emlékszem, amikor Romo-n elment a végén az egész szezon. Egyszerűen nem győztes típus, az amerikai foci pedig mindenekfelett a győzelemről szól. (Ahogy a többi sport is.) Az elit irányítók képesek egy konzisztens teljesítményre, amire alapozni lehet a csapatot. Romo-nál sosem tudom, hogy éppen milyen napja lesz. (A kis Manning ugyanez a kategória, csak már nyert két gyűrűt.) Romo mennyi, 32? Lassan a karrierje vége felé közelít és nem látom benne sem a mentális, sem a technikai fejlődés lehetőségét. Sztem amíg Romoval próbálkozik a Cowboys, addig a nagy szerencsével elérhető PO a legtöbb, amit várni lehet.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Nem CSAK Romon ment el a szezon, de itt volt az utolsó meccs, a döntő meccs, dobott 3 intet, mindegyiket ő csinálta magának. Előzőekben Bryant kihúzta sokszor a ganyéból. Oké 3 ember ment ott annál a szitunál, de az utolsó kb 6 meccsen abszolút volt annyi ideje, mint akárki másnak. Mint ahogy most, a Skins ellen sem kellett annyit menekülnie, mint mjuk Vicknek. 3 INT. Amikor fontos lenne, rendre ront. És csak ez számít.Tocy
A korábbi meccsek nem voltak döntőek? Vagy ott olyan könnyű dolga volt ezzel a szerinted teljesen átlagos fallal, hogy még Sanchez is simán hozza őket? Nem tudom melyik meccset nézted vasárnap, de kérdezz utána 'skins topikban mennyi blitz volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000120457/article/tony-romo-dallas-cowboys-should-part-ways-after-latest-loss

Tony Romo, Dallas Cowboys should part ways after latest loss
Amadeus91
Lol már a should szó garantálja h meg se nyissam a cikket. Gondolom valami szakértő megmondja a faszát, hogy cut/trade kellene. Jobb nincs hogy csak kibasszuk (Aaron Rodgers nem igazolt ide meg ha jól tudom) mit adnának egy lassan 33 éves "szakértők" szerint choker irányítóért. Chiefsbe tudnám elképzelni mint kezdőt de második kort nem adnak érte kevesebbért meg nem érdemes elszórni.Blevi
Szokásos nfl.com cikk, már én se olvasom azokat, amiben Romoról van szó. Nyilván kevesebben olvasnák azt, hogy nem Romo hibája, meg hogy egyértelműen maradnia kell a csapatnál.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000120457/article/tony-romo-dallas-cowboys-should-part-ways-after-latest-loss

Tony Romo, Dallas Cowboys should part ways after latest loss
Amadeus91
Lol már a should szó garantálja h meg se nyissam a cikket. Gondolom valami szakértő megmondja a faszát, hogy cut/trade kellene. Jobb nincs hogy csak kibasszuk (Aaron Rodgers nem igazolt ide meg ha jól tudom) mit adnának egy lassan 33 éves "szakértők" szerint choker irányítóért. Chiefsbe tudnám elképzelni mint kezdőt de második kort nem adnak érte kevesebbért meg nem érdemes elszórni.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000120457/article/tony-romo-dallas-cowboys-should-part-ways-after-latest-loss

Tony Romo, Dallas Cowboys should part ways after latest loss

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Bocsi, nem a kést akarom bennetek forgatni, de unalmamban nézem a meccs összefoglalóját... Az első INT-nél tuti a Ogletree a hunyó? Csak mert mintha írtátok volna, hogy bénázott... Nekem olyan, mintha Ogletree és Witten is full üres lenne a bliztelők és a secondary közti területen és Romo pedig hátsó lábról átpottyantja Ogletree feje fölött a tojást... nexion218
Biztos Ogletree is hibázott, de azért ebben nagyobb részben tűnt Romo hibájának. De ezt sose fogjuk megtudni.Toca
Azt mondtak itt többen h Oginak egy option route futás volt a feladata a védő helyzetétől függően de ettől a dobás is rossz volt.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Bocsi, nem a kést akarom bennetek forgatni, de unalmamban nézem a meccs összefoglalóját... Az első INT-nél tuti a Ogletree a hunyó? Csak mert mintha írtátok volna, hogy bénázott... Nekem olyan, mintha Ogletree és Witten is full üres lenne a bliztelők és a secondary közti területen és Romo pedig hátsó lábról átpottyantja Ogletree feje fölött a tojást... nexion218
Biztos Ogletree is hibázott, de azért ebben nagyobb részben tűnt Romo hibájának. De ezt sose fogjuk megtudni.
több mint 11 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Bocsi, nem a kést akarom bennetek forgatni, de unalmamban nézem a meccs összefoglalóját... Az első INT-nél tuti a Ogletree a hunyó? Csak mert mintha írtátok volna, hogy bénázott... Nekem olyan, mintha Ogletree és Witten is full üres lenne a bliztelők és a secondary közti területen és Romo pedig hátsó lábról átpottyantja Ogletree feje fölött a tojást...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Tudom láttam, csak nfl.comon is volt valami kis pletyi,kérdés róla.
Meg hát igen megbízhatóságot nem tudhatjuk.Kroos
Ha jól emlékszem Ian Rapoport írt róla tegnap, hogy Dallasban a tervek szerint vagy Callahan vagy egy új OC jön, és akkor Garrett a HC teendőivel tud foglalkozni.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jim Rome a Twitteren: Jason Garrett on Tony Romo: "We're excited about him being our QB." Sure you're not.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 824 — Cowboys fan
Sztem írtam h jo lenne ha Norv jönne playcallernek de a sajnos Red nem engedi ki a kezéből ezt. Sztem kellene egy jo OC. De ez van, jövőre úgyis villantania Garettnek.Blevi
Annyira evidens, hogy Garrettnek fel kellene adni a playcallingot. Érthetetlen, ha nem lesz változás a stábban.DoM
Te ezt nem értheted, igazából ezt senki sem értheti.
Garrett a Princetonon végzett, tehát egy zseni, és a zsenik ritkán tévednek.
valószínűleg egyébként olyan playbookja van, amit lehetetlenség levédekezni, csak az a baj, hogy Ivy League-es IQ kellene a megtanuláshoz, olyan meg talán csak a Bills irányítójának van.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 824 — Cowboys fan
Bears requested permission to interview Cowboys special teams coach Joe DeCamillis for vacant head coach position.

Erre három kérdőjel lenne a legkifejezőbb. gorbel
Baltimore-nak többé-kevésbé bejött, nem?
ha úgy vesszük, JoeD alakulatai minden évben beszoptak egy-egy blokkolt puntot TD-re, viszont vissza is hordtak puntot egy hatosért.
nem látok sok meccset (oké, csak a miénket), de JoeD volt ezeken az egyetlen spec team edző, aki középre rúgtatta az onside kicket (amikor a rúgó belsővel szinte legurítja maga előtt, és meg blokkolni), egyszer bejött, egyszer majdnem, de nem sokon múlott.

lehet, hogy azért akarják, mert nem akarnak olyan edzőt, aki bele van buzulva a saját szakértelmébe, és hívni akarja a támadásokat vagy a védekezést (lásd még Garrett, Wade Phillips, stb)

meg persze az is lehet, hogy így akarják elcsábítani Wade papát Houstonból (asszem hozzánk is azért jött, mert Wade vője vagy valami hasonló) - na jó, ez csak vicc volt 😊

a faszi minden évben változó alapanyagot kap, de mindig kitermel valami durvajó spec teamert, volt már nálunk ilyen téren legjobb McCray, Holley, bámulatos módon talán Hurd is.

ja, és végre sikerült aranyat ásni Bailey-vel.

nekem szimpatikus JoeD, de nyilván van az az ajánlat, amivel nem lehet vitatkozni.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Sztem írtam h jo lenne ha Norv jönne playcallernek de a sajnos Red nem engedi ki a kezéből ezt. Sztem kellene egy jo OC. De ez van, jövőre úgyis villantania Garettnek.Blevi
Annyira evidens, hogy Garrettnek fel kellene adni a playcallingot. Érthetetlen, ha nem lesz változás a stábban.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Tudom láttam, csak nfl.comon is volt valami kis pletyi,kérdés róla.
Meg hát igen megbízhatóságot nem tudhatjuk.Kroos
Na, oké. Azt hittem Cowboys berkekben ismert a twittert író, amiből lehet következtetni, hogy mennyire komoly ez a hír.DoM
Sztem írtam h jo lenne ha Norv jönne playcallernek de a sajnos Red nem engedi ki a kezéből ezt. Sztem kellene egy jo OC. De ez van, jövőre úgyis villantania Garettnek.