NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Én (külsősként) úgy kibasznám Romo-t mint macskát szarni.
Ez az ember nem fog nektek SB-t nyerni, de még oda sem fog jutni vele soha a csapat.Bazzani
aha. akkor Stafforddal mi legyen? van futójáték, van Megatron, Pettigrew, és van egy 4-12-es szezon?
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Nézegettem , hogy kiket kéne draftolni, de minden oldal S-t és OLB-t akar velünk húzatni, első körben.

1-2 körben sztem NT/DE és G/C közül kéne valaki.
hátsó körökben jöhetne egy RB CB S T

Romo témában, én abszolut mellett vagyok, legalább nem kap majd akkora fizut.
Jobbat nem igen lehet találni, 1.kör meg hiba lenne QB-ra vesztegetni.

több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hát először is én kérek elnézést az itteni szurkolóktól,mert Romot én jinxeltem el a legutóbbi hszemmel(ligaelit szinten nyomja aki mást mond kussoljon),mondjuk amikor leirtam már éreztem hogy szarul fog elsülni,mert idén akitől vártam,vagy meccs előtt leírtam hogy szerintem jó lesz az rendere terített betli volt 😀 Érdekes módon sajnos ez visszafele ez nem működik... Komolyra fordítva a szót,rettenetes nagy csalódás nekem Romo,ezzel a meccsel kb kidobta az ablakon az előző 4-5 hét (saját)munkáját.Istenem ez a pali mindig ezt csinálja,lehet itt támadó falazni meg minden,de 3 olyan arcpirító int aminél senki nem zavarta,nem volt rajta nyomás,semmi,Ogletreet egyszerűen túldobta a faszba,a második labda eladásnál csak Austinnak nem volt esélye elkapást csinálni olyan pontos volt,a harmadikra meg egyszerűen nincsenek is szavak...Ha a három 3 int nem ilyen agyfasz szint és mondjuk double coveragebe kényszerített dobások lettek volna mert közben két védő lóg rajta,egy szót nem szólak,de távolról sem ez volt a helyzet.Persze voltak mástól is hibák,a többi csapat egység sem volt mindig rendben de nem is lehet mindig erre hivatkozni,ráadásul - ismét csak leírom - a három labda eladás teljesen tiszta helyzetben történt,senki nem ütötte,zavarta meg,még csak azt sem tudom mondani hogy iszonyat jó volt a coverage,szimplán szar dobások/döntések voltak vagy egyszerre mind a kettő.Voltak már szar meccsei szép számmal,mentek már el rajta alapszakasz meccsek(melyik QBn nem?),de ezt egyszerűen nem tudom neki megbocsájtani.

És akkor persze eljutunk arra a pontra amit Bazzani is irt,így pár órával a meccs után,eleven sebbel,még nem is ellenszenves gondolat.De a büdös nagy helyzet az hogy nincs jobb.Kit tudnák helyette akármilyen módon beilleszteni ebbe a kirakósba úgy hogy jobb eredményt érjünk el?Ortont?Sokan még azt is megkérdőjelezik hogy egyáltalán kezdő szint e(én mondjuk nem)de távolról sem biztos hogy mondjuk idén vele jobb mérleget értünk volna el.Egy nagyon jó védelemmel és kiemelkedő futójátékkal rendelkező csapatot talán elvezetne a rájátszásban valameddig.Nálunk jövőre talán megvalósul a fenti kettőből egy jó védelem a futójáték meg egy hatalmas kérdőjel.FAról valakit?Nem nagyon tudok róla hogy az ilyen lassan kiöregedett over the hill veteránkon kívül lenne valaki olyan akivel beljebb lennénk.Marad a draft,de nem hiszem hogy első vagy akár második körben irányító jönne mikor ekkora need az interior Oline és a komplett Dlineba se tudnánk olyat húzni ahova azt mondhatnánk hogy oda nem kell senki.Ráadásul az ilyen kiugró éveket leszámítva mint az idei,ahol még 3 körben is egész tűrhető kezdő QBt lehetett húzni,a Luck-Griffin-Russel trióról már nem is beszélve,erősen hazárdirozás egy írányító választás.Hány csapatot tudnánk mondani amelyik évek óta szenved mert nem képes nem hogy franchise QB de még kezdő kalibert se találni,Jacksonville,Kansas,Arizona mond valakinek valamit?És ebből a Chiefs vagy a Cardinals egy normális QBval simám rájátszás közelben lennének,sőt.Ez nem véletlen,nem lehet minden sarkon leakasztani egy jó kezdő irányítót.Kirakjuk Romot oké,és utána?Kit hozol aki jobb nála,vagy a csapat jobb lenne vele?Nem fog innen elkerülni Romo,ahhoz nagyon nagy mélyrepülésbe kellene kezdenie,kb folyamatosan ilyen meccseket hozni mint a ma hajnali,ez meg azért reméljük nem következik be.Akárhogy is nézzük harcoltunk a legvégéig a POért,kockáztassanak JJék egy olyan irányítóért akivel mondjuk az első két három évre szopóágra kerülünk(nem 8-8 hanem ilyen 6-10 meg még rosszabb)üzleti szemmel,márpedig ne legyen kétségünk hogy ilyen szemmel is nézi JJ a dolgokat,érthető hogy nem lövik a holdra Romot csak hogy engedjenek a népharagnak és legyen valami változás amivel lehet hogy még nagyobb kárt csinálnának mint hasznot.Ennek van aki örül van aki nem,még innen is,de túl sokat úgysem jelent hogy én Gyeek,Bazzani vagy Slow szeretné e 'Boys mezben látni Romot vagy nem.Lehet erősíteni a támadó falat,tömködni a védelem lukjait és meglátjuk mire megyünk jövőre,iszonyat lesz ez a csoport.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Én (külsősként) úgy kibasznám Romo-t mint macskát szarni.
Ez az ember nem fog nektek SB-t nyerni, de még oda sem fog jutni vele soha a csapat.Bazzani
Bárki aki bejön az "utcáról", megnéz egy Romo choke-ot aztán ír egy ilyet. Én is csatlakozom majd a társasághoz, ha Romo kap egy olyan falat ami nem enged át egy védőt sem míg a snap elér hozzá és még tudnak segíteni egy egészséges Murraynek is a blokkolással, az sem ártana, ha néha short fieldről támadhatna és bár Garrettől sosem fog megszabadulni amíg Cowboys mezt visel, valami épkézláb red zone tervvel is előállhatna a mastermind. Szóval ha lesz egy olyan csapat ami megadná neki az önbizalmat, számíthat másokra is és nem KIZÁRÓLAG benne bízhat az összes drukker és úgy esik pofára, akkor majd én is csatlakozom a "Romot Jacksonvillebe!" mozgalomhoz.

2006 óta van egyáltalán a playoff térképen a Dallas, ez neki köszönhető és bár erősen benne volt a vereségben a sok INTje, de ha jobban megnézed, Griffin is kifejezetten szarul játszott, de volt neki egy olyan fala ami nem engedett sacket és Morris is annyit futott amennyit nem röstelt. Mondj egy olyan kritikus meccset, ami kizárólag az ő hibáján ment el és a csapat valamelyik másik tagja vagy egysége nem hibázott legalább akkorát. Én most komolyan elgondolkodtam és nem tudok.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én (külsősként) úgy kibasznám Romo-t mint macskát szarni.
Ez az ember nem fog nektek SB-t nyerni, de még oda sem fog jutni vele soha a csapat.

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Érik egy projekt QB draft (Nálam Bray)
Blevi
Akár Bray, akár Murray, de még Landry Jones is jó lehet. Az előbbi kettőért valószínűleg 2. kört kéne beáldozni. Bray leginkább az edzőváltás miatt jön ki a draftra,nem gondolom, hogy kezdő kaliber lenne. Viszont nagyon jól betanulhat Romo mögött mondjuk egy 3 évet, ahogy azt anno Aaron Rodgers tette. Nem tudom, hogy a jelenlegi needek mellett megcsináljuk-e ezt (én bele mennék), 115 nap múlva kiderül 😊
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Rengeteg gondolat van amit akarnék írni, de úgysem fog eszembe jutni minden.
- Megérdemelte a 'skins mert kihasználták a gyengéinket, RG3nak nem sok szerepe volt
- Rocca egy köcsög remélem a Seahawks bedarálja undorítóan szerelte Harrist, néha hiányolom hogy mi nem büntetjük meg az ilyen húzásokat
- Ware-re ráhúzta Sanyi is faszán a vizes lepedőt, csak azt felejti el mindenki hogy rendszeresen egyedül maradt a FB-el RB-vel meg a QB-val szemben segítség nélkül, egyedül Ő sem tud három embert szerelni ezt Ryan baszta el mert nem volt segítsége, tudtuk hogy szar a D futás ellen, de ez... ehh :/
- Romo megint betlizett sajnos. Megint fontos meccsen, persze a fal egy kalap fos volt, de amikor megvédték akkor is pontatlan volt. az utolsó INT egy borzasztó döntés következménye volt. Érik egy projekt QB draft (Nálam Bray)
- Az offseasonben meg kell oldani a támadófal problémáját. Futójátékot KELL építeni, mert így nem lehet.
- 110%-on égtek a srácok aminek örülök, csoda volt hogy harcban voltunk a PO-ért
- Witten=HOF
- Iszonyat szerencsétlen egy csapat ez, ez a sok sérülés... fele ennyi is sok. Kis eméstés után mehet a csaparészenkénti elemzés.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Nos, befejeződött számunkra az idény. 8-8, nincs PO, ahogy a legtöbben jósoltuk (jósoltátok, én 7-9-et mondtam).
A meccsről önmagában sokat nem érdemes beszélni, egyrészt mert szar volt, másrészt mert same ol' Cowboys, harmadrészt meg mindezek ellenére fájdalmas volt.
Romo hatalmasat chokeolt, bár a szezon második felében mutatott teljesítménye miatt nem tudok ráharagudni. Ennek ellenére hatalmas homály volt, a háromból 2 és fél pick simán az övé, plusz még volt olyan, amit a védő ölébe dobott, csak elejtették. A meccs elején egy 9 éve pro játékos, és annyira izgult, hogy azt sem tudta, fiú-e vagy lány. Azért a WR sérülések nem könnyítették meg a dolgát, külön aranyos volt, amikor a végén gyakorlatilag kozmetikázásra menvén 2db elkapót (Ogi, Harris) tudtunk pályára rakni. Harris amúgy a szezon felfedezettje nálam, jövőre sima 3. WR, ez a poszt meg lehet oldva vele hosszú időre. Ogi ma nem volt rossz, de szerintem felejtő. Witten meg egy legenda. A végén mintha csillogott volna egy picit a szeme...
A védelemnél azt kaptuk, amit vártunk, azért az valamennyire vigasztal, hogy nincs az az isten, hogy a Lee-Carter páros ellen (de még az egyikük is rengeteget számított volna) feleennyit is fussanak Morrisék. Ware szegény kb 5%-on ha pörgött, rá is játszottak keményen. Szerintem Albright lehetett volna fenn többet.
Garrett megint előhívta a kétségeket, érthetetlen play call, holott a Washington blitz csomagjaira azért elég nehéz volt nem a megfelelő ellenszert nyomatni. Bár azért Tony sem könnyítette meg a dolgot, a második picknél pl Murray és Vickers is ott állt a fal mögött a first down marker vonalán, de feléjük se nézett.
A szezonról nyilván lesz időnk és lehetőségünk hosszabban, részletesebben elemezni, összességében azért a sérüléseket figyelembe véve nem okozott csalódást a csapat, és bizony van mire építeni (mondjuk van is mit).
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Cowboys LB DeMarcus Ware will need off-season surgery on his right shoulder and right elbow.
Ahogy beltazor említette:
Home opponents: Broncos, Eagles, Giants, Packers, Raiders, Rams, Redskins, Vikings
Road opponents: Bears, Chargers, Chiefs, Eagles, Giants, Lions, Redskins, Saints
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
18 választás a miénk DL vagy OL

Megnéztem a jövő évi ellenfeleket, nagyon nehéz lesz....

több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Hajnalban gondoltam nem írok, de aludni sem sokat tudok. Megérdemeltük. A játékkép alapján mindenképp. Csalódtam nagyon a meccsben, mert csak egy tapogatózó semmittelen meccs volt ahol nem az döntött ki a jobb hanem, hogy ki hibázik később. Nekünk sok közünk nem is volt a meccshez.

Slowmotion: Bryant simán peches volt a dereka miatt.(ahogy Austin is)
Futás nálunk megint nem volt, Murray és Jones 1ütt nem futottak annyit mint Morris.
Passzok, hááát, Romo... Amikor a legjobban kéne akkor megint nem megy. Nem baj majd jövőre, ahogy az mindig is volt. Az O töketlen, a D 1000 sebből vérzett, és az, hogy Ware-t végülis egész meccsen teljesen hülyének nézték az kihatott az egész D#-re. Kivételt képez a D-ből Claiborne, vele nincs gond, és van agya is.

Sokat nem kell a meccsel kapcs. magyarázni. Felmentünk a pályára de nem akartuk mi ezt annyira mint a Skins.
Csak idegesít nagyon, hogy játszani sem nagyon akartunk ahogy a Skins sem, és ebből persze mi sosem tudunk jobban kijönni.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ha úgy vesszük teljesen megérdemelten nyert a Skins. Nem emlékszem még egy csapatra, aki így ki tudta volna használni a gyengeségeinket idén. Jobb is, hogy nem PO-zunk. Nem igazán tudom eldönteni, hogy a DL vagy OL volt siralmasabb. Ennek a csapatnak nem lett volna jövője a PO-ban, max rekordokat döntögettek volna ellenünk a nagyobb O#-ek.
Végül is az első körben a 18. helyen választunk, abból még bármi lehet. Február végén megnézhetjük a fiúkat a felmérések alatt, és ha jól emlékszem március 13-án nyit a FA piac.
Ware szavaival zárva: "Sometimes, no matter how badly we want it, it's just not our minute. I love you, CowboyNation."
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Olcsó húsnak híg a leve: a 2012es Dallas Cowboys támadófalának bukása és bukása.

Sok egyéb dolog volt döcögős a szezon során, de ezt kardinálisnak éreztem a végső eredményt tekintve.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
na, akkor ezt a szezont is letudtuk. hát, fájdalmas lett a vége, szó szerint, végülis csak Austin, Bryant, Beasley és Harris sérült meg a meccs alatt, no meg Spencer.

baszki, köcsög Ogletree ebből is kimaradt...
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
"You've got to take it on the chin, move on and try to pick yourself up. But at the moment it's heartbreaking. "
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Fél óra még...eredménykövetőzni biztosan nem fogok, a sötétben, kényszerzubbonyban fogom nézni a meccset. Ma egész nap szokatlanul csöndes voltam.
több mint 11 éve
nexion218 3 965 — Washington Gyapotkombájnz fan
a másik csoportmeccsen | úgy tűnik, nem kapunk segítséget Andy bácsitól. | slowmotion
de nekünk ez most nem olyan fontos, nem?Wong
max annyira, hogy még a Giants-nek van esélye a PO-ba jutni.
Ha viszont kikapnának,(meg mégvalami) akkor a Skins már a meccs előtt tudná, hogy továbbjutottak.Wirtschaftsteil
A Bears és a Vikes veresége esetén vagyunk csak tuti továbbjutók, a törpök meccse nekünk mind1.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
a másik csoportmeccsen | úgy tűnik, nem kapunk segítséget Andy bácsitól. | slowmotion
de nekünk ez most nem olyan fontos, nem?Wong
azt akarom, hogy Mara tökei száradjanak le, és ahhoz ez lenne a legegyszerűbb lépés
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
a másik csoportmeccsen | úgy tűnik, nem kapunk segítséget Andy bácsitól. | slowmotion
de nekünk ez most nem olyan fontos, nem?Wong
max annyira, hogy még a Giants-nek van esélye a PO-ba jutni.
Ha viszont kikapnának,(meg mégvalami) akkor a Skins már a meccs előtt tudná, hogy továbbjutottak.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
a másik csoportmeccsen | úgy tűnik, nem kapunk segítséget Andy bácsitól. | slowmotion
de nekünk ez most nem olyan fontos, nem?
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
a másik csoportmeccsen | úgy tűnik, nem kapunk segítséget Andy bácsitól. |
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Amúgy mondtam már, hogy kb 5 éves korom óta van egy Redskinses authentic kulcstartóm? 😀gyeek
Akkor vessük be woodoo babaként RG III. ellen...Wong
Nem is hülyeség. Egy Redskins sisakot formál, szóval elvileg csak rá kell írnom a hátára hogy RGiii, párszor földhöz kell vágnom és Griffin kapna egy enyhe agyrázkódást. Senki nem sejtene semmit...gyeek
unfairplay! unfairplay! 😀farkaspeti
igazad van.

Robert Griffin III
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Hát egy kisebb csoda kellene a győzelemhez, megmondom őszintén tök nyugodt vagyok, esélytelenek nyugalma.
Csak akkor van esélyünk ha az O 110%-ot hoz megint, Romo,Dez,Witten,Murray is ..mert 35-40 pontot szerintem minimum be fogunk nyelni.
GO COWS!!!!!!Kroos
Biztos vagyok benne,hogy az O és a D is mindent meg fog tenni,ami csak kitelik tőlü,meglátjuk mire lesz elég!?
több mint 11 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Amúgy mondtam már, hogy kb 5 éves korom óta van egy Redskinses authentic kulcstartóm? 😀gyeek
Akkor vessük be woodoo babaként RG III. ellen...Wong
Nem is hülyeség. Egy Redskins sisakot formál, szóval elvileg csak rá kell írnom a hátára hogy RGiii, párszor földhöz kell vágnom és Griffin kapna egy enyhe agyrázkódást. Senki nem sejtene semmit...gyeek
unfairplay! unfairplay! 😀


több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát egy kisebb csoda kellene a győzelemhez, megmondom őszintén tök nyugodt vagyok, esélytelenek nyugalma.
Csak akkor van esélyünk ha az O 110%-ot hoz megint, Romo,Dez,Witten,Murray is ..mert 35-40 pontot szerintem minimum be fogunk nyelni.
GO COWS!!!!!!

PunBB bbcode test