Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Nem értem,miért adtok CSAK 5%-ot egy esetleges winre..annyira azért nem jó ez a washington,és annyira nem vagyunk mi rosszak.Kűzdésbe sokat fejlődtünk,nem jött ki a lépés saints ellen,ennyi..meccs előtt úgy voltam inkább most kapjunk ki mint skins ellen,főleg így,hogy nem is számított.
5-ös win streak nehezebben volt elképzelhető nekem legalábbis,mint egy loss és úgy bejutni.
Emellett nem szépítem a dolgokat,nagyobb eséllyel indul neki a skins,de egy meccsen bármi lehet.Tehenész
védelemben középen olyan fosok vagyunk, mint a szar. ha még Ware is kiesik, akkor még annak se megyünk el.
ha Sims megsérül, akkor a lassú Connor és a nem túl gyors Poppinga próbálja majd megállítani azt az újonc csávót, aki jóval 1000 yard felett jár.
ezt a meccset megint a támadósornak kellene megnyernie, de félek, hogy a hidegben beléjük fagy az összes focitudásuk.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Dallasban esik a hó! Szegények (a Redskinsnél jobban a havat meg a telet gyűlölöm😀). Bár lehet, ez valami csoda előszele? Lee valahogy visszatér IR-ről? 😊gorbel
visszatér, de csak jövőre.
egyetlen player van asszem designated IR-re téve (ez a 8 hetes mini-IR), és az talán Matt Johnson. mindenki más out for season.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Dallasban esik a hó! Szegények (a Redskinsnél jobban a havat meg a telet gyűlölöm😀). Bár lehet, ez valami csoda előszele? Lee valahogy visszatér IR-ről? 😊
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Nem értem,miért adtok CSAK 5%-ot egy esetleges winre..annyira azért nem jó ez a washington,és annyira nem vagyunk mi rosszak.Kűzdésbe sokat fejlődtünk,nem jött ki a lépés saints ellen,ennyi..meccs előtt úgy voltam inkább most kapjunk ki mint skins ellen,főleg így,hogy nem is számított.
5-ös win streak nehezebben volt elképzelhető nekem legalábbis,mint egy loss és úgy bejutni.
Emellett nem szépítem a dolgokat,nagyobb eséllyel indul neki a skins,de egy meccsen bármi lehet.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Abszolút egyetértek, van egy jó szezonjuk, és máris mekkora lett az arc...Nagy öröm lenne, ha mi adhatnánk meg nekik azt a józanító pofont! 😊
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ez azért egy olyan rangadó ahol a statisztikák nem sok szart érnek. Az sem érdekelelne, ha a Shehawks köv héten elkenné a Cowboys száját, de a 'Skins maradjon csak a seggén, egy Árdzsíszrí még nem hoz nyarat! 😀 (Remélem nem olyan lesz mint a 2008as Eagles elleni... Az a meccs elégge elcseszett egy egyébként nem rossz szezont.)

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
...és most ha tudnám hogy kell csinálni az ilyen spoileres eltűnős sort ugy írnám,...Cowboykarcsi
szöveg[ / s p o i l e r ]
space nélkül
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Jenkins tényleg ennyire gyenge lett, vagy mi van vele? Így nem fog kapni valami hű de jó szerződést.. (tőlünk tuti nem.)
Most direkt figyeltem a fal szélét és Parnel Free váltogatta egymást. Viszont amikor Parnel volt fönt akkor volt ott nagyobb gáz. beltazor
ezt írtam az eredménykövetőbe is.
két sacket kapott emlékeim szerint Romo, az elsőnél elcsúszott (tényleg, a saját pályánkon többet csúszkálunk, mint az ellenfél...), a másodiknál Parnell mellett ment el az ember elég könnyedén
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Jenkins tényleg ennyire gyenge lett, vagy mi van vele? Így nem fog kapni valami hű de jó szerződést.. (tőlünk tuti nem.)
Most direkt figyeltem a fal szélét és Parnel Free váltogatta egymást. Viszont amikor Parnel volt fönt akkor volt ott nagyobb gáz.

több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Az esélyeket tekintve elmondható hogy a 'skins topicban mar a Seahawks elleni PO meccsel foglalkoznak. Szoval elég underdogok vagyunk (nálam 5% esélyünk van nem azért mert a Washington olyan hüde jo lenne, ha a Defense....). Egyébként karcsi offenserol alkotott véleményével kapcsolatban annyi h szerintem az Offenset sajnos továbbra is O-line függő, nekem továbbra sem tetszik az O-line munkája. Romoval kapcsolatban egyet értek, amit az elmúlt hetekben művel az elit színvonal.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
A védelem ebben a felállásban kb ennyit tud.Az elmúlt 3 hét győzelmi sorozatában erőn felül játszottak,most nem,ráadásul a Saints nagyon rossz matchup volt a sérültjeinkre(a 'Skins még rosszabb lesz)maga a run D talán még nem is volt olyan rossz,de passzban kaptunk vagy 170 yardot meg 2 TDt a Sproles-Thomas RB párostól,Lee és Carter nélkül esélytelenek voltunk.Tegyük hozzá hogy még szerencséjük sem volt,mert hogy az a labda merre pattant semmi máson nem múlott csak a Fortuna nevű legnagyobb ribancon.Ráadásul nem tudnék így hirtelen olyan meccset mondani idénről amikor ennyire elnyomták a passrusht,végig komfortos volt Brees,talán egyszer ha oda ért hozzá Lissemore de egyébként abszolut 0 pressure,meg is látszik a 34 pont.De ők is küzdöttek az utolsó leheletükig.

Ware engem ezzel együtt aggaszt,az biztos hogy idén nem volt egészséges vagy csak nagyon keveset,és ez bizony meg is látszik a teljesítményén,persze még ezzel is bőven a "jó" kategória felett van,csak azt a magas lécet amit Ő maga állított fel itt az évek alatt,bizony így az utolsó előtti héten ki lehet mondani,idén nem ütötte meg.Sokszor tűnt el akár negyedekre is,amikor játszott egyértelműen Spencer volt a húzó erő.


A támadók iszonyat amit hoznak immár harmadik hete,és most ha tudnám hogy kell csinálni az ilyen spoileres eltűnős sort ugy írnám,de a Oline is egészen jó,és a Steelers front7 az egyik legjobb a ligában.Romo mostani játékával a liga legjobb QBjai között van,nem top10 nem top5,a legjobbak között!Aki mást mond az vagy nem nézett 'Boys meccset ebben a hónapban vagy csak a 'Tony Homo és hasonló frappáns gúnyneveket használó tömegbirka haterek közé tartozik.Bryantet is megkövetem mindenért.Austin mit mentett te jó ég,Witten "csak" a szokásos,Mr Cowboy 2.Egyedül Murray volt kicsit csalódás tegnapelőtt,mert kb azon a fumbleön ment el,de ez van,nélküle láttuk már hogy szintet esik az O.

Én személy szerint a 'Skins elleni győzelemben nem hiszek,őszintén szólva hálaadás óta nem hittem,most a Steelers elleni meccs után ugy éreztem a Saints verjük aztán kikapunk Washingtonban,de ugy látszik a NO se jött össze.Egyszerűen borzasztó matchup nekünk így a sérültekkel,Ware is kétséges milyen lesz,a momentum is abszolut náluk van,idegenben,kb 5% esélyt látok.Persze azért go Cowboys,jó lenne ha belekavarnának a vizsgaidőszakomba 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Garrett believes there’s no way Ware misses a chance for redemption against Robert Griffin III and the Redskins, at least at this moment.

Ez is valami. Sérült. "Finding healthy parts of DeMarcus Ware’s upper body might be tough". De a jelenléte akkor is rengeteget számít. Karácsonyra azt kértem, hogy legalább egyszer döngölje földbe Griffinék harmadik Róbertjét.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
boldog karácsonyt mindenkinek, de újévet nem 😛
addig még úgyis meccsezünk egyet 😊
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Srácok: Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok! Jövő hét pedig,na... Tudom,h sok a negatív tényező a csapatnál,de ha ők a POért küzdenek akkor legyünk fejben velük és ne temessük már most a csapatot. Jutunk ameddig jutunk. De inkább látok a PO-ban a harcoktól megtépázott Dallasi ELIT alakulatot mint egy Was. vagy NYG-t! (menjetek éjjel misére 😉 ) Happy Christmas!
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
ringo kid Dallas Cowboys USC Trojans 12
Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Auribus frequentius, quam lingua utere.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Boldog Ünnepeket Srácok! 😊
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Bears meccset kivéve, mindenhol szoros meccsen kaptunk ki. Nem reménytelen a csapat. Mindenki oda teszi magát küzd és izgalmassá tették nekünk a szezont.
Mi már bejutottunk a PO-ba, ami jövő héten kezdődik. Bármi lesz, azért örülök ennek a tartásnak.
Boldog Karácsonyt mindenkinek!

több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem értek egyet a védelem részével, mert nincsen sok agyonfizetett ember. Az LB sor ha egészséges liga elit. Nem várhatjuk el hogy patrick Willis üljön a padon Lee és Carter mögött.
Nézzük sorban:
D-line: itt egyedül J-Ratt fizetése magas de valszeg megy is év végén. Lissemore játszik NT két hete, aki egyébként jo backup DE. Kell egy jo run stuffer NT a drafton, meg vélhetően egy backup is. 3 kezdő vagy kezdő cseréje hiányzik a D-lineban ( Jay, Coleman, Brent).
LB sor: a védelem agya és a másik kiemelkedő kezdő ILB is sérült (Lee és Carter- nem sok jobb 3-4es ILB tandem van ennél), ráadásul mindketten Rookie fizuval tolják. Carter draftolásakor sokan fanyalogtak h nem jo 3-4be, jelentem tévedtek. Az ILB cserék korrektek nekem Albeight tetszik Connor sem teljesen fogalmatlan. OLB-ben Ware az Ware és Spencer idén rászolgált a hosszú távúra, Butlet korrekt csere. Látható hogy ide nagyon nem kell ember Spencert kell megfizetni. (2 fix kezdő sérült ráadásul a védelem legnagyobb playmakere is közte, plusz Ware összedrotozva játszik egy ideje).
Secondary: CB-k ígéretesek Carr megérdemli a nagy lét és Morris is megérte az árát, itt Scandrick picit nagy lét kap de Egy kezdő slotCB fontos a mai passz orientált ligában (mindezen túl IRen tartózkodik), Jenkins is megy valszeg év végen (sztem valaki megfizeti). A kezdő FS Church IR-en pihen. Sensi egész jó, de neki sem erőssége a cover. Mcray max spec teamer, mindazonáltal itt is ilyen Coek, Framptonok, meg azt se tudom kik játszanak. Egész tűrhetően egyébként. 2 sérült itt is.
Összefoglalva tehát a futás elleni védelmünk gerince IR-en van.
Ryan. Nekem a tegnapi D gameplan nem tetszett. Ez a zóna védelem nem működött tegnap talán a man-to-man jobb lett volna. Ennek ellenére jó munkát végez, és remelem marad jövőre is.
Kell ebbe a D#-be egy kezdő NT akit a playek nagy részében kettőznek, akkor a pass rush is jobban ülne. Vsz ez az utolsó alapkő ami ebbe a védelembe kell hogy elit legyen. Meg persze kevesebb sérülés.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Fájó volt a vereség, még ha különösebb veszteség nem is ért minket vele. Egy győzelem esetén megnyerjük az East-et (aki annak idején azt mondta, hogy 9-7-el be lehet húzni a csoportot, igaza lett).
Azonban ez a meccs tökéletesen szemléltette, hogy mire képes a megtizedelt védelmünk, ha egy komoly offense ellen kell alkotnia. Hát erre. Gyakorlatilag 2 stopot csináltunk? Mert zsír, hogy egy szétesett Philly, egy impotans Cleveland, egy magát megverő Cincy, egy idén önmagát kereső Steelers ellen meccsben voltunk, de így már kevés volt. Persze, sok a sérült, de azért az NFL valahol a depth-ről szól. Nálunk meg a sztárok ilyen módon való túlfizetésével ebben nem vagyunk valami jók.
Ami pozitív, hogy tényleg hajtottunk, mint az állat. Nem adtuk föl, mentünk, Dez Bryant. Hatalmas pechünk volt a végén, bár egy jó mezőnypozícióig így is elment volna a Saints.
Az offense megint jó volt, bár némileg árnyalja a képet, hogy a NO D# (főleg a sec) azért nem egy világverő egység. Ennek ellenére sokszor nem tudtunk 3&rövidet megcsinálni, a pontjaink szinte kizárólag nagy játékokból jöttek, nem tudtunk folyamatosan haladni. Emiatt lett az is, amiről pampogtam a meccs előtt, a Szentek kb kétszer annyi ideig birtokolták a bogyeszt, mint mi. Ez így esélytelen.
Jövő hét nagyon para lesz, már előre látom, amikor hajnali fél 6-kor megsemmisülten vonulok lefeküdni (fő az optimizmus). De ez a csapat bizony tud harcolni, biztos bennük van a múltkori vereség, biztos ők is nagyon utálják a Redskinst, hátha. Ha bejutunk a PO-ba, az már megint egy más tészta, bár azért félő belegondolni, mit művelne velünk a Seahawks.
Ware injury update-jét meg várjuk.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Talán az egyetlen, amivel jellemezni lehet a tegnapi meccset, már-már JJ kedvenc szava, hogy 'disappointing'. Ez a mérkőzés inkább szólt egyéni villanásokról, mint csapatmunkáról. Az lett a vesztünk, amivel az egész meccsen gondba voltunk, a miszkomjunikésön a SEC-ben. A szentek gyorsan megtalálták hol a gyenge pontunk, és ehhez Payton se kellett.
Dez amit művel, az ember feletti, erről maradtunk volna le, ha IR-re megy. Claiborne-t is szeretném kiemelni, kulcs játékokat csinált, és a végén mégis csak Jimmy Graham karjai közül piszkálta ki a labdát.
A Washington elleni meccset főműsoridőbe hozták, a sors még azzal is büntet minket, hogy fel kell kelni.
Összegezve, mindig azt mondjuk, hogy majd jövőre, de úgy látszik ennek a csapatnak nagy jövője van, és ha tényleg kimaradunk a sérüléshullámból, akkor sokra vihetjük. Ehhez viszont még egy jó uborkaszezon kell.

Boldog Karácsonyt mindenkinek, pihenjetek, mert jövő vasárnap nem lesz piskóta.Wirtschaftsteil
az Colston volt. Graham a lepattanót szedte össze.
na ja. végülis kosarasból képezték át valami OKJ-s tanfolyamon...
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ha kicsit elébe megyünk a dolgoknak. Egy esetleges jövő heti győzelem esetén 4th seed és akkor nagy valószínűséggel a Seahawks látogatna el hozzánk, akik most elég jo formában vannak. Nem tudom :/ örülnek a PO-nak, de először nem vagyunk esélyesek rá, másodszor pedig a védelemben lassan senki sem egészséges. A világ 8. Csodája lenne ha bejutnánk, egy PO run pedig.... A csodánál is több.
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Talán az egyetlen, amivel jellemezni lehet a tegnapi meccset, már-már JJ kedvenc szava, hogy 'disappointing'. Ez a mérkőzés inkább szólt egyéni villanásokról, mint csapatmunkáról. Az lett a vesztünk, amivel az egész meccsen gondba voltunk, a miszkomjunikésön a SEC-ben. A szentek gyorsan megtalálták hol a gyenge pontunk, és ehhez Payton se kellett.
Dez amit művel, az ember feletti, erről maradtunk volna le, ha IR-re megy. Claiborne-t is szeretném kiemelni, kulcs játékokat csinált, és a végén mégis csak Jimmy Graham karjai közül piszkálta ki a labdát.
A Washington elleni meccset főműsoridőbe hozták, a sors még azzal is büntet minket, hogy fel kell kelni.
Összegezve, mindig azt mondjuk, hogy majd jövőre, de úgy látszik ennek a csapatnak nagy jövője van, és ha tényleg kimaradunk a sérüléshullámból, akkor sokra vihetjük. Ehhez viszont még egy jó uborkaszezon kell.

Boldog Karácsonyt mindenkinek, pihenjetek, mert jövő vasárnap nem lesz piskóta.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
persze az elkapók nem könnyítették meg Elisha dolgát, de akkor is felmerül a kérdés: hogy a fenébe nem tudtuk legyőzni ezt a Giants-et másodszor is?!
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Úgy néz ki hogy tett egy szívességet a Baltimore. Elvileg utolsó héten a PO-ért játszunk, viszont Ware válla megsérült, romokban van a defense, és ha Ware nem játszik a meglevő 5% esélyünk is cca. 1%-ra csökken. Nem látom fényesen a jövő hetet.