Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Frampton fog kezdeni. McCray meg csücsül.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Amúgy mondtam már, hogy kb 5 éves korom óta van egy Redskinses authentic kulcstartóm? 😀gyeek
Akkor vessük be woodoo babaként RG III. ellen...Wong
Nem is hülyeség. Egy Redskins sisakot formál, szóval elvileg csak rá kell írnom a hátára hogy RGiii, párszor földhöz kell vágnom és Griffin kapna egy enyhe agyrázkódást. Senki nem sejtene semmit...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Cowboys OLB DeMarcus Ware will play Sunday night's game against the Redskins donning a shoulder harness and elbow brace.
Although his effectiveness has been compromised, Ware has earned praise from teammates for playing at significantly less than 100 percent down the stretch. The harness is to prevent against Ware's shoulder "popping out again." He also has a hyperextended elbow. Ware was able to participate on just 59-of-95 plays in Week 16 against the Saints and has 1.5 sacks over his last five games.


Ez meg egy amolyan "kötelező olvasmány" az idei szezonról. A vereségek enumerálása közben úrrá lett rajtam a gyomorideg...
 www.dallascowboys.com/news/article-MickeySpagnola/Spagnola-What%E2%80%99s-New-Season-Going-Down-To-The-Wire/a6654f86-f0f4-4dcf-9af5-39f847261be2

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Ez gondolom nem csak engem lep meg:
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000117662/article/picking-winners-for-week-17s-games

Meg kissé nyomaszt is, az absolute underdog szereppel szívesebben néznék a meccs elé. Már eléggé fel vagyok pumpálva vasárnapra...gyeek
nemtom. mindenki azzal jön, hogy Thanksgiving így meg úgy, meg dominancia. oké, a második negyedben filmszakadás volt offense-ügyileg, no de nem játszott Murray, Austin az első negyed felétől lesérült.
azért ne mi legyünk az esélyesek, attól függetlenül, hogy látok némi reményt a győzelemre 😊
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Ez gondolom nem csak engem lep meg:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/kge5lhlwso8guckqof9t
Picking winners for Week 17's games
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Meg kissé nyomaszt is, az absolute underdog szereppel szívesebben néznék a meccs elé. Már eléggé fel vagyok pumpálva vasárnapra...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Pro Bowl:
DeMarcus Ware, outside linebacker
Jason Witten, tight endWirtschaftsteil
Még Dez-ben reménykedtem, de nem fért be.

Witten-nél meg az zavar, hogy csak csere.....beltazor
Lényegtelen ez nem teljesítményre megy. Idén Dez > Cruz csak a számokat elég ha nézzük. Őszintén szólva Warenek sem volt PB éve, de ezek a dolgok nem lényegesek vsz.Blevi
Lényegtelen ez nem teljesítményre megy. Idén Dez > Cruz csak a számokat elég ha nézzük. Őszintén szólva Warenek sem volt PB éve, de ezek a dolgok nem lényegesek vsz.gyeek
Igazán lehúzhatnák a ProBowl-t a WC-n. Értelmetlen parasztvakítás az egész, elég csak belegondolni a jelölési procedúrába. Dez helyett Cruz? Röhej! Spencer helyett Ware? Még ez is. Witten egy rekord döntő évvel csak csere? Mikor lesz végre valaki az NFLben elég tökös ahhoz, hogy duct tape-et nyomjon a tudatlan prolik szájára (ujjára)...?[/quote]Gonzalez azért kezdő, mert 15-tel kevesebb elkapása van, viszont 6-tal több TD-je, meg ugye ez az utolsó szezonja.
mondjuk más kérdés, hogy Wittennek azért van ennyi TD-je, mert nem rá játszunk redzone-ban... meg mert állandóan 1-3 yardon szerelik, ő annyira csapatember, hogy félig megcsinálja a TD-t Murray-nek 😊
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Pro Bowl:
DeMarcus Ware, outside linebacker
Jason Witten, tight endWirtschaftsteil
Még Dez-ben reménykedtem, de nem fért be.

Witten-nél meg az zavar, hogy csak csere.....beltazor
Lényegtelen ez nem teljesítményre megy. Idén Dez > Cruz csak a számokat elég ha nézzük. Őszintén szólva Warenek sem volt PB éve, de ezek a dolgok nem lényegesek vsz.Blevi
Igazán lehúzhatnák a ProBowl-t a WC-n. Értelmetlen parasztvakítás az egész, elég csak belegondolni a jelölési procedúrába. Dez helyett Cruz? Röhej! Spencer helyett Ware? Még ez is. Witten egy rekord döntő évvel csak csere? Mikor lesz végre valaki az NFLben elég tökös ahhoz, hogy duct tape-et nyomjon a tudatlan prolik szájára (ujjára)...?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Most ugrott be egy olyan forgató könyv, hogy ha nyerne a Lions és a Bay, akkor a WAS már ott is van a PO-ban. Mivel miénk az uccsó meccs, így a redskins már tudni fogja, hogy bent van-e a PO-ba vagy nem.
Vagyis ha mondjuk már bent lennének, az megnyomná sztem az esélyünket. Ha a kezdők is lennének fent, tudat alatt csak befolyásolná őket. ( Persze ez egy csop rangadó, meg nem mindegy a hazai pálya sem)beltazor
az mindenképpen pikáns lenne, ha a Giants lemaradna a playoffról, míg a tulajuk által partvonalra tenni kívánt két csapat pont őket megelőzve jut be. annál már csak az lenne viccesebb, ha bármelyikük megnyerné a Nagy Meccset... 😀
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ráadásul biztos szívesen törnék össze az álmainkat 😊 Max annyiban befolyásolná, hogy a sérülésekre jobban figyelnének.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Most ugrott be egy olyan forgató könyv, hogy ha nyerne a Lions és a Bay, akkor a WAS már ott is van a PO-ban. Mivel miénk az uccsó meccs, így a redskins már tudni fogja, hogy bent van-e a PO-ba vagy nem.
Vagyis ha mondjuk már bent lennének, az megnyomná sztem az esélyünket. Ha a kezdők is lennének fent, tudat alatt csak befolyásolná őket. ( Persze ez egy csop rangadó, meg nem mindegy a hazai pálya sem)

több mint 11 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Pro Bowl:
DeMarcus Ware, outside linebacker
Jason Witten, tight endWirtschaftsteil
Még Dez-ben reménykedtem, de nem fért be.

Witten-nél meg az zavar, hogy csak csere.....beltazor
Lényegtelen ez nem teljesítményre megy. Idén Dez > Cruz csak a számokat elég ha nézzük. Őszintén szólva Warenek sem volt PB éve, de ezek a dolgok nem lényegesek vsz.
több mint 11 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Pro Bowl:
DeMarcus Ware, outside linebacker
Jason Witten, tight endWirtschaftsteil
Még Dez-ben reménykedtem, de nem fért be.

Witten-nél meg az zavar, hogy csak csere.....

több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Pro Bowl:
DeMarcus Ware, outside linebacker
Jason Witten, tight end
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Hatcher és Ware is limitáltan edzett, Poppinga jelen sem volt.gorbel
jó, de Poppinga nem sérült, csak nem ért vissza időben.
mondtam pár hete, hogy a végén már az is óriási feladat lesz, hogy 46 embert be tudjunk öltöztetni a szezonzáróra.
hát baszki, úgy néz ki, hogy szép lassan igazam lett...
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Szerintem még jó is,hogy esett egy kis hó,legalább szokják a hideget a fiúk 😀
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
És amúgy Simsel mi van?Én a Saints ellen sem nagyon láttam,legtöbbet Albright(amíg meg nem sérült)meg Connor volt fent Popingával.Vagy csak én tisztítsam gyakrabban a szemüvegem?Cowboykarcsi
Jól láttad, ha jól emlékszem agyrázkódása volt, de azt írják rendesen edzett ma.
szerk.: Brent could be eligible for probation.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
És amúgy Simsel mi van?Én a Saints ellen sem nagyon láttam,legtöbbet Albright(amíg meg nem sérült)meg Connor volt fent Popingával.Vagy csak én tisztítsam gyakrabban a szemüvegem?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Hatcher és Ware is limitáltan edzett, Poppinga jelen sem volt.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Amúgy mondtam már, hogy kb 5 éves korom óta van egy Redskinses authentic kulcstartóm? 😀gyeek
Akkor vessük be woodoo babaként RG III. ellen...
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
13 éve nyerte a 'skins a csoportot, oké. Ami engem jobban zavar, az az, hogy utoljára 2005ben söpörték a Cowboyst és nem ennek a lidércével akarom kezdeni az új esztendőt. Fontosabb ez mint az Eagles elleni bosszú 3 éve... talán még a 2007es Giants meccsnél is fontosabb.



Amúgy mondtam már, hogy kb 5 éves korom óta van egy Redskinses authentic kulcstartóm? 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Nem értem,miért adtok CSAK 5%-ot egy esetleges winre..annyira azért nem jó ez a washington,és annyira nem vagyunk mi rosszak.Kűzdésbe sokat fejlődtünk,nem jött ki a lépés saints ellen,ennyi..meccs előtt úgy voltam inkább most kapjunk ki mint skins ellen,főleg így,hogy nem is számított.
5-ös win streak nehezebben volt elképzelhető nekem legalábbis,mint egy loss és úgy bejutni.
Emellett nem szépítem a dolgokat,nagyobb eséllyel indul neki a skins,de egy meccsen bármi lehet.Tehenész
védelemben középen olyan fosok vagyunk, mint a szar. ha még Ware is kiesik, akkor még annak se megyünk el.
ha Sims megsérül, akkor a lassú Connor és a nem túl gyors Poppinga próbálja majd megállítani azt az újonc csávót, aki jóval 1000 yard felett jár.
ezt a meccset megint a támadósornak kellene megnyernie, de félek, hogy a hidegben beléjük fagy az összes focitudásuk.slowmotion
Értem Tehenész nézőpontját és a tiedet is és valahol kettőtök között van az igazság. Ha nem lennék Cowboys fan akkor azt mondanám, hogy sima Skins győzelem, mit izgultok. De tudom mire képes a csapatunk és pontosan ezért is vagyok ennyire mérges, hogy így alakult a szezon mert az a töménytelen sérülés ami nálunk van (és szinte mindenki kulcsember) kész csoda, hogy a rájátszásért harcolunk. De bízom a srácokban. Mi mást is tehetnék. Minden hét egy új hét, és megtörténhet bár mi. A jó csapatoknak szerencséjük van, most a Saints ellen nem jött ki a lépés de a Skins ellen kijöhet, ha így lesz a Seahawks már egy másik téma amivel foglalkozni egy hét múlva kell. Remélhetőleg.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Dallasban esik a hó! Szegények (a Redskinsnél jobban a havat meg a telet gyűlölöm😀). Bár lehet, ez valami csoda előszele? Lee valahogy visszatér IR-ről? 😊gorbel
visszatér, de csak jövőre.
egyetlen player van asszem designated IR-re téve (ez a 8 hetes mini-IR), és az talán Matt Johnson. mindenki más out for season.slowmotion
Tudom én, csak ha már csoda, gondoltam írok egy igazit 😊
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Nem értem,miért adtok CSAK 5%-ot egy esetleges winre..annyira azért nem jó ez a washington,és annyira nem vagyunk mi rosszak.Kűzdésbe sokat fejlődtünk,nem jött ki a lépés saints ellen,ennyi..meccs előtt úgy voltam inkább most kapjunk ki mint skins ellen,főleg így,hogy nem is számított.
5-ös win streak nehezebben volt elképzelhető nekem legalábbis,mint egy loss és úgy bejutni.
Emellett nem szépítem a dolgokat,nagyobb eséllyel indul neki a skins,de egy meccsen bármi lehet.Tehenész
védelemben középen olyan fosok vagyunk, mint a szar. ha még Ware is kiesik, akkor még annak se megyünk el.
ha Sims megsérül, akkor a lassú Connor és a nem túl gyors Poppinga próbálja majd megállítani azt az újonc csávót, aki jóval 1000 yard felett jár.
ezt a meccset megint a támadósornak kellene megnyernie, de félek, hogy a hidegben beléjük fagy az összes focitudásuk.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Dallasban esik a hó! Szegények (a Redskinsnél jobban a havat meg a telet gyűlölöm😀). Bár lehet, ez valami csoda előszele? Lee valahogy visszatér IR-ről? 😊gorbel
visszatér, de csak jövőre.
egyetlen player van asszem designated IR-re téve (ez a 8 hetes mini-IR), és az talán Matt Johnson. mindenki más out for season.
több mint 11 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Dallasban esik a hó! Szegények (a Redskinsnél jobban a havat meg a telet gyűlölöm😀). Bár lehet, ez valami csoda előszele? Lee valahogy visszatér IR-ről? 😊