Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Blevi azt a meccset Romo nyerte meg, aztán ő bukta el.
2. Slow! Attól, hogy minket különböző jelzőkkel látsz el attól Romo még nem fog belépni azon az ajtón mert nem elég hozzá fejben. Nem karban, nem lábban, fejben.
3. Nem szeretem az ilyen mentalitást, hogy ne menjünk a POba mert úgyis kikapunk. Nézd meg, hogy nálunk kik kaptak el TD passzt az utolsó meccsen. Durham, Robiskie, Heller. Ilyeneket ti is össze tudtok szedni. Van jópár csapat ahol évek óta várnak egy PO szereplésre és leszarnák azt is ha a PSal kellene kiállni. Bazzani
Ha a Saints meccsre gondolsz Romo nem tehet arról h Dez egy tiszta FD passzt elejt. Az h Romo fejben nem elég igaz lehet de ezen egy jo edző segíthet. Örültünk volna a POnak de Ware egész karja Romo bordája illetve Dez ujja Bem annyira, jövőre is lesz idény nem kell tropara töretni magunkat az amúgy is dirty Seahawksal.

Ja hogy a tavalyi Lion elleni hat igen az kemény volt de mindenki vesztett mar el meccset meg P. M. És Brady is de egy csapat sosem csak az irányítóról szól.Blevi
A tavaly Cowboys-Lionsról volt szó. Két picksixel hozott fel minket, majd full reménytelen játék és a végén egy záróINT.

több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
1. Blevi azt a meccset Romo nyerte meg, aztán ő bukta el.
2. Slow! Attól, hogy minket különböző jelzőkkel látsz el attól Romo még nem fog belépni azon az ajtón mert nem elég hozzá fejben. Nem karban, nem lábban, fejben.
3. Nem szeretem az ilyen mentalitást, hogy ne menjünk a POba mert úgyis kikapunk. Nézd meg, hogy nálunk kik kaptak el TD passzt az utolsó meccsen. Durham, Robiskie, Heller. Ilyeneket ti is össze tudtok szedni. Van jópár csapat ahol évek óta várnak egy PO szereplésre és leszarnák azt is ha a PSal kellene kiállni. Bazzani
Ha a Saints meccsre gondolsz Romo nem tehet arról h Dez egy tiszta FD passzt elejt. Az h Romo fejben nem elég igaz lehet de ezen egy jo edző segíthet. Örültünk volna a POnak de Ware egész karja Romo bordája illetve Dez ujja Bem annyira, jövőre is lesz idény nem kell tropara töretni magunkat az amúgy is dirty Seahawksal.

Ja hogy a tavalyi Lion elleni hat igen az kemény volt de mindenki vesztett mar el meccset meg P. M. És Brady is de egy csapat sosem csak az irányítóról szól. És egyébként abban az Lben a kis vörös is benne volt nyakig.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Blevi azt a meccset Romo nyerte meg, aztán ő bukta el.
2. Slow! Attól, hogy minket különböző jelzőkkel látsz el attól Romo még nem fog belépni azon az ajtón mert nem elég hozzá fejben. Nem karban, nem lábban, fejben.
3. Nem szeretem az ilyen mentalitást, hogy ne menjünk a POba mert úgyis kikapunk. Nézd meg, hogy nálunk kik kaptak el TD passzt az utolsó meccsen. Durham, Robiskie, Heller. Ilyeneket ti is össze tudtok szedni. Van jópár csapat ahol évek óta várnak egy PO szereplésre és leszarnák azt is ha a PSal kellene kiállni.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Gondolom az alattomos börtönbrigád mi vagyunk.
Előlünk rájátszáshelyet? Muhahahaha.
Húszévente jutunk oda kb.
Annak örülök, hogy Romo tavaly megmutatta ellenünk, hogy -20+ról is lehet meccset bukni.Bazzani
na látod, legalább húszévente azt az egy alkalmat sem visszük el előletek.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Nálunk alighanem a tavalyi volt az a szezon amikor jó Lions drukkernek lenni. Az idei meg csak a szokásos. 😊
És inkább kapjak ki símán a POban, mint novembertől a draftot várjam.
Egy meccsen meg amúgyis bármi történhet. Bazzani
aha. Lnych az amúgy teljes kezdő védelmen úgy futott át, ahogy akart. csinált aszem 124 yardot. most mennyit futott volna? 250-et, vagy 280-at?
és kit öltöztettünk volna fel elkapónak? a harmadik WR-t, aki nem képes megtanulni a playbookot, a talán járni képes ötödiket, a practice squad-ből a csávót, meg valakit, akit tegnap igazoltunk volna le?
és szerinted a seattle-i védelem ellen mikor hozták volna le hordágyon Romót? az első, a második vagy a harmadik negyedben?
a playoff arra lett volna jó, hogy hazai pályán kapjunk 40+ pontot, és hogy egy héttel később lehessen megoperálni a fél csapatot. persze, örültünk volna a playoffnak, de nem azon az áron, ahogy eljutottunk volna odáig.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Gondolom az alattomos börtönbrigád mi vagyunk.
Előlünk rájátszáshelyet? Muhahahaha.
Húszévente jutunk oda kb.
Annak örülök, hogy Romo tavaly megmutatta ellenünk, hogy -20+ról is lehet meccset bukni.Bazzani
Nézd ahhoz hogy egy csapat -20 ról meg -12ről ki kapjon a védelem is kell az nem csak a QB hibája.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gondolom az alattomos börtönbrigád mi vagyunk.
Előlünk rájátszáshelyet? Muhahahaha.
Húszévente jutunk oda kb.
Annak örülök, hogy Romo tavaly megmutatta ellenünk, hogy -20+ról is lehet meccset bukni.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Hány éves Stafford és hány éves Romo?
Továbbra sem a yardokat vagy a pontosságot hiányolom Romo játékából hanem azt a megfoghatatlan (számokkal nem mérhető) valamit amit győztes típusnak neveznek. Romo a kulcsmeccseken játszik rosszul vagy hibázik döntően. Ezen pedig már nem fog tudni változtatni.
Én kegyetlenül scoutolnám a vezetőitek helyében a QB-ket.
Ez a hozunk egy irányítót a régi mögé ritkán célravezető. Rodgers aki hirtelen eszembe jut ilyen. A többiek nagy része azonnal a mélyvízbe került.Bazzani
Romo legnagyobb problémája, hogy a fontos meccs nem lehet az, amit ő elveszít.
2006-ban PO, 2007-ben PO, 2008-ban nem lett PO, de az utolsó meccsen nem volt se zsebe, se OL, se RB, de védelem. ja, és 3 meccset kihagyott év közben, ahol 1-2t hozott a csapat, mert a csere QB nem volt képes öt yardnál hosszabb passzokra.
most is nyilván a szezon egyetlen fontos meccsen chokerkedett, mert a kapun csak belépni kell, eljutni odáig nem.
végülis nem csinált Romo egy olyan második félévet, aminél kevés jobb volt idén az NFL-ben, úgy, hogy a szezon elején Bryant és Witten képtelen volt elkapni, a szezon közepén gyakorlatilag a három legfontosabb meccsen (@NYG, @ATL, WAS) nem volt Murray, Felix is sérülten játszott, gyakran a 3-4. RB (mindkettő helyi tryout volt) volt mögötte/mellette, tehát szinte csak passzjátékra kellett az ellenfeleknek készülnie.
ehhez képest mégis a szezon végén a rájátszásért játszhatott a csapat, úgy, hogy a védelem közepén egy akkora lyuk volt, hogy a második ukrán front is kényelmesen átfért volna rajta.

igen, Romo egy choker. persze ha mondjuk a Steelers ellen játszott volna ugyanilyen formában, a Skins meg megalázza, és mégis kimarad a rájátszásból a csapat, akkor nyilván a Steelers meccs lett volna a fontos, ez meg semmilyen. megszoktuk.

Nektek is örülni kéne, mert amíg Romo nálunk van, addig nem vesz el az alattomos börtön-brigád elől rájátszás-helyet, nem?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nálunk alighanem a tavalyi volt az a szezon amikor jó Lions drukkernek lenni. Az idei meg csak a szokásos. 😊
És inkább kapjak ki símán a POban, mint novembertől a draftot várjam.
Egy meccsen meg amúgyis bármi történhet.

több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Biztos a Lions drukkerségem mondatja velem, de ha egy meccsre vagy PO-tól az nálam reményteli. Ha nyertek akkor otthon játszotok az idegenben nem túl erős (még mi is vertük...) Seahawks ellen.
A tavalyi sem volt reményteli? Ott is egy meccsre voltatok nem?Bazzani
Bazzani, annyi ktitikus sérülés volt idén a csapatnál, hogy a playoff csak valami spártai teljesítmény jutalma lett volna, de jelen állás szerint 1 azaz egy WR nem sérült, az pedig Ogletree, Romonak a második negyedben elrepedt egy bordája, stb. Boxzsáknak lenni nem nagy kiváltság, legyen az preseasonben van playoffban. Semmiféle reményem nem volt speciel. A tavalyi szezon meg kapitális csalódás volt. És neked?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Biztos a Lions drukkerségem mondatja velem, de ha egy meccsre vagy PO-tól az nálam reményteli. Ha nyertek akkor otthon játszotok az idegenben nem túl erős (még mi is vertük...) Seahawks ellen.
A tavalyi sem volt reményteli? Ott is egy meccsre voltatok nem?Bazzani
Sajnos nem reményteli egy olyan szezon ahol a védelemből a kezdő ILB páros a kezdő és backup NT az egyik DE A kezdő FS a Slotcorner rég IR-en van és a legjobb passrusher is sérülten játszik az idény felében. Defense wins The championship ugyebár, a Saints idény rekord támadó yardos hozott össze ha láttad a skins 18 passz kísérlettel vert el. Szted Lynch mit tett volna velünk egy het múlva?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Biztos a Lions drukkerségem mondatja velem, de ha egy meccsre vagy PO-tól az nálam reményteli. Ha nyertek akkor otthon játszotok az idegenben nem túl erős (még mi is vertük...) Seahawks ellen.
A tavalyi sem volt reményteli? Ott is egy meccsre voltatok nem?

több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Hány éves Stafford és hány éves Romo?
Továbbra sem a yardokat vagy a pontosságot hiányolom Romo játékából hanem azt a megfoghatatlan (számokkal nem mérhető) valamit amit győztes típusnak neveznek. Romo a kulcsmeccseken játszik rosszul vagy hibázik döntően. Ezen pedig már nem fog tudni változtatni.
Én kegyetlenül scoutolnám a vezetőitek helyében a QB-ket.
Ez a hozunk egy irányítót a régi mögé ritkán célravezető. Rodgers aki hirtelen eszembe jut ilyen. A többiek nagy része azonnal a mélyvízbe került.Bazzani
Mi ez? Megfoghatatlan izé... győztes típus? Ez érvelés volna? Egy 4-12es szezon után én is hajlamos lennék Staffot vesztesnek nevezni. De inkább nem teszem, mert nem nézem a játékát és nem akarok butaságokat beszélni. Calvin nélkül meg nem nagyon lenne 5000 yard közelében. gyeek
Nem én kezdtem el Staffordhoz hasonlítani.
Ha az nektek bőven elég, hogy egy reményteli szezon után az utolsó fordulóban összeomlik a QB... És nem egy olyan QB-ről beszélünk aki várhatólag jobb lesz. De belátom biztos csak rossz meccseket illetve meccsrészleteket láttam belőle az utóbbi években. Meg nem is igazán az én fejem fáj majd miatta.
Stafford meg Calvin nélkül sehol nem lenne. Azért hajigált 3000yardot a többi elkapóra.Bazzani
Reményteli szezon? A Csapat fele kórházban van! 😂 Az általános konszenzus az volt errefelé, hogy a POban nem lett volna keresnivalója a Cowboysnak, de a 'skins elleni meccs az ami. A Seahawks elleni visszavágó a Lee contra Tate buli nélkül nem is érdekelt volna, egyértelmű szopó.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Az van hogy Szeszenek igaza van. Kicsit a SF-hoz hasonlítanám magunkat. Van egy jo sőt kiemelkedő állomány, amit az edző nem használ lásd vasárnap. Alex Smithről mindenki azt mondta h 1/1es busz sose lesz belőle semmi, erre jött JH és kihozta belőle a lehető legtöbbet. Romoban Alexnel jóval több van, amit bizonyított is. Az JG egyik legnagyobb hibája h ragaszkodik a playcallinghoz, sztem sem jo HC, de JJ-t Wade papa kirúgása után a kontinuitas hiányával basztattak, most is be találtak volna ha kirakja Redet. Red marad en azt remelem h Norvot vissza tudjuk OC-nek hívni. Ebben a csapatban több van annál amit az elmúlt években letett az asztalra és ez Garett és valljuk be részben az öreg PIMP hibája, bár sztem az elmúlt két év draftja + FAja korrekt volt.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hány éves Stafford és hány éves Romo?
Továbbra sem a yardokat vagy a pontosságot hiányolom Romo játékából hanem azt a megfoghatatlan (számokkal nem mérhető) valamit amit győztes típusnak neveznek. Romo a kulcsmeccseken játszik rosszul vagy hibázik döntően. Ezen pedig már nem fog tudni változtatni.
Én kegyetlenül scoutolnám a vezetőitek helyében a QB-ket.
Ez a hozunk egy irányítót a régi mögé ritkán célravezető. Rodgers aki hirtelen eszembe jut ilyen. A többiek nagy része azonnal a mélyvízbe került.Bazzani
Mi ez? Megfoghatatlan izé... győztes típus? Ez érvelés volna? Egy 4-12es szezon után én is hajlamos lennék Staffot vesztesnek nevezni. De inkább nem teszem, mert nem nézem a játékát és nem akarok butaságokat beszélni. Calvin nélkül meg nem nagyon lenne 5000 yard közelében. gyeek
Nem én kezdtem el Staffordhoz hasonlítani.
Ha az nektek bőven elég, hogy egy reményteli szezon után az utolsó fordulóban összeomlik a QB... És nem egy olyan QB-ről beszélünk aki várhatólag jobb lesz. De belátom biztos csak rossz meccseket illetve meccsrészleteket láttam belőle az utóbbi években. Meg nem is igazán az én fejem fáj majd miatta.
Stafford meg Calvin nélkül sehol nem lenne. Azért hajigált 3000yardot a többi elkapóra.

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Romoval pedig valószínűleg uborkaszezonban hosszabbítunk. Nem értem hogy ki min alapozza azt, hogy "nem nyerő alkat".Wirtschaftsteil
Az első két drive elég impozáns volt, szerintem erre; legalábbis azt ne mondd, hogy izgult. Két nagyon rossz dobást és célpontot választott, és ami bosszantó, hogy egymás utáni driveokban. A harmadikról szerintem nem tehet, az egy szép csapda volt.sapka
az első drive option route volt, idén nem először szívtuk be, hogy Romo és a receiver mást gondol a coverage-ről meg a szabad területről.
a második drive végén az a passz nagyon alul lett dobva, többen írták, hogy utána egyszerűen nem volt hosszú passz, mert "megállt a levegőben" a labda.
én továbbra sem értem, hogy miért nem futottunk többet, 5,4 yardos átlagot hoztunk a liga egyik legjobb futóvédelme ellen, ráadásul így pont a play action veszett el lehetőségek szintjén.
mondjuk középen semmi sem ment át, szóval talán érdemes lett volna szélekre fókuszálni, de nem az én dolgom kielemezni a balsiker okait, arra ott van Garrett, Callahan és Ryan, meg az asszisztenseik.slowmotion
azt nem tudom, ment e volna a futás, mert folyamatosan 5-6 emberes blitzek voltak, de! hogy ezt screenekkel, vagy slantekkel miért nem büntettétek az egy rejtély

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Romoval pedig valószínűleg uborkaszezonban hosszabbítunk. Nem értem hogy ki min alapozza azt, hogy "nem nyerő alkat".Wirtschaftsteil
Az első két drive elég impozáns volt, szerintem erre; legalábbis azt ne mondd, hogy izgult. Két nagyon rossz dobást és célpontot választott, és ami bosszantó, hogy egymás utáni driveokban. A harmadikról szerintem nem tehet, az egy szép csapda volt.sapka
az első drive option route volt, idén nem először szívtuk be, hogy Romo és a receiver mást gondol a coverage-ről meg a szabad területről.
a második drive végén az a passz nagyon alul lett dobva, többen írták, hogy utána egyszerűen nem volt hosszú passz, mert "megállt a levegőben" a labda.
én továbbra sem értem, hogy miért nem futottunk többet, 5,4 yardos átlagot hoztunk a liga egyik legjobb futóvédelme ellen, ráadásul így pont a play action veszett el lehetőségek szintjén.
mondjuk középen semmi sem ment át, szóval talán érdemes lett volna szélekre fókuszálni, de nem az én dolgom kielemezni a balsiker okait, arra ott van Garrett, Callahan és Ryan, meg az asszisztenseik.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Hány éves Stafford és hány éves Romo?
Továbbra sem a yardokat vagy a pontosságot hiányolom Romo játékából hanem azt a megfoghatatlan (számokkal nem mérhető) valamit amit győztes típusnak neveznek. Romo a kulcsmeccseken játszik rosszul vagy hibázik döntően. Ezen pedig már nem fog tudni változtatni.
Én kegyetlenül scoutolnám a vezetőitek helyében a QB-ket.
Ez a hozunk egy irányítót a régi mögé ritkán célravezető. Rodgers aki hirtelen eszembe jut ilyen. A többiek nagy része azonnal a mélyvízbe került.Bazzani
Mi ez? Megfoghatatlan izé... győztes típus? Ez érvelés volna? Egy 4-12es szezon után én is hajlamos lennék Staffot vesztesnek nevezni. De inkább nem teszem, mert nem nézem a játékát és nem akarok butaságokat beszélni. Calvin nélkül meg nem nagyon lenne 5000 yard közelében.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ez a "Romonak szar a fala, amúgy elit QB" téma szerintem vicc, semmivel sem volt a szezon második felében gyengébb fala, mint akárki másnak, a Green Bay falánál pl bőven jobb volt. Jó példa erre a 8 mp-s TD-tek, de abszolút jól megvédték még akkor is, ha voltak persze kivételek. Igen, itt valóban jobban is játszott. De a PO mégsem lett meg, mégis az utolsó pillanatban betlizett. Az meg, hogy a tisztán elbénázott interception után még ő veszekszik az elkapóval...én kirúgnám a fenébe, lehet szerezni irányítót olcsón, futásra alapozó offense mellé működhet sok mindenki, Murray elit futó, kell mellé még valaki, mert elég sérülékeny, aztán hajrá.Tocy
Szerintem meg az a vicc, amit te képzelegsz. Mutass rá kérlek a fórumozóra aki azt írta amit te álltasz, miszerint Romo elit. Várom...
Egy kőkemény 3-man-rusht meg azért nem olyan k*rva nagy kunszt megfogni. Persze ilyen részletkérdésekkel nem szoktak foglalkozni a laikusok.
Remélem dagad az egod az önigazolástól, hogy Romo-n ment el megint a szezon vagy mi. Tiszta nfl.com.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 11 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Annak idején Peytonról is ez volt a duma, h csak alapszakasz menő, POban nem képes átlépni az árnyékát blabla... én ezt hülyeségnek tartom, az nfl-ben az alapszakasz meccseken is szinte minden szituáció kiélezett helyzetű, főleg egy olyan csoportban mint az NFC East ahol nagyon ritka, h egy csapat utcahosszal tudja nyerni a csoportot, itt minden évben kiélezett harc van és így minden meccs élet-halál kb.
Romo sztem bőven az első harmadában van a QBknak liga szinten, ráadásul tök szimpatikus, jó hozzáállású gyereknek tűnik. Én minden évben látom a Dallas meccsek kb 90%-át, aki ezek alapján azt mondja, h rajta múlik ez a relatíve gyengébb szereplés az sztem nem ért ehhez a sporthoz.
Sztem egyértelműen Garrett ennek a csapatnak a legnagyobb kerékkötője jelenleg, egy normális edzővel a tavalyi és az idei évet is simán behúzta volna a Dallas az Eastben.
több mint 11 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
sajnos egyet kell,hogy értsek,imádom romot de amikor kell akkor mindig hibázik,utolsó 2 INT az övé volt.
Máskor is volt rajta nyomás,de mindig amikor szükség lenne rá akkor rontja el..

ez hiányzik szerintem romoba,az utolsó kis lépés
lehet egyszer megteszi,lehet nem,nem tudom.

azért fájt,amikor asszem 4thQ 1.06nál(videót nem találtam) az egész fedex field öröménekbe tört ki romo intje után,és közbe romo csak bambult lefelé..nem tudom mit érezhetett,én csak ugyanazt mint minden szezon végén .

jövőre majd látjuk,lesz időnk addig,ha stabil (SÉRÜLÉSMENTES) defense összeállna,ki tudja.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hány éves Stafford és hány éves Romo?
Továbbra sem a yardokat vagy a pontosságot hiányolom Romo játékából hanem azt a megfoghatatlan (számokkal nem mérhető) valamit amit győztes típusnak neveznek. Romo a kulcsmeccseken játszik rosszul vagy hibázik döntően. Ezen pedig már nem fog tudni változtatni.
Én kegyetlenül scoutolnám a vezetőitek helyében a QB-ket.
Ez a hozunk egy irányítót a régi mögé ritkán célravezető. Rodgers aki hirtelen eszembe jut ilyen. A többiek nagy része azonnal a mélyvízbe került.

több mint 11 éve
nexion218 3 966 — Washington Gyapotkombájnz fan
Nem értem hogy ki min alapozza azt, hogy "nem nyerő alkat". Wirtschaftsteil
Gondolom megpróbálták összeszámolni, hogy eddig mit nyert és túl gyorsan értek a lista végére. És ezt most ne pökhendi savaznásnak vedd a kerítés túloldaláról, mert nem annak szánom! Sőt, esküszöm sajnálom a faszit, mert nem egyszer játszott már elismerésre méltóan, de kulcsszituációkban rendre bukik.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 582 — sapka
Romoval pedig valószínűleg uborkaszezonban hosszabbítunk. Nem értem hogy ki min alapozza azt, hogy "nem nyerő alkat".Wirtschaftsteil
Az első két drive elég impozáns volt, szerintem erre; legalábbis azt ne mondd, hogy izgult. Két nagyon rossz dobást és célpontot választott, és ami bosszantó, hogy egymás utáni driveokban. A harmadikról szerintem nem tehet, az egy szép csapda volt.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Hogy teljes legyen:
1.Aaron Rodgers-104.9-(2005-2012)
2.Steve Young-96.8-(1985-1999)
3.Tom Brady-96.6-(2000-2012)
4.Peyton Manning-95.7-(1998-2012)
5.Tony Romo-95.6-(2004-2012)
...
7.Drew Brees-94.3-(2001-2012)
9.Ben Roethlisberger-92.7-(2004-2012)
12.Matt Ryan-90.9-(2008-2012)
18.Joe Flacco-86.3-2(008-2012)
33.Matthew Stafford-82.8-(2009-2012)
35.Eli Manning-82.7-(2004-2012)

Romoval pedig valószínűleg uborkaszezonban hosszabbítunk. Nem értem hogy ki min alapozza azt, hogy "nem nyerő alkat". A pontosság bőven 70% körül lenne, ha év elején nincs annyi drop. Szvsz nem vele van a gond, és a legkisebb need a QB most.