Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 777 — 49ers GM
ajjaj

#Broncos center J.D. Walton has had an additional surgery on his ankle this week. Is expected to miss season. A tough deal for him.Höri
Egy bokaműtét június elején és komplett szezon kiesik? Mi a bánatot műtöttek rajta, levágták a lábát és felvarrtak egy újat neki???

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ajjaj

#Broncos center J.D. Walton has had an additional surgery on his ankle this week. Is expected to miss season. A tough deal for him.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 732 — Scream and scout
Örök vesszőparipánk, a HOF:
Black_Adder
Broncos topikban aranyos ez a kifejezés 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Örök vesszőparipánk, a HOF:
 www.denverpost.com/kiszla/ci_23489382/kiszla-gradishar-deserves-spot-hall-and-so-do

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Úgy tűnik Stormnak lett igaza McG cut ügyileg. Bár McGahee azt mondta teljesen rendbe jött, a csapat koránt sincs meggyőződve erről, és ha lesérülni, akkor buknánk a 2,5M-t. Ráadásul így, hogy az OTA-kon már edzhetett, így megúsztunk egy 500K-s kifizetést is...

Amúgy McGahee volt a 2. futó, akinek 3 különböző csapattal is sikerült átlépnie az 1000 yardot. Most így ő lehet az első, akinek 4-gyel is sikerülhet. Ha egészséges marad és megfelelő csapatba kerül, akkor esélye is lehet rá...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 876 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hogy mentsem a menthetőt, az ő posztján ami esetleg a válla miatt nem tudna már megcsinálni, azt akkor ruganyos térddel lehet pótolni 😊

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Cladyvel nem tudom mi a terv, most hosszabbítani veszélyes lehet, mert ki tudja a műtét után milyen állapotban lesz a térde. Bár így lehet olcsóbban megúszható, mint egy a tavalyihoz hasonló jó szezon után....flzoli
Nem vagyok orvos, de szvsz a vállműtét viszonylag ritkán van hatással a térdre... 😛

Egyébként pont a műtét miatt szüneteltették eddig a tárgyalásokat, ott van az orruk előtt, látják, h milyen állapotban van. Szvsz ha hosszabbítunk vele, az egyben azt is fogja jelenteni, h nincs komoly baja...

Óccsóbb viszont nem lesz. A tavalyelőtti rossz szezonja után se volt szégyenlős az igényekkel...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 876 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sajnos a sérülékenysége lett végül McGahe veszte. És szerintem az is sokat nyomott a latba, hogy nem volt elég labdabiztos. Ebbe a csapatba nem kell egy AP típusú futószörny, csak aki stabilan tud futni 4-5 yardokat, labdabiztosan. Gondolom ezt nem látták McGahe-ben, így nem akarták megkockáztatni a 2,5 milliót.

Cladyvel nem tudom mi a terv, most hosszabbítani veszélyes lehet, mert ki tudja a műtét után milyen állapotban lesz a térde. Bár így lehet olcsóbban megúszható, mint egy a tavalyihoz hasonló jó szezon után....

több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 866 — SB 50 Champion @ Grund
MxGahee-t nyugodtan cutolhattuk volna akár július második felében is. Montee valami nagyon ígéretes pridukciót mutathat, hogy ennyire hamar megváltunk Willistől.

Amúgy, ha Ball ennyire jó, akkor nyilván ez a logikus lépés, de ilyenkor mindig van bennem némi hiányérzet. McGahee jól játszott, sokat tett a csapatért amikor a pályán volt (az egy-két emlékezetes hibájával együtt is). Sok sikert neki akárhová is kerül.peterk2005
Fox azt mondta, hogy pont azért most raktuk ki, hogy még legyen esélye csapatot találni, ennyit megérdemel azért, amit a csapatért tett...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
MxGahee-t nyugodtan cutolhattuk volna akár július második felében is. Montee valami nagyon ígéretes pridukciót mutathat, hogy ennyire hamar megváltunk Willistől.

Amúgy, ha Ball ennyire jó, akkor nyilván ez a logikus lépés, de ilyenkor mindig van bennem némi hiányérzet. McGahee jól játszott, sokat tett a csapatért amikor a pályán volt (az egy-két emlékezetes hibájával együtt is). Sok sikert neki akárhová is kerül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 866 — SB 50 Champion @ Grund
Montee közben aláírta a szerződését. Érdekes egybeesés... 😊

Szerk.: Webster szintén aláírt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 732 — Scream and scout
Montee rohadt jó lesz én mindig mondom, ezek szerint ez Elwayéknek is feltűnt, bár a felfogásuk kissé lassú 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 866 — SB 50 Champion @ Grund
Vagy csak mégse volt annyira jó állapotban McGahee, mint amilyennek gondolták/gondolta magát...

Én nem nagyon értettem már akkor se, hogy miért nem műttette meg a térdét, az magától soha nem lesz ugyanolyan jó, 2,5 misi kockázatot meg ezek szerint nem ért meg a csapatnak...

Ezzel Moreno kezdhet reménykedni, neki ezzel megnyílt az út az 53-ba. Vagy Lance Ball-nak, de ha ő lesz bent Knowshon helyett, akkor kimegyek sztrájkolni Dove Valley-be... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
2,5M capspace idén, 2 jövőre.

Hát nem tudom, h ha ezt előre látja, akkor is Miamiban edzett volna, mindenesetre a legjobb RB-nket cutoltuk. Nem láttam értelmét beírni, de Elway fokozatosabban egyre konkrétabban utalt arra, h Montee Ballban az új TD-t látja, a közelmúltban már egészen explicit...
Ilyenkor minden csapatban ban 80 játékos aki először érkezik edzésre, és utoljára távozik /*biztos együtt járnak, mást nem tudok elképzelni*/, és mindenki megszállottan edz, és futureHOF formában játszik. Ball tagja volt nálunk ennek a ~80 embernek, s azok után, h McG-t még a TC előtt cutoltuk, lehet h a szokottnál jobb benyomást keltett...

Én mégis úgy gondolom, h inkább az játszott ebben szerepet, h feléledtek a szerződéstárgyalások Cladyvel.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
McGahee cut

több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 866 — SB 50 Champion @ Grund
 www.denverpost.com/broncos/ci_23437859/broncos-happy-see-tim-tebow-get-another-nfl



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 866 — SB 50 Champion @ Grund
Tebow-nak nem kell kiszorítania Brady-t, elég, ha az 53-ba bekerül, már az is valami, reálisnak kell maradni most már... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 876 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát ez a Tebow történet 😀
Kicsit olyan, mintha az ördögök közé ereszkedett volna le 😊 De ha ismét csodát tesz, és a camp végére kiszorítja Tommy boyt, aki könnyek közt visszavonul bánatában, én biz isten beállok tebowista szerzetesnek, mint Storm 😊

több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 866 — SB 50 Champion @ Grund
McGahee is megjött a ma kezdődött minicamp-re. Kuper is ott van, de nem edz, Walton és Quinton Carter kondicionáló munkát végez...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hosszabb szünet után folytatódnak a tárgyalások Clady ügynökével. A vállműtét eredményét akartuk megvárni, most valszeg pozitív visszajelzést kaptunk.
Clady továbbra is Joe Thomas, Jason Peters szerződéséhez hasonlót szeretne magának...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kész, ezzel eldőlt, hogy buktátok az AFC-döntőt 😀

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Storm, gondolom a Jets mez nem volt vágyaid tárgya. Nos, hogy állsz a Patriots mezhez? 😀 Tebow-t leigazolta JMD Bostonba. 😀 😀

u.i.:
Tegnap az NFL network újra leadta a '97-es Broncos - Packers SB-t. Megnéztem kb. negyedszer is. 😀 Mondjuk minden újranézésnek van ételme a sportban, mindig mást vesz észre az ember. Tegnap Atwateren ájultam be. Nagy játékos volt az szent.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Studesville-nek meghaltak a szülei egy motorbalesetben....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 866 — SB 50 Champion @ Grund
Jammer tegnap már edzett, a 34-es mezszámot választotta...

Azt mondta a riportereknek, hogy neki a pénz egyáltalán nem számított, SB esélyes csapatba akart menni, kb. bármi áron. Ő DB-nek tekinti magát, ott játszik majd, ahová beteszik, nincs gondja azzal, ha S lesz, amire egyébként Fox is utalt a saját interjújában...

Érdekes dolog Jammer pályafutása, kicsit olyan érzésem volt, ahogy olvasgattam róla, hogy a Chargers CB-t akart és nem is igazán nézték, hogy Jammer milyen, S-nek talán már az elején jobb lett volna, mert inkább az ütközésben volt mindig jó, mint a labdaszerzésben. Aztán majd valaki biztos kijavít, de nekem ez jött le... 😊

Tegnap egyébként Julius Thomas volt állítólag veszettül jó, bár persze ez még csak OTA, de úgy tűnik, hogy esélyes lehet az 53-ra, ha az egész offseason-ben így mozog végig...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Jammer veterán minimumért jött, egy kipróbált játékos, ha TE-ek ellen védekező S-nek, akkor needre.
Egyetemen S-t játszott, az NFL-ben meg nem példátlan, h az öregedő CB-ből S lesz... Ez mondjuk önmagában nem jelenti azt, h hozunk egy öreg CB-t, és meg van oldva a TE elleni védekezés...

Quentin Jammer 1/5-ös választott volt, de szerintem sosem váltotta be az ehez fűzött reményeket. Persze maga az, h 11 évet lehúzott annál a csapatnál sokat jelent, én mégis többet várnék egy 1/5-től. Ugyanakkor attól, h valaki utólag "ríícsnek" bizonyul, még nem jelenti azt, h nem jó játékos. 1. körben egy 2-3 körös prospektet húzni nem túl jó, míg 7. körben megcsípni egy 5. köröst az jó, mégis a 2-3 körös prospekt jobb játékos mint az 5. körös, hiába volt esetleg rosszabb pick. Ebbe a hibába olykor én is beleesek.

Ha úgy nézzük Woodson helyett jött Jammer, nem jártunk jól. Bár Jammer fiatalabb, Woodson nagyobb playmaker, jobb ballskillel. Sebessége meg valóban megkopott. De egy TE-el azét tudnia kell tartani a lépést, és ha nem szed INTet, csak megakadályozza a passzt,az is elég. 2 safety coverage-ben válasz a passzjáték térnyerésére és a TE játék előtérbe kerülésére. És ez trendnek tűnik, pár éve már eljutottunk odáig, h gyakoribb a subpackage, mint a base. Azóta is minden szabálymódosítás a passzjátéknak kedvez. "Csak futás ellen jó SS"-ek fölött lejárt az idő...

Most viszont 11 rostert érő DB van a keretben. Ez azért már tényleg sok, mert a front6 terén se állunk rosszul tehetségekkel...
CB: Bailey, DRC, Harris, Tony Carter, Boldein
S: Rahim Moore, Jammer, Adams, Quinton Carter, Bruton, Webster
Jammer és Adams küzd egymással a kezdő pozícióért. A vesztes lehet h repül, lehet h 3rd S. Attól függ, h marad-e, h mennyire tartjuk értékesnek a fiatal DBket.
Tony Carternek szerintem van trade értéke. Ha valahol most kapnak a fejükhöz, h nincs elég, vagy elégjó CBjük, azok számára draftpicket érhet Carter. Tavaly kezdő nickel volt a szezon nagy részében, és jól játszott az esetek többségében, és még fiatal, és még csak ERFA, tehát jövőre is könnyű megtartani. Szerintem vonzó ajánlat.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear