Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Én továbbra is azt mondom, hogy Kayvon Webstert érdemes a Safety sorban is elképzelni, ami válasz lehet a TE m2m kérdésre, illetve Webster így nem értelmetlen újabb CB, végül pedig a stílusa illene is söprögetőnek (S). Igaza van Vipera uramnak, hogy nem ide számolja, nincs erre utaló nyilatkozat, csak én találtam ki. Mégis Webster egy jól blitzelő, jól ütköző, alacsony, jó felépítésű, nagyon komoly végsebességgel megáldott srác. Tehát illene a denveri blitz heavybe. Én továbbra se értem CBnek minek jött, safetyként inkább értelmet nyer.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Posztelemző-rovat

S

Rahim Moore
kor: 23
tapasztalat: 2

Rookie évében nagy csalódást okozott, de aztán az offseasonben talán ő mutatta a leglátványosabb fejlődést. Bekerült a PFF All Sophomore csapatába (Von Millerrel és Orlando Franklinnel együtt), s valóban megbízható jó játékot mutatott az alapszakasz folyamán. Aztán a PO-ban mindezt sokakkal feledtette egy hatalmas rookie mistakkel, aminek következtében elvesztettük a nem feltétlen megérdemelten, de már megnyert meccset. Kérdés mekkora törést okoz egy a karrierjében, pályán azóta nem láttuk, az újságokban jól kezelte a dolgot, elismerte a hibáját, s mindent megtesz, h mégegyszer ne forduljon elő. Ha azt veszem, hogy tanult-e az első évében elkövetett hibáiból azt mondhatom van ok az optimizmusra...

Mike Adams
kor: 32
tapasztalat: 10

Veterán SS. Amikor hoztuk elsősorban mint mentornak örültem neki, de a pályán is jó teljesítményt nyújtott többnyire. Emlékszem mondjuk néhány látványos misscomunication-re pl a Texans ellen, ahol nem kié lett volna Andre Johnson, de végül se ő, se Porter nem volt rajta, így aztán sikerült 50 méteres légüres teret biztosítani a liga egyik legjobb elkapójának... De ahogy a 6. meccstől jó lett a védelem, onnantól rá se volt panasz. 1 év van még a szerződéséből, így idén nem volt napirenden, hogy jöjjön SS, de azért Woodsonnak sokan örültünk volna. Jövőre viszont need lesz

Quinton Carter
kor: 24
tapasztalat: 2

Ő kicsit fordított utat jár be, mint Rahim Moore. Rookie évében kiszorította a 2 körrel korábban válaszott Moore-t, majd főleg a végére, jól felvette a ritmust. Aztán az offseasonben több sérülést is összeszedett, s végül az IR-en végezte. Ha sikerül teljesen felépülnie, akkor újra megküzdhet a kezdőért, de időközben Moore kicsit túlnőtt rajta. Jelenleg minőségi csere, ugyanakkor, bár ez nem az én gondolatom, hanem StormST vetette itt fel, hogy akár Moore mellett is játszhat. Nem láttuk még együtt őket a pályán, de működhet, a mai NFL-be SS-nek nem feltétlen egy John Lynch kell, persze nem panaszkodnék, ha az öreg osztaná a tackle-öket, de a passz védekezés fontossága itt is megnőtt...

David Bruton
kor: 25
tapasztalat: 4

Elsősorban ST játékos, annak jó is nagyon, de nem tudom kitörölni emlékezetemből amikor egy Fullback bassza úgy át egy nagyon amatőr testcsellel, h kb 60 yardos TD a vége (Raiders). Persze ennyi erővel Mooret is lehúzhatnám, mert tőle még nagyobb hibára emlékszem, de Bruton valahogy S-ként sosem volt számomra, olyan akiben láttam a lehetőséget... 4. számú S-nek persze nem is feltétlen kell

Duke Ihenacho
kor: 23
tapasztalat: R

Egy ideje már próbálkozik nálunk, de nem idén fog neki sikerülni a roster. PSre viszont jó lehet idén is.

Ross Rasner
kor: 22
tapasztalat: R

camp body

Összességében
Nem rossz ez a poszt se, és a későbbiekben lehet/valószínű, h Webstert is itt kell számba venni. Ráadásul Adamset leszámítva fiatalok, akikért nem aggódni kell, h mennyit lassulnak majd, hanem reménykedni lehet, h mennyit fejlődtek tavalyhoz képest. Egy kivetni valóm van, hogy a jelenlegi sémánkban leginkább az egyik S-nek kéne megoldani a TE védekezést, ami egy fontosabb az NFL-ben, ráadásul, ha a Patset nézem mint egyik nagy riválist, akkor hatványozottan igaz, h kéne rá valami megoldás. S jelenlegi safetykben nem látom, h ezt meg tudnák oldani. Az LB-ket meg kicsit máshogy használjuk, kicsit másra, és mellesleg ők se igazán izok, akik majd 1v1-ben embereznek valami TE-en.
Persze lehet ez egy LB is, de nálunk nem igazán az, nickelben se, és olyan LB-t se hoztunk, akinek a coverage lenne az erőssége. Én az egyik safetyvel oldanám meg ezt a problémát, de nincs olyan S, aki meg tudná oldani. Ezért lett volna jó Woodson, és lehet h ezért jött Webster, de félek h utóbbit csak bemagyaráztam magamnak, s igyekszem nem rögeszmémmé tenni, ezért is írtam inkább a CB-k közé őt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Itt az újabb Bronco a top100-as listán, Champ Bailey #53
https://d1sgwhnao7452x.cloudfront.net/dazn-og.jpg
NFL Game Pass on DAZN | DAZN GB
Get NFL Game Pass on DAZN to watch every regular and postseason game, Super Bowl LVIII, shows and more.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Shanahan a 19. a ESPN greatest coaches listáján:
 espn.go.com/nfl/story/_/page/greatestcoach19/greatest-coaches-nfl-history-mike-shanahan

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Plummer Nalenről
 www.denverpost.com/broncos/ci_23312846/great-broncos-center-tom-nalen-paved-way-1?_requestid=208094

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
DRC, ha hozza a Cardinals-os formáját, akkor legalább olyan jó lehet, mint Harris, elvileg gyorsabb is, klasszikusabb szélső CB build. Ettől függetlenül szerintem is drága volt, de azért még jobbnak érzem ezt a helyzetet, mint ha csak Champ, Harris és Carter lett volna a roster. Harris jobb nickel CB a szememben, mint külső CB, így DRC behozatala és az a tény, hogy 60% fölött nickel-ben játszunk, az ő fejlődését kevésbé hátráltatja. Viszont Champ utódlására egy egészséges, 2009-2010-es formájában játszó DRC azért alkalmasabb, mint Harris, véleményem szerint... 😊StormST
Ezzel egyetértek. Harris "belül" jobb mint szélen, ezért is volt, h noha ő lett a kezdő, ha bejött Carter, akkor szélre jött be. És egyébként meg azért nem aggódom amiatt annyira, mert ha DRC nem hozza a Cards-es formáját, akkor egyszerűen kiszorítja őt Harris. ha meg nem, az azt jelenti, h DRC jobb nála. Nem arról van szó, h nem lettünk erősebbek, csak arról, h nem feltétlen ez a poszt volt, amin ilyen drágán erősíteni kell. Ha 2 év múlva hosszabbítunk DRC-vel, és ő lesz a CB1, akkor megérte, ha nem, nos próbálkozni akkor is kell, de azért ennél okosabb szerződéseket kötöttünk korábban...

Én azt nem hinném, hogy a CB posztra más a betanulási idő, mint a többi posztra, csak azért érezheted így, mert mi nem húztunk CB-t direkben kezdőnek jóóóó régóta (utoljára 2005-ben kezdett szerintem Darrent meg Foxworth, de nem néztem teljesen utána), mert Champ mellé mindig inkább FA-t hoztunk Darrent halála óta, Alphonso meg csak simán fos volt... 😛
Ennek most valóban nem néztem utána, csak volt egy benyomásom, azt osztottam meg. Bár igazából nem lenne nehéz beleásni magamat, lehet meg is teszem, ha nem találok jobb elfoglaltságot a napokban.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
DRC, ha hozza a Cardinals-os formáját, akkor legalább olyan jó lehet, mint Harris, elvileg gyorsabb is, klasszikusabb szélső CB build. Ettől függetlenül szerintem is drága volt, de azért még jobbnak érzem ezt a helyzetet, mint ha csak Champ, Harris és Carter lett volna a roster. Harris jobb nickel CB a szememben, mint külső CB, így DRC behozatala és az a tény, hogy 60% fölött nickel-ben játszunk, az ő fejlődését kevésbé hátráltatja. Viszont Champ utódlására egy egészséges, 2009-2010-es formájában játszó DRC azért alkalmasabb, mint Harris, véleményem szerint... 😊

Én azt nem hinném, hogy a CB posztra más a betanulási idő, mint a többi posztra, csak azért érezheted így, mert mi nem húztunk CB-t direkben kezdőnek jóóóó régóta (utoljára 2005-ben kezdett szerintem Darrent meg Foxworth, de nem néztem teljesen utána), mert Champ mellé mindig inkább FA-t hoztunk Darrent halála óta, Alphonso meg csak simán fos volt... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Posztelemző rovat

CB

Champ Bailey
kor: 34
tapasztalat: 14
Még mindig a liga egyik legjobbja, nem véletlen lett 2nd team AllPro. 17 meccsből 15-ön kifogástalanul játszott, azonban látszanak a jelei, h nem fog örökké játszani. Hogy hogyan osztják el az elkapókat a CB-k, lassan annak is szempontnak kell lennie, h bizony kezd megkopni Champ sebessége. Ettől még ott van a Broncos valaha volt 3 legjobb védője között, nálam Gradishar és Atwater mellett. Mindezt annyi edzőváltással amennyivel csak lehet. 14 év alatt 11 DC, közülük Nolan nem egymást követő években edzette őt. Ez nagyon sok játékost tönkre tett már, Bailey ennek ellenére tudott ilyen szinten játszani

Dominique Rogers-Cromartie
kor: 27
tapasztalat: 5
Egy nem kifejezetten erős szezon után hoztuk, nem kifejezetten olcsón. Arizona-ban szerettem a játékát, de Phillyben ezt szépen lerombolta. Jelenleg ő a 2. a sorban, de továbbra is fölöslegesnek tartom igazolását, s rá még azt se lehet mondani, h pénzügyileg biztonságos. Azon kívül nem találtam meg azt a statot, vagy azokat a playeket, amik alapján Harris előtt kéne lennie a rosteren.
Az igazsághoz azért az is hozzá tartozik, h Phillyben kifejezetten rosszul használták őt, s magasságban veri Harrist, ami nem egy utolsó szempont CB1-nek, de nálam nem is elsődleges.

Chris Harris
kor: 23
tapasztalat: 2
Rookie évét követően volt egy kisebb flame itt, h most mennyire is jó vagy rossz most valójában Harris, pedig CB-knél azért nem ritka, h nem veszik fel már első évükben az NFL tempót. 2. évére aztán a legjobbak között van DPR-ben is és coverage yardokban is. Sok statban a Bailey - Harris páros volt a legjobb tavaly. Harris base downoknál kezdő CB szélen, de nickelnél ő megy be középre, fogni az SR-t. Szerintem ezért idén is küzdhet mindenképp. Idén még erősebb fizikailag, s bár az offseasonben minden csapatban van 80 "hardest worker", ő tényleg mindent megtesz. Kérdés, h mászhat-e még feljebb a ranglétrán, első éve után nem nagyon bíztam benne, h kezdő lesz, erre mégis az lett, s nem is akármilyen /*leírom, szerintem jobb mint DRC*/, most nem nagyon hiszek benne h valaha CB1 lesz, de nagyon szurkolok neki. Az eddigi meccsei alapján azért a szűk elitbe tartozó WR-ekkel meggyűlt a baja, Megatronnal vagy Welkerrel pl.

Tony Carter
kor: 26
tapasztalat: 4
Tavaly némi meglepetésre ragadt a rosteren a veterán Florence ellenében. Akkor azt mondták róla, h nagyon jó coverageben, meg h labdamágnes. Láttuk mindkettőt. Nickelben kapott szerepet, de nickel felállásoknál ő volt a szélső CB, s a Bailey- Harris - Carter sorral nagyon jól működött a védelmünk. Mondhatni Carter egy újabb csiszolatlan UDFA gyémánt, mint Harris. Ugyanakkor az ő játéka se volt hibamentes, s ezek a hibák a szezon vége felé gyarapodtak, következő évére ki kell szt nőnie, ha pályára akar lépni. Most DRC érkeztével hátrébb került a sorban, s már így is több évet elvesztegetett a PS és Roster között ingázva. Most ERFA, jövőre RFA lesz, szóval egy darabig könnyű megtartani, de ha két évet padozik utána nem nagyon lesz maradása, Mégha addigra Bailey valószínűsített visszavonulása miatt előre is lépne a DC-n, de addig is meg kell őriznie a jelenlegi helyét Boldennel szemben... És annyira nagyon-nagyon már nem is fiatal...

Omar Bolden
kor: 24
tapasztalat: 1
Eddig nem sokat láttunk belőle. Úgy hoztuk mint nagy potenciállal bíró CB-t, aki sérülés miatt csúszott a drafton. Eddig egészséges tudott maradni, ez önmagában sokat jelent, de azt nem feltétlen, h a védelemben is fel fog bukkanni. Eljátszogatott a PS-ben, de koránt sem volt annyira kimagasló ott a játéka, mint Harrisé rookie évében, vagy Woodyé annak idején. Egyelőre 5. a sorban.

Kayvon Webster
kor: 22
tapasztalat: R
Egyelőre CB-k között írom, de nagyon remélem, h S lesz belőle, egyébként semmi értelme se volt. Elkezdődött az OTA, innentől nem számít, h mekkora reach volt valaki, vagy mekkora steal, csak az számít, h ki a jobb. CBként egyszerűen nem látok neki esélyt a 45-re jutásért, sőt, ha nem lenne ilyen drága (3. körös pick, ezek szerint mégse csak az számít, h ki mennyire jó, néhány befektetés ugyanis drágább annál, h máris feladjuk), akkor a roster helye se lenne biztos.

Mario Butler
kor: 24
tapasztalat: 1
PSért küzdhet

Aaron Hester
kor: 23
tapasztalat: R
campbody

Összességében
Van pár hülye elméletem ezzel a poszttal kapcsolatban, aminek az ellenkezőjéről úgyse lehet meggyőzzni, de lehet próbálkozni. Az egyik, h hosszabb a tanulási folyamat NFL-ben ezen a poszton, mint néhány másikon. Most konkrét nevek nélkül, de valahogy olyan kép született bennem, h itt sokan a 2., vagy akár még később dobbantanak igazán nagyot
A másik, h jó CB-t "viszonylag könnyű" találni a 3. nap is, vagy akár UDFA-k közül. Sajnos úgy érzem szükséges explicite leírnom, h ez természtesen nem azt jelenti, h könnyebb kezdő CB-t hozni az 5. körben, mint az elsőben.
Ez utóbbi szerintem hatványozottan igaz ránk, ha azt nézzük tavaly a 3 kezdő CBből kettő UDFA volt, s évek óta esedékes Bailey utódlása, mégse áldoztunk nagyon drága draftpicket erre, hanem FA-k és hátsóbb körös pickek jöttek. Lehet h nem találtunk egy Richard Shermant, de azért szerintem nem állunk rosszul, és két év távlatából kifejezetten örülök, h Von Miller húztuk, nem PP-t, hiába nagyon jó játékos ő is...

Ami a poszt erősségét illeti, szerintem akár az egész ligában is lehet h a legerősebb, mind kezdők, mind depth terén. Sőt a jövőre is van gondolva, hisz amellett h ott sorakozik a sok a fiatal, nem véletlen egybeesés az se, h DRC 2 éves szerződést kapott, és h Baileynek pont ennyi van hátra a szerződéséből...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát sajnálom Woodsont. Jól jött volna a rutinja arrafelé.
Kicsit megnézegettem, kik vannak még csapat nélkül, és talán szóba jöhetnek:
Safetyk:
(bár ez is már necces, hogy tényleg upgrade lenne-e bármelyikük is...)

Nate Clements
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/dbs4chixsex5meqhjlie
Nate Clements Stats, News and Video - S | NFL.com
Latest on S Nate Clements including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


Jordan Babineaux
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/ksrfbo6q7h3wc5vdo9gx
Jordan Babineaux Stats, News and Video - S | NFL.com
Latest on S Jordan Babineaux including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


DE:
John Abraham
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/xy04q7bt6hiatezp83t6
John Abraham Stats, News and Video - OLB | NFL.com
Latest on OLB John Abraham including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


Állítólag nála még érdeklődünk, de túl sokat akarna

Futó:
Szerintem itt még lehet mozgolódás, McGahe vagy Moreno helyét nem érzem biztosnak. Plussz egy erőfutú nem ártana szerintem...

Jacobs
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/uqirxeaumckg6jrckfg3
Brandon Jacobs Stats, News and Video - RB | NFL.com
Latest on RB Brandon Jacobs including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


Redman
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/svi7b7k4qxjctrtwj2uj
Isaac Redman Stats, News and Video - RB | NFL.com
Latest on RB Isaac Redman including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com


vagy talán

Bradshaw
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/vlgcz2so2urjgowxz3tz
Ahmad Bradshaw Stats, News and Video - RB | NFL.com
Latest on RB Ahmad Bradshaw including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com



Ez már tényleg csak uborkaszezonbéli szenvedés, és délibáb kergetés 😊

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Posztelemző rovat

LB

Von Miller
kor: 24
tapasztalat: 2
A csapat legjobb védője, szerintem egyenesen legjobb játékosa, bár ez vitaképes PM kapcsán. Az biztos, h ő a jövő. DRoY éve után nem rookie wall jött, hanem hihetetlen fejlődés. Tavalyi szeonja sok évben elég lett volna a DPoY-re, bár ezt Geno Atkins is elmondhatja magáról, meg úgy általában nem voltunk híján kimagasló egyéni teljesítményeknek. Hosszú ódát tudnék zengeni Millerről, bár azt remélem h erre semmi szükség, és hogy mindenki elismeri őt. Nem rég olvastam egy elemzést, nem tudom belinkeltem-e, de rookieként inside pass rushban volt a legjobbak között, majd második évére outside passrushban is a szűk elitbe emelkedett. Kérdés hova fejlődik tovább. Én akkor se lennék csalódott ha elmaradna tavalyi számaitól, azokat nem egészséges évről-évre hozni. Az esetek 75%-ban passrushra megy, de a maradék 25%ban se csak balanszt a pályán... Lehet h ebben tud majd még többet fejlődni...

Wesley Woodyard
kor: 26
tapasztalat: 5
Egyike az UDFA hősöknek, hosszú éveken keresztül bizonyított a PS-ben, majd DJ Williams újabb hülyeségének köszönhetően a kezdő védelemben is megkapta a bizalmat. Hogy azóta mi lett, azt mind ismerjük. Biztos kézzel szerel, képes nyomást helyezni a QB-ra amikor kell, coverage-ben se teljesen fogalmatlan, Broncos LB viszonylatban semmi esetre se, noha azért vannak korlátai ezen a téren... JDR rendszerében kiváló WLB...

Nate Irving
kor: 24
tapasztalat: 2
3 évét kezdi a csapatnál a korábbi 3. körös választottunk. Akkor is need volt az MLB, még se kapott azóta se lehetőséget, most hirtelen hatalmas a bizalom iránta. Addig rendben van, h rookiként nem dobtuk rögtön mélyvízbe, tavaly PS-ben pusztított rendesen ami bizalomra adhat okot, de engem kicsit aggaszt, h éles helyzetben még nincs elég tapasztalata, tavaly TC-n kikapott Maystől, majd miután Mays kegyvesztett lett se ő lett a kezdő, hanem Brooking. Ugyanakkor Mayst is el tudta viselni a csapat, Brooking nem volt rossz, de kiemelkedő se, szóval nem aggódom annyira nagyon Irving miatt se. Igazából JDR rendszerében, meg a sok nickel felállás miatt sokat vesztett fontosságából az MLB poszt. A nickel CB fontosabb...

Danny Trevathan
kor: 23
tapasztalat: 1
Egyik fiatal, "ismeretlen" kedvencem (Harris és Unrein mellet). Hasznos tagja a rotációnak, használható coverageben is, ami nálunk nagyon fontos igazán jó ember nem lévén erre a front6-ben. Sokan vannak akik TC-n megmtuatják magukat, majd élesben semmit se érnek, ő nem csak TC-n volt jó, hanem amikor pályára kellett menni akkor is. Kérdés most már csak az, tud-e tovább fejlődni

Steven Johnson
kor: 25
tapasztalat: 1
Irving ellenfele lehet kezdő MLB posztra a tavalyi UDFA-tól. Ez akár egy újabb UDFA siker story lehet házon belül, Érdekes h a szezon után arról volt szó, h Irving/Steven Johnson az MLB, után a játkosok nyaralása alatt SJ lekopott innen. Hát most Irving vezet, de nyitott a harc...

Stewart Bradley
kor: 29
tapasztalat: 6
Az egyik FA szerzeményünk, de mondhatni nem a legnevesebb. Szerintem a kezdő MLB posztra sem a legesélyesebb, akkor se ha nem itt a legnagyobb a versenyhelyzet. És még ha kezdő is lesz, se jelent megoldást a tavalyi problémákra ezen a poszton. Megfelelő játékos depthnek, a rotációba, de nálam nem kezdő játékos

Joe Mays
kor: 27
tapasztalat: 5
Ha az NFL-t foylosón játszanák Future HOF lenne, de nem azon játsszák... Igazi hard hitter, csak az a baj, h a játékosok árnyékát gyakrabban bántja mint a játékost, bár erről Schaub lehet mást mondana. Veterán minimummal benne lehetne a bubbleben Bradleyvel és SJ-vel, de ennyi pénzért semmi esetre se maradhat...

Lerentee McCray
kor: 22
tapasztalat: R
Az egyik legdrágább UDFA az idei classban, ami a legesélyesebbé emeli őt az idei classban, hogy folytassa a sok éves hagyományt, h egy UDFA rostert csinál. Azért baromi nagy meglepetés lenne, ha már idén ott lenne az 53-ban, inkább PSért küzd ő, most ugyanis kicsit erősebb keretünk van, mint pár éve... Btw az meg, h neki a legmagasabb a signingbonusa csapaton belül az udfa-k közül, még nem sokat jelent, de ahhoz elég neki, h nem campbody-zzam őt le

Damien Holmes
kor: 22
tapasztalat: R
campbody

Uona Kaveinga
kor: 23
tapasztalat: R
campbody

Összességében
A kezdőben Von posztja legjobbja, Woody szimplán nagyon jó, vannak emberek a roációba, van depth, de az MLB poszt oda tehetünk egy közepesen nagy kérdőjelet. Szerencsére ez számunkra egy kevésbé fontos szerepkör, de ez nem lenne elegendő magyarázat Irving esetleges égésekor. Úgy általában kijelenthetjük azért a sorról, h nem a coverage az erősségük, de szintén a sémánkból, felfogásunkból ered, h nálunk nem kell egy LB-nek jónak lennie coverage-ben ahhoz h alldown LB legyen. Passz megakadályozásában jobbak, mint levédekezésében, szerencsére ennek megfelelően használjuk őket.

Front7 (6)
Úgy összességében a tavalyi tapasztalat, hogy a futást nagyon jól megölték. Bannan - Vick - Wolfe középen megsemmisítették a futási kísérletet, hamar passzra kényszerítettük őket, passz helyzetben pedig jöttek a sackek, holtversenyben ligaelsők voltunk. Valami ilyesmire számítanék idén is. base downoknál csökkenhet az irányítón a nyomás, cserébe belül jobban összenyomjuk a zsebet, futásban pedig nem szabadna visszalépésnek történnie. Tavaly az elején azért Mays elég sebezhető pont volt, amit ki is használtak az ellenfelek, szóval akármennyire is írtam, h vesztett a jelentőségéből nálunk az MLB poszt, azért Irving-SJ-Bradley sornak bizonyítania kéne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Tom Nalen Broncos Ring of Fame tag lesz! Ezzel 24 főre bővül a társaság.
Grat neki, ott a helye!Black_Adder
All-time egyik kedvenc Broncom, nagyon megérdemelte! ZB centert jobbat nem nagyon tudna mondani szerintem senki, de a HoF-be nem megy majd, mert nem beszélt a médiával játékosként. Érdekes módon most rádiózik és aktív twitteren... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Tom Nalen Broncos Ring of Fame tag lesz! Ezzel 24 főre bővül a társaság.
Grat neki, ott a helye!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Jaja erre gondoltam én is. Sőt nálam is Steven Johnson és Bradley van bubble-ben, illetve ugyanebben a buborékban lehet Malik Jackson is...
Illetve a 10DBből is lehet még 9. Bár nem biztos, h kitennék egy DB-t Malik Jackson kedvéért, ráadásul jobban belegondolva, simán számolhatunk 5 kezdő DB-vel, szóval még indokolt is a 10DB...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Malik Jackson akkor férhet bele, ha mondjuk Bradley vagy Steven Johnson kiesik LB-ből és Phillips-et oda számoljuk...

Ekkor DE lenne: Wolfe, Ayers, Quan, Jackson
OLB: Von, Woody, Phillips, Trevathan
ILB: Irving, Steven Jonhnson/Bradley

Vannak még lehetőségek azért... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Posztelemző rovat

DE

Derek Wolfe
kor: 23
tapasztalat: 1

3-, 4- és 5-technicben egyaránt bevethető 2 gap játékos.4-3 DE ugyan, de ahogy rendszeresen rámutatok tavaly a DL-ben Doom és a másik 3 játékos szerepköre annyiban különbözött, hogy az egész közelebb állt egy 3-4-es védelemhez, ahol Wolfe 3-4 DE volt, Doom és Von pedig 3-4 OLB, ráadásul nem egyszer eleve (álcázatlanul) így álltunk fel. Ennél fogva passrush hatékonyságát nem a klasszikus 4-3LDE-khez kell mérni. Sok oldalúságával nagyon fontos alapköve a fron7-nek és front6-nak egyaránt. Kérdés, miként változik a szerepköre Doom távozásával, illetve, h jön-e a rookie wall, vagy Vonhoz hasonlóan még pont h sokat fejlődik második évére.

Robert Ayers
kor: 27
tapasztalat: 4

2011-ben a szezon végére nagyon összeállt a játéka, úgy játszott mint egy első körös prospekt. Az új rendsezrben, azonban nem fértek el egyszerre Doomal a pályán, aminek érthetően ő lett a vesztese. Ettől még nem felejtett el játszani, vagy legalábbis most Doom távozásával bizonyíthatja ezt. Kérdés, h ez a séma hogyan fekszik neki. Halandó számítások szerint futás ellen jobb kell, h legyen, passrushban viszont el kell maradnia. Passz szituációkban valószínűleg át kell adnia helyét vagy Phillipsnek vagy akár Quan Smithnek...

Shaun Phillips
kor: 32
tapasztalat: 10

Jó kérdés, hogy hol lesz a szájhős helye. vélhetően szituációs pass rusher, ott ahol Doom volt nickelben tavaly. Hogy 2 pontosból vagy 3ontosból indul az szerintem lényegtelen. alapból szeirintem őt is kitesszük wide9-ba legfeljebb aztán módosítunk a felálláson, ha az úgy nem működik...

Quanterus Smith
kor: 23
tapasztalat: R

Ha felépül, akkor Phillips alternatívája lehet. Azért egy 5. körös picktől nem feltétlen kell azt remélni, h majd sok szerephez jut már első évében, bár tavaly a Trevathan hypeom szvsz egész jól bejött... Szintén kérdés vele kapcsolatban, h mikortól állhat edzésbe. Rookie lévén ez még fontosabb neki, hisz jelenleg sem a sémával, sem az NFL tempóval nem tud ismerkedni.

Malik Jackson
kor: 23
tapasztalat: 1

Meglepett h Storm rostertippjében kimaradt az 53-ból, de nehéz lenne megmutatni azt, aki helyett ott lenne. Szerintem azért bubble-ben van valakivel, csak nem tudom kivel. LB poszton sekélyebb a depth, ez az ő pechje, viszont Ayers, Phillips és Smith, szerintem mind RDE-k. Gyakorlatilag jelenleg ő Wolfe első számú cseréje. Lehet h más posztról fog valaki kicsúszni miatta...

Jeremy Beal
kor: 25
tapasztalat: 1

Eddig nem tudott megragadni a rosteren, s most sincs könnyebb dolga. hiába került ki előle Doom, helyette jöttek ketten, akik máris előtte vannak. Szép lassan búcsút vehetünk korábbi 7. körös pickünktől...

Lanston Tanyi
kor: 22
tapasztalat: R

campbody

John Youboty
kor: 23
tapasztalat: R

cambody

Összességében
Dumervillel sokkal jobban festene ez az egység, így ez az egyik nagy kérdőjel az MLB mellett. Kérdés egyrészt, h Ayers hogyan oldja meg a base downokat, futás ellen valószínűleg nem lesznek problémái ebben egészen biztosan még felül is múlaj Doomot, viszont kérdés, h az a nyomás, ami jelen volt a QB-n már első downban is, ha mégis passzoltak, az mennyire fog hiányozni. Fel kell nőni a feladathoz. Segíthet rajta Wolfe és Sly Williams, de az úgy visszalépés lesz, ha ő csak futások ellen fog érni valamit. számomra még nagyobb kérdőjel Shaun Phillips, aki ki tudja milyen formában lesz, s hogyan fog illeni a mi sémánkba. Ez így egy komplex, teljesen fölösleges, és jó nagy kérdőjel. Remélem a szezon megcáfolja aggályaimat, de amíg ez be nem következik, addig fenn tartom őket...
Még az is zavar, h Ayers nem is számottevően fiatalabb Doomnál, annak ellenére, h mennyivel kevesebbet csinált eddig az NFL-ben, s nem is jött Doom utód. bár Doom is csak 4. körös volt, alig jobb mint Quan 5. köre, de minden középső, hátsó körös pick azért nem fog ennyire beválni, nem lehet erre számítani...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Cutoltuk Fannint. Tavalyelőtt jött UDFAként, s ehhez képest nagy reményeket tápláltunk felé, azonban tavalyelőtt és tavaly is IR-re került már a TC alatt. Ezek után kérdéses, h milyen állapotban van, sokat mondó, h bőven a TC előtt búcsúztunk tőle.

Blake Gildeon (DB) pedig visszavonult.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Chris Harrisről bővebben:  bigstory.ap.org/article/harris-aims-fend-rodgers-cromartie


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
No, hát Woodson rövidre zárta a kérdést, sose tudjuk meg, hogy hova tettük volna be, illetve kinek a helyére... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
A mai napon JDR állt először a média elé, pár dolog, amikről beszélt:
- Irving kapja az első lehetőséget MLB-ben, de Steven Johnson és Bradley is kap majd lehetőséget. Mays-t nem említette...
- Phillips-et még nem tudja, hogy hova fog beilleni, még nem látott tőle eleget ehhez...
- 3 vezért emelt ki a védelemben, Champ és Woody mellé Wolfe nevét említette, aki szerinte idén fog előlépni ebből a szempontból...
- Knighton-t úgy hívja, hogy "dancing bear"... 😀
- A DTkről egyébként: Vickerson-nak és Knighton-nak is jobban kell játszania, Sly-nak pedig még nagyon messze van a potenciáljától, de gyorsan tanul...
- Ő a nickel CB-re is mint kezdőre tekint...
- Harris fejlődésén sokat fog dobni, hogy Welker ellen kel dolgoznia edzésen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Clady-nél alapból is arról volt szó, hogy TC-re lesz csak egészséges, vagy csak az opener-re, így a pályán nem lenne ott egyébként se, de lehet, hogy azzal is jelez, hogy el se megy. Egyébként azt mondta, hogy alá fogja írni a tendert, de nem valószínű, hogy a július 15-i határidő előtt sokkal fogja ezt megtenni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Walton helyén Manny Ramirez játszott, nem Philip Blake. Érdekes, elvileg arról volt szó, h azért hoztuk, h ellenfele legyen holtszezonban Waltonnak, erre nem ő, hanem Ramirez, aki OG-ként mondhatni nem épp kifogástalan produkcióval rukkolt elő, helyettesíti Waltont... Ez semmi esetre se jó, vagy Ramirez is ismeri azt akit Lance Ball és ezért ragad ránk, vagy Blake erősen bust esélyes így a 2. évének elejéhez közeledve...

Clady helyett Clark játszott, ez várható volt. Itt a kérdés inkább az, h clady most láboadozik a műtét után vagy duzzog, vagy mindkettő, de akkor milyen arányban játszik szerepet a fenti 2 indok...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A volt egyetemi csapattársaival edz, ami nála nem is újkeletű. Most nem emlékszem, h tavaly részt vett-e az OTAkon vagy sem
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000204565/article/willis-mcgahee-not-expected-for-denver-broncos-ota?campaign=Twitter_atl

Ő tudja, mondjuk én a helyében nem érezném 100% biztosnak a roster helyemet, és inkább ott edzenék, ahol jobban le tudom nyűgözni az edzőimet. Nincs veszélyben a helye, de - óriási közhely ugyan - semmit se vehetünk biztosra...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Az érdekesebb kérdés inkább McGahee távolmaradása, mert ő elvileg egészséges. Az ügynöke szerint nincs emögött semmi üzenet, de az okot mégse mondta el... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Kuper és Walton valszeg a TC előtt nem edzhetnek a csapattal...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Akikre én pénzt dobnék most: Clady, Colquitt, Woody, Decker

Ők azok, akik utolsó évükben vannak (vagy épp még nincs is aláírt szerződésük) és mind a liga jobb játékosai között vannak a posztjukon, így kemény érdeklődés lesz utánuk, tag meg csak 1 lesz... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!