Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Trick play: Emlékszem amikor neki mentünk a 4&1-nek a Titans ellen, kis híján meglincseltétek Foxot itt a fórumon. Mi lenne akkor itt, ha egy trick play nem jön be... Fake punt mondjuk vagy fake FG? Mellesleg ezek ugye többnyire 4th downoknál vannak, olyankor nem gyakran futunk középen... Egyébként ha sok trick playt hívnánk, csak mi szerepelnénk az ilyen videókban, h milyen idióta módon kúrjuk el. Mert lehet h bejön, de ha nem az egész világ rajtunk röhög utána...

Sok rövid passz, a KC ellen összesen volt 8, abból az egyikről biztosan tudom h hosszú volt... 😛
A meccsek végén sokszor spreadet használtunk. Ami egyrészt ritmusváltással jár, másrészt előnyük tudatában a csapatok arra vigyáztak, h ne kapjanak nagy play-t. Ez nem feltétlen prevent D. A Bears se Prevent D-t játszott, ugyanazt a cover2-t amit addig, csak a safetyk a világvégén helyezkedtek, ergó üresen voltak a közeli célpontok, JJ, LB vagy aki épp arra járt. A meccs elején ritkán vannak ennyire egyértelműen üresen, ezért nem nagyon lehet erre alapozni. De ha visszaolvasol pont javasoltam a több spreadet...

A meccs nem fog úgy folyni ahogy szeretnénk, mert játékosállományt tekintve gyenge csapat vagyunk. 8 győzelem amiből volt néhány teljesen valószínűtlen comeback. Ezt senki nem veszi el tőlünk, de egy nálunk jobban játszó csapat ellen nem fogunk végig dominálni. A 8 győzelem során a meccs nagy részében jobban játszott nálunk a Phins, az SD, a Jets és a Bears. A Jets ellen 5 percünk volt fordítani ezt nem nevezném kiélezettnek, a másik 3 viszont racionálisan gondolkodva bukó kellett volna h legyen. akkor máris csak 5 győzelem, úgy h megszenvedünk a 3 győzelmes Vikings-szal...
Nem akarom megfosztani a csapatot ezektől a sikerektől, ezt elértük, senki nem veheti el tőlük, de ha azt vizsgáljuk mikre vagyunk képesek, nem szabad elmenni a tény mellett, h nem voltunk jobbak a Bearsnél a Miaminál vagy a Chargersnél... Így nem is dominálhatunk ellenük 60 percen keresztül. Tegyük össze a kezünket, h nyertünk egyáltalán.

-------------

Presze h bárkit lehet kritizálni, de védeni is.
Egyébként ha van 200 futott yardunk és 50 passzolt yardunk, én nem azon gondolkoznék, h hogyan lehet a 200-ból 250-et csinálni, hanem azon hogyan lehetne az 50-ből 100-at, esetleg még többet, de ne legyek telhetetlen ugye, mindenki 50 passzolt yarddal szokott nyerni, csak 200 helyett 250-et futnak mellé 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Nem lehet,hogy a nem túl bonyolult taktikán kéne egyet csavarni a PO-ra?Janek
Azért nem annyira egyszerű a taktikánk, mint sokan gondolják. Nem abból áll, h középen futunk, az amúgy se taktika. Nagyon változatos futások vannak a playbookban, amik ülnek is, 200+ yard az nem kevés, no1 rush O az no1. Ezzel nincs baj.
Passzolni meg nem tudunk, mert nincs protection ésvagy TT pontatlan ésvagy TT nem a megfelelő embernek akarja dobni ésvagy TT túl sokat vár ésvagy a WR-ek nem szakadnak el ésvagy a WR-ek droppolnak. ezek tetszőleges kombinációja. Szurkolói szempontból teljesen mindegy h mire vezethető vissza, nem is akarok vitát h ezek közül melyik igaz melyik nem, melyik miatt olyan a passz O amilyen, a tény, h 31-ek vagyunk benne.

Akkor most racionális érv, h miért erőltessük azt ami nem megy /*mindegy mi miatt nem megy*/ azzal szemben ami nagyon megy? NINCS.

Futnunk kell. Aki nem csak a statisztikát nézi meg a meccs után, annak be kell látnia optiont játszunk ugyan, de több fajta optiont, több fajta változatot. Ha annyira "nem túl bonyolult" taktika lenne, akkor nem futnánk 200+ yardokat.

A play call néhány kulcs szituációban lehetne jobb, mindenképp, lehetne kicsit több kockázatot vállalni, de alapvetően a gameplan, az az amit tudunk. Ha hirtelen Pálfordulatot vesz a csapat, McGahee-t jegeljük és futás nélkül 100 Tebow passzra alapozva próbálunk játszani, biztos a shotout... //ez persze a másik véglet, tudom h senki nem ezt akarta tanácsolni

szerk: néha váratlanul egy kis spreadet azért el tudnék képzelni...Black_Adder
Nem is arra gondoltam hanem arra,hogy kevésbé mer/tud/engedik TT futni.

Szó nincs arról,hogy a futást nem kell erőltetni mert még annak a csapatnak is kell amelyik nem erős benne a broncos meg ugye az.
De egyre jobban töltik fel a boxot a dc-k is ellenetek mert ugye wr játék az gyak nincs gondolom ezért nem tud pontokat szerezni a csapat

hm?

több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 438 — The Mathematician
black értem hogy igazad van és értem hogy alapozás
de ha 50ből nem 35 hanem mondjuk csak 25 ilyen play lenne akkor nem 200 hanem 250 yardot futnánk és lehet hogy az a kis+ már hozná azt ami a győzelemhez kell (pl KC ellen jöttek volna az FG-k és Wvel esünk be, de nem csak a kc meccsre célzok)

és meggyőzhető vagyok minden téren, csak ugye én a csiszolást a playcallra értem és főleg a hülye középső hívásokra, amikor tényleg hülyén hívjuk őket vagy egymás után 3x és csoda h 3&out
amúgy ha egy középső futás már hoz 3 yardot az siker de sajna nem szokott annyit
passz játékot szidnám de nincs értelme, az sajna nem fog eleget javulni protection+elszakadások nélkül
és ehhez 1-2 hét kevés, kell egy 'nyugis' off season

aláírom hogy McCoy és Fox tudja mit csinál, DE azért kritizálni is lehet őket szerintem

amúgy alternatívát arra értem hogy ne csak erőlködjünk középen Ballal, aki nem annyira pancser mer valahogy NFLbe jutott, de fogadjuk el hogy mennyit tud(és mennyit NEM) és ennek alapján variáljuk még egy picit a dolgot mer a Pittsburgh ellen kell majd

viszont ha így is nyerünk első leszek aki megköveti őket
ha kikapunk akkor nem fogom tovább szidni őket, mert lehet tényleg ennyit tudunk csinálni, ami még mindig szép tekintve hogy milyen futótandemek vannak a ligába mögöttünk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Tebow futásaiból valóban visszavettünk egy kicsit, gondolom ez is tudatos, féltik, h ne sérüljön le, ha már elkötelezték magukat mellette, vagy nem tudom miért, de többet kéne megtartania a labdát ez tény, ez az egyik amiben változtatni kéne.
Black_Adder
Azt is meg kell jegyezni h az utóbbi pár meccsen ha Tebownál van a labda a védelem láthatóan egy vmire törekszik: benntartani a zsebben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
/*ez se egy play ilyen formában, h szélső futás, de mindegy*/
/*ez így nem egy play h középső futás, de mindegy leírom, a lényege végül is ez*/

Elnézést, hogy nem tudom a szakszavakat, és leegyszerűsítem a játékot illetve az írásom szélső és középső futásokra.

Én szeretnék több trick playt. Egyszer, ha már minden veszve, lásd: Pats, Buf, KC, akkor fake FG, fake punt fene tudja mi még...lehet, hogy egy évben egyszer jönne be, de bejönne, és akkor nagyon örülnék neki. Főleg 40-14-nél merném bevállalni... amikor mindegy. Hiszen ez magabiztosságot is adna, mondjuk, ha vezetéskor húznánk meg egy ilyet. A másik dolog, hogy rohadtul elegem van, hogy szilveszterkor is a Denver Broncos szerencsétlenkedéseit mutogatják. Punt, XP, stb. Jó lenne már egyszer, ha nem kerülnénk be ilyen műsorba. Persze, tudom, hogy más csapatoknál is vannak bakik, sőt, ettől nagyobbak, de könyörgöm, a múltkori videóban is mi szerepeltünk a legtöbbször...
Ellenünk meg mindent meghúznak.
Emlékszem az Arizona elleni fake FG-re, majd TD-re, illetve az onside kick-re a GBellen, a 2. negyedben....

Nem voltam tisztában a 16 futott fist-tel, hiszen a meccs nagyrészében szívunk, főleg a 3#out-ok idegelnek fel, így nem figyelek a sikeres megoldásainkra annyira, mivel elvakít a düh...

Amikor 6-0-t csinálunk, akkor nem csak "középen" futottunk /*kérném a szakszót, hogy ne idegesítselek vele tovább - köszönöm*/ hanem voltak ötletes megoldásaink is, illetve sok rövid passz, amikkel haladtunk előre. Főleg a végén...

Én csak azt várnám, hogy egyszer úgy folyjon egy meccs, ahogy mi szeretnénk. Ne kelljen 55 percen át idegeskedni, körmöt rágni, utána meg tárcsázni a mentőket.

A passzjáték nagyon összetett, sok múlik a WR-eken, Tebow-n, satöbbi, ebbe nem mennék bele. De amit leírtál, azzal egyetértek.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
nem az a bajom h 15 dobás-50 futás félreértés ne essék
hanem hogy 20x futunk középen erőből (ált Ball) haladunk átlag 1,5 yardot és 21edjére is ezt erőltetjük, tudom h McG sokat sérült, de ott van Tebow aki mehetne szélre
Royalék is futottak már és Ball se csak középen powerfutó

szóval ha nem megy a középen futás akkor is azt erőltetjük ezzel van bajom főleg, nem a futás tényével mer az tetszikNegritis
Azért futunk középen, h megalapozzuk a többi futás sikerességét. Ez egy ilyen játék. Ha mindenki betömörül az A, B, C gap-be, azt várva h középen futunk, akkor a D gap tök üresen marad és lehet hozni sok-sok yardot.

Ball sajnos egy pancser. De nem azzal van a baj, h középen fut, hanem h ő fut. Kéne egy Hillis...

szerk: És ennyi középső futással ilyen hatékony a rsuh O. Ennél sokkal jobb nem lehetne, akkor minek változtassunk rajta????
Ha 4,5 fölötti átlaggal futunk 200 yard fölött, akkor ne nyúljunk hozzá, ne rontsuk el azt, ami a legjobb az egész ligában...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Először is, ha valami nem tetszik, a mellé illik oda tenni azt is, h mit szeretnél helyette. Én pl. egyébként szívesen látnék spreadet olykor.

Másodszor, ha úgy lenne ahogy írod, h egyfolytában 1-2 yardos futások, néha egy nagyon hosszú ami feljavítja az átlagot, akkor nem lenne 16 futott 1st down, VAGY elég gyakran következik be az a bizonyos hosszú szélső futás.

Harmadszor, középen 5 yardot brusztolni nem túl látványos viszont nagyon hatékony. 5 yardos futás az sikeres, egyébként van h 5 yardnál hosszabbat is futunk belőlük, miután kicsit már fáradtak a védők

Negyedszer, a "szélső futások" /*ez se egy play ilyen formában, h szélső futás, de mindegy*/ se működnének a középső futások nélkül.

Ötödször, A "középső futás" volt a játékunk alapja /*ez így nem egy play h középső futás, de mindegy leírom, a lényege végül is ez*/, amikor 6-0-t csináltunk. azóta nem az változott h nem mennek a középső futások, hanem vagy a védelemnek nem ment, vagy Tebownak nem ment....

Tebow futásaiból valóban visszavettünk egy kicsit, gondolom ez is tudatos, féltik, h ne sérüljön le, ha már elkötelezték magukat mellette, vagy nem tudom miért, de többet kéne megtartania a labdát ez tény, ez az egyik amiben változtatni kéne.

A másik az a passz playek. Itt se a playcallt szidnám, Tebow sokszor nem veszi észre az üres elkapókat, van sok keresztbe mozgás amivel könnyű megverni a védőt, keresztbe mozogva sokszor megjátszhatóak lennének a WR-ek, csak Tebow nem dobja nekik a labdát, vagy mert a blitzet nézi, hogy mikor viszik le a földre, vagy mert nem képes le venni a szemét az elsődleges célpontról, de tény több könnyű passzt mulasztott el, és lett helyette vagy sack, vagy az h kidobta oldalra. De ez nem a playcall hibája.

És még egyszer, nagyon egyszerű minden a playcallra vagy gameplanre fogni, és azt hibáztatni, de akkor mit csinálnátok helyette?

Én nem mondom, h minden tökéletes, elvégre 0-3-mal hátráltunk be a PO-ba, de alapvetően nem eldobnám, hanem kicsit tovább csiszolnám, ahogy említettem néhány spread snap kéne, abból fusson Tebow, vagy passzojon, ahogy alakul.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 438 — The Mathematician
nem az a bajom h 15 dobás-50 futás félreértés ne essék
hanem hogy 20x futunk középen erőből (ált Ball) haladunk átlag 1,5 yardot és 21edjére is ezt erőltetjük, tudom h McG sokat sérült, de ott van Tebow aki mehetne szélre
Royalék is futottak már és Ball se csak középen powerfutó

szóval ha nem megy a középen futás akkor is azt erőltetjük ezzel van bajom főleg, nem a futás tényével mer az tetszik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én sem a futásaink hatékonysága ellen kardoskodok, hanem azzal van gondom, hogy nagyon is kiszámítható mit fogunk hívni. Legalábbis nekem tűnik 90%-ban elcsépeltnek, egysíkúnak.
Komolyan, már azt várom, hogy mikor futunk megint középen. Erőltetjük. Jutunk előre vele 70%-ban 1-2-3 yardot, max ötöt, majd a maradék 30%-ban vagy szélső futás fajtákból haladunk vagy McG ugrik meg. Ha ezek nem sikerülnek, akkor jön a saját magunk által kikényszerített passz.
A másik dolog, amivel bajom van, hogy visszavettünk Tebow futásaiból...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Az első negyedet leszámítva, akkor akadtak el a driveok, ha háromból 2× passzolni próbáltunk, nem ha 2× futni
A futásban benne van, h [0-2] yardos lesz, ezt el kell fogadni. VAn h 2× egymás után nem jön össze, és utána nincs sok esély a 1st down-ra. De 2 sikertelen passznál ugyanez a helyzet, és a futásaink sokkal sikeresebbek voltak a passzainknál.

Ha 1 futással több yardot hozunk mint 1 passzal, akkor FUSSUNK. Ha kell fussunk 3×, fussunk Tebowval is, csak azzal volt esélyünk bármit is csinálni, mert a 6/22 60 yardot akárhogy szépítjük, ez nem fog meccset nyerni.

Ha megy középen a futás, /*ment*/ akkor fussunk ott, ha megy szélen is fussunk ott is, ha nem megy a passz, ne passzoljunk sokat.

Ha feladjuk a "középső futásokat" /*ez egyébként nem PLAY, de mindegy. Mellesleg volt több triple option, meg úgy általában is változatosabb a futásválasztásunk mint sokan lefestik, de mindegy maradjunk a "középső futás"nál, a nélkül*/, annyira nem lesz esélyünk, hogy pontot is kizárt hogy szerezzünk egyáltalán. Még ha nem is jön be, kifárasztja a védőket, megy vele az idő, stb... Nem hinném hogy ecsetelnem kéne a taktikai megalapozottságát.

Higgyétek el, McCoy és Fox tudja mit csinál, ő látja mi folyik edzésen, és ahhoz mérten hívja a playeket, tudják ki mire képes.


Ami a BAJ szvsz, az a 3&short. Hihetetlen, h van egy Tebownk, és ilyen alacsony %-ban oldjuk meg... Persze sokszor azonnal jön egy Clady holding, vagy false start, vagy delay of game, hogy rögtön 3&long legyen... És ha mindenki tudja h középen futunk ezekben a szituációkban, néha de tényleg csak NÉHA, h ne múljon el a meglepetsé varázsa, ilyenkor 3 és rövideknél, egy screen passz, egy zone read, vagy valami, mert viszony a PFF szerint nem véletlenül van -20 alatt Walton és Beadles eff-je. Nem tudják eltoltni a D-line-t ilyen kulcs szituációkban. És egyébként Kuperre menő futások se jártak sikerrel pl a Tennessee ellen 1-ről, pedig próbáltunk 3× ugyanazt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
ha kislányként megy fel tényleg nincs esély, de ha dacos keménylegényként akkor képes lehet megmutatni bármit

de ehhez az kell hogy az elkapók ne bénázzanak
nameg a PLAYCALL ha megint lesz 30 középső futás akkor tuti hogy magam rugdosom McCoyt a jaguárokhozNegritis
Annyira nem értem.

Net yard rushing: 216
Net yard passing: 50

Avg gain / rushing play: 4,6
Avg gain / passing play: 2,1

1st down by rushing: 16
1st down by passing: 2


És mindenkinek a FUTÁSSOKKAL van gondja!!
HOGY???

4,6 egyébként kifejezetten jó átlag, 2,1 az a QB-ratehez pont 0-t adna hozzá
Most lehet h én vagyok hatalmas kretén, de az ég világon minden azt támasztja alá, h nagyon jól futunk/futottunk viszont minősíthetetlenül passzoltunk.

Erre itt mindenki szidja a futásainkat. Valaki magyarázza már el, h miért?????????

Most komolyan vasárnap lehet akkor is jobban jövünk ki, ha csak futunk, a 3 pont úgy is egy muffed puntból jött össze, nem az offense-től...Black_Adder
Szerintem nem a futásaink hatékonyságával van a baj, vagyis nem összességében...

Inkább ott van a gond, amikor 0-1-2 yard-os középső futás után 1&10-re, jön még egy középső futás. Márpedig ilyen elég gyakran van sajnos és amikor azt is megfogják, akkor már készül a D passzra...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
ha kislányként megy fel tényleg nincs esély, de ha dacos keménylegényként akkor képes lehet megmutatni bármit

de ehhez az kell hogy az elkapók ne bénázzanak
nameg a PLAYCALL ha megint lesz 30 középső futás akkor tuti hogy magam rugdosom McCoyt a jaguárokhozNegritis
Annyira nem értem.

Net yard rushing: 216
Net yard passing: 50

Avg gain / rushing play: 4,6
Avg gain / passing play: 2,1

1st down by rushing: 16
1st down by passing: 2


És mindenkinek a FUTÁSSOKKAL van gondja!!
HOGY???

4,6 egyébként kifejezetten jó átlag, 2,1 az a QB-ratehez pont 0-t adna hozzá
Most lehet h én vagyok hatalmas kretén, de az ég világon minden azt támasztja alá, h nagyon jól futunk/futottunk viszont minősíthetetlenül passzoltunk.

Erre itt mindenki szidja a futásainkat. Valaki magyarázza már el, h miért?????????

Most komolyan vasárnap lehet akkor is jobban jövünk ki, ha csak futunk, a 3 pont úgy is egy muffed puntból jött össze, nem az offense-től...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...De vajon ki hiszi azt, hogy a Denver fog nyeri?Sobri Jóska
Azt hiszem, Tebownál jobban még Dawkins is elhiszi.Deny
Akkor most már én is 😀 😛
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
...De vajon ki hiszi azt, hogy a Denver fog nyeri?Sobri Jóska
Azt hiszem, Tebownál jobban még Dawkins is elhiszi.
több mint 12 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 438 — The Mathematician
ha kislányként megy fel tényleg nincs esély, de ha dacos keménylegényként akkor képes lehet megmutatni bármit

de ehhez az kell hogy az elkapók ne bénázzanak
nameg a PLAYCALL ha megint lesz 30 középső futás akkor tuti hogy magam rugdosom McCoyt a jaguárokhoz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d825b5443/article/elway-wants-tebow-to-be-less-cautious-and-pull-the-trigger?module=HP11_headline_stack
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Én örülök, hogy a Steelers az ellenfél.
Kezdetnek megteszi.
Az egyik legjobb védelem, jó ráhangolódás a SB-ra.
Lehet a végeredmény 3-0 is, 21-17 is, elvégre épp itt az ideje az INT return td-k-nek, én úgy érzem ezek ijönnek el vasárnap, valamint ha a papírforma döntene, akkor a Giants ki se áll 2007-ben egyik meccsén sem, de kiálltak, nyertek, SB-ba jutottak, és ott is nyertek kb 5-95% esélyről (amely esélylatolgatás persze nem vette figyelembe a lelki tényezőket, az utat, melyen odajutottak, és ami a győzelmet adta nekik.)
Én azt mondom ez a Steelers elleni meccs egyértelműen a hitről szól, hiszen mindenki tudja, hogy a Steelers a jobb csapat.
Tudja Elway, tudja Fox, a HC, a DC, Tebow, Miller, Dawk, McGahee, Dumervil, Decker, az újságírók, az elemzők, a szurkolók kint és itthon is.
De vajon ki hiszi azt, hogy a Denver fog nyeri?
Tebow biztosan, de vajon elég e az ő hite?
Én is biztos vagyok a Denver győzelemben, de vajon az edzője, csapattársai, szurkolói elhiszik e?
Ha elhiszik, hogy Tebow győzelemre vezeti őket, akkor győzni fognak.
"Ne nyugtalankodjék a ti szívetek: higyjetek Istenben, és higyjetek én bennem."
János 14:1

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jókat írtok.
Az igazat megvallva most pontosan nem rémlik, hány QB-t fogyasztottunk el az utolsó PO szereplés óta, viszont Tebow nyögve, sírva - ríva, de bevitte a Broncos-t a PO-ba, ha nehezen is...És ez nagyon nagy öröm, eltekintve mindenféle statisztikától 😊JC6
Plummer-rel voltunk a PO-ban legutóbb, azóta Cutler és Orton volt (meg egyszer Simms) és most Tebow. Ennyi...

6 év alatt mondhatod soknak és kevésnek is, nézőpont kérdése... 😊StormST
Soknak mondom 😛
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Jókat írtok.
Az igazat megvallva most pontosan nem rémlik, hány QB-t fogyasztottunk el az utolsó PO szereplés óta, viszont Tebow nyögve, sírva - ríva, de bevitte a Broncos-t a PO-ba, ha nehezen is...És ez nagyon nagy öröm, eltekintve mindenféle statisztikától 😊JC6
Plummer-rel voltunk a PO-ban legutóbb, azóta Cutler és Orton volt (meg egyszer Simms) és most Tebow. Ennyi...

6 év alatt mondhatod soknak és kevésnek is, nézőpont kérdése... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Jókat írtok.
Az igazat megvallva most pontosan nem rémlik, hány QB-t fogyasztottunk el az utolsó PO szereplés óta, viszont Tebow nyögve, sírva - ríva, de bevitte a Broncos-t a PO-ba, ha nehezen is...És ez nagyon nagy öröm, eltekintve mindenféle statisztikától 😊JC6
Remélem Tebow azért majd egy rendes offseason után megmutatja mit is tud igazából. Mindenki tudta hogy sokat kell fejlődnie / tanulnia, és évközben lett berakva kezdőnek, ezért remélem a vezetőség ad még Neki legalább egy évet.

I wanna' that ring again!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jókat írtok.
Az igazat megvallva most pontosan nem rémlik, hány QB-t fogyasztottunk el az utolsó PO szereplés óta, viszont Tebow nyögve, sírva - ríva, de bevitte a Broncos-t a PO-ba, ha nehezen is...És ez nagyon nagy öröm, eltekintve mindenféle statisztikától 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...azt hiszem az, hogy egyes szurkolók még 30%-ot sem adnának a Broncosnak az egy kicsit kishitűség. Vannak a játékban olyan elemek amiben jó a csapat, ezt kell megtalálni és erre felépített taktikával pályára lépni. Az már egy másik kérdés, hogy az ellen taktikai hadrendje hagyja-e kibontakozni a jól eltervezett stratégiát. Amennyiben nem akkor viszont kell lenni B, C és így tovább, variációnak a tarsolyban.polamalu
Értem én, csak nem fűzök nagy reményeket, visszanézve az utóbbi 3-4 meccsünket. Persze tudom, hogy minden meccs más, és más, és a PO-ban bármi lehet, de jobb felkészülni a rosszra és ha nem jön be, akkor ott a kellemes meglepetés és az öröm. De ha most 2 lábbal a föld felett járok és azt írom megverjük a Steelers-t, egész héten belelovalom magam, hétfőn meg majd azon gondolkozok, van-e értelme az életnek... 😊JC6
Vannak azért olyan dolgok amiben lehet keresni pozitivumokat, nagyon kiváncsi leszek a meccsre, szerintem a Steelers legnagyobb baja a nagyon nagyon kétarcú O Line...ha azt az arcukat fogják mutatni amit mondjuk a 49ers ellen akkor simán van esélyetek, ez lesz a meccs kulcsa szerintem... na meg majd meglátjuk Tebow-t a Play Off-ban... :rolleyes: 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
...azt hiszem az, hogy egyes szurkolók még 30%-ot sem adnának a Broncosnak az egy kicsit kishitűség. Vannak a játékban olyan elemek amiben jó a csapat, ezt kell megtalálni és erre felépített taktikával pályára lépni. Az már egy másik kérdés, hogy az ellen taktikai hadrendje hagyja-e kibontakozni a jól eltervezett stratégiát. Amennyiben nem akkor viszont kell lenni B, C és így tovább, variációnak a tarsolyban.polamalu
Értem én, csak nem fűzök nagy reményeket, visszanézve az utóbbi 3-4 meccsünket. Persze tudom, hogy minden meccs más, és más, és a PO-ban bármi lehet, de jobb felkészülni a rosszra és ha nem jön be, akkor ott a kellemes meglepetés és az öröm. De ha most 2 lábbal a föld felett járok és azt írom megverjük a Steelers-t, egész héten belelovalom magam, hétfőn meg majd azon gondolkozok, van-e értelme az életnek... 😊JC6
😀 Nézd aki a rájátszásban van annak már nem kell magyarázkodni. Itt főcsoportonként 2-3 olyan gárda van akinek a főcsoport döntőig illik eljutni mert különben kuka a szezon és 1-2 olyan akinek a SB lehet a reális cél. Realitást nézve igen, ti lesztek a vesztesek, de és az élet sokszor tréfált már meg mindenkit. Persze remélem most nem fog minket és behúzzuk, nyögve, kaparva, de megcsináljuk. Véres izzadós meccsre számítok.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
...azt hiszem az, hogy egyes szurkolók még 30%-ot sem adnának a Broncosnak az egy kicsit kishitűség. Vannak a játékban olyan elemek amiben jó a csapat, ezt kell megtalálni és erre felépített taktikával pályára lépni. Az már egy másik kérdés, hogy az ellen taktikai hadrendje hagyja-e kibontakozni a jól eltervezett stratégiát. Amennyiben nem akkor viszont kell lenni B, C és így tovább, variációnak a tarsolyban.polamalu
Értem én, csak nem fűzök nagy reményeket, visszanézve az utóbbi 3-4 meccsünket. Persze tudom, hogy minden meccs más, és más, és a PO-ban bármi lehet, de jobb felkészülni a rosszra és ha nem jön be, akkor ott a kellemes meglepetés és az öröm. De ha most 2 lábbal a föld felett járok és azt írom megverjük a Steelers-t, egész héten belelovalom magam, hétfőn meg majd azon gondolkozok, van-e értelme az életnek... 😊
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nem lehet,hogy a nem túl bonyolult taktikán kéne egyet csavarni a PO-ra?Janek
Azért nem annyira egyszerű a taktikánk, mint sokan gondolják. Nem abból áll, h középen futunk, az amúgy se taktika. Nagyon változatos futások vannak a playbookban, amik ülnek is, 200+ yard az nem kevés, no1 rush O az no1. Ezzel nincs baj.
Passzolni meg nem tudunk, mert nincs protection ésvagy TT pontatlan ésvagy TT nem a megfelelő embernek akarja dobni ésvagy TT túl sokat vár ésvagy a WR-ek nem szakadnak el ésvagy a WR-ek droppolnak. ezek tetszőleges kombinációja. Szurkolói szempontból teljesen mindegy h mire vezethető vissza, nem is akarok vitát h ezek közül melyik igaz melyik nem, melyik miatt olyan a passz O amilyen, a tény, h 31-ek vagyunk benne.

Akkor most racionális érv, h miért erőltessük azt ami nem megy /*mindegy mi miatt nem megy*/ azzal szemben ami nagyon megy? NINCS.

Futnunk kell. Aki nem csak a statisztikát nézi meg a meccs után, annak be kell látnia optiont játszunk ugyan, de több fajta optiont, több fajta változatot. Ha annyira "nem túl bonyolult" taktika lenne, akkor nem futnánk 200+ yardokat.

A play call néhány kulcs szituációban lehetne jobb, mindenképp, lehetne kicsit több kockázatot vállalni, de alapvetően a gameplan, az az amit tudunk. Ha hirtelen Pálfordulatot vesz a csapat, McGahee-t jegeljük és futás nélkül 100 Tebow passzra alapozva próbálunk játszani, biztos a shotout... //ez persze a másik véglet, tudom h senki nem ezt akarta tanácsolni

szerk: néha váratlanul egy kis spreadet azért el tudnék képzelni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear