Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag 3 csapat már korábban érdeklődött Tebow-ért (saját tippjeim: Jax, Dolphins, talán Seahawks, bár ők már kiestek akkor)...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Legalább nem lesz több Tebowozás.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
hip hip hurrá...
több mint 14 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 973 — Chiefs fan
de micsoda Tight End-etek lett!😊
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
90+ misit tippelnek, legalább a fele garantálttal...

Jesszus, mi lesz ebből? Most, hogy már WR sincs a piacon, TE se nagyon, pénzünk is alig marad...

Lehet, hogy rámcáfol az idő, meg sose tudjuk meg, de szerintem JMD szerződtetésével vetekvően rossz döntés a franchise hosszú távú jövőjét illetően...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks LSU Tigers 1 059
Naneeeemáááááááár 😐 😐
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
PM felhívta Elway-t ottani idő szerint reggel, hogy várja, hogy neki játszhasson...

A többi csapatot is tájékoztatta a döntéséről...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Adam Schefter @AdamSchefter Reply Retweet Favorite · Open
Peyton Manning called John Elway this morning to tell him he's looking forward to coming to play for him.
bahhh...


Twitter: azajoey
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
És már azt is írják, hogy el akarjuk cserélni Tebow-t... 😕

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Ó a pék faszát....

Schefter: from @mortreport and me: Peyton Manning will become the next quarterback of the Denver Broncos, barring unexpected snag in contract talks.

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Adam Schefter @AdamSchefter
From @mortreport and me: Peyton Manning will become the next quarterback of the Denver Broncos, barring unexpected snag in contract talks.
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Young nem lenne rossz ötlet, meg ő most UFA is, csak itt is a PM ügy miatt lehet kérdéses az ügy, meg hogy mennyit kérne...StormST
valamint Young jelenthetné a verseny helyzetet isNegritis
az már rég rossz.Amadeus91
😀

Én is inkább backup-nak gondolnám, de neki spec jobban örülnék, mint egy 0 km-es rookie-nak QB2-ben... 😊

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Na, elvileg már minden csapat megtette a magáét, és csak PM döntésére várunk. Nekem van egy olyan érzésem, hogy a Titans viszi el, és nálunk Tebow megkapja a lehetőséget jövőre is. A legjobb az lenne, ha lenne valaki a draft 3. köre környékén, aki hasonló stílusban tud játszani, és akkor elhozhatnánk cserének, séreülés esetére. B megoldás: Valaki futós irányító FA, vagy trade-elhető? Pl. Vince Young nem mozdítható? Vagy mintha lett volna a Miaimiben is egy ilyen játékos (gondolom nem vált be, mert nem ugrik be a neve).burzum4ever
Young nem lenne rossz ötlet, meg ő most UFA is, csak itt is a PM ügy miatt lehet kérdéses az ügy, meg hogy mennyit kérne...StormST
valamint Young jelenthetné a verseny helyzetet isNegritis
az már rég rossz.
több mint 14 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 990 — The Mathematician
Na, elvileg már minden csapat megtette a magáét, és csak PM döntésére várunk. Nekem van egy olyan érzésem, hogy a Titans viszi el, és nálunk Tebow megkapja a lehetőséget jövőre is. A legjobb az lenne, ha lenne valaki a draft 3. köre környékén, aki hasonló stílusban tud játszani, és akkor elhozhatnánk cserének, séreülés esetére. B megoldás: Valaki futós irányító FA, vagy trade-elhető? Pl. Vince Young nem mozdítható? Vagy mintha lett volna a Miaimiben is egy ilyen játékos (gondolom nem vált be, mert nem ugrik be a neve).burzum4ever
Young nem lenne rossz ötlet, meg ő most UFA is, csak itt is a PM ügy miatt lehet kérdéses az ügy, meg hogy mennyit kérne...StormST
valamint Young jelenthetné a verseny helyzetet is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 14 éve
akike Denver Broncos North Carolina Tar Heels 811 — Move the Chains
Vagy mintha lett volna a Miaimiben is egy ilyen játékos (gondolom nem vált be, mert nem ugrik be a neve).burzum4ever
Az Pat White volt, egykori WVU játékos, de ő piszok gyenge fizikummal vágott neki a profik világának, és az eredménye is meglett: egyik meccsen kapott egy KO-t, és utána úgy döntött, hogy megy baseballozni inkább.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Na, elvileg már minden csapat megtette a magáét, és csak PM döntésére várunk. Nekem van egy olyan érzésem, hogy a Titans viszi el, és nálunk Tebow megkapja a lehetőséget jövőre is. A legjobb az lenne, ha lenne valaki a draft 3. köre környékén, aki hasonló stílusban tud játszani, és akkor elhozhatnánk cserének, sérülés esetére. B megoldás: Valaki futós irányító FA, vagy trade-elhető? Pl. Vince Young nem mozdítható? Vagy mintha lett volna a Miaimiben is egy ilyen játékos (gondolom nem vált be, mert nem ugrik be a neve).burzum4ever
Young nem lenne rossz ötlet, meg ő most UFA is, csak itt is a PM ügy miatt lehet kérdéses az ügy, meg hogy mennyit kérne...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
burzum4ever 66
Na, elvileg már minden csapat megtette a magáét, és csak PM döntésére várunk. Nekem van egy olyan érzésem, hogy a Titans viszi el, és nálunk Tebow megkapja a lehetőséget jövőre is. A legjobb az lenne, ha lenne valaki a draft 3. köre környékén, aki hasonló stílusban tud játszani, és akkor elhozhatnánk cserének, sérülés esetére. B megoldás: Valaki futós irányító FA, vagy trade-elhető? Pl. Vince Young nem mozdítható? Vagy mintha lett volna a Miaimiben is egy ilyen játékos (gondolom nem vált be, mert nem ugrik be a neve).
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
a bunkley - saints mennyire komoly?Negritis
A Saints szűkösen áll sapival, szal kétlem h ellenállhatatlan ajánlatot tudnának Bunkley elé rakni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 990 — The Mathematician
a bunkley - saints mennyire komoly?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
ez arra lehetne egyébként indok, hogy miért fog szopni, de arra nem, hogy most éppen miért nem kezdő szintű QB... 😛StormST
a kockázat miatt 😛 😛

(szerk. lemaradtam ha ez volt már terítéken,->sorry)sapka
ugyan, miben nincs kockázat? 😊 Egyébként is ahogy az egyik ferengi vagyongyűjtési szabály szól: "Kockázat nélkül nincs haszon".Amadeus91
Ez egy tízpontos hozzászólás 😊
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Újraszerződtettük Mays-t. Inkább McClain-nek örültem volna, remélem csak backup-nak szánjuk inkább és még jön pár MLB visit-re......StormST
Amíg nem ér véget a PM-saga, nem ír alá hozzátok kezdő szintű FA szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Újraszerződtettük Mays-t. Inkább McClain-nek örültem volna, remélem csak backup-nak szánjuk inkább és még jön pár MLB visit-re......

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Van egy ötletem, a Tebowról beszélgetés szabályai:

1. Rányomsz a válasz gombra
2. Okosságod digitális formába öntöd
3. Átolvasod még egyszer, amire válaszolni akarsz
4. Átnézed az általad leírtakat, megfelelnek-e a magyar helyesírás szabályainak
5. Jobb felül rányomsz a kis x-re

Hidd el, jó érzes, hogy kiírtad magadbol, kuncogsz is egyet rajta, de mást nem terhelsz vele.
több mint 14 éve
Rolni Las Vegas Raiders 10 427 — Raiders fan
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/18/elways-quest-to-move-on-from-tebow-may-not-end-with-manning/

ki lehetne mondani nyiltan - Elway részéről - hogy no Tebow. egyenesebb lenne.Amadeus91
Mert lehet, hogy Denverben új szent tehenet avatnának és az nem Elway lenne ugyebár, hanem TT. Ezt a titulust pedig nem szeretné elveszíteni...
De elég gerinctelen, szerintem.JC6
Ne legyünk már hülyék. Nyilván ilyenek mozgatnak egy olyan embert, akire döntéshozói feladatokat bíznak, és azért fizetnek. :rolleyes: Elway feladata az, hogy a Broncos minél jobb legyen, és többet nyerjen, ha ő úgy gondolja, hogy ez mással könnyebben valósítható meg, mint Tebow-val, akkor ez az ő döntése. Talán többet látja a szerencsétlenkedését nap mint nap, mint a rajongó szurkolók.gsn
Taps taps...well said!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
ez arra lehetne egyébként indok, hogy miért fog szopni, de arra nem, hogy most éppen miért nem kezdő szintű QB... 😛StormST
a kockázat miatt 😛 😛

(szerk. lemaradtam ha ez volt már terítéken,->sorry)sapka
Ok, de akkor ugyanezért nem tennéd be Newton-t se a kezdőbe? Vagy nem tetted volna PM-et, Stafford-ot vagy akármelyik olyan QB-t, aki már első szezonjában kezdő volt, mert ott a kockázat, hogy előjön nála a sophomore slump? 😛

Ez csak magyarázat lehet szezon után, előtte kockázati tényező nem.......

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint