Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 430 — The Mathematician
És ezekben az a legszomorúbb, hogy a velünk egy csoportban lévő Chiefsnek és Chargersnek elsőre sikerült megtalálnia az új franchise QB-ját, mi meg itt bohóckodunk 6 éve ezekkel a vicc megoldásokkal, amikről már akkor tudjuk, hogy nem fog beválni amikor megtörténik. Én amúgy általában igyekszem pozitívan megközelíteni a csapatot, de bennem olyan szintű letargia van most már, hogy hihetetlen. A legszomorúbb pedig, hogy fogalmam sincs hol lehet ennek a vége, mert ezzel a Chiefs-szel és Chargers-szel nem tudom mikor vehetjük fel a versenyt...
Vonster
emlékszem én egy tyrod taylorra a chargersnél meg matt cassellre (és valahol alex smithre is) a chiefsnél
nyilván ha megvan az fQB onnantól jó, de azért ne mondjuk már azt hogy elsőre meglettek ezek nekik

és akkor nem is hozom a browns, jets, jags... csapatokat akik nem találn(t)ak rendes QB-t nálunk akár hosszabb időn keresztül
Negritis
Tyrod mögött ott volt már Herbert ha jól emlékszem, a Chiefsnél pedig csak Smith leváltására gondoltam, mivel magunknál is csak a Manning utáni időszakot néztem
Vonster
mert smith megoldás volt? sztem nem
és nálunk is ott volt Oz Manning mögött
az hogy ott egy rookie szerződéses irányító nem jelent lófaszt se

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Vonster Denver Broncos 944
És ezekben az a legszomorúbb, hogy a velünk egy csoportban lévő Chiefsnek és Chargersnek elsőre sikerült megtalálnia az új franchise QB-ját, mi meg itt bohóckodunk 6 éve ezekkel a vicc megoldásokkal, amikről már akkor tudjuk, hogy nem fog beválni amikor megtörténik. Én amúgy általában igyekszem pozitívan megközelíteni a csapatot, de bennem olyan szintű letargia van most már, hogy hihetetlen. A legszomorúbb pedig, hogy fogalmam sincs hol lehet ennek a vége, mert ezzel a Chiefs-szel és Chargers-szel nem tudom mikor vehetjük fel a versenyt...
Vonster
emlékszem én egy tyrod taylorra a chargersnél meg matt cassellre (és valahol alex smithre is) a chiefsnél
nyilván ha megvan az fQB onnantól jó, de azért ne mondjuk már azt hogy elsőre meglettek ezek nekik

és akkor nem is hozom a browns, jets, jags... csapatokat akik nem találn(t)ak rendes QB-t nálunk akár hosszabb időn keresztül
Negritis
Tyrod mögött ott volt már Herbert ha jól emlékszem, a Chiefsnél pedig csak Smith leváltására gondoltam, mivel magunknál is csak a Manning utáni időszakot néztem
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 825 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
És ezekben az a legszomorúbb, hogy a velünk egy csoportban lévő Chiefsnek és Chargersnek elsőre sikerült megtalálnia az új franchise QB-ját, mi meg itt bohóckodunk 6 éve ezekkel a vicc megoldásokkal, amikről már akkor tudjuk, hogy nem fog beválni amikor megtörténik. Én amúgy általában igyekszem pozitívan megközelíteni a csapatot, de bennem olyan szintű letargia van most már, hogy hihetetlen. A legszomorúbb pedig, hogy fogalmam sincs hol lehet ennek a vége, mert ezzel a Chiefs-szel és Chargers-szel nem tudom mikor vehetjük fel a versenyt...
Vonster
emlékszem én egy tyrod taylorra a chargersnél meg matt cassellre (és valahol alex smithre is) a chiefsnél
nyilván ha megvan az fQB onnantól jó, de azért ne mondjuk már azt hogy elsőre meglettek ezek nekik

és akkor nem is hozom a browns, jets, jags... csapatokat akik nem találn(t)ak rendes QB-t nálunk akár hosszabb időn keresztül
Negritis
Herberttel belenyúltak a szarba, senki nem gondolta volna hogy ilyen jó lesz, mert a Ducks "remek" stábja nem adott neki lehetőséget hogy megmutassa...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 430 — The Mathematician
És ezekben az a legszomorúbb, hogy a velünk egy csoportban lévő Chiefsnek és Chargersnek elsőre sikerült megtalálnia az új franchise QB-ját, mi meg itt bohóckodunk 6 éve ezekkel a vicc megoldásokkal, amikről már akkor tudjuk, hogy nem fog beválni amikor megtörténik. Én amúgy általában igyekszem pozitívan megközelíteni a csapatot, de bennem olyan szintű letargia van most már, hogy hihetetlen. A legszomorúbb pedig, hogy fogalmam sincs hol lehet ennek a vége, mert ezzel a Chiefs-szel és Chargers-szel nem tudom mikor vehetjük fel a versenyt...
Vonster
emlékszem én egy tyrod taylorra a chargersnél meg matt cassellre (és valahol alex smithre is) a chiefsnél
nyilván ha megvan az fQB onnantól jó, de azért ne mondjuk már azt hogy elsőre meglettek ezek nekik

és akkor nem is hozom a browns, jets, jags... csapatokat akik nem találn(t)ak rendes QB-t nálunk akár hosszabb időn keresztül

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Vonster Denver Broncos 944
És ezekben az a legszomorúbb, hogy a velünk egy csoportban lévő Chiefsnek és Chargersnek elsőre sikerült megtalálnia az új franchise QB-ját, mi meg itt bohóckodunk 6 éve ezekkel a vicc megoldásokkal, amikről már akkor tudjuk, hogy nem fog beválni amikor megtörténik. Én amúgy általában igyekszem pozitívan megközelíteni a csapatot, de bennem olyan szintű letargia van most már, hogy hihetetlen. A legszomorúbb pedig, hogy fogalmam sincs hol lehet ennek a vége, mert ezzel a Chiefs-szel és Chargers-szel nem tudom mikor vehetjük fel a versenyt...
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
John Brown mint elit mélységi célpont… Meg Teddy EPA mutatói miközben jó ellenfél ellen még mindig köze nem volt az offense-nek a normális meccseléshez.

Az ilyen relativizálásokból van elegem így 6-7 év után.

Verjünk már meg egy valamirevaló csapatot végre aztán azse érdekel ha egy seggen megpattano hail maryvel, de addig ne allitsunk be ugy senkit mint elit mélysege celpont meg hozzuk itt a statokat…
Leonidasz007
Nem írtam, hogy Brown elit mélységi célpont jelenleg, azt írtam hogy a Billsben az volt. Első szezonjában 1000 yard fölé ment úgy, hogy Allen épp a liga kimagaslóan szar és pontatlan passzere volt. Tavaly pedig szintén tudott termelni Diggs mögött, de a szezon felénél jött egy súlyos sérülés. Nem állítottam, hogy nálunk is ezt a szintet hozza.

Teddy statisztikáin nem tudom mi a relativizálás. Viszonylag magasan szerepel a legtöbb olyan kategóriában, ami alapján MVP jelölt QB-k között is különbséget szoktak tenni. Ami fura. Nem próbáltam megfejteni belőle hogy jó az O, vagy helyettesíti a W-ket. Ahogy azt se gondolom, hogy ezekről ne lehetne beszélni amíg nem jönnek a sikerek.
Cruyffista
Oké helyesbítek mindkét esetben. John Brown nem volt soha elit mélységi célpont. Egy korrekt, legjobb szezonjaiban jó mèlységi célpont volt mindig elég kiegészítő szerepkörben.

Teddy statisztikái nekem meg semmit sem érnek amig nem látom hogy ez az offense hatékonyságàban is ki nem jön a nagyon szarnál egy fokkal jobb csapatok ellen is. És nem ez nem csak és kizárólag a mu edzők sara.
Leonidasz007
Én ezt máshonnan közelítem meg.

Ez az edzői kar akarta Teddy-t, vagyis számomra ha Teddy miatt lesz szar az offense (ami szerintem nem lesz így, mert számomra full laikusként szemre messze ő a legjobb qb PM óta, ami persze valahol siralmas), akkor az nálam 100%-ban susmus és Mastermind sara.
roberto23
Ez igaz, nekem alapvetően nincs bajom amugy Teddyvel, m egyetértek hogy Manning óra ő a legkorrektebb. Inkább csak azt akartam ezzel mondani hogy még igy is csak arra elegendő a teljesítménye hogy minimálisan víz felett legyen az egész gyenge és közepesen gyenge ellenfelek ellen. Nekem ez kevés, én azt szeretném h versenyképesek legyunk, ehhez pedig nem tud pluszba hozzátenni sokat.
Leonidasz007
Egyetértek.

Csak gondolom Mastermind-nál az volt a terv, hogy a szuper védelem majd hozza a meccset, az offense meg lehetőleg nem bassza el. Ehhez képest eddig a szuper védelem az elmúlt 2 meccsen (főleg a Vasas ellen) sehol nem volt. Elképesztő, hogy a betonlajhár sebességével mozgó BB-hez egyszer sem értünk oda a meccsen egy Miller-el felálló passrush-al. Számomra Fangio HC mellett DC-ként is kezd leszerepelni.

Nagyon kíváncsi leszek, hogy mire megyünk csóri Raiders-el a hétvégén.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
John Brown mint elit mélységi célpont… Meg Teddy EPA mutatói miközben jó ellenfél ellen még mindig köze nem volt az offense-nek a normális meccseléshez.

Az ilyen relativizálásokból van elegem így 6-7 év után.

Verjünk már meg egy valamirevaló csapatot végre aztán azse érdekel ha egy seggen megpattano hail maryvel, de addig ne allitsunk be ugy senkit mint elit mélysege celpont meg hozzuk itt a statokat…
Leonidasz007
Nem írtam, hogy Brown elit mélységi célpont jelenleg, azt írtam hogy a Billsben az volt. Első szezonjában 1000 yard fölé ment úgy, hogy Allen épp a liga kimagaslóan szar és pontatlan passzere volt. Tavaly pedig szintén tudott termelni Diggs mögött, de a szezon felénél jött egy súlyos sérülés. Nem állítottam, hogy nálunk is ezt a szintet hozza.

Teddy statisztikáin nem tudom mi a relativizálás. Viszonylag magasan szerepel a legtöbb olyan kategóriában, ami alapján MVP jelölt QB-k között is különbséget szoktak tenni. Ami fura. Nem próbáltam megfejteni belőle hogy jó az O, vagy helyettesíti a W-ket. Ahogy azt se gondolom, hogy ezekről ne lehetne beszélni amíg nem jönnek a sikerek.
Cruyffista
Oké helyesbítek mindkét esetben. John Brown nem volt soha elit mélységi célpont. Egy korrekt, legjobb szezonjaiban jó mèlységi célpont volt mindig elég kiegészítő szerepkörben.

Teddy statisztikái nekem meg semmit sem érnek amig nem látom hogy ez az offense hatékonyságàban is ki nem jön a nagyon szarnál egy fokkal jobb csapatok ellen is. És nem ez nem csak és kizárólag a mu edzők sara.
Leonidasz007
Én ezt máshonnan közelítem meg.

Ez az edzői kar akarta Teddy-t, vagyis számomra ha Teddy miatt lesz szar az offense (ami szerintem nem lesz így, mert számomra full laikusként szemre messze ő a legjobb qb PM óta, ami persze valahol siralmas), akkor az nálam 100%-ban susmus és Mastermind sara.
roberto23
Ez igaz, nekem alapvetően nincs bajom amugy Teddyvel, m egyetértek hogy Manning óra ő a legkorrektebb. Inkább csak azt akartam ezzel mondani hogy még igy is csak arra elegendő a teljesítménye hogy minimálisan víz felett legyen az egész gyenge és közepesen gyenge ellenfelek ellen. Nekem ez kevés, én azt szeretném h versenyképesek legyunk, ehhez pedig nem tud pluszba hozzátenni sokat.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
John Brown mint elit mélységi célpont… Meg Teddy EPA mutatói miközben jó ellenfél ellen még mindig köze nem volt az offense-nek a normális meccseléshez.

Az ilyen relativizálásokból van elegem így 6-7 év után.

Verjünk már meg egy valamirevaló csapatot végre aztán azse érdekel ha egy seggen megpattano hail maryvel, de addig ne allitsunk be ugy senkit mint elit mélysege celpont meg hozzuk itt a statokat…
Leonidasz007
Nem írtam, hogy Brown elit mélységi célpont jelenleg, azt írtam hogy a Billsben az volt. Első szezonjában 1000 yard fölé ment úgy, hogy Allen épp a liga kimagaslóan szar és pontatlan passzere volt. Tavaly pedig szintén tudott termelni Diggs mögött, de a szezon felénél jött egy súlyos sérülés. Nem állítottam, hogy nálunk is ezt a szintet hozza.

Teddy statisztikáin nem tudom mi a relativizálás. Viszonylag magasan szerepel a legtöbb olyan kategóriában, ami alapján MVP jelölt QB-k között is különbséget szoktak tenni. Ami fura. Nem próbáltam megfejteni belőle hogy jó az O, vagy helyettesíti a W-ket. Ahogy azt se gondolom, hogy ezekről ne lehetne beszélni amíg nem jönnek a sikerek.
Cruyffista
Oké helyesbítek mindkét esetben. John Brown nem volt soha elit mélységi célpont. Egy korrekt, legjobb szezonjaiban jó mèlységi célpont volt mindig elég kiegészítő szerepkörben.

Teddy statisztikái nekem meg semmit sem érnek amig nem látom hogy ez az offense hatékonyságàban is ki nem jön a nagyon szarnál egy fokkal jobb csapatok ellen is. És nem ez nem csak és kizárólag a mu edzők sara.
Leonidasz007
Én ezt máshonnan közelítem meg.

Ez az edzői kar akarta Teddy-t, vagyis számomra ha Teddy miatt lesz szar az offense (ami szerintem nem lesz így, mert számomra full laikusként szemre messze ő a legjobb qb PM óta, ami persze valahol siralmas), akkor az nálam 100%-ban susmus és Mastermind sara.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
John Brown mint elit mélységi célpont… Meg Teddy EPA mutatói miközben jó ellenfél ellen még mindig köze nem volt az offense-nek a normális meccseléshez.

Az ilyen relativizálásokból van elegem így 6-7 év után.

Verjünk már meg egy valamirevaló csapatot végre aztán azse érdekel ha egy seggen megpattano hail maryvel, de addig ne allitsunk be ugy senkit mint elit mélysege celpont meg hozzuk itt a statokat…
Leonidasz007
Nem írtam, hogy Brown elit mélységi célpont jelenleg, azt írtam hogy a Billsben az volt. Első szezonjában 1000 yard fölé ment úgy, hogy Allen épp a liga kimagaslóan szar és pontatlan passzere volt. Tavaly pedig szintén tudott termelni Diggs mögött, de a szezon felénél jött egy súlyos sérülés. Nem állítottam, hogy nálunk is ezt a szintet hozza.

Teddy statisztikáin nem tudom mi a relativizálás. Viszonylag magasan szerepel a legtöbb olyan kategóriában, ami alapján MVP jelölt QB-k között is különbséget szoktak tenni. Ami fura. Nem próbáltam megfejteni belőle hogy jó az O, vagy helyettesíti a W-ket. Ahogy azt se gondolom, hogy ezekről ne lehetne beszélni amíg nem jönnek a sikerek.
Cruyffista
Oké helyesbítek mindkét esetben. John Brown nem volt soha elit mélységi célpont. Egy korrekt, legjobb szezonjaiban jó mèlységi célpont volt mindig elég kiegészítő szerepkörben.

Teddy statisztikái nekem meg semmit sem érnek amig nem látom hogy ez az offense hatékonyságàban is ki nem jön a nagyon szarnál egy fokkal jobb csapatok ellen is. És nem ez nem csak és kizárólag a mu edzők sara.

Szerkesztette: Patrik007
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Cruyffista az uj Doki <3
puppetm4st3r
Remélem a "régi" is itt van még, nem tűnt el....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
puppetm4st3r Denver Broncos 63 — Bronco
Cruyffista az uj Doki <3
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
John Brown mint elit mélységi célpont… Meg Teddy EPA mutatói miközben jó ellenfél ellen még mindig köze nem volt az offense-nek a normális meccseléshez.

Az ilyen relativizálásokból van elegem így 6-7 év után.

Verjünk már meg egy valamirevaló csapatot végre aztán azse érdekel ha egy seggen megpattano hail maryvel, de addig ne allitsunk be ugy senkit mint elit mélysege celpont meg hozzuk itt a statokat…
Leonidasz007
Nem írtam, hogy Brown elit mélységi célpont jelenleg, azt írtam hogy a Billsben az volt. Első szezonjában 1000 yard fölé ment úgy, hogy Allen épp a liga kimagaslóan szar és pontatlan passzere volt. Tavaly pedig szintén tudott termelni Diggs mögött, de a szezon felénél jött egy súlyos sérülés. Nem állítottam, hogy nálunk is ezt a szintet hozza.

Teddy statisztikáin nem tudom mi a relativizálás. Viszonylag magasan szerepel a legtöbb olyan kategóriában, ami alapján MVP jelölt QB-k között is különbséget szoktak tenni. Ami fura. Nem próbáltam megfejteni belőle hogy jó az O, vagy helyettesíti a W-ket. Ahogy azt se gondolom, hogy ezekről ne lehetne beszélni amíg nem jönnek a sikerek.
több mint 2 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
John Brown érkezett. Billsben elit mélységi célpont volt. Tetszik, hogy Paton látja mit kell upgradelni.

Ez amúgy durva. Ki tudja mikor látunk ilyen legközelebb akár csak 5 hét után is:

Cruyffista
John Brown mint elit mélységi célpont… Meg Teddy EPA mutatói miközben jó ellenfél ellen még mindig köze nem volt az offense-nek a normális meccseléshez.

Az ilyen relativizálásokból van elegem így 6-7 év után.

Verjünk már meg egy valamirevaló csapatot végre aztán azse érdekel ha egy seggen megpattano hail maryvel, de addig ne allitsunk be ugy senkit mint elit mélysege celpont meg hozzuk itt a statokat…
több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
John Brown érkezett. Billsben elit mélységi célpont volt. Tetszik, hogy Paton látja mit kell upgradelni.

Ez amúgy durva. Ki tudja mikor látunk ilyen legközelebb akár csak 5 hét után is:

Cruyffista
Ez is Fangiot igazolja! | nem. |
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
John Brown érkezett. Billsben elit mélységi célpont volt. Tetszik, hogy Paton látja mit kell upgradelni.

Ez amúgy durva. Ki tudja mikor látunk ilyen legközelebb akár csak 5 hét után is:
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 430 — The Mathematician
Na akkor megvan a feladat, kell keresni valami hibat Fangio múltjából 😀
Heisman
'83ban a north carolinan dolgozott, tuti volt valami amit mj magára vett, csak kérdezzük meg tőle

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 825 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Na akkor megvan a feladat, kell keresni valami hibat Fangio múltjából 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
azt ugye tudjátok, hogy egy susmus - vagy bárki más - által hívott támadó playben minden embernek le van rajzolva, hogy mit kell csinálnia. Az irányítónak kell "olvasnia" a lehetséges célpontok között, hogy kit játsszon meg. Gyakran van olyan, hogy megjátszható a 1st downt érő elkapó, de az irányító a rövidebb/biztosabbat választja. Ez többnyire az irányító hibája.
Van persze az edzőnek befolyása, hogy mit sulykol a QB-ba, de úgy általában nincs egymással 100% korrelációban a play kimenetele és a hívott play minősége. Egy siekrtelen játék lehet rossz kivitelezésből ugyanúgy, mint rossz designból.
bH2O pre seasonben és az első 3 meccs alatti diadalmenetben is volt hogy a rövidebb passzt választotta, amikor 1.) az olvasási célpont távolabbitól lett volna logikusabb 2.) egymás alatt voltak a célpontok, kvázi egyszerre kellett volna látnia az első 3 readet. Ez nem az OC hibája.
Ahogy a falban elhaló 0-2 yardos futás is lehet rossz play design, lehet a futó hibája vagy lehet, hogy a falban rontotta el valaki a blokkot.

A Shurmur offense koncepcionálisan egy működő gépezet (lenne). Ez egyébként a legtöbb, de talán az összes offense-re igaz.
Van minőségbeli különbség playbookok és play callingok között is, de az nem igaz, hogy valaki screen playt hív 3&longra. Hív egy játékot amiben van mélységi opció és screen opció is az irányító dönt az alapján, amit lát és amit érez. Lehet hogy a védelem hatástalanította a 15 yardon lévő célpontot és akkor kármentés a screen passz / checkdown, lehet rosszul mérte fel az irányító a helyzetet, de ne egyszerűtsük annyira le, hogy XY középső futást hív, YZ rövid screent hív 3&longra.

Illetve nem állóképekben kell gondolkozni. Attól hogy valaki lát helyet Teddynek befutni az endzone-ra, amíg Williams nem blokkol egyszerre 2 embert, addig mire a vonal közelébe ér, a fotelszurkoló már azon panaszkodik, hogy miért nem próbálta megpasszolni a TD-t / 2 pontosat miközben az irányítót kivégzi egy LB/DB. És itt szinte kizárt, hogy a playben szerepelne, hogy egy rookie RB egyszerre 2 védőt blokkol meg vagy akkor egyrészt visszavonom a koncepcionális problémákról tett állításomat és egyben megértem, hogy miért kellett Lindsaynek mennie...

Tremendous Job bye week előtt biztosan nem fog menni, amíg nem kerül elő valami rasszista/homofób/valamilyen módon a csapat számára vállalhatatlan dolog a múltjából. A legvalószínűbb, hogy végig viszi az évet. Ha a kötelezőket buktuk volna, akkor lehetett volna bye week a dologból, most ahhoz nagyon megalázó vereségek kénének.
Hozzáteszem, hogy a mutatott játék képe ellenére 3-2-vel állunk és valahogy úgy érzem a Raiders most az edzéseken nem tud 100%-ban ránk koncentrálni, szerencsés sorsolás ide vagy oda, bye weeken akár még lőtávolban lehetünk a POért is, úgy fel sem fog merülni az edzőkérdés. Más kérdés, hogy utána játsszunk 2× a Bolts és KC ellen, de azok a gyümölcsök leghamarabb blackmonday-en érnek be...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 825 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Shurmur a hajnali Colts 3rd&15-re szerzett Hynes RB screen TD-nél elmorzsolt egy könnycseppet örömében

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hat ha most hétvégén ezt a széteső, foedzo nélküli Raiders-t nem verjük meg, Patton helyében azonnal kibasznam Fangio-t.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
A védelem necces kérdés. Nem rosszak, de attól nagyon messze vannak (eddig), amit gondoltak róluk a szakírók, vagy akár mi szurkolók közül is sokan. A ligán belüli helyezés nem érdekel, valszeg jók a számok és magasan vagyunk, mutatott játékra értem. Sok az egyéni hiba. Főleg Fullertől. Nem lepne meg, ha Darby az ő helyén venné át a CB1 szerepet hétvégen, és nem Surtain menne a padra. Utóbbi jobban játszik. De ami nagy probléma az a pass rush. Tök jó hogy gyorsan tudunk szerelni futást, rövid passzt 1. és 2. kísérleteknél, de 3. kísérleteknél rendre sok ideje van az irányítónak, ami miatt a secondary dolga is nehezebb. Olyan, mintha elfáradna a fal a 3. downra.

A Raiders támadófala statisztikailag az egyik legrosszabb a ligában, hatalmas missmatchek lesznek. Ha ezeket nyerik az embereink, és nem engedünk 40-50+ yardos big play TD-t, ezt a meccset simán megnyerheti a D a game manager Teddy-vel. Szóval ez most egy jó felmérő lesz az egységnek.

Egyébként visszatérve Teddyre. Nem hibátlan, de 6. kört adtunk érte. 34. legnagyobb QB fizetés az övé a ligában. Ehhez képest a középmezőny felső részében tanyázik, statisztikailag a legjobb irányítónk Manning óta (eddig). Teljesen jó ár-érték arányban. Ellenben ami nem jó, hogy átlagosan 8 yardot kell megtennünk 3. downokra. Ez kimagaslóan az egyik legtöbb a ligában, asszem csak egy csapat rosszabb nálunk ilyen tekintetben. Szóval playcallinggal vannak gondok.

több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Kövezzetek meg, de a véleményem nem siralamas amellett, hogy a játék tegnap lesúlytó volt, és kizárólag az ELKERÜLHETŐ balfaszkodások (Massie elváltás, Jones sárga, Williams spike és a meccsmentő drive endzone hívásai) miatt.

A csoportban jelenleg 4-1 3-2 3-2 2-3 a felállás, ez gyakorlatilag tiszta lap... Ha a Raiders úgy játszik, mint tegnap, akkor sokkal jobban fog minden kinézni. A nyolcadik hét utáni 5-3-at adom, a Cleveland foghatatlan nekünk szerintem...

| Viszont a védelemről csak akkor vagyok hajlandó bárkitől elfogadni, hogy ez a NFZ2, ha jövő héten látok legalább 3 Carr IC-t. Mert egyébként Zolinak a "lelkes fiatalok" megnevezését vagyok kénytelen osztani. |
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
- 3-4 elejtett interception a védelemtől
- felesleges sárga fullertől 3. és sokra: fg helyett td
- ostoba sárga Dre'Mont Jonestól a field gólnál: 3 pont helyett 7 pont
- 3 negyeden keresztül 0 szeparáció az elkapóktól és szar támadófal
- Massie homály elváltás a nagy Javonte futás után: potenciális td helyett sack
- Javonte nagy futás után 1 yardos 1st and goal helyett delay of game
- borzasztó hívások O oldalon, miután ad hoc elkezdtünk támadni MINDEN jobban nézett ki, mint amikor elvileg megszervezve toltuk
- meccs legvégén borzalmas volt az utolsó 3 playcall az endzone torkából, RENGETEG idővel. érdemes visszanézni a playeket. futást konkrétan nem védték, 3. vagy 4. kísérlet közül (praktikusan előbbire) simán bevihettük volna 1-2 yardról
- nyitódrive fuller égetése 3. és hosszúra
- O nyitódrive delay of game legelső play

A teljesség igénye nélkül. Nem írom le még a csapatot, megvárom még a jövőhetit. De ez egy kötelező win kellett volna legyen. Ennek ellenére sikerült mindenhol megverni magunkat. A Ravens ellen belefért, extra lett volna a W. De ennél a Steelersnél max 1-2 csapattal játszunk még akik rosszabbak (Lions, Washington).

És nem Teddy az aggasztó. Hanem a koncentráció hiánya. Ha csak az rendben van és az unforced errorok nincsenek, már nagy eséllyel megnyerjük ezt a meccset. Koncentrációval probléma az ötödik héten... Most a többit (pl O playcall) hagyjuk is, azt legalább megszoktuk.

A következő heti Raiders elleni hazai meccs meghatározza a szezonunkat. Egy kérdéses meccsen szerzett W-vel (ami ráadásul csoportmeccs) lehet kompenzálni a mai "kötelezőbb" jellegűt. 4-2-vel bele lehet menni a Browns elleni underdog meccsbe kényelmesen. A Raiders elleni lesz a perdöntő, meg a 8. heti Washington elleni. 5-3-nak kell ott a mérlegnek lennie, ha bármit is akarunk.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 430 — The Mathematician
Fú öcsém, 3Q horror...
A 2 pontosnál és a végén is az INT-nél megfuthatta volna Teddy, ehelyett szanaszét dobálta a labdát minden sarokba...
Eljutottam arra a szintre, hogy minden vasárnap este lesz ezerszer jobb dolgom, mint ezt a kínszenvedést nézni.
#JC6
Azért ezt nehogy már mi is teddy-re fogjuk. Ő se volt jobb, mint a csapat összességében, de ez a meccs nem azon az INT-en múlt.

Ha esetleg TD lett volna és utána csodák csodájára a 2 pontos is jó lett vna, ne legyen kétségünk, az OT-ban úgy elbuktuk vna, ahogy elő van írva.
roberto23
nem azon az inten múlt, hanem azon hogy borzalmasan játszott
nyomás is volt rajta de idióta sacket nyelt be mikor RZbe voltunk
és összevissza hajigált az EZnél

Hinton elkapása se Teddy érdeme volt
Negritis
Hát szerintem meg azon múlt, hogy a védelemnek megint nem sikerült kivédekeznie egy GW drive értékű támadást (megköszönhetjük a Vasas-nak, hogy voltak olyan hülyék, hogy 4&1-re nem mentek neki), na meg egész meccsen is igencsak homályban voltak sokszor. Plusz annak, hogy 3 negyeden keresztül Susmus teljesen értékelhetetlen hívásokkal operált.

Ráfoghatjuk teddy-re, hogy szarul játszott és miatta nem nyertünk, de a mai coaching finoman szólva minősíthetetlen volt a labda mindkét oldalán.
roberto23
Fuller, teddy, bolles es bogyó vastagon benne volt ebben a vereségben

De a fő bűnös a Fangio susmus baldasz duó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Ez a csapat a középmezőny alja szerintem jelenleg. A "NFZ2" csúnya hibákat vétett, a futást nem tudtuk megfogni (a Packersnek sikerült egy héttel ezelőtt), értelmey driveot három negyedig nem igazán tudtunk vinni...
A tavalyi teljesítményt idézte a mai, volt bennem egy kis remény a comeback közben, de tényleg nem azon az INT-n múlt, hanem AJ is foghatott volna pl kettőt, meg az offense is csinálhatott volna sokkal többet is ennél.
Kurva gyenge na.