Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
avabroncos Denver Broncos 13 — avabroncos
Ha kell, írok én olyan szubjektív elemzéseket, hogy semelyik szaki nem fogja kibírni, hogy ne kössön bele, és újra felpezsdül a fórum 😀
Bozontron
Hozom a söröm ..... 😊
több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Ha kell, írok én olyan szubjektív elemzéseket, hogy semelyik szaki nem fogja kibírni, hogy ne kössön bele, és újra felpezsdül a fórum 😀
több mint 2 éve
avabroncos Denver Broncos 13 — avabroncos
Szép napot mindenkinek ! Nekem annyira hiányoznak innen a fórumból a meccskielemzések, a szezonbeli elemzések, a különböző vélemények, és ezek a különböző vélemények összecsapásának olvasása. Van valahol most olyan fórum, ami megközelíti a 2-4-6 évvel ezelőtti véleménycunami található ?
avabroncos
Kinyírt minket a kókler légkör és a looser culture 😊
FLZOLI
Vagy a túlzott negatív hullámok 😊

De bízzunk benne h az idény második felére a csapat letesz annyit az asztalra, hogy újra pezseg majd a fórum.
Általános Doktor
Hol írjam alá ?? 😊
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Szép napot mindenkinek ! Nekem annyira hiányoznak innen a fórumból a meccskielemzések, a szezonbeli elemzések, a különböző vélemények, és ezek a különböző vélemények összecsapásának olvasása. Van valahol most olyan fórum, ami megközelíti a 2-4-6 évvel ezelőtti véleménycunami található ?
avabroncos
Kinyírt minket a kókler légkör és a looser culture 😊
FLZOLI
Vagy a túlzott negatív hullámok 😊

De bízzunk benne h az idény második felére a csapat letesz annyit az asztalra, hogy újra pezseg majd a fórum.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
avabroncos Denver Broncos 13 — avabroncos
Szép napot mindenkinek ! Nekem annyira hiányoznak innen a fórumból a meccskielemzések, a szezonbeli elemzések, a különböző vélemények, és ezek a különböző vélemények összecsapásának olvasása. Van valahol most olyan fórum, ami megközelíti a 2-4-6 évvel ezelőtti véleménycunami található ?
avabroncos
Magyarról én nem tudok, ha az angol nem gond, akkor itt a cikkek alatti kommenteket nézd:
 www.milehighreport.com/

Szakmai:

Általános Doktor
Sajnos bajban vagyok az angollal. Csak számítógép (ami a játékhoz kellett az megvan) angollal rendelkezem. 😕
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 864 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szép napot mindenkinek ! Nekem annyira hiányoznak innen a fórumból a meccskielemzések, a szezonbeli elemzések, a különböző vélemények, és ezek a különböző vélemények összecsapásának olvasása. Van valahol most olyan fórum, ami megközelíti a 2-4-6 évvel ezelőtti véleménycunami található ?
avabroncos
Kinyírt minket a kókler légkör és a looser culture 😊

több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Szép napot mindenkinek ! Nekem annyira hiányoznak innen a fórumból a meccskielemzések, a szezonbeli elemzések, a különböző vélemények, és ezek a különböző vélemények összecsapásának olvasása. Van valahol most olyan fórum, ami megközelíti a 2-4-6 évvel ezelőtti véleménycunami található ?
avabroncos
Magyarról én nem tudok, ha az angol nem gond, akkor itt a cikkek alatti kommenteket nézd:
 www.milehighreport.com/

Szakmai:

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
avabroncos Denver Broncos 13 — avabroncos
Szép napot mindenkinek ! Nekem annyira hiányoznak innen a fórumból a meccskielemzések, a szezonbeli elemzések, a különböző vélemények, és ezek a különböző vélemények összecsapásának olvasása. Van valahol most olyan fórum, ami megközelíti a 2-4-6 évvel ezelőtti véleménycunami található ?
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 438 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dreadman Denver Broncos 153
Lamar nem edzett ma sem, doubtful. Lehet, hogy nem játszik ellenünk.

Positive Vibration
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

Negritis
Komoly lőlap, Brees meg kimaradt belőle........ 😀
Kájzerszóze
Ez dobogtatta meg a szívem 😊 nincs benne Saints qb (Saints mezben)
MC12
És még így sem lett SB-győzelem New Orleansban Von draftolása óta 😐

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 868

Negritis
Komoly lőlap, Brees meg kimaradt belőle........ 😀
Kájzerszóze
Ez dobogtatta meg a szívem 😊 nincs benne Saints qb (Saints mezben)

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???

Negritis
Komoly lőlap, Brees meg kimaradt belőle........ 😀



több mint 2 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
VON is back!
Karrierje során 4. alkalommal a Hónap Védője, nagy grat neki.

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 438 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Ezt csak úgy itt hagyom felebaráti figyelmességből...


😊

Szerkesztette: Pari
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 438 — The Mathematician
amúgy ha a TE-k nem szerepelnek jól, akkor majd az RB-knek kell több labdát passzolni, de nemtom mennyire biztos kezűek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sutton, Patrick simán jó duó, nem értem miért nem jön valami rutinos de bizonyítottan extra csóka, aki adott esetben mentor is lehetne és már annak is örül ha pályát lát.
Dez, Fitz, Golden Tate hasonló.
FLZOLI
Minek?

A speedster esett ki nem az RZ target/possession receiver.
Általános Doktor
szerintem azért jobb ha jön valaki aki le tudja kötni a védők figyelmét, és több helyet nyújt Suttonnak. ahogy említették igazi speedstert nem lenne könnyű hozni, de addig is lenne valaki aki kompetitív.
Heisman
Ezek az arcok nem véletlenül FA-k ilyenkor. Van elég ember lekötni a CB-ket (Sutton, TP, Fant, AlbertO stb) az eddigi gameplanből kiesett egy komoly darab, de nem ilyen jellegű pótlás kell.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 828 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sutton, Patrick simán jó duó, nem értem miért nem jön valami rutinos de bizonyítottan extra csóka, aki adott esetben mentor is lehetne és már annak is örül ha pályát lát.
Dez, Fitz, Golden Tate hasonló.
FLZOLI
Minek?

A speedster esett ki nem az RZ target/possession receiver.
Általános Doktor
szerintem azért jobb ha jön valaki aki le tudja kötni a védők figyelmét, és több helyet nyújt Suttonnak. ahogy említették igazi speedstert nem lenne könnyű hozni, de addig is lenne valaki aki kompetitív.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 438 — The Mathematician
Sutton, Patrick simán jó duó, nem értem miért nem jön valami rutinos de bizonyítottan extra csóka, aki adott esetben mentor is lehetne és már annak is örül ha pályát lát.
Dez, Fitz, Golden Tate hasonló.
FLZOLI
Minek?

A speedster esett ki nem az RZ target/possession receiver.
Általános Doktor
olyat mondjuk nem tudom honnan akasztunk le
remélem fant és big o bírni fogják mer így több TE kellene sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Közben Hamler pótlására érkezett David Moore.
Karrierévében a Seattle-ben 417yard, 6TD. Meglátjuk.
dreadman
Hát eddig összesen 78 elkapás 1163 yardért és 13 TD-ért a karrierjében. Ilyenkor jobb játékosokat nehezen lehet már kukázni, szerintem nem rossz.

Kell a mélység a posztra, így h Hamler off és Jeudy is hetekig a pálya szélén lesz.
roberto23
Nagy szerencse, hogy a Chiefs elhappolta Josh Gordont 😀
dreadman
Arra a kemény 3 hétre, amíg el nem tiltják megint. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sutton, Patrick simán jó duó, nem értem miért nem jön valami rutinos de bizonyítottan extra csóka, aki adott esetben mentor is lehetne és már annak is örül ha pályát lát.
Dez, Fitz, Golden Tate hasonló.
FLZOLI
Minek?

A speedster esett ki nem az RZ target/possession receiver.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 864 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sutton, Patrick simán jó duó, nem értem miért nem jön valami rutinos de bizonyítottan extra csóka, aki adott esetben mentor is lehetne és már annak is örül ha pályát lát.
Dez, Fitz, Golden Tate hasonló.

több mint 2 éve
dreadman Denver Broncos 153
Közben Hamler pótlására érkezett David Moore.
Karrierévében a Seattle-ben 417yard, 6TD. Meglátjuk.
dreadman
Hát eddig összesen 78 elkapás 1163 yardért és 13 TD-ért a karrierjében. Ilyenkor jobb játékosokat nehezen lehet már kukázni, szerintem nem rossz.

Kell a mélység a posztra, így h Hamler off és Jeudy is hetekig a pálya szélén lesz.
roberto23
Nagy szerencse, hogy a Chiefs elhappolta Josh Gordont 😀

Positive Vibration
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Közben Hamler pótlására érkezett David Moore.
Karrierévében a Seattle-ben 417yard, 6TD. Meglátjuk.
dreadman
Hát eddig összesen 78 elkapás 1163 yardért és 13 TD-ért a karrierjében. Ilyenkor jobb játékosokat nehezen lehet már kukázni, szerintem nem rossz.

Kell a mélység a posztra, így h Hamler off és Jeudy is hetekig a pálya szélén lesz.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove