Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
dreadman Denver Broncos 153
Közben Hamler pótlására érkezett David Moore.
Karrierévében a Seattle-ben 417yard, 6TD. Meglátjuk.

Positive Vibration
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 864 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Dübörög a csapat, a resztlit is pofozni kell és ezt eddig megtettük. Sajnos hiába ragadt be a KC, a Raiders és a LAC se tűnik elveszettnek, úgyhogy simán az AFC legerosebbb csoportjából kéne valamit virítani.

🌉 💦 szépen beárazta 🔒 szintjét és megmutatta a helyét a pad végén. Nem extra ő sem, egy jobb game manager QB, de amit kell azt hozza. Megbízható és nem csinál pánik gyökérségeket.

Én sajnos jobbára összefoglalókat látok, szakértő szemetek mit mond kezd összeállni az O# fal és látszik valami a copy paste made in China NFZ egység talentjéből valami?

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 439 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
KJ Hamler ACL-je szakadt. 😕
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 439 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 439 — The Mathematician
Vipera! Mar keztem aggodni hogy bojkottalod a forumot 😊
puppetm4st3r
korábban már írta hogy a lelkesedése és az ideje is csökkent és ezért van kevesebbet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
puppetm4st3r Denver Broncos 63 — Bronco
Vipera! Mar kezdtem aggodni hogy bojkottalod a forumot 😊

Szerkesztette: puppetm4st3r
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Lement szeptember 3-0.
Az eddigi ellenfeleink összesített mérlege 0.0% 0-9. Szezon előtt bottom5-nek gondoltam őket, illetve ha a Jetsből és Jagsből lesz valami az várhatóan (mostmár biztosan) nem szeptemberben, más kérdés, hogy nem sok jelét látom, hogy akár november-decemberben nagyon megnehezítenék az erősebb ellenfelek dolgát, de ki tudja. Az biztos, hogy egyelőre jókor játszunk jó - értsd számunkra jó - ellenfelek ellen.
That being said, azt kell legyőzni, aki szembe jön, és többnyire kifogástalan játékkal győztük le azokat a csapatokat, ahol osztálykülönbség volt köztünk.

Offense
bH2O él a lehetőséggel a gyengébb ellenfelek ellen. Amikor arról beszélünk h az irányító olvassa a védelmet, akkor azért tisztázzuk, hogy van ugyan olyan koncepció, amikor a pálya egyik vagy másik szélén várható szabad elkapó, és az presnap vagy közvetlen snap után derül ki, egyébként az optional route-okat a WR-nek ugyanúgy "olvasnia" kell. A legtöbb vagy legalábbis sok esetben olyat próbál Susmus rajzolni, hogy ne keljen az irányítónak tekergetnie a nyakát, egy oldalon 3 elkapó deep to short 1st read, 2nd read, 3rd read.
Preseasonben, ahol cserék ellen játszottunk és ezért hasonlított itt a szeptemberi sorsolásra, Lock és bH2O is elég jó volt ezekben, egyikük se hibátlan, de meccsen Lock talán egy hajszállal jobb.
Nem akarom egy mozdulattal lesöpörni a Bridgewater milyen jól olvassa a védelmeket mítoszt az asztalról, de egyelőre szerintem nem erről szól az offenseünk, és ebben a tekintetben nem hibátlan az irányítónk. Többnyire jól dönt - és én inkább a döntés, mint az olvasás szót preferálom - és többnyire jó labdát is dob oda ahova a döntése alapján szeretné.
Ellenben nem vállalja túl magát, a várakozásaim ellenére bőven dobál LoS mögé, teljesen más irányító, mint aki a Panthersben volt tavaly. Pedig a spear conceptet állítólag onnan loptuk...
Szóval 3 meccs INT nélkül, 3 győzelem. Akik azt mondták, hogy Teddy nem fogja elveszteni a védelem által megnyert meccseket, azoknak igazuk volt és az első 2 meccs a játék képe alapján félidőben még szoros volt, egy rosszul időzített brainfart pick6 pl átbillenthette volna akár a másik oldalra. Ez nem azt jelenti, hogy Lock dobott volna és elvesztette volna ezeket a meccseket, de TB játszik és ő élesben nem vesztette el őket...

A futójátékkal viszont egyáltalán nem vagyok elégedett. Gordon kicsúszott 70 yardos TD-je, de amúgy a passz játék viszi az offense-t, futójáték még a light boxok ellen is akadozik. Igen, most befutottunk 2 goal line szituációt, ettől még tegnap se volt annyira meggyőző a teljesítmény...
A célpontok, ha nem is annyira jók, mint azt sokan tavaly vizionálták, de egyelőre mindig van valaki akire lehet számítani. Főleg persze Sutton és a tavaly ilyenkorig senki számításában nem szereplő Tim Patrick. Persze Jeduy sérült tudom és itt elmondom, hogy a droppolt TD a Jags ellen nem Hamleré volt, hanem Bridgewateré.
Hogy a futás a futók vagy a fal miatt akadozik, azt egyelőre nem tudom megmondani. Fumble-t persze a futó kap. Pass protectionben is lehetne hova fejlődni, most persze mászott bele sackbe bH2O, de egyébként jó a pocket presence-e és tud dobni úgy is, hogy kimenekül a zsebből. Amikor ilyen szituációból keresztbe passzol a pályán vissza a sűrűbe kiül a verejték a homlokomra, de nem hibázott még belőle, szóval lehet csak nekem vannak túl konzervatív nézeteim...

A védelemben az első héten PS2 hibázott nagyon, aztán Fuller, de egyelőre ilyen hibákból akár több is belefért volna, pl PS2 36 yardos DPIje a Jags ellen. Jewell egy korai meglepetés volt számomra, kár hogy lesérült, hogy Csabit mi a péknek kellett erőltetni a Jags ellen azt valaki elmondhatná nekem. Oké, hogy én lennék az első aki fáklyával és vasvillával megy tremendousjob házához, hogy hogyan merészeli lebecsülni az ellenfelet, de Chubb nem sokat tett hozzá a Jags elleni meccsen, nem is az volt a gameplan, hogy folyamatos nyomás alatt tartsuk az irányítót, és Reedet nem kell félteni a pályára engedni, szóval a meccs képét látva kicsit lehetett volna pihentetni. Persze utólag okos az ember.
Ha már említettem a szerencsés sorsolást az a védelemre hatványozottan igaz, 3 gyenge offense, 2 rookie QB-val. Ha hypeoljuk őket akkor el fogom várni, hogy 1v1 ben a sztár CBk védekezzenek már le nemsztár elkapókat, de a védelem egészére nézve inkább egyéni hibákból lehessen néha-néha 1st down akár TD, minthogy koncepcionálisan beengedjük őket az RZ-be és ott kezdünk védekezni, mert akkor amikor FG kell a fordításhoz kicsit nehezebb váltani, vagy nem tudom mi a meccs végi chokerkedések forrása, de ebben a 3 meccsben nem volt benne. Egyrészt az eredmény miatt, másrészt a statisztikákon túl is jobbnak tűnik, igaz 3 szerintem kifejezetten gyenge csapat ellen.

És akkor a mester. nem fogom túl cifrázni, az első 2 hétben sorozatban hozta a jó döntéseket meccs közben most meg lenullázta az ellenfelet. Egyelőre nem tudom hova tenni az anomáliát. Mivel a choker mítoszt nem 3 meccs alatt építette fel, nálam lerombolni se tudja 3 hét alatt, de kevésbé dologba tudok belekötni.

A következő 4 hét lehet majd a valós erőfelmérője a csapatnak. Benne van 4 verség és a földbe állás, de benne van az is, hogy jobb mérleggel jövünk ki belőle. Most még óvatosan azt mondanám, hogy mind a 4-en underdogok vagyunk, de egyik csapat se verhetetlen. Tipikusan azok a meccsek, amiket a múltban az utolsó pillanatos bénázásokkal tudtunk elbaszni. 3 győzelem után több önbizalommal, talán jobbak az esélyeink, majd kiderül.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 439 — The Mathematician
Egyébként ha jól láttam 3-0ás kezdés után sose végeztünk még negatív mérleggel, remélem ez a stat szezon végén sem fog megdőlni. 😊
roberto23
jah de sajnos 6-0 után már sikerült kihagyni a PO-t 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 614 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak ne adjatok Teddynek nagy szerződést 10 forduló után 😉
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Megvan, 3-0! 😊

Szép kezdés, meg kell hagyni. Persze lehet jönni az ellenfelekkel, de azt kell legyőzni, aki szembejön. Ettől függetlenül nyilván az igazi erőpróba vasárnap jön, de ha így játsszunk a labda mindkét oldalán, ahogy eddig, akkor legyőzhetjük a Ravens-t.

Teddy-t élmény nézni továbbra is. Bár tegnap csendesebb meccse volt, és egymaga nem fog nekünk meccset nyerni, de idén szerintem eddig kimagasló. Pontos, precíz, jól érzi a nyomást és a zsebet, és el tud engedni komoly bombákat is. Williams pedig állat. A fumble mondjuk elég csúnya volt, de ezen a meccsen belefért.

A védelem is kezd szépen összeállni, és akármilyen ellenfelekkel is kerültünk szembe, ez a 26 engedett pont nagyon komoly.

Egyébként ha jól láttam 3-0ás kezdés után sose végeztünk még negatív mérleggel, remélem ez a stat szezon végén sem fog megdőlni. 😊

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 828 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
3-0 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 439 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 439 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
C poszton marad bogyó?

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
@Broncos
·
2m
We've signed OLB Aaron Patrick off the Jaguars' practice squad.
Negritis
Ma már edzett is nálatok! 😮


A RB Nate McCrary ment a keretről. Patrick meglepetésre került be az 53-ba kerethirdetéskor, de elég hamar repült onnan, amikor Tyron Johnsont másnap claimeltük.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 439 — The Mathematician
@Broncos
·
2m
We've signed OLB Aaron Patrick off the Jaguars' practice squad.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 439 — The Mathematician
@Broncos
·
11m
Coach Fangio: OLB Bradley Chubb is expected to return in approximately 6-8 weeks.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dreadman Denver Broncos 153
Közben jött Jewell pótlására(???) Micah Kiser a Rams-től.

Positive Vibration
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 864 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát jövőre jöhet a DE draft akkor

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 439 — The Mathematician
 www.denverbroncos.com/news/seven-former-broncos-including-demarcus-ware-selected-as-modern-era-nominees-for

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Chubb-ot műteni kell, és a műtét után fog kiderülni várhatóan mennyit kell kihagynia, de szeretnénk, ha meg idén visszatérne.

Úgy látszik, ez a Chubb-Miller duó nem akar összeállni.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 439 — The Mathematician
Ugyanez a PFF alapján:

Általános Doktor
Ez már-már level Chargers 😀
empty taxi
nekem is az jutott eszembe 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Ugyanez a PFF alapján:

Általános Doktor
Ez már-már level Chargers 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Pár érdekesség (illik mértékletességgel kezelni):

Teddy eddigi teljesítménye a többi QB-hoz képest:



D# O# a két meccs alapján a ligához képest:


Ugyanez a PFF alapján:

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'