Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Jó, hogy nem boltoltuk el Patricket, simán ő lesz aki feljebb lép. Azért Sutton is előszedhetne valamit a régiből, ez az első meccs elég ergya volt tőle...
FLZOLI
Hát csendesebb volt vmivel, de ennyi kihagyás után szerintem nem volt vészes. Ami jobban aggaszt, hogy nézegettem edzésvideókat, és eléggé húzta a sérült lábát, szóval lehet még mindig nem teljesen 100%-os.
roberto23
Rossz szögből vették fel azt a videót, a drill része h kilépeget oldalra:

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Jó, hogy nem boltoltuk el Patricket, simán ő lesz aki feljebb lép. Azért Sutton is előszedhetne valamit a régiből, ez az első meccs elég ergya volt tőle...
FLZOLI
Hát csendesebb volt vmivel, de ennyi kihagyás után szerintem nem volt vészes. Ami jobban aggaszt, hogy nézegettem edzésvideókat, és eléggé húzta a sérült lábát, szóval lehet még mindig nem teljesen 100%-os.

Más: hivatalosan is Surtain kezd Darby helyén a héten. Kíváncsi leszek mire megy Lawrence-ek ellen.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
 www.denverbroncos.com/news/injuryreport/injury-report-g-graham-glasgow-iffy-to-play-vs-jaguars-as-he-continues-to-underg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó, hogy nem boltoltuk el Patricket, simán ő lesz aki feljebb lép. Azért Sutton is előszedhetne valamit a régiből, ez az első meccs elég ergya volt tőle...

több mint 2 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Darby IR (Hamstring)
Surtain most már kezdő lesz
noflyzone
Legalább mélyvízbe kerül. Kíváncsi leszek rá.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
Darby IR (Hamstring)
Surtain most már kezdő lesz

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Jelenleg nincs se ajánlat, se tárgyalás:


Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Közben:
https://www.denverpost.com/2021/09/13/jerry-jeudy-broncos-injury-update/

4-6 hétről beszélnek...
Bozontron
Lehetett volna rosszabb is a képek alapján. Ilyenkor mindig azt kívánom, hogy várják ki, amíg rendesen meggyógyul, és ne próbálják idő előtt visszahozni, nehogy rásérüljön. Reméljük ez lesz a legrondább sérülés a szezonban a Denvernél.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
Pletyka rovat: Jeff Bezos állítólag érdeklődik a csapat megvételével kapcsolatban. Hiteles forrást ezzel kapcsolatban nemigen találtam, szóval fenntartásokkal kell kezelni a dolgot, de érdekességnek talán belefér. 😊
roberto23
Az utóbbi években a Seahawks-szal, a Lions-szel és a Washingtonnal is szóba hozták 😊
empty taxi
Lassan akkor végig is ér a mezőnyön. 😊
roberto23
mondjuk számára sztem a washington a logikus

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Közben:
https://www.denverpost.com/2021/09/13/jerry-jeudy-broncos-injury-update/

4-6 hétről beszélnek...
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Pletyka rovat: Jeff Bezos állítólag érdeklődik a csapat megvételével kapcsolatban. Hiteles forrást ezzel kapcsolatban nemigen találtam, szóval fenntartásokkal kell kezelni a dolgot, de érdekességnek talán belefér. 😊
roberto23
Az utóbbi években a Seahawks-szal, a Lions-szel és a Washingtonnal is szóba hozták 😊
empty taxi
Lassan akkor végig is ér a mezőnyön. 😊

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Pletyka rovat: Jeff Bezos állítólag érdeklődik a csapat megvételével kapcsolatban. Hiteles forrást ezzel kapcsolatban nemigen találtam, szóval fenntartásokkal kell kezelni a dolgot, de érdekességnek talán belefér. 😊
roberto23
Az utóbbi években a Seahawks-szal, a Lions-szel és a Washingtonnal is szóba hozták 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Pletyka rovat: Jeff Bezos állítólag érdeklődik a csapat megvételével kapcsolatban. Hiteles forrást ezzel kapcsolatban nemigen találtam, szóval fenntartásokkal kell kezelni a dolgot, de érdekességnek talán belefér. 😊

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ja és emlékezzünk meg Miller tegnapi teljesítményéről: 2 sack, 2 qb hits, 3 tfl.

Welcome back, Legend!

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Black üzeni, hogy hazai pályán, évadnyitón, 1 mérföld magasan biztosan vertük a liga 28. legjobb csapatát. Tremendous job! 😊
peterk2005
Idegenben játszottunk. Lehet sok hülyeséget ír Black, de ilyen tényszerű tévesztéseket azért szerintem ritkán vét... 😊

Amúgy igen, szerintem a liga 5 leggyengébb csapatából játsszunk 3 ellen az első 3 héten, aztán majd persze kiderül. Azt kell legyőzni aki szembe jön. Az biztos, hogy nem árt(ana) egy kis önbizalmat gyűjteni a szezon elején, a szoros meccseken segíthet(ne). Chokerrel még szezon közben sem volt soha pozitív mérlegünk, ami nagy hatással lehetett a csapat mentális felkészültségére a meccs végi bénázásoknál.
| Aztán persze Kóklerrel hiába kezdtünk 2 győzelemmel 17ben és 18ban is |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Nyilván a helyén kell kezelni a dolgokat, de ez mindenképpen egy szép győzelem volt! És ugyan 3 év kellett hozzá, de Fangio-nak sikerült megszereznie az első szeptemberi győzelmét. Well done!

Aki nekem nagyon pozitív volt az Bridgewater. Persze kellett hozzá nem kevés szerencse is, hogy minden necces megoldása jó helyre ment, de kifejezetten jól tolta szerintem. Jól olvasta a játékot, érezte a nyomást, jól lépett ki a zsebből, szóval kellemes csalódás volt. Csak így tovább! A másik ami engem meglepett, hogy Susmus végre mert 1. és 2. kísérletre is passzjátékot hívni, és nem erőltettük orrvérzésig a belső futásokat. Nem tudom Lock-al bevállalta volna ezt, de van egy olyan érzésem, hogy nála jött volna 2 1 yardos futás, aztán 3&8ra oldd meg. Úgy tűnik Teddy-vel jobban megvan az összhang.

Ami még tetszett, hogy ha jól rémlik 3szor is nekimentünk negyedikre, és méghozzá nem olyan reménytelen játékokkal, amiket tavaly megszoktunk. Ez most tökös volt Fangio-tól. A védelem szintén rendben volt, leszámítva azt a benyelt hosszú TD-t, de azért a mi csoportunkban nem a Giants lesz az értékmérő.

Egy szó, mint száz tetszetős nyitómeccs volt, szép játékkal a labda mindkét oldalán, a meccs nagy részében értékelhető playhívásokkal és jól muzsikáló Macival. Folyt. köv Jacksonville-ben.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 341
Győzelem, és Lock még hibátlan! Csak a Broncos, ez jól indult!
több mint 2 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Jó érzés győzelemmel kezdeni a szezont, még ha a meccs előtt úgy is gondoltam, hogy vereség esetén lehúzhatjuk magunkat a WC-n.
Voltak szép momentumok, de azért pár hiba is akadt, de a lényeg a győzelem, reméljük Jeudyt látjuk még idén játszani, illetve az elkövetett hibákból tanulunk.
Illetve jó lenne, ha Bridgewater sisakját a kövi meccsre rendesen összeszerelnék, mert így, hogy mindig lecsúszott a sérójáról kevéssé tudta ellátni a funkcióját...
Kellett ez már, mint egy falat kenyér, hurrá győzelem! 🙂
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
egy biztos, tavaly ilyen magabiztosan nem vertük volna meg a Giantset. ez javulás 😊 irány az SB 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Black üzeni, hogy hazai pályán, évadnyitón, 1 mérföld magasan biztosan vertük a liga 28. legjobb csapatát. Tremendous job! 😊

Viccet félretéve, végre ismét focit nézhettünk, és egy szórakoztató meccsen, győzelemmel kezdtünk. Enné kell több egy szurkolónak? Idény közben aligha, a többin ráérünk majd offseasonban aggódni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Elvileg Jeudy rontgenje negatív és “csak” randulas
PM_the_sheriff
Az nálunk megyeszékhelyen 3 hét táppénz, de az NFLben jövő héten a pályán! Remek hír!
több mint 2 éve
dreadman Denver Broncos 153
Megmondtam vagy megmondtam? 😀 2 negyed nyögvenyelés aztán dara.
Nem volt ez rossz és még lehet jobb is.
DB4L!

Positive Vibration
több mint 2 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Elvileg Jeudy rontgenje negatív és “csak” randulas

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning