Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Passzjátékkal nyertünk meccset. Ezt még újra szokni kell... 😊 Csak Jeudy ne legyen súlyos...!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ez nagyon király volt, csak így tovább Teddy 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
na akkor jó szezont mindenkinek 😊
CSAK A BRONCOS

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 716
nem ismerem a Giants-et, a tightenden kívül van komoly hiányzó?
Collin Johnson WR
Josh Jackson CB
Sam Beal CB
Justin Hilliard LB
Evan Engram TE
Quincy Roche LB
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Chubb inaktív ma.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Valamiért úgy érzem, 2 negyed szenvedés után összeáll a játékunk mint a krumplistészta és bedaráljuk a Giants-et.
Persze én örök optimista vagyok😊
dreadman
Te vagy optimista? én 35-3as győzelmet várok, mesélj még... 😀 😀
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Valamiért úgy érzem, 2 negyed szenvedés után összeáll a játékunk mint a krumplistészta és bedaráljuk a Giants-et.
Persze én örök optimista vagyok😊
dreadman
mindenkit megbaszunk, a Raiderst meg a nőket kétszer is 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
dreadman Denver Broncos 153
Valamiért úgy érzem, 2 negyed szenvedés után összeáll a játékunk mint a krumplistészta és bedaráljuk a Giants-et.
Persze én örök optimista vagyok😊

Positive Vibration
több mint 2 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Holnap végre meccsnap. Hihetetlen, hogy már megint itt tartunk. 😀

Ki mire számít a meccs kapcsán? Én nem merek jósolni, mert egy sima győzelemtől kezdve egy csúnya lebőgésig mindent el tudok képzelni. Mindenesetre ha bármit akarunk kezdeni ebben a szezonban, nem lebecsülve a Giants-et, de mindenképpen nyerni kéne.
roberto23
Az a baj, hogy szerintem ezt fordítva is így gondolják 😀
Wyatt
Nyilván így gondolják, de szerintem ez mindkét oldalon egy értékmérő lesz valamennyire.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 113
Holnap végre meccsnap. Hihetetlen, hogy már megint itt tartunk. 😀

Ki mire számít a meccs kapcsán? Én nem merek jósolni, mert egy sima győzelemtől kezdve egy csúnya lebőgésig mindent el tudok képzelni. Mindenesetre ha bármit akarunk kezdeni ebben a szezonban, nem lebecsülve a Giants-et, de mindenképpen nyerni kéne.
roberto23
Szerintem egy nagyon undorító győzelem lesz, védelmek dominálnak majd, de nálunk több a playmaker és ez lesz a különbség. Mondjuk ha ezt a szezont nem 3-0-val kezdjük akkor azonnal kirúgnék mindenkit, nehéz lenne elképzelni könnyebb sorsolást.
Vonster
Lehet abból 4 is, ha a hollók továbbra is úgy hullanak mint a legyek...

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Vonster Denver Broncos 941
Holnap végre meccsnap. Hihetetlen, hogy már megint itt tartunk. 😀

Ki mire számít a meccs kapcsán? Én nem merek jósolni, mert egy sima győzelemtől kezdve egy csúnya lebőgésig mindent el tudok képzelni. Mindenesetre ha bármit akarunk kezdeni ebben a szezonban, nem lebecsülve a Giants-et, de mindenképpen nyerni kéne.
roberto23
Szerintem egy nagyon undorító győzelem lesz, védelmek dominálnak majd, de nálunk több a playmaker és ez lesz a különbség. Mondjuk ha ezt a szezont nem 3-0-val kezdjük akkor azonnal kirúgnék mindenkit, nehéz lenne elképzelni könnyebb sorsolást.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Holnap végre meccsnap. Hihetetlen, hogy már megint itt tartunk. 😀

Ki mire számít a meccs kapcsán? Én nem merek jósolni, mert egy sima győzelemtől kezdve egy csúnya lebőgésig mindent el tudok képzelni. Mindenesetre ha bármit akarunk kezdeni ebben a szezonban, nem lebecsülve a Giants-et, de mindenképpen nyerni kéne.
roberto23
Az a baj, hogy szerintem ezt fordítva is így gondolják 😀

több mint 2 éve
Teabee Denver Broncos 716
síma győzelem
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 782 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Holnap végre meccsnap. Hihetetlen, hogy már megint itt tartunk. 😀

Ki mire számít a meccs kapcsán? Én nem merek jósolni, mert egy sima győzelemtől kezdve egy csúnya lebőgésig mindent el tudok képzelni. Mindenesetre ha bármit akarunk kezdeni ebben a szezonban, nem lebecsülve a Giants-et, de mindenképpen nyerni kéne.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
meccs lesz ma a Mile High-on



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A hozzászólás író mező fölött vannak ikonok is. A lakat mellett jobbra levő ikon a kép beszúrás ikonja, az be is teszi neked azt az img taget, lezárással együtt. A kép címét kell csak bemásolnod a két kapcsos zárójellel lezárt img tag közé.

OFF
Miért nem tudok képet beilleszteni?
ON
dreadman
Amíg nem tudjuk hogy próbálod, addig segíteni se tudunk.
img tag-ek közé kell tenni és az url-nek képkiterjesztésre kell végződnie. jpg, png, jpeg, ...
Pár hsz-szel lejjebb be van szúrva egy kép, onnan tudsz puskázni.

Ha nem megy - lehet valami hiba van - itt tudsz segítséget kérni
 bowl.hu/forum/oldalszerviz/az-oldal-mukodesevel-kapcsolatos-eszrevetelek
Black_Adder


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
OFF
Miért nem tudok képet beilleszteni?
ON
dreadman
Amíg nem tudjuk hogy próbálod, addig segíteni se tudunk.
img tag-ek közé kell tenni és az url-nek képkiterjesztésre kell végződnie. jpg, png, jpeg, ...
Pár hsz-szel lejjebb be van szúrva egy kép, onnan tudsz puskázni.

Ha nem megy - lehet valami hiba van - itt tudsz segítséget kérni
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Az oldal működésével kapcsolatos észrevételek - Oldalszerviz | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
dreadman Denver Broncos 153
OFF
Miért nem tudok képet beilleszteni?
ON

Positive Vibration
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Csabi máris Von nyomdokaiba lépett

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Külföldi fórumokon Broncos drukkerek azt írják, hogy ez megmagyarázza azt is, hogy Fangio miért nem favorizálta annyira Lockot az idei QB battleben - ez eléggé megkérdőjelezi a leadershipet tőle.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez megmagyarázza, hogy miért nem mozgatták el a meccseteket tavaly, amikor nem volt QB:

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az benne volt, hogy Manning után jön néhány év szenvedés. Az fog bosszantani de nagyon, ha ennek a néhány év szenvedésnek nem az lesz a forgatókönyve, amit be kellett volna futnunk. Az én fejemben ez azt jelenti, hogy visszaesés, elöl húzás, egy csomó erőforrás (feltrade, első körökkel) beleinvesztálása egy új top irányítóba. Aztán 1-2 év teszt, és ha nem jön be, akkor még egyszer ugyanez (mert akkor meglesz az újabb top pick is). Egy ilyen forgatókönyvet óhatatlanul bejár előbb-utóbb minden franchise ebben a zárt, draftra épülő játékrendszerben. Én amiatt fogok bosszankodni, ha az idei draft classal is az lesz a helyzet, mint a néhány évvel ezelőttivel. Akkor elmondhatjuk majd, hogy két top pickes évünk is volt, és mi még csak meg sem próbáltuk. Ami azért lesz nagyon bosszantó, mert akik igen, akik mertek rizikózni, azok közül több csapatnak ma már van irányítója, és a playoffban való minél messzebb jutás a reális cél a számukra.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Egyébként kívülről is Siemian tűnt a legéletképesebbnek, számomra a többi eleve füstbe ment tervnek tűnt már akkor is, amikor beálltak. Teddy-re is igaz már most, pedig még nem is láttam Denver mezben.
Willie Parker
Jó, azért Siemiannek volt 1 éve értelmes edzővel úgy tűnt életképesnek. Kókler vagy TremendousJob alatt nem biztos hogy jobbnak gondolnánk, mint mondjuk Lockot Kubiakkal...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear