Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Leonidasz007
Josey-t is szerette a PFF ő milyen volt a palyan?
Janek
Nem töltött olyan brutál sok időt a pályán így nehéz megítélni, de nekem eddig jó a benyomásom róla. Főleg futás ellen tűnt jónak, bár egy passz rémlik ami az ő őrizete felé szállt és kb 0 Yard lett velőle. Szal alapvetően sztem még nem lehet levonni tanulságot a játékából, de az pozítiv h ordenáré hibával nem vétette magát észre. Pl Yiadomnál látszik h ez kevés, nála nem.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
A PFF-nél week 3 után a 2. az OL. Tegye fel a kezét aki erre számított. Más kérdés hogy ez kevés. Meg nekem amugy nem is tűnt ilyen jónak. Az mindenképp látszott hogy tavalyhoz képest nagy a fejlődés de ez durva. Persze ebbe na sorsolás is alaposan bent van, ugyanis za elspő két fordulóban kb a Liga két legrosszabb pass rush unitjával találkozott a csapat.
Leonidasz007
A PFF-nél week 3 után a 2. az OL. Tegye fel a kezét aki erre számított. Más kérdés hogy ez kevés. Meg nekem amugy nem is tűnt ilyen jónak. Az mindenképp látszott hogy tavalyhoz képest nagy a fejlődés de ez durva. Persze ebbe na sorsolás is alaposan bent van, ugyanis za elspő két fordulóban kb a Liga két legrosszabb pass rush unitjával találkozott a csapat.
Leonidasz007
A PFF-nél week 3 után a 2. az OL. Tegye fel a kezét aki erre számított. Más kérdés hogy ez kevés. Meg nekem amugy nem is tűnt ilyen jónak. Az mindenképp látszott hogy tavalyhoz képest nagy a fejlődés de ez durva. Persze ebbe na sorsolás is alaposan bent van, ugyanis za elspő két fordulóban kb a Liga két legrosszabb pass rush unitjával találkozott a csapat.
Leonidasz007
A PFF-nél week 3 után a 2. az OL. Tegye fel a kezét aki erre számított. Más kérdés hogy ez kevés. Meg nekem amugy nem is tűnt ilyen jónak. Az mindenképp látszott hogy tavalyhoz képest nagy a fejlődés de ez durva. Persze ebbe na sorsolás is alaposan bent van, ugyanis za elspő két fordulóban kb a Liga két legrosszabb pass rush unitjával találkozott a csapat.
Leonidasz007
Josey-t is szerette a PFF ő milyen volt a palyan?

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Játszattak 2 gyenge front ellen (hox, raiders), a harmadik meg alázta őket rendesen... Szezon végére a középmezőny alatt lesznek, persze ez is előrelépés tavalyhoz képest.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
A PFF-nél week 3 után a 2. az OL. Tegye fel a kezét aki erre számított. Más kérdés hogy ez kevés. Meg nekem amugy nem is tűnt ilyen jónak. Az mindenképp látszott hogy tavalyhoz képest nagy a fejlődés de ez durva. Persze ebbe na sorsolás is alaposan bent van, ugyanis za elspő két fordulóban kb a Liga két legrosszabb pass rush unitjával találkozott a csapat.
több mint 5 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
Kellemesen csalódtam az első két forduló eredményében,hát pláne a második esetén...de ez a harmadik meccs ez nagyon halvány volt részünkről. Jó,nagyjából lehet sejteni hogy idén nem vagyunk bajnok esélyesek,de én a támadóegységtől jóval többet várok.Megvettem a TD magazint,abban kifejezetten kiemelték Keenum viszonylagos labdabiztonságát,ehhez képest elég sok az int. a játékában.Lehet hogy Thomas ennyire pontatlan?Vagy kell még idő amíg összeszoknak? Mert valaki itt rosszul csinál valamit,csak kérdés hogy ki- és miért?
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
A bíró előtt ekkora hülyeséget nem lehet csinálni.
Egy kérdés amit Simmons csinált (FG block) az szabályos volt vagy nem???
noflyzone
Nem.
Nem ugorhatod át a védőt, ha 1 lépésnél nagyobb távolságból indulsz (nekifutásból) Ő 2 lépésre helyezkedett és úgy ugrotta át.

Yard büntetés és 1st down vagy megismételt FG lett volna a helyes ítélet
Black_Adder
Én is ezt írtam először, de aztán töröltem, mert nem egyertelmű hogy most állásbol indul Simmons es csak egyet lép aztán lendület. Szal ez sztem necces. Meg lehetett adni de kétségtelenül reklamàlni is
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A bíró előtt ekkora hülyeséget nem lehet csinálni.
Egy kérdés amit Simmons csinált (FG block) az szabályos volt vagy nem???
noflyzone
Nem.
Nem ugorhatod át a védőt, ha 1 lépésnél nagyobb távolságból indulsz (nekifutásból) Ő 2 lépésre helyezkedett és úgy ugrotta át.

Yard büntetés és 1st down vagy megismételt FG lett volna a helyes ítélet

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
A bíró előtt ekkora hülyeséget nem lehet csinálni.
Egy kérdés amit Simmons csinált (FG block) az szabályos volt vagy nem???

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nekem a legnagyobb bajom a helmet-to-helmet zászló elmaradása volt és a fantom block in the back, előbbi sima kizárás lett volna (hulla mindegy, hogy kinek, de amilyen könnyen kidobták Lindsay-t, azért itt látszott az egyenlő bánásmód hiánya), utóbbi meg egy TD-be került, ami azért nagyon nem mindegy egy akkor még elég szoros meccsen...
StormST
kiderült azóta, hogy nem fantom volt a block in the back. Peko bő 10 yarddal Harris mögött a tettes, teljesen fölöslegesen...
A helmet to helmetre mehetett volna zászló. Kb semmit nem befolyásolt volna, de repülhetett volna rá. Kizárásnak hasonló esetben biztos nem örültünk volna ha minket súlyt, mert benne van ilyenkor, ha kapunk 15 yardot akkor és ott, pontosan ugyanaz a végeredmény.

Storm, engedd el, ilyen játékkal a mi részünkről, akkor is nyernek, ha nekünk fújnak... Volt olyan is, amikor mi voltunk sokkal jobbak és még tévedtek is a javunkra, akkor se volt jó a másik csapat birózását olvasni amikor valójában nem múlt rajta semmi.
Szarok voltunk, Ennyi.

szerk.:
csak hogy itt legyen miről beszélek
 www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2018/09/24/158ezgif.com_video_to_gif.gif
by Tracer

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Nekem a legnagyobb bajom a helmet-to-helmet zászló elmaradása volt és a fantom block in the back, előbbi sima kizárás lett volna (hulla mindegy, hogy kinek, de amilyen könnyen kidobták Lindsay-t, azért itt látszott az egyenlő bánásmód hiánya), utóbbi meg egy TD-be került, ami azért nagyon nem mindegy egy akkor még elég szoros meccsen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Egyben reagálok a két helyen felmerült dolgokhoz úgy is van átfedés bőven. mintha ugyanazt a meccset néztük volna...

1.) Bírók.
A jobb csapat nyert. Ha a rosszabb csapat kikap, szurkolói ne birauzzanak, mert még azt hiszi más hogy csak amiatt kaptak ki.
Az egy dolog hogy kizárták a legjobb offense játékosunkat egy olyan drive-ban aminek nem lett volna szabad lennie, mert
1. nekifutásból nem lehet átugrani senkit
2. nem volt illegal block in the back, még csak block se volt.
egy olyan szituációban, ahol 22 vagy 0 embert lehetett volna igazságosan kizárni, de nem ezen múlt. pl miért volt a fumble? Nem a védők miatt, hanem mert Musgrave oylan playt hívott, hogy 10mp dédelgesse Keenum a labdát, senki be nem vette a fake handoffot, Suggs alig akarta elhinni hogy így tálcán kínáljuk. Volt már nehezebb sackje is pályafutása során. Ha az nincs, az utána jövő események se. A nyílvánvaló holdingokat Bolestől meg nehéz nem befújni. Ráadásul vissza is kaptuk az illegal block in the backet is.
Egy ilyen teljesítmény után nem elegáns bírózni és mégha úgy is érzem hogy alapja lenne, elfogulatlanul már nem biztos hogy ugyanezt mondaná az ember, és itt visszamutatok pl arra, hogy szabálytalan volt a blokkolt FG-unk...

2.) Challenge.
Az hogy nem jött be nem VJ sara. Van ara ember aki nézi. Ennyire egyértelmű elkapásra ritkán mondják hogy dobd, szóval elő lehet venni a videós emberünket akárki is legyen.
De miért dobsz zászlót egy 8 yardos elkapásra? Még 1st down se múlik rajta. Fura amúgy hogy ennyit foglalkoztok vele, mintha nem lettek volna sokkal nagyobb problémáink a meccsen...

3.) Amiben eddig bizakodni lehetett. Nem azt mondom, hogy bizakodtunk, hanem hogy egy naív ember bizakodhatott bennük
- OL: Szembe jött az első csapat aminek van pass rush a repertoárjában. Meg egy kis hangzavar. Kinek tetszik még mindig a fal?
- CB depth: Nem votl Pacman, hamar kidőlt Brock. Yiadom szopott is pár nagy playt, a nagyobb baj viszont, hogy többször Roby is vakon volt, és a Harris - Simmons párosnak is voltak csodás koprodukciói a korábbi meccseken. Semmi se maradt az NFZből.
- Keenum. Nem fr. QB. Keveseket ért meglepetésként. Az én bajom az, hogy ez 15-16ban elég lett volna, idén nagyon látszik hogy nem. Valószínűleg többet vártak tőle, bár a 18 misi ma már nem olyan sok, de azért több mint a macskáé volt és a class 3. 4. QBját hagytuk ki megszerzése után.
- Csak foltozni kell a csapatot?: Itt a folt, Lindsay, Freeman, Sutton, Jewell, Chubb. Ezzel semmi gond. Sőt. Mégsincs érdemi előrelépés. Ez csak egyetlen dolgot jelenthet sajnos, nem foltozni kell, hanem új alapokra helyezni.

4.) Rebuild
Ennyire nem akarok előreszaladni, csak annyit osztanék meg, hogy éveken keresztük ódzkodtam ellene, mert a fiatal peremjátékosok és az öregedő veteránok ilyenkor veszélyeztetett állatfajhoz tartoznak. Viszont a jelenlegi állapot sehova se vezet, muszáj lesz lépni. Akkor is ha ez Kelly pályafutásába kerül vagy egy nagy kedvencnek - mondjuk Harrisnek - nem jut hosszabbítás. De erről bővebben csak ha ténylegesen elment a szezon.
Nem harap a csapat. Woodsszal szép lassan elveszti a védelem az identitását, persze Malik, Ward, Talib távozásával ez benne van, ellenben új identitást nem sikerült találni, mert ez a langyos szar, amit látunk ez nem identitás, ez semmi. Sokkal többet vártam Woodstól...
Ez egy langyos-puha 8-8as csapat ha az ezdők kihozzák belőle, ha nem akkor egy 5-11-es bottom 5 csapat. A keretet ennél erősebbnek érzem, szóval haragom az edzőket sújtja.
Egekből bányába? Lehet. Én inkább úgy érzem, hogy most fogyott el a türelem, múlthéten se tetszett jobban a softcoverage emit védekezés címszó alatt előadtunk. Meglehet nézni pl Carr másik 2 meccsét...

5.) Más
Én már szezon előtt is a KC-ra tettem, amikor még mindenki a Boltsot hypeolta. Ennek ellenére most kicsit visszafognám a hypeot ebben a topicban. Ott is van probléma bőven. Nem látni őket, mert annyira megy Mahomes meg az offense, de ha rossz napjuk lesz, felszínre törnek majd. Egy szürkébb offense de solidabb defense beárazhatja őket legkésőbb a POban.
Minket persze várakozások szerint otthon is 20+szal kell verniük, bár ennyire talán nem lesz sima. Kelce-t és Hillt a 15ös védelem is csak limitálni tudná, mondhatni nekik mindegy hogy ennyire szar a védelmünk haladni úgy is tudnának, cserébe most az offense akár tehet fel pontokat is táblára. Mármint a mi javunkra is.

A mi kilátásaink továbbra is a langyos 8-8. Nem akarok rosszat írni más csapatokról, de hogy kontextusba helyezzük a vereséget, most muszáj. Szerintem egyáltalán nem jó csapat ez a Ravens. Ha a Big Bent utól éri a kor, megnyerhetik a divíziót, ha nem, akkor akár harcolhatnak WC helyért, de erős jó csapatnak úgy se mondanám őket. Nálam mondjuk a tavalyi Bills se volt az. Flacco egy középszerű irányító - amiért mi most sokat megadnánk - elkapók és futójáték nélkül. A védelem nem rossz. Azt nem mondom, hogy esélyünk se volt ellenük, az INTig esélyünk volt, de azért a jó kezdés ellenére is alárendelt szerepet kellett játszanunk. A blokkolt punt meg nem egy tervezhető dolog.
Okozhatunk még meglepetést főleg otthon, de lesz ugyanannyi betli, az se kizárható hogy összezuhanunk mint tavaly, bár Keenum ebben a tekintetben előrelépés Sieminahoz képest.
bye weekig Jets, Cards, Texans ahol nem vagyunk teljesen esélytelenek. Ha a KC nem lök nagyon mélyen a szakadékba, akkor egy 4-5 simán benne van, akár 5-4 is, vannak fiatal jó játékosok, de mégsem érzem úgy, hogy lenne jövője ennek a csapatnak. Nem a vereség miatt. A játék miatt.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
No, hát akkor az első vereség meg is van, mondjuk én pont erre a meccsre is vártam, de nem így...

1. Nem tudom kinek a felelőssége a challenge-ek, VJ vagy valaki fent, de abba kéne hagyni az ökörködést, mert csak nevetségessé tesszük magunkat...
2. Offense playcalling: néha nagyon nem értem, hogy mi van, főleg a végén volt gáz szerintem, ment a passzjáték, erre futottunk kettőt 2&1-től, aztán meg persze jött az erőltetett passz 4&1-re, ráadásul buktunk egy csomó időt is alapból, pedig már nem is volt sok...
3. D#: sajnos CB-k nélkül nehéz lesz, de a pass rush is nagyon halvány volt, nyomait se láttam most még a tavalyi D-nek se, pláne nem a 2-3 évvel ezelőttinek...
4. Pass protection: nulla, zéró, semmi. Ha nem volt sack, akkor holding, kulcs pillanatokban...

A ST volt talán az egyetlen pozitívum, mondjuk King az első félidőben fos volt, de utána összekapta magát legalább valamennyire...

Nem tudom mit ártottunk a zebráknak idén, nem mondom, hogy minden zászló jogtalan volt, mert persze nem, de volt jó pár billenős, nagyon komoly szituációkban, már második meccsen egymás után, ez már kezd trendnek tűnni...
StormST
Egyetértek. De nekem eddig Keenum is nagyon kevés. Nem mondom, hogy könnyű dolga van, mert baromira nem, de nagyon sok az az 5 INT 3 meccsen. Oké, tudunk vele haladni, de azt a pluszt ami azt a 36 milliót megérné én egyelőre nem látom.
roberto23
Nekem eddig Kínom egy mocsok drága Siemian 2.0, semmi több...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy a legnagyobb probléma a védelem, azon belül is a DB állomány és felfogás. A legalja amit produkálnak.
Szegény Harris vagy a dög lassú Simmons próbál valamit alkotni és kihozni ebből, de a többiek szánalmasak.

Jó lenne, ha az LB sor be tudna segíteni a rövid passzoknál, de az se túl veretes idén (és még finoman szóltam). A Marshall-Davis kettős együtt nem tesz ki egy értelmes szerelni tudó LB-t.

Von, Chubb + a cseréik illetve a DL szerintem még mindig elit szinten nyomja, amit meg lehet tenni azt megteszik.

Az ST pazar eddig.

Az O#...... Amíg van futás és Lindsay váratlan húzásai működik úgy ahogy, nélküle eléggé nyögve nyelős. Sanders az egyedüli biztos célpont (ami vicces két fizikális szörny mellett.....)

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bolles milyen volt?
Stez
Nem emlékszem különösebb hibájára, vagy büntire, szóval vészesen nem lehetett rossz 😀
StormST
Nos ezen a héten csak mást gondolsz már róla 😊

több mint 5 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
No, hát akkor az első vereség meg is van, mondjuk én pont erre a meccsre is vártam, de nem így...

1. Nem tudom kinek a felelőssége a challenge-ek, VJ vagy valaki fent, de abba kéne hagyni az ökörködést, mert csak nevetségessé tesszük magunkat...
2. Offense playcalling: néha nagyon nem értem, hogy mi van, főleg a végén volt gáz szerintem, ment a passzjáték, erre futottunk kettőt 2&1-től, aztán meg persze jött az erőltetett passz 4&1-re, ráadásul buktunk egy csomó időt is alapból, pedig már nem is volt sok...
3. D#: sajnos CB-k nélkül nehéz lesz, de a pass rush is nagyon halvány volt, nyomait se láttam most még a tavalyi D-nek se, pláne nem a 2-3 évvel ezelőttinek...
4. Pass protection: nulla, zéró, semmi. Ha nem volt sack, akkor holding, kulcs pillanatokban...

A ST volt talán az egyetlen pozitívum, mondjuk King az első félidőben fos volt, de utána összekapta magát legalább valamennyire...

Nem tudom mit ártottunk a zebráknak idén, nem mondom, hogy minden zászló jogtalan volt, mert persze nem, de volt jó pár billenős, nagyon komoly szituációkban, már második meccsen egymás után, ez már kezd trendnek tűnni...
StormST
Egyetértek. De nekem eddig Keenum is nagyon kevés. Nem mondom, hogy könnyű dolga van, mert baromira nem, de nagyon sok az az 5 INT 3 meccsen. Oké, tudunk vele haladni, de azt a pluszt ami azt a 36 milliót megérné én egyelőre nem látom.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
No, hát akkor az első vereség meg is van, mondjuk én pont erre a meccsre is vártam, de nem így...

1. Nem tudom kinek a felelőssége a challenge-ek, VJ vagy valaki fent, de abba kéne hagyni az ökörködést, mert csak nevetségessé tesszük magunkat...
2. Offense playcalling: néha nagyon nem értem, hogy mi van, főleg a végén volt gáz szerintem, ment a passzjáték, erre futottunk kettőt 2&1-től, aztán meg persze jött az erőltetett passz 4&1-re, ráadásul buktunk egy csomó időt is alapból, pedig már nem is volt sok...
3. D#: sajnos CB-k nélkül nehéz lesz, de a pass rush is nagyon halvány volt, nyomait se láttam most még a tavalyi D-nek se, pláne nem a 2-3 évvel ezelőttinek...
4. Pass protection: nulla, zéró, semmi. Ha nem volt sack, akkor holding, kulcs pillanatokban...

A ST volt talán az egyetlen pozitívum, mondjuk King az első félidőben fos volt, de utána összekapta magát legalább valamennyire...

Nem tudom mit ártottunk a zebráknak idén, nem mondom, hogy minden zászló jogtalan volt, mert persze nem, de volt jó pár billenős, nagyon komoly szituációkban, már második meccsen egymás után, ez már kezd trendnek tűnni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Bolles milyen volt?
Stez
Nem emlékszem különösebb hibájára, vagy büntire, szóval vészesen nem lehetett rossz 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bolles milyen volt?

több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Nem Leszek túl pozítiv, de nem is szoktam az lenne, így talán ennél jobb a helyzet.

Én továbbra se érzem Keenumot jónak. Az látszik, hogy nagyon akar, kapar, mutatja a tűzet, de kevés. Nagyon pontatlan és egyelőre nem hogy nem viszi a támadósort de nem levegőben haladunk. Ez mellé jön hgy Thomas megint jelentkezik a dropkirályi címre, a playhívásoktól meg nem kap meg semmi segítséget.

Cserébe a védelemmel is akadnak gondok. a NFZ nem létezik többé, és egy jó támadófal/gyorspasszos játék ellen a jó passrush kevés. Nagyon sok melo kell ebbe.

Valami pozítiv is álljon itt. Szép fordítás Volt és az mindig jó ha a szoros meccseket nyeri egy csapat. Talán a morálra is pozítivan hat. Mindenesetre két könnyebb ellenfél ellen van meg a két W, de a tavalyi után már ez is becsüendő.
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Hát, ez meglett, valahogy...

Sajnos a D ezzel a gyorspasszos játékkal totál megfogható, akik ezt meg tudják játszani, azok ellen komolyan szívni fogunk, már nem elég jó a secondary ahhoz, hogy ezt megfogja, így meg a pass rush totál hatástalan...

A támadó oldali bealvás most még belefért, máskor nem biztos, hogy bele fog, az utolsó drive nem volt rossz, bár amikor Patrick elindult először befelé, akkor megállt a szívem egy pillanatra, szerencsére meg tudta oldani, különben ott vége is lett volna a dolognak, ha pályán belül viszik földre...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
A meccs vége nagyon imponáló volt. Keenum nagyon megérkezett. Az első félidőt el kell felejteni, és lehetőleg utoljára aludtunk be így... A két kötelező W megvan, én a no fly zone miatt aggódok igazán, sajnos ezt Flacco is szét tudja dobálni, hogyha nem lesznek sürgős változások. A következő két meccsből (Ravens-Chiefs) egyet hozni kellene, és elégedettek és bizakodóak lehetünk a szezonkezdéssel, de nagy meló lesz mind a kettő... a meccs elejétől úgy kell játszani, ahogy ma a 4. negyedben.

Thomas pedig jó lenne, ha nem ejtene el ennyi lasztit.
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Kíváncsi leszek, hogy Cookot sikerül-e levédekezni, a Rams ellen ő volt a no1 target végig. A TE-kkel meg már tavaly is meggyűlt a bajunk.
Cruyffista
Alighanem ez lesz a kulcs.

Annyit még érdemes hozzátenni hogy a Raiders O-line elég jó volt Donald-Suh-Brockers ellen pedig nem kis nevek. Igaz néha nem megemgedett eszközökkel de megállitották őket. Így nem várok nagyon dominans pass rusht ezúttal, a coverage-ben kell fellépni.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Elnézve ezt a Raiders védelmet, főleg azt, hogy a Sutton-DT-Sanders triót kik fogják majd őrizni, én egy önbizalomnövelő W-t várok a hétvégén. Keenum jó lenne, ha ezen a meccsen belerázódna, mondjuk ugyanazokkal a statokkal mint a Seattle ellen, csak az intek nélkül 😀 (400+ yardot tippelek, 4 TD-vel) A nfz is szintet léphetne, szörnyű volt a Hawks ellen párszor az a bealvás. Valószínűleg a Ravens ellen jön az első igazán komoly szintfelmérő idegenben, ott sok mindenre választ kaphatunk. Réjdörszék ellen hasonló meccset várok, mint a Seahawks ellen. Szoros lesz, de tulajdonképpen mégse, jobbak vagyunk érzésem szerint. Kíváncsi leszek, hogy Cookot sikerül-e levédekezni, a Rams ellen ő volt a no1 target végig. A TE-kkel meg már tavaly is meggyűlt a bajunk.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Nem tudom mekkora skalp ez a 18-as Hox, tartok tőle, hogy kisebb, mint a 13-mas évjárat.
Black_Adder
Ez a sor remélem viccnek készült. 😀

A támadófalat énis dícsérni akartam, de még kivárok vele, mert lehet lesz ennél komolyabb erőpróbájuk is.
Leonidasz007
Remélem ez is. 😀
Passrush, mint olyan, nem volt, a futást nagyon kevés kivétellel mind átengedtük a LoS-on, ez így 0.
Négy árvizeknél használt homokzsák sokkal nagyobb veszélyt jelentett volna, mert azok bármikor dőlhetnek úgy, hogy letapad a tackle bokája és sérülés lesz a vége.

több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Pár gondolal a meccsről:

Keenum borzasztó Volt. Nem Lynch szinten borzasztó (az egy más fokozat), de rossz Volt. Rengeteg rossz döntés, rengeteg rossz passz és végig frusztráltnak tűnt. Voltak jó pillanatai is, de a TD-ket ink a társak zsenijének köszönhette. Sanders és Lindsay jó Volt, valami kis dinamika votl a játékukba legalább. Támadóhívások megint kreativitás nélküliek és borzasztóak. Néha egy-egy jó Play, de semmi több.

A védelem jobb Volt, de messze nem tökéletes. TE védekezés mint olyan nem létezett és a coverage-be is cúsztak hibák. A Pass rush az jó Volt, a kérdés h ebből mennyi a Hawks fal hibája (félek h sok).

King és az egész spec Team jó Volt.

Még vissza kell néznem hogy részltesebb véleményt tudjak alkotni. W megvan de nem bizakodom.
Leonidasz007
A playcall nekem nem tűnt fel. Voltak lagymatag időszakok, amikor kerestük a rést a pajzson, de tavaly többször vakartam a fejem, hogy most mi volt a terv ezzel a drive-val. Tegnap ilyen nem volt. Ami a rövid alvási ciklus alatt elraktározódott, az a CB blitz 3&5-re amikor a győzelemért támadott volna Wilson. Az tökös húzás volt, jár érte a pacsi Woodsnak.

Black_Adder
A támadóoldali playcallinggal voltak gondjaim. Védőoldalon jobbak voltak a hívások (Igen az a Harris sack az nekem is tetszett).

A támadófalat énis dícsérni akartam, de még kivárok vele, mert lehet lesz ennél komolyabb erőpróbájuk is.