Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nyugi srácok, egy laza Jets alázás után minden szép és jó lesz majd. 😊
Beki
Idegenben ismered Józsi bácsi mérlegét? 😉
Zalán
Javítani fog rajta valszeg. 😀
Beki
milyen állapotban vagytok? Darnold?
Zalán
Darnold kicsit összetett, de ha kompetens banda lesz offense terén nem lesz gond vele. Megvannak a rookie dolgai, de majd összeállnak, vagy ő is a guard hátsójának fut majd max.
Védelmünket meg Mayfield szétkapta darabokra és a JAX ellen 500 total yard felett engedett és Bortles karrierje legtöbb passzolt yardját hozta össze. 😀 (bár emellett 3 TO-t is összehoztak hétvégén).

Futójáték nincs és emellett screenekre kelln figyelnetek kb, amennyiben Bates nem változtat a gameplanen (értsd agresszívabb hívások nem lesznek).
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nyugi srácok, egy laza Jets alázás után minden szép és jó lesz majd. 😊
Beki
Idegenben ismered Józsi bácsi mérlegét? 😉
Zalán
Javítani fog rajta valszeg. 😀
Beki
milyen állapotban vagytok? Darnold?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nyugi srácok, egy laza Jets alázás után minden szép és jó lesz majd. 😊
Beki
Idegenben ismered Józsi bácsi mérlegét? 😉
Zalán
Javítani fog rajta valszeg. 😀
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nyugi srácok, egy laza Jets alázás után minden szép és jó lesz majd. 😊
Beki
Idegenben ismered Józsi bácsi mérlegét? 😉

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
A 8-8 a lehető legrosszabb lenne. Azzal VJ helye nem lenne kevésbé stabil, ellenben 1/20 körüli draft nézne ki, ami az igazán komoly erősítést tenné nehezebbé...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nyugi srácok, egy laza Jets alázás után minden szép és jó lesz majd. 😊
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Elway-jel.
Nekem kell még néhány melléfogás hogy ez megváltozzon. még egy QB bust, HC melléfogás vagy valami.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A rebuild Elway-jel vagy nélküle? Nem provokatív a kérdés, azért mert én egy ideje már kritizálom. Érdekel a vélemény. Nyilván most egy kicsit zabosabbak vagyunk, egy napot aludva rá, némileg másképp tudjuk látni. Az tény, hogy Joseph ezt a feladatot nem tudja megugrani. Ez így egy állóvíznél is rosszabb helyzet. Továbbra sem a vereséggel van bajom, hanem a hogyannal, még ha 3 negyedik egész értelmes csapatnak néztünk ki egyszínkék mezben. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
nekem a rebuild ott kezdődik hogy repül az összes edző és a keret 75%-a.
Félreértések elkerülése végett, a szívem fog megszakadni jó pár játékosért (fiatal peremjátékosok akik a nagy ugrás előtt állnak, öregedő veteránok, akiket megtapsolunk a pályán) pont ezért ódzkodtam ellene, de most már kegyelemdöfésnek érezném, ami véget vetne ennek a szenvedésnek.

Mert ez így Josephfel, Keenummal, Woodsszal, és a többiekkel, sehova nem vezet. Langyos 8-8 vagy tavalyihoz hasonló teljes összeomlás.

Hogy van előrelépés tavalyhoz képest? Persze, ezért nézhet ki az a 8-8, csak az ide nagyon kevés lesz kedves Joseph...


Az idei draftclassunk tényleg jól fest. Ennyi a pozitívum.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Hát, ha nem lesznek komoly sérülések, és a 2019-es drafton jól erősítjük meg a védelmet és a támadófalat, akkor szerintem a 2020-as drafton QB-t már majdnem kész csapatba húznánk. Kicsit hasonlóan, mint a Chiefs Mahomes esetében (jó, a védelmük nincs kész, de ezt ellensúlyozni tudják), mondjuk, nekünk nincs Andy Reidünk, így nyilván prioritás lenne most télen egy jó stáb kialakítása.

Vannak fiatal jó elkapóink, futóink, tight endjeink (mondjuk sérülékenyek), a pass rush elég jól néz ki... Nem gondolom, hogy itt nagyon hosszú évekbe telne a rebuild, a mostani drafton már Elwaynek is megjönni látszott az esze. Nincs annyi hiányposzt, amit ne lehetne megoldani két draft alatt, hozzáadva az FA piacot.

2020-ban meg ki kell venni Tuát akár még egy első kör és második körök árán is.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Keenum nyomás alatt sokkal jobb, mint Siemian. incomplete-et tud ott ahol tavaly sack vagy INT volt, sőt néha complete-elt passza is van. Mindjárt elsírom magam hogy ennek kell tapsolni...

3 negyedig jó volt a védelem. Szoptak egy-két nagy playt, de az benne volt a 15ösben is, főleg ilyen csapat ellen. Ott a negyediben nem is tudom, a 2010-es vagy a 2008-as védelmünk volt-e fönt vajon? Ennyire simán szopni a 20-30 yardos playeket. Hatalmas a kontraszt az első három negyeddel. Borzalmas befejezése volt egy egyébként jó meccsnek...

Hogy valami pozitívat is írjak egy lépéssel közelebb VJ menesztéséhez. Mehet vele Woods is, meg mindenki. Nincs itt érték amit félteni kéne egy rebuildtől... Szar annak az 1 csapatnak szurkolni aki nem akarja ezt a 4. negyedet látni a következő 15-20 évben. Most bemutatkozhattunk volna neki, de ő mutatkozott be nekünk.
Csodás kilátások...
Black_Adder
Az nem lehet, hogy csak Sanders, Miller és Peko mondatja veled, hogy nincs rebuild? Csak mert szerintem már benne vagyunk. Chubb, Sutton, Lindsay, Freeman, Jewell, Sam Jones, Bierria, Bolles, Walker, Simmons...

Azért még egy fasza drafttal már a rebuild végéhez is nagyon közel lennénk. Pláne, hogy a jelenleg nagy szerződéseket, amikre nincs szükségünk, 2020-ra majdnem mind kidobhatjuk, ha úgy van, ergo pénz is lenne a sapkában.

Az már egy másik kérdés, hogy a QB-kérdés hogyan lesz orvosolva. Ha draftolni akarunk, akkor én csak a 2020-ason tenném. Nyilván annak van értelme, nem minden évben válnak Manningek elérhetővé. Addig Keenum kihúzza, aztán lejár.

Ja meg hát, edzői stáb... hátha majd most télen összejön egy ígéretes csapat az oldalvonal mellett is 😊
Cruyffista
Szerintem a QB-val fontosat mondtál. Amíg ott nincs megtalálva a megoldás addig nem tudjuk megkezdeni a rebuildet. Valamint CB poszton is vékonyak vagyunk, ha Roby nem szedi össze magát. De Harris is játszott már ennél jobban...
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Keenum nyomás alatt sokkal jobb, mint Siemian. incomplete-et tud ott ahol tavaly sack vagy INT volt, sőt néha complete-elt passza is van. Mindjárt elsírom magam hogy ennek kell tapsolni...

3 negyedig jó volt a védelem. Szoptak egy-két nagy playt, de az benne volt a 15ösben is, főleg ilyen csapat ellen. Ott a negyediben nem is tudom, a 2010-es vagy a 2008-as védelmünk volt-e fönt vajon? Ennyire simán szopni a 20-30 yardos playeket. Hatalmas a kontraszt az első három negyeddel. Borzalmas befejezése volt egy egyébként jó meccsnek...


Black_Adder
Én ezekkel értek a leginkább egyet. A Keenumos részt és a védelmet illetően is. Mindazonáltak a Chiefs D eddig a legalja votl a ligának, így a feltett pontot száma azért annyira nem pozitiv mint lehetne. Az a baj h nem igazán tudok mibe kapszkodni. Keenum? ehh. A soft D? ehh. Miller és Chubb lábát fogom h le ne essen a lelkesedésem teljesen, de teljes hiányérzetem van. Úgy érzem nem tudok ezzel az edzői gárdával azonosulni még kakor Sem ha tavalyhoz képest jobbak is leszünk talán.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Keenum nyomás alatt sokkal jobb, mint Siemian. incomplete-et tud ott ahol tavaly sack vagy INT volt, sőt néha complete-elt passza is van. Mindjárt elsírom magam hogy ennek kell tapsolni...

3 negyedig jó volt a védelem. Szoptak egy-két nagy playt, de az benne volt a 15ösben is, főleg ilyen csapat ellen. Ott a negyediben nem is tudom, a 2010-es vagy a 2008-as védelmünk volt-e fönt vajon? Ennyire simán szopni a 20-30 yardos playeket. Hatalmas a kontraszt az első három negyeddel. Borzalmas befejezése volt egy egyébként jó meccsnek...

Hogy valami pozitívat is írjak egy lépéssel közelebb VJ menesztéséhez. Mehet vele Woods is, meg mindenki. Nincs itt érték amit félteni kéne egy rebuildtől... Szar annak az 1 csapatnak szurkolni aki nem akarja ezt a 4. negyedet látni a következő 15-20 évben. Most bemutatkozhattunk volna neki, de ő mutatkozott be nekünk.
Csodás kilátások...
Black_Adder
Az nem lehet, hogy csak Sanders, Miller és Peko mondatja veled, hogy nincs rebuild? Csak mert szerintem már benne vagyunk. Chubb, Sutton, Lindsay, Freeman, Jewell, Sam Jones, Bierria, Bolles, Walker, Simmons...

Azért még egy fasza drafttal már a rebuild végéhez is nagyon közel lennénk. Pláne, hogy a jelenleg nagy szerződéseket, amikre nincs szükségünk, 2020-ra majdnem mind kidobhatjuk, ha úgy van, ergo pénz is lenne a sapkában.

Az már egy másik kérdés, hogy a QB-kérdés hogyan lesz orvosolva. Ha draftolni akarunk, akkor én csak a 2020-ason tenném. Nyilván annak van értelme, nem minden évben válnak Manningek elérhetővé. Addig Keenum kihúzza, aztán lejár.

Ja meg hát, edzői stáb... hátha majd most télen összejön egy ígéretes csapat az oldalvonal mellett is 😊
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Keenum nyomás alatt sokkal jobb, mint Siemian. incomplete-et tud ott ahol tavaly sack vagy INT volt, sőt néha complete-elt passza is van. Mindjárt elsírom magam hogy ennek kell tapsolni...

3 negyedig jó volt a védelem. Szoptak egy-két nagy playt, de az benne volt a 15ösben is, főleg ilyen csapat ellen. Ott a negyediben nem is tudom, a 2010-es vagy a 2008-as védelmünk volt-e fönt vajon? Ennyire simán szopni a 20-30 yardos playeket. Hatalmas a kontraszt az első három negyeddel. Borzalmas befejezése volt egy egyébként jó meccsnek...

Hogy valami pozitívat is írjak egy lépéssel közelebb VJ menesztéséhez. Mehet vele Woods is, meg mindenki. Nincs itt érték amit félteni kéne egy rebuildtől... Szar annak az 1 csapatnak szurkolni aki nem akarja ezt a 4. negyedet látni a következő 15-20 évben. Most bemutatkozhattunk volna neki, de ő mutatkozott be nekünk.
Csodás kilátások...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem gondoltam volna, hogy sikerül ilyen szoros meccset vívni a KC-vel. A védelem jól tartotta magát. Aztán persze előjött az idei gyökérség (ez a prevent D# egy vicc, annyi süt róla a beszari edzői csak a biztos mentalitás, hogy az már fáj....)

Keenum elnyomizta a végét, illet volna azt megdobni. Van ilyen, elég malac drive volt az a végén már úgyis.
Nem egy TOP kaliber, de a gyámoltalan Siemien-nál biztos jobb.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ilyen fogalmatlan D playcall-al mi a fenét akarunk? 5-10 yard-os soft coverage 2&30-nál? Így mit akarunk a pass rush-tól, ha Mahones menekülés közben felnézve mindig talál üres embert? Előtte 3rd down-nál is 3-4 yard-os űrben állt az ember, amikor már Mahones ott volt Von kezében...

Nem tudom melyik fasz hívja ezeket, VJ vagy Woods, de elmehet a fenébe, akár mind a kettő is kézenfogva...

A támadók meg eltűntek a 4. negyedre teljesen, a hosszú Chiefs drive utáni 3&out pecsételte meg a meccs sorsát igazából. Musgrave meg kicsit legyen már észnél, 1:39-nél play-actionnel kezdeni a comeback drive-ot? Persze, hogy nem ette meg a Chiefs, ki a fene futna abban a szituációban? Ráment egy időkérés meg jó pár yard erre a baromságra...

Továbbra is várom, hogy mivel is van előrébb a csapat Kínommal, ugyanezt hozta Siemian is töredék fizuért, pedig őt se bírtam, de legalább olcsó volt...
StormST
Azért azt tegyük hozzá, hogy Mahomes levédekezhetetlen volt kb. Olyan dobások nem léteznek, amiket nyomás alatt megcsinált. Ebből nem kell messzemenő következtetést levonni. Végig meccsben voltunk a liga legop-bb csapata és irányítója ellen (a rams mellett), ahol kb mindenki csúcsformában játszik. Keenum meg bőven jobb, mint bármelyik qb Manning óta. Felesleges Siemianhez mérni. A vége miatt elő lehet venni, azt meg kellett volna dobnia, de azt se felejtsük, hogy sem a hívasok, sem a fal nem segítette a dolgát. Nekünk a Jetset és a Chargerst kell megverni, ez ellen a KC ellen akkor lenne realitás a W, ha majd kipukkad a lufi. Btw, persze nyilván mindenki csalódott a vereség miatt, hiszen az utolsó másodpercekig partiban voltunk.
Cruyffista
Mahones megcsinált szép dobásokat, de azokból többnél volt könnyű dolga abból a szempontból, hogy üresen állt az elkapója. Nem voltak könnyű dobások, nem azt mondom, de ha rendesen védekezünk, akkor meg se tudta volna azokat próbálni...

Kínom bőven jobb? Egyrészt a léc, amit odatettél az elég alacsony, de kérlek mondd már el, hogy téged mivel győzött meg eddig? Volt 1 meccsvégi drive-ja, de azon kívül én nem láttam tőle semmi komolyat, megdobál néha jó dobásokat, de legtöbbször csak tartogatja a labdát, ő se tudja, hogy mikor kell kidobni a pályáról és ő is eladogatja elég gyakran. A fal nem segíti, de az nem segítette az előtte lévőket se, de pont azért is hoztuk, hogy a nehezebb szitukat jobb hatékonysággal oldja meg. A playcall is ugyanez. Egyébként pont Siemianhoz kell mérni, mert hozzá lehet és a helyére jött, Siemian meg ment az ő helyére, ideális viszonyítási alap...
StormST
Ezeket nem igazan lehet levedekezni azert, mivel Mahomes sokszor rogtonzott, kirohant a zsebbol, mondvan, majd lesz valami. Nem ez volt a jatek. Es sok ilyen esetnel az elkapo ugye megfutotta az utvonalat, aztan szinten rogtonzott, elmozgott a vedojetol, hogy tisztara jatssza magat.

Szoval ez az a kategoria, amivel nagyon nehez mit kezdeni. De egyebkent az ilyen kimozgasok Wilsonnak is csak ideig-oraig jottek be, Mahomes is rengeteget rizikozik, azert ez sem lesz igy a jovoben, hogy minden jol sul el.

több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Igazából, a Ravens és Chiefs elleni bukta bőven a vállalható kategóriába tartozik. Ugyanakkor, ha PO-ról akarunk álmodozni, sürgősen be kell szerezni egy minőségi, legalább közepes, de pályán tartható cornert. Roby vállalhatatlanul szar teljesítményt hoz, és nagyon sokat kapunk róla. Szerintem a Kansas előbb utóbb elkezd majd visszaesni, nyilván nem teljesen reális a csoportelsőség, de azért 100%-ban még nem lehet lemondani róla. Ha legalább ilyen szinten játszunk, mint ma, akkor ebből a szezonból egy 9-7 is kisülhet, aztán meglátjuk, hogy mire elég, mert sajnos az AFC-ben nagyon sokan sorakoznak a wildcardért. Azért a byeweekig a Jets-Cardinals-Texans triót ütni kellene, aztán a Rams-Chiefs duó ellen meglátjuk mi sül ki, nyilván az ilyen meccsekből kéne megfogni 1-2-öt, ha akarunk rájátszást.

Az edzőkérdés érdekes, kvázi mindenki teljes vállszélességgel kiáll Joseph mellett az öltözőben, és eleve a játékosok tartották itt. Én még most is úgy látom a rendelkezésre álló anyagok alapján, hogy a bizalom töretlen, és komolyan gondolják a srácok, hogy idén megcsinálhatják a PO-t. A csapategység megvan. Ugyanakkor, van még hova fejleszteni a hívásokat éles szituációkban. Na meg ahogy fent említettem, a no fly zone-t össze kell rakni, és ha kell, akkor cseréljünk most egy jó cornerért.
Cruyffista
Az a baj, hogy több beszopott passznál Harris volt a legközelebbi CB, őt is betalálják már idén (meg ő se mehet közelebb az elkapóhoz), ráadásul amikor Hunt konkrétan átfutott rajta, az azért elég csúnya volt, régen ilyet tőle nem nagyon láttam...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Ilyen fogalmatlan D playcall-al mi a fenét akarunk? 5-10 yard-os soft coverage 2&30-nál? Így mit akarunk a pass rush-tól, ha Mahones menekülés közben felnézve mindig talál üres embert? Előtte 3rd down-nál is 3-4 yard-os űrben állt az ember, amikor már Mahones ott volt Von kezében...

Nem tudom melyik fasz hívja ezeket, VJ vagy Woods, de elmehet a fenébe, akár mind a kettő is kézenfogva...

A támadók meg eltűntek a 4. negyedre teljesen, a hosszú Chiefs drive utáni 3&out pecsételte meg a meccs sorsát igazából. Musgrave meg kicsit legyen már észnél, 1:39-nél play-actionnel kezdeni a comeback drive-ot? Persze, hogy nem ette meg a Chiefs, ki a fene futna abban a szituációban? Ráment egy időkérés meg jó pár yard erre a baromságra...

Továbbra is várom, hogy mivel is van előrébb a csapat Kínommal, ugyanezt hozta Siemian is töredék fizuért, pedig őt se bírtam, de legalább olcsó volt...
StormST
Azért azt tegyük hozzá, hogy Mahomes levédekezhetetlen volt kb. Olyan dobások nem léteznek, amiket nyomás alatt megcsinált. Ebből nem kell messzemenő következtetést levonni. Végig meccsben voltunk a liga legop-bb csapata és irányítója ellen (a rams mellett), ahol kb mindenki csúcsformában játszik. Keenum meg bőven jobb, mint bármelyik qb Manning óta. Felesleges Siemianhez mérni. A vége miatt elő lehet venni, azt meg kellett volna dobnia, de azt se felejtsük, hogy sem a hívasok, sem a fal nem segítette a dolgát. Nekünk a Jetset és a Chargerst kell megverni, ez ellen a KC ellen akkor lenne realitás a W, ha majd kipukkad a lufi. Btw, persze nyilván mindenki csalódott a vereség miatt, hiszen az utolsó másodpercekig partiban voltunk.
Cruyffista
Mahones megcsinált szép dobásokat, de azokból többnél volt könnyű dolga abból a szempontból, hogy üresen állt az elkapója. Nem voltak könnyű dobások, nem azt mondom, de ha rendesen védekezünk, akkor meg se tudta volna azokat próbálni...

Kínom bőven jobb? Egyrészt a léc, amit odatettél az elég alacsony, de kérlek mondd már el, hogy téged mivel győzött meg eddig? Volt 1 meccsvégi drive-ja, de azon kívül én nem láttam tőle semmi komolyat, megdobál néha jó dobásokat, de legtöbbször csak tartogatja a labdát, ő se tudja, hogy mikor kell kidobni a pályáról és ő is eladogatja elég gyakran. A fal nem segíti, de az nem segítette az előtte lévőket se, de pont azért is hoztuk, hogy a nehezebb szitukat jobb hatékonysággal oldja meg. A playcall is ugyanez. Egyébként pont Siemianhoz kell mérni, mert hozzá lehet és a helyére jött, Siemian meg ment az ő helyére, ideális viszonyítási alap...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Igazából, a Ravens és Chiefs elleni bukta bőven a vállalható kategóriába tartozik. Ugyanakkor, ha PO-ról akarunk álmodozni, sürgősen be kell szerezni egy minőségi, legalább közepes, de pályán tartható cornert. Roby vállalhatatlanul szar teljesítményt hoz, és nagyon sokat kapunk róla. Szerintem a Kansas előbb utóbb elkezd majd visszaesni, nyilván nem teljesen reális a csoportelsőség, de azért 100%-ban még nem lehet lemondani róla. Ha legalább ilyen szinten játszunk, mint ma, akkor ebből a szezonból egy 9-7 is kisülhet, aztán meglátjuk, hogy mire elég, mert sajnos az AFC-ben nagyon sokan sorakoznak a wildcardért. Azért a byeweekig a Jets-Cardinals-Texans triót ütni kellene, aztán a Rams-Chiefs duó ellen meglátjuk mi sül ki, nyilván az ilyen meccsekből kéne megfogni 1-2-öt, ha akarunk rájátszást.

Az edzőkérdés érdekes, kvázi mindenki teljes vállszélességgel kiáll Joseph mellett az öltözőben, és eleve a játékosok tartották itt. Én még most is úgy látom a rendelkezésre álló anyagok alapján, hogy a bizalom töretlen, és komolyan gondolják a srácok, hogy idén megcsinálhatják a PO-t. A csapategység megvan. Ugyanakkor, van még hova fejleszteni a hívásokat éles szituációkban. Na meg ahogy fent említettem, a no fly zone-t össze kell rakni, és ha kell, akkor cseréljünk most egy jó cornerért.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 096
Ilyen fogalmatlan D playcall-al mi a fenét akarunk? 5-10 yard-os soft coverage 2&30-nál? Így mit akarunk a pass rush-tól, ha Mahones menekülés közben felnézve mindig talál üres embert? Előtte 3rd down-nál is 3-4 yard-os űrben állt az ember, amikor már Mahones ott volt Von kezében...

Nem tudom melyik fasz hívja ezeket, VJ vagy Woods, de elmehet a fenébe, akár mind a kettő is kézenfogva...

A támadók meg eltűntek a 4. negyedre teljesen, a hosszú Chiefs drive utáni 3&out pecsételte meg a meccs sorsát igazából. Musgrave meg kicsit legyen már észnél, 1:39-nél play-actionnel kezdeni a comeback drive-ot? Persze, hogy nem ette meg a Chiefs, ki a fene futna abban a szituációban? Ráment egy időkérés meg jó pár yard erre a baromságra...

Továbbra is várom, hogy mivel is van előrébb a csapat Kínommal, ugyanezt hozta Siemian is töredék fizuért, pedig őt se bírtam, de legalább olcsó volt...
StormST
Nem jobb semmivel. Igazából a futó játék bitang erős, ha a Denver D összeállna mint pár éve, lehetne alapozni rá, de most volt szerencsém egymás követő 2 meccset látni tőlük, nem ugyanazok pedig itt van Von Miller. 3 és hosszúkra is mindig volt vki a KC O-ból. Keenumra visszatérve viszonylag jó a szerződése akár már jövőre elküldhetitek 10 milla deamoneyval és 11 felszabadul, ha esetleg draftban vagy másik QB-ban gondolkoznátok. Én pl. egy jó futójátékhoz Bridgewatert tuti megpróbálnám. De a D-t rendbe kell rakni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Ilyen fogalmatlan D playcall-al mi a fenét akarunk? 5-10 yard-os soft coverage 2&30-nál? Így mit akarunk a pass rush-tól, ha Mahones menekülés közben felnézve mindig talál üres embert? Előtte 3rd down-nál is 3-4 yard-os űrben állt az ember, amikor már Mahones ott volt Von kezében...

Nem tudom melyik fasz hívja ezeket, VJ vagy Woods, de elmehet a fenébe, akár mind a kettő is kézenfogva...

A támadók meg eltűntek a 4. negyedre teljesen, a hosszú Chiefs drive utáni 3&out pecsételte meg a meccs sorsát igazából. Musgrave meg kicsit legyen már észnél, 1:39-nél play-actionnel kezdeni a comeback drive-ot? Persze, hogy nem ette meg a Chiefs, ki a fene futna abban a szituációban? Ráment egy időkérés meg jó pár yard erre a baromságra...

Továbbra is várom, hogy mivel is van előrébb a csapat Kínommal, ugyanezt hozta Siemian is töredék fizuért, pedig őt se bírtam, de legalább olcsó volt...
StormST
Azért azt tegyük hozzá, hogy Mahomes levédekezhetetlen volt kb. Olyan dobások nem léteznek, amiket nyomás alatt megcsinált. Ebből nem kell messzemenő következtetést levonni. Végig meccsben voltunk a liga legop-bb csapata és irányítója ellen (a rams mellett), ahol kb mindenki csúcsformában játszik. Keenum meg bőven jobb, mint bármelyik qb Manning óta. Felesleges Siemianhez mérni. A vége miatt elő lehet venni, azt meg kellett volna dobnia, de azt se felejtsük, hogy sem a hívasok, sem a fal nem segítette a dolgát. Nekünk a Jetset és a Chargerst kell megverni, ez ellen a KC ellen akkor lenne realitás a W, ha majd kipukkad a lufi. Btw, persze nyilván mindenki csalódott a vereség miatt, hiszen az utolsó másodpercekig partiban voltunk.
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Ilyen fogalmatlan D playcall-al mi a fenét akarunk? 5-10 yard-os soft coverage 2&30-nál? Így mit akarunk a pass rush-tól, ha Mahones menekülés közben felnézve mindig talál üres embert? Előtte 3rd down-nál is 3-4 yard-os űrben állt az ember, amikor már Mahones ott volt Von kezében...

Nem tudom melyik fasz hívja ezeket, VJ vagy Woods, de elmehet a fenébe, akár mind a kettő is kézenfogva...

A támadók meg eltűntek a 4. negyedre teljesen, a hosszú Chiefs drive utáni 3&out pecsételte meg a meccs sorsát igazából. Musgrave meg kicsit legyen már észnél, 1:39-nél play-actionnel kezdeni a comeback drive-ot? Persze, hogy nem ette meg a Chiefs, ki a fene futna abban a szituációban? Ráment egy időkérés meg jó pár yard erre a baromságra...

Továbbra is várom, hogy mivel is van előrébb a csapat Kínommal, ugyanezt hozta Siemian is töredék fizuért, pedig őt se bírtam, de legalább olcsó volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Jake Butt elszabta az ACL-jét a csütörtöki edzésen, így őt ebben a szezonban már nem látjuk a pályán. Nem egy szerencsés alkat...
StormST
Ez hosszútávon se túl biztató... nem mondom h nagyon bekezdett idén de sokkal biztatobb mint Heuerman
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Jake Butt elszabta az ACL-jét a csütörtöki edzésen, így őt ebben a szezonban már nem látjuk a pályán. Nem egy szerencsés alkat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Leonidasz007
Josey-t is szerette a PFF ő milyen volt a palyan?
Janek
Nem töltött olyan brutál sok időt a pályán így nehéz megítélni, de nekem eddig jó a benyomásom róla. Főleg futás ellen tűnt jónak, bár egy passz rémlik ami az ő őrizete felé szállt és kb 0 Yard lett velőle. Szal alapvetően sztem még nem lehet levonni tanulságot a játékából, de az pozítiv h ordenáré hibával nem vétette magát észre. Pl Yiadomnál látszik h ez kevés, nála nem.