NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Kiderült mit kaptunk volna a Billstől, ha nincs bent Chubb és letrade-elünk:
 www.cbssports.com/nfl/news/heres-the-draft-day-trade-the-bills-and-broncos-had-in-place-before-bradley-chubb-fell/

Broncos adja: 1/5 + 3. kör (3/71)
Bills adja: 1/12 + 1/22 + 2. kör (2/53)

Top 10-ben semmit nem ér a draft pick value chart azért érdemes elgondolkozni, hogy hogyan jártunk volna jobban. 1/12-ben már nem lett volna előzetesen blue chipnek tartott játékos, viszont egy extra 1. kör és 3. helyett még egy 2. kör.
Egy 2011-es Von Millert nem adnék el egy 1/12 + 1/22 + "apró"-ért, de mondjuk egy JJ Watt még bent volt 1/11-ben és Chubbot se tekintsük egyelőre Von Millernek...

A legtöbb Keenumon múlik, ami még igencsak bizonytalan, úgyhogy szerintem jobb hogy nem trade-eltünk le, hogy hamarabb befelyezzük az építkezést, hanem kiválasztottuk azt, aki a legnagyobb eséllyel lesz Pro Bowl / All Pro játékos...

szerk.: Ja igen, úgy tűnik Nelson nem nagyon volt képben nálunk...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Oh, tavaly még a preseason meccsekre is kitartott az offseason lendület. A májusi bajnoki címek szeptembertől olyanok mint a hétfő-szerdai edzések vasárnaptól...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Bucky Brooks-nál 3 pickünk is bekerült az all-rookie csapatba:

Running back: Royce Freeman, Denver Broncos (Round 3, No. 71). Just because Freeman enters the league as a third-round pick, that doesn't mean he's not positioned to be an immediate impact player. The ex-Oregon standout spits out 100-yard games like an ATM machine as the perfect companion to Case Keenum in the Broncos' backfield.

Edge: Bradley Chubb, Denver Broncos (Round 1, No. 5). Chubb is a lock for 10-plus sacks playing opposite Von Miller. He is an explosive rusher who flashes violent hands and powerful combat skills turning the corner on the way to the quarterback.

Linebacker: Josey Jewell, Denver Broncos (Round 4, No. 106). With Von Miller and Chubb controlling the game on the edges, Jewell sucks up running backs like a vacuum cleaner as the Broncos' designated hitter in the middle


 www.nfl.com/news/story/0ap3000000932032/article/2018-allrookie-team-josh-rosen-bradley-chubb-will-thrive?campaign=tw-cf-sf189102268-sf189102268&sf189102268=1&utm_source=t.co&utm_medium=referral

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 5 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elway pár éve meglépte, hogy egy 13-3-as csapattól küldte el Fox-ot. Akkor egy SB contender csapat nagyon sikeres GM-je volt, akármit csinálhatott, rá nem hullott vissza semmi. És akkor még Manning is jó biztosítéknak tűnt bármilyen radikális váltáshoz.

Kérdés, hogy azóta mennyit változott a helyzet? Képes-e hasonlót bevállalni újra egy so-so szezon után? Az sem mindegy, hogy Keenummal milyen eséllyel lehet Shanahan, McVay féle fiatal tehetséget idecsábítani? Remélem lehet...
peterk2005
Elway nincs hozzászokva a sikertelenséghez, sokáig nem tolerálja.

Van róla egy story, még játékos korában a saját házában a saját Pool asztalán legyőzte őt Bubby Brister - asszem ő, de nem vagyok benne 100% biztos. Korábban még senki nem győzte le a csapatból Elwayt poolban. Másnapra el volt adva a Pool asztal.
Na kb így viseli a vereségeket. Én nem tudom mi volt azon a hírhedt reggelin, de ugyanaz a duma 2× nem működik. És elég éles kontraszt van, hogy Kubes mit csinált azzal a csapattal és VJ mire jutott vele. Most 1 év után nem akarta kirúgni, tapasztalatlan fiatal HC, elkúrta, de tanulhat belőle és lehet jobb. Egy PO és 1&done elég lehet neki, de ennél kevesebb nem hinném.
Black_Adder
Teljesen egyetértek, sőt, ha kilátástalan játékkal lenne az a one and done, sztem az sem mentené meg.

Elway maximalista, de önfejű, utóbbinál én látok belátási hajlamot nála, elsősorban Kubes jobbkezeként történő kinevezésében.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Elway pár éve meglépte, hogy egy 13-3-as csapattól küldte el Fox-ot. Akkor egy SB contender csapat nagyon sikeres GM-je volt, akármit csinálhatott, rá nem hullott vissza semmi. És akkor még Manning is jó biztosítéknak tűnt bármilyen radikális váltáshoz.

Kérdés, hogy azóta mennyit változott a helyzet? Képes-e hasonlót bevállalni újra egy so-so szezon után? Az sem mindegy, hogy Keenummal milyen eséllyel lehet Shanahan, McVay féle fiatal tehetséget idecsábítani? Remélem lehet...
peterk2005
Elway nincs hozzászokva a sikertelenséghez, sokáig nem tolerálja.

Van róla egy story, még játékos korában a saját házában a saját Pool asztalán legyőzte őt Bubby Brister - asszem ő, de nem vagyok benne 100% biztos. Korábban még senki nem győzte le a csapatból Elwayt poolban. Másnapra el volt adva a Pool asztal.
Na kb így viseli a vereségeket. Én nem tudom mi volt azon a hírhedt reggelin, de ugyanaz a duma 2× nem működik. És elég éles kontraszt van, hogy Kubes mit csinált azzal a csapattal és VJ mire jutott vele. Most 1 év után nem akarta kirúgni, tapasztalatlan fiatal HC, elkúrta, de tanulhat belőle és lehet jobb. Egy PO és 1&done elég lehet neki, de ennél kevesebb nem hinném.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Igazából én úgy értettem, hogy én nem elemezném a class-ot, mert nem igazán tudok annál tovább látni jelenleg, hogy minden azon múlik, hogy milyen lesz Kínom. Ha ő jó lesz, akkor a draft class magában lehúzni nem fogja szerintem a csapatot, ha meg szar, akkor felhúzni se fogják tudni valszeg...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elway pár éve meglépte, hogy egy 13-3-as csapattól küldte el Fox-ot. Akkor egy SB contender csapat nagyon sikeres GM-je volt, akármit csinálhatott, rá nem hullott vissza semmi. És akkor még Manning is jó biztosítéknak tűnt bármilyen radikális váltáshoz.

Kérdés, hogy azóta mennyit változott a helyzet? Képes-e hasonlót bevállalni újra egy so-so szezon után? Az sem mindegy, hogy Keenummal milyen eséllyel lehet Shanahan, McVay féle fiatal tehetséget idecsábítani? Remélem lehet...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
CJ -> Panthers

Talán nem fog annyi lehetőséget kapni, mint nálunk, de azért szurkolok neki nagyon

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Egyelőre még azon vagyok, bukjon Joseph mihamarabb.
Zalán
Szerintem vagy jók leszünk vagy bukik. Nem hinném, hogy egy középszar 8-8 (legnagyobb félelmünk) után maradna.
Felfogás kérdése, lehet szar szezonnak is örülni, hogy repül VJ, meg jó szezonon is károgni, hogy így marad ez a fasz. Mert az biztos, hogy 1 jó szezon kevés ahhoz hogy visszalopózzon a szívekbe...
Majd ősszel / télen kiderül, hogy félig tele van vagy félig üres a pohár. | Nyáron az edzések szerintem jól fognak sikerülni 😀 |
Black_Adder
Én hatalmas osszegben fogadnek ra h ha nem lesz PO, akkor VJ-t ugy fogjuk kib.szni, mint macskat sz.rni.

De most en meg az SB runnak szurkolok 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Legyen igazatok. Az a baj, hogy most most van és most nem vigasztal, hogy Elway mit gondolt, mert volt már rá példa, hogy rosszul gondolta. Ha 3 év múlva majd az lesz, hogy Rosen nem lesz jó, akkor utólag igazat fogok neki adni. De addig nem tudom ignorálni, hogy én látom a franchise irányítót Rosenben. 😕
peterk2005
Én nem mondtam, hogy bízzunk Elwayben, csak azt találgattam, hogy miért dönthettünk így. Hogy jó vagy rossz döntés volt, majd kiderül. Ha nem hittünk Rosenben akkor ne is hozzuk el

Én nem írok ilyen szép draftértékelőt, mert szerintem úgyis minden Kínomon múlik, ha ő szar lesz, akkor minden mindegy, ez a D még egy jó Chubb-al együtt se fog PO-ba és SB-ba tolni egy szar támadósort sajnos. De persze ne legyen igazam...
StormST
Ha Kínom jó lesz, számítani fog a draft class is. Vagy azt legalábbis nem hiszem, hogy annyira jó lenne, hogy egymaga a hátán bevigye a csapatot a PO-ba.
Sőt szerintem a terv is ez, és ezért (se) jött QB, hanem lehetőleg minél hamarabb bevethető emberek.

Egyelőre még azon vagyok, bukjon Joseph mihamarabb.
Zalán
Szerintem vagy jók leszünk vagy bukik. Nem hinném, hogy egy középszar 8-8 (legnagyobb félelmünk) után maradna.
Felfogás kérdése, lehet szar szezonnak is örülni, hogy repül VJ, meg jó szezonon is károgni, hogy így marad ez a fasz. Mert az biztos, hogy 1 jó szezon kevés ahhoz hogy visszalopózzon a szívekbe...
Majd ősszel / télen kiderül, hogy félig tele van vagy félig üres a pohár. | Nyáron az edzések szerintem jól fognak sikerülni 😀 |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 670 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Magamban azon nevetek, kissé megváltoztak itt a dolgok a topikban qb ügyben azóta, amikor Tebowt le merték cserélni egy valaki Manningre. Kollektív traumát éltünk át jó dolgunkban...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem írok ilyen szép draftértékelőt, mert szerintem úgyis minden Kínomon múlik, ha ő szar lesz, akkor minden mindegy, ez a D még egy jó Chubb-al együtt se fog PO-ba és SB-ba tolni egy szar támadósort sajnos. De persze ne legyen igazam...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Én mindegyikőtök véleményének igazat adok. Rosenből sosem derül ki mi lett volna itt, annak ellenére sem, hogy mi lesz vele Arizonában. Pontosan tudjuk, hogy nagyon nem mindegy, ki milyen környezetbe kerül és milyen időben. Nem nézem ki Vance Joseph teamjéből, hogy fel tudnak építeni egy irányítót. Ha a draft a jövőnek szól, rendben van, itt a jelen helyett is jövő van. Ti mondtátok, a drafton nem a lyukakat kell befoltozni, mégis kollektív akartunk magasan CB-t meg falembert. Most már ez a csapatunk. Vance Joseph-fel, Keenummal, Chubb-bal, stb. Én egyelőre keresem a motivációt az idényhez. Egyelőre még azon vagyok, bukjon Joseph mihamarabb.
Zalán
Super bowl or bust!

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 670 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Én mindegyikőtök véleményének igazat adok. Rosenből sosem derül ki mi lett volna itt, annak ellenére sem, hogy mi lesz vele Arizonában. Pontosan tudjuk, hogy nagyon nem mindegy, ki milyen környezetbe kerül és milyen időben. Nem nézem ki Vance Joseph teamjéből, hogy fel tudnak építeni egy irányítót. Ha a draft a jövőnek szól, rendben van, itt a jelen helyett is jövő van. Ti mondtátok, a drafton nem a lyukakat kell befoltozni, mégis kollektív akartunk magasan CB-t meg falembert. Most már ez a csapatunk. Vance Joseph-fel, Keenummal, Chubb-bal, stb. Én egyelőre keresem a motivációt az idényhez. Egyelőre még azon vagyok, bukjon Joseph mihamarabb.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Legyen igazatok. Az a baj, hogy most most van és most nem vigasztal, hogy Elway mit gondolt, mert volt már rá példa, hogy rosszul gondolta. Ha 3 év múlva majd az lesz, hogy Rosen nem lesz jó, akkor utólag igazat fogok neki adni. De addig nem tudom ignorálni, hogy én látom a franchise irányítót Rosenben. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Én is szeretnék belekotnyeleskedni:

A draft előtti napon több helyről kiszivárgott h a boardunk eleje így nézett ki:
Mayfield, Darnold, Chubb, letrade.

Sőt, több forrás is azt írta, hogy fel akartunk menni 1/2-re Darnoldért, de a Giants nem ment bele (Elwaynek van is egy nyelvbotlása ezzel kapcsolatban a Chubb pick utáni legelső interjún, érdemes kikeresni).

Ebből sztem az következik, hogy egyáltalán nem zártuk ki a QB picket, de Keenumot értékeljük annyira, hogy csak az általunk tutinak vélt játékosokat húzzuk ki mögé | nálam ez pozitív, mert nem lennénk ki még egy Lynchel a vízből, ellenben Chubb minden valószínűség szerint jelentős plusz lesz | . Az eléggé egybehangzó pletykák alapján Mayfieldet és Darnoldot tartottuk potenciális Fr. QB-nak, míg a többit nem. Más kérdés h innen a fotelből pl. Rosen nekem is annak tűnik, de nem interjúztam vele, nem láttam testközelből, ők pedig igen | az interjúk alapján lehet h én is azt gondoltam volna, hogy idén még nem feltétlen jobb mint Keenum, de cserébe abban az egy év padozásban megutáltatná magát az összes többi játékossal |

Valamint azt se felejtsük el, hogy amennyiben QB-t húzunk és nem válik be azonnal (értsd: nem jobb kb. az első edzéshéttől, mint Keenum), akkor az öltözőt is végérvényesen kettétörtük volna, a Keenumban keletkezett lelki kárról nem is beszélve. Véleményem szerint egyébként egyedül Mayfieldben | Darnoldban sem | van meg az a tudás és varázs, hogy az öltözőt elragadja magával, de ez az álom az 1/1-nél szertefoszlott.

Azon pedig szvsz kár is vitatkozni h egy pro bowler passrusher v egy all pro guard a fontosabb | én ezt látom a tetejének a két játékosnak jövőre | , mert az egyik impact player, a másik pedig önmagában csak egy fontos láncszem: Von Millerekből lesz SB MVP, guardokból soha.

Én a Sutton vs. Joshua Jackson kérdésen gondolkodtam elég sokat, itt a verdiktet sztem 1-2 év múlva fogjuk tudni érdemben eldönteni, mert jelenleg mind2 mellett lehet észérveket felhozni, de egyre jobban meggyőzöm magam Sutton mellett: az interjúja nekem nagyon szimpi volt és az eddigi játéka/statjai is bizakodásra adnak okot.

Ha már interjúk: eddig még kevésszer került elő, de a high caracter eddig minden újonc interjúján átsütött (az első négy választásunk egytől egyig intelligens, alázatos ember benyomását kelti, ami nekem nagyon nagy plusz). A többieket még nem volt lehetőségem megnézni, de hasonlókat olvasok róluk is.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Nem idézem részleteiben se mert túl hosszú lenne, gondolatokat kiragadni meg nem akarok

QB kérdés
Szerintem Elwaynek nem tetszett valamiért Rosen. (és Allen sem). Ez nem változtat azon, hogy milyen eséllyel válik be Rosen ésvagy Keenum, de nem úgy kezdték a draftot, hogy Keenummel fix a QB poszt. az biztos, hogy "érdekes" lesz nézni mire viszi Rosen. Ha Keenum szar lesz, Rosen meg sztár, az az Elway éra végét is jelentheti. Nem feltétlen fogja, de legalábbis szóba fog kerülni...

OL vs Chubb
OG nem olyan gyenge poszt, hogy mindenképp oda jöjjön valaki, RT-ből meg egy nem érte meg az 1/5-öt. Második nap jöhetett volna, de azt már én tuti nem kezeltem volna instant upgrade-nek. Cserébe Chubb óriási upgrade lesz Barretthez képest, aki rookieként nagyon biztató volt ugyan, azóta inkább egy hasznos rotációs játékos jövőképét látom benne. Rayben több van, de egyikük se Pro Bowl kaliber. Chubbtól ezt - vagy akár még többet - várunk.
Ha beválnak a draftolt játékosaink, de Rosen fr. QB lesz, akkor lesz hiányérzetem. Nelson miatt nem. Sőt ha szar marad az OL, de akiket draftoltunk jók, akkor én maximálisan elégedett leszek.

Sutton
Ha precíz irányító kell neki, akkor bajban leszünk, mert 1 hónapja volt egy precíz pontossági stat QB-król, amiben Keenum bottom 5 volt tavaly. Tudom nem sokat jelent, de a highlight elkapásai alapján elég nagy a catch radiusa....
De DT se volt épp tökéletes prospekt, aztán Manning megtanította route-ot futni, meg McCoy és Gase olyan helyzetekbe hozta gameplannel, ahol kidomborodhatott fizikai fölénye.
DT-nek és Sandersnek szvsz már nincs sok hátra. Vége felé jár a szerződésük, legalább egyikük megy. Amúgy DT egyre több koncentrációs hibát vét, Sanders meg végigszenvedte az előző szezont sérülésekkel.
Sunshine mellőzését nem értem, de nem ért váratlanul. Lehet Stanzi betegségben szenvedünk és bálványozunk valakit aki összesen ha 1 meccsnyit játszott eddig. Nem tudom, tényleg.


Ez a Keenum 2 év, és Lynch hagy némi kivetnivalót maga után. Ebben nagyon benne van egy se előre se hátra 8-8, de ha kell szerintem VJ megoldja, hogy top 5ben draftoljunk...
Ja és ha Keenum beválik nem lesz könnyebb megtartani 2 év múlva, mint Oszit volt, de úgy látszik tényleg bíznak benne. Valahol annak is fura üzenete lett volna, hogy 18 millás QB + 1/5 QB és persze akkor is elmondták volna, hogy nem tettek le Lynchről...

Rosennel a fedélezeten biztos optimistább lennék, de nem látom reménytelennek a helyzetet. Szerintem Keenum kijátssza a 2 évet, és ha nincs PO, nem kerülünk vissza az elitbe, akkor teljes rebuild, az is lehet hogy Elway nélkül. Ha kell a rebuild első éve egy nagy lépés lesz hátra és úgy húzzuk a következő QB-t, de szeptember előtt nem akarom leírni Keenumot.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem sajnos egyáltalán nem tetszik annyira a draft, mint a "pundits"-ok többségének. Sokkal-sokkal jobbnak érzem a tavalyinál, de abban egyszerűen nem találtam szinte sehol semmi nekem tetszőt, úgyhogy annál nem volt nehéz jobban draftolni. De így sem vagyok elragadtatva.

Ezek voltak a gondjaink:
- QB
- Támadó fal
- Védőfal közepe (ez nem need, de Malik távozása azért erősen érezhető).
- Tight end hiány

Ebből a tight end hiányt idén nem nagyon lehetett orvosolni, gyenge volt a class és olyan helyen húztunk, amilyen környéken nem nagyon éri meg TE-t húzni értékesebb pickkel. A hátsó körös meg úgyis próba szerencse.

A QB kérdés. Sajnos én Keenumot nem érzem megoldásnak. Jobb, mint Osweiler, talán Macskánál is, de az öt év alatt egy évben sikerült bíztatóan jól játszania. Tavaly, amikor azt az offense-t kellett irányítania amelyiket az elmúlt 1-2 évben minden odatévedő QB jól elirányított. Amikor a környezet nem volt ideális, akkor csúnyán szenvedett. Nem úgy, ahogy egy egyébként tehetséges fiatal szenvedne, hanem úgy, hogy csere matériának nézett ki. Itt nem érzem, hogy ideális lenne a környezet a számára. Nem fogja megkapni azt a támogatást / könnyítést amit a Vikingsnél megkapott, emiatt tartok attól, hogy a teljesítménye is nagyot fog esni. Egyszerűen nincs benne sem jelen, sem jövő az én szememben. (Az más kérdés, hogy FA-n még így is gyakorlatilag kötelező volt elhozni a Cousins projekt meghiúsulása után. A QB ilyen sokat ér, muszáj rá áldozni, ha draftolni nem sikerül. De ez nem jelenti azt, hogy meg lett oldva a kérdés.)

Rosen-hez hasonló QB prospect nem tudom, hogy belátható időn belül mikor lesz újra ilyen könnyen elérhető a drafton. A jövő évi QB class egyelőre nem néz ki jól, és ha beszorulunk egy top10-en kívüli nem ligabottom szintre, akkor 2 év múlva lehet, hogy a franchise-t el kell adni hogy felmenjünk egy olyan jelöltért aki reális eséllyel nem lesz jobb prospect, mint most Rosen lett volna. Szóval szerintem be kellett volna rizikózni Rosent. Belátni, hogy a Lynch projektnek annyi, belátni, hogy Keenum vészmegoldásnak jó, de többre nem, és megragadni a lehetőséget. Az az érzésem, hogy vagy Elway egója nem engedte ezt, vagy pedig túlságosan tartott attól, hogy rövid időn belül a 3. QB kísérlete is befulladhat. Bármelyik is, mindkettő hiba.

Aztán. Ha már nem Rosen, akkor a Broncos 4 tackle-je közül egyetlen egy nem tudta beverekedni magát tavaly a top50 tackle közé. A Bolles projektet nyilván nem szabad 1 év után feladni, de a másik három (Barbre, Watson, Stephenson) sok éve vannak a ligában, egyiknek se volt egy jó éve sem, sőt, többen többször a liga aljában voltak korábban is. Mindehhez guardban csak az a Leary teljesített jól tavaly, akit mindezért jól meg is kellett fizetni. Röviden, tackle nagyon kellene és guard is kellene. Kezdeni is és utánpótlásnak is. Az egész liga OL hiányos, a free agency egy desperacy race a jobb OL-ekért, onnan csak Leary féle áron lehet jó erősítést szerezni, ami az egész falra nézve működésképtelen, túl sokba kerülne.

Az idei draft viszont minden idők egyik legerősebb OL classát hozta. Itt volt az alkalom betankolni olyan tackle-ből, guardokból akik hosszú távra rendbe tehették volna az oline-t. Ami segíthette volna a futást és a QB dolgát is. Rengeteg féle megoldás létezhetett volna erre. Nelson az első körben, vagy ha nem Nelson, akkor második kör elején a top guardok egyike. Vagy top5-ből letrade (volt rá lehetőség) esetén első kör közepe táján jöhetett volna az egyik a másik (első kör végi, vagy második körös) pickkel a másik. Egy tackle, egy guard mondjuk. Ezt a posztot a draft elején évekre meg lehetett volna most oldani, mert második körben is olyan OL-k voltak akik máskor első körösek lennének.

Ehelyett 1/5-ön se nem Nelson, se nem letrade, hanem jött Chubb, egy olyan posztra, ahol van egy Von Miller már az egyik oldalon, és van mellé egy Ray és egy Barrett is, akik közül szerintem Barrettben full time játékosként benne van egy nagyon jó szint. De Ray sem mondható gyengének, csak nem mérhető Millerhez. Mindenki imádja picket, mert Chubb. Hát én nem. A QB húzást ki tudtuk hagyni, de egy pass rushert, amiből van 3 jó is nem? Ráadásul Chubb klasszikus 4-3 DE alkat, úgyhogy nem is passzol teljesen a rendszerbe. Plusz, minél többet néztem őt (őt néztem az egész classból a legtöbbet a Colts opció miatt), annál inkább volt az az érzésem, hogy ő inkább lesz egy fénykorában levő Trent Cole lehet, mint egy Bosa. De ha Von lájkolja, akkor ki vagyok én, hogy ne higyjek neki. De ha jó lesz akkor is egy olyan posztra jött, ahol van egy szerintem egy olyan játékos, akit sikerült eddig "radar alatt tartani", de amúgy nagyon jó (Barrett), akit ügyes GM-kedéssel, idény közben "bargain áron" itt lehetett volna tartani. Így viszont biztos hogy el fog menni jövőre, és máshol lesz jó. 😕

A Sutton pick sem tetszik. Szegény ember Demaryus Thomas-a, aki nem is gyors, nincsenek is olyan fizikális adottságai, és route-ot futni sem tud. Egyet jól possession receiverként a szélen, RZ-ban contested catcheket begyűjteni. Ez ugyan nagyon hasznos lehet - bizonyos csapatoknak. Ahol van hozzá QB is. Megatronnak, Green-nek, a fiatal Bryant-nek "akárhova" oda lehetett dobni, de már DT-nek sem lehet. Suttonnak még kevésbé. Bizonyos szintű pontosság, precízség nélkül nem lehet őket igazán kihasználni. Még Newton sem igazán tudott kihasználni egy Kelvin Benjamin-t. Én nem látom, hogy ez az offense Keenummal majd hogyan fogja tudni kihasználni Suttont, amikor DT kihasználása is kihívás lesz. Sutton maximuma nálam kb. Fowler jelenleg, akit szinte "ingyért" itt lehetett volna tartani. DT pedig szerintem fizikálisan még bírja, nem látom rajta a lassulás jeleit, Játszani is akar még. Vele jövőre ki lehetett volna még terjeszteni 2-3 évet és - már jóval olcsóbban mint a korábbi gázsija - pár évig még megoldotta volna a posztot. Sanders utódja pedig papíron itt van a rosteren, csak tavaly lesérült. Hova rohanunk az utód húzással hosszú évek leggyengébb WR classában? És még ott van Sunshine is, akinek szerintem megint csak két baja van: nem jut neki elég snap és nincs QB aki ki tudná hozni belőle ami benne van. És akkor a nagyon-nagyon mély RB classból is pont egy "lehasznált veteránt" hozunk el, és elengedjük C.J.-t, aki, ha egészséges volt, egyedül jelentette szinte az offense-t tavaly.

Nekem draft előtt bármelyik irány megfelelt volna a következő kettőből: vagy kockáztassuk be a QB-t és ha kell üljön Keenum mögött 1 (akár 2) évet ha kell. Vagy menjünk rá a smashmouth focira, durvázzuk fel a támadófalat, és hozzunk egy Zeke + Dion Lewis féle one-two pounch RB párost. Vagy futóból elég csak egy Dion Lewis féle is, ha marad C.J. és Booker. Egyik irányt sem láttam.

Úgyhogy hoztunk egy valószínűleg nagyon jó és néhány jónak ígérkező játékost, de többnyire olyan posztokra ahol eddig is jók voltunk. Ezt tudom értékelni, mert fontos az utánpótlás és a cap karban tartása. Csak éppen szerintem jelenleg megoldható problémák lettek volna házon belül is a közeljövőre nézve, miközben az "igazi" problémák megoldására nem tettünk kísérletet sem.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
4/113 Desaun Hamilton WR Penn St.
Black_Adder
Desaun Hamilton WR
Általános Doktor
DaeSean 😊
Japánban jó volt így is
Wyatt
DeSaun, Deshaun, Dashaun, Da'Shawn, DeShawn, DeSean, DaShon, DeShon, DaeSean...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Orlando Franklin visszavonul.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Akit esetleg érdekel, az itt megnézheti a PFF értékelését is a draft classunkról:


spoiler: ők egy kicsit kevesebbet látnak bele Chubb-ba, mint mindenki más a médiában, de összességében ők is nagyon dicsérik a draftunkat.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 670 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nem mintha sokat jelentene, de azért örömteli, hogy a walterfootball.com szerint a mi draft classunk lett a legjobb idén:
 walterfootball.com/draft2018awardsbestclass.php
Általános Doktor
Azota is szaggatjuk itt az instrángot, annyira felizgultunk ettől a package-től. Amúgy nem lenne egy rossz keretünk, ha lenne stáb, aki tudna velük mit kezdeni. Ami biztos, az 53-ba nem fog minden kedvenc játékosunk elférni, egész biztosan lesz szurkoló számára fájdalmas döntés a keretszűkítésnél. Ray, Sunshine, Janovich, Garcia – nem lepődnék meg, ha nem lennének kereten. Nyilván ez még korai, de az egyszeri szurkoló már csak ilyen, állítgatja össze a rostert unalmában.
Egy biztos, megvan az előszezn kedvenc irányítója, az idei Sloter-nagydíjas Chad Kelly lesz. Ha lesz három ügyes negyede, én bizony kardoskodni fogok érte tét nélkül. Kifejezetten örülök, hogy kereten marad és látni fogunk belőle. Lynchnek adunk még egy lehetőséget. Első körösként szerintem ez rendben van, bár most már nehezebb az útja, eddig csak Siemiant kellett volna legyőznie a kezdőért, most Kellyt a cseréért. Annak igazán örülök, hogy úgy kezdjük meg Manning után először az edzéseket, hogy nincs vita ki a kezdő QB. A

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nem mintha sokat jelentene, de azért örömteli, hogy a walterfootball.com szerint a mi draft classunk lett a legjobb idén:
 walterfootball.com/draft2018awardsbestclass.php

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4/113 Desaun Hamilton WR Penn St.
Black_Adder
Desaun Hamilton WR
Általános Doktor
DaeSean 😊
Japánban jó volt így is

több mint 5 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 975 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
4/113 Desaun Hamilton WR Penn St.
Na megkaptam a slot receivert, akit a 3. körben akartam. A szokottnál is több fogadkozás van, hogy ez mekkora steal lesz, az új Sanders, máris kezdő slot receiver (mondjuk Sanders nem slot, de adottságai alapján az is lehetne). Akárhogy is, ha a saját szűrőmön is átjön egy pickből a hype az többnyire jót szokott jelenteni. Na most nem tudom mindez mit jelent Hendersonra nézve, de az kisebb baj, ha hirtelen túl sok jó játékos lesz egy posztra, mintha nincs állandó WR3. Szóval bizakodó vagyok. Ráadásul a Senior Bowlon figyeltünk fel rá mindenki illesszen be egy kedvenc Broncos edzéses poént , szóval ha optimista vagyok, pontosan tudjuk mire váltottuk a picket.
A
Black_Adder
PFF 2018 NFL DRAFT GUIDE

Desaun Hamilton WR
2017 GRADE: 85.2 POS RK: 11
OVERVIEW:
• Led all FBS receivers with a deep catch rate of 73.3 percent in 2017.
• Gained 845 yards from the slot last season, 8th-most among FBS WRs.
• Attacks the ball in the air. Caught 61 percent of contested targets, 22ndbest
in the nation.
• Savvy route runner. Varies the speed of his routes and knows how to set
up defenders.
• Uses his hands well down the field to create late separation.
• Understands timing of route concepts and how to work off other WRs.
Excellent week of practice of the Senior Bowl, where he ranked third
among wide receivers in 1-on-1 PFF grading.

😀😀😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'