Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 972 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Kellett Jose ide?
Janek
Igen, ment Nelson, kell a depth

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 564 — Apu ökölbeszorított keze
Kellett Jose ide?

több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 665 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Ennyi WR-t. És még ez is 4. körös, nem lesz kirúgva azonnal.

Ezek után nem lepne meg ha szeptemberig jönne egy WR trade.... (DT?)
peterk2005
Itt kellett volna eredendően wr-t hozni, a kettőben meg CB-t. Félek Sunshine-nak annyi nálunk, de ha McKenziet kereten látom augusztusban, akkor denevérré változtatom magamat...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ennyi WR-t. És még ez is 4. körös, nem lesz kirúgva azonnal.

Ezek után nem lepne meg ha szeptemberig jönne egy WR trade.... (DT?)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 664 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
még egy WR, DaeSean Hamilton, Penn St

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 770 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
A maradék pickjeinknél pedig remélem h jön egy LB, valamint én úgy érzem h Kyle Lauletta (QB) is a kiválasztottjaink között lesz, remélem ugyanakkor h csak az utolsó picknél.
Általános Doktor
Az LB jött is. Méghozzá szerintem nem is rossz.

Lauletta viszont megy New York-ba 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sutton amúgy pont abban lehet jó (Red zone) a benga termetével és atletikusságával, amiben az O évek óta nyomorék...

*Fowler, mint leghasználhatóbb No3. WR amúgy már maciföldön van, szóval kellett egy legit WR a csapatba a sok töltelék mellé

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ne már, mért kell mindig felemelni azt a nyomi érmét az asztalról, hogy megnézd a másik oldalát is? 😊

Ha már CB, a jó öreg Harris magasságából adódóan főleg slot-ban fog védekezni mint eddig, úgyhogy Talib helyett majd Roby fogja a benga No1 WR-eket fogni valószínűleg. 2 top corner mögött hozott egy egész jó szintet (jó pár hibával), de szerintem annál följebb már gyenge lesz. Szerintem nem a 3. CB miatt fog fájni a fejünk jövőre....

több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 665 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
WR vs CB.
Szerintem egy 3rd CB többet játszik mint egy 3rd WR. Főleg hogy nem slotba hanem számokon kívülre jött egy n+1ik
Ezen kívül 3rd WR nélkül lehet csinálni game plant, de ha Langley lesz a 3rd CB azon meccsek fognak elmenni.
Nem azt mondom, hogy nem válhat be vagy nem fog beválni ez az elosztás se, de nálam biztos fordítva voltak a prioritások. Aztán lehet az FOnál Sutton jobban kiemelkedett a WR classból mint Joshua Jackson a CB classból vagy 3. körös WR-ben volt gyengébb a felhozatal vagy ezer másik ok magyarázhatja a döntést, ami magyarázat nélkül is elfogadható.

Egy 1000 touchon túl lévő RB-nek viszont semmilyen körülmények között nem tudok örülni. Ha 4 évet játszik már szerencsésnek mondhatjuk magunkat. Az a 3. körben nagggyon kevés. Kicsit kisebb kicsit savanyúbb Montee Ball, jeee....

De mindegy, értelmesnek tűnő pick is mehetett volna félre. Neki legalább nincs magasan a küszöb a korábbi Elway második napos RB pickkek történelme okán...
Black_Adder
Csak a tényszerűséget rögzítve, 2012-től Elway korai rb draftjai: Hillmann, Ball, Booker, Freeman, plusz adjuk hozzá Henderson. És 2012 óta egyetlen futó tett hozzá a csapat játékához, a most elküldött, még bőven használható udfa CJ Anderson. Váljon be Royce, és ezt a listát elfelejtem. De amint írtam,
szkeptikus vagyok. De övé a pálya. Elway addig húz RB-t magasan, amîg nem jön be, úgy látszik. Ugyanazt a gittet rágjuk évek óta.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
WR vs CB.
Szerintem egy 3rd CB többet játszik mint egy 3rd WR. Főleg hogy nem slotba hanem számokon kívülre jött egy n+1ik
Ezen kívül 3rd WR nélkül lehet csinálni game plant, de ha Langley lesz a 3rd CB azon meccsek fognak elmenni.
Nem azt mondom, hogy nem válhat be vagy nem fog beválni ez az elosztás se, de nálam biztos fordítva voltak a prioritások. Aztán lehet az FOnál Sutton jobban kiemelkedett a WR classból mint Joshua Jackson a CB classból vagy 3. körös WR-ben volt gyengébb a felhozatal vagy ezer másik ok magyarázhatja a döntést, ami magyarázat nélkül is elfogadható.

Egy 1000 touchon túl lévő RB-nek viszont semmilyen körülmények között nem tudok örülni. Ha 4 évet játszik már szerencsésnek mondhatjuk magunkat. Az a 3. körben nagggyon kevés. Kicsit kisebb kicsit savanyúbb Montee Ball, jeee....

De mindegy, értelmesnek tűnő pick is mehetett volna félre. Neki legalább nincs magasan a küszöb a korábbi Elway második napos RB pickkek történelme okán...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 938
 www.youtube.com/watch?v=V06fFR9sSAo

Ismerkedjünk 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyenként nekem egyik pickkel sincs bajon. A RB class olyan mély és olyan sok féle futó van, hogy csak ízlés kérdése, hogy kinek ki tetszik és mit vár el a futójától, szinte mindegy, mert szinte mindegyik jó húzás lehet önmagában. RB-re szükség volt, bár ez a helyzet nem volt kötelező. Nálam simán belefért volna az is, hogy C.J. marad és egy UDFA-t próbálunk találni az utódjaként. Elway inkább draftolni akart egyet. Hát legyen. Csak ne lett volna annyi első/második körös mellényúlás pont RB poszton már....

Sutton amennyit meg tudok ítélni belőle jó játékos. Csak itt is az egész játékospolitika zavaros nekem. Adott egy DT, Sanders páros, amelyik kezd benne lenni a korban, de még mindig nem sok csapatnak van ilyen párosa. És melléjük szerintem az egyik legjobb depth elkapó társaság volt itt a Sunshine, Bennie Fowler, Latimer hármassal. Erre hozunk egy Henderson-t tavaly, ami még oké is lenne. De aztán egy újabb magas pick WR-re a következő évben? Szerintem - hangsúlyozom szerintem - Sunshine-ban és Bennie Fowlerben is bőven több van/volt, mint amit ki tudtuk belőlük eddig aknázni. Azt várnám, hogy őket építsük fel, nem azt, hogy hozzuk a nyakukra a további játékosokat, ráadásul magasan húzva. Így csak elveszik a Sunshine-ban/Fowlerben levő potenciál. Vagy majd mások fogják kiaknázni. 😕

A CB húzást, nem húzást, kit húzást egyelőre nem akarom véleményezni, mert CB poszton olyan káosz van a fejemben azzal kapcsolatban, hogy kit miért ki, hova és mikor húzott, és én előzetesen kit mikor és miért vártam, hogy a) vagy az egész média elemző szakma félrement idén, vagy b) olyan történetek vannak a háttérben amiről csak a csapatok tudtak, vagy c) egyszerűen a 2.-5. körös prospectek annyira egy tierbe tartoznak, hogy nincs képességbeli szakadék sehol, és egyszerűen az dönt, hogy IRL kit melyik csapat hogyan értékel az adott rendszerbe fitnek vagy éppen nem fitnek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 972 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nekem nincs különösebb gondom a Sutton pickkel, nem reach (sokan első kör végére várták, sőt egyesek szerint a legjobb WR a classban és a kör egyik legnagyobb stealjté fogtuk vele) és nem is gondolom h Henderson helyére jönne, ő szélen fog játszani és a RZ-ben fog segíteni, míg Carlos ha észhez tér, akkor a slotban lesz upgrade. Szal egyáltalán nem rossz pick ez.

Ugyanakkor bent volt még Joshua Jackson (CB), akit szintén az első körbe várták, talán még többen is mint Suttont | én is | . Személy szerint jobban örültem volna ennek a picknek, ugyanakkor azért nem tudom feltétlen hibának értékelni, mert kívülről nagyon hasonló a két szitu (WR-CB állományunk), belülről biztos h pontosabb képet látnak, így könnyebben tudtak dönteni:
- van két átlag feletti kezdő (Thunder és Lightning; Harris és Roby)
- egy tavalyt draftolt üdvöske (Henderson; Langley) | McKenzieről jót vagy semmit |
- valamint egy idősebb, de még mindig fiatal, potens játékos (Sunshine; Brock)

Ha ehhez az alapállapothoz hozzávesszük, hogy a két top WR-ünk öregebb, valamint azt h a CB sor épp az első körben kapott egy kis segítséget Chubb és a passrush erősítésével, akkor már inkább a WR felé billen a mérleg. Lehet h ennyi döntött, összességében el tudom fogadni.

Az RB pick várható volt, én nem ismerem annyira a tagot, ha @Heisman Trophy -nak van insider infója, azt ne tartsa magában. A PFF szereti mindenesetre:
Freeman may be one of the most underrated backs in this draft. His 2015 season was spectacular and that overall PFF grade of 92.4 tied for the best single season grade of any back in this class. His 2017 season was a significant bounce back year for him despite some horrible blocking at times from the Oregon offensive line. He caught 80-of-89 passes thrown his way over his college career and is one of the most effective receivers in this running back class.

A CB pick pedig szintén várható volt és vissza is utalnék az első gondolatmenetre, annyival kiegészítve, valszeg Elwayék boardján több minőségibb CB volt, mint WR. szerk: Isaac Yiadom-ról magáról pedig még annyi jutott eszembe h őt a senior bowlon láthattuk közelről.

Én nem vártam OL embert ma, főleg azután h a potensebbek mind kimentek előlünk, szal ezt egyáltalán nem élem meg csalódásnak.

Egyrészt sztem max 1 hely kiadó a falban jövőre (RG), másrészt erre az egy helyre van 4 ember bubbleben: Garcia, McGovern, Watson (Elway jelezte h kipróbáljuk itt, ha már garantált lett a fizuja 😀 ), valamint J.J. Dielman. Utóbbiról lehet h nem hallott mindenki köreinkben, pedig nagyon bejött nekünk az előző drafton, csak a Bengals elvitte előlünk az 5. körben.
Vance ódái következnek:
“J.J. Dielman was a guy that we coveted in the draft. That Utah line that came out a year ago had four guys drafted. All four of those played, except for J.J. because he was injured a little bit and went to Cincinnati on [its] practice squad. The rest of those guys played. They were all drafted. That was the best college line in football. He was a great leader in college. You asked all of those kids who would you take with you from your college O-Line, it was always J.J. Dielman, and he was the lowest-drafted guy. From a leadership standpoint, he was the guy. That’s important when you’re a center. He’s played guard and he’s also played tackle as a sophomore in college. I’m looking forward to getting him on the field because he was a guy that we really, really liked. We tried to get him a couple of times out of Cincy during the year. We failed the first time, but got him to us the second time. Him and Bolles are really tight. That’s always a good thing to have one of your buddies there that can push you behind the scenes to be a better player. We’re excited about him. Again, he’s played center, he’s played guard and he’s also played some right tackle. We’re excited to see what he can bring.”

Azt majd elfelejtettem, hogy a 3 játékos közül egyikre se mondta rá senki h ordas reach lenne. Már pusztán az is jó, hogy végre nem akartunk sokkal okosabbaknak lenni mindenkinél...


A maradék pickjeinknél pedig remélem h jön egy LB, valamint én úgy érzem h Kyle Lauletta (QB) is a kiválasztottjaink között lesz, remélem ugyanakkor h csak az utolsó picknél.

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 664 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Royce Freeman (?)
Nagyon nagy Oregon drukker vagyok, (imádom a kacsákat, mint Anaheim) én örülök mondhattok akármit 😀
Heisman Trophy
No akkor, mit lehet tudni a paliról?
Zalán
FR korában egyből be is robbant, sokat hozott a Ducksnak a playofft hozó szezonjában, Mariota mellett, de kikaptunk a Buckeyestól. Mariota után nem olyan jó a csapat, de stabilan megmaradtak a yardjai (kivéve 2016, sérülés). Rekordok, stb, jól játszott, Mariota után igazából ő volt a fő sztár. Nagyon örülök neki 😊

baggiot kérdezzétek amúgy inkább 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
mára várok még egy TE picket, aki pontosan annyit tud mint az összes többi rosteren lévő vagy mint az összes TE, aki Julius Thomas óta megfordult nálunk. Majd lesz évenként 10 elkapása meg <100 snapje.

A másik 3 pick viszont még akár jó is lehet.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 665 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Royce Freeman (?)
Nagyon nagy Oregon drukker vagyok, (imádom a kacsákat, mint Anaheim) én örülök mondhattok akármit 😀
Heisman Trophy
No akkor, mit lehet tudni a paliról?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 664 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Royce Freeman (?)
Nagyon nagy Oregon drukker vagyok, (imádom a kacsákat, mint Anaheim) én örülök mondhattok akármit 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Sutton:
Magas számokon kívüli elkapó. Barátkozzunk a gondolattal hogy Sanders vagy DT megy jövőre, és Sutton veszi át a helyét. Kicsit azt is jelenti nekem, hogy a házi kedvenc sunshine sem fog több lehetőséget kapni. Mérsékelt tetszést váltott ki belőlem.
 twitter.com/MattHarmon_BYB/status/987348546021015557

Freeman:
Ez egy Montee Ball pick. Egy RBnél szvsz kifejezetten hátrány a sok egyetemi carrie, az FO viszont úgy látszik pont ezt szereti. Persze Ballal az volt a baj, hogy alkesz volt nem az hogy sokat futott, de ettől még nagyon nem tetszik ez a pick.
És nem is vagyok benne biztos, hogy jobb mint CJ. Persze fiatalabb meg olcsóbb, csak nehogy híg legyen a leve...

Yiadom:
Hát, ha már QB-t nem akartunk, akkor nála jobb CB-t is találtunk volna korábban. ST-be jó lesz, csak kéne hogy 3rd CB-nek is előlépjen. Ha Freemant Ballhoz hasonlítottam, akkor őt Websterhez. Aki tavaly hiányzott nagyon, szóval warm welcome, csak 2/40-ben nagyobb választék lett volna.


Felemás érzések. Egyik pick se túl sexy nekem, de 2-ben látom a koncepciót. Sőt a koncepciót Freemanben is látom, egy nagyobb gyorsabb Anderson, csak egyrészt nem hiszek benne hogy jobb lesz, másrészt az RB annyira 3. napos / udfa dolog nekem. És az sincs mint Bookerrel, hogy sokkal korábbra várták.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 938
Sutton pick érthető szerintem. Ez a srác az első körbe volt várva bőven, nagyon termékeny elkapó lehet szóval én örülök. Az utána lévő 2 pickről nem tudok nyilatkozni mert nem ismerem őket. Kicsit aggódom hogy mi lesz a támadófallal, bízom benne, hogy találunk egy hátsó körös tehetséget
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 665 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
kicsit kezdem úgy érezni, mint ha a tavalyi draftot akarjuk kijavítani.
- Ott második kör DE - nem is Ray-jel mi lesz, hanem Walkerrel mit akarunk?
- Harmadik kör WR, most ráhúzunk rögtön a kettőben, nem beszélve McKenzieről
- Harmadik kör CB, őrá is ráhuzunk. De akkor miért nem Jackson?
- 6. kör RB. Az ott oké, most ráhúzunk a kettőben.
Miközben az LB sort évek óta ignoráljuk, a falunkon meg ne csodálkozzunk, hogy úgy néz ki, ahogy.
Oké, minden húzott posztra kell ember, fanyalogni sem akarok, ezek a palik jól néznek ki a highlights videóikon. Nekem korai volt a WR, főleg úgy, hogy voltak benn papíron innen jobbnak tűnő játékosok is. A sokadik második napos RB-je Elwaynek, és ezzel már előítéletes vagyok. Annak örülök, hogy a qb posztot elfelejtettük idénre.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
avabroncos Denver Broncos 13 — avabroncos
de legalább nem QB .... 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
day2 rb 😒

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 665 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Courtland Sutton WR. (Rudolph benn volt, a benga CB is) - Nem RB, ennek örülök, és nem QB. De tavalyról van egy Carlos Hendersonunk, akiből semmit nem láttunk még, pedig a drafton nagyon dicsérték. Persze kellett WR, de CB-nek, LB-nek jobban örültem volna.
Olvasgatva róluk, és ha már, akkor inkább Kirk... De még nem csesztük el a draftot.
Ha Izsiah ettől kiszorul az 53-ból, akkor örülünk.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 770 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Nah Sutton érkezett. Örülünk? Bevallom túl sokat nem tudok a srácról.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 665 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Rayt sem minősíteném tölteléknek. a sérülései befolyásolták eddig, és a kaotikus csapatépítés. simán kifuthat egy probowler idén neki. Ez egy nagyon brutál d-line lett újra. elwaynek eszébe jutott, hogy o nélkül nyertünk SB-t. Ha nem tud épkézláb irányítót hozni, akkor rápakol a d-re. Nekem tetszik ez a gondolat.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”