Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Pár random gondolat, még nem tudom összeszedni őket rendszerbe

Szerintem nekünk nem tetszett Allen és Rosoen. Allent amúgy lehetett sejteni, csakhát annyira azok voltak az erősségei amit eddig Elway keresett, hogy nem lehetett benne biztosra menni. Rosent nem tudom miért húzták ki.

De azt hiszem egy olyan QB, akiben nem igazán bízik a vezetőség, és bye default a csereposztért küzd első évben (ez nem zárja ki, hogy kezdőként végez a TC-n), na nem a legjobb alapja a QB nevelésnek. Nem azt mondom hogy nem hibáztunk, könnyen bizonyulhat hibának hogy nem bíztak eléggé Rosenben vagy Allenben. Vagy hogy túlságosan bíztak Keenumban vagy Lynchben.

De ha ezek már adottak voltak, akkor a mostani tudásunk szerint a legjobban választottak. Egy EDGE-nek összehasonlíthatatlanul nagyobb impactje van, mint egy guardnak vagy RB-nek, arról nem is beszélve hogy egy RB-nél már a 10 éves pályafutás 4 éves prime-mal is szerencsésnek mondható, egy EDGE-dzsel ennél hosszabb távra tervezhetünk ha tényleg beválik és ha nincs sérülés a legjobb évei is tovább tartanak mint egy RB-nél. (tudom hogy nem volt bent Barkley)

A középszarság persze most benne van a pakliban. Értelmes QB nélkül nehéz. Jelenleg van egy 1 year wonder egy bust, akiben akkor még lehet hogy bízunk meg egy Mr. Irrelevant. Korábban azt írtam, hogy igazából összesen 3 lényegi döntés számít ebben az offseasonben
- VJ marad-e: Maradt
- Ki lesz az 1/5: Chubb
- FA QB beválik-e: Keenumon a világ szeme

Most ezek után, hogy nem QB jött, azt mondom, hogy rövid távon csak Keenumon múlik. Ha ő nem válik be, akkor bukik VJ, de tán még Elway is, bár szerintem Ellisnek nincs akkora töke, de akkor is egy középszar szezon után rebuilding jön.
Chubb olyan szempontból (is) jó pick, hogy ő akkor is ugyanolyan hasznos, ha 1-2 éven belül elmegyünk egy teljesen más irányba. Ha QB-val bukik meg a csapat, az a pick ment a kukába.

Van még pár dolog ami eszembe jut Chubbról. Ez egy olyan pick, amire nem draft után mondjuk, hogy mindig is őt akartuk, hanem draft előtt is. Oké draft előtt kit nem, de én legalább is draft előtt is elhittem Elwaynek, hogy örülne neki csak nem hiszi hogy bent lenne. (ez alapján is tippeltem a QB csúszást, meg hogy nem tetszik nekünk mind a 4 QB, hisz akkor miért gondolnánk, hogy nem viszik őket Chubb helyett)

 twitter.com/TroyRenck/status/989710540766199808
 twitter.com/TroyRenck/status/989710748182921217

Negatív hatás(?)
Ray twittere privát lett
https://twitter.com/stingray56
Nem az a negatív, hogy nem tudjuk olvasni, hanem hogy vajon mi miatt. Neki most csökkentek az esélyei a hosszabbításra.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Tök őszintén és minden irónia nélkül. VJ-vel az élen tényleg lehet abban hinni, hogy 5–11 és 9-7, ne adj Isten 10-6-nál jobb eredményt érhetünk el, komoly tényezők lehetünk az Afc-ben? És a 11-5-től felfelének Keenum a gátja, Rosennel viszont reális? Mert én nem tudok abban hinni, hogy VJ surprise robbant. A második év középszer eldőlt azon a reggelin, amikor kidumálta magát. Ne legyen igazam. A 9-7, 10-6-tal az a baj, hogy VJ a nyakunkon marad. Én jövőre is top10 draftot várok sajnos, és egy jó keretet egy új stábnak. Mayfieldnek azért tudtam volna örülni, mert az hozott volna valami más őrületet, amibe kapaszkodni lehetett volna. Ma lesz újabb három kölykünk, ezek nagyon értékes emberkék lehetnek, ha Elway tudna második napon draftolni. Talán most Kubes segít neki. Én azon vagyok, hozzunk inkább olyan talenteket, akiknek nem az első évükben kell bizonyítaniuk, akik egy jövő csapatának gerincét adhatják. Töltsük a rostert bpa alapon. Ofal, LB, CB, WR posztra várom ma a legjobbakat. Megint voltak váratlan húzások, sokan benn vannak még, akiket az első körbe vártak az okosok. Jobban ismerhetjük a kevésbé fókuszban lévő játékosokat, mert edzettük őket. Hagyjuk a qb-ket idénre. Nem tudom ki ez a Rudolf. De, hogy mi nem tudunk qb-t nevelni, az biztos.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Én Chubb-nak örülök, csak igazán attól félek, hogy a Kínommal megint csak a középszar szintig tudunk elmenni (6-10 és 10-6 közé), akkor az minimum 2 éves elköteleződést jelen az mellett a középszar szint mellett. Most viszont lett volna esélyünk egy draft class top10-be várt 4 QB-jából 2-t is kihúzni, amire a középszar szinttel csak nagyon drágán lehet esélyünk máskor...

Ha beválik Kínom, akkor persze nincs gond, ha bűnszar lesz, akkor csak az lesz a gond, hogy elpazarlunk a D éveiből 1-et, de akkor húzhatunk QB-t, én tényleg csak a középszar szinttől félek...

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Rosen mentalitása nálunk semmilyen problémát nem okozott volna szvsz. Ez az öltöző elbírja a nagy arcokat.

Amúgy nem volt félrebeszélés. aki tetszett QB már kiment előbb, hoztunk egy BPA-t. Hogy ez jó döntés volt-e majd kiderül, egyrészt Rosen fr. QB lesz-e (vagy Allen) másrészt Keenum (vagy Lynch) mire viszi nálunk, harmadrészt (ettől félek legkevésbé) Chubb karrierje.

Rosennek örültem volna jobban, de azért is mert az azt jelentette volna hogy az egyik olyan QB csúszik le hozzánk, akiben bízunk. Ez így nem a legjobb forgatókönyv, de ezt a passrusht várhatóan még sokáig élvezzük majd 😊

| Azért ha 2/40-ben még bent lenne Rudolph nem haboznék |
Black_Adder
Nekem is ez jutott eszembe, hogy 2/40-ben vinni kéne Rudolph-ot. Adnám nagyon. Szerintem van potenciál a srácban.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Lecsó Denver Broncos 2 972
Örülök Chubbnak, és ahogy a FB-on láttam, Miller is. 😀
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Rosen mentalitása nálunk semmilyen problémát nem okozott volna szvsz. Ez az öltöző elbírja a nagy arcokat.

Amúgy nem volt félrebeszélés. aki tetszett QB már kiment előbb, hoztunk egy BPA-t. Hogy ez jó döntés volt-e majd kiderül, egyrészt Rosen fr. QB lesz-e (vagy Allen) másrészt Keenum (vagy Lynch) mire viszi nálunk, harmadrészt (ettől félek legkevésbé) Chubb karrierje.

Rosennek örültem volna jobban, de azért is mert az azt jelentette volna hogy az egyik olyan QB csúszik le hozzánk, akiben bízunk. Ez így nem a legjobb forgatókönyv, de ezt a passrusht várhatóan még sokáig élvezzük majd 😊

| Azért ha 2/40-ben még bent lenne Rudolph nem haboznék |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Én sem vagyok csalódott, sőt. Ahogy olvasgattam az elemzéséket Chubb az egyik legnagyobb tehetsége az idei class-nak, úgyhogy rosszul semmiképpen sem jártunk.
Mondjuk én Rosen-t lehet bevállaltam volna, de bízom benne, hogy Elway nem ok nélkül nem húzta ki. Kíváncsian várom a mai választottakat.
Ja és persze Isten hozott Bradley! 😉

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Hello Csabi. Sem nem ujjongok, de rossz érzèseim sincsenek. Érthető, ha Rosent és Allent benn hagytuk. Nekem már az öröm, hogy Elway belátta, nem kell minden colos qb-t begyűjtenünk. Nelsonon talán lehet tűnődni, a falunk hosszútávon vegetál. De ha meg ő jön, akkor Chubbon merengünk. Én a 2019-es csapatra gyúrok, qb-t jövőre is húzhatunk magasan. 😊 Ha már így döntöttünk, akkor nagyon remélem, hogy a második-harmadik körökben sem qb-t húzunk. Most már menjünk a Keenum-Lynch-Kelly hármassal, hátha valaki robbant. Kik maradtak mára számunkra érdekes gyerekek? Ez még akkor is érdekes, ha tudjuk, a másodikon Elway botrányosan szar

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ezek után kurvára remélem, hogy Kínom beválik. Nem Chubb-al van a bajom, jó pick lesz valszeg, de ott volt 2 potenciális QB hosszú távra...
StormST
Allennél Lynchnek is nagyobb esélye van h beváljon még most is. Persze láttunk már csodát, de én amit láttam belőle az a gigabust illusztrációja, nagyon-nagyon-nagyon meglepne ha valaha nfl átlag QB lenne, nemhogy elit.

Rosen már más tészta, ő fr. QB-nak néz ki, de elég sok egészségügyi gondja volt (váll, agyrázkódások), a mentalitását is sokan köpködték, egyrészt az arca miatt | ami sztem az nfl-ben nem gond, feltéve ha jó vagy | , másrészt sokan megkérdőjelezték az elkötelezettségét az nfl iránt. Valahol megértem h nem akart Elway rizikózni ennyi redflaggel az 1/5-ön, amikor van egy várhatóan nfl átlagot hozó QB a rosteren és ki lehet választani egy előzetesen minimum probowlernek látszó edge rushert.

Pár napja am kiszivárgott, hogy a boardunk teteje így néz ki (utólag valósnak tűnik):
Mayfiled/Darnold, majd Chubb, nélkülük letrade.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
Ezek után kurvára remélem, hogy Kínom beválik. Nem Chubb-al van a bajom, jó pick lesz valszeg, de ott volt 2 potenciális QB hosszú távra...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Örülök h nem kapkodtunk és miután kiment a két QB akit előzetesen bírtunk, rámentünk a szerintünk legjobb nonQB-ra. | én innen a fotelből Rosennek is örültem volna, de ezek szerint a vállsérülése, az agyrázkódásai, valamint a mentalitása elriasztott minket | .

A Von Miller, Chubb, Ray, Barrett négyes ligaelit passrush lesz, kérdés nélkül.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
A lényeg, a négyből kettőt vinnék, az egyik tuti busz lesz, a másikból még lehet valaki. Ha mind a kettő bejön, akkor az egyiket eladom sok pénzért
Zalán
Nincs is jobb, mint egy QB controversy-vel kezdeni az embernek...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A lényeg, a négyből kettőt vinnék, az egyik tuti busz lesz, a másikból még lehet valaki. Ha mind a kettő bejön, akkor az egyiket eladom sok pénzért

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 940
Más nem fog elmenni Darnold mellett 😛
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A friss hírek szerint Mayfield a legesélyesebb az 1/1-re 😕 (persze ez lehet ködösítés is)
Vonster
Én a Browns helyében kihúznám 1/1-en Mayfieldet, 1/4-en pedig Darnoldot ismerve a történelmi tradícióikat.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 940
A friss hírek szerint Mayfield a legesélyesebb az 1/1-re 😕 (persze ez lehet ködösítés is)
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Tebow-féle.
Értsd, a szurkolókra gyakorolt hatást illetően a személyiségét figyelembe véve. Nem gondolnám, hogy bármely más aspektusban össze kellene és lehetne hasonlítani a két embert. Annyit írtam, azért bírnám a palit itt, mert történne valami a nagy coloradoi nihilben.
Tudom mit éltem át egy ennél sokkal rosszabb passzban lévő csapatnak szurkolva, amikor TT megjelent.
Másban egyelőre nem tudok bízni az elkövetkező szezonban, bármekkora is az önmagunkkal megbeszélt holtszezoni optimizmusunk. Mayfileddel találnék valami motivációt. Persze Keenum fog kezdeni, bármi is legyen. Wilsonizmus itt nem lesz. De kíváncsi lennék, hány vereség után és mikor szerelnék fel a denveri szurkolók az óriásplakátokra Mayfiled kölyök csapatba követelését.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát Mayfieldről mondjuk nekem pont nem Tebow ugrik be - elképzelni is furcsa abban a híres imádkozó pózban 😀 -, de nekem is tetszik a srác. Nem is a technikája, mozgása, stb. - azt majd ha NFL-ben látom megmondom mit gondolok róla -, hanem az egyénisége. Ide most egy érettebb, nem érzékeny lelkű QB kéne, akinek 3 gyengébb meccs után elmegy az önbizalma és lejtőre kerül a karrierje, mert itt nem látom azt a szakmai stábot amelyik sikerrel tudna pátyolgatni egy érzékeny lelkű projektet. Ide olyan QB kell most aki 3 gyenge meccs után csak még jobban felszívja magát, ott alszik az oltözőben is akár, és csakazértis megmutatja. Mayfieldben a cockyság mellett ezt a fajta "ha kidobnak az ajtón visszajövök az ablakon mert nekem bent a helyem" hozzáállást érzem.

Hozzátéve, hogy Ryan Leaf is nagyon magabiztos és picit hasonlóan cocky volt annak idején, és tudjuk mi lett annak a vége. 😊 De Leaf úgy volt cocky, hogy amikor jött a baj, feladta, belesz*rt és mindenkit hibáztatott maga körül. Mayfield nem ilyen, ettől nem tartok. Viszont ha ő jön, lesz Talibnak utódja a pályán. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Egyetlen pickre tippelnék:
7/256. Mr. Irrelevant

Egyébként pedig ami biztos, az nem lesz, amit akármilyen és bármilyen fórumon a szurkolók megtippelnek. A GM-ek fejében egész más jár, mint a miénkben. Majd szépen feljön 1/2-re vagy 1/4-re gy olyan csapat, amelyről az egész idény alatt szó sem volt. Nagyon elrontani azért ezt nem tudjuk. Én csak akkor leszek csalódott, ha Allent húzzuk. De igazából ez is csak a közhangulatnak köszönhető. Simán lehet, hogy a harmadik lóbaszó qb beválik Elwaynek és korszakos játékossá válik, és egy jó arcot ismerhetünk meg benne.
A vágyam persze nekem is Mayfield. Ezt sem tudom indokolni nagyon. De a pali magával ragadó, olyan Tebow-szerű mágiát vizionálok, ha ő jön. Ha már jó csapatunk nincs edzők hiányában, legalább dobjunk egy követ az állóvízbe.
Persze Harris megmondta, nem kell ide QB, Keenum belopta magát. Részemről ez is oké, de akkor kérnémszépen tőle, ha már nyerni akarunk, legalább a mérkőzések szünetére úgy forduljunk, hogy van még értelme beszélni az adott mérkőzésről...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Bold predictions (tudom hogy nyomokban ellentmond az előző tippemnek):

0.) Rosen viszi majd legtöbbre a QB classból (azért 0. mert ez nem nagyon derül ki.)

1.) Legalább 1 QB a 4 nagyból sokat fog csúszni.

2.) Nem húzunk QB-t a top 5-ben de visszajövünk az első kör végére Rudolphért

3.) Első pickünk Quenton Nelson, de nem feltétlen 1/5-re

+1: Az(oka)t tudjuk majd megszerezni a pickünkkel, aki az első számú kiszemeltünk volt február óta. (legalábbis Elway nyilatkozata alapján 😊)
Black_Adder
+2 Minden kiszemelt kiemelkedően jó edzéseken fog részt venni a denveri gyepen az elkövetkező években. És egyszer valaki nagyon beleszalad a késbe

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Bold predictions (tudom hogy nyomokban ellentmond az előző tippemnek):

0.) Rosen viszi majd legtöbbre a QB classból (azért 0. mert ez nem nagyon derül ki.)

1.) Legalább 1 QB a 4 nagyból sokat fog csúszni.

2.) Nem húzunk QB-t a top 5-ben de visszajövünk az első kör végére Rudolphért

3.) Első pickünk Quenton Nelson, de nem feltétlen 1/5-re

+1: Az(oka)t tudjuk majd megszerezni a pickünkkel, aki az első számú kiszemeltünk volt február óta. (legalábbis Elway nyilatkozata alapján 😊)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ki kit szeret tipp
Browns: Darnold, Allen
Giants: Darnold, le trade, Barkley, Chubb
Jets: Mayfield, Rosen
Browns: le trade, Barkley
Broncos: Mayfield, Chubb, le trade, Nelson

Ezt felhasználva 2 tipp a draftra. Több alverziója van a Darnold és az Allen ágnak is, de nem akarom foglalni velük a helyet:

A
1/1 Darnold
1/2 Bills -> Rosen
1/3 Mayfield
1/4 Barkley
1/5 Chubb

B
1/1 Allen
1/2 Giants: Darnold
1/3 Rosen
1/4 Broncos -> Mayfield
1/5 Browns: Barkley

1/1: Darnold
1/2: Barkley
1/3: Mayfield
1/4: trade, Bills: Allen
1/5: Rosen
Asbee
ó bárcsak

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy izgulok.
#JC6
Én nem 😛 😉
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én neveket nem tippelek, mert dunsztom sincs hogy kinek ki tetszik. 😊 Annyi lehetséges trade variáció is van, hogy azt se tudom, hogy milyen csapatot tippeljek 1/2, 1/4, 1/5-re, nemhogy játékost...

VIszont csak egy változatot tudok elképzelni arra, hogy 4 QB menjen ki, és abban a változatban a Broncos 1/5-ön QB-t húz. Minden más esetben - Broncos marad de nem QB, letrade, feltrade, bármelyik másik csapat jön fel - csak 3 vagy kevesebb QB fog szerintem kimenni az első ötben. Ha az első három húzás QB, akkor vagy valaki feljött a Giants 1/2-jéért (Broncos, Bills lehet esetleg), vagy a Giants QB-t húzott. Akár így, akár úgy alakul, nem lesz a három már húzó csapaton kívül a Broncos-on kívül további csapat, amelyik a draft 4. QB-jáért hajlandó lenne annyit adni amennyit kellene hogy feljöjjön. Csak a Broncos a saját helyén teheti meg, extra költségek nélkül, hogy kihúzza a 4. QB-t, ha az megfelel Elwaynek.

Ha Elway QB-t húz, akkor remélem felmegyünk 1/2-re. 😊 Ha nem, és QB lesz, akkor lehet, hogy sírni fogunk. 😀 (Allen). De erről ne is beszéljünk. 😊 Akkor legyen Nelson. (QB 1-3 esetén szerintem letradelni nem lehet, nem lesz aki fel akarna jönni eddig, és 1/4-re szterintem a Browns elviszi Chubb-ot. Nelson és Barkley közül meg én inkább Nelsonra szavazok.)

Attól se esne le az állam egyébként, ha top5-ben "csak" 2 QB menne ki. Sőt. Legesélyesebbnek a 3 QB-t gondolom, de ha nem annyi, akkor jóval nagyobb arra az esély, hogy csak 2, mint arra, hogy 4 menjen ki.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Úgy izgulok.