Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 159 — The Mathematician
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
6m6 minutes ago
More
John Elway announced the fifth overall pick is for sale.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Field Yates

Verified account

@FieldYates
23m23 minutes ago
More
Sources: the Broncos have added $3M in incentives to the contract of CB Chris Harris, Jr. for 2018. He can now make up to $10.5M this season. Nice boost for a standout player.
Negritis
megérdemli az utolsó dollárig.
Remélem ez azt is jelenti, hogy hosszabbítani is akarunk vele.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 159 — The Mathematician
Field Yates

Verified account

@FieldYates
23m23 minutes ago
More
Sources: the Broncos have added $3M in incentives to the contract of CB Chris Harris, Jr. for 2018. He can now make up to $10.5M this season. Nice boost for a standout player.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
levaisw3 Denver Broncos 89
Legyen 19 inkább 😊
Wyatt
Nem volt elég vesztes Super Bowl-nak az idei? 😊
somoskovig
De, úgyhogy a kövi legyen megint győztes 😊
Wyatt
Mondjuk úgy 2219-ben 😀
Isti81
Az lesz vajon Brady utolsó szezonja vagy ráhúz még egy évet ? 😀
több mint 6 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Legyen 19 inkább 😊
Wyatt
Nem volt elég vesztes Super Bowl-nak az idei? 😊
somoskovig
De, úgyhogy a kövi legyen megint győztes 😊
Wyatt
Mondjuk úgy 2219-ben 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legyen 19 inkább 😊
Wyatt
Nem volt elég vesztes Super Bowl-nak az idei? 😊
somoskovig
De, úgyhogy a kövi legyen megint győztes 😊

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 761 — 49ers GM
Legyen 19 inkább 😊
Wyatt
Nem volt elég vesztes Super Bowl-nak az idei? 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legyen 19 inkább 😊

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szuper hír! Már úgyis untam, hogy ő mindig tud futni ellenünk 😀
Wyatt
azért küldtük el, mert hosszú évek után végre nem játszunk ellenetek. Így ő találhat magának olyan csapatot ami viszont igen 😛
| Gase reunion? |
Black_Adder
Éppen azt akartam írni, hogy még ne örüljön Wyatt, mert lehet, hogy idéntől kétszer is fogják látni. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Szuper hír! Már úgyis untam, hogy ő mindig tud futni ellenünk 😀
Wyatt
azért küldtük el, mert hosszú évek után végre nem játszunk ellenetek. Így ő találhat magának olyan csapatot ami viszont igen 😛
| Gase reunion? |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
C.J. Anderson elküldve. Van még benne?
undisputedly
Van.
Csak nem volt garantáltja, volt viszont egy magasabb roster bonus nekünk meg kell cap space...
Amúgy Anderson inkább a szorgos munkás játékos, mint a kihagyhatatlan talent. Mondjuk nekünk eddig nem igazán sikerült pótolni őt, amikor sérült volt...

Mondjuk igazán elküldhettük volna akkor már márciusban, akkor jobb esélyei lettek volna csapatot találni. Ennyit minimum megérdemelt volna...
Remélem olyan helyen folytatja, ahol sikeres lesz. Jobbat érdemel mint ami most a Broncos...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
C.J. Anderson elküldve. Van még benne?
undisputedly
bőven. nekem hiányozni fog. Kösz CJ azokat a játékokat, amiket a SB run idényben produkáltál. Köszönet a Pats elleni mesés td-kért, de leginkább a négy védővel benyomakodott célt a Panthers ellen a negyedik negyedben végleg eldöntvea sztorit

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
MHR-en van egy Peter King "inside info"
 www.milehighreport.com/2018/4/16/17241968/peter-king-gives-us-some-inside-information-on-the-broncos-draft-plans

DENVER, PICKING FIFTH (OR TRADING)

I’m told a few things about GM John Elway’s draft-night preference:

1. He’s very unlikely to trade up.

2. He doesn’t think Bradley Chubb will be available here (nor do I), but he also views Quenton Nelson as a long-time great guard who could anchor his offensive line for years.

3. He hasn’t given up on Paxton Lynch, and though there’s a quarterback he likes a lot here (my guess is Mayfield or Darnold), having Case Keenum in the house for two years makes the drafting of a quarterback in this draft a lower priority. And if Elway picks one, Lynch would be the Rocky Mountain version of Christian Hackenberg—living on borrowed time.

4. Per Albert Breer, the Broncos are also smitten with two other ideas: trading down, or replacing Aqib Talib with Ohio State star cornerback Denzel Ward.​
1.) Keenum arra elég, hogy ne adjuk oda a csillagos eget egy feltrade-ben és ez a várható ár. kérdés van-e olyan aki a csillagos eget is megéri nekünk, illetve valóban a csillagos ég lesz-e az ár...
Később kiderül, hogy - legalábbis King szerint - van 1 QB akit nagyon szeretünk.
Kérdés, szeretjük-e annyira azt az 1(?) QB-t, hogy ha ő marad bent 1/4-re felmenjünk érte vagy csak annyira szeretjük, hogy 1/5-ben őt húzzuk.
Az mindenképp egy jó dolog, hogy saját magam nem vagyok biztos abban, hogy milyen posztra húzunk. Nem biztos, hogy 31 GM is így van vele, de 2 éve 31 GM is biztos volt benne, hogy mi fog történni és ennek megfelelően kellett licitálni a Dallas ellenében Paxton Lynchért...

2.) Ha Chubb kimegy előttünk akkor lesz egy elérhető QB 1/5-ben. És egyre több olyan vélemény, meg mock kering, ahol csak 2 QB megy ki 1/5-ig. Én továbbra is úgy gondolom, hogy aki nem QB-t akar, az jobban jár ha hátra trade-el, de ha a csapatok nem látnak annyi fantáziát a QB classban mint én, és nem adnak érte eleget, akkor megtörténhet. Más kérdés, hogy ha a private workoutok után kezdenek csökkenni a QB árak, az milyen jel QB pick előtt...
Nelson 1/5-re? Az a gondom, hogy egy guard nem fog, nem tud annyit jelenteni a pályán, mint egy QB vagy edge rusher. Még mindig előrébb van mint Barkley, mert egy RB-nél azért statisztikai alapon jóval hosszabb karrier és jóval hosszabb prime időszak néz ki neki. Más pick lehet kockázatosabb, lehet jobban benne van a bust esély, de nem mindegy hogy egy elit QB-d, elit EDGE játékosod van vagy egy elit guardod...

3.) Hogy mi alapján jött ki Mayfield meg Darnold azt nem tudom. Feltételezem Kingnek ők tetszenek, Elwayen szerintem nem lehet most kiigazodni. (Josh Allen). Amúgy most épp Darnold a globális kedvenc és Rosen csúszhat le hozzánk, számomra továbbra is Rosen a legbiztosabb választás, de továbbra is Darnold, Rosen top 2 pickre számítok csak a sorrend más.
Megltájuk. Sok GM rangsorolta a top QB-kat és azt is ki mennyit ér. Az hogy én Josh Allent utálom még nem jelenti azt, hogy nem ő lesz a következő nagy MVP QB míg a többiek notable draft bustként végzik.

4.) Ennek viszont annak ellenére sem örülnék, hogy azt mondtam, aki nem QB-t húz az trade-eljen le. Mi már ott vagyunk, ahol egy nagy QB run esetén kezdődnének a BPA-k. 3db első kör közepe prospekt nem ér fel egy Von Millerrel... Az hogy hol van az a határ ahol még a legszűkebb elitből tudunk húzni, az attól is függ, hány QB megy ki az elején. A Bills 1/12-je nekem túl hátul van.
Amúgy fura, hogy QB-val ellentétben itt van konkrét név. Ward. Na most ha hátra trade-elünk és Wardot akarjuk és ez köztudott vajon lecsúszna-e hozzánk. Persze sosem derül ki kit akartunk valakit, a draft egyetlen biztos pontja, hogy akit választunk arról Elway azonnal lenyilatkozza hogy végig ő volt az első számú kiszemeltünk...


Az én véleményem:
- Ha Rosen csúszik, akkor ne kockáztassunk menjünk fel 1/4-be. (1/3 már aligha opció)
- Ha kimegy Rosen, Darnold és Mayfield is akkor Chubb a célpont.
- Ha ő is kimegy akkor lehet hallgatni az ajánlatokat Barkleyért vagy Nelsonért. Nelson pickkel kibékülnék
- Ha 1/12-ig megyünk vissza a trade-el, az sokkal drágább legyen a billsnek, mint amit a draftpick value chart mutat. Bár itt megjegyzem, hogy ha mi benne lennénk a hátratrade-ben, akkor nem lenne olyan QB, akiben mi fr. QB-t látnánk. Ha ez így van, akkor a Bills miért látna olyan QB-t, akiből szerinte fr.QB lesz. Persze mert más a GM meg a scout team, de azért én annyira nem számítok erre a letrade-re. Szerintem előbb fog velünk olyan cserélni aki Barkleyért vagy Nelsonért esetleg Chubbért jönne... 1/7-8-9 környékére szimpibb is a visszatrade...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szuper hír! Már úgyis untam, hogy ő mindig tud futni ellenünk 😀

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
C.J. Anderson elküldve. Van még benne?
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 159 — The Mathematician
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
2m2 minutes ago
More
Former Broncos' WR Bennie Fowler is signing a one-year deal with the Chicago Bears, per source.


more of a practice 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 463
A Vikes ellen izgalmas lenne egy Cousins vs Keenum, csak egyrészt PS meccs másrészt 1. PS meccs nem sok kezdő fog főleg nem sokat játszani...

Lesz mondjuk egy másik Cousins-bowl is a Redskins ellen, ahol kiderül melyik csapatnak hiányzik jobban, hogy elengedte / nem tudtaakarta megszerezni.

Bears ellen lehet lesz közös edzés.
Black_Adder
A Bears megtudhatja, hogy milyen egy jó edzés. 😛
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A Vikes ellen izgalmas lenne egy Cousins vs Keenum, csak egyrészt PS meccs másrészt 1. PS meccs nem sok kezdő fog főleg nem sokat játszani...

Lesz mondjuk egy másik Cousins-bowl is a Redskins ellen, ahol kiderül melyik csapatnak hiányzik jobban, hogy elengedte / nem tudtaakarta megszerezni.

Bears ellen lehet lesz közös edzés.
Black_Adder
Azon a meccsen talán Siemian fog a legtöbbet játszani qb poszton a Vikes-nál 😀
Vonster
meg Sloter 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 941
A Vikes ellen izgalmas lenne egy Cousins vs Keenum, csak egyrészt PS meccs másrészt 1. PS meccs nem sok kezdő fog főleg nem sokat játszani...

Lesz mondjuk egy másik Cousins-bowl is a Redskins ellen, ahol kiderül melyik csapatnak hiányzik jobban, hogy elengedte / nem tudtaakarta megszerezni.

Bears ellen lehet lesz közös edzés.
Black_Adder
Azon a meccsen talán Siemian fog a legtöbbet játszani qb poszton a Vikes-nál 😀
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A Vikes ellen izgalmas lenne egy Cousins vs Keenum, csak egyrészt PS meccs másrészt 1. PS meccs nem sok kezdő fog főleg nem sokat játszani...

Lesz mondjuk egy másik Cousins-bowl is a Redskins ellen, ahol kiderül melyik csapatnak hiányzik jobban, hogy elengedte / nem tudtaakarta megszerezni.

Bears ellen lehet lesz közös edzés.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
elvileg megvan a preseason schedule
Negritis
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/30087422_1484218005039886_4353584816382279680_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=Jxt7o-TzLtUQ7kNvgEO9q4O&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfD0q45BHK3qZV4p16uNF_jhDG4u8QrsMtaS1GKUp04nMQ&oe=6636D76A
Denver Broncos on Instagram: "What do you think, #BroncosCountry?"
26K likes, 358 comments - broncos on April 11, 2018: "What do you think, #BroncosCountry?".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 159 — The Mathematician
elvileg megvan a preseason schedule

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Iceman88 Denver Broncos 50
Elkezdtem már jó ideje én is olvasgatni a prospecteket, és ha nem Qb akkor nálam A Fitzpatrick/Derwin James kettős valamelyike lenne a legszexibb pick. Bár gondolom ez függ Cravenst milyennek látja majd a stáb, vagy mik a célok vele. Ha beválna nem hangzana rossz tandemnek Stewarttal és Simmonssal hátul.

A duó után számomra Barkley, Nelson, Denzel Ward holtverseny. Mindegyiknek meg lenne az oka még szintén amiért örülni tudnék.

Chubbot feleslegesnek érzem Von, Ray, Barrett mellé még.
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Kubiak -> Texas Sports Hall of Fame

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát nálam bevallom King ténykedése Oaklanban sem ütötte át az ingerküszöböt. Tudtam hogy ott van, de amikor kivágták, utána kellett néznem, hogy mit is csinált, mert semmi nem volt meg belőle.

Egy kicsit extrém punter egyébként szórakoztató lehet, Indyben mindenki imádta Pat McAfee-t, aki a különcsége mellett szintén kiváló punter is volt azért. Szóval entertaintmentben tud hozzáadni a csapathoz. Ha majd itt lesz és itt produkálja magát, majd eldöntöm, hogy nekem sok-e vagy még belefér. A labdái viszont menjenek a 20-on belülre, ez abszolút alap.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)