Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem az elvben nem értünk egyet. Csak szerintem King vicces trollkodása nem lépete át azt a határt, de ez a határ egyénenként változik.

Sőt még ez se teljesen igaz, mert Talib több ízben átlépte ezt a határt, mégse örülök, hogy elment...

De egy csapat megítélését nem egy punter személyisége vagy tettei fogják meghatározni. Nem kell őt amiatt megszeretni, hogy ide jött, de ha minden jól alakul, akkor ritkán látjuk őt pályán, most nem tudom átlagban mennyit puntoltunk tavaly, de szerintem kevesebb mint 10×. Vannak olyan játékosok, akik bőven 50+ snappet vannak fent meccsről-meccsre. Na ők határozzák majd meg a csapat arculatát. King egy epizód lesz egy nagy történetben, van aki szerint vicces, van aki szerint sértő, de nem hinném hogy nagy visszhangja lesz, max a Raiders ellen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
King egy pojaca, de ettol meg top5 punter volt, ez merfoldmagasan csak jobb lesz. Eddig a gyengebb St miatt sirtunk, most h erositunk meg ezert... aki ennek nem orul annak sztem illene levenni a szemellenzot.
Általános Doktor
Vállalom a szemellenzőt, elsősorban szurkolói létem okán, érzelmekkel közelítek ehhez a játékhoz. Nekem nem kell feltétlen minden történést "meleg szív, hideg fej"-jel fogadnom.
Zalán
Ne vedd személyeskedésnek, nem akarlak se téged, se mást megbántani, csak többeteknél azt érzem, hogy VJ maradása olyan mélyre lökte Elwayt, hogy onnan már tökmind1 h mit csinál, szarnak érezzük.

Nyugodtan visszaolvashattok, sztem is qva nagy hiba volt mind a kinevezése, mind a megtartása, de az új szezon, új remények zászlaja alatt próbálom objektívebben és pozitívabban szemlélni az eseményeket.

A mostani igazolás sztem pl kifejezetten jó.

King egyértelmű upgrade Dixonhoz képest | Dixonnal sem volt baj, tucatjátékos volt a posztján, akinek egy nagyobb hibájára emlékszem a Bolts ellen, de puntháborút vele megnyerni azért nem lehet | , ráadásul a teljesítményéhez képest olcsó is:

A legjobban fizetett punter éves átlaga 3.9 M, a tizedik legjobban fizetett punter éves átlaga 2.5 M, érdekességképpen Britton Colquitt 2.8 M-et tesz zsebre évente.

Hozzájuk képest King 7M/3éves szerződése (~2.3 M) minden, csak nem túlárazott.

Én is Black pártján állok abban, hogy egy közepesnél (néha) jobb punter ne legyen túlfizetve (lásd Britton), de King az a féle punter, aki már hozzá is tud tenni egy field position battlehöz, ami miatt megéri sztem az a plusz bő milla, amivel drágább lesz, mint Dixon. + van marketingértéke is, ami ritka a posztján - szerk.

By the way Dixont nem cutoltuk, hanem Klis szerint áruljuk. Engem meglepne, ha akár egy hetedik kört is kapnánk érte, de hátha.

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
King egy pojaca, de ettol meg top5 punter volt, ez merfoldmagasan csak jobb lesz. Eddig a gyengebb St miatt sirtunk, most h erositunk meg ezert... aki ennek nem orul annak sztem illene levenni a szemellenzot.
Általános Doktor
King jó lábú punter, szó se róla.
Vállalom a szemellenzőt, elsősorban szurkolói létem okán, érzelmekkel közelítek ehhez a játékhoz. Nekem nem kell feltétlen minden történést "meleg szív, hideg fej"-jel fogadnom. A sackdance vagy a szokatlan puntdance nem zavar, az az öröm kifejezése. Ez rendben van. Amikor azonban az ellenfél nevén, választott motívumán gúnyolódik egy játékos, az nálam nem fér bele. Azért, mert egy játékos példakép is, és ez továbbgyűrűzhet a lelátóra. Életem első meccse egy Pats-Phily SB döntő. Nem a mostani. És kifejezetten ellenszenves volt, egy jól sikerült Pats játék után a Phily szárnycsapásaival való gúnyolódás, mint az öröm kifejezése. Ott eldőlt, hogy Pats nem. Ehhez tartom magam.
Továbbá a ST kuka volt tavaly. Azonban valahogy nem Dixon nevétől volt hangos a topik. Nem ő rontotta le a csapatrészt. Korábban Colquitt esetében ez nem elmondható. Black jogosan vitte az ügyet itt, és egyetértettem vele. Dixon egy szerethető arc, aki fejlődőképes volt, aki nem nyerte meg és nem veszítette el a meccseket. És ami a legfontosabb, nem vitte el az egyébként szűkös sapkát. Pont helyén volt az értéke. Most kivágjuk Dixont és nem keveset fizetünk punterért, miközben évek óta nem tudunk megtartani egyébként fontos játékosokat. Persze, majd jó lesz nézni a gyertyáit.
De sok hónak kell még leolvadni a Sziklás-hegységből, és sokat kell még lerúgnia Kingnek, hogy azt mondjam, örülök, hogy itt van. És őszintén javaslom neki, hogy a rúgásai után a színpadias ünneplései tartsák meg azt a határt, amikor még nem sértő gúny. A Raiders ellen is.
Én valahol ilyen konzervatív pali vagyok, inkább legyenek tisztességes, példakép gyerekek a csapatban, mint hogy feltétlen mi domináljuk a ligát.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
King jófej, bírtam őt a Raidersben.
Mondjuk nem biztos, hogy a punter az utolsó láncszem a gépezetben. 3 év 7 milliót írnak, azt sokallom egy punterért, mert rookie szerződéssel is meg lehet oldani, különbséget meg nem gyakran fog jelenteni. (igen még mindig ez a mantrám 😀)
De ettől még King egyrészt nagyon jó punter, másrészt a személyiségzavartól egyáltalán nem félek, beillik az öltözőbe 😊
Black_Adder
Azért ha hozza amit eddig tudott és rátesszük a Mile High faktort, akkor kis túlzással saját 20-ról is az lesz a kérdés, hogy in20 vagy touchback, az azért jól jöhet a D-nek... 😀
StormST
Csak a cover teamnek is oda kell érnie. És ment a 2 legjobb gunnerünk, Latimer és Fowler.
Mondjuk lesz helyettük más aki odaérhet, meg ki lehet rúgni oldalra vagy lehet rövidebbet nagyobb hangtimemal.
Ez a mile high dolog azért történelmileg inkább előny, mint hátrány 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
King jófej, bírtam őt a Raidersben.
Mondjuk nem biztos, hogy a punter az utolsó láncszem a gépezetben. 3 év 7 milliót írnak, azt sokallom egy punterért, mert rookie szerződéssel is meg lehet oldani, különbséget meg nem gyakran fog jelenteni. (igen még mindig ez a mantrám 😀)
De ettől még King egyrészt nagyon jó punter, másrészt a személyiségzavartól egyáltalán nem félek, beillik az öltözőbe 😊
Black_Adder
Azért ha hozza amit eddig tudott és rátesszük a Mile High faktort, akkor kis túlzással saját 20-ról is az lesz a kérdés, hogy in20 vagy touchback, az azért jól jöhet a D-nek... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Talib elment kell valaki aki gyűjt majd helyette nyakláncokat 😀
Negritis
Ő olyat nem csinál.
Ő azt csinálja amit pl Von Miller vagy sok WR. Csak a "punt dance" nem olyan elterjedt mint a sackdance ezért vannak akik nehezebben emésztik, amikor ellenük áll elő vele.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Azért ha Lynchben bízunk még akkor lesz dolga bőven...
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 159 — The Mathematician
Talib elment kell valaki aki gyűjt majd helyette nyakláncokat 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
King jófej, bírtam őt a Raidersben.
Mondjuk nem biztos, hogy a punter az utolsó láncszem a gépezetben. 3 év 7 milliót írnak, azt sokallom egy punterért, mert rookie szerződéssel is meg lehet oldani, különbséget meg nem gyakran fog jelenteni. (igen még mindig ez a mantrám 😀)
De ettől még King egyrészt nagyon jó punter, másrészt a személyiségzavartól egyáltalán nem félek, beillik az öltözőbe 😊

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
King egy pojaca, de ettol meg top5 punter volt, ez merfoldmagasan csak jobb lesz. Eddig a gyengebb St miatt sirtunk, most h erositunk meg ezert... aki ennek nem orul annak sztem illene levenni a szemellenzot.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 698 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Wow... bár azért örültem neki amikor kaptunk plusz 15 yardokat miatta Oakland meccseken 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 941
Hoztunk egy személyiségzavaros, infantilis (másbabele)rúgót. Hát, nem Dixonon úszott el a szezon. Én ‘gyáltalán nem vagyok oda a sztoriért. Örülni persze lehet. Azonban nem szeretem, ha gúnyt űznek a “becenevünkből” profi rivális sportemberek. Az ellenfél épít bennünket.
Zalán
Igen, rögtön az a jelenetsor jutott eszembe nekem is...
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Hoztunk egy személyiségzavaros, infantilis (másbabele)rúgót. Hát, nem Dixonon úszott el a szezon. Én ‘gyáltalán nem vagyok oda a sztoriért. Örülni persze lehet. Azonban nem szeretem, ha gúnyt űznek a “becenevünkből” profi rivális sportemberek. Az ellenfél épít bennünket.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 941
King itt... jó punter elismerem, de nem örülök neki
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Jött Marquette King 3 évre, végre egy ligaelit punter! Ez most tetszik! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Von Miller.... egyre több kedvencem pattan le a vadlóról...
#JC6
Te is beszívtad?
Matthew99
LOL, meg sem szólalok. Április 1... nem mentség, de ez van, ha két lánya van az embernek és egyik sem akar aludni 😀
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Von Miller.... egyre több kedvencem pattan le a vadlóról...
#JC6
Te is beszívtad?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Von Miller.... egyre több kedvencem pattan le a vadlóról...
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Itt egy másik, valakik komolyan kiismerték a főnököt
 www.footballoutsiders.com/index.php?q=scramble/2018/football-outsiders-line-mock-dra
sutianap
lemarad a link vége:
 www.footballoutsiders.com/index.php?q=scramble/2018/football-outsiders-line-mock-draft

jó, hát lehet számítani erre a pickre Elwaytől, de azért én aláírnám így a draft első körét. 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Itt egy másik, valakik komolyan kiismerték a főnököt
 www.footballoutsiders.com/index.php?q=scramble/2018/football-outsiders-line-mock-dra


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Eltradeltük Von Millert a Brownsba az 1/4-es pickükért, ezzel két pickünk lesz a top 5-ben. Mayfield és Chubb a két tippem.

Von Miller búcsúüzenetében a szokásos köröket írta le, személy szerint eléggé sajnálom azért...

 www.instagram.com/p/BhCCH9hFdf5/?hl=hu&taken-by=vonmiller

| 04.01. |
Általános Doktor
Ugye tudod, hogy a sürgősségiről hoztak vissza egyre sűrűsödő mellkasi fájdalmak, légszomj, izzadás, megsemmisülés érzéssel...

| 😊 |

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Eltradeltük Von Millert a Brownsba az 1/4-es pickükért, ezzel két pickünk lesz a top 5-ben. Mayfield és Chubb a két tippem.

Von Miller búcsúüzenetében a szokásos köröket írta le, személy szerint eléggé sajnálom azért...

 www.instagram.com/p/BhCCH9hFdf5/?hl=hu&taken-by=vonmiller

| 04.01. |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 677 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Igazából az én elégedetlenségembe belejátszik az a semmilyen tevékenység, amit Elway 3 szezon óta (nem) tesz. Nincs világos koncepció, és szép csendben nálam nem foltozgatott, hanem eliminált egy Super Bowl győztes csapatot. Idén azért főleg Talib pénzét hozzácsapva (ha már’) lehetett volna kezdeni valamit a piacon. Oké, nem egy Rams féle dinamikára gondolok. Bajnokságot meghatározó, karakteres játékosok nyernek. Nem pedig a gyütt-ment RT-k. Oly mindegy, hogy Stephenson, Watson vagy Veldheer. Pont ez a bajom. Mennyi pénzt is basztunk el erre a három játékosra? Annyit, amiből lehetne egy stabil megoldás a fal szélére. Ehelyett egy lutri a legújabb ötlet is. Az egyik leggyengébb falból hoztunk egy mamelukot egy másik leggyengébb falba. Ez csak egy példa. Cravens jól hangzik. Ilyenkor a hétköznapi futballszurkoló az óveán túlpartján látja benne az új Wardot. (Én is) Csakhogy szintén még nagyobb lutri mint Veldheer úr. Egy éve nem focizott, mert annyit fájt a feje egy szezon után, sőt egész karrierje alatt. Potenciális láncagyrázkódó. Papíron jól néz ki, szerintem meg lepattanó, de drukkolok a srácnak, hogy fordulatot vegyen a sztorija épp nálunk. Azért inkább nézném abban a sec-ben Talibot, az valahogy biztosabb. Irányítóhelyzet. Nem két éve nincs megoldás. Manningről lehetett tudni, hogy 4-5 ev múlva vége a pályafutásának. Nem egy váratlan búcsú az övé. 6-7 éve volt, hogy megoldja az utódlást. Azt hagyjuk, hogy Brockot keltette a padon. Az eleve téves gondolat volt. Három évvel Manning után egy Keenum a legnagyobb reményünk. VJ-ről ne is beszéljünk, miközben irigykedve nézzük, mi történik Friscóban. Megértem, hogy nekünk sosincs pénzünk, de három holtidény megy le ingerszegényen, egy domináns védelem tűnt el, amely tele volt fiatalokkal, miközben most már a csoportunkban sem vesznek komolyan bennünket, a liga legnagyobb bohóca edzi a csapatot. Szerintem kicsit sok Elway mellényúlása a SB óta, pont abban a három pontban, amit Black ír, HC, Qb, Draft. És ennek nagyon is hatása van arra, ahol tart ma a csapat.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Én bevallom, nem teljesen értem mit csinál Elway. Egyáltalán nem vagyok elégedett a lépéseivel. De ez azon a reggelin eldőlt. Keenummal nincs bajom. Addig oké. Egyetlen dolog menti, hogy VJ-t még itt eszi a fene. Elfogadtam, ha még egy perspektíva nélküli bukó évbe beleszaladjunk és két évig top5-ben huzogassunk a drafton.
Zalán
3 dolog határozza meg az offseasont.
- HC
- FA QB
- top5 pick.

Ez a három dolog nagyjából mindent meghatároz. Jövőre biztos, de akár hosszabb távon is. A többi egyelőre csak sallang. Ment Talib 1 évvel korábban, jött egy RT, jött Cravens, semmit sem érnek, ha VJ a meccsformáját hozza nem az edzés formáját, ha Keenum nem válik be vagy ha a top5 pick bust lesz. Ellenben, ha Keenum olyan meggyőző lesz, mint a business reggeliken, beválik Keenum és future HOF jön top 5 pickre, akkor nem fog hiányozni Talib, de Cravensről és Veldheerről is kevesebb szó esik majd.

Nálam ez eddig 1-1. a draft után majd valamerre billen. Aztán szeptemberben minden kiderül, VJ, Keenum melyik formáját hozza, a top5 pick attól függetlenül hogy örülünk-e vagy sem neki, hogyan válik be (kivéve, ha QB és ül a padon)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Én bevallom, nem teljesen értem mit csinál Elway. Egyáltalán nem vagyok elégedett a lépéseivel.
Zalán
Az FA-n szépen csendben befoltozta az összes needünket, amivel úgy mehetünk a draftra, hogy könnyűszívvel BPA-zhatunk. Nem mondom h nem lehetne upgradelni pár poszton, de mindenhol kezdőszintű játékosok vannak, így az elégedetlenséged max a VJ féle döntés miatt megalapozott.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'