Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Most, hogy lement az FA érdemi része, és ha túl látunk a draft 5. húzásán, van 4 választásunk az első százban, és 6 hátrébb. Milyen posztokra húznátok elől és milyenekre hátul? Nem nevekre vagyok kíváncsi, hanem pozíciókra. Neveket csak Dokitól várok, mert ő mindig el is találja. 😊
Nálam, qb, rt, g, ilb az első száz, lt, cb, dt, wr, te, de a hátsó kör.

Esély nincs rá, de itt még nem merült fel a neve, azért egy Von, Wolfe, Suh, Ray/Barett sor nem mutatna rosszul, hogy legyen valami örömünk is a viccnek induló évben. 😊

A pénzt, amit felszabadítottunk idén és látványosan nem költünk, lehet Ray, Roby hosszabbítására tartogatunk. Ezt értékelném.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Mindenesetre Latimerrel egy újabb csodás második körös Elway-bust távozik a csapattól. Egy olyan drafton, amely hemzsegett a jó wr-ektől. Négy évig itt alkalmatlankodott. Oké, tavaly volt pár jó megmozdulása egy rossz ST-ben. Nem fog hiányozni. Örülök, hogy ment. Nem vagyok biztos benne, hogy giants-ben túléli a keretszűkítést. Fowlert csak annyiban sajnálom, hogy neki adta Manning a pályafutása utolsó passzát egy kétpontosra. De nélküle is megleszünk. Siemian fegyvertára oda. Talán ő is többre vihette volna 4-5 épkézláb elkapóval. Isiah is mehetne a faszba. Azért szeretem, amikor távoznak ilyen potyautasok, mert helyükön jöhet egy hàtsókörös vagy egy udfa csillag, akiben még benne van, higy robbant.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
(Fowler hova ment?)
peterk2005
Nem tudok róla, hogy valahova aláírt volna már, de mi orig round tendert se tettünk rá... Elméletben vet.minért visszahozhatnánk ha nem kell sehova, de nem így szoktuk.

Megfigyelés:
Az ilyen olcsó játékosokat elengedjük és hozunk helyettük mást aki hasonlóra lehet képes. Lehetőleg fiatalabbat. Így rotálva olcsóbb, mert a vetmin fizetések mennek felfelé a felhalmozott évekkel. Cserébe néha egy Webster lehet jobban hiányzik mint hittük...
A nagyon jó játékosokat megfizetjük nagy pénzért is, Bailey, DT, Harris, Wolfe, Bmarsh, Von Miller, Stewart, meg van néhány pótolhatónak tűnő, aki valahogy mégis marad. Most Todd Davis, de Bruton és Woodyard is kaptak egy hosszabbítást még korábban. Vannak akik nálunk rendszerben simán hozzák az átlagot, mégse fontoljuk meg megtartásukat, mint Moreno, Sly Williams, Nate Irving, Rahim Moore, Knighton, Decker és még sokan.
És persze vannak azok, akikért nem tudunk versenybe szállni mások ajánlataival, Malik Jackson, Julius Thomas, Trevathan

Így megy ez. Latimer és Fowler, 4. számú elkapóknak jók, jobb QB-val akár 3. számúnak is jónak tűnhettek volna. ST-ben szerintem tavaly a 2 legjobbról beszélünk, de ezek menetrendszerint távoznak.
Hogy azért-e, mert egy rookie olcsóbb lesz náluk, vagy másnak is lehetőséget akarunk adni itt kitűnni, hátha ő aztán az O-ban vagy D#-ben többre viszi, nem tudom.
Azt se mondom, hogy ezt így jól csináljuk (azt se hogy rosszul), de viszonylag nagy minta alapján mondom, hogy Fowler esetleg a Walmartból hívjuk vissza, ha nagyon kell. (Moreno-ra volt mondás, hogy ha ennyire nem kell máshova, akkor visszahozzuk, de aztán végül a Miamitól kapott ajánlatot, csak hogy újra minden szalagot elszakítson a lábában)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kíváncsi leszek mire megy OBJ mellett.

(Fowler hova ment?)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Latimer -> Giants
STből hiányozni fog. Főleg hogy Nelson és Fowler is ment.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Most olvastam egy olyat, hogy érdeklődtünk a Brownsnál, hogy mit kérnek az 1/1-ért 😀
Vonster
Ezt hol/mikor olvastad?

En utoljara ilyen hirt a combine kornyeken olvastam, azota meg csak pletykaszinten se.
Általános Doktor
Pár órája a 120 yard facebook oldalán, de nem tudom mikori maga ez az infó, az oldal most tette ki
Vonster
Utánajártam és még a sötétweben sem írt senki ilyenről az elmúlt időszakban (utoljára február 11-én volt erről pletyka szintű hírmorzsa, de ott is csak annyi h érdeklődtünk, ami szerintem full alap).

Ellenben mai hír (amit még ma cáfoltak is), hogy a Bills érdeklődött az 1/1-ért.

Szal ez full bullshit, sztem ha fel is megyünk, akkor is csak egy helyet fogunk, hogy ne tradeljenek be elénk, de ezt is csak akkor ha Rosen (naivabbak szerint Mayfield) elérhető lesz.
Személy szerint nagyon örülnék Rosennek, de sokkal valószínűbb h Nelson pick lesz ebből. Ami azért nem tragédia, tekintve h konszenzusosan all pro teljesítményt várnak tőle az első naptól, ami igencsak upgradelné a falunkat: a Bolles - Nelson - Paradis - Leary - RandomBója sor közepe stabilan pro bowler szint lenne, valamint Nelson jó hatással lenne Bollesra is.
Egy stabil fal pedig csodákra képes.
Általános Doktor
Szerintem az tisztán látszik, hogy nem érdemes első körben O# falembert választani, mert bármekkora királynak is vannak beharangozva, kb. hátsó körös emberekből ugyan úgy össze lehet rakni egy értelmes falat. De le lehet szűkíteni Elway-re is a dolgot, hogy hány darab húzásból és milyen pickből kiket tudott összekukázni eddig...

Ettől függetlenül tény, hogy a Nelson - Paradis - Leary tengely belül TOP kategóriának nézz ki papíron, csak sajnos ez semmit sem ér, ha közben a széleken az IQ fighter és Valaki átjáróház lesz emelet

több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Most olvastam egy olyat, hogy érdeklődtünk a Brownsnál, hogy mit kérnek az 1/1-ért 😀
Vonster
Ezt hol/mikor olvastad?

En utoljara ilyen hirt a combine kornyeken olvastam, azota meg csak pletykaszinten se.
Általános Doktor
Pár órája a 120 yard facebook oldalán, de nem tudom mikori maga ez az infó, az oldal most tette ki
Vonster
Utánajártam és még a sötétweben sem írt senki ilyenről az elmúlt időszakban (utoljára február 11-én volt erről pletyka szintű hírmorzsa, de ott is csak annyi h érdeklődtünk, ami szerintem full alap).

Ellenben mai hír (amit még ma cáfoltak is), hogy a Bills érdeklődött az 1/1-ért.

Szal ez full bullshit, sztem ha fel is megyünk, akkor is csak egy helyet fogunk, hogy ne tradeljenek be elénk, de ezt is csak akkor ha Rosen (naivabbak szerint Mayfield) elérhető lesz.
Személy szerint nagyon örülnék Rosennek, de sokkal valószínűbb h Nelson pick lesz ebből. Ami azért nem tragédia, tekintve h konszenzusosan all pro teljesítményt várnak tőle az első naptól, ami igencsak upgradelné a falunkat: a Bolles - Nelson - Paradis - Leary - RandomBója sor közepe stabilan pro bowler szint lenne, valamint Nelson jó hatással lenne Bollesra is.
Egy stabil fal pedig csodákra képes.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Én akkor lövöm főbe magam, ha valami csoda folytán feltradelnénk 1/1-re és kihúznánk Allen-t. Bár lehet akkor inkább Elway-t kéne.. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 941
Most olvastam egy olyat, hogy érdeklődtünk a Brownsnál, hogy mit kérnek az 1/1-ért 😀
Vonster
Ezt hol/mikor olvastad?

En utoljara ilyen hirt a combine kornyeken olvastam, azota meg csak pletykaszinten se.
Általános Doktor
Pár órája a 120 yard facebook oldalán, de nem tudom mikori maga ez az infó, az oldal most tette ki
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
No, hát most olvasom, hogy mégis csak mi döntöttünk Cousins sorsáról. Csak épp fordítva. Nem is tettünk ajánlatot, nem szálltunk be a versenybe. Tehát soha esélye nem volt, hogy hozzánk kerüljön. Keenum viszont kellett nekünk. Ami persze akár pozitív is lehetne. Csak az árnyoldal az, hogy VJ-t. is ugyanaz a stáb választotta ki és ragaszkodik hozzá.
Zalán
Pedig írtam múlthéten 😛

Amúgy 2 verzió kering az éterben:
- Sose nem is érdekelt minket
- Csak azért nem adtuk be az ajánlatot, mert láttuk, hogy máshonnan mit kapott, és azzal nem tudtunk versenyezni. Először Breest húztuk ki, mert ő maradni akart NO-ban, aztán Cuisinst mert nem tudutnk versenyezni az ajánlattal, aztán volt Keenum, meg Bridgewater, de utóbbi nem akart 1 éves szerződést, úgyhogy annyiban maradt, McCarron meg ha mindenkiről lecsúszunk Z tervként volt a pakliban.

Ugyanakkor olyan pletykák is vannak, hogy Keenumot már korábban is akarta, még Kubiak, csak a Rams nem engedte.

De mos'má' csak az számít, hogy szeptembertől mit nyújtanak.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Most olvastam egy olyat, hogy érdeklődtünk a Brownsnál, hogy mit kérnek az 1/1-ért 😀
Vonster
Ezt hol/mikor olvastad?

En utoljara ilyen hirt a combine kornyeken olvastam, azota meg csak pletykaszinten se.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Oly sokáig voltunk lenn, tanuljuk mit kell csinálni fenn.
Lehet ez csak olyan, mikor örökölsz egy antik régiséget a nagymamától, de gőzöd sincs mit ér a piacon. Neked nincs rá szükséged, skandináv modernista lakásod van, és mielőtt meghirdeted a jófogáson, előtte beviszed a bávba a cuccot, hogy mennyiért vennék be. Lehet mi csak a saját egyötös celi értékét kerestük. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Most olvastam egy olyat, hogy érdeklődtünk a Brownsnál, hogy mit kérnek az 1/1-ért 😀
Vonster
Ha mégse akarnak QB-t húzni, akkor lemehetnének 1/5-ig, szóval egy próbát megérhet megkérdezni, ha mi meg igen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 941
Most olvastam egy olyat, hogy érdeklődtünk a Brownsnál, hogy mit kérnek az 1/1-ért 😀
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Érdeklődni szvsz komolyan érdeklődtünk, csak nem akartunk belemenni egy olyan árlicitbe, amit nem tudunk megnyerni, vagy csak szimplán nem tartottuk olyan jónak h full garis szerződést adjunk neki.

Az mindenképpen előny h tartást és erőt sugározva szálltunk ki egy olyan helyzetből, amit valószínűleg meg sem nyerhettünk volna:
- egyrészt a saját rosterünkben is az a kép él, hogy azt a gyereket akartuk, akit megkaptunk, nem pedig ami maradt, ami nagyban megkönnyíti Keenum beilleszkedését és elfogadtatását;
- másrészt a többi UFA felé is azt az erőt sugározzuk, hogy mi azt kapjuk meg, akit akarunk.

ui.: @Zalán: tavaszi optimizmus van, nincs árnyoldal 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
No, hát most olvasom, hogy mégis csak mi döntöttünk Cousins sorsáról. Csak épp fordítva. Nem is tettünk ajánlatot, nem szálltunk be a versenybe. Tehát soha esélye nem volt, hogy hozzánk kerüljön. Keenum viszont kellett nekünk. Ami persze akár pozitív is lehetne. Csak az árnyoldal az, hogy VJ-t. is ugyanaz a stáb választotta ki és ragaszkodik hozzá.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Brock gyerek elég bátor, elkérte magának a 21-es mezszámot, abba azért az elmúlt pár év után bele kell ám nőni... 😛
StormST
Úgy látom, Denverben a Brock nevű sportemberek a hülyék bátorságával érkeznek meg a hegyre... Néha ez is jól szokott elsülni. A tavaszi optimizmusba ez is beletartozik. Minden jó lesz.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Brock gyerek elég bátor, elkérte magának a 21-es mezszámot, abba azért az elmúlt pár év után bele kell ám nőni... 😛
StormST
Előtte a 24-es volt a neve mellett nem hivatalos mezszámként, annál egy fokkal kisebb cipő a 21 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Brock gyerek elég bátor, elkérte magának a 21-es mezszámot, abba azért az elmúlt pár év után bele kell ám nőni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Én örülök Keenum-nak, szerintem jó lesz. Dobjon egy lájkot az is, aki szintén örül 😀
#JC6
Én nem merek dobni, mert Black felmérésére 0/0 -t adtam a Keenum "wishrate"-re kb. másfél hete. 😀

Akkor úgy is gondoltam, szerintem Keenum nagyon limitált, nem lesz sokkal jobb, mint Siemian volt. De a Jets trade sok mindent megváltoztatott, előtte abban reménykedtem, hogy az egyik top3 QB leesik. Akkor pedig Keenumnak fölösleges lett volna ennyit kifizetni. Most már más a helyzet, így a legkisebb rosszként okés.

(Btw szerintem SIemiant kár volt eltradelni. Inkább Lynch mehetett volna. Bevésem ezt is egy kis fekete pontként Elwaynél, mert ő az oka, hogy Lynch még nem mozdítható, pedig abszolút reménytelen. Siemian sokkal jobb backup lett volna. Neki szerintem az a legnagyobb baja, hogy fizikálisan és mentálisan nem bírja a kezdő terhelést. Ezért hullámzik baromira a teljesítménye. De pár meccsre tud akár jó kezdő szintet is tolni. A legjobb backup típus, a Vikes marha jól járt vele.)
peterk2005
De Keenum nélkül meg letolt gatyával mentünk volna a draftra, úgy könnyű beleszaladni egy Lynchbe...
Számomra a Keenum vs Cousins dologban inkálbb az volt a kérdés, hogy mennyire a rookieba és mennyire a veteránba veted a bizalmat. keenummal egyelőre 10 misivel kevesebbet bukhatunk, viszont az 1/3 máris nem opció, ráadásul úgy tűnik haromt emlékének se lesz alkalmam áldozni (Allen-Mayfield-Barkley top 3 pick)...

Elway azt mondta, hogy lehet h QB-t húzunk lehet h nem. Ez elsőre tipikus elwayi semmit mondó bullshitnek hantzik, de remélem minden szava igaz a maga módján. Értsd van QB, akit jónak látnak és van akit nem. Ha bent lesz olyan akit jónak látnak, akkor QB, ha nem, akkor a legjobb nem QB. Azzal se járunk rosszul. Csak a legjobb nem QB mellé, Cousins jobb választás lett volna, tán még az extra 10 misivel is, ez majd kiderül.
Ha megcsípjük Rosent, Darnoldot vagy Mayfieldet (igen, így őt is felvettem a listába) vagy a 2. körben Rudolphot, akkor likeolom Keenumot, ha mindenkiről lemaradunk, akkor nem. Ha azt hozza amit a Ramsbe, az itt kevés lesz. Mondjuk bizakodásra adhat okot, hogy, hogy bajusz távozásával Goffot is mintha kicserélték volna, szóval lehet jobb képet ad Keenumról is a tavalyi év... Szóval egy Keenum, Lynch, Kelly sorral leginkább megvárnám a szeptembert, akkor látni fogjuk megérte-e volna az extra 10 milliót Cousins. Olyen szempontból nem igen leszek elégedett, hogy akkor is csak 2 évünk lesz, ha Keenum nagyon jó lenne, nem lenne pénzünk megtartani csak komoly áldozatok árán más posztokon, de alapvetően egy 2 éves terv is jobb lehet, mint a tavalyiból még 2.

Siemiannel a Vikes egy komp picket nyert kb. Jövőre lejár neki, terveik szerint nem lép pályára. Wyatt mondjuk elültette a bogarat a fülembe, hogy ha megtartjuk jövőre komp pickből akár jobb is jöhetett volna érte, bár az nem 2019-es hanem 2020-as lett volna. Nem tudom. Félek tőle, hogy a Lynch hibát még nem látta be Elway. Sombrero is bust volt, de ő 2. körös és OL. Elwayre nézve egy 1. körös QB bust cikibb, de nem akarok felülni erre a konteo-ra. 2 éve van Lynchnek, 2 évre jött Keenum, a semmire kéne lehívni az opcióját hogy kapjon nálunk még egy esélyt...

Történjen már valami, ezek a találgatások, latolgatások, várakozások megőrjítenek 😀
Black_Adder
Nekem van egy olyan érzésem, hogy nem mi voltunk döntési helyzetben Cousins kapcsán. Ha oda akartuk volna adni azt a 10 milliót, akkor sem hozzánk jön. És valahol jogos is. Jobb csapat van Minnesotában, sokkal jobb edzői kar, abszolút SB esélyesek. Nálunk meg? Évek óta nincs fal, egy fogalmatlan edző, keményre fagyott talaj, és zimankó. És ha innen nézzük, Keenum volt a második legjobb lehetőség. Aki egyébként tavaly ilyenkor 3. számú qb-nak számított, ma meg futballprofesszorként tekint rá a liga. Ha 1/2-n húznánk is hoztak volna egy FA-t. De most ki lett volna jobb választás a piacról? Bridgewater? Bradford? Taylor? Mc Carron? Ez a pali legalább az elmúlt évben vészhelyzetben előállt és letett egy produktumot egy jól szervezett rendszerben. És még Broncos szurkoló is. Ennyi, amit tudhatunk. A frusztrációnkat nem az ő igazolása okozza, hanem, hogy 1/5-ön is seggreülhetünk QB-t illetően. Én azért nem izgulok, mert mi van, ha még egy bukó évet végigcsinálun. Pesze nem lesz jó érzés fanyar humorral és ironiával végignézni az idényt, de legalább biztosan utilapút kötnek a mágus talpára, és újra elől draftolhatunk. Még mindig jó a keret. Kibírja .
Zalán
Lehet hogy nem volt esélyünk Cousinsra, lehet hogy a legjobbat hozzunk majd ki összességében az offseasonből, de ha az kevés lesz, mind elégedetlenek leszünk majd
A tavaszi optimizmus keményen próbára lesz téve szeptemberben 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Én örülök Keenum-nak, szerintem jó lesz. Dobjon egy lájkot az is, aki szintén örül 😀
#JC6
Én nem merek dobni, mert Black felmérésére 0/0 -t adtam a Keenum "wishrate"-re kb. másfél hete. 😀

Akkor úgy is gondoltam, szerintem Keenum nagyon limitált, nem lesz sokkal jobb, mint Siemian volt. De a Jets trade sok mindent megváltoztatott, előtte abban reménykedtem, hogy az egyik top3 QB leesik. Akkor pedig Keenumnak fölösleges lett volna ennyit kifizetni. Most már más a helyzet, így a legkisebb rosszként okés.

(Btw szerintem SIemiant kár volt eltradelni. Inkább Lynch mehetett volna. Bevésem ezt is egy kis fekete pontként Elwaynél, mert ő az oka, hogy Lynch még nem mozdítható, pedig abszolút reménytelen. Siemian sokkal jobb backup lett volna. Neki szerintem az a legnagyobb baja, hogy fizikálisan és mentálisan nem bírja a kezdő terhelést. Ezért hullámzik baromira a teljesítménye. De pár meccsre tud akár jó kezdő szintet is tolni. A legjobb backup típus, a Vikes marha jól járt vele.)
peterk2005
De Keenum nélkül meg letolt gatyával mentünk volna a draftra, úgy könnyű beleszaladni egy Lynchbe...
Számomra a Keenum vs Cousins dologban inkálbb az volt a kérdés, hogy mennyire a rookieba és mennyire a veteránba veted a bizalmat. keenummal egyelőre 10 misivel kevesebbet bukhatunk, viszont az 1/3 máris nem opció, ráadásul úgy tűnik haromt emlékének se lesz alkalmam áldozni (Allen-Mayfield-Barkley top 3 pick)...

Elway azt mondta, hogy lehet h QB-t húzunk lehet h nem. Ez elsőre tipikus elwayi semmit mondó bullshitnek hantzik, de remélem minden szava igaz a maga módján. Értsd van QB, akit jónak látnak és van akit nem. Ha bent lesz olyan akit jónak látnak, akkor QB, ha nem, akkor a legjobb nem QB. Azzal se járunk rosszul. Csak a legjobb nem QB mellé, Cousins jobb választás lett volna, tán még az extra 10 misivel is, ez majd kiderül.
Ha megcsípjük Rosent, Darnoldot vagy Mayfieldet (igen, így őt is felvettem a listába) vagy a 2. körben Rudolphot, akkor likeolom Keenumot, ha mindenkiről lemaradunk, akkor nem. Ha azt hozza amit a Ramsbe, az itt kevés lesz. Mondjuk bizakodásra adhat okot, hogy, hogy bajusz távozásával Goffot is mintha kicserélték volna, szóval lehet jobb képet ad Keenumról is a tavalyi év... Szóval egy Keenum, Lynch, Kelly sorral leginkább megvárnám a szeptembert, akkor látni fogjuk megérte-e volna az extra 10 milliót Cousins. Olyen szempontból nem igen leszek elégedett, hogy akkor is csak 2 évünk lesz, ha Keenum nagyon jó lenne, nem lenne pénzünk megtartani csak komoly áldozatok árán más posztokon, de alapvetően egy 2 éves terv is jobb lehet, mint a tavalyiból még 2.

Siemiannel a Vikes egy komp picket nyert kb. Jövőre lejár neki, terveik szerint nem lép pályára. Wyatt mondjuk elültette a bogarat a fülembe, hogy ha megtartjuk jövőre komp pickből akár jobb is jöhetett volna érte, bár az nem 2019-es hanem 2020-as lett volna. Nem tudom. Félek tőle, hogy a Lynch hibát még nem látta be Elway. Sombrero is bust volt, de ő 2. körös és OL. Elwayre nézve egy 1. körös QB bust cikibb, de nem akarok felülni erre a konteo-ra. 2 éve van Lynchnek, 2 évre jött Keenum, a semmire kéne lehívni az opcióját hogy kapjon nálunk még egy esélyt...

Történjen már valami, ezek a találgatások, latolgatások, várakozások megőrjítenek 😀
Black_Adder
Nekem van egy olyan érzésem, hogy nem mi voltunk döntési helyzetben Cousins kapcsán. Ha oda akartuk volna adni azt a 10 milliót, akkor sem hozzánk jön. És valahol jogos is. Jobb csapat van Minnesotában, sokkal jobb edzői kar, abszolút SB esélyesek. Nálunk meg? Évek óta nincs fal, egy fogalmatlan edző, keményre fagyott talaj, és zimankó. És ha innen nézzük, Keenum volt a második legjobb lehetőség. Aki egyébként tavaly ilyenkor 3. számú qb-nak számított, ma meg futballintelligensként tekint rá a liga. Ha 1/2-n húznánk is hoztak volna egy FA-t. De most ki lett volna jobb választás a piacról? Bridgewater? Bradford? Taylor? Mc Carron? Ez a pali legalább az elmúlt évben vészhelyzetben előállt és letett egy komoly produktumot egy jól szervezett rendszerben. És még gyermeki Broncos szurkoló is. Ennyi, amit tudhatunk. A frusztrációnkat nem az ő igazolása okozza, hanem, hogy 1/5-ön is seggreülhetünk QB-t illetően. Én azért nem izgulok, mert mi van, ha még egy bukó évet végigcsinálunk? Pesze nem lesz jó érzés fanyar humorral és ironiával végignézni az idényt, de legalább biztosan utilaput kötnek a mágus talpára, és újra elől draftolhatunk. Még mindig jó a keret. Kibírja .

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Néztétek már ezt a Chubb gyereket? Tudom, hogy sokan top2-be teszik talent alapján, és ha valamiben borzalmas vagyok az a college játékos megítélése college meccsen. Nem is kéne vele próbálkoznom. De most muszáj, mert mindkét kedvenc csapatom topban húz. 😊 De valahogy hmm.... nekem nem az igazi a srác. Akárhogy próbálom is megszeretni, nem látok benne egy Garrettet vagy Bosa-t... Nem tudom ér-e tényleg top2 nem QB picket...
peterk2005
A 2. legfontosabb poszton játszik. Talentben egy guard és egy rb az ellenfele (nem épp kiemelten fontos posztok)...
Mindkettő jó eséllyel elfogadhatóan megoldható kisebb értékekből. Passrushban jobban kijön a talent különbség...
Ettől még lehet bust. Szakértők szerint volt best talent Leaf is, vagy Clausen és Gabbert hogy frissebb példát mondjak. És nem is csak szakértők, GM-ek is nyúltak már mellé...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Én örülök Keenum-nak, szerintem jó lesz. Dobjon egy lájkot az is, aki szintén örül 😀
#JC6
Én nem merek dobni, mert Black felmérésére 0/0 -t adtam a Keenum "wishrate"-re kb. másfél hete. 😀

Akkor úgy is gondoltam, szerintem Keenum nagyon limitált, nem lesz sokkal jobb, mint Siemian volt. De a Jets trade sok mindent megváltoztatott, előtte abban reménykedtem, hogy az egyik top3 QB leesik. Akkor pedig Keenumnak fölösleges lett volna ennyit kifizetni. Most már más a helyzet, így a legkisebb rosszként okés.

(Btw szerintem SIemiant kár volt eltradelni. Inkább Lynch mehetett volna. Bevésem ezt is egy kis fekete pontként Elwaynél, mert ő az oka, hogy Lynch még nem mozdítható, pedig abszolút reménytelen. Siemian sokkal jobb backup lett volna. Neki szerintem az a legnagyobb baja, hogy fizikálisan és mentálisan nem bírja a kezdő terhelést. Ezért hullámzik baromira a teljesítménye. De pár meccsre tud akár jó kezdő szintet is tolni. A legjobb backup típus, a Vikes marha jól járt vele.)
peterk2005
De Keenum nélkül meg letolt gatyával mentünk volna a draftra, úgy könnyű beleszaladni egy Lynchbe...
Számomra a Keenum vs Cousins dologban inkálbb az volt a kérdés, hogy mennyire a rookieba és mennyire a veteránba veted a bizalmat. keenummal egyelőre 10 misivel kevesebbet bukhatunk, viszont az 1/3 máris nem opció, ráadásul úgy tűnik haromt emlékének se lesz alkalmam áldozni (Allen-Mayfield-Barkley top 3 pick)...

Elway azt mondta, hogy lehet h QB-t húzunk lehet h nem. Ez elsőre tipikus elwayi semmit mondó bullshitnek hantzik, de remélem minden szava igaz a maga módján. Értsd van QB, akit jónak látnak és van akit nem. Ha bent lesz olyan akit jónak látnak, akkor QB, ha nem, akkor a legjobb nem QB. Azzal se járunk rosszul. Csak a legjobb nem QB mellé, Cousins jobb választás lett volna, tán még az extra 10 misivel is, ez majd kiderül.
Ha megcsípjük Rosent, Darnoldot vagy Mayfieldet (igen, így őt is felvettem a listába) vagy a 2. körben Rudolphot, akkor likeolom Keenumot, ha mindenkiről lemaradunk, akkor nem. Ha azt hozza amit a Ramsbe, az itt kevés lesz. Mondjuk bizakodásra adhat okot, hogy, hogy bajusz távozásával Goffot is mintha kicserélték volna, szóval lehet jobb képet ad Keenumról is a tavalyi év... Szóval egy Keenum, Lynch, Kelly sorral leginkább megvárnám a szeptembert, akkor látni fogjuk megérte-e volna az extra 10 milliót Cousins. Olyen szempontból nem igen leszek elégedett, hogy akkor is csak 2 évünk lesz, ha Keenum nagyon jó lenne, nem lenne pénzünk megtartani csak komoly áldozatok árán más posztokon, de alapvetően egy 2 éves terv is jobb lehet, mint a tavalyiból még 2.

Siemiannel a Vikes egy komp picket nyert kb. Jövőre lejár neki, terveik szerint nem lép pályára. Wyatt mondjuk elültette a bogarat a fülembe, hogy ha megtartjuk jövőre komp pickből akár jobb is jöhetett volna érte, bár az nem 2019-es hanem 2020-as lett volna. Nem tudom. Félek tőle, hogy a Lynch hibát még nem látta be Elway. Sombrero is bust volt, de ő 2. körös és OL. Elwayre nézve egy 1. körös QB bust cikibb, de nem akarok felülni erre a konteo-ra. 2 éve van Lynchnek, 2 évre jött Keenum, a semmire kéne lehívni az opcióját hogy kapjon nálunk még egy esélyt...

Történjen már valami, ezek a találgatások, latolgatások, várakozások megőrjítenek 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én örülök Keenum-nak, szerintem jó lesz. Dobjon egy lájkot az is, aki szintén örül 😀
#JC6
Én nem merek dobni, mert Black felmérésére 0/0 -t adtam a Keenum "wishrate"-re kb. másfél hete. 😀

Akkor úgy is gondoltam, szerintem Keenum nagyon limitált, nem lesz sokkal jobb, mint Siemian volt. De a Jets trade sok mindent megváltoztatott, előtte abban reménykedtem, hogy az egyik top3 QB leesik. Akkor pedig Keenumnak fölösleges lett volna ennyit kifizetni. Most már más a helyzet, így a legkisebb rosszként okés.

(Btw szerintem SIemiant kár volt eltradelni. Inkább Lynch mehetett volna. Bevésem ezt is egy kis fekete pontként Elwaynél, mert ő az oka, hogy Lynch még nem mozdítható, pedig abszolút reménytelen. Siemian sokkal jobb backup lett volna. Neki szerintem az a legnagyobb baja, hogy fizikálisan és mentálisan nem bírja a kezdő terhelést. Ezért hullámzik baromira a teljesítménye. De pár meccsre tud akár jó kezdő szintet is tolni. A legjobb backup típus, a Vikes marha jól járt vele.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Én továbbra is kivárok, a drafttól függ, hogy örülök-e neki 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear