Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Eltradeltük Von Millert a Brownsba az 1/4-es pickükért, ezzel két pickünk lesz a top 5-ben. Mayfield és Chubb a két tippem.

Von Miller búcsúüzenetében a szokásos köröket írta le, személy szerint eléggé sajnálom azért...

 www.instagram.com/p/BhCCH9hFdf5/?hl=hu&taken-by=vonmiller

| 04.01. |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Igazából az én elégedetlenségembe belejátszik az a semmilyen tevékenység, amit Elway 3 szezon óta (nem) tesz. Nincs világos koncepció, és szép csendben nálam nem foltozgatott, hanem eliminált egy Super Bowl győztes csapatot. Idén azért főleg Talib pénzét hozzácsapva (ha már’) lehetett volna kezdeni valamit a piacon. Oké, nem egy Rams féle dinamikára gondolok. Bajnokságot meghatározó, karakteres játékosok nyernek. Nem pedig a gyütt-ment RT-k. Oly mindegy, hogy Stephenson, Watson vagy Veldheer. Pont ez a bajom. Mennyi pénzt is basztunk el erre a három játékosra? Annyit, amiből lehetne egy stabil megoldás a fal szélére. Ehelyett egy lutri a legújabb ötlet is. Az egyik leggyengébb falból hoztunk egy mamelukot egy másik leggyengébb falba. Ez csak egy példa. Cravens jól hangzik. Ilyenkor a hétköznapi futballszurkoló az óveán túlpartján látja benne az új Wardot. (Én is) Csakhogy szintén még nagyobb lutri mint Veldheer úr. Egy éve nem focizott, mert annyit fájt a feje egy szezon után, sőt egész karrierje alatt. Potenciális láncagyrázkódó. Papíron jól néz ki, szerintem meg lepattanó, de drukkolok a srácnak, hogy fordulatot vegyen a sztorija épp nálunk. Azért inkább nézném abban a sec-ben Talibot, az valahogy biztosabb. Irányítóhelyzet. Nem két éve nincs megoldás. Manningről lehetett tudni, hogy 4-5 ev múlva vége a pályafutásának. Nem egy váratlan búcsú az övé. 6-7 éve volt, hogy megoldja az utódlást. Azt hagyjuk, hogy Brockot keltette a padon. Az eleve téves gondolat volt. Három évvel Manning után egy Keenum a legnagyobb reményünk. VJ-ről ne is beszéljünk, miközben irigykedve nézzük, mi történik Friscóban. Megértem, hogy nekünk sosincs pénzünk, de három holtidény megy le ingerszegényen, egy domináns védelem tűnt el, amely tele volt fiatalokkal, miközben most már a csoportunkban sem vesznek komolyan bennünket, a liga legnagyobb bohóca edzi a csapatot. Szerintem kicsit sok Elway mellényúlása a SB óta, pont abban a három pontban, amit Black ír, HC, Qb, Draft. És ennek nagyon is hatása van arra, ahol tart ma a csapat.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Én bevallom, nem teljesen értem mit csinál Elway. Egyáltalán nem vagyok elégedett a lépéseivel. De ez azon a reggelin eldőlt. Keenummal nincs bajom. Addig oké. Egyetlen dolog menti, hogy VJ-t még itt eszi a fene. Elfogadtam, ha még egy perspektíva nélküli bukó évbe beleszaladjunk és két évig top5-ben huzogassunk a drafton.
Zalán
3 dolog határozza meg az offseasont.
- HC
- FA QB
- top5 pick.

Ez a három dolog nagyjából mindent meghatároz. Jövőre biztos, de akár hosszabb távon is. A többi egyelőre csak sallang. Ment Talib 1 évvel korábban, jött egy RT, jött Cravens, semmit sem érnek, ha VJ a meccsformáját hozza nem az edzés formáját, ha Keenum nem válik be vagy ha a top5 pick bust lesz. Ellenben, ha Keenum olyan meggyőző lesz, mint a business reggeliken, beválik Keenum és future HOF jön top 5 pickre, akkor nem fog hiányozni Talib, de Cravensről és Veldheerről is kevesebb szó esik majd.

Nálam ez eddig 1-1. a draft után majd valamerre billen. Aztán szeptemberben minden kiderül, VJ, Keenum melyik formáját hozza, a top5 pick attól függetlenül hogy örülünk-e vagy sem neki, hogyan válik be (kivéve, ha QB és ül a padon)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Én bevallom, nem teljesen értem mit csinál Elway. Egyáltalán nem vagyok elégedett a lépéseivel.
Zalán
Az FA-n szépen csendben befoltozta az összes needünket, amivel úgy mehetünk a draftra, hogy könnyűszívvel BPA-zhatunk. Nem mondom h nem lehetne upgradelni pár poszton, de mindenhol kezdőszintű játékosok vannak, így az elégedetlenséged max a VJ féle döntés miatt megalapozott.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Én bevallom, nem teljesen értem mit csinál Elway. Egyáltalán nem vagyok elégedett a lépéseivel. De ez azon a reggelin eldőlt. Keenummal nincs bajom. Addig oké. Egyetlen dolog menti, hogy VJ-t még itt eszi a fene. Elfogadtam, ha még egy perspektíva nélküli bukó évbe beleszaladjunk és két évig top5-ben huzogassunk a drafton.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lassan itt a draft, már olyan sok minden nem várható. Én Elway eddigi idei move-jaival kifejezetten elégedett vagyok. Tudom, hogy nem akartam Keenumot, de a körülmények között jó lépés, és a többi csendes, nem hangos de hasznos lépés mind tetszik. A Talib trade-el is úgy vagyok, hogy sajnálom hogy elment mert még volt benne 1-2 jó év, de a QB fontosabb. És ő volt a leglogikusabb választás akitől megváljunk. Szélen így is marad két remek corner, slotba meg annyira nem őrült nehéz találni valakit, főleg, ha van egy olyan safety (vagy LB) aki be tud coverage-be segíteni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
1-2 hasonló trade-et azért még el bírnék viselni. Ha tényleg hozza amit tud és egészséges maradna simán hozna egy Ward szintet. Ennyi kockázatot simán megér.

Minden jobb mint az állóvízben poshadni, és reménykedni, hogy majd egyszer a trágyaléből kakaó lesz. Le kéne rabolni valamelyik építkező csapatot ahogy a Pats 😊

több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A pontos részletek
 twitter.com/MikeKlis/status/979022742543523841
És még 3 éve van a rookie szerződéséből, és szerintem egy nagyon jó több helyen is bevethető játékosról van szó.
Rapoport szerint safetyként számítunk rá, de Nelsont is simán helyettesítheti nickel LBként (mint anno Ward). Amúgy mindegy mi a posztja, amíg levédekezi 1v1-ben a TE-eket. Mondjuk ha safety lesz kíváncsi vagyok átállunk e 3 safetys nickelre, most hirtelen az mélyebb állomány lett mint a CB-k...
Black_Adder
Ez egy parades trade, sima A+, nagyon orulok 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A pontos részletek
 twitter.com/MikeKlis/status/979022742543523841
És még 3 éve van a rookie szerződéséből, és szerintem egy nagyon jó több helyen is bevethető játékosról van szó.
Rapoport szerint safetyként számítunk rá, de Nelsont is simán helyettesítheti nickel LBként (mint anno Ward). Amúgy mindegy mi a posztja, amíg levédekezi 1v1-ben a TE-eket. Mondjuk ha safety lesz kíváncsi vagyok átállunk e 3 safetys nickelre, most hirtelen az mélyebb állomány lett mint a CB-k...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Su'a Cravens is Bronco lett. Én örülök a srácnak.
roberto23
Mennyibe kerül, mennyit fogyaszt? Ilyen arcok jöhetnek, de...
Zalán
Denver also receives a fourth- and fifth-round pick in this year’s draft (Nos. 113 and 149). Washington gets a fourth (No. 109), two fifths (Nos. 142 and 163) and a conditional 2020 sixth-round pick.

Pénzben olcsó, mert még rookie szerződésen van, a spotrac szerint $651,408 az idei fizuja...

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Su'a Cravens is Bronco lett. Én örülök a srácnak.
roberto23
Mennyibe kerül, mennyit fogyaszt? Ilyen arcok jöhetnek, de...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Su'a Cravens is Bronco lett. Én örülök a srácnak.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
 twitter.com/NickiJhabvala/status/977990514640326657
Érdekes opció, Menelik Watson mint OG. Láttunk már pár bukott RT-t akik eggyel beljebb már-már elfogadható teljesítményt nyújtanak.
Az mondjuk meglepne, ha Garciával nem számolnánk. Egyrészt nem biztos, hogy Watson jobb lenne nála, másrészt McGovern eddig nem igazán volt jobb nála, igaz 1 évvel rövidebb ideje van a ligában, harmadrészt 2 csere guardot szoktunk tartani az 53-ban.
Mondjuk egy OG drafttal a harmadik pont máris nem állna fent, és Nelsonon kívül is, a 2. napon is lehet erősíteni, bár akkor inkább keresnék szélre embert. Nem volt jó éve Garciának, McGovernek se, de a saját posztjukon még mindig egy klasszissal jobbak voltak, mint Orlando Franklin óta bárki is nálunk azon a poszton...
Mondjuk ha top5 pick megy az OL-be az Nelson lenne (feltéve, hogy bent van), mondjuk azt ebbe azért nem látnám bele, hogy akkor most Nelson magasabban lenne a boardon, mint akárki más top5 procpekt.
Black_Adder
Yep, Garcia valóban bukta is a kezdő posztját
While there will be competition, Head Coach Vance Joseph said that if OTAs started today, he would expect to see Garett Bolles at left tackle, Ron Leary at left guard, Matt Paradis at center, Connor McGovern at right guard and Jared Veldheer at right tackle, with competitive situations for McGovern with Max Garcia and Veldheer with Menelik Watson.
Persze még visszaszerezheti, de ennek elég határozott íve van, a TC-re ebből lehet roster bubble lesz. Fura, én láttam nagy különbséget közte és McGovern között, viszont pont mivel nem láttam köztük nagy különbséget, azzal sincs bajom, ha McGovern lesz az RG.
Black_Adder
Újabb bukta még korai Elway pick a falban? Márciusban kezdő falról beszélni nálunk? 😉
Zalán
Garcia nem korai pick, ahogy McGovern se. Jelenleg egyedül Bolles a korai pick, meg vannak/voltak drágább FAk, Leary, Watson, Stephenson.
Garciát buktának akkor se feltételen mondanám, ha szeptemberben már nem itt lenne. Csak a rookie szezonja után többre számítottam tőle.

Egyfelől korai még kezdő falról beszélni, viszont én a jelekből azt olvasom, hogy Garcia pozíciója jelentősen meggyengült csapaton belül. (edzések nélkül bukni pozíciót nem jó jel) De ez csak egyéni spekuláció.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
 twitter.com/NickiJhabvala/status/977990514640326657
Érdekes opció, Menelik Watson mint OG. Láttunk már pár bukott RT-t akik eggyel beljebb már-már elfogadható teljesítményt nyújtanak.
Az mondjuk meglepne, ha Garciával nem számolnánk. Egyrészt nem biztos, hogy Watson jobb lenne nála, másrészt McGovern eddig nem igazán volt jobb nála, igaz 1 évvel rövidebb ideje van a ligában, harmadrészt 2 csere guardot szoktunk tartani az 53-ban.
Mondjuk egy OG drafttal a harmadik pont máris nem állna fent, és Nelsonon kívül is, a 2. napon is lehet erősíteni, bár akkor inkább keresnék szélre embert. Nem volt jó éve Garciának, McGovernek se, de a saját posztjukon még mindig egy klasszissal jobbak voltak, mint Orlando Franklin óta bárki is nálunk azon a poszton...
Mondjuk ha top5 pick megy az OL-be az Nelson lenne (feltéve, hogy bent van), mondjuk azt ebbe azért nem látnám bele, hogy akkor most Nelson magasabban lenne a boardon, mint akárki más top5 procpekt.
Black_Adder
Yep, Garcia valóban bukta is a kezdő posztját
While there will be competition, Head Coach Vance Joseph said that if OTAs started today, he would expect to see Garett Bolles at left tackle, Ron Leary at left guard, Matt Paradis at center, Connor McGovern at right guard and Jared Veldheer at right tackle, with competitive situations for McGovern with Max Garcia and Veldheer with Menelik Watson.
Persze még visszaszerezheti, de ennek elég határozott íve van, a TC-re ebből lehet roster bubble lesz. Fura, én láttam nagy különbséget közte és McGovern között, viszont pont mivel nem láttam köztük nagy különbséget, azzal sincs bajom, ha McGovern lesz az RG.
Black_Adder
Újabb bukta még korai Elway pick a falban? Márciusban kezdő falról beszélni nálunk? 😉

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
 twitter.com/NickiJhabvala/status/977990514640326657
Érdekes opció, Menelik Watson mint OG. Láttunk már pár bukott RT-t akik eggyel beljebb már-már elfogadható teljesítményt nyújtanak.
Az mondjuk meglepne, ha Garciával nem számolnánk. Egyrészt nem biztos, hogy Watson jobb lenne nála, másrészt McGovern eddig nem igazán volt jobb nála, igaz 1 évvel rövidebb ideje van a ligában, harmadrészt 2 csere guardot szoktunk tartani az 53-ban.
Mondjuk egy OG drafttal a harmadik pont máris nem állna fent, és Nelsonon kívül is, a 2. napon is lehet erősíteni, bár akkor inkább keresnék szélre embert. Nem volt jó éve Garciának, McGovernek se, de a saját posztjukon még mindig egy klasszissal jobbak voltak, mint Orlando Franklin óta bárki is nálunk azon a poszton...
Mondjuk ha top5 pick megy az OL-be az Nelson lenne (feltéve, hogy bent van), mondjuk azt ebbe azért nem látnám bele, hogy akkor most Nelson magasabban lenne a boardon, mint akárki más top5 procpekt.
Black_Adder
Yep, Garcia valóban bukta is a kezdő posztját
While there will be competition, Head Coach Vance Joseph said that if OTAs started today, he would expect to see Garett Bolles at left tackle, Ron Leary at left guard, Matt Paradis at center, Connor McGovern at right guard and Jared Veldheer at right tackle, with competitive situations for McGovern with Max Garcia and Veldheer with Menelik Watson.
Persze még visszaszerezheti, de ennek elég határozott íve van, a TC-re ebből lehet roster bubble lesz. Fura, én láttam nagy különbséget közte és McGovern között, viszont pont mivel nem láttam köztük nagy különbséget, azzal sincs bajom, ha McGovern lesz az RG.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ha kimondja, hogy Paxtonnak annyi, akkor csak egyrészt mindenki tudná, hogy 1/5-el QB jön, másrészt akkor adná magát a kérdés, hogy miért is nem vágjuk ki, csak a pénzért? És ha nem jön még egy QB, akkor nyiltan úgy menjünk neki a szezonnak, hogy előre kijelentettük, hogy a backupban nincs semmi bizalom? Ennyire azért még VJ se lehetne hülye szerintem...

Szerintem ez a nyilatkozat teljesen logikus és taktikus is...
StormST
Nem tudom, a taktikushoz nekem túl nagy bullshit. Nehéz elhinni, hogy bárki elhiszi ezt. Ha meg az a csavar, hogy mégis igaz én akkor se akarom elhinni.

Amúgy persze egyrészt ne a sajtóban szidjon egy játékost, másrészt meg semmit ne áruljanak el, hogy ki milyen helyzetben van a csapatnál, csak ez nekem kicsit már-már ilyen OTAk utáni mindenki HOF periódusra jellemző nyilatkozat, vagy ami még eszembe jutott, amikor Kubes lenyilatkozta Sombreroról, hogy úgy játszott hogy a játékával kezdőbe követelte magát... De lehet csak túlságosan beleélem magam, nem történik elég dolog a csapat körül és még mindig egy hónap a draftig. 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Ha kimondja, hogy Paxtonnak annyi, akkor csak egyrészt mindenki tudná, hogy 1/5-el QB jön, másrészt akkor adná magát a kérdés, hogy miért is nem vágjuk ki, csak a pénzért? És ha nem jön még egy QB, akkor nyiltan úgy menjünk neki a szezonnak, hogy előre kijelentettük, hogy a backupban nincs semmi bizalom? Ennyire azért még VJ se lehetne hülye szerintem...

Szerintem ez a nyilatkozat teljesen logikus és taktikus is...

OBJ: a stílust légyszi egy kicsit moderáld...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
Már készülünk április 1-ére:
 twitter.com/NickiJhabvala/status/978599318637686785

Mármint remélem tényleg csak erről van szó, és akkor ezúttal tényleg el lehet mondani, hogy a edzés tökéletesre sikerült 😀
Black_Adder
Paxton húzzon innen a picsába. 😀

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Már készülünk április 1-ére:
 twitter.com/NickiJhabvala/status/978599318637686785

Mármint remélem tényleg csak erről van szó, és akkor ezúttal tényleg el lehet mondani, hogy a edzés tökéletesre sikerült 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
 twitter.com/NickiJhabvala/status/977990514640326657
Érdekes opció, Menelik Watson mint OG. Láttunk már pár bukott RT-t akik eggyel beljebb már-már elfogadható teljesítményt nyújtanak.
Az mondjuk meglepne, ha Garciával nem számolnánk. Egyrészt nem biztos, hogy Watson jobb lenne nála, másrészt McGovern eddig nem igazán volt jobb nála, igaz 1 évvel rövidebb ideje van a ligában, harmadrészt 2 csere guardot szoktunk tartani az 53-ban.
Mondjuk egy OG drafttal a harmadik pont máris nem állna fent, és Nelsonon kívül is, a 2. napon is lehet erősíteni, bár akkor inkább keresnék szélre embert. Nem volt jó éve Garciának, McGovernek se, de a saját posztjukon még mindig egy klasszissal jobbak voltak, mint Orlando Franklin óta bárki is nálunk azon a poszton...
Mondjuk ha top5 pick megy az OL-be az Nelson lenne (feltéve, hogy bent van), mondjuk azt ebbe azért nem látnám bele, hogy akkor most Nelson magasabban lenne a boardon, mint akárki más top5 procpekt.

btw, CJ-ről is elég ködösen fogalmazgat Elway. Ha még nálunk van, akkor vagy trade partnert keresünk, vagy a draftot várjuk a kirúgásával, pontosabban azt, hogy a drafton sikerül-e hozni egy RB-t, akinek elég nagy a teherbírása ahhoz, hogy a futások ~50%-át elvigye. Ez Bookernek rookie évében látványosan nem ment, ellenben kevesebb futásból hatékonyabb volt. Egyébként ha nem tervezünk vele idénre - ami offseason előtt is sejthető volt és az eddigi nyilatkozatok is ezt erősítik meg - akkor kibaszás vele szemben, hogy nem cutoltuk már rég, szép lassan minden csapat megtalálja a veterán RB-jét... De az is lehet, hogy csak azt szeretnénk, hogy kevesebbért maradjon nálunk, nem bánnám, ha így történne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Az előző szezonban több újságírótól is láttam, hogy Bolles talán jobb lenne RT-ben, én ennyire nem értek az OL-hez, meg a szememben sok hibája nem fizikális volt, hanem pszichológiai, azon viszont sokat nem biztos, hogy segítene az oldalváltás...

A PFF-en Veldheer 50. helyen volt tavaly az OTk között, ami inkább rosszul hangzik, mint jól, Bolles 42. volt ugyanott...
StormST
A hozzáállása / stílusa miatt mondják, hogy jó lenne RT-nek, az tradicionálisan verekedősebb poszt.
Valójában a klasszikus RT poszthoz szerintem nem elég erős, hiába keménykedik. Ellenben csak koncepció kérdése, lassan 5 éve sokkal fontosabb egy RTnél is a pass protection mint hogy futáshoz hogy töri az utat, vagy még régebbtől, szalad az idő, elég csak arra gondolni, hogy Von Miller 2011-től kezdve az RTket terrorizálja pass rushsal. Szóval 2 LT alkat a szélre manapság akár jobb is lehet, mint egy RT alkat az egyik oldalra.

Szóval én olyan sokat nem adok arra, hogy most RT vs LT. De mégis azt mondják, hogy Veldheer LT-ben jobb mint RT-ben, feltételezem nem alaptalanul. OL emberek játékát nehéz értékelni, én legalábbis valamiért a labdát és a labda körül lévő játékosokat szoktam figyelni, nem a birkózást a LoSon.

Egy biztos, 6. kör nem nagy ár, az OT nagy need, most már vagy beválik vagy nem, de legalább próbálkozunk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ami Veldheerrel kapcsolatban foglalkoztat és nem találtam rá egyértelmű álláspontot az a caphitje:

A trade után csak a nemgarantált rész kerül át hozzánk (6,9M), vagy a teljes összeg (10,1M)? Ebben valaki, aki jobban ért hozzá segíthetne.
Általános Doktor
Trade esetén a rule egyeszerű: mindig az kerül át az új csapathoz, amit még nem fizettek ki a szerződésből. Mindegy, hogy minek nevezik - signing bonus, workout bonus, roster bonus, salary -, amit a régi csapat kifizetett azt a régi csapat könyveli be, amit az újnak kell majd kifizetnie azt az új csapat könyveli be. A spotracnak van egy "yearly cash" oszlopa is a contractnak, azt érdemes nézni, az az abban az évben kifizetendő pénzt mutatja (ha több év is hátra van még, akkor a következő évi "yearly cash" lesz a következő évi cap hit is.)

Rápillantva Veldheer contractjára, 6 750 000 a yearly cash. De szerintem ebből a roster bonus-t már kifizette a Cardinals mert az általában az idény első napjaiban esik le. úgyhogy valószínűbb a 6,5M. Illetve ehhez hozzájöhet még valami utólag kifizetendő (pl. teljesítmény bónusz, stb.), de ez pár százezernél aligha lehet több.
peterk2005
Köszi!

Így nekem egyelőre kifejezetten tetszik ez a trade, minőségi játékost szereztünk meg egy évre apróért.

Ha jönne Nelson is, akkor sztem a fal rendben, sőt, megkockáztatom, hogy top10-es lesz, ami az egész O#-re pozitív hatást fog gyakorolni.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ami Veldheerrel kapcsolatban foglalkoztat és nem találtam rá egyértelmű álláspontot az a caphitje:

A trade után csak a nemgarantált rész kerül át hozzánk (6,9M), vagy a teljes összeg (10,1M)? Ebben valaki, aki jobban ért hozzá segíthetne.
Általános Doktor
Trade esetén a rule egyeszerű: mindig az kerül át az új csapathoz, amit még nem fizettek ki a szerződésből. Mindegy, hogy minek nevezik - signing bonus, workout bonus, roster bonus, salary -, amit a régi csapat kifizetett azt a régi csapat könyveli be, amit az újnak kell majd kifizetnie azt az új csapat könyveli be. A spotracnak van egy "yearly cash" oszlopa is a contractnak, azt érdemes nézni, az az abban az évben kifizetendő pénzt mutatja (ha több év is hátra van még, akkor a következő évi "yearly cash" lesz a következő évi cap hit is.)

Rápillantva Veldheer contractjára, 6 750 000 a yearly cash. De szerintem ebből a roster bonus-t már kifizette a Cardinals mert az általában az idény első napjaiban esik le. úgyhogy valószínűbb a 6,5M. Illetve ehhez hozzájöhet még valami utólag kifizetendő (pl. teljesítmény bónusz, stb.), de ez pár százezernél aligha lehet több.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az előző szezonban több újságírótól is láttam, hogy Bolles talán jobb lenne RT-ben, én ennyire nem értek az OL-hez, meg a szememben sok hibája nem fizikális volt, hanem pszichológiai, azon viszont sokat nem biztos, hogy segítene az oldalváltás...

A PFF-en Veldheer 50. helyen volt tavaly az OTk között, ami inkább rosszul hangzik, mint jól, Bolles 42. volt ugyanott...
StormST
A szezon elején RT-t játszott elég gyengén, majd egy sérülés után visszadobták LT-be, ahol már jó értékei voltak (tavaly LT-ként is 5. legjobb volt a passzblokkolásban):
 cdn.vox-cdn.com/thumbor/K6m_U-Rp1pwonErCKvEqSu2Qgx8=/1000x0/filters:no_upscale()/cdn.vox-cdn.com/uploads/chorus_asset/file/10517725/pff.png

A tavalyi gyengébb PPF értéke (54.3 - 100 skálán) nagyrészt ebből adódott. A tavalyi évet megelőzően nfl átlag felett hozott évekig a PFF alapján is: 2016 - 79.6; 2015 - 80.7; 2014 - 86.7; 2013 - 67.9; 2012 - 83.7; 2011 - 81.8; rookieként - 51.2).

31 éves, ideális esetben azért még pár éve biztosan van, a 6. kör nem nagy tétel ellenértéknek, főleg ha beválik, ugyanakkor kérdés, hogy hova szánjuk, mert az eddigiek alapján a vakoldalon határozottan jobban játszik...

Ennek ellenére Bolles szvsz marad a baloldalon:
- egyrészt sztem nem volt csalódás tavaly, a fő hibája a qvasok szabálytalanság, ami talán tanítható, bár emberünk azért elég nehéz felfogású;
- az első és fő trade célpontunk Ja'Wuan James volt, aki klasszikus RT, mind egyetemen, mind az NFL-ben RT játszott (sérülések miatt volt talán pár meccse LT-ben, de szar is volt), így sztem mi erre a posztra kerestünk embert.

Ami Veldheerrel kapcsolatban foglalkoztat és nem találtam rá egyértelmű álláspontot az a caphitje:

A trade után csak a nemgarantált rész kerül át hozzánk (6,9M), vagy a teljes összeg (10,1M)? Ebben valaki, aki jobban ért hozzá segíthetne.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Az előző szezonban több újságírótól is láttam, hogy Bolles talán jobb lenne RT-ben, én ennyire nem értek az OL-hez, meg a szememben sok hibája nem fizikális volt, hanem pszichológiai, azon viszont sokat nem biztos, hogy segítene az oldalváltás...

A PFF-en Veldheer 50. helyen volt tavaly az OTk között, ami inkább rosszul hangzik, mint jól, Bolles 42. volt ugyanott...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!