Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Úgy izgulok.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
1/1: Darnold
1/2: Barkley
1/3: Mayfield
1/4: trade, Bills: Allen
1/5: Rosen


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
1/1 Darnold
1/2 Barkley (szerintem a Giants nem a jövőre koncentrál még, most akarnak nyerni, és ebben Barkley nagyban tudja segíteni őket)
1/3 Rosen (sokan Mayfieldet várják ide ahogy látom, de szerintem ha Rosen elérhető akkor inkább őt választják)
1/4 TRADE: Bills feljön és kiválasztja Josh Allent
1/5 Mayfield (Keenum szerintem nem véletlenül kapott 2 éves szerződést, kell a jövő QB-ja aki nagy vezér is lehet)
Vonster
Am ha már Vonster leírta a tippjeit, akkor játszunk egyet, azzal is gyorsabban megy az idő, ki mit lát az első 5 picknél?

Az én tippem:
1/1 - Allen
1/2 - Darnold
1/3 - Mayfield
1/4 - Barkley
1/5 - Chubb
Általános Doktor
Én most bevállalok egy merész forgatókönyvet, ami ha bejön nagyon fogunk örülni 😛

1/1 - Rosen
1/2 - Chubb
1/3 - Darnold
1/4 - Bills feltrade és Mayfield
1/5 - Allen

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
1/1 Darnold
1/2 Barkley (szerintem a Giants nem a jövőre koncentrál még, most akarnak nyerni, és ebben Barkley nagyban tudja segíteni őket)
1/3 Rosen (sokan Mayfieldet várják ide ahogy látom, de szerintem ha Rosen elérhető akkor inkább őt választják)
1/4 TRADE: Bills feljön és kiválasztja Josh Allent
1/5 Mayfield (Keenum szerintem nem véletlenül kapott 2 éves szerződést, kell a jövő QB-ja aki nagy vezér is lehet)
Vonster
Am ha már Vonster leírta a tippjeit, akkor játszunk egyet, azzal is gyorsabban megy az idő, ki mit lát az első 5 picknél?

Az én tippem:
1/1 - Allen
1/2 - Darnold
1/3 - Mayfield
1/4 - Barkley
1/5 - Chubb

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 940
Én is leírom amit gondolok így 3 nappal a draft előtt (aztán úgy is tök más lesz valószínűleg 😀)

1/1 Darnold
1/2 Barkley (szerintem a Giants nem a jövőre koncentrál még, most akarnak nyerni, és ebben Barkley nagyban tudja segíteni őket)
1/3 Rosen (sokan Mayfieldet várják ide ahogy látom, de szerintem ha Rosen elérhető akkor inkább őt választják)
1/4 TRADE: Bills feljön és kiválasztja Josh Allent
1/5 Mayfield (Keenum szerintem nem véletlenül kapott 2 éves szerződést, kell a jövő QB-ja aki nagy vezér is lehet)

Ezek az én tippjeim, ezzel én teljesen meg is elégednék mert Mayfield hozzáállása nekem nagyon tetszik és szerintem vele később sikeresek lehetünk.

Várom a véleményeket 😊
Vonster
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
8m8 minutes ago
More
Just to add a bit more murkiness to top of draft: one NFL executive said this morning that Baker Mayfield is “definitely” in Cleveland’s conversation to become the No. 1 overall pick.
Negritis
Én már csak az "arca" miatt is rajta vagyok a Mayfield bandwagonon | rajta voltam a Manziel és Winstonén is 😀 | , de a statisztikái és a játéka alapján is legitim a vita, hogy ő-e a legjobb irányító ezen a drafton (sztem igen). Sőt, egyesek odáig mennek, hogy ő az egyetlen franchise QB matéria.

Ha már statisztika: a PFF big boardján konkrétan a legjobb játékos:

 media.profootballfocus.com/2018/04/MayfieldMockDraft.PNG-768x433.png
The No. 1 overall player on the PFF Big Board makes this selection a no-brainer. No matter which way you slice the numbers on Mayfield, he comes out on top in virtually every category. Some might question his system but he rises to the top when you look at just the “NFL throws” he had to make at Oklahoma. Too many open Sooner receivers inflating his stats? He was the most accurate on tight-window throws – eliminate that narrative. For the sake of allowing the other teams to give their explanations, no more reasons need be given. Baker Mayfield is the quarterback the Browns have been looking for, the one Cleveland deserves and the one it needs right now. – John Kosko, @PFF_JohnKosko
Általános Doktor
Szerintem Mayfield a méretei és a balhéi miatt nem lesz 1/1 (legalábbis bízom benne, hogy senkinek nem kell és mi kihúzzuk 😀)
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 940
Várom a véleményeket 😊
Vonster
Első öt pickből 4 QB? Ilyen azt hiszem egyszer volt az NFL történelemben. 😊

Nekem a Giants pick lóg ki a sorból. Ha a Browns QB-t húz 1/1-re, és a Giants nem akar QB-t húzni, akkor szvsz nagyonhülyék, ha nem hívják fel legalább Elway-t, hogy mit szólna az 1/2-höz. Azért a három helyes lemozgásért simán kaphatnának egy 2. kört (vagy még többet), és szinte nem veszítenek semmit. Nem tudom elhinni, hogy a Chubb / Barkley / Nelson hármasból bármelyik annyival előbbre lenne a boardjukon, ami többet érne, mint egy 2. kör.
peterk2005
Jogos amit mondasz, ha a Bills tényleg feljön akkor hátramehetnek (csak ha draft közben jönnek fel akkor nem tudnak úgy tervezni). Viszont ha a Browns marad a 4. helyen akkor ők is vihetik Barkleyt (bár ebben az esetben inkább Chubbot várják ide) és akkor a Giants lemaradt róla. Hogy őszinte legyek tegnap még meg voltam győződve róla, hogy a Giants QB-t húz, ma viszont valamiért így gondolom. Holnapra lehet megint mást fogok gondolni 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Várom a véleményeket 😊
Vonster
Első öt pickből 4 QB? Ilyen azt hiszem egyszer volt az NFL történelemben. 😊

Nekem a Giants pick lóg ki a sorból. Ha a Browns QB-t húz 1/1-re, és a Giants nem akar QB-t húzni, akkor szvsz nagyonhülyék, ha nem hívják fel legalább Elway-t, hogy mit szólna az 1/2-höz. Azért a három helyes lemozgásért simán kaphatnának egy 2. kört (vagy még többet), és szinte nem veszítenek semmit. Nem tudom elhinni, hogy a Chubb / Barkley / Nelson hármasból bármelyik annyival előbbre lenne a boardjukon, ami többet érne, mint egy 2. kör.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Én is leírom amit gondolok így 3 nappal a draft előtt (aztán úgy is tök más lesz valószínűleg 😀)

1/1 Darnold
1/2 Barkley (szerintem a Giants nem a jövőre koncentrál még, most akarnak nyerni, és ebben Barkley nagyban tudja segíteni őket)
1/3 Rosen (sokan Mayfieldet várják ide ahogy látom, de szerintem ha Rosen elérhető akkor inkább őt választják)
1/4 TRADE: Bills feljön és kiválasztja Josh Allent
1/5 Mayfield (Keenum szerintem nem véletlenül kapott 2 éves szerződést, kell a jövő QB-ja aki nagy vezér is lehet)

Ezek az én tippjeim, ezzel én teljesen meg is elégednék mert Mayfield hozzáállása nekem nagyon tetszik és szerintem vele később sikeresek lehetünk.

Várom a véleményeket 😊
Vonster
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
8m8 minutes ago
More
Just to add a bit more murkiness to top of draft: one NFL executive said this morning that Baker Mayfield is “definitely” in Cleveland’s conversation to become the No. 1 overall pick.
Negritis
Én már csak az "arca" miatt is rajta vagyok a Mayfield bandwagonon | rajta voltam a Manziel és Winstonén is 😀 | , de a statisztikái és a játéka alapján is legitim a vita, hogy ő-e a legjobb irányító ezen a drafton (sztem igen). Sőt, egyesek odáig mennek, hogy ő az egyetlen franchise QB matéria.

Ha már statisztika: a PFF big boardján konkrétan a legjobb játékos:


The No. 1 overall player on the PFF Big Board makes this selection a no-brainer. No matter which way you slice the numbers on Mayfield, he comes out on top in virtually every category. Some might question his system but he rises to the top when you look at just the “NFL throws” he had to make at Oklahoma. Too many open Sooner receivers inflating his stats? He was the most accurate on tight-window throws – eliminate that narrative. For the sake of allowing the other teams to give their explanations, no more reasons need be given. Baker Mayfield is the quarterback the Browns have been looking for, the one Cleveland deserves and the one it needs right now. – John Kosko, @PFF_JohnKosko

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Én is leírom amit gondolok így 3 nappal a draft előtt (aztán úgy is tök más lesz valószínűleg 😀)

1/1 Darnold
1/2 Barkley (szerintem a Giants nem a jövőre koncentrál még, most akarnak nyerni, és ebben Barkley nagyban tudja segíteni őket)
1/3 Rosen (sokan Mayfieldet várják ide ahogy látom, de szerintem ha Rosen elérhető akkor inkább őt választják)
1/4 TRADE: Bills feljön és kiválasztja Josh Allent
1/5 Mayfield (Keenum szerintem nem véletlenül kapott 2 éves szerződést, kell a jövő QB-ja aki nagy vezér is lehet)

Ezek az én tippjeim, ezzel én teljesen meg is elégednék mert Mayfield hozzáállása nekem nagyon tetszik és szerintem vele később sikeresek lehetünk.

Várom a véleményeket 😊
Vonster
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
8m8 minutes ago
More
Just to add a bit more murkiness to top of draft: one NFL executive said this morning that Baker Mayfield is “definitely” in Cleveland’s conversation to become the No. 1 overall pick.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Vonster Denver Broncos 940
Én is leírom amit gondolok így 3 nappal a draft előtt (aztán úgy is tök más lesz valószínűleg 😀)

1/1 Darnold
1/2 Barkley (szerintem a Giants nem a jövőre koncentrál még, most akarnak nyerni, és ebben Barkley nagyban tudja segíteni őket)
1/3 Rosen (sokan Mayfieldet várják ide ahogy látom, de szerintem ha Rosen elérhető akkor inkább őt választják)
1/4 TRADE: Bills feljön és kiválasztja Josh Allent
1/5 Mayfield (Keenum szerintem nem véletlenül kapott 2 éves szerződést, kell a jövő QB-ja aki nagy vezér is lehet)

Ezek az én tippjeim, ezzel én teljesen meg is elégednék mert Mayfield hozzáállása nekem nagyon tetszik és szerintem vele később sikeresek lehetünk.

Várom a véleményeket 😊
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ha ehhez hozzavesszuk h mi edzhettuk a senior bowlon az egyik csapatot
Általános Doktor
És milyen jól sikerült az az edzés is 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Annyit meg megjegyeznek h az mindenkeppen dícséri az FAnkat h nincs konszenzusos pick hozzánk, sot, azt se lehet realisan megtippelni h a seggunkon maradunk v mozgunk vmerre.
| Tavaly teljesen egyertelmu volt az LT pick es Bolles volt a konszenzus, 2 eve a legtobben Lynchet mondtak hozzank, akar trade aran is - iden nincs ilyen. |

Ha ehhez hozzavesszuk h mi edzhettuk a senior bowlon az egyik csapatot, akkor mar egyertelmu elonyokkel futunk neki a draftnak, amit -vegre- ideje lenne kihasznalni.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Zalán Denver Broncos 3 671 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Idén nincs nagyon értelme tippelgetni. Fel is út, le is út lehetséges, vágyott QB a saját pozíción, vagy legjobb nem QB kisgyerek szintén az ötödiken. Én egyetlen dologtól fázom, Elway QB-t és RB-t is akar hozni, és ez a két poszt, ami nagyon nem megy neki. Én olyan játékosokat szeretnék az egész draftra, akik a második évüktől elkezdenek szárnyalni...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy párhuzamos univerzumban 1/4-re elvittem a Broncoshoz Rosent, itt nyugodtan kihagyhatnátok 😛

több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Egyébként ha már pénteken draft, ki mit tippel?
roberto23
Álom scenárió:
1/5 - Mayfield QB

kicsivel elmaradva mögötte:
1/5 - Rosen QB

Trade esetén annak örülnék, ha felmennénk 1/2 v (1/4)-re Mayfieldért, valamint annak ha Mayfield és Rosen hiányában (de mondjuk Allen bentléte esetén) hátracserélnénk a Billsel és jönne egy Denzel Ward CB + elérhető legjobb OG/ILB/vagy más ordas BPA.

Ha nincs már Mayfield és Rosen se és nem cserélünk hátra, akkor nem tartom tragédiának a Barkley/Nelson/Chubb hármas egyikét sem, draft előtt mind a 3 probowler kalibernek néz ki.

Legrosszabb forgatókönyv:
1/5 bent van még Mayfield és mást húzunk/cserélünk | ezt egyáltalán nem tatom reálisnak, sztem 1/2. helyen van a boardunkon (nálam no.1.), így ha valami csoda folytán lecsúszna, akkor instant kikapnánk |

2. legrosszabb forgatókönyv
1/5 bent van még Rosen és mást húzunk/cserélünk | erre már nagyobb esélyt látok, Rosen több helyen csúszik a sérülései és az arca miatt |

3. legrosszabb forgatókönyv
Allen 1/5-ön, vagy első kör végén (vagy 2. körben) Lamar Jackson -> személy szerint mind2ben a bustot látom, mintsem a boomot | mondjuk a Lynch jóslatom után sokat nem ér a szavam QB-k terén | .

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Közben Dixon-tól is elbúcsúztunk. Amire kíváncsi leszek még, hogy McMesterrel mi lesz.
roberto23
Jövő évi 7. kör, teljesen jó ár egy kivágás előtt álló punterért.
Általános Doktor
Egyetértek. Nekem eddig pozitív érzéseim is vannak az offseason kapcsán. Persze a draft még kérdés milyen irányba tolja el.

Egyébként ha már pénteken draft, ki mit tippel? Tudom baromság tippelgetni, mert nagyon sok ismeretlenes az egyenlet, de én most bevállalom 😀
1/5-ben én Rosen-re tippelek. Persze hogy ebben mennyi a realitás és mennyi a vágyakozás majd elválik.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Matt Paradis aláírta a második körös RFA tendert ($2,914millió).
több mint 6 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Közben Dixon-tól is elbúcsúztunk. Amire kíváncsi leszek még, hogy McMesterrel mi lesz.
roberto23
Jövő évi 7. kör, teljesen jó ár egy kivágás előtt álló punterért.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Hát, nem is tudom... Seattle, Baltimore, Arizona, Rams, Steelers, Frisco, plusz a csoportrangadók, szerintem nagyon kemény lesz. Persze látatlanban nem egyszerű.
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Közben Dixon-tól is elbúcsúztunk. Amire kíváncsi leszek még, hogy McMesterrel mi lesz.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
StormST Denver Broncos 10 829 — SB 50 Champion @ Grund
3 esti meccs, 2-vel jobb mint a megszokott 5. A TNF úgy is elkerülhetetlen az MNF presztízs, mondjuk ha a Karácsonyi vasárnap lenne az jobb lenne...

Az ellenfelek erejét még nem tudjuk, főleg nem, hogy milyen formában lesznek ellenünk, de nincs 3 meccses idegenbeli sorozat, amiben elvesztettük a fonalat tavaly, illetve a szezon vége felé eső bye week is sokkal optimálisabb a tavalyi 4-5-ik hét környékinél, ráadásul division game előtt.

Viszont télen csak 2-t játszunk otthon (3-at idegenben), fordítva jobban örülnék neki, de legalább idén is otthon fejezzük be. Hátha lesz jelentősége annak az utolsónak.
Black_Adder
Ez a 27. évünk egyhuzamban MNF meccsel, régóta miénk a leghosszabb ilyen aktív streak és ha jövőre is kapunk, akkor utólérjük az eddigi rekorder Raiderst, akiknek 1970-1997 közt volt 28... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
3 esti meccs, 2-vel jobb mint a megszokott 5. A TNF úgy is elkerülhetetlen az MNF presztízs, mondjuk ha a Karácsonyi vasárnap lenne az jobb lenne...

Az ellenfelek erejét még nem tudjuk, főleg nem, hogy milyen formában lesznek ellenünk, de nincs 3 meccses idegenbeli sorozat, amiben elvesztettük a fonalat tavaly, illetve a szezon vége felé eső bye week is sokkal optimálisabb a tavalyi 4-5-ik hét környékinél, ráadásul division game előtt.

Viszont télen csak 2-t játszunk otthon (3-at idegenben), fordítva jobban örülnék neki, de legalább idén is otthon fejezzük be. Hátha lesz jelentősége annak az utolsónak.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
6m6 minutes ago
More
John Elway announced the fifth overall pick is for sale.
Negritis
Na akkor maradunk a Keenum, Lynch, Kelly triumvirátusnál?
roberto23
Itt az interju amibol levontak ezt a csodalatos kovetkeztetest:
 www.nfl.com/m/share?p=%2Fvideos%2Fnfl-draft%2F0ap3000000927428%2FJohn-Elway-says-he-is-open-to-trading-the-No-5-pick

spoiler: le es fel is nyitottak vagyunk mozogni, ergo semmit sem mondott Elway...
Általános Doktor
Szerintem azt le lehet szűrni belőle, hogy nem akarunk minden áron QB-t húzni.
Én most úgy gondolom, hogy van a 4-ből egy (vagy 2) akit kihúzunk 1/5-re ha bent van, de ha nincs akkor se esünk pánikba, jön egy BPA vagy letrade.

Amúgy nem csak 4 QB van, Rudolphért pl nem lenne hülyeség visszajönni az 1. kör végére

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
6m6 minutes ago
More
John Elway announced the fifth overall pick is for sale.
Negritis
Na akkor maradunk a Keenum, Lynch, Kelly triumvirátusnál?
roberto23
Itt az interju amibol levontak ezt a csodalatos kovetkeztetest:
 www.nfl.com/m/share?p=%2Fvideos%2Fnfl-draft%2F0ap3000000927428%2FJohn-Elway-says-he-is-open-to-trading-the-No-5-pick

spoiler: le es fel is nyitottak vagyunk mozogni, ergo semmit sem mondott Elway...
Általános Doktor
Tanul VJ-tol a bullshit nyilatkozatok terén akkor 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend 3(!) prime time meccsel.