Denver Broncos

50 feliratkozó

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Az sejthető volt, hogy nem lett komolyabb sérülése, hiszen végig mozgott és fel is ült, remélhetőleg az agyrázkódás se súlyos, mert akár visszatér Ward, akár nem, mindenképpen nagy szükségünk lesz a játékára már a következő meccsen is...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bruton-t a meccs után kiengedték a helyi kórházból. A jelentések szerint agyrázkódást szenvedett, további sérülése, húzódása, stb. nincs. A szokásos agyrázkódás protokollon kell keresztülmennie. Ahhoz képest, amilyen súlyosnak látszott, elég jól megúszta. Hogy mikor játszhat, az még kérdéses, mert akár 1 hét alatt is át lehet menni a protokollon, de súlyosabb esetben több hétbe is beletellhet. Mindenesetre így, hogy van 1 hét pihenő van rá esély, hogy akár már a divisional roundban játsszon, de vagy ha ott még nem is, akkor - esetleges és reménybeli továbbjutás esetén - a konf döntőben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Ha JDR és Gase egy kicsit is komoly csapatjátékosok, akkor addig nem mennek interjúra, amíg versenyben vagyunk, ha meg nem azok, akkor menjenek is isten hírével...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
12-4 lett a vége, ami az idei schedule-t és a botrányosan korai 4. heti bye week-et figyelembe véve kiváló eredmény. (NFL számítás szerint a második legnehezebb, ha kiveszem az egymás elleni meccsek eredményét, akkor a liga legnehezebb schedule-jét kaptuk idénre.)

A kinti fórumon olvasom, hogy a meccs utáni rádióműsorban sokan nyilatkoztak úgy, hogy teljesen ki vannak merülve, túl sok volt a 13 kemény meccs egymás után. Manningról is beszéltek, azt mondták, hogy jónéhány hete kínlódik valami influenza szerű vírusos nyavajával, amiből nem bír kikeveredni úgy, hogy hét közben sincs pihenő, menni kell a hidegbe edzeni.

Szóval lehet, hogy általában van értelme azon variálni, hogy jó-e a playoff bye vagy sem, de hogy idén ennek a csapatnak olyan nagy szüksége van a plusz 1 hét pihenőre mint egy falat cukorra, az tuti.peterk2005


😀
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
2 elkapó 100+ elkapással (DT & Sanders), DT single season franchise record elkapott yardokban (1619)
A tavalyi 5 után, idén 3 játékosunk érte el a 10TD-t, Julius Thomas 12, Demaryius Thomas 11, CJ Anderson 10. (Sanders 9). Mindezt úgy, h Julius a szezon második felében sérült volt, aztán sérülten játszott, CJ Anderson meg 3-4. számú RBként kezdte a szezont, és az első 9 meccsen alig kapott szerepet.
Magáról a játékról nem érdemes sokat beszélni, mert akármennyire is sérti a Raiders fanok önérzetét, a PO-ban ennél sokkal erősebb csapatok ellen kéne így játszani, azok ellen meg akadozgatott a szekér. Szerintem megújulunk a PO-ra
Hogy az a cheap-shot-blind-side hit minek kellett Brutonon nagyonkevés-nagyonsok állásnál, úgyh a gayders még csak nem is kapcsolt mindentvagysemmit üzemmódba (58 yardos FG helyett puntoltak...) azt nem tudom, de hiányozni fog nagyon, így h Carter IRen van. 4 safetyvel vágunk neki a szezonnak, ebből most 2 kiesett. Még jobb, h nickelben gyakorlatilag 3-mat használunk, mert Ward nickel LB-t játszik akkor. Lehet még fokozni azzal, h Ward is sérült, bár így h van egy bye, csak megfoltozzuk valahogy...

Egyébként a bye week se lesz izgalom mentes. JDRre és Gasere is valószínűleg interviewk várnak...

JDR a Raiders egyik fő jelöltje Sexy Rexy mellett. JDR szerintem készen áll egy új HC poszt betöltésére, nem jelenti, azt h Super Bowl csapatot fog edzeni, de nem is lesz akkora "bust" mint Allen vagy JMD...7. Ami Rexet illeti, kifejezetten gyenge HC-nak tartom. nem tud csapatot építeni. A Jets első évében volt a legjobb, azóta szig.mon.csökk. függvény írja le teljesítményüket, és ez Sexy Rexy "érdeme".
Távozása: DCként utáljátok sokan, tudom, de Ryan nem lesz DC, sem nálunk, sem máshol. Ezen kívül most már 3 éve épül a védelme, az ő rendszeréhez hoztuk az emberekt draftról FA-ról, bármi másba fogunk most, az emberek egy részét ki kell dobni, és mást építeni helyette. Nem abban a fázisban vagyunk, amikor bármi hasonlónak örülni tudnék. Emellett ha elmegy több játékos követheti, kezdésképp Knighton, aki kifejezetten miatta jött ide, pedig mehetett volna máshova is... Ne legyen igazam, de ha a minden évben új DC nem tanított meg értékelni minket azt ami épp van, akkor majd most megtanuljuk egy új slowik alatt....
Esetleges pótlásáról nem tudok nyilatkozni. Mire kiderül h elmegy tőlünk, addigra a top coordinátor candidate-ek már mind elkelnek, nekünk a "selejt" marad vagy h házon belül gazdálkodjuk ki...

Gase neve az Atlantánál és a 9ersnél röppent fel. Szerintem nincs elég tapasztalata, ahhoz h egy ütőképes stábot verbuváljon maga köré, és még az is kérdés, h Manning nélkül mit tud, de ha csak JMDvel kell megküzdenie, akkor ő a racionális döntés, mert ő egy csupa kérdőjel, JMDnél viszont nem kérdőjelek vannak, hanem biztos pusztítás, rombolás, tragédia, katasztrófa, armageddon. Röhej h felmerül a neve.
Távozása/Esetlegs pótlása: Azt hiszem nem kérdés, h az OCnak kéne alkalmazkodnia a mostani keret adottságaihoz. Akár Gase miatt akár nem, ennél többet nem könnyű kihozni egy támadó sorból, mint itt az elmúlt 2 évben. Ennek ellenére koránt sem érezném biztonságban a no huddle-t, az up tempo-t, meg úgy általában amitől az vagyunk amik...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
12-4 lett a vége, ami az idei schedule-t és a botrányosan korai 4. heti bye week-et figyelembe véve kiváló eredmény. (NFL számítás szerint a második legnehezebb, ha kiveszem az egymás elleni meccsek eredményét, akkor a liga legnehezebb schedule-jét kaptuk idénre.)

A kinti fórumon olvasom, hogy a meccs utáni rádióműsorban sokan nyilatkoztak úgy, hogy teljesen ki vannak merülve, túl sok volt a 13 kemény meccs egymás után. Manningról is beszéltek, azt mondták, hogy jónéhány hete kínlódik valami influenza szerű vírusos nyavajával, amiből nem bír kikeveredni úgy, hogy hét közben sincs pihenő, menni kell a hidegbe edzeni.

Szóval lehet, hogy általában van értelme azon variálni, hogy jó-e a playoff bye vagy sem, de hogy idén ennek a csapatnak olyan nagy szüksége van a plusz 1 hét pihenőre mint egy falat cukorra, az tuti.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
Unreinnek milyen nyavajája van?
tavaly tök jó volt, idén meg alig tűnik fel nekem a pályánNegritis
Sztem szimplán Austin (és Q.Smith) beelőzte őt a sorban.Általános Doktor
konkrétan az 53. rosterspot lett az övé Vickkel szemben. Amikor pályán volt tudta azt amit korábban, csak most ennyire jó lett a DL

Bruton: agyrázkódás és nyaksérülés, nem úgy néz ki, mint aki idén játszani fog...
 pbs.twimg.com/media/B5-3hl0CUAEu_P1.jpgÁltalános Doktor
safetykből viszont már elég szarul állunk, főleg amíg Ward nickel LB-t is játszik. Persze ha azt nem játszik, akkor LBkből állunk nagyon szarul...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fákk. Remek, safetyben úgyis marha mély a roster. 😕 Úgyhogy egyelőre inkább szó szerint akarom olvasni a mondatodat. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Bruton: agyrázkódás és nyaksérülés, nem úgy néz ki, mint aki idén játszani fog...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Unreinnek milyen nyavajája van?
tavaly tök jó volt, idén meg alig tűnik fel nekem a pályánNegritis
Sztem szimplán Austin (és Q.Smith) beelőzte őt a sorban.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 514 — The Mathematician
Unreinnek milyen nyavajája van?
tavaly tök jó volt, idén meg alig tűnik fel nekem a pályán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér

Ward inaktív, Hillman és Sanders aktív lesz ma.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A pletykák alapján nem tűnik valószínűnek, hogy DC állást elvállalna. De ha netán igen, akkor ki tudja. Elwaynek meglehetősen jó a rábeszélőkéje, és lenne is mivel csábítani. (Pl. szinte biztos vagyok benne, hogy a Pats a bögyében van Rex-nek, azért ennyi év divízió rivalizálás - és többnyire szopóág - nem múlik el nyom nélkül. Egy olyan megkeresés, hogy "gyere ide, visszaadhatod nekik", szerintem elgondolkoztatná, ha amúgy nem zárja ki magát a DC opciót.)

Mindenesetre nem csak Ryan tudja azt, hogy hogyan lehet a Pats offense-et megfogni, tudta azt a Baltimore is többször, meg a Giants, stb. És idén nem is segítene. Bár középen vannak problémák, de azért ez az állomány van olyan jó, hogy ebből JDR is többet hozzon ki annál az ultrakonzervatív eredménytelen gameplan-nél amit novemberben előadtunk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hamarosan itt a fekete hétfő, és sajnos vagy sem, de Gase és JDR is a potenciális főedzőjelöltek közt van.

Néhány helyen pedig olyan híreket olvastam h JDR távozása esetén Rex Ryan a fő esélyes a pótlására.
Ryanről annyit tudok h imádják a játékosai és h ő a BB/Brady vezette O# kriptonitja, ha úgy alakulnának a dolgok, akkor örülnénk neki?Általános Doktor
Ryan nem valószínű, hogy DC lesz, ha nem kap HC állást valószínűleg megy a TV-hez, ahol ajánlottak neki egy zsíros kis szerződéstWester
pont ezt akartam írni én is 😊
De szerintem tud Hc helyet csípni magának pl Raidersmanuszka86
Egyrészt az tenné be a kaput, ha a Broncos-hoz jönne DC-nek!😀
Másrészt szerintem a Raiders nem járna jól vele. Pont a Carr szintű/potenciálú irányítókkal nem tud mit kezdeni. Menjen az NFC-be, például a Bears sok szempontból ideális lenne számára. Prioritás a bivaly védelem, Cutler szintű irányítója még nem volt, s a Pats se játszana ellene 2018-ig.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Nomac New England Patriots 2 591 — balazs.t85@gmail.com
Hamarosan itt a fekete hétfő, és sajnos vagy sem, de Gase és JDR is a potenciális főedzőjelöltek közt van.

Néhány helyen pedig olyan híreket olvastam h JDR távozása esetén Rex Ryan a fő esélyes a pótlására.
Ryanről annyit tudok h imádják a játékosai és h ő a BB/Brady vezette O# kriptonitja, ha úgy alakulnának a dolgok, akkor örülnénk neki?Általános Doktor
Ryan nem valószínű, hogy DC lesz, ha nem kap HC állást valószínűleg megy a TV-hez, ahol ajánlottak neki egy zsíros kis szerződéstWester
Ha el is megy HC-nek. Remélem az NFC-be. 😊 Pats drukkerek nagyon fognak neki örülni, hogy nem kell évente kétszer az ő védelmével megmérkőzni.
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
Hamarosan itt a fekete hétfő, és sajnos vagy sem, de Gase és JDR is a potenciális főedzőjelöltek közt van.

Néhány helyen pedig olyan híreket olvastam h JDR távozása esetén Rex Ryan a fő esélyes a pótlására.
Ryanről annyit tudok h imádják a játékosai és h ő a BB/Brady vezette O# kriptonitja, ha úgy alakulnának a dolgok, akkor örülnénk neki?Általános Doktor
Ryan nem valószínű, hogy DC lesz, ha nem kap HC állást valószínűleg megy a TV-hez, ahol ajánlottak neki egy zsíros kis szerződéstWester
pont ezt akartam írni én is 😊
De szerintem tud Hc helyet csípni magának pl Raiders

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Hamarosan itt a fekete hétfő, és sajnos vagy sem, de Gase és JDR is a potenciális főedzőjelöltek közt van.

Néhány helyen pedig olyan híreket olvastam h JDR távozása esetén Rex Ryan a fő esélyes a pótlására.
Ryanről annyit tudok h imádják a játékosai és h ő a BB/Brady vezette O# kriptonitja, ha úgy alakulnának a dolgok, akkor örülnénk neki?Általános Doktor
Ryan nem valószínű, hogy DC lesz, ha nem kap HC állást valószínűleg megy a TV-hez, ahol ajánlottak neki egy zsíros kis szerződést

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Hamarosan itt a fekete hétfő, és sajnos vagy sem, de Gase és JDR is a potenciális főedzőjelöltek közt van.

Néhány helyen pedig olyan híreket olvastam h JDR távozása esetén Rex Ryan a fő esélyes a pótlására.
Ryanről annyit tudok h imádják a játékosai és h ő a BB/Brady vezette O# kriptonitja, ha úgy alakulnának a dolgok, akkor örülnénk neki?

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Belichicktől tanulhatta.... 😀Black_Adder
Inkább Lynch akart lenni 😕)
Mindenesetre pár gyengébb humorérzékű betámadta miatta, s kénytelen volt elnézést kérni (mondjuk ezt meglepően intelligensen tette):

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
CJ interview
So tell us, C.J., what happened there in Cincinnati on Monday night?

"We just played terrible. We've got to get better, watch tape, get better next week."

But what about in the third quarter? Things started to look up a bit, didn't they?

"We played terrible. We've got to get better, look at the tape and get ready for next week."

Yeah, you got a lot at stake next week, huh?

"We just played terrible tonight. All we can do is try to get better next week."

Right. So, was there much talk in the locker room after the loss?

"We played terrible. Got to get ready for next week."

Got it. Well, how about that personal foul on Demaryius Thomas? Surprised by the call?

"(We) just played terrible. We've got to get better. Got to play next week."

Oh.
Belichicktől tanulhatta.... 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kellemes karácsonyt kívánok mindannyiótoknak. Egyetek, igyatok és - kortól, családi állapottól függően - élvezzétek a játékokat, vagy nézzétek ahogy a gyerekek élvezik azokat. 😊

Karácsony után meg közös pótajándékként a jézuska hozza el nekünk a felépülő, teljesen egészséges és kiválóan játsszó Brandon Marshallt, Ward-ot, Julius Thomast. Habként a tortára pedig egy ellenállhatatlanul játszó Manninget. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
 blogs.denverpost.com/broncos/2014/12/24/peyton-manning-says-plans-playing-next-year/31714/

Egész jó karácsonyi ajándék, ha így is lesz. 😊
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Kellemes Karácsonyt!



😀
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ward jó volt, de SSből csak 2 megy PB-re, a top2ben nem biztos, h benne van.Black_Adder
Erről volt egy külön "vita" is, ugyanis az kinti szakik nagy része értelmetlennek tartja a FS-SS megkülönböztetést a pass happy liga miatt, szerintük egyszerűen 6 S kell és kész.
Egyébként szerintük mind Chancellor, mind Ward azért került be, mert jól ismert ütközőgépek, s nem feltétlen a teljesítményük miatt (kancellár a sérülése miatt a szezon elején önmagához képest gyenge volt, ki is hagyott, Ward meg jó, de azért a TE védekezése lehetne dominánsabb is).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 876 — we almost always almost win
Ward jó volt, de SSből csak 2 megy PB-re, a top2ben nem biztos, h benne van.
Julius sokáig nagyon jó volt, amíg ment a szavazás, a sérülése után tűnt el. Gates valóban jobb volt nála, de a szavazási idő derekáig, bőven védhető álláspont volt Julius választása is...
Clady viszont egy vicc a PBon sajnos. Ez 100%ban a nevének köszönheti. Futáshoz kifejezetten gyenge volt a szezon elején, és pass protectionben is gyűlt meg a baja nem egyszer. Ha egy rookie QBnk lenne, lehet sackrekord dőlt volna idén... Nem azt mondom, h kifejezetten rossz volt Clady, de PBtől nagyon távol. Vasquez és Franklin jobbak voltak nála, de ők se PB szint...

Knighton hiányolom egy kicsit, de DTként nehezebb bekerülni, nincs senki aki helyett mondanám... Sanders majd jövőre, PBnél kell 1 év h bekerülj, meg egy év h kikerülj.
Aztán remélem, senki sem lesz ott közülük... 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear