Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri. Persze ezt soha nem fogjuk megtudni.megyerikrisz
Cutler-t én bepróbálnám azért jövőre.
Vagy ha nagyon elszabadul megint valami a Raiders-nél akár Carr-t is.flzoli
Erről Dr Dre "Been There, Done That" száma ugrik be 😀
Cutler nem lesz már bronco, bármiben fogadok veled 😊Általános Doktor
A Bengalsról beszéltem, a Broncost PM-el együtt hantolják majd el 😊

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nade ez egy Broncos topic, úgyhogy bármennyire is szimpatikus a számomra a CINege egylet, nem látom bennük azt az átütő erőt, amivel a "nagy" csapatokat megfoghatnák. A front7 jó, de azért tud hibázni, Geno egy állat, de idén nincs olyan nagy szezonja, AJ top WR, de a sérülése még talán érződik a játékán, A futójáték jó, de a Denver D# futás ellen egészen más kaliber mint mondjuk a Steelers, Browns vonal képvisel. Dalton meg, hát..... neki szegénynek nincs lelke ( 😀 ), talán ha kapna maga mellé egy nagyon jó motivátor/lélekerősítő edzőt akkor lehetne olyan sikeresen mint..... öööö..... mint Ron Howard

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri. Persze ezt soha nem fogjuk megtudni.megyerikrisz
Cutler-t én bepróbálnám azért jövőre.
Vagy ha nagyon elszabadul megint valami a Raiders-nél akár Carr-t is.flzoli
Erről Dr Dre "Been There, Done That" száma ugrik be 😀
Cutler nem lesz már bronco, bármiben fogadok veled 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri. Persze ezt soha nem fogjuk megtudni.megyerikrisz
Cutler-t én bepróbálnám azért jövőre.
Vagy ha nagyon elszabadul megint valami a Raiders-nél akár Carr-t is.

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri.megyerikrisz
Trade 4 Manziel! 😀empty taxi
Fox szíve nem bírna el még egy "Tebow madnesst" 😀Általános Doktor
Lehet, hogy az enyém se... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri.megyerikrisz
Trade 4 Manziel! 😀empty taxi
Fox szíve nem bírna el még egy "Tebow madnesst" 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri. Persze ezt soha nem fogjuk megtudni.megyerikrisz
Kérdés, hogy ez most azt jelenti-e, hogy Dalton húzná le nagyon a mi keretünket, vagy PM nagyon fel a tiéteket? 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri.megyerikrisz
Trade 4 Manziel! 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri. Persze ezt soha nem fogjuk megtudni.megyerikrisz
ha megnézed az utóbbi pár hét teljesítményét ami miatt aggódunk akkor nem biztos hogy megállja ez a helyét 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Elmélkedhetünk bármeddig, lényeg a lényeg, szerintem egy QB-cserénél a jelenlegi Bengals keret sem teljesítene rosszabbul, mint a denveri. Persze ezt soha nem fogjuk megtudni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az ilyen összehasonlításoknak elég kevés az értelme szerintem... 😛StormST
Szerintem pont erről szól a sport kb. legalább is Amerikában. Mindent mindennel összehasonlítani 😊flzoli
Ettől még értelme nincs sok 😊
Pl.: Ha összevetjük a két csapatot, akkor egyénileg objektíve nézve is jobbak vagyunk, ettől még lehet ez egy L.

Ugyanígy nem szeretem, amikor arról cikkeznek h vajon PM-e valaha volt legjobb irányító, más korszakok, más szabályok, más stílusok, értelmetlen összevetni | én pl inkább kiélvezem a játékának minden percét, mintsem ezen agyaljak 😊 |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az ilyen összehasonlításoknak elég kevés az értelme szerintem... 😛StormST
Szerintem pont erről szól a sport kb. legalább is Amerikában. Mindent mindennel összehasonlítani 😊

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Pl. abból, hogy Sanders most szárnyal ki mit von le?
- Jó tett neki a környezetváltozás?
- PM ennyivel jobb, mint BigBen?
- Simán a gameplan fekszik neki jobban?
- Jobb társai vannak?

Meg még lehetne kb. 100-at csak róla feltenni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az ilyen összehasonlításoknak elég kevés az értelme szerintem... 😛StormST
Hát ja, ez olyan, "ha nem innék, szomjanhalnék" típusú kijelentések vitája. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Az ilyen összehasonlításoknak elég kevés az értelme szerintem... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szó sem volt arról, hogy milyen csapat lenne a Denver vagy bárki más a kulcsjátékosok nélkül. A két csapatrészt hasonlítottuk össze, ebből fakadt a véleménykülönbség, Thomasok kontra Cincy elkapók. Ugyanitt megjegyzem, (hogy lássátok az elfogulatlanságomat 😀 ) nekünk sokkal kevésbé fájna, ha kivennénk a képletből a két irányítót. Az "átlag, tucat" arra vonatkozik, hogy Green 1000 feletti szezonokat produkál Daltonnal, kíváncsi lennék, Sanders mennyit hozna össze nálunk. Abba pedig bele sem merek gondolni, AJ mit rakna össze Peyton, Brady vagy Rodgers haverjaként. Nem is igazán értem, amit felvetettél, pár játékos egyéni képességeiről beszélgettünk, erre azzal jössz, mi lenne egy csapattal, ha kivennénk a legjobb játékosait.megyerikrisz
Én meg azt nem értem, hogy miért Sanderst hasonlítod Green-hez? Green egy elit játékos, az egyik legjobb elkapó a ligában. Őt Demaryus Thomas-al hasonlítsd össze. Ha úgy gondolod, hogy Thomas Daltonnal nem hozna Green-hez hasonló számokat, akkor nem ugyanazt az NFL-t nézzük. 😊 Sanderst meg mondjuk Sanu-hoz hasonlítsd, Julius Thomast meg Gresham-hez. stb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Valóban? Sanders és legalább az egyik Thomas átlag, tucat játékosok. Manning csinál belőlük sztárt. Peytonnal a csatasorban meggyőződésem, hogy jobban szerepelne az AJ Green, M. Jones, Gresham, Sanu, Eifert ötös, mint a jelenlegi felhozatal nálatok. Mondjuk sok értelme nincs erről beszélni, mert soha nem tudjuk meg, mi lenne, ha...megyerikrisz
Melyik NFL csapatra nem igaz, hogy ha kiveszed az 1-2 kulcsjátékosát akkor a maradék "átlag, tucat"? A Patriots offense mennyit ér Brady és Gronkowski nélkül? A Green Bay mennyire jó Rodgers és Jordy Nelson nélkül? És a Colts Luck és T.Y Hilton nélkül, vagy a Pittsburgh Rothelisberger és Bell nélkül, stb.? Még a Seattle, amelyik defense-re épül 90%-ban, még az is valószínűleg megszűnne elit csapatnak lenni Wilson és Lynch nélkül. Úgyhogy ezzel kb. semmit se mondtál. 😊

Mindenesetre a ma estére nézve mindennek nincs jelentősége. Nyerhet akármelyik csapat. Én utálom az ilyen meccseket, amikor a saját csapatomnak (Denver) már nincs igazán tét, a másiknak viszont rettentően fontos, mert ilyenkor a tétre játszó csapat játékosai érthetően "vért isznak", fel vannak maxra pörögve, én meg félhetek a sérülésektől úgy, hogy közben nem nagyon érdekel, hogy nyerünk-e vagy sem. 😊peterk2005
Pont ez a meccs legnagyobb kérdése. Meggyőződésem, hogy nem a képességekkel van baj nálunk, mikor a primetime-átokról beszélnek. Pont ezt hiányoltuk az ilyen meccseken... hogy vért igyanak, menjenek neki mindenkinek, pörögjenek. Ha ez meglesz, felőlem ki is kaphatunk, mert a vasas elleni meccsben biztos vagyok (bár ésszerű okom nincs rá.)

Visszatérve az első bekezdésre, valószínűleg értelmezési probléma van. Szó sem volt arról, hogy milyen csapat lenne a Denver vagy bárki más a kulcsjátékosok nélkül. A két csapatrészt hasonlítottuk össze, ebből fakadt a véleménykülönbség, Thomasok kontra Cincy elkapók. Ugyanitt megjegyzem, (hogy lássátok az elfogulatlanságomat 😀 ) nekünk sokkal kevésbé fájna, ha kivennénk a képletből a két irányítót. Az "átlag, tucat" arra vonatkozik, hogy Green 1000 feletti szezonokat produkál Daltonnal, kíváncsi lennék, Sanders mennyit hozna össze nálunk. Abba pedig bele sem merek gondolni, AJ mit rakna össze Peyton, Brady vagy Rodgers haverjaként. Nem is igazán értem, amit felvetettél, pár játékos egyéni képességeiről beszélgettünk, erre azzal jössz, mi lenne egy csapattal, ha kivennénk a legjobb játékosait.megyerikrisz
Ha már egyéni képesség, azért PM-et leszámítva ebben a Denverben azért még mindig jóval több adott poszton TOP5 kaliberű játékos van, mint a Bengalsban. (Nálam ez a Broncosban, DT, Vasquez, Von Miller, Julius Thomas és Knighton; nálatok pedig ezt csak Genora és AJ-re mondanám, + ha nagyon hunyorítunk mellé, akkor Bernard, Burfict és Dunlap)Sok a tehetséges fiatal nálatok, akikből néhány éven belül bármi lehet.
Lewis szépen felépítette a csapatod, de szintet lépni nem fog tudni majd. Ahhoz már egy Daltonnál jobb QB kellene

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com

az összes komolyabb meccsüket bukták idén

Általános Doktor
Épp ideje elkezdeni a fontos meccsek nyerését.

Am az ilyet szeretjük, amikor szinte komolytalannak veszi valaki, hogy ki kell állni ellenünk. Abból marha nagyot lehet esni.megyerikrisz
Eredmény szempontjából marha nagyot mi nem tudunk esni, ha lesimáztok se lesz semmi következménye, csak a sérülések miatt kell aggódni 😊

Am félre ne érts, nem azt mondtam h gyenge csapat vagytok, csupán arra próbáltam utalni h eddig nem volt bennetek bravúrgyőzelem, javíts ki de sztem Dalton se idén robbant, valamint a sorsolásotok is megmosolyogtató a miénkhez képest.

Ettől még simán nyerhettek, ahogy írtam is korábban a hazai pálya+motivációs különbség elég lehet hozzá | mondjuk sztem nem lesz 😕) | Általános Doktor
Na majd este meglátjuk, én nem érzem, hogy jelenleg egy Manningen kívül bármiben erősebbek lennétek.megyerikrisz
Azért az offenseünk egy Dalton szintű irányítóval már jobb lenne, mint a ti offensetek, a két Thomas, Sanders.. Nem hiszem, hogy a ti offensetek szintje volna. 😊Tomifinn
Valóban? Sanders és legalább az egyik Thomas átlag, tucat játékosok. Manning csinál belőlük sztárt. Peytonnal a csatasorban meggyőződésem, hogy jobban szerepelne az AJ Green, M. Jones, Gresham, Sanu, Eifert ötös, mint a jelenlegi felhozatal nálatok. Mondjuk sok értelme nincs erről beszélni, mert soha nem tudjuk meg, mi lenne, ha...megyerikrisz
Azért ezt így erős kijelenteni szerintem. Nyilván a saját csapatodban rejlő potenciált te jobban látod, még ha egy kis elfogultság is van benne, de a Denver O nem csak PM miatt elit. Tény, hogy az ő profizmusa, maximalizmusa és persze zsenije kell hozzá, hogy mindenki szintet tudjon lépni.

több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Valóban? Sanders és legalább az egyik Thomas átlag, tucat játékosok. Manning csinál belőlük sztárt. Peytonnal a csatasorban meggyőződésem, hogy jobban szerepelne az AJ Green, M. Jones, Gresham, Sanu, Eifert ötös, mint a jelenlegi felhozatal nálatok. Mondjuk sok értelme nincs erről beszélni, mert soha nem tudjuk meg, mi lenne, ha...megyerikrisz
Melyik NFL csapatra nem igaz, hogy ha kiveszed az 1-2 kulcsjátékosát akkor a maradék "átlag, tucat"? A Patriots offense mennyit ér Brady és Gronkowski nélkül? A Green Bay mennyire jó Rodgers és Jordy Nelson nélkül? És a Colts Luck és T.Y Hilton nélkül, vagy a Pittsburgh Rothelisberger és Bell nélkül, stb.? Még a Seattle, amelyik defense-re épül 90%-ban, még az is valószínűleg megszűnne elit csapatnak lenni Wilson és Lynch nélkül. Úgyhogy ezzel kb. semmit se mondtál. 😊

Mindenesetre a ma estére nézve mindennek nincs jelentősége. Nyerhet akármelyik csapat. Én utálom az ilyen meccseket, amikor a saját csapatomnak (Denver) már nincs igazán tét, a másiknak viszont rettentően fontos, mert ilyenkor a tétre játszó csapat játékosai érthetően "vért isznak", fel vannak maxra pörögve, én meg félhetek a sérülésektől úgy, hogy közben nem nagyon érdekel, hogy nyerünk-e vagy sem. 😊peterk2005
Pont ez a meccs legnagyobb kérdése. Meggyőződésem, hogy nem a képességekkel van baj nálunk, mikor a primetime-átokról beszélnek. Pont ezt hiányoltuk az ilyen meccseken... hogy vért igyanak, menjenek neki mindenkinek, pörögjenek. Ha ez meglesz, felőlem ki is kaphatunk, mert a vasas elleni meccsben biztos vagyok (bár ésszerű okom nincs rá.)

Visszatérve az első bekezdésre, valószínűleg értelmezési probléma van. Szó sem volt arról, hogy milyen csapat lenne a Denver vagy bárki más a kulcsjátékosok nélkül. A két csapatrészt hasonlítottuk össze, ebből fakadt a véleménykülönbség, Thomasok kontra Cincy elkapók. Ugyanitt megjegyzem, (hogy lássátok az elfogulatlanságomat 😀 ) nekünk sokkal kevésbé fájna, ha kivennénk a képletből a két irányítót. Az "átlag, tucat" arra vonatkozik, hogy Green 1000 feletti szezonokat produkál Daltonnal, kíváncsi lennék, Sanders mennyit hozna össze nálunk. Abba pedig bele sem merek gondolni, AJ mit rakna össze Peyton, Brady vagy Rodgers haverjaként. Nem is igazán értem, amit felvetettél, pár játékos egyéni képességeiről beszélgettünk, erre azzal jössz, mi lenne egy csapattal, ha kivennénk a legjobb játékosait.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valóban? Sanders és legalább az egyik Thomas átlag, tucat játékosok. Manning csinál belőlük sztárt. Peytonnal a csatasorban meggyőződésem, hogy jobban szerepelne az AJ Green, M. Jones, Gresham, Sanu, Eifert ötös, mint a jelenlegi felhozatal nálatok. Mondjuk sok értelme nincs erről beszélni, mert soha nem tudjuk meg, mi lenne, ha...megyerikrisz
Melyik NFL csapatra nem igaz, hogy ha kiveszed az 1-2 kulcsjátékosát akkor a maradék "átlag, tucat"? A Patriots offense mennyit ér Brady és Gronkowski nélkül? A Green Bay mennyire jó Rodgers és Jordy Nelson nélkül? És a Colts Luck és T.Y Hilton nélkül, vagy a Pittsburgh Rothelisberger és Bell nélkül, stb.? Még a Seattle, amelyik defense-re épül 90%-ban, még az is valószínűleg megszűnne elit csapatnak lenni Wilson és Lynch nélkül. Úgyhogy ezzel kb. semmit se mondtál. 😊

Mindenesetre a ma estére nézve mindennek nincs jelentősége. Nyerhet akármelyik csapat. Én utálom az ilyen meccseket, amikor a saját csapatomnak (Denver) már nincs igazán tét, a másiknak viszont rettentően fontos, mert ilyenkor a tétre játszó csapat játékosai érthetően "vért isznak", fel vannak maxra pörögve, én meg félhetek a sérülésektől úgy, hogy közben nem nagyon érdekel, hogy nyerünk-e vagy sem. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Remélem, hogy a denveri játékosok is olyan "magabiztosak", mint a magyar szurkolóik, az a mi malmunkra hajtja a vizet.megyerikrisz
óóóó, ne sértődj már meg, ha valaki a saját csapata mellett elfogult, és azért azt esélyesebbnek tartja.
Nézd, én bele is szőttem a véleményembe:
Van esélyetek nyerni, nem kell hozzá csoda, nem fogok nagyon kijönni a sodromból, ha elbukjuk, de azért inkább Broncos győzelemre számítok (amiben persze lehet h az elfogultságom is benne van)Black_Adder
Mert nekem ez a kedvenc csapatom, mert nekem Sanders és Thomas nem középszer játékosok, és még sorolhatnám... Ha olyan a kérdés jellege, akkor igyekszem az elfogultságommal diszkontálni az értékelésemben, na de h mit várok a meccstől? Hadd várjunk már azt amit szeretnénk? Ültem már le elégszer úgy a meccs elé, h mennyire fogunk kikapni, ezt ha nem muszáj még a Bengals iránti tiszteletből se élem át újra önszántamból... Sajnálom ha ettől beképzelt magaslovon ülő, meg ki tudja még mi vagyok, de megkérdeztétek h mit várok, véleméynekre voltatok kíváncsiak, őszinte véleményeket kaptatok abban a reményben, h elfogadod/fogadjátok azt is, ha az különböző, mint a tiétek (tudom nem egyszerű, komolyan, nekem se megy mindig), de hidd el, nem fogok akkorát pofára esni ha kikapunk, mint ahogy azt gondolod, mert el tudom viselni a vereséget, volt már rá példa korábban is, és lesz még a jövőben is, nálatok gyengébb csapat ellen is.Black_Adder
Ó, szó sincs róla, hogy megsértődnék. Sőt, tiszteletben tartom a véleményedet, nekem csupán úgy jött le, mintha ezzel lenéznéd a Bengalst. Azt meg véletlenül sem írtam, hogy beképzelt meg ilyesmi vagy, egyszerűen úgy jött le, mintha akkora különbség lenne a csapatok között, mintha a legerősebb játszana a leggyengébbel.

Valszeg az lehetett a döntő, hogy túl másképpen látjuk. Na mindegy, ezért szép ez. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Remélem, hogy a denveri játékosok is olyan "magabiztosak", mint a magyar szurkolóik, az a mi malmunkra hajtja a vizet.megyerikrisz
óóóó, ne sértődj már meg, ha valaki a saját csapata mellett elfogult, és azért azt esélyesebbnek tartja.
Nézd, én bele is szőttem a véleményembe:
Van esélyetek nyerni, nem kell hozzá csoda, nem fogok nagyon kijönni a sodromból, ha elbukjuk, de azért inkább Broncos győzelemre számítok (amiben persze lehet h az elfogultságom is benne van)Black_Adder
Mert nekem ez a kedvenc csapatom, mert nekem Sanders és Thomas nem középszer játékosok, és még sorolhatnám... Ha olyan a kérdés jellege, akkor igyekszem az elfogultságommal diszkontálni az értékelésemben, na de h mit várok a meccstől? Hadd várjunk már azt amit szeretnénk? Ültem már le elégszer úgy a meccs elé, h mennyire fogunk kikapni, ezt ha nem muszáj még a Bengals iránti tiszteletből se élem át újra önszántamból... Sajnálom ha ettől beképzelt magaslovon ülő, meg ki tudja még mi vagyok, de megkérdeztétek h mit várok, véleméynekre voltatok kíváncsiak, őszinte véleményeket kaptatok abban a reményben, h elfogadod/fogadjátok azt is, ha az különböző, mint a tiétek (tudom nem egyszerű, komolyan, nekem se megy mindig), de hidd el, nem fogok akkorát pofára esni ha kikapunk, mint ahogy azt gondolod, mert el tudom viselni a vereséget, volt már rá példa korábban is, és lesz még a jövőben is, nálatok gyengébb csapat ellen is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Huhú, de nagy rangadó lesz itt az eredménykövetőben.......🏈Black_Adder
inkább a pályán legyen 😉

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Remélem, hogy a denveri játékosok is olyan "magabiztosak", mint a magyar szurkolóik, az a mi malmunkra hajtja a vizet.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista

az összes komolyabb meccsüket bukták idén

Általános Doktor
Épp ideje elkezdeni a fontos meccsek nyerését.

Am az ilyet szeretjük, amikor szinte komolytalannak veszi valaki, hogy ki kell állni ellenünk. Abból marha nagyot lehet esni.megyerikrisz
Eredmény szempontjából marha nagyot mi nem tudunk esni, ha lesimáztok se lesz semmi következménye, csak a sérülések miatt kell aggódni 😊

Am félre ne érts, nem azt mondtam h gyenge csapat vagytok, csupán arra próbáltam utalni h eddig nem volt bennetek bravúrgyőzelem, javíts ki de sztem Dalton se idén robbant, valamint a sorsolásotok is megmosolyogtató a miénkhez képest.

Ettől még simán nyerhettek, ahogy írtam is korábban a hazai pálya+motivációs különbség elég lehet hozzá | mondjuk sztem nem lesz 😕) | Általános Doktor
Na majd este meglátjuk, én nem érzem, hogy jelenleg egy Manningen kívül bármiben erősebbek lennétek.megyerikrisz
Azért az offenseünk egy Dalton szintű irányítóval már jobb lenne, mint a ti offensetek, a két Thomas, Sanders.. Nem hiszem, hogy a ti offensetek szintje volna. 😊Tomifinn
Valóban? Sanders és legalább az egyik Thomas átlag, tucat játékosok. Manning csinál belőlük sztárt. Peytonnal a csatasorban meggyőződésem, hogy jobban szerepelne az AJ Green, M. Jones, Gresham, Sanu, Eifert ötös, mint a jelenlegi felhozatal nálatok. Mondjuk sok értelme nincs erről beszélni, mert soha nem tudjuk meg, mi lenne, ha...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.