Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ez a kevésnél is kevesebb volt. A defense még néha akart, de igazán nekik se ment. Luckon nulla nyomás volt egész meccsen. Egy cserék cseréjével felálló noname oline ellen ennyit sikerült összehozni egy Miller, Ware duóval?

Az offense meg érthetetlen. Andersonnak elismerés, mert ő ment, hajtott, de kb. ennyi. Még Sandersen láttam, hogy akar, de neki se jött össze semmi, elszakadni se tudott. DT-nek se ment ma. PM ötlettelen volt egész meccsen, szórta szélre a hosszú és pontatlan labdákat, a rövid játékból meg eltűnt mindenki, mintha elfelejtettek volna játszani. Se JT, se DT, se Welker, de RB passzok sem, lényegében senki. Mégpedig reménytelenül, mert ha nem PM volt pontatlan, akkor elszakadni nem sikerült, a screeneknél a blokkok borzasztóak voltak, stb. A playhívás is kiszámítható volt végig, annyira, hogy már inkább unalmas is, mint kiszámítható.

Lesz idő rágódni azon, hogy mi történt, de ilyen csődöt én nem tudok pár játékos vagy játékosok nyakába varrni. Annyi jó játékos van ebben a keretben, hogy olyan nincs, hogy ha nem megy PM-nek akkor megáll az élet. Akkor a defense-ben kellettek volna playmakerek, akkor futni kellett volna tudni 200 yardot, vagy valami. Mindenki egyszerre nem lehet sz*r, márpedig C.J.-n kívül az volt.

Remélem nem az van emögött, hogy Fox már tudja, hogy nem marad, a két coordinator meg a tárgyalásokkal és a jövőjével volt elfoglalva, mert az borzasztó lesúlytó lenne. Még egy 100% akarásból teljes betlinél is rosszabb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
egy ilyen meccs utána múgy kiváncsi vagyok hogy Gase értéke mennyit csökkenNegritis
Btw örüljön, hogy nálatok nem kerül lapátra, mert ez ma gyalázatos volt.Amadeus91
Vagy már napok, netalántán hetek óta megállapodott valami másik csapattal, és fejben már nem is volt ott a meccsen.Stez
iktriad tehát nem hazudott...

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Tényleg PM volt a jövő....!
Next year guys! Maybe...JC6
Te minek jársz ide trollkodni???akike
Ez nem trollkodás, csak kitart a véleménye mellett, hogy baromság volt Tebowt Manningre cserélni.
Szerintetek megérte a csere?
És a kérdés úgy értendő, hogy PM-et alltime no1. QB-nak tartom.
Csak ugye az NFL-ben nem ilyen egyszerű, hogyha nálad a legjobb QB, tied a SB...Sobri Jóska
Soha nem tudjuk meg, hogy mi lett volna, HA...
Ami tény: Elway rövid távon akart eredményt, lapot húzott 19re és elment a tavalyi SB 1.snapjènél. Szerintem PM ennyi volt, jöhet egy új srác.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Tényleg PM volt a jövő....!
Next year guys! Maybe...JC6
Te minek jársz ide trollkodni???akike
Ez nem trollkodás, csak kitart a véleménye mellett, hogy baromság volt Tebowt Manningre cserélni.
Szerintetek megérte a csere?
És a kérdés úgy értendő, hogy PM-et alltime no1. QB-nak tartom.
Csak ugye az NFL-ben nem ilyen egyszerű, hogyha nálad a legjobb QB, tied a SB...Sobri Jóska
3 év vagy PO vagy nem, plussz bármibe lefogadom, hogy sok FA nem ide jött volna a mostaniak közül

oder

3 év SB contender, amiből összejött 1 döntőflzoli
Szerintem Tebow-al már 2 SB-t nyertetek volna azóta, de persze ez már sose derül ki, felesleges is belemenni a "mi lett volna ha"-szerű latolgatásokba.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
egy ilyen meccs utána múgy kiváncsi vagyok hogy Gase értéke mennyit csökkenNegritis
Btw örüljön, hogy nálatok nem kerül lapátra, mert ez ma gyalázatos volt.Amadeus91
Vagy már napok, netalántán hetek óta megállapodott valami másik csapattal, és fejben már nem is volt ott a meccsen.

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Tényleg PM volt a jövő....!
Next year guys! Maybe...JC6
Te minek jársz ide trollkodni???akike
Ez nem trollkodás, csak kitart a véleménye mellett, hogy baromság volt Tebowt Manningre cserélni.
Szerintetek megérte a csere?
És a kérdés úgy értendő, hogy PM-et alltime no1. QB-nak tartom.
Csak ugye az NFL-ben nem ilyen egyszerű, hogyha nálad a legjobb QB, tied a SB...Sobri Jóska
3 év vagy PO vagy nem, plussz bármibe lefogadom, hogy sok FA nem ide jött volna a mostaniak közül

oder

3 év SB contender, amiből összejött 1 döntő

több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Tényleg PM volt a jövő....!
Next year guys! Maybe...JC6
Te minek jársz ide trollkodni???akike
most kernek meg mindenkit, hogy a topik nyugalma erdekeben ezt el se kezdjuk. -abszolut igazat adok neked ettol fuggetlenul, de egy tobb oldalas flame nem kell!-
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Tényleg PM volt a jövő....!
Next year guys! Maybe...JC6
Te minek jársz ide trollkodni???akike
Ez nem trollkodás, csak kitart a véleménye mellett, hogy baromság volt Tebowt Manningre cserélni.
Szerintetek megérte a csere?
És a kérdés úgy értendő, hogy PM-et alltime no1. QB-nak tartom.
Csak ugye az NFL-ben nem ilyen egyszerű, hogyha nálad a legjobb QB, tied a SB...

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
egy ilyen meccs utána múgy kiváncsi vagyok hogy Gase értéke mennyit csökkenNegritis
Btw örüljön, hogy nálatok nem kerül lapátra, mert ez ma gyalázatos volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
egy ilyen meccs utána múgy kiváncsi vagyok hogy Gase értéke mennyit csökken

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Tényleg PM volt a jövő....!
Next year guys! Maybe...JC6
Te minek jársz ide trollkodni???akike
Ki kell adnia a felgyülemlett frusztrációt, még ha ilyen primitív módon is.
Az ő szegénységi bizonyítványa, szal hagyd is rá...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nagyon csúnyán lefőttünk...

Nem is értem, ennyire túlértékeltük volna a játékosainkat? Vagy ennyire balfasz az edzői stábunk, h egy ilyen keretből sem képesek kihozni ami benne van? Vagy csak "szimplán" vége PM-nek?

Komoly teher van most Elwayen, az elmúlt 3 év legnehezebb döntéseit kell sztem most meghoznia, nem irigylem...Általános Doktor
Ez a keret egy értelmes edzői stábbal simán SB-t kellene játszon, még egy game-manager QB-val isflzoli
Ez a keret annyira jó, amennyire PM és ő kb. 2 hónapja fos. Vagy sérült (akkor mondják meg tisztességesen, hogy mi a baja), vagy becsődölt (ezt is), egyik se jó, csak az előbbi kezelhető talán, az utóbbi esetén csak a visszavonulással...StormST
Nincs olyan, hogy valaki olyan magasról 2 ilyen hónapot produkáljon.
Remélem nem a nyakában jött elő megint valami....

több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Tényleg PM volt a jövő....!
Next year guys! Maybe...JC6
Te minek jársz ide trollkodni???




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
asszem egy darabig sírok belül, jobbat nem tudok
nem ezt érdemelte ez a csapat, kicsit frisco feeling

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Nagyon csúnyán lefőttünk...

Nem is értem, ennyire túlértékeltük volna a játékosainkat? Vagy ennyire balfasz az edzői stábunk, h egy ilyen keretből sem képesek kihozni ami benne van? Vagy csak "szimplán" vége PM-nek?

Komoly teher van most Elwayen, az elmúlt 3 év legnehezebb döntéseit kell sztem most meghoznia, nem irigylem...Általános Doktor
Ez a keret egy értelmes edzői stábbal simán SB-t kellene játszon, még egy game-manager QB-val isflzoli
Ez a keret annyira jó, amennyire PM és ő kb. 2 hónapja fos. Vagy sérült (akkor mondják meg tisztességesen, hogy mi a baja), vagy becsődölt (ezt is), egyik se jó, csak az előbbi kezelhető talán, az utóbbi esetén csak a visszavonulással...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
bantoan sima volt, beszelni sem erdemes errol most egy darabig..
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nagyon csúnyán lefőttünk...

Nem is értem, ennyire túlértékeltük volna a játékosainkat? Vagy ennyire balfasz az edzői stábunk, h egy ilyen keretből sem képesek kihozni ami benne van? Vagy csak "szimplán" vége PM-nek?

Komoly teher van most Elwayen, az elmúlt 3 év legnehezebb döntéseit kell sztem most meghoznia, nem irigylem...Általános Doktor
Ez a keret egy értelmes edzői stábbal simán SB-t kellene játszon, még egy game-manager QB-val is

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Két ekkora mentális csődöt, mint az SB-n és ma nem lehet szimplán csak a játékosokra fogni. Lehet ótvarul játszani, össze-vissza pattanós labdákkal, de ilyen lélektelen semmit idehányni....

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Ilyen játékot..............

Fos löbbölt passzok, fantáziátlan játék, kihagyó védelem......

Nem tudom merre tovább, ha PM-ben ennyi van, akkor inkább menjen most, szenvedjünk egy évet Oswi-val az 1/1-ért, vagy dobjunk rá mindent egy jó QB draft-ra idén, de még egy ilyen évnek kevés értelme lenne...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Tényleg PM volt a jövő....!
Next year guys! Maybe...
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
outcoached, outplayed.
Most kiderül, h ez a Foxos dolog pletyka vagy valóság...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nagyon csúnyán lefőttünk...

Nem is értem, ennyire túlértékeltük volna a játékosainkat? Vagy ennyire balfasz az edzői stábunk, h egy ilyen keretből sem képesek kihozni ami benne van? Vagy csak "szimplán" vége PM-nek?

Komoly teher van most Elwayen, az elmúlt 3 év legnehezebb döntéseit kell sztem most meghoznia, nem irigylem...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
obraz 170
Hát, nem altatott a csapat a Cinci ellen meg úgy általában a szezon második felében. Ennyit tudott az O, cserében a mai meccsen a D is lefagyott.
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Stewart lesz Thompson helyett. Érdekes, de annyira nem lényeges...

Marshallról az a hír járja, h vagy base-ben lesz, vagy nickelben, de nem mindkettőben. Ha lehet vállogatni, inkább nickelben legyen, ott nagyobb rá a szükség, az óvatosság meg indokolt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér

Érdekes az inaktív lista, Marshall mindenesetre aktív!

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'