Denver Broncos

45 feliratkozó

több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 13 566 — LOLka & BOWLka
Én meg azt mondom, hogy edző ide edző oda. De a játékosok totál balfasz dolgokat műveltek, amint a fumblihegy betemette őket morálisan. Nem ez volt a taktika, és nem jött be, hogy ejtsétek el a labdát, meg dobd a kezükbe. Nagyon jókor a legjobb dolgok történtek a Raiders oldalán túl gyorsan, és széthullott a csapat. Hogy ez megtörtént, és az edző nem kért talán időt, vagy nem tudta összerakni őket, az az ő hibája is. De a játékosok is benne voltak szépen. Offense, defense, mindenki.
Ettől még nem ez a Denver Broncos. Ilyen meccse lehet bárkinek.

Rover, wanderer, nomad, vagabond. Call me what you will
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
a tavalyi 6-0 ás kezdés óta mennyi is JMD mérlege?
4-13...
Ebben volt blowout dögivel. Chargers, Chiefs és most a Raiders otthon(!)
Nem lehet véletlen hogy a blowoutokat nem a papíron kurva erős csapatoktól kapjuk. Meg lehet nézni mit játszottunk azóta a Jets-szel, a Coltsszal 2x.
Az lehet, hogy ezekre a csoportmeccsekre nem úgy készíti fel a csapatot, hogy ezek a legfontosabbak, hanem hogy "bazmeg majdnem levertük a Jets-t, a Raiderst bekötött szemmel is".
Jól láthatóan semmiféle készülés nem volt a Raiders játékából. Persze nem lehet készülni arra, hogy éppen melyik QB vagy RB fog játszani, de az alapok ugyan azok. Láthatóan úgy érte a védelmet, hogy McFadden állandóan jól fut a szélre, mintha most látták volna először. Pedig ezt én egyszerű szurkoló megmondtam volna pedig csak 3-4 Raiders meccset látok évente.
Egyszerűen beleszart a felkészítésbe. Ezt nem lehet azzal magyarázni hogy sok a sérült.

Az hogy londonban mi lesz bele se merek gondolni.
Denver és London között 7 óra az időeltolódás. Ezt nem lehet csütörtöktől kiheverni. A Frisconak szerencséje volt mert Charlotteból mehettek, ahonnan már csak 5 óra. És láthatóan Singletary nem bízza a véletlenre.

És lesznek személyi döntések. Kivágják majd szegény Vaughnt, aki sokmindenről nem tehet.

á semmi értelme annak amit írok. takarodjon a picsába ez a fasz
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Harmadrészt, ha Shannyt elküldte a fórum a picsába, akkor ez most JMD-nek legalább ugyanannyira kijár.Black_Adder
Az eredménykövetéskor minden 2. hsz-ben elküldtem....
több mint 8 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mellé még írt egy elég kemény cikket is. Szerinte (és lehet abban valami, amit mond) a játékosok azon akadtak ki, hogy valszeg a londoni meccset egy mini-vakációnak tekintették és Josh ugyebár bejelentette csütörtökön, hogy a csapat csak csütörtökön utazik ki és ez lehet, hogy nem tetszett sok embernek. A 49ers már Londonban van egyébként... 😛

Ha tényleg ezen sértődött meg a sok primadonna, akkor nem érdemlik meg, hogy felvegyék a narancs-kék mezt, nekem ez a véleményem...StormST
Akkor elég idióták, a buzi angoloknál még a meccsre szánt időt is bőven sok lenne eltölteni.
Remélem, vasárnap éppen lesz kedvünk játszani, és nem az egész NFL-társadalom fogja látni azt a gombfocizást, amit tegnap előadtunk.

Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 7 255
Láttam én már edzőbuktatást, igaz persze más sportban, de annak volt kb. ugyanilyen játékképe. Lehet, hogy egy leckét akartak adni JMD-nek, de ha így van, akkor bekaphatják és minden játékosnak az egész INVESCO jegybevételét levonnám a fizetéséből, meg persze az edzőknek is...StormST
Meg ekézi még egy jó adagot JMD-t, mert neki nem a Broncos múltja vagy a szurkolók számítanak, hanem csak saját maga, amiben igaza is van...StormST
Nem egészen értem a közhangulatot. JMD-t ekézi mindenki, hogy nem számít neki senki más, csak saját maga (ezt mondjuk elmagyarázhatná valaki, hogy hogyan működik egy edző, akinek a Broncos múlt számít és hogyan működik egy akinek csak saját maga. Shanny-nak pl mi számított? A múlt és a szurkolók vagy maga?). Pedig tegnap ő biztos nem lépett a pályára, ahol negyvenegynéhány igen jól megfizetett profi úgy játszott, hogy egy HS csapat cserepadján sem biztos, hogy helyet kaptak volna. Ez azért nem csak rossz taktika volt, hibás felkészítés, gyenge playbook...

A buktatás rész lehet, hogy igaz. Az, hogy egy profi csapat gyakorlatilag 1db épkézláb megmozdulást nem képes összehozni a meccsen az vagy az évszázad összeomlása volt, vagy a játékosok üzenni akartak.

Szóval főleg az érdekelne, hogy milyen a Broncos múltat tekintő edző 😀viito
Egyrészt a csapatot az edző készíti fel a meccsre. Ítéld meg, h ebben most milyen munkát végzett JMD. /*és hogy az nfl.comos étékelésen 1-5ig skálán miért áll kb 1.1gyel...*/
Másrészt a múltnál szvsz arra gondolt, h ennek a balfasz lúzer pancser csapatnak akik ma összecsaptak elég szép múltjuk van, és komoly rivalizálás van köztük, az elmúlt évek gyengébb teljesítménye ellenére is. Ha csk 1 meccset nem szabad elveszíteni az egész szezonban, akkor az a Raiders ellen a Mile High-on. A múlt miatt. Nem elvesztettük, hanem bohócat csináltak belőlünk, egy általunk eddig nálunk gyengébbnek tartott csapat.

Egyébként ő személyesen is magára vállalta a vereséget. 59 pontot kapni a Raiderstől 3 negyed alatt, azért a HC felelős. Minden beosztott főnök kapcsolatban a főnöké a felelősség. Ez JMD-é

Harmadrészt, ha Shannyt elküldte a fórum a picsába, akkor ez most JMD-nek legalább ugyanannyira kijár.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
több mint 8 éve
Én igazából meg se lepődtem annyira a vereségen, csak azon, h hogy. Nem véletlenül tippeltem 2-4re a divíziónkat, hát most így inkább 0-6 lesz. A jó ellenfelek ellen felszívjuk magunkat, tavaly az elején meg is vetük őket, idén szoros meccsen kikaptunk tőlük, de a közepesek és gyengék szarrá vernek minket. Ha az ősi rivális ellen nem tudunk felpörögni, akkor a többi meccsen inkább ki se álljunk.

Semmi erőlelépés. Megkapott egy olyan csapatot, aminek csak a védelmével volt baj, erre szétbaszott mindent ami addig működött. Helyre rakta a futójátékot? Egy nagy faszt. Tönkrebaszta a falat úgy meg mindegy ki fut... Nem mintha Maroney lenne olyan jó, mint Hillis, vagy akár Torain vagy Selvin Young, vagy bárki a valagnyi futónk közül aki 2008ban a mi IRünkön volt.

Csütörtökön megyünk Londonba? Az egy dolog, h épp eszű ember nem akar a rühes, büdös angliába menni, de akklimatizálódni azért kéne valamikor valahol... Megint szopunk.

Két hét múlva bye week, az utolsó alkalom, h összeszedjük magunkat, és valamit javítsunk a mérlegünkön. PO már megint nem lesz, zsinórban 5. éve, lassan hozzászokunk, de ha így játszunk tovább az elfogadhatatlan. Annál azért büszkébb csapat vagyunk h a minél jobb draftcetlire hajtsunk ha már más nem jöhet össze. Ha nem lesz meg 6győzelem, akkor elbujdoshatunk a p*csába

Ja és egy ilyen vereség után természetesen mindenki monnnnyon le!!!

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Láttam én már edzőbuktatást, igaz persze más sportban, de annak volt kb. ugyanilyen játékképe. Lehet, hogy egy leckét akartak adni JMD-nek, de ha így van, akkor bekaphatják és minden játékosnak az egész INVESCO jegybevételét levonnám a fizetéséből, meg persze az edzőknek is...StormST
Meg ekézi még egy jó adagot JMD-t, mert neki nem a Broncos múltja vagy a szurkolók számítanak, hanem csak saját maga, amiben igaza is van...StormST
Nem egészen értem a közhangulatot. JMD-t ekézi mindenki, hogy nem számít neki senki más, csak saját maga (ezt mondjuk elmagyarázhatná valaki, hogy hogyan működik egy edző, akinek a Broncos múlt számít és hogyan működik egy akinek csak saját maga. Shanny-nak pl mi számított? A múlt és a szurkolók vagy maga?). Pedig tegnap ő biztos nem lépett a pályára, ahol negyvenegynéhány igen jól megfizetett profi úgy játszott, hogy egy HS csapat cserepadján sem biztos, hogy helyet kaptak volna. Ez azért nem csak rossz taktika volt, hibás felkészítés, gyenge playbook...

A buktatás rész lehet, hogy igaz. Az, hogy egy profi csapat gyakorlatilag 1db épkézláb megmozdulást nem képes összehozni a meccsen az vagy az évszázad összeomlása volt, vagy a játékosok üzenni akartak.

Szóval főleg az érdekelne, hogy milyen a Broncos múltat tekintő edző 😀
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 9 033 — SB 50 Champion @ Grund
Litton gyors volt:

Mellé még írt egy elég kemény cikket is. Szerinte (és lehet abban valami, amit mond) a játékosok azon akadtak ki, hogy valszeg a londoni meccset egy mini-vakációnak tekintették és Josh ugyebár bejelentette csütörtökön, hogy a csapat csak csütörtökön utazik ki és ez lehet, hogy nem tetszett sok embernek. A 49ers már Londonban van egyébként... 😛

Ha tényleg ezen sértődött meg a sok primadonna, akkor nem érdemlik meg, hogy felvegyék a narancs-kék mezt, nekem ez a véleményem...

Meg ekézi még egy jó adagot JMD-t, mert neki nem a Broncos múltja vagy a szurkolók számítanak, hanem csak saját maga, amiben igaza is van...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
No, kicsit megnyugodva..... lófaszt! :mad:

JMD magára vállalta a vereséget a meccs után (mert volna mást tenni), de azt továbbra is tartom, hogy nem lesz személyi következménye ennek a valaminek, ami este volt (meccsnek nem nevezném).

Ráadásul, a londoni meccs miatt, hétfőn semmilyen edzés vagy megbeszélés nem lesz, pedig pont most kéne, kb. 1000 kör az INVESCO körül, meg 1000 lépcsőzés a lelátó felső végéig. Lélektelen szar előadás volt, mindenkitől kivétel nélkül...

Jelen pillanatban a 8-8-at is nagy álomnak látom, ezek után nem tudom kit tudunk megverni...

Pár kérdés merült fel bennem így hirtelen:
- Mi a faszért nem dobtuk be Tebow-t vagy Quinn-t?
- Mi a faszért Vaughn ment be, amikor Cox lesérült, miért nem Thompson?
- Mi a faszért nem lehetett egyszer se látni, hogy JMD üvölt a játékosaival? Máskor még kis hibákért is üvöltözik, most meg semmi. Vagy előre bejelentették a játékosok, hogy ez lesz és fölöslegesnek tartotta?

Láttam én már edzőbuktatást, igaz persze más sportban, de annak volt kb. ugyanilyen játékképe. Lehet, hogy egy leckét akartak adni JMD-nek, de ha így van, akkor bekaphatják és minden játékosnak az egész INVESCO jegybevételét levonnám a fizetéséből, meg persze az edzőknek is...

Egyébként meg új HC nem lesz, főleg így, hogy bizonytalan a következő szezon, semmilyen komoly edzőt nem találsz 8-9 meccsre, meg egyébként se Bowlen stílusa a szezon közbeni HC csere...

több mint 8 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Engem inkább az aggaszt, hogy most jönnek a nyerhető meccsek, és mindig ezek a legnehezebbek, amikor rajtunk van a győzelmi kényszer, hajlamosak vagyunk egy kis csapat ellen nem annyira komolyan felkészülni, és máris meglephetnek minket. Kis túlzással simán reálisabbnak tűnik, hogy szoros küzdelmet tudunk vívni egy Colts-szal vagy egy Jets-szel, vagy verni egy Titans-t idegenben, minthogy gond nélkül, esélyeshez méltóan legyőzzünk egy Raiders-t vagy egy 49ers-t. Már pedig nem fog beleférni sok botlás... Én jobban félek a további programtól, mint az eddigi részétől. :rolleyes:TheMileHighCity
...innen lesz csak igazán nagy szopás ez a szezon... 😕

Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 8 éve
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 15 280 — Aki NER az nyer!
Nyugi, már csak kis idő, jön Tebow, és a győzelmek futószalagon. Go TebowSobri Jóska
Addig még a Kisöcsit kéne elküldeni vhova OCnek, mert a HC-nek még kevés.xrace77
Majd beletanul. Belichick se elsőre lett a király. Csak türelem, ha már számolhat Tebow-val, mondjuk jövőre, akkor simán nyeri a csoportot a Broncos, utána meg akármi lehet, és lesz is.

több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 3 503
Nyugi, már csak kis idő, jön Tebow, és a győzelmek futószalagon. Go TebowSobri Jóska
Addig még a Kisöcsit kéne elküldeni vhova OCnek, mert a HC-nek még kevés.
több mint 8 éve
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 15 280 — Aki NER az nyer!
Nyugi, már csak kis idő, jön Tebow, és a győzelmek futószalagon. Go Tebow

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Egyetlen ember volt ma a pályán a Broncosban az pedig DJ. A többiek egytől egyig mind egy nagy rakás sz@r. Ez már valamilyen törvényszerű dolog, hogy a Raidersnek nálunk jön ki a lépés? Tavaly még a dagi is tudott nálunk valamit felmutatni. És higgyétek el nem JMD fog az öltözőben ordibálni (a kis f@sz), hanem Dawkins. Egyébként, ha jövőhéten is kikapunk Londonban, akkor tuti ki fogják baszni.akike
Dawkins a legnagyobb király.
több mint 8 éve
Döme Oakland Raiders 2 551 — Sworn to the Black
A végén majdnem belevertem egyet a gépbe, amikor láttam, hogy valamelyik játékosunk röhög a padon...JC6
Gaffney és Lloyd virultak. Az ilyen tényleg vérlázító, egy profitól valahol az volna a minimum hogy legalább nem mutatja ki hogy le se szarja, hogy a csapatát épp most baszták agyon.
több mint 8 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Egyetlen ember volt ma a pályán a Broncosban az pedig DJ. A többiek egytől egyig mind egy nagy rakás sz@r. Ez már valamilyen törvényszerű dolog, hogy a Raidersnek nálunk jön ki a lépés? Tavaly még a dagi is tudott nálunk valamit felmutatni. És higgyétek el nem JMD fog az öltözőben ordibálni (a kis f@sz), hanem Dawkins. Egyébként, ha jövőhéten is kikapunk Londonban, akkor tuti ki fogják baszni.

There is only one person that carries the ball right here!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Hát mocskosul remélem, hogy lesz valamilyen személyi következménye ennek az undormánynak, amit most lenyomott a csapat...

De persze nem lesz, mert JMD magától nem megy, Bowlen meg úgyse bassza ki...StormST
A végén majdnem belevertem egyet a gépbe, amikor láttam, hogy valamelyik játékosunk röhög a padon...
több mint 8 éve
Hát mocskosul remélem, hogy lesz valamilyen személyi következménye ennek az undormánynak, amit most lenyomott a csapat...

De persze nem lesz, mert JMD magától nem megy, Bowlen meg úgyse bassza ki...

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 52 377 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
Minden Broncos drukker küldi JMDnek (nem túl) sok szeretettel: http://www.youtube.com/watch?v=jsaTElBljOE
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
hát 12-4 már nem lesz...Black_Adder
én a 8-8-nak is fogok örülni....

ki írja majd a meccs utáni összefoglalót? írhatom én? egy mondatban lerendezem...
több mint 8 éve
hát 12-4 már nem lesz...

több mint 8 éve
DoM Northwestern Wildcats 5 156 — vaccpáör fan
És elvonul mint egy durcás kisgyerek akinek elvették a távirányítós autóját.
De nem
Kisfiam, TE MAGAD basztad el az autót!haromt

ez jó.

😂

Attribution (CC-BY-3.0) Nevezd meg! Creative Commons 3.0 licenc; a fórumszabályzat harmadik pontjában említett jogok fenntartására.

...Dzsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
És elvonul mint egy durcás kisgyerek akinek elvették a távirányítós autóját.
De nem
Kisfiam, TE MAGAD basztad el az autót!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
bazzeg, van értelme néznem??????
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Remélem utoljára láttam ezt a tuskót a Broncos edzőjeként.

legyen valami történelmi 89-0 és akkor talán kibasszák.
remélem ortonék is ezt akarják már