Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
ha ma kikapunk sztem drasztikus változások jönnek sajnos 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Egy mai vereség esetén akár Gase vagy JDR is lehetne HC...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fura egy érzés, remélem a kickoffal megjön a PO hangulat. Max 3 meccs, pazarlás lenne akár egyet is ilyen unott hangulatban nézni...Black_Adder
Még szerencse, hogy Manning nem 30 éves, különben még 2 év, és itt is felütné a fejét a "vagy Superbowl-t nyerünk, vagy unalmas az egész" mentalitás. 😀peterk2005
vagy hogy kiégett 😛manuszka86
Azon már túl vagyunk. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Állítólag egy mai vereség esetén nem marasztalnák Foxot...empty taxi
Na, az érdekes lenne, ha egy évben 2 sikeres, nemrég SB-t megjárt edző is távozna a posztjáról.

(Egyébként ilyen későn mi értelme lenne? Hacsak nem belülről akarnánk utódot találni.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
manuszka86 New England Patriots 2 042 — Patriots fan
Fura egy érzés, remélem a kickoffal megjön a PO hangulat. Max 3 meccs, pazarlás lenne akár egyet is ilyen unott hangulatban nézni...Black_Adder
Még szerencse, hogy Manning nem 30 éves, különben még 2 év, és itt is felütné a fejét a "vagy Superbowl-t nyerünk, vagy unalmas az egész" mentalitás. 😀peterk2005
vagy hogy kiégett 😛

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fura egy érzés, remélem a kickoffal megjön a PO hangulat. Max 3 meccs, pazarlás lenne akár egyet is ilyen unott hangulatban nézni...Black_Adder
Még szerencse, hogy Manning nem 30 éves, különben még 2 év, és itt is felütné a fejét a "vagy Superbowl-t nyerünk, vagy unalmas az egész" mentalitás. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Állítólag egy mai vereség esetén nem marasztalnák Foxot...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Igen, én is ízt érzem, hogy bár sok van ebben a csapatban, mostanában ebből elég keveset mutattunk, főleg a támadó oldalon...

Ha megnyerjük, akkor az olyan kb. "Na azért!" feeleing lesz, ha meg kikapunk, akkor meg "Sejtettem!"... 😛

De majd talán a játék képe miatt változik majd az előbbi... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Hát, talán ez a legrosszabb forgatókönyv egy esetleges továbbjutásra nézvést, ennél még egy 40-0-ás Pats győzelem is jobb lett volna, kétszer ekkora hátrányból felállva, ilyen heroikus meccsen győzve, mentálisan ez nagyon nagy előny lehet nekik... Hazai pályáról nem is beszélve, nagyon kellett volna az a Ravens győzelem.
Na persze, nyerjünk előbb.Tomifinn
Először nyerjük meg mi is a magunkét. Azután... Ha a Ravens nyert volna ugyanolyan veszélyesek lettek volna, mint most a Pats, max a hazai pálya miatt lett volna előnyösebb... Én most valahogy nem érzem senki ellen olyan esélyesnek a csapatot mint tavaly vagy tavalyelőtt, persze ez változhat a ma mutatott játék alapján...

Valahogy olyan bizonytalan vagyok a csapattal kapcsolatban, h nem érzem azt h kirobbanó öröm lenne egy győzelem után, vagy nagy elkeseredés egy vereség után. Valószínűleg azért mert tudatalatt úgy érzem h a szezon végi játékkal örülhetünk, h idáig eljutottunk, és szintén tudat alatt úgy gondolom, képesek vagyunk olyan játékra, amivel PO ide vagy oda, kötelező lenne a győzelem. Fura egy érzés, remélem a kickoffal megjön a PO hangulat. Max 3 meccs, pazarlás lenne akár egyet is ilyen unott hangulatban nézni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Colts-osként kikérem magamnak, hogy már most a Pats-el foglalkoztok. 😊 Mintha a Colts meccs formalitás lenne.

Egyébként is, elég lesz majd a jövő heti Pats "rohamot" túllélni a topicban (feltéve ha nyer a Broncos!!!). Felesleges már most adni alájuk a lovat amikor a győzelem miatt amúgy is fel vannak pörögve jelenleg.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Az a vicces, hogy én a D-t érzem a biztosabbnak, főleg ha Marshall is játszik, meg Ward is, az O annyira döcögött néha az utóbbi időben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért az kicsit vicces, hogy itt cidrizünk a Colts, és az esetleges Pats, majd Seattle meccs előtt, amikor papíron a miénk a legjobban összerakott csapat 😊

HoF QB, állat WR duó (+ egy Welker mint "beugró" ) , bitang TE, jobb napjain 2-3 pro bowler-t tartalmazó O-line, TOP3-as futójáték az utolsó hetekben

Elit futás elleni védelem, erős DB sor, gyilkos pass rusher kettős.

Az ST.......... nos............. ők is itt vannak

És ezek után ne esélyesként induljunk neki bármelyik meccsnek, hát érdekes.

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Hát, talán ez a legrosszabb forgatókönyv egy esetleges továbbjutásra nézvéstTomifinn
Annyi előnye lehet egy ilyen Pecc győzelemnek h elég sok trükkös playt el kellett lőniük, nem lazsálhattak egy driveot sem, így (talán) jobban fel lehet rájuk készülni.

Bár most is tartom h a colts és mi is szívesebben láttuk volna vendégül az olasz csődört, mintsem h tommyboyhoz kelljen menni...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
Hát, talán ez a legrosszabb forgatókönyv egy esetleges továbbjutásra nézvést, ennél még egy 40-0-ás Pats győzelem is jobb lett volna, kétszer ekkora hátrányból felállva, ilyen heroikus meccsen győzve, mentálisan ez nagyon nagy előny lehet nekik... Hazai pályáról nem is beszélve, nagyon kellett volna az a Ravens győzelem.
Na persze, nyerjünk előbb.
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Quanterus Smith -> IR
Shaq Barrett jött a helyére

Közben a Broncos megpróbál segíteni az Alzheimer elleni harcban Coloradoban (Bowlen is ebben a betegségben szenved)
 www.nytimes.com/2015/01/11/sports/football/denver-broncos-feel-loss-of-owner-battling-alzheimers-disease.html?_r=0

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Clutch Flacco ide-vagy oda, én jobban örültem volna, ha ők jönnek mérföld magasra, minthogy nekünk kelljen menni bostonba...
Mondjuk először nyerjük meg a holnapi meccset 😕) Aztán lesz időnk a hogyan továbbon filózni 😊Általános Doktor
Ja, nem így értettem, hanem a mostani fordulóra. (És tudom, hogy ők nem jöhettek idén ide a kiemelések miatt, a mondat inkább csak általában rájuk vonatkozott.)
A Pats idegenben nyilván nehezebb dió még ezzel együtt is. De azt én már elkönyveltem a 10. héten. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Na, aki látta az imént végetért Pats-Ravens-t, azok közül tegye fel a kezét akinek nem ugrott be a végén azonnal a két évvel ezelőtti denveri playoff meccs. 😊 Ugyanaz a sok pontos meccs, védelmek kölcsönösen nem tudnak kezdeni az offense-ekkel, a végére a Ravensnek TD kell. Azon persze nem csodálkozom, hogy clutch Flacco persze, hogy ellenünk dobta meg jól a labdát és a Pats ellen ront a végén egy ilyen meccsen. 😀

Ettől függetlenül nem bánom, hogy nem Denverbe jött ismét ez a Ravens. A frászt hozzák az emberre. 😊peterk2005
Clutch Flacco ide-vagy oda, én jobban örültem volna, ha ők jönnek mérföld magasra, minthogy nekünk kelljen menni bostonba...

Mondjuk először nyerjük meg a holnapi meccset 😕) Aztán lesz időnk a hogyan továbbon filózni 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, aki látta az imént végetért Pats-Ravens-t, azok közül tegye fel a kezét akinek nem ugrott be a végén azonnal a két évvel ezelőtti denveri playoff meccs. 😊 Ugyanaz a sok pontos meccs, védelmek kölcsönösen nem tudnak kezdeni az offense-ekkel, a végére a Ravensnek TD kell. Azon persze nem csodálkozom, hogy clutch Flacco persze, hogy ellenünk dobta meg jól a labdát és a Pats ellen ront a végén egy ilyen meccsen. 😀

Ettől függetlenül nem bánom, hogy nem Denverbe jött ismét ez a Ravens. A frászt hozzák az emberre. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kellett találni ötöt a cikkhez. Hát találtak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
 www.denverbroncos.com/multimedia/photo-gallery/Five-Key-Matchups-Broncos-Colts/d6de2b66-2c65-4c50-b1e6-a0d859470f93#25654780-bc0d-488a-8a8d-73fb102ad559

érdekes, nem tudom mi a véleményetek róla

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Marshall, Unrein hivatalosan is Questionable, míg Q.Smith Out a hétvégi meccsre.
A tweetek alapján Marshallnak van esélye játszani, néhány megfigyelő szerint az edzésmunkáját akár fullnak is lehetett volna írni. Smith azonban arra a térdére sérült rá, amelyiknek volt egy ACL-je még az egyetemen 😕

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Két volt Bronco került be a HoF elődöntősei közé, TD és Lynch, talán valamelyik becsusszan a végén, a szememben mindkettő maximálisan megérdemelné! 😊StormST
Ezek szerint Atwater és Mecklenburg már elődöntőig se jutnak el 😕
Szerk: Storm! Ezek a döntősök. TD és Lynch döntős nem elődöntős!
 www.profootballhof.com/enshrinement/2015/1/8/class-of-2015-finalists-announced/Black_Adder
Fuck, tényleg... 😊

De igen, Atwater és Mecklenburg megint kiesett, utóbbinak szerintem már nincs sok éve vissza...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Két volt Bronco került be a HoF elődöntősei közé, TD és Lynch, talán valamelyik becsusszan a végén, a szememben mindkettő maximálisan megérdemelné! 😊StormST
Ezek szerint Atwater és Mecklenburg már elődöntőig se jutnak el 😕
Szerk: Storm! Ezek a döntősök. TD és Lynch döntős nem elődöntős!
 www.profootballhof.com/enshrinement/2015/1/8/class-of-2015-finalists-announced/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben olvasgatva a Ravens és a Pats topicot, páran már most befeszültek egymás ellen. 😊 Mi lesz ebből a meccs után, ha netán még lesz 1-2 controversial fújás is? 😀

Marshall limitedjére kíváncsi leszek. Azért vele kapcsolatban nem vagyok nyugodt, volt idén pár eset ilyen "szépen javul", limited, limited => IR történetre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Két volt Bronco került be a HoF elődöntősei közé, TD és Lynch, talán valamelyik becsusszan a végén, a szememben mindkettő maximálisan megérdemelné! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!