Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, ha másra nem is, arra mindenképpen jó volt ez az edzőcsere, hogy gyorsan el lehessen felejteni a múlt heti ronda vereséget és a jövőről dumálni pozitívan. 😀

Egyébként bevallom én Kubiakból nem vagyok felkészült. Majd nyáron legalább lesz mit moziznom. 😊

Annyit azért tudok, hogy Houstonban még a Manninges Colts-nak is folytonos fejfájást tudtak okozni. És elég volt neki egy jó - de a mostani denverninél egyáltalán nem jobb, sőt szvsz annyira nem is jó - roster és egy közepes QB, hogy komoly eredményt produkáljon. Az már pech, hogy amikor igazán kijöhetett volna a lépés, akkor egy T.Y Yates-el kellett playoffba mennie. Az idei baltimore-i teljesítménnyel ambivalens vagyok, mert a playoff run látványos volt, de előtte eléggé nagy volt a szürkeség is...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Most nem írtam/atok semmit az interjúról, sok érdekeset nem is lehetett volna:
Kubiak jó arc, igazi bronco, aki nem használ jegyzetet, se a riporterek, se a csapat előtt 😀 a stáb kezd összeállni, de nem reagált pletyka szinten felmerülő nevekre, PM-et visszavárjuk, beszélt már vele, de nem a visszatérésről, majd leül vele ha itt az ideje, jó lesz neki mindenesetre a rendszer.
Elway boldog, Kubiak boldog, mindenki boldog.

Volt viszont egy rész, amin besz.rtam: 😀
Reporter: ...you mentioned its a championship or bust...
Elway: Did you say bust? I don't think it's bust. Our goal is to win a championship. Our standards are to win a championship.
Reporter: OK, if you don't win a championship, you get fired as a head coach. I get that.
Elway: Or we mutually part ways.
Reporter: (chuckles) It's always a tricky thing ...
 www.nfl.com/videos/denver-broncos/0ap3000000461173/Elway-and-reporter-don-t-see-eye-to-eye

Szerk:
5 játékosunk az első sorból tekintette meg Kubiak első interjúját, őket külön köszöntette Kubes, majd az interjú után váltott pár szót is velük:

Brandon Marshall, Ben Garland, Shaq Barrett, Brandon McManus, Virgil Green

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hozzátenném, hogy tavaly viszont Clady hiányzott az idény jelentős részében, és eleve már az idénynek is elég nagy zűrökkel futottunk neki - Ramirez is ugye szükség-center volt igazából - és ilyen szükségmegoldásokkal is egész jó olinet rakott össze. Ha az SB nem rondított volna bele olyan csúnyán a képbe, akkor az egész jó jelző helyett akár kiválót is nyugodtan lehetne írni a tavalyi falra.

Idén sajnos meglátszott, hogy az OL nem sok figyelmet kapott, próbáltunk meglevő anyagból dolgozni, de az ilyen ide-oda pakolósdi gyakrabban vezet rosszabb eredményhez, mint jobbhoz.

Denver szempontból jövőre úgy gondolom amennyire lehet visszaállunk a tavalyi formációra. A ZBS miatt szerintem nem kell nagy cseréket csinálni, az idény második felében a futásban már használtunk ZBS-re hajazó futásokat (vagy konkrétan azt, ennyire nem figyeltem). Ha Franklin marad (ha JT és Pot Roast megy akkor szerintem marad), akkor visszamegy jobbra, Ramirez/Mongomery mennek a center posztért, Clark lesz Clady backupja, és keresünk egy LG-t. És meglátjuk Schofield mennyit fejlődik a következő idényre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Dave Magazuról vélemény?tüsi91
Többnyire Power sémát blokkoltat, de vannak ZBS elemek. Én nem az OLt szoktam nézni, hanem a labdát, úgyh nem lesz túl mély tartalma annak amit írok.
Amit tudok, h JMD romokban hagyta itt, és már első évben éles javulás volt megfigyelhető, 2012-13-ban az egyik legjobb(nak tűnő) OL volt a ligában, de figyelembe kell venni a PM faktort is. Könnyebb boxok ellen kell futáshoz blokkolni, és rövidebb ideig kell passrush ellen védekezni. Ezt maximálisan ki is használtuk.

Idén messze a képességek alatt teljesítettek. Egyrészt Clady a sérülése után messze nem olyan formában tért vissza, mint előtte volt. Másrészt Clark annak ellenére, h milyen jól helytállt tavaly Clady helyén, nagyon gyenge RT-nek bizonyult. A vetélytársnak hozott Justice a végső keretszűkítést se élte túl, míg az újonc Schofield az aktív keretbe nem tudott bekerülni. A gyenge RT teljesítménye rányomta a bélyegét a tavalyi AllPro Vasquez játékára is, és Ramirez se hozta a tavalyi formát. A szezon első felében így aztán kerestük a megoldást, a második felében meg szerintem távolról se ideális felállásban játszottunk, és ami fontosabb egyáltalán nem jól. Talán felróható neki, h nem találta meg az ideális felállást, de Clady visszaeséséről nem ő tehet, RT posztra meg volt B és C terv, csak az még rosszabb volt, azért egy TC altt nem biztos, h el lehet jutni a C és D tervig (a végleges felállás tekinthető D tervnek, kérdés mennyivel volt jobb az A-nál)

Szerintem jó OL coach ő, nem véletlenül viszi magával Fox, az meg h mi nem marasztaljuk azért nem jelent sokat, mert visszatérünk a "Shanny coaching tree"-hez, az arány várhatóan nagyon el fog tolódni a ZBS irányába...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Dave Magazuról vélemény?tüsi91
Hát az O-line volt idén az egyik leggyengébb pont a csapatnál, szóval sok jót nem mondanék arról, aki felkészítette őket. Franklin átmozgatásával kezdődőtt bal guardnak, ami abból a szempontből annyira rosszul sikerült, hogy azóta a jobb oldali T, mint olyan nálunk nem létezik. Kénytelenek voltunk Vasquest játszatni T-ként mert az összes többi, aki szóba jöhető játékos ezen a poszton egy rakat kaksi volt. Próbálkoztunk Clarkkal/Cornikkal (Schofielddel már nem is mertünk). Ha ezt egy edző nem látja a TC alatt, akkor az elmond valamit róla.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
"Joe DeCamillis joining Broncos staff as special teams coach, per source." - Michael C. Wright ‏

1988–1992 - Denver Broncos
(special teams coach)

1993–1996 - New York Giants
(special teams coach)

1997–2006 - Atlanta Falcons
(special teams coach)

2007–2008 - Jacksonville Jaguars
(special teams coach)

2009–2012 -Dallas Cowboys
(special teams coordinator)

2013–2014 - Chicago Bears
(assistant head coach/special teams coordinator)

A teljesítményéről nem tudok nyilatkozni, de gondolom lesznek akik majd kisegítenek 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bennfentes infók alapján franchise taggel akarjuk megtartani DT, és nem marasztaljuk a JT&Pot Roast kettőst:

"Insider Buzz: Broncos Likely to Franchise Demaryius, Let Julius & Knighton Walk  bleacherreport.com/articles/2336034-insider-buzz-broncos-likely-to-franchise-demaryius-let-julius-knighton-walk?utm_source=twitter.com&utm_medium=share&utm_campaign=web-mob-art-bot-156 …" via @bleacherreport


Érdekes, de úgy néz ki h Gase lecsúszott a Ravensről és a Jagsről is. Maradt talán a Bears, mint opció, de erre nem esküdnék meg...Általános Doktor
Csak LaCanfora írta, hogy Greg Olsen lett az OC, minden más Jags forrás egyelőre kussban van, szóval még nem 100%ig biztos a dolog.

Update: Hivatalos, hogy még nincs OCnk, szóval LaCanfora egyelőre lesre futott az Olsen "hírrel". Már megint...
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Bennfentes infók alapján franchise taggel akarjuk megtartani DT, és nem marasztaljuk a JT&Pot Roast kettőst:

"Insider Buzz: Broncos Likely to Franchise Demaryius, Let Julius & Knighton Walk  bleacherreport.com/articles/2336034-insider-buzz-broncos-likely-to-franchise-demaryius-let-julius-knighton-walk?utm_source=twitter.com&utm_medium=share&utm_campaign=web-mob-art-bot-156 …" via @bleacherreport


Érdekes, de úgy néz ki h Gase lecsúszott a Ravensről és a Jagsről is. Maradt talán a Bears, mint opció, de erre nem esküdnék meg...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Dave Magazuról vélemény?
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
20:00-kor nevezzük ki ünnepélyesen Kubiakot, ezt követően tartja az első hivatalos interjúját, mint broncos HC is. Élőben követhetitek az eventet ezen a linken:
 www.denverbroncos.com/multimedia/videos/Broncos-introduce-Gary-Kubiak/9568360b-f19f-4aba-891a-8693601b59ab

Friss hír h megvannak az O# edzői:
- OC - Rick Dennison
- WR coach - Tyke Tolbert 😊
- RB coach - Eric Studesville 😍 😊
- TE coach - Brian Pariani
- OL coach - Clancy Barone
- Strength and Conditioning coach - Luke RichessonÁltalános Doktor
QB coach? 😊StormST
Marad Knapp, de ez csak most szivárgott ki, az első cikk még nem tartalmazta 😊Általános Doktor
Azt hittem titkon már kineveztük PM-et! 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
20:00-kor nevezzük ki ünnepélyesen Kubiakot, ezt követően tartja az első hivatalos interjúját, mint broncos HC is. Élőben követhetitek az eventet ezen a linken:
 www.denverbroncos.com/multimedia/videos/Broncos-introduce-Gary-Kubiak/9568360b-f19f-4aba-891a-8693601b59ab

Friss hír h megvannak az O# edzői:
- OC - Rick Dennison
- WR coach - Tyke Tolbert 😊
- RB coach - Eric Studesville 😍 😊
- TE coach - Brian Pariani
- OL coach - Clancy Barone
- Strength and Conditioning coach - Luke RichessonÁltalános Doktor
QB coach? 😊StormST
Marad Knapp, de ez csak most szivárgott ki, az első cikk még nem tartalmazta 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
20:00-kor nevezzük ki ünnepélyesen Kubiakot, ezt követően tartja az első hivatalos interjúját, mint broncos HC is. Élőben követhetitek az eventet ezen a linken:
 www.denverbroncos.com/multimedia/videos/Broncos-introduce-Gary-Kubiak/9568360b-f19f-4aba-891a-8693601b59ab

Friss hír h megvannak az O# edzői:
- OC - Rick Dennison
- WR coach - Tyke Tolbert 😊
- RB coach - Eric Studesville 😍 😊
- TE coach - Brian Pariani
- OL coach - Clancy Barone
- Strength and Conditioning coach - Luke RichessonÁltalános Doktor
QB coach? 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Na hát ez kell nekünk! Tényleg egy olyan valaki aki nem csak egy melót lát a Denver Broncosban, hanem sárga kék vér folyik az ereiben. 😊 Azért az újságírók nagy része pl Gary-nek szólítja nem Coach-nak. 😊




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
20:00-kor nevezzük ki ünnepélyesen Kubiakot, ezt követően tartja az első hivatalos interjúját, mint broncos HC is. Élőben követhetitek az eventet ezen a linken:
 www.denverbroncos.com/multimedia/videos/Broncos-introduce-Gary-Kubiak/9568360b-f19f-4aba-891a-8693601b59ab

Friss hír h megvannak az O# edzői:
- OC - Rick Dennison
- WR coach - Tyke Tolbert 😊
- RB coach - Eric Studesville 😍 😊
- TE coach - Brian Pariani
- OL coach - Clancy Barone
- Strength and Conditioning coach - Luke Richesson
- QB coach - Greg Knapp 😊 (ez szvsz előrevetíti PM maradását is)

Azt hiszem kijelenthetjük h az O# stábjából megmentettük, akit érdemes volt 😊

Közben szegény Gase lecsúszott a Ravenses melóról is, a legnagyobb esélye annak van h Jaguár lesz...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
A haver honorálásánál meg azért Kubiak már megcsinálta magának a karrierjét, és Elway utána adta oda neki a posztot. Ez azért nem ugyanaz, mint ami tudjukhol dívik. 😊peterk2005
persze, helyette csak a fiát vette fel a front office-ba tavaly :pbaggio
Senki sem tökéletes. 😀

(Amúgy az ilyenre tényleg érdemes odafigyelni, Polian is azzal kezdte a bukórepülését Indy-ben, hogy odavitte a fiát. 😊 )peterk2005
vagy Sparano a Jets-be a fiát, Mike Shula és Joe Lombardi meg a két leggyűlöltebb OC jelenleg, talán nem véletlenül... rengeteg ilyen van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Am most tudtam meg h Elway szobatársa volt - azt hittem h csak Magyarországon divat ezt komoly tisztséggel honorálni 😀Általános Doktor
Hát egyszerre draftolták őket, egész karrierjét Elway backupjaiként töltötte, és ugye sportolók, utaznak rengeteget, sokat laknak szállodában, stb. És hát nyilván a QB-l laknak egy szobában.

A haver honorálásánál meg azért Kubiak már megcsinálta magának a karrierjét, és Elway utána adta oda neki a posztot. Ez azért nem ugyanaz, mint ami tudjukhol dívik. 😊peterk2005
Vágesz, ironizáltam csak egy kicsit 😊 | Mondjuk Kubes fiát tényleg tavaly nyomta be maga mellé 😀 |

Mindenesetre az sose baj ha a GM és a HC egy húron pendülő "buddy"-k

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A haver honorálásánál meg azért Kubiak már megcsinálta magának a karrierjét, és Elway utána adta oda neki a posztot. Ez azért nem ugyanaz, mint ami tudjukhol dívik. 😊peterk2005
persze, helyette csak a fiát vette fel a front office-ba tavaly :pbaggio
Senki sem tökéletes. 😀

(Amúgy az ilyenre tényleg érdemes odafigyelni, Polian is azzal kezdte a bukórepülését Indy-ben, hogy odavitte a fiát. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
A haver honorálásánál meg azért Kubiak már megcsinálta magának a karrierjét, és Elway utána adta oda neki a posztot. Ez azért nem ugyanaz, mint ami tudjukhol dívik. 😊peterk2005
persze, helyette csak a fiát vette fel a front office-ba tavaly :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Am most tudtam meg h Elway szobatársa volt - azt hittem h csak Magyarországon divat ezt komoly tisztséggel honorálni 😀Általános Doktor
Hát egyszerre draftolták őket, egész karrierjét Elway backupjaiként töltötte, és ugye sportolók, utaznak rengeteget, sokat laknak szállodában, stb. És hát nyilván a QB-l laknak egy szobában.

A haver honorálásánál meg azért Kubiak már megcsinálta magának a karrierjét, és Elway utána adta oda neki a posztot. Ez azért nem ugyanaz, mint ami tudjukhol dívik. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Közben elhoztuk a DB edzőtöket: Eagles make some staff changes. Corey Undlin becomes new DBs coach and justin peele goes from asst TE coach to TE coach.

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
C.J. Anderson is utazhat a pro bowlra.
Le’Veon Bell visszalépésével kapott esélyt (amit a teljesítményével meg is érdemelt), ezzel franchise rekord, 11 játékos kapott meghívót 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
A ST coach kívülről nagyon nehezen megítélhető kategória szerintem, mi úgyse nagyon fogunk tudni mondani olyat, aki jó lehet...StormST
Ezt nagyjából minden edzőre el lehet mondani ilyen alapon az NFL-ben. A Colts elleni meccsen ki hibázott? A játékhívást látod max meg a passz-futás arányát, aztán a végeredményből következtetsz rá, hogy ez sikeres volt-e vagy sem.baggio
Azért egy szezon X száz támadó és védő play-e alapján az OC és DC képességeiről többet lehet levonni, mint egy ST coach-éról a kb. 100-ból...StormST
Vagy erősebben hihetsz benne, hogy amit írsz, abban van igazság.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Kubes gépe (ami persze Bowlen magángépe) landolt denverben, mondhatni stílusosan:


Az első interjú vele mint Broncos HC:
 www.denverbroncos.com/multimedia/videos/Kubiak-I-understand-the-expectations/8b459485-1957-41b0-acc9-f20fd49f962c

Lehet persze h beleállunk a földbe, de most nagyon jó előérzetem van vele kapcsolatban. Látszik minden porcikáján h igazi bronco 😊
| Am most tudtam meg h Elway szobatársa volt - azt hittem h csak Magyarországon divat ezt komoly tisztséggel honorálni 😀 |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
A ST coach kívülről nagyon nehezen megítélhető kategória szerintem, mi úgyse nagyon fogunk tudni mondani olyat, aki jó lehet...StormST
Ezt nagyjából minden edzőre el lehet mondani ilyen alapon az NFL-ben. A Colts elleni meccsen ki hibázott? A játékhívást látod max meg a passz-futás arányát, aztán a végeredményből következtetsz rá, hogy ez sikeres volt-e vagy sem.baggio
Azért egy szezon X száz támadó és védő play-e alapján az OC és DC képességeiről többet lehet levonni, mint egy ST coach-éról a kb. 100-ból...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
A ST coach kívülről nagyon nehezen megítélhető kategória szerintem, mi úgyse nagyon fogunk tudni mondani olyat, aki jó lehet...StormST
Ezt nagyjából minden edzőre el lehet mondani ilyen alapon az NFL-ben. A Colts elleni meccsen ki hibázott? A játékhívást látod max meg a passz-futás arányát, aztán a végeredményből következtetsz rá, hogy ez sikeres volt-e vagy sem.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal