Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Közben elsiklottunk egy érdekes szerződtetés fölött egy kicsit, a régi-új TE coach Brian Pariani kevés említést kapott. Pedig ő 1995 és 2004 között már volt ugyanebben a pozícióban a csapatnál, tehát a 2 SB évben is, amikor Sharpe dolgozott a kezei alatt és hát nem is gyengén. Később Kubiak alatt volt TE coach a Texans-nál (egy év college OC kitérő után), majd pedig a Ravens-nél tavaly. Ezek alapján nekem jó fogásnak tűnik és hát egy újabb ex-Bronco, aki visszatért... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Wade amúgy is DB szaki nem?Rolni
Nem, ő DL-szakember.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Joe Woods lett a secondary coachunk. Ugyanezt a posztot tölti be 2004 óta (04-05 Tampa, 05-13 Vikes, 14 Oakland).
Nem örülök.Black_Adder
Tavaly nálunk a Marcus Robertson-Joe Woods páros szép munkát végzett a fiatal DB-el, de kettejük közül Robertson volt kiemelve inkább pl.: CWood által is. Őt sikerült megtartanunk, de sztem Woods igazolása sem rossz fogás.
Wade amúgy is DB szaki nem?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Joe Woods lett a secondary coachunk. Ugyanezt a posztot tölti be 2004 óta (04-05 Tampa, 05-13 Vikes, 14 Oakland).
Nem örülök.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Inkább az lesz a fontosabb kérdés, hogy a front3 hogyan fog felállni.peterk2005
Wolfe - Knighton (ha marad) - Sly, ez sztem kb. egyértelműempty taxi
Wolfe szvsz kevés - MJ jobb lehet. A Pot Roast, Sly kettős meg más-más okból kérdőjeles. Sly-t nyilván megtartjuk, de nem lepne meg egy újabb korai húzás ide.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Inkább az lesz a fontosabb kérdés, hogy a front3 hogyan fog felállni.peterk2005
Wolfe - Knighton (ha marad) - Sly, ez sztem kb. egyértelműempty taxi
Azért Malik Jackson-nak is lehet ebbe egy kis beleszólása szerintem... 😊StormST
Nem gondoltam volna h 293 font a csávó, így persze lehet.
Belegondolva h WP-nek nem fontos a batár NT így lehet h a Wolfe - Sly - Jackson trió fog kezdeni és Knightont kiengedik a piacra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Inkább az lesz a fontosabb kérdés, hogy a front3 hogyan fog felállni.peterk2005
Wolfe - Knighton (ha marad) - Sly, ez sztem kb. egyértelműempty taxi
Azért Malik Jackson-nak is lehet ebbe egy kis beleszólása szerintem... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Inkább az lesz a fontosabb kérdés, hogy a front3 hogyan fog felállni.peterk2005
Wolfe - Knighton (ha marad) - Sly, ez sztem kb. egyértelmű


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
No, akkor jöhet a Ware - Marshall - Trevathan - Von LB sor és sack hegyek... 😀
Páran nekiugrottak a döntésnek kint, mert Phillps 67 éves, de sokat nem számít szerintem se, ahogy sokan kifejtették, az eredményesség számít, nem a kor és Phillips agresszív playcalling-ja jól illeszkedhet Von és Ware tehetségéhez, már csak a DL-t kell összekalapálni valahogy, de talán ezt is meg tudjuk majd oldani... 😊StormST
Marshall és Trevathan szerinted képes lesz konstans lejönni a blokkokról, ami egy 3-4-es ILB-nél azért alap?empty taxi
Majd meglátjuk. Előre se igent se nemet nem lehet mondani. Akkora változás azért nem lesz, Von oldalán eddig is 3-4-hez hasonló sémában játszott a védelem, legfeljebb most Ware oldalán is ez lesz. Mindenesetre korábban az MLB volt viszonylag kérdőjeles pont, ez most változni fog. Inkább az lesz a fontosabb kérdés, hogy a front3 hogyan fog felállni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
No, akkor jöhet a Ware - Marshall - Trevathan - Von LB sor és sack hegyek... 😀

Páran nekiugrottak a döntésnek kint, mert Phillps 67 éves, de sokat nem számít szerintem se, ahogy sokan kifejtették, az eredményesség számít, nem a kor és Phillips agresszív playcalling-ja jól illeszkedhet Von és Ware tehetségéhez, már csak a DL-t kell összekalapálni valahogy, de talán ezt is meg tudjuk majd oldani... 😊StormST
Marshall és Trevathan szerinted képes lesz konstans lejönni a blokkokról, ami egy 3-4-es ILB-nél azért alap?empty taxi
Méretre pont ugyanakkorák, mint az átlag 3-4 ILB, de persze ez majd úgyis kiderül, mivel még nem játszottak 3-4-ben. Szerintem Marshall 2014-ben, Trevathan meg 2013-ban megmutatta, hogy nem lehet nem számolni velük, aztán majd meglátjuk, hogy mire is elég a tehetségük, meg hogy egészségesek tudnak-e maradni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
No, akkor jöhet a Ware - Marshall - Trevathan - Von LB sor és sack hegyek... 😀

Páran nekiugrottak a döntésnek kint, mert Phillps 67 éves, de sokat nem számít szerintem se, ahogy sokan kifejtették, az eredményesség számít, nem a kor és Phillips agresszív playcalling-ja jól illeszkedhet Von és Ware tehetségéhez, már csak a DL-t kell összekalapálni valahogy, de talán ezt is meg tudjuk majd oldani... 😊StormST
Marshall és Trevathan szerinted képes lesz konstans lejönni a blokkokról, ami egy 3-4-es ILB-nél azért alap?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
No, akkor jöhet a Ware - Marshall - Trevathan - Von LB sor és sack hegyek... 😀

Páran nekiugrottak a döntésnek kint, mert Phillps 67 éves, de sokat nem számít szerintem se, ahogy sokan kifejtették, az eredményesség számít, nem a kor és Phillips agresszív playcalling-ja jól illeszkedhet Von és Ware tehetségéhez, már csak a DL-t kell összekalapálni valahogy, de talán ezt is meg tudjuk majd oldani... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Wade Phillips a DC


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma 22.00 sport2 Manning film.
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
‏@alexmarvez
Potential @Broncos DC scenario: Wade Phillips gets job for '15, moves to senior asst role in '16 when Vance Joseph free of @Bengals contract

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Richard Smithért nagy kár... 😕
Herring igazolása viszont előrevetítheti Wade Phillips érkezését. 2008-tól 13-ig együtt dolgoztak
Persze továbbra is Vance Joseph-re várunk, de én se tudom mi idézhetne elő pálfordulatot a Bengals hozzáálllásában.

Más:
A CBS szerint Derek Newton (RT) lehet az egyik offseason kiszemeltünk. Legalábbis Kubes azt szeretné
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24996504/an-agents-take-connecting-dots-to-2015-nfl-free-agency

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Richard Smith Wikipedia oldalán már az van, hogy az Atlanta defensive coordinatora. Máshol még nem láttam a hírt.

Közben már a denverpost is lehozta:  blogs.denverpost.com/broncos/2015/01/26/broncos-linebackers-coach-richard-smith-leaves-join-falcons/32334/peterk2005
Lehet, hogy LB-coach lesz Smith nem DC, de igen úgy tűnik a hír igaz. Quinn gyújti a régi cimbiket, Smith volt a DC Miamiban, mikor Quinn ott DL-coach volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Richard Smith Wikipedia oldalán már az van, hogy az Atlanta defensive coordinatora. Máshol még nem láttam a hírt.

Közben már a denverpost is lehozta:  blogs.denverpost.com/broncos/2015/01/26/broncos-linebackers-coach-richard-smith-leaves-join-falcons/32334/


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Andrew Mason @MaseDenver · 7 p 7 perccel ezelőtt
.@Broncos agree to terms with Reggie Herring as LBs coach. Herring has 34 seasons of experience, including 10 in NFL w/ CHI, HOU and DAL.

Egy újabb érkező és ezzel Richard Smith helyzete is változik, vagy előléptetjük vagy megy máshová...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebből a listából én talán Wade Philipset látnám legszívesebben. A korábbi DC működései alapján, ha változtatásokat is csinált, ahhoz nem kellettek 2-3 évek, már az első évben is meglátszott a keze nyoma. Szerintem nem forgatná fel a védelmet annyira, hogy rosszabb legyen, mint most. (A 3-4-re átállás meg lehet, hogy kimondottan jót tenne a front7-nek.)

Az viszont, hogy pár éve már nincs a körforgásban és ehhez még nem is fiatal, eléggé sárga jelzés....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Fewell állítólag Niners ill. Skins DB-coachként is emlegetik, szal ráalapozni kissé necces sztem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Úgy tűnik 4 névre redukálódott a DC keresés
 www.denverpost.com/broncos/ci_27392993/end-joseph-issue-horizon

Vance Joseph: Cincy DB coach. A Bengals nem engedi el - megtehetik - csak akkor jöhet szóba, ha találnak megfelelő utódot. Nálunk abban bírnak, h Perry Fewel lesz az, a Bengals viszont nem kapkod a meghallgatásával... Nincs tapsztalata DC-ként, Kubiakkal 3 évet dolgozott DB coachként Houstonban. DB coachnak kiváló, igazából megérett az előrelépéshez.

Wade Phillips: Broncos DC és HC az Elwayes évekből és Kubi DCje az utolsó 3 houstoni évből, mellette több helyen volt főedző is, nem is. Az egyik ok, h eddig nem írtam DC kérdésben, h fogalmam sincs mit várjak Phillipstől. Telejs rebuild nem kéne, akár marad PM akár nem, mellesleg minél többet piszkáljuk a csapatot, talán annál kisebb az esélye. Támadóvonalon máris lehet számítani egy filozófiai váltásra, Phillips pedig szerintem alapjaiban forgatná fel a meglévő védelmet... Ez természetesen jól is elsülhet, csak én nem szívesen javítom azt ami nem romlott el...

Mike Smith: exFalcons HC. Nyugalom, DC-ként nem az ő kezében lenne a time management. A Jaxnek nem volt rossz a védelme, amíg ő volt a DC, az Atlantáról viszont nem a védelme jut először az eszembe. A JDRrel közösen töltött évek okán, úgy gondolom, nem hozna nagy változást a védelemben, ami szerintem mellette szól, viszont kicsit úgy érezném, h JDR gyengébb kiadása, úgyh ezt valahogy a többiekkel ellentétben egyértelmű visszalépésnek érezném. ettől a többiek lehetnék még nagyobb visszalépések is.

Richard Smith: Jelenlegi LB coachunk. Nehéz megítélni, h mi kinek az érdeme, de LB poszton nagyon eltaláltuk Millert a draftkor, mellette pedig olyan noname senkiket fedeztünk fel, mint Trevathan vagy Marshall. Az érdem legalább egy részének az övének kell lenni. Ő volt Kubes első DCje Houstonban, az kirúgással és nem előrelépéssel végződött, és hát ha őszinték akarunk lenni, semmi maradandót nem alkotott. Nem tudom, h a játékosminőséggel vagy az edzői kvalitásokkal volt a baj, de legboldogabb akkor lennék, ha maradna nálunk LB coach. A Falcons esetleg vinné társ DC-nek  twitter.com/RapSheet/status/559699597182775298

Korábban Martindale nevét is lehetett olvasni. A sokk alól azóta se sikerült teljesen megszabadulni - valami ilyesmitől féltem, szezonközben JDR távozásának latolgatásakor - de egy kicsit megnyugtató, h most nem tűnt fel a neve. Valahogy nem hiányzik újra egy minden szempontból tökutolsó védelem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vont ILB-nek elpazarolni hatalmas butaság lenne egy edzői stábtól. Ware meg sok éven át játszott 3-4-ben Dallasban, és ahogy már előttem is említették, ott volt a legjobb. Mindketten jók lennének OLB-nek 3-4-ben. Megvan hozzá a méretük, az erejük és a gyorsaságuk is. Lehet, hogy jót tenne mindkettőnek a sémaváltás egyébként.

több mint 9 éve
Feribali New England Patriots 48
Bárkinek való (nem csak Manningitisz), akit érdekel egy szép történet az Apa - Fiú (- Unoka) kapcsolatról. Nagyon megható volt, ahogy Archie arról beszél, hogy neki milyen volt elveszteni az apját nagyon korán, és ez hogy motiválta, hogy állandó jelenlét legyen a fiai életében. Persze nagyon érdekes volt látni egy legenda születésének első pillanatait, de főleg a futballtól független elemek miatt volt nagyon erős alkotás, ami túlmutatott egy egyszerű sportdokumentum film keretein. Örülük, hogy elkaptam!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
hozzá kell tenni, hogy főleg a Manningek neveltetéséről és egyetemi karrierjéről szól, mert az SEC Networkre készült


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal