Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én Knightonnal úgy vagyok, hogy ha a LB kérdést meg tudjuk oldani (hozni valami C.J Mosley szerű ifjú szörnyet), akkor akár mehetne is. Knighton nagyszerű run stopper, de láttuk, hogy pass rushban nagyon kevés sajnos. Márpedig ha nincs középről nyomás, akkor a passrush nagyon be tud sülni még ilyen elit edge rusherek mellett is.

Másrészt a jó run D-t is a helyén kell kezelni, mert azért nem mindegy, hogy egy 3-4-ről beszélünk - ahol szinte csak az 1 NT az "only run" stopper -, vagy egy 4-3-ról, ahol 2DT van és még az egyik DE is futás ellen jó és úgy van használva (Wolfe). Kicsit Wolfe-al is ezért vagyok szkeptikus. Hasznos abban amit tud, de mai no-huddle hurry-up offense-ek idején az ilyen egyoldalú védőkre rá lehet játszani. Ha pályán vannak, passzolni, ha pihennek, futni.peterk2005
Naja, de nem is volt fent passz szituációkban. Persze ez csökkenti is az árát, h nem every down NT, de egy LB ezt nem is fogja pótolni.

Én amúgy a Trevathan - Marshall - Miller LB sort nagyon is el tudnám fogadni, de egyszer már kiderült Woody esetében, h attól h valaki WILLként jó, ha átkeresztelik MIKE-ra nem biztos, h ugyanolyan jól marad. Meg Trevathan 3× műtött térde se tölt el a legnagyobb biztonság érzettel. ennek ellenére azt mondom, h a legnagyobb need az messze az RT.Black_Adder
Szerintem Knightont simán elengedjük. Annyi (ha nem is minőségi, de jó) DT lesz most a piacon, hogy simán fogunk valaki mást hozni, Elway-t ismerve.akike
Valaki már pedzegette Suh-t........ 😀

több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Én Knightonnal úgy vagyok, hogy ha a LB kérdést meg tudjuk oldani (hozni valami C.J Mosley szerű ifjú szörnyet), akkor akár mehetne is. Knighton nagyszerű run stopper, de láttuk, hogy pass rushban nagyon kevés sajnos. Márpedig ha nincs középről nyomás, akkor a passrush nagyon be tud sülni még ilyen elit edge rusherek mellett is.

Másrészt a jó run D-t is a helyén kell kezelni, mert azért nem mindegy, hogy egy 3-4-ről beszélünk - ahol szinte csak az 1 NT az "only run" stopper -, vagy egy 4-3-ról, ahol 2DT van és még az egyik DE is futás ellen jó és úgy van használva (Wolfe). Kicsit Wolfe-al is ezért vagyok szkeptikus. Hasznos abban amit tud, de mai no-huddle hurry-up offense-ek idején az ilyen egyoldalú védőkre rá lehet játszani. Ha pályán vannak, passzolni, ha pihennek, futni.peterk2005
Naja, de nem is volt fent passz szituációkban. Persze ez csökkenti is az árát, h nem every down NT, de egy LB ezt nem is fogja pótolni.

Én amúgy a Trevathan - Marshall - Miller LB sort nagyon is el tudnám fogadni, de egyszer már kiderült Woody esetében, h attól h valaki WILLként jó, ha átkeresztelik MIKE-ra nem biztos, h ugyanolyan jól marad. Meg Trevathan 3× műtött térde se tölt el a legnagyobb biztonság érzettel. ennek ellenére azt mondom, h a legnagyobb need az messze az RT.Black_Adder
Szerintem Knightont simán elengedjük. Annyi (ha nem is minőségi, de jó) DT lesz most a piacon, hogy simán fogunk valaki mást hozni, Elway-t ismerve.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Én Knightonnal úgy vagyok, hogy ha a LB kérdést meg tudjuk oldani (hozni valami C.J Mosley szerű ifjú szörnyet), akkor akár mehetne is. Knighton nagyszerű run stopper, de láttuk, hogy pass rushban nagyon kevés sajnos. Márpedig ha nincs középről nyomás, akkor a passrush nagyon be tud sülni még ilyen elit edge rusherek mellett is.

Másrészt a jó run D-t is a helyén kell kezelni, mert azért nem mindegy, hogy egy 3-4-ről beszélünk - ahol szinte csak az 1 NT az "only run" stopper -, vagy egy 4-3-ról, ahol 2DT van és még az egyik DE is futás ellen jó és úgy van használva (Wolfe). Kicsit Wolfe-al is ezért vagyok szkeptikus. Hasznos abban amit tud, de mai no-huddle hurry-up offense-ek idején az ilyen egyoldalú védőkre rá lehet játszani. Ha pályán vannak, passzolni, ha pihennek, futni.peterk2005
Naja, de nem is volt fent passz szituációkban. Persze ez csökkenti is az árát, h nem every down NT, de egy LB ezt nem is fogja pótolni.

Én amúgy a Trevathan - Marshall - Miller LB sort nagyon is el tudnám fogadni, de egyszer már kiderült Woody esetében, h attól h valaki WILLként jó, ha átkeresztelik MIKE-ra nem biztos, h ugyanolyan jól marad. Meg Trevathan 3× műtött térde se tölt el a legnagyobb biztonság érzettel. ennek ellenére azt mondom, h a legnagyobb need az messze az RT.Black_Adder
Ezt már korábban is akartam kérdezni: miért van ekkora difi a WLB és az MLB között?
Úgy gondolnám h hasonló szerepkör hárul a két poszton lévő játékosra, ugyanakkor látom h nem evidens az átjárás.

Az OL need elég érdekes, lévén h a három lyukas(abb) posztunk (LG, C, RT) közül kettőre már draftoltunk idén két project játékost is, ugyanakkor a fejlődésükről nem sok hírt hallottam.
| Schofield fejlődési stádiumára mondjuk nem vet túl jó fényt h a nyilvánvaló need ellenére sem próbáltuk ki élesben (sőt, amikor megkevertük az OL-t, akkor sem lehetett hallani olyan opciót, amelyben szerepet szántak volna neki)... |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Én Knightonnal úgy vagyok, hogy ha a LB kérdést meg tudjuk oldani (hozni valami C.J Mosley szerű ifjú szörnyet), akkor akár mehetne is. Knighton nagyszerű run stopper, de láttuk, hogy pass rushban nagyon kevés sajnos. Márpedig ha nincs középről nyomás, akkor a passrush nagyon be tud sülni még ilyen elit edge rusherek mellett is.

Másrészt a jó run D-t is a helyén kell kezelni, mert azért nem mindegy, hogy egy 3-4-ről beszélünk - ahol szinte csak az 1 NT az "only run" stopper -, vagy egy 4-3-ról, ahol 2DT van és még az egyik DE is futás ellen jó és úgy van használva (Wolfe). Kicsit Wolfe-al is ezért vagyok szkeptikus. Hasznos abban amit tud, de mai no-huddle hurry-up offense-ek idején az ilyen egyoldalú védőkre rá lehet játszani. Ha pályán vannak, passzolni, ha pihennek, futni.peterk2005
Naja, de nem is volt fent passz szituációkban. Persze ez csökkenti is az árát, h nem every down NT, de egy LB ezt nem is fogja pótolni.

Én amúgy a Trevathan - Marshall - Miller LB sort nagyon is el tudnám fogadni, de egyszer már kiderült Woody esetében, h attól h valaki WILLként jó, ha átkeresztelik MIKE-ra nem biztos, h ugyanolyan jól marad. Meg Trevathan 3× műtött térde se tölt el a legnagyobb biztonság érzettel. ennek ellenére azt mondom, h a legnagyobb need az messze az RT.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
A Kubiak HC, Gase OC, Joseph DC triót el tudnám képzelni a csapatnál.



😀
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én Knightonnal úgy vagyok, hogy ha a LB kérdést meg tudjuk oldani (hozni valami C.J Mosley szerű ifjú szörnyet), akkor akár mehetne is. Knighton nagyszerű run stopper, de láttuk, hogy pass rushban nagyon kevés sajnos. Márpedig ha nincs középről nyomás, akkor a passrush nagyon be tud sülni még ilyen elit edge rusherek mellett is.

Másrészt a jó run D-t is a helyén kell kezelni, mert azért nem mindegy, hogy egy 3-4-ről beszélünk - ahol szinte csak az 1 NT az "only run" stopper -, vagy egy 4-3-ról, ahol 2DT van és még az egyik DE is futás ellen jó és úgy van használva (Wolfe). Kicsit Wolfe-al is ezért vagyok szkeptikus. Hasznos abban amit tud, de mai no-huddle hurry-up offense-ek idején az ilyen egyoldalú védőkre rá lehet játszani. Ha pályán vannak, passzolni, ha pihennek, futni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Lecsó Denver Broncos 2 971
Amúgy valamikor PM volt a liga play action heroja, menne az neki.peterk2005
Hát a tavalyi futott td-jénél kevés jobban eladott rb futást láttunk 😊
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Knighton továbbra is kevesebb pénzért is maradna itt... Ezzel párhuzamosan követni akarja JDRt Oaklandba...
Nem tudom szándékos-e a részéről, de az én szememben 1 milliót odaadott az értékéhez azzal, h ha nem tartjuk meg akkor div riválishoz megy... vagy ő vagy az ügynöke érti a dolgot...

Ahogy az NFL.com-on is írják, Kubiak érkezésének pont PM lehet a gátja, mert a kettőjük stílusa nem igazán vág egybe, Kubiak támadójátéka több futásra és play-action passzra épül, mint amihez PM szokva volt eddig...StormST
Figyelembe véve, hogyan "fáradt el" a szezon végére idén, talán nem is ártana neki egy lassabb tempó a szezon elejétől függve. Az a 2,25 pont/drive amire a szánkat húztuk november óta elég lehet az alapszakaszban végig, és hátha akkor nem a PO-ban kezdjük lerontani az átlagot.

Egyébként Manning első választása 2012-ben Kubiak Texans-sza lett volna. Azt hiszem most Gase-szel nagyobb esély lenne, h folytatja, ami akár a mérleg nyelve is lehet, de nem is véletlenül kérte őt Elway h márciusig halassza el a döntését. Addigra jobban fogja érezni magát, megbarátkozik a helyzettel, és valszeg jó hosszan elbeszélget az új HCnkal annak terveiről...

Érdekes egyébként h a Kubes HC Gase OC páros gondolata semmilyen sajtóból nem hangzott el. Az első választás nyilván Dennison, de őt alighanem a Ravens is promótálja OC-nak, lehet h azt választja, akkor meg miért ne lehetne Gase a B terv, jobban tetszene mint miiniShanny...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Találtam egy érdekes cikket a Denver Postban, ahol 2 szerző és Joel Dreessen hasonlítja össze Kubiakot és Foxot (Dreessen 5 évet játszott Kubiak és 2-őt Fox alatt). Videó is van a beszélgetésről, aki a saját szemével/fülével akarja szemügyre venni az itt megtalálja:  sportsshow.denverpost.com/2015/01/16/gary-kubiak-is-interviewing-for-the-broncos-head-coach-position/

A többieknek a lényeg összefoglalva:
-Dreessen szerint mind2en jó edzők, szerette Foxot is, de Kubiak olyan típus, akiért tűzbe menne.
-Kubiak edzései pörgősebbek, minden gyakorlat között futni kell, míg Fox nyugodtabb, lassabb edzéseket tart, teletűzdelve megbeszélésekkel, amik szintén hosszabbak.
-Fox szombat esti megbeszélései után úgy mennek fel a játékosai a pályára h "oké, egy újabb meccs", míg Kubiak megbeszélései jobban feltüzelik a játékosokat, Dreessen szerint az ilyen meetingek utána a szőr is feláll az ember kezén és egy falon is keresztülrohanna az edzőjéért.
-Szerinte Kubiak sose engedte volna meg h "lélek nélkül" lépjenek pályára a játékosai, főleg nem amikor ennyire számít.
-Dreessen véleménye ebben a pár mondatában van benne a legsommásabban, így ezt nem is rontanám el a fordításommal:
" You want to bleed for a guy like Gary Kubiak. Not that I didn’t want to bleed for John Fox, but there’s a different way they go about speaking to the team. I love Gary Kubiak. I’d take a bullet for that man. I think he’s a phenomenal football coach. I do.”"


Az ezt követő beszélgetésen arra jutnak h Elwaynek meg kell győződnie róla h Kubes tényleg akarja ezt a melót, tényleg elkötelezett h a rossz tapasztalatai ellenére újra HC legyen és h az egészségi állapota megfelelő. Ha ezeket kipipálta, akkor ők felvennék őt Elway helyében.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ahogy az NFL.com-on is írják, Kubiak érkezésének pont PM lehet a gátja, mert a kettőjük stílusa nem igazán vág egybe, Kubiak támadójátéka több futásra és play-action passzra épül, mint amihez PM szokva volt eddig...StormST
Pont olyanra, amit az idény második felében játszottunk. Csak most nem sérülten, 1 hét alatt kéne ráállnia, hanem lenne rá egy offseasonja. 😊

Amúgy valamikor PM volt a liga play action heroja, menne az neki. Pölö 2004-ben ilyen stílusban döntött meg minden rekordot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Ahogy az NFL.com-on is írják, Kubiak érkezésének pont PM lehet a gátja, mert a kettőjük stílusa nem igazán vág egybe, Kubiak támadójátéka több futásra és play-action passzra épül, mint amihez PM szokva volt eddig...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peterk, caldwell arra példa amit te mondtál, de ha azt nézzük van rá ellenpélda is, lásd bob-ot houstonban.
Amúgy szvsz igenis van ráhatása egy hc-nak a csapata védelmére v. támadó sorára, mert igaz, hogy közvetlen nem ő edzi az adott csapategységet, de a filozófiát amit szeretne megvalósítani a pályán ő találja ki és ehhez ő is választja ki az embereit...peach
Ez miként is mond ellent annak amit leírtam? Bob is tisztán offensive mind, és még annak ellenére is, hogy nem tart maga mellett OC-t (azaz nagyobb behatása volt az offense-re, mint egy átlag HC), mi volt idén a Houston erőssége? A defense. (Nem akarom írni, hogy Watt, de....) Offense oldalon annyit újat hozott Kubiakhoz képest, hogy odavitte Mallett-et, aki ugyanúgy nem vált be, mint a már ott levők. Futni meg mindig is tudtak. Csak azért nem mondom, hogy Bob is erősíti a szabályt, mert nem tudni, hogy sima OC-ként vajon többre lett volna-e képes.

Egyébként van azért ellenpélda - Chip Kelly például, talán Arians is -, de elég ritka.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Vance Joseph sem jött el? Csak mert ő is nigga.empty taxi
Ő eljött:
"#Broncos met with #Bengals DB coach Vance Joseph today. Rooney Rule satisfied." - @Jeff_Legwold

Ugyan HC jelöltként hallgattuk meg, de sanszos h DC lesz Kubiak alatt:
"Vance Joseph, interviewing w/Broncos, would be top candidate for d coordinator on Gary Kubiak's staff. Kubiak to Denver remains very likely" - @milehighreport

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 933
Vance Joseph sem jött el? Csak mert ő is nigga.empty taxi
Lance Vance Dance!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
szerintem meg a tulaj most kinevezi magát főedzőnek is 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Végre! Nem kell tovább várni az új HC-re mert megvan! Már az első fotó is kijött a sajtótájékoztatóról:

Jó választás!Klaci79
Sose láttuk még ezt a poént 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 218
Végre! Nem kell tovább várni az új HC-re mert megvan! Már az első fotó is kijött a sajtótájékoztatóról:

Jó választás!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Vance Joseph sem jött el? Csak mert ő is nigga.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Az, ok, hogy megvárják mi lesz, csak nem tudom ilyen esetben mi van a Rooney szabállyal, ha hívunk, de nem jön el egyik jelölt se... 😛StormST
Bármelyik sarkon találni egy fekát akit meg lehet interjúztatni 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Az, ok, hogy megvárják mi lesz, csak nem tudom ilyen esetben mi van a Rooney szabállyal, ha hívunk, de nem jön el egyik jelölt se... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Peterk, caldwell arra példa amit te mondtál, de ha azt nézzük van rá ellenpélda is, lásd bob-ot houstonban.
Amúgy szvsz igenis van ráhatása egy hc-nak a csapata védelmére v. támadó sorára, mert igaz, hogy közvetlen nem ő edzi az adott csapategységet, de a filozófiát amit szeretne megvalósítani a pályán ő találja ki és ehhez ő is választja ki az embereit...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Marone is lemondta az interview-t. Valami komoly baj lehet nálunk, h már meghallgatásra se jönnek el... Vasárnap jön Kubes és kiderül, h jöhet-e valamikor a közeljövőben Quinn. A jövőhét elején le akarjuk zárni a kérdést...Black_Adder
Marrone és Austin is megvárja, hogy mi lesz a Kubiak interjúból.
Mindketten csak halasztották az időpontot.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ezzel nem azt akarom mondani, h McCoy future HOF HCBlack_Adder
Pedig de 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Marone is lemondta az interview-t. Valami komoly baj lehet nálunk, h már meghallgatásra se jönnek el... Vasárnap jön Kubes és kiderül, h jöhet-e valamikor a közeljövőben Quinn. A jövőhét elején le akarjuk zárni a kérdést...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peyton4president Indianapolis Colts 22
Sziasztok!
Felmerült bennem egy érdekesség a topicot olvasgatva 😊
Sokan felhozzák azt érvként,hogy,ha valaki nem őrül meg az oldalvonal mellett és csendesebb típusú edző az rossz,szerintem túl van értékelve ez az attitűd,attól még lehet valaki jó edző (persze más kérdés,hogy feltudja-e feltüzelni a csapatot)peyton4president
Lsd BelichickDeX
Nem szerettem volna vele példálózni 😀