Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mike Klistől:

"Tamme update. The Broncos have interest in re-signing backup tight end Jacob Tamme, who will become a free agent. To date, no contract offer has been extended. A "receiving" tight end who had 67 catches for Indianapolis in 2010 and 52 for the Broncos in 2012, Tamme selflessly accepted a reduced offensive role the past two seasons in Denver.

Irving update. The Broncos also have interest in re-signing linebacker Nate Irving as a backup to Danny Trevathan and Brandon Marshall. Irving, though, is hoping free agency lands him a starting job."


Tamme szerintem marad. Irving meg kap egy kezdő szerződést valahol.

Ja, és Kubiak állítólag mindenképpen akar egy fullbacket a rosterre. Jerome Feltonról beszélnek, mint lehetséges célpont.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Még annyit sem ér szerintem. Egy jobb képességű újonccal simán lehetett volna pótolniflzoli
Nem garantált a tender, így számunkra nemigazán van veszítenivaló. Kis szerencsével kapunk érte egy 6/7. körös picket, sztem ez is a terv amúgy.Általános Doktor
Ha marad sincs probléma. Manapság 5 CB minimum kell egy gameday rosterre, és a 3 top cornerünk mellé muszáj fiatalnak és/vagy olcsónak lenni a többinek. Carternél jobbat ennyi pénzért nem kapnánk. Ha marad, majd lemeccselik a TC-ben Boldennel és Websterrel a dolgot. Aki lemarad kiesik. Mindegyik kitehető max. 1-2 százezer dead moneyval.

Az már sokkal érdekesebb h mekkora összegek repkednek, csakhogy az általunk is hírbe hozott játékosokat említsem:Általános Doktor
Franklin és Newton contractja szerintem reális. Franklin top 5 guard és RT is volt az elmúlt 2 évben a PFF szerint. Egy ilyen, tackleben is jó több posztos játékosnak korrekt a 7 milla/év. Newton pedig egy korrekt kezdő RT, kiváló futásblokkoló és átlagos/gyengébb passzblokkoló. Az ő 5 milla/éve is a helyén van. A többi viszont irreális tényleg.

Szal én teljesen megértem Elwayéket h ebbe a pénzszórásba nem ugranak fejest | pl nem licitálják túl a raiderst Hudsonért, hanem elhozzák majd Myerst negyedáron | és inkább kivárnak egy kicsit ...Általános Doktor
Teljesen egyetértek. Denverbe nem ászok kellenek már. A playmakerek már megvannak minden csapatrészben, melléjük kell megtalálni a megbízható, posztjukra illő "jómunkásembereket". Akik - ha tényleg illenek a szerepükbe - még ki is nőhetik magukat, mint Pot Roast pl. Az ilyenekért kár rohanni nyitás előtt vagy az első 1-2 napban....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Az elég vicces lenne, ha Myers pont itt kötne ki, bár ahogy a visszatérések évét éljük, ez is simán beleférne... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A jó öreg Reggie Wayne-t azért elnézegetném Caldwell mester helyén a padon és garbage time-ban a pályán 😊

Kíváncsi vagyok mit varázsol Elway idénre. Egy nagy meglepit (=nagy nevet) mindenképpen várok majd, PM utolsó(?) évére be kell dobni mindent.

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Még annyit sem ér szerintem. Egy jobb képességű újonccal simán lehetett volna pótolniflzoli
Nem garantált a tender, így számunkra nemigazán van veszítenivaló. Kis szerencsével kapunk érte egy 6/7. körös picket, sztem ez is a terv amúgy.

Az már sokkal érdekesebb h mekkora összegek repkednek, csakhogy az általunk is hírbe hozott játékosokat említsem:
- OT Jermey Parnell - 5 év, $32M (cowboys csere OT volt)
- DE Pernell McPhee - 5v év, $40 M, $16M garantált (szintén csak rotációban játszott a Ravensben)
- C Rodney Hudson - 5 év, $44.5M (egy jó C, nade 9 M/év? Azt hittem h az LT-k kapnak ennyit 😀 )
- G/RT Orlando Franklin - 5 év, $36.5 M, $20M garantált
- OT Derek Newton - 5 év, $26.5 m (nfl átlagot megüti ő is, de semmi extra, pro bowler pénzért)

S akkor nem beszéltünk arról h milyen jól jártunk Chris Harris szerződésével, amikor egy nfl átlagtól épp hogy jobb Byron Maxwell 6 évre $63M-t kap, amiből $25M garantált.

Szal én teljesen megértem Elwayéket h ebbe a pénzszórásba nem ugranak fejest | pl nem licitálják túl a raiderst Hudsonért, hanem elhozzák majd Myerst negyedáron | és inkább kivárnak egy kicsit ...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Végül megkapta az RFA tendert Tony Carter is, így 1.542 M lesz a fizuja, ami nem garantált, cserébe egyfajta elővásárlási jogot biztosít számunkra, lévén bárkit matchelhetünk, aki többet adna érte. Rapoport szerint "erősen érdeklődtek" iránta, így jobbnak láttuk tenderezni, mintsem h kiengedjük a piacra.
A későbbiekben cserealapot képezhet, (nem mintha a képességei nem lennének megfelelőek egy ötödik számú CB-nek):

"Broncos tender restricted free agent cornerback Tony Carter  www.denverpost.com/broncos/ci_27675964/broncos-tender-restricted-free-agent-cornerback-tony-carter " - Mike KlisÁltalános Doktor
Még annyit sem ér szerintem. Egy jobb képességű újonccal simán lehetett volna pótolni

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Végül megkapta az RFA tendert Tony Carter is, így 1.542 M lesz a fizuja, ami nem garantált, cserébe egyfajta elővásárlási jogot biztosít számunkra, lévén bárkit matchelhetünk, aki többet adna érte. Rapoport szerint "erősen érdeklődtek" iránta, így jobbnak láttuk tenderezni, mintsem h kiengedjük a piacra.
A későbbiekben cserealapot képezhet, (nem mintha a képességei nem lennének megfelelőek egy ötödik számú CB-nek):

"Broncos tender restricted free agent cornerback Tony Carter  www.denverpost.com/broncos/ci_27675964/broncos-tender-restricted-free-agent-cornerback-tony-carter " - Mike Klis

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A roster minősége adott, az egyik legjobb az NFL-ben. A távozók ellenére is. Az idei feladat, hogy az új rezsimhez legyen szabva, olyan emberek menjenek-jöjjenek akik passzolni fognak. Az oline pl. valószínűleg átáll ZBS-re. Oda más emberek kellenek, mint Franklin volt a maga 330+ fontos tömegével. (Knightont sajnálom kicsit, szerintem pont passzolt volna a feltételezett új 3-4-es rendszerbe. Futás ellen stud, passz ellen meg nem olyan fontos, hogy gyengébb. Aztán majd meglátjuk mint tud MA és SW.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Jelen pillanatban a szinten-tartás is jó eredmény lenne Elway-től, hiszen lesz pár kulcs távozó, a javítás már elég extra dolog lenne...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A többiek közül JT 10 M/év körül fog aláírni a Jagshez, valamint OF is félhivatalosan a chargersnél van már... Ez utóbbi kicsit dühít, értem én h nem várható el h diszkontáron maradjanak, de pont csoportriválishoz aláírni? Amikor ott lett volna pl a philly, mind1 is...
Általános Doktor
AFC Westen belül ez már csak így működik, lásd Flowers, Royal, Vance Walker, Vasquez, Vincent Brown, Vickerson, Square, Alecxih.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Érdeklődünk Jordan Cameron TE és Kendrall Langford DL (nálunk 5 tec DE) iránt, valamint igyekszünk maradásra bírni Greent és Mooret is. Utóbbi maradására azonban kicsi az esély (főleg így h DMC is marad).

A többiek közül JT 10 M/év körül fog aláírni a Jagshez, valamint OF is félhivatalosan a chargersnél van már... Ez utóbbi kicsit dühít, értem én h nem várható el h diszkontáron maradjanak, de pont csoportriválishoz aláírni? Amikor ott lett volna pl a philly, mind1 is...

A Hudson ügyben sem állunk túl jól, a KC és a Raiders a frontrunner.

Van egy olyan érzésem h ez az év lesz az igazi teszt Elway számára, őrűlt összegek repkednek, neki pedig diszkontáron kéne megerősíteni a csapatot.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Suh meg megy Miami-ba, így ő se fog hozzánk érkezni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Julius Thomas úgy tűnik követi Zane Beadles példáját és kvázi biztos, hogy Jacksonvilleben folytatja a pályafutását.
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Egyébiránt azért választottam a reggelésre ezt az időpontot, mert érdekel, hogy mit vártok a Free Agencynktől, szerintetek kiket fogunk megszerezni?ilPazzo
Üdv a fedélzeten 😊

Ha Bold Prediction érdekel, akkor az enyémek a következők:

Bejövő oldal (valószínűségi sorrendben):
- Rodney Hudson, C, Chiefs. (26) ~ 7 M
- Virgil Green, TE, Broncos. (27) ~ 3 M
- Owen Daniels, TE, Ravens. (32) ~ 1.5 M
- Jeremy Parnell, OT, Cowboys (29) ~ 2.5 M
Belőlük pedig kettő:
- Dan Williams, NT, Cardinals (28) ~ 4 M
- Da'Norris Searcy, S, Bills (27) ~ 4 M
- Pernell McPhee, DE/OLB, Ravens (26) ~ 3.5 M
| Az álomfogás az lenne ha DMC-t ide hoznánk, erre csak akkor látok esélyt, ha Kubes azt mondja h bízik a Sly, Austin duóban az NT posztra, s az esetleges oda szánt pénzt át tudjuk csoportosítani. De a jelek nem erre utalnak... |

Távozók (szintén sorrendben):
- Chris Clark, RT +$1,400,000
- Manny Ramirez, G +$3,000,000
- Britton Colquitt, P +$3,000,000
- Andre Caldwell, WR +$1,350,000
| + van egy olyan érzésem h Clady szerződésével is babrálunk majd egy kicsit |

A drafton pedig: OL, TE, edge rusher

Szerk:
Közben azt olvastam h Green elé tettünk egy többéves szerződést, de ő kivár a többi csapat ajánlatáig, hátha feljebb tudja verni az árát. A Denver Postos Troy Renck szerint 13 csapat vette fel a kapcsolatot az ügynökével, ami jelentősen rontja a tárgyalási pozíciónkat...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Cameronnak nem örülnénk Julius helyére?peyton4president
De. Azok után, ha már az offensive line, a defensive line és a safety poszt rendezve lett. 😊peterk2005
Így van. Előbb Iupati, Suh és McCourty lesz vadpacifista, utána jöhet Cameron 😊flzoli
Én még azok után is előbb nekizavarnám teljes sebességből fejjel az edzőterem falának, és ha utána meg tudja mondani a nevét, akkor oké, jöhet. 😊

(Értsd: Cameronnál majdnem Welker szintű kockázatot jelent a több elszenvedett agyrázkódás. Hiába fiatal, a concussion az concussion. Ott van Austin Collie elrettentő példának. Az ő reményteljes pályafutását is tönkretette két csúnya agyrázkódás, kb. hasonló szakaszában a karrierjének, mint ahol most Cameron jár.)peterk2005
Röhögnék, ha végül egy Tamme, Dallas Clark duóval indulnánk neki a jövő évnek 😀flzoli
Dallas Clark már visszavonult. Owen Daniels lesz az meglássátok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Cameronnak nem örülnénk Julius helyére?peyton4president
De. Azok után, ha már az offensive line, a defensive line és a safety poszt rendezve lett. 😊peterk2005
Így van. Előbb Iupati, Suh és McCourty lesz vadpacifista, utána jöhet Cameron 😊flzoli
Én még azok után is előbb nekizavarnám teljes sebességből fejjel az edzőterem falának, és ha utána meg tudja mondani a nevét, akkor oké, jöhet. 😊

(Értsd: Cameronnál majdnem Welker szintű kockázatot jelent a több elszenvedett agyrázkódás. Hiába fiatal, a concussion az concussion. Ott van Austin Collie elrettentő példának. Az ő reményteljes pályafutását is tönkretette két csúnya agyrázkódás, kb. hasonló szakaszában a karrierjének, mint ahol most Cameron jár.)peterk2005
Röhögnék, ha végül egy Tamme, Dallas Clark duóval indulnánk neki a jövő évnek 😀

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sziasztok,

20 éves főiskolai hallgató vagyok, már évek óta követem a fórumot és most jutottam el arra a pontra, hogy regisztráljak. Igyekszem majd én is aktív tag lenni, remélem több, mint kevesebb sikerrel.

2008 volt az első teljes szezonom, ekkor lettem az amerikai foci és a Denver Broncos nagy kedvelője. Nagyon megkedveltem Jay Cutler játékát és karakterét, valamint a csapatban is megfogott valami, ami azóta sem engedett el.

Cutler eltradelése utáni 2 szezont kevésbé követtem, de Tebow draftolása új lendületet adott és azóta minden meccset megnéztem, valamint aktívan olvasom a posztokat a fórumban.

Egyébiránt azért választottam a reggelésre ezt az időpontot, mert érdekel, hogy mit vártok a Free Agencynktől, szerintetek kiket fogunk megszerezni?ilPazzo
Szia, üdv a vadlovak táborában! 😊
Azt tudnod kell, hogy itt legelső alkalommal színt kell vallani, hogy melyik táborba is tartozol igazán. Ha mondhatom úgy, hogy melyik vallást követed: Tebowista, Mormon vagy Manningista 😊

több mint 9 éve
ilPazzo Denver Broncos 15
Sziasztok,

20 éves főiskolai hallgató vagyok, már évek óta követem a fórumot és most jutottam el arra a pontra, hogy regisztráljak. Igyekszem majd én is aktív tag lenni, remélem több, mint kevesebb sikerrel.

2008 volt az első teljes szezonom, ekkor lettem az amerikai foci és a Denver Broncos nagy kedvelője. Nagyon megkedveltem Jay Cutler játékát és karakterét, valamint a csapatban is megfogott valami, ami azóta sem engedett el.

Cutler eltradelése utáni 2 szezont kevésbé követtem, de Tebow draftolása új lendületet adott és azóta minden meccset megnéztem, valamint aktívan olvasom a posztokat a fórumban.

Egyébiránt azért választottam a reggelésre ezt az időpontot, mert érdekel, hogy mit vártok a Free Agencynktől, szerintetek kiket fogunk megszerezni?

Why do we fall?
So we can learn to pick ourselves up.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Cameronnak nem örülnénk Julius helyére?peyton4president
De. Azok után, ha már az offensive line, a defensive line és a safety poszt rendezve lett. 😊peterk2005
Így van. Előbb Iupati, Suh és McCourty lesz vadpacifista, utána jöhet Cameron 😊flzoli
Én még azok után is előbb nekizavarnám teljes sebességből fejjel az edzőterem falának, és ha utána meg tudja mondani a nevét, akkor oké, jöhet. 😊

(Értsd: Cameronnál majdnem Welker szintű kockázatot jelent a több elszenvedett agyrázkódás. Hiába fiatal, a concussion az concussion. Ott van Austin Collie elrettentő példának. Az ő reményteljes pályafutását is tönkretette két csúnya agyrázkódás, kb. hasonló szakaszában a karrierjének, mint ahol most Cameron jár.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Cameronnak nem örülnénk Julius helyére?peyton4president
De. Azok után, ha már az offensive line, a defensive line és a safety poszt rendezve lett. 😊peterk2005
Így van. Előbb Iupati, Suh és McCourty lesz vadpacifista, utána jöhet Cameron 😊

több mint 9 éve
peyton4president Indianapolis Colts 22
Jogos,jogos. 😊
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Cameronnak nem örülnénk Julius helyére?peyton4president
De. Azok után, ha már az offensive line, a defensive line és a safety poszt rendezve lett. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
peyton4president Indianapolis Colts 22
Cameronnak nem örülnénk Julius helyére?
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Brandon Marshall, Paul Cornick és Ben Garland is bronco marad jövőre, lévén mindhárom játékosnál éltünk a tender adta lehetőségekkel:
"#Broncos have made it official...they have tendered offers to @BMarshh54, Paul Cornick and @BenGarland63 ..all 3 exclusive rights FAs." - Jeff Legwold

| Érdekesség h a források exclusive rights FA-eknek írják Marshallt is, de ő tudtommal RFA volt... |

A többi tenderezhető játékosunk közül Brewerel (RFA) hosszabbítottunk (4 év 4 M), míg a DE John Youboty (ERFA), a LB Steven Johnson (RFA) és a CB Tony Carter (RFA) felől nincs hír, valszeg nem tartunk igényt a szolgálataikra...

Zárójelben jegyzem meg h az ERFA tender idén $510 e, míg az RFA első körös opciója $3,347,000, a második köröse $2,351,000, míg az "eredeti körös" $1,539,000 .

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ahogy Minarik Ede mondaná, ha csapatot akarsz építeni, akkor vegyél egy jó long snappert. A többi már gyerekjáték. 😀peterk2005
Az elképzelhető, hogy az öreg mosodás mondott ilyet, az viszont biztos, hogy Elway egy kumma hangot nem olvasott Vipera punter ügyben írt novelláiból.😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)