Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vagy nincs is szó szintlépésről (nem hinném, hogy hirtelen most fog kiderülni, hogy egy potenciális elit center a gyerek), akkor egy Kubes által ismert játékos, aki jó lesz olcsó backupnak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nekem ez Shelley Smith leszerződtetéséhez hasonlít:
Kívülről nincs sok értelme, de Kubes mind2őt kívülről ismeri, tudja h a saját OL rendszerében milyen szinten képesek teljesíteni, így minden adott h nálunk szintet lépjenek.

Ha csak az egyiknek sikerül, már előrébb vagyunk, de akkor sem fog összeomlani a csapat, ha mindössze backupnak lesznek jók...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Közben úgy néz ki trade-elünk a Ravensszel Gino Gradkowskiért (C). Az ára várhatóan 2016os pickek cseréje, 5. kört 6-ra, vagy 6. kört 7-re.
Szerződése utolsó évében jár.Black_Adder
Úgy néz ki, hogy meg is van üzlet. 16 meccsen volt kezdő, de tavaly volt kemény 8 snap-je.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 9 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Közben úgy néz ki trade-elünk a Ravensszel Gino Gradkowskiért (C). Az ára várhatóan 2016os pickek cseréje, 5. kört 6-ra, vagy 6. kört 7-re.
Szerződése utolsó évében jár.Black_Adder
Szerintem be akarják indítani Peytonnál a védekező ösztönt,így motiválva a jobb teljesítményre.Hogy 39 éveseket meghazutoló mobilitást érjenek el nála.
Fuss az életedért... 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Közben úgy néz ki trade-elünk a Ravensszel Gino Gradkowskiért (C). Az ára várhatóan 2016os pickek cseréje, 5. kört 6-ra, vagy 6. kört 7-re.
Szerződése utolsó évében jár.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kijött a hivatalos offseason program:

April 13-16......Offseason Workout Program (Phase 1)
April 20-23......Offseason Workout Program (Phase 1)
April 28-30......Voluntary Veteran Mini Camp
April 30-M.2....NFL Draft
May 4-7..........Offseason Workout Program (Phase 2)
May 8-10........Rookie Mini Camp
May 11-14......Offseason Workout Program (Phase 2)
May 18-21......Offseason Workout Program (Phase 2)
May 26...........Offseason Workout Program (Phase 2)
May 27-29......Organized Team Activities (Phase 3)
June 1-2.........Organized Team Activities (Phase 3)
June 3............Offseason Workout Program (Phase 2)
June 4............Organized Team Activities (Phase 3)
June 9-11.......Mandatory Veteran Mini Camp
June 15-18.....Organized Team Activities (Phase 3)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Érdeklődünk a szebb napokat is látó Antonio Smith iránt, akit a napokban tettek lapátra. 3rd down interior line man. Futás ellen nagyon gyenge, de passrushban jó.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezek a nyilatkozatok annyit is érnek. 😊 Mindenki ezt nyilatkozza, aztán a gyakorlat teljesen más.

DT számára a tag ráadásul nem is olyan összeg, ami miatt rohannia kéne aláírni. Valószínűleg a hosszú távú szerződése is lesz ilyen átlagú - ha nem nagyobb -, több tízmillió garantálttal. És a másik oldalról, Elwaynek sem érdeke rohanni egy olyan szerződéssel, aminek az összege várhatóan legalább annyi lesz, mint a tag értéke. A "hometown discount"-os körön gondolom már túl vannak, innentől kezdve azt is el tudom képzelni, hogy marad a tag, és majd idény közben/vége felé lesz majd meg az a megállapodás. Ha így lesz, akkor pedig DT a legkisebb kockázatot fogja - érthetően - vállalni, majd akkor írja csak alá, amikor már alá kell.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Szerintem DT azért nem megy el, mert ha jól tudom még nem írta alá a tenderét. Így egy esetleges sérüléssel csak maga alatt vágná a fát.peterk2005
Persze, mondjuk én kicsit többet vártam volna tőle, ha már párszor lenyilatkozta h nem szakítani, hanem maradni akar...
| Ehhez képest most kb. Dez szerződésére várnak az ügynökével, felteszem a még több garantált reményében |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem DT azért nem megy el, mert ha jól tudom még nem írta alá a tenderét. Így egy esetleges sérüléssel csak maga alatt vágná a fát.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
DT nem vesz részt a szokásos PM-es edzéstáborban és egy darabig az offseason edzésein sem láthatjuk:

"Just spoke to Demaryius Thomas -- in L.A for Call of Duty charity event ... he won't work out at Duke w/Manning or be at offseason program." - Jeff Legwold

Szerk:
Center poszton is forrósodik a talaj Elwayék alatt, lévén a feltételezett B tervünk aka Chris Myers a Seahawksnál van látogatóban.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Am miért érdekes ez? 😊Általános Doktor
Vannak játékosok akinek nyomon követem a sorsát. 😉

Tavaly év végén az utolsó alapszakasz fordulók alatt érkezett, az 53-as keretbe. Nem Kubiak hozta, erősen kérdéses, hogy így rosteren is marad-e majd.peterk2005
Köszi.
Érdekes, hogy a draft előtt akár 4. körösként is írtak róla. Majd a Pats edzőtáborának kezdetekor még első számú csereként is szóba jött majd teljesen kijátszotta magát a "ligából". Remélem itt bizonyít majd.Bazzani
igen,nagy reményeket fűztünk hozzá,mi draftoltuk,de nálunk semmit nem mutatott

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Am miért érdekes ez? 😊Általános Doktor
Vannak játékosok akinek nyomon követem a sorsát. 😉

Tavaly év végén az utolsó alapszakasz fordulók alatt érkezett, az 53-as keretbe. Nem Kubiak hozta, erősen kérdéses, hogy így rosteren is marad-e majd.peterk2005
Köszi.
Érdekes, hogy a draft előtt akár 4. körösként is írtak róla. Majd a Pats edzőtáborának kezdetekor még első számú csereként is szóba jött majd teljesen kijátszotta magát a "ligából". Remélem itt bizonyít majd.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lenne egy kérdésem.
Jon Halapio OG a PFF szerint nálatok van a keretben.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/02/20/2015-depth-charts-denver-broncos/
Én erről semmi infót nem találtam máshol, amikor én legutoljára olvastam róla akkor éppen kitette a Pats és a CFL-be vagy hova ment el focizni.
Ti tudtok róla valamit esetleg?Bazzani
Tavaly év végén az utolsó alapszakasz fordulók alatt érkezett, az 53-as keretbe. Nem Kubiak hozta, erősen kérdéses, hogy így rosteren is marad-e majd.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Lenne egy kérdésem.
Jon Halapio OG a PFF szerint nálatok van a keretben.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/02/20/2015-depth-charts-denver-broncos/
Én erről semmi infót nem találtam máshol, amikor én legutoljára olvastam róla akkor éppen kitette a Pats és a CFL-be vagy hova ment el focizni.
Ti tudtok róla valamit esetleg?Bazzani
Én is az idézett oldalról tudom h nálunk van. Komolyan azonban nem hiszem h számolunk vele, lévén Elway és Kubiak egyik nyilatkozatában sem hallottam a nevét, pedig mostanában sokat beszélnek az OL potenciális kezdőiről.

Am miért érdekes ez? 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lenne egy kérdésem.
Jon Halapio OG a PFF szerint nálatok van a keretben.
 www.profootballfocus.com/blog/2015/02/20/2015-depth-charts-denver-broncos/
Én erről semmi infót nem találtam máshol, amikor én legutoljára olvastam róla akkor éppen kitette a Pats és a CFL-be vagy hova ment el focizni.
Ti tudtok róla valamit esetleg?

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Az NFL elöljárói közleményt adtak ki, lévén elk.rták a komp pickjeinket: a 6. körös helyett 7. köröst fogunk kapni.
FunFact h három egymást követő pickünk is lesz a hetedik kör végén:

"NFL admitted messing up Broncos compensatory pick. 6th round pick no 208 overall is now no 250 in 7th round.
Broncos 4 compensatory picks - 4th round- no 133; 7th round- no 250, 251, 252" - Mike Klis

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peytonnak ma van a 39. szülinapja. Sok sikert neki!

Más. Kubiak az egyik interjújában kitért Latimerre is. Elmondta, hogy tavaly még a draft előtt egy napot töltött vele, és már akkor nagyon jó benyomást tett rá. Idén azt várja tőle, hogy robbantson. A csapat is sokkal nagyobb szerepet szán neki, és a tapasztalata is az, hogy az olyan játékosok, mint Cody az elsőről a második évre fejlődnek a legnagyobbat.

Mondjuk DT és Sanders mögött azért kíváncsi leszek, hogy mennyi szerep fog neki valójában jutni. Kubiak sokkal több 2 WR-es felállást használ, mint Gase használt. Igaz, Latimerről ha jól emlékszem azt olvastam, hogy elkapóhoz mérten remekül blokkol, ami segítheti, hogy több 3WR-es formációt is lássunk majd.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Mondjuk érteni vélem, hogy miről beszélt Elway. Lesz 5db pick az első 4 körben, ezek azért több, mint valószínű, hogy rostert is fognak. Ha a maradék 6 játékosból csak 1 fog még rostert, és a hagyományok szerint lesz még egy UDFA találmány is, az már 7 játékos az 53-as keretben.
peterk2005
Az első 4 körben csak 4 pickünk van, mert tavaly eltradeltük a saját 4. körösünket:
1. kör - 28.
2. kör - 59.
3. kör - 92.
4. kör - 133.(Comp)
5. kör - 135.
5. kör - 156.
6. kör - 187.
6. kör - 208.(Comp)
7. kör - 250.(Comp)
7. kör - 251.(Comp)

Érdekesség h érdeklődést mutatunk Garrett Grayson (QB - Colorado State) iránt.
Személy szerint a harmadik legjobb QB prospectnek tartom az idei draft classban, aki még nem áll készen h kezdjen, de megvan benne a potenciál h egy korrekt zsebirányító legyen | hasonló játékos, mint Garoppolo, akit ügye tavaly a Pecc vitt a második kör végén | .
Az egyetlen gond csak az vele h szerintem a harmadik pickünk (de lehet h már a második előtt is) ki fog menni, egy második körös cetlit pedig sztem luxus lenne kiadni érte | persze az is lehet h hagyjuk h más kihúzza és mi megpróbáljuk eltradelni Oswira és egy hátsó körre | .

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk érteni vélem, hogy miről beszélt Elway. Lesz 5db pick az első 4 körben, ezek azért több, mint valószínű, hogy rostert is fognak. Ha a maradék 6 játékosból csak 1 fog még rostert, és a hagyományok szerint lesz még egy UDFA találmány is, az már 7 játékos az 53-as keretben.

De ha egyel kevesebb is, akkor is elég sok ahhoz, hogy ne most lőjük el a maradék pénz, paripát, fegyvert a draft előtt, hanem várjuk meg kiket sikerül kiválasztani, és majd annak ismeretében hozzuk el azt a plusz 1-2 embert még FA-ról, hogy kiket húztunk, ki sérül le, mely posztok üresek még nyáron is, stb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4 kompenzációs picket adományozott Goodell a Denvernek:
4/34
6/33
7/33
7/34
Aztán ne csináljatok spanglikat az extra cetlikből! 😀😀
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Elway beszél a rosterről:
 www.denverpost.com/broncos/ci_27766110/john-elway-not-concerned-broncos-roster

Az 1. lényeges pont Roby:
"He can tackle he's tough and that safety has to be a cover guy there," Elway said of the team's first-round draft pick who had a fine rookie season in 2014. "There area lot of different combinations you need to play because the game is changing. Instead of having a strong safety, you want both of them to play center field."
Az helyes, h a strong safety poszt átalakulóban van, de nekünk pont egy db Wardunk van a posztra, azzal meg próbálkoztunk már korábban is, h egy CB-ről kijelentjük, h ő márpedig safety. Általában TC alatt elhaltak ezek a próbálkozások... Most 2 FSt akar Warddal és Robyval, akik közül egyik se FS
Korábban egyébként Websterről pont azt mondta, h nem próbálják ki Sként, ő CB...Ergo ő veheti át Roby helyét nickel CBként, kérdés csak h ebből mennyi a porhintés, tényleg meg van a secondary, vagy drafton erősítünk, de mivel, safetyvel vagy CBvel.

A másik fontos topic, a Center
"There's plenty of guys out there and there's plenty of time," Elway said. "Hopefully, Paradis is the answer. Obviously, he's young.
"What you have to keep in mind is we think we're going to get 10 (draft) picks and we only have 53 (roster) slots. So it's hard to bring these guys in and give them a lot of money up front to compete because what do you do if one of those young guys prove they're ready? We'll do something. We're just not in a rush."

Eddig is sok nevet szóba hoztak a csapattal, de még nem szántuk el magunkat a lépésre. Ha kezdőt szeretnénk, azt nem kéne a draftra hagyni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Lelkük rajta, szerintem Irving ennyiért luxus, ha mi ennyiért tartottuk volna meg, akkor tuti szidnám a FO-t... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Irving -> Colts (3 év 9,25M)Black_Adder
Wow, morcos szerződést kapott

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Irving -> Colts (3 év 9,25M)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear