Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Szerk:
Black_Adder
A szokásos roster értékelésed mikor tervezed közzétenni?
+Ha jól emlékszem, akkor említetted h vannak aggályaid a D# átalakításával kapcsolatban, de asszem azt sem fejtetted még ki | pedig érdekelne 😀 | Általános Doktor
Ha lesz egy kis időm. Remélhetőleg még márciusban, de mindenképp még a draft előtt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Már csak pár nap és a PM ügy végére így vagy úgy pont kerül. Black Addert meg jómagam arra bíztatom, hogy üljön még egy kicsit azon a roster értékelőn. 😊 Sokkal érdekesebb lesz minden valószínűség szerint majd akkor, ha már túl leszünk a FA időszak első két forró hetén.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 959 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
- Ha valakiben lettek volna még kétségek h PM visszatér-e vagy sem, az most már megnyugodhat, tegnap ugyanis | elvileg | lencsevégre kapták, ahogy egy Gatorade reklámanyagot forgat, broncosos szerelésben:


- Mike Klis szerint az | ex | Raven DE Pernell McPhee, valamint a Chiefs | volt | C-je, Rodney Hudson azok a free agentek, akiket érdemes figyelemmel követnünk, lévén Elway is ezt teszi 😕)

- Érdekes h felreppent Eddie Royal le/visszaigazolása. Én jó játékosnak tartom, de nem érzem h a WR poszt különösebb upgradera szorulna...

Szerk:
Black_Adder
A szokásos roster értékelésed mikor tervezed közzétenni?
+Ha jól emlékszem, akkor említetted h vannak aggályaid a D# átalakításával kapcsolatban, de asszem azt sem fejtetted még ki | pedig érdekelne 😀 |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Felkészül Owen Daniels...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 959 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Hat Clay megkapta a transition taget.PM_the_sheriff
Igen, az a 7 milla sajna erősen rontja az alkupozíciónkat (nem beszélve arról h ha mégis sikerülne egy sapkabarát szerződést kimatekozni, akkor egyszerűen matchelik...). Szal valszeg róla lemondhatunk, pedig jó fitnek tűnt...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Egybehangzó sajtóértesülések szerint DT ma megkapja a "non-exclusive franchise tag"-ot, ezzel jövőre $12.797 M fog zsebre vágni, feltéve ha addig nem állapodunk meg vele hosszútávon.
A "non-exclusive tag" értelmében szabadon tárgyalhat más csapatokkal, azonban ha megállapodik velük, akkor jogunk van matchelni az ajánlatukat. Ha úgy érezzük h a kialkudott fizetését mi nem tudjuk állni, akkor két első körös pick lesz a vigaszdíjunk. Elnézve az idei (ismét) minőségi WR draft classt, mi nem tudunk rosszul járni.

Mike Klis a többi nagynevű FA-kel kapcsolatban (Julius Thomas, Terrance Knighton, Orlando Franklin, Rahim Moore és Wes Welker) azt várja h kiengedjük őket az open marketra, aztán ha van lehetőség, akkor diszkontáron visszahozzuk őket (nem lesz),

Az ESPN insider, Cecil Lammey szerint élénken érdeklődünk Charles Clay iránt:
"the #Bills and #Broncos could be most interested teams in #Dolphins TE Charles Clay when free agency begins"
Ő mind blokkolásban, mind elkapásban jól teljesített | In 2013, Clay totaled 69 receptions for 759 yards and had 58 receptions for 605 yards in 2014. Also totaled 9 TDs during that period | , így eléggé jó fit lenne a Kubes féle O#be.Általános Doktor
Hat Clay megkapta a transition taget.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 959 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Két első körös compensatory pick? Nem sok az?peterk2005
Nem, a franchise tag mindig is annyi volt, amennyire én tudom...StormST
És tényleg. Hááát.... DT baromi jó meg minden, de két első kör... azért azzal is tudnánk mit kezdeni. Manning elpötyögtetne azért DT nélkül is. Brocknak már nagyobb szüksége lenne egy elit WR támaszra....peterk2005
Két plusz első körrel meglenne a kövi franchise QB-nk (3 első körért kb 1/1-ig tudnánk tradelni), nem beszélve arról h idén tényleg a tavalyihoz hasonló a WR class, így ha valaki | Jets | elvinné, akkor akár a pótlását is meg tudnánk oldani, szal nekünk ez tényleg win-win.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Két első körös compensatory pick? Nem sok az?peterk2005
Nem, a franchise tag mindig is annyi volt, amennyire én tudom...StormST
És tényleg. Hááát.... DT baromi jó meg minden, de két első kör... azért azzal is tudnánk mit kezdeni. Manning elpötyögtetne azért DT nélkül is. Brocknak már nagyobb szüksége lenne egy elit WR támaszra....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 818 — SB 50 Champion @ Grund
Két első körös compensatory pick? Nem sok az?peterk2005
Nem, a franchise tag mindig is annyi volt, amennyire én tudom...

A "non-exclusive" franchise player must be offered a one-year contract for an amount no less than the average of the top five salaries at the player's position for the previous year, or 120 percent of the player's previous year's salary, whichever is greater. A non-exclusive franchise player may negotiate with other NFL teams, but if the player signs an offer sheet from another team, the original team has a right to match the terms of that offer, or if it does not match the offer and thus loses the player, is entitled to receive two first-round draft picks as compensation.

Igaz ez csak Wikipedia, de nekem is így rémlik...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Két első körös compensatory pick? Nem sok az?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Schefter szerint ahogy az várható volt DT határidőig megkapja FT-et.
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 959 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Egybehangzó sajtóértesülések szerint DT ma megkapja a "non-exclusive franchise tag"-ot, ezzel jövőre $12.797 M fog zsebre vágni, feltéve ha addig nem állapodunk meg vele hosszútávon.
A "non-exclusive tag" értelmében szabadon tárgyalhat más csapatokkal, azonban ha megállapodik velük, akkor jogunk van matchelni az ajánlatukat. Ha úgy érezzük h a kialkudott fizetését mi nem tudjuk állni, akkor két első körös pick lesz a vigaszdíjunk. Elnézve az idei (ismét) minőségi WR draft classt, mi nem tudunk rosszul járni.

Mike Klis a többi nagynevű FA-kel kapcsolatban (Julius Thomas, Terrance Knighton, Orlando Franklin, Rahim Moore és Wes Welker) azt várja h kiengedjük őket az open marketra, aztán ha van lehetőség, akkor diszkontáron visszahozzuk őket (nem lesz),

Az ESPN insider, Cecil Lammey szerint élénken érdeklődünk Charles Clay iránt:
"the #Bills and #Broncos could be most interested teams in #Dolphins TE Charles Clay when free agency begins"
Ő mind blokkolásban, mind elkapásban jól teljesített | In 2013, Clay totaled 69 receptions for 759 yards and had 58 receptions for 605 yards in 2014. Also totaled 9 TDs during that period | , így eléggé jó fit lenne a Kubes féle O#be.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 959 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Caldwell-nek még a narancssárga is hízelgő szerintem... 😛StormST
Én is azon gondolkoztam h ha ő narancs, akkor vajon milyen lehet a piros? 😕)

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 818 — SB 50 Champion @ Grund
Caldwell-nek még a narancssárga is hízelgő szerintem... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com

Általános Doktor
Micsoda pusztító alpáriság van már a WR és a TE poszton 😀
Caldwell mester narancssárga, ne vicceljünk már.... Maximum a Gatorade-es vödör mellett állva nagyon távolról nézve

Minden esetre kíváncsi vagyok Elway mit varázsol a valószínűsíthető hiányposztokra majd.
Szerintem a DT, WR No.4, TE Draftról lesz megoldva, a Guard, az RT és a Safety pedig FA-ról.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A PFF mindig is lehúzta Wolfe-t az egyoldalúsága miatt, és ugyanezért imádja Jacksont (a többoldalúsága miatt). Mára én is inkább Jackson mellett tenném le a garast, Wolfe egyoldalúsága sajnos eléggé kijött abban, hogy középen elég minimális nyomást tudtunk kifejteni, ami a két elit edge rusher-t se segítette.

Austinról nincs elég adatuk. Hiába kb. 4. éves NFL játékos, alig játszott. Még nálunk is csak rotációban volt időnként pályán, előtte meg kb. semmit. Egyébként is korai szerintem a PFF mostani roster elemzése, mert hiányoznak mindenhonnan azok a free agentek, akiket minden bizonnyal megtart a csapatuk (Bay-Bay pl.). Ha már csinálják, jobb lett volna, ha úgy teszik, hogy a valószínű maradókat berakják és max. megcsillagozzák.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 959 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Amíg nem végzünk PM szerződésének sapka barátabbá tételében, addig más roster mozgás sem várható tőlünk, így érdemes szemügyre venni a depth chartot a jelenlegi | FA vissza/leigazolása nélküli | állapotában:

Mint minden évben, úgy idén is lehet vitatkozni pár dologgal | Wolfe below average? miért szürkék olyan játékosok mint austin stb. | , de legalább össze vannak szedve a játékosok és látszanak a lyukak a keretben.

Forrás:
 www.profootballfocus.com/blog/2015/02/20/2015-depth-charts-denver-broncos/

Szerk.:
Ha unatkoztok a meló/tanulás mellett, akkor itt van két honlap, ahol Elway bőrébe bújva próbálhatjátok betuszkolni az elérhető legjobb keretet a sapka alá:
- a profibb verzió:
 overthecap.com/calculator/denver-broncos

- s az élvezhetőbb:
 fanspeak.com/mtc/

A fanspeaknek van egy draft "szimulátora" is, itt többféle (keddenként frissülő) big board alapján lehet készíteni egy mock draftot:
 fanspeak.com/ontheclock/

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
- Az nfl.comon PM is a kivágásra esélyesek között szerepel (persze csak a konspiráció teóriás pontban), mindenesetre érdekes h miért húzzuk az időt, amikor az eddigi infók alapján ő is játszana, és mi is vissza akarjuk hozni | én igazándiból csak a paycutra tudok gondolni, de aztán majd kiderül |
.Általános Doktor
 www.denverpost.com/broncos/ci_27598844/peyton-manning-broncos-working-revising-contract

Úgy látszik jól gondolod. 😉
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 959 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Néhány hírmorzsa a napokból:

- Brandon Spano, denveri rádiós infói alapján Pot Roast és Franklin is megerősítette h nem tér vissza:
"Terrance Knighton and Orlando Franklin have confirmed they will not be coming back to the Denver Broncos" -@BrandonSpano

- A hír komolyságát jól mutatja h OF már meg is cáfolta a twitterén:
"It's funny today I read an article saying that I said I would not be returning to the Broncos. I have no idea how I could say that." - @OFranklin74

- Az ESPNes Jeff Legwold szerint az első FA igazolásaink egyike egy Center lesz (potenciális jelöltek: Stefen Wisniewski, Rodney Hudson), valamint workoutra érkezik az exEagle/Texan James Casey, TE (őt sztem inkább Tame helyére nézzük vetminért - komoly spec team tapasztalata van, ráadásul a cikk szerint FB-ként is szeretnénk használni).

- Szintén ESPN-es infó h figyelemmel kísérjük Mike Iupati, LG helyzetét is. Ő az egyik legjobb futásblokkolásos G az iparban, azonban passz ellen már inkább csak alulról karcolja az átlagost, ráadásul power sémából érkezne, így fenntartásokkal kell kezelni az infót.

- Az nfl.comon PM is a kivágásra esélyesek között szerepel (persze csak a konspiráció teóriás pontban), mindenesetre érdekes h miért húzzuk az időt, amikor az eddigi infók alapján ő is játszana, és mi is vissza akarjuk hozni | én igazándiból csak a paycutra tudok gondolni, de aztán majd kiderül |

- Josina Anderson, ESPN insider szerint az ACL-je ellenére több csapat is érdeklődik Nate Irving iránt, ez nekünk különösebben nem jön jól, vet minimum környékén érdemes lenne megtartani...

-Jacoby Jonest kivágta a Ravens, nem lennék meglepve, ha felmerülne a neve nálunk is, Caldwell helyén sztem el is férne.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
McCourty "h" nélkül. 😊 És nem nagyon hiszem, hogy sikerülne vinni, mivel a pletykák szerint ha más megoldás nincs, tagelni fogják. Az is insider pletyka, hogy Pats FO szerint is fontosabb DMC megtartása, mint Revisé. Az meg egyáltalán nem biztos, hogy a Broncos védelemben is ugyanazt tudná hozni, mint BB keze alatt. Talibot is vittétek, elég gyenge szezont hozott össze, a Kóc ellen láttam játszani, ott kifejezetten égett. Ward is sokkal jobb volt a Brownsben. Lehet, hogy Kubiak össze majd tud rakni egy olyan védelmet, amire a kvalitások alapján számítani lehetett. (Bár én nem hiszek az összevásárolt védelmekben, túl sok ott a prímás.)Burkus
Talibnak PFF grade-ben (elég markánsan) jobb éve volt, mint előző évben New Englandben. Tudom, a PFF grade nem minden, de bármilyen lényegesebb statisztikáját megnézed, legalább olyan szezonja volt Denverben, mint előtte. Completion %, kapott TD, INT, passes defended, stb. Az más kérdés, hogy volt az idényben kb. 2 kimondottan gyenge meccse (az egyik a Kóc ellen). De ennyi Bostonban is akadt neki. (Meg amúgy 2 gyenge meccse még Revisnek is volt. 😊 Ez benne van.)

De értem mit mondasz, attól valóban nem lesz jó egy csapat, ha összevásárolják. De azért összevásárlás és összevásárlás között van különbség, minden azon múlik, hogy mennyire fekszik a játékosnak az amit játszatni akarnak vele és hogyan sikerül beépíteni. Ide Denverbe az utóbbi években nem egy nevesebb FA érkezett, és minimális kivételtől eltekintve jól beváltak. Vasquez, Pot Roast, Sanders, Ware legalább olyan, de nem egy közülük még jobb teljesítményt is mutatott itt, mint az előző csapatnál. Még DRC is jó volt itt az 1 itteni éve alatt. Vagy Welker amíg a feje bírta. Ward volt kicsit talán halványabb, mint Clevelandben, de azért ott jóval sokrétűbb feladatkörben játszott, könnyebb volt látványos dolgokat csinálnia. Összességében az előző évhez képest ő is kifejezett upgrade a poszton. (Az más kérdés, hogy összességében csapatszinten nem voltam elégedett, jobb is lehetett volna a védelem, de csalódásnak azért nem nevezném azt, hogy végül a legtöbb mutatóban TOP5-be értek.)

Szóval én igenis lábon csókolnám Fortunát, ha DMC itt kötne ki. 😊 De tényleg nem fog, _sajnos_ ebben egyetértünk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ha Elway ide tudná hozni McCourthy-t, akkor megemelném a kalapom előtte és sose rakom vissza. 😀

A média Revistől hangos, de szvsz abban a Pats secondary-ban McCourthy az igazi kincs. Thomas szintű tehetség szerintem. Viszont ezt Belichick tudja is, nagy liblingje a srác, szerintem mindent el fog követni, hogy megtartsa. Talán a bostoni média nyomja majd annyira Revis-t Kraftnál, hogy adjanak neki egy hosszú távút és az esélyt ad rá, hogy elhozzuk. De őszintén szólva én Belichick helyett inkább hagynám Revist elmenni, mint, hogy elengedjem DMC-t.

Mindenesetre, ha valamilyen csoda folytán DMC kikötne itt, akkor a Talib, Roby, Harris, Ward, DMC secondary a liga legjobb secondary-ja is lehetne egy jó edző keze alatt. Tehetségben simán ott lehetne a LOB mellett - csak ki is kéne hozni ezt belőlük.peterk2005
McCourty "h" nélkül. 😊 És nem nagyon hiszem, hogy sikerülne vinni, mivel a pletykák szerint ha más megoldás nincs, tagelni fogják. Az is insider pletyka, hogy Pats FO szerint is fontosabb DMC megtartása, mint Revisé. Az meg egyáltalán nem biztos, hogy a Broncos védelemben is ugyanazt tudná hozni, mint BB keze alatt. Talibot is vittétek, elég gyenge szezont hozott össze, a Kóc ellen láttam játszani, ott kifejezetten égett. Ward is sokkal jobb volt a Brownsben. Lehet, hogy Kubiak össze majd tud rakni egy olyan védelmet, amire a kvalitások alapján számítani lehetett. (Bár én nem hiszek az összevásárolt védelmekben, túl sok ott a prímás.)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 959 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sziasztok, utólagos engedelmetekkel idén is elhappoltam a Broncost a mock draft gamen, azonban még keresnek 7 GM-et, így ha valakinek van kedve és ideje az a kövi csapatok közül választhat egyet:
Dolphins, Bengals, Ravens, Colts, Chargers, Giants, Redskins, Packers, Saints, 49ers, Rams

Én tavaly nagyon élveztem, mind a "felkészülést", mind a játékot magát, | s így utólag A+ra értékelném a végeredményt 😕) | , így bátorítanék mindenkit h próbálja ki:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock Draft Game - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha Elway ide tudná hozni McCourthy-t, akkor megemelném a kalapom előtte és sose rakom vissza. 😀

A média Revistől hangos, de szvsz abban a Pats secondary-ban McCourthy az igazi kincs. Thomas szintű tehetség szerintem. Viszont ezt Belichick tudja is, nagy liblingje a srác, szerintem mindent el fog követni, hogy megtartsa. Talán a bostoni média nyomja majd annyira Revis-t Kraftnál, hogy adjanak neki egy hosszú távút és az esélyt ad rá, hogy elhozzuk. De őszintén szólva én Belichick helyett inkább hagynám Revist elmenni, mint, hogy elengedjem DMC-t.

Mindenesetre, ha valamilyen csoda folytán DMC kikötne itt, akkor a Talib, Roby, Harris, Ward, DMC secondary a liga legjobb secondary-ja is lehetne egy jó edző keze alatt. Tehetségben simán ott lehetne a LOB mellett - csak ki is kéne hozni ezt belőlük.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 959 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A denver poston van egy egész jó kis gyűjtemény a needjeinkről és a lehetséges megoldásokról:
 www.denverpost.com/klis/ci_27575485/broncos-have-nine-positions-need

Közben felröppentek olyan pletykák h a "nagy" FA-ink közül csak DT-t tartjuk meg és rárepülünk a Pecc FS-re, Devin McCourtyra (nem követtem szorosan a szezonját, elvileg elit szinten játszott, de a peccnek alapvetően nincs annyi hely a sapka alatt h őt és Revist is megtartsák és egyes insiderek szerint most Revis maradása az esélyesebb).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 818 — SB 50 Champion @ Grund
Én egyáltalán nem csodálom, hogy kevés volt a garantált, vagy hogy az feltételes volt. Julius még egy szezont se tudott 4 év alatt végigjátszani egészségesen, ami az én szememben, hiába a kiváló képességei, veszélyt jelent. Én se adnék neki 40 misiből 15-nél többet garantáltan, talán még annyit se, a többi pénzt is valamennyire ahhoz kötném, hogy mennyit is játszik valójában, mert hiába csinált meccsenként 100 yard-ot (tudom, nem csinál annyit, csak érzékeltetésképpen), ha csak 10 meccset játszik, mert akkor jobb lehet egy meccsenként 80-as 16 meccsen. Persze én megértem, hogy nem tetszik neki vagy az ügynökének, nekem se tetszene, de én a FO-t is megértem, ha olyan szerződést ajánlanak neki, amivel kicsit kisebb lehet a bukta, ha esetleg megint sérült lenne huzamosabb időre, sőt én azért a helyében abban se lennék biztos, hogy más FO-k nem fognak ugyanígy tenni, amikor kimegy a piacra és még simán visszasírhatja majd azt, amit nem írt alá múlt nyáron...

Szeretem a játékát és sajnálom, ha elmegy, meg ez a boszorkányüldözés se tetszik, ami folyik most ellene, de ettől még én nem érzem akkora tuti befektetésnek, ahhoz túl sokszor és túl sokféleképpen volt sérült az utóbbi években...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!