Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Von Millert megbüntették mert öööö... fingot a meetingeken 😀

 profootballtalk.nbcsports.com/2015/06/05/von-miller-pays-price-for-farting-in-team-meetings/

Az érintett is nyilatkozott:
"They can’t fine me if I get up and walk away, It’s not healthy. I keep trying to tell them it’s not healthy if I just sit there and hold it in. Nobody in the world does that. I just do it more than the average person."

Életem legszürreálisabb broncos híre... 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Van egy olyan érzésem, hogy egy magyar oldal fórumát azért annyira nem figyelgetik, de majd figyelek, köszi 😊Wyatt
Ez nem egy oldal. Ez a bowl.hu! Isten a nyolcadik napon teremtette, mast nem is tett aznap. Csak mikor megpihent, unatkozott. Es teljes lett a vilag vala vele.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van egy olyan érzésem, hogy egy magyar oldal fórumát azért annyira nem figyelgetik, de majd figyelek, köszi 😊

több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Köszönöm, a részletes magyarázatot. Nem néztem az statisztikákat, szóval kicsit meglepett, hogy a szezon végén ennyire lehúzta Manning az egész éves teljesítményét.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A játékosok besorolását a lenti kategóriákba elsősorban a saját grade-jeik alapján teszik. A saját grade-jeiketet nagyrészt szubjektív forrásból számolják playenként.Black_Adder
Annyit tennék hozzá - szerintem így is értetted -, hogy a besorolást _kizárólag_ a saját grade-jeik alapján osztják. Ez teljesen érthető - sőt elvárható - egy football statisztikával foglalkozó oldaltól. Az elite grade egyébként a posztonként legjobb 5-nek jár minden poszton. Volt már Brady is sötétzöld (pl. tavaly, ha jól emlékszem), aztán csinált egy elég ergya szezon indítót rá, majd megfejelte egy olyan teljesítménnyel az idény második felében, hogy arra mindenki megnyalja a tíz ujját. Ennyit számít egy-egy "osztállyal" feljebb kerülni vagy lejjebb kerülni.

Egyébként Manning az én szubjektív (nem statisztikázott) értékítéletem szerint se nyomott tavaly elit szezont. A számai (passz, TD, INT, rating) elitek, de a pályán látott teljesítménye nem volt top5, az idény végi durva visszaesés miatt. Igaz, szerintem Brees-é sem, aki a PFF-nél második lett. (Az én tavalyi top5-öm Rodgers, BigBen, Brady, Romo, Rivers.)

(Wyatt: vigyázz ezekkel az PFF előfizetős direkt screenshotokkal! Rám már rámszóltak egyszer amikor a Colts kinti fórumába betettem hasonlót. Kiírtam excelbe ugyanazt, és arról csináltam screenshotot - úgy már nem csípte a szemüket. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azért Manning értékelése több, mint érdekes. Roethlisberger meg Brees megkapta a Elite minősítést, ő meg nem. Ezt elmagyarázhatná nekem valaki.uatu
A PFF nem azt akarja mondani, ki elit es ki nem. Hanem hogy kinek a statisztikai jobbak mint a tobbieknek, egymashoz merten. Ez mas dolog egy kisse tehat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azért Manning értékelése több, mint érdekes. Roethlisberger meg Brees megkapta a Elite minősítést, ő meg nem. Ezt elmagyarázhatná nekem valaki.uatu
A játékosok besorolását a lenti kategóriákba elsősorban a saját grade-jeik alapján teszik.
A saját grade-jeiketet nagyrészt szubjektív forrásból számolják playenként
Tavaly a 11. héttől (kb akkorra tehető a sérülése) negatív passing grade-et hozott (-4.3), és ez alapján náluk 22. volt 34 QB-ból.
Ezzel jól lerontotta saját magát, miközben Roethlisberger az egyik legjobb szezonját futotta és Brees is jól játszott, jobban mint Manning.
A veteránoknál figyelembe szokták venni bizonyos súllyal a korábbi szezonokat is, de lehet h a trendeket is.

A PFF-et sokan támadják rangsoruk szubjektivitása miatt, vannak akik saját véleményüket többre értékelik a PFF szakértő gárdájáénál, de ilyen "színes-szagos" ábrát csak ők csinálnak. Ezen kívül, ha egy kategóriát tévednek is, érdemben az se befolyásol semmit, 2 szintet meg azért ritkán tévednek bárki-bármit mond...

Itt van pl a Broncos, erről saját magamnak is van egy erős véleményem. Mit látok ezzel szemben az ábrán?
- Sok a kipróbálatlan (nincs elég info vagy rookie): Ez kétségkívül igaz, sok tavaly meghatározó játékos távozott, és idén viszonylag csendes offseasonünk volt.
- Kérdéses az OL, Vasquez az egyetlen megbízható pont: De még mennyire! Sőt nálam Clark RT-nek nem is avarage, hanem below avg. Változtat ez bármin is? Nem.
- Kérdéses a DL: Nem véletlen szerettem volna Malcom Brownt... Mondjuk szvsz Wolfe inkább sárga mint narancs, de változtatna ez bármin? Nem, ugyanúgy kérdéses állomány lenne. Malik Jackson lehetne világosabb zöld? Nem panaszkodnék, de attól ugyanúgy jó szereplést várnék tőle?
- Harris megérdemli az elit státuszt? Szerintem nagyon is, de ha csak sötétzöld lenne attól még nem változna a secondary összképe...
- Az LB sorban mindenki >= zöld. De még mennyire!
- A QB posztnál talán számít, h elit-e vagy sem, de én pont nem is számolok elit idénnel Manningtől. Egyelőre nem tudni hogyan merge-öljük őt Kubes rendszerébe, meddig bírja 100%-osan, illetve h a tavalyi szezon vége, mennyire volt a sérülés és mennyire a hanyatlás első jelei. Persze feltámadhat főnix módjára és még csak nem is lenne sokkoló meglepetés, csak én alapból próbálom alultervezni a dolgokat, mégha nem is mindig sikerül...

Tekintsd ezt az egész ábrát egy véleménynek. egy hozzáértő véleményének, de véleménymivoltából nem megkérdőjelezhetetlen. A világmindenség egyenlete még nincs meg, ahova behelyettesíted a számokat és kidobja, h akkor most Manning elit vagy high quality. Ha Manning a 6. legjobb QB lesz Big Ben és Brees mögött, az nem azért lesz, mert a PFFnél high quality volt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért Manning értékelése több, mint érdekes. Roethlisberger meg Brees megkapta a Elite minősítést, ő meg nem. Ezt elmagyarázhatná nekem valaki.uatu
Úgy, hogy Big Ben és Brees elit volt, ő meg nem 😀

Amúgy, az első képen van a sorrendjük, a többin meg pár signature stat, hátha érdekel valakit







Katt a képre a nagyításért, az uccsó egész jó 😊

több mint 8 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Azért Manning értékelése több, mint érdekes. Roethlisberger meg Brees megkapta a Elite minősítést, ő meg nem. Ezt elmagyarázhatná nekem valaki.
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ránk is sor került a PFF DC frissítésnél:



Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
John Bowlen-t (Pat Bowlen tulajdonos fiát) határozatlan időre eltávolították a csapattól, minden funkcióját felfüggesztve. Az ok: tegnap letartóztatták több rendbeli családon belüli erőszak bűntettének gyanúja miatt.

Be kéne tiltani a füvet Colorado-ban. Arrafelé nem csak a játékosok, de a vezetők is meghülyülnek teljesen...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Peyton Mening Papper, új!!! sisakban pózol.
Coolearie
Nem vagyok Denver drukker és nem is akarok a nevükben nyilatkozni, de talán egy ekkora legenda nevét leírhatnád normálisan.Bazzani
Mért baj az hogy ha így írom le? Tisztelem meg minden, de viccelődni már nem is lehet?
Mért kell mindent komolyan venni?Coolearie
Legyen Pélyton, akkor talán nem támadnak be és érződik a humor is valamennyire...😉
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Srácok! A félreértés elkerülése végett..Én a sisakra értettem, ugyanis eddig csak Revolutiont használt, most meg elővette az új Speed-Flexet, a régi rácsával.Coolearie
Azért a homlok (folt) remélem marad a régiPM_the_sheriff
Nem hinném, mivel ezeknek már teljesen más a belső kialakításuk.

több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Ray is aláírta tegnap a szerződését végre 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Srácok! A félreértés elkerülése végett..Én a sisakra értettem, ugyanis eddig csak Revolutiont használt, most meg elővette az új Speed-Flexet, a régi rácsával.Coolearie
Azért a homlok (folt) remélem marad a régi

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Srácok! A félreértés elkerülése végett..Én a sisakra értettem, ugyanis eddig csak Revolutiont használt, most meg elővette az új Speed-Flexet, a régi rácsával.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én a mondandót sem értem. Mármint az apropót. A képen nem pózol, hanem edz, a sisak meg minden évben új, már a mercsendájzing miatt is. Mi a nem szokványos, vagy Peyton-specifikus ebben?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most miért, a Peyton hibátlan lett, ez pedig elég gyakori hiba a nevénél 😊

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Peyton Mening Papper, új!!! sisakban pózol.
Coolearie
Nem vagyok Denver drukker és nem is akarok a nevükben nyilatkozni, de talán egy ekkora legenda nevét leírhatnád normálisan.Bazzani
Mért baj az hogy ha így írom le? Tisztelem meg minden, de viccelődni már nem is lehet?
Mért kell mindent komolyan venni?Coolearie
Én csak a saját nevemben tudok nyilatkozni (nyilván vagy elfogadod a véleményem vagy nem):
A.) nekem ez egyáltalán nem vicces
B.) onnantól kezdve, hogy elolvastam a kifigurázott nevet érdektelenné vált az írásod többi része
C.) ha tisztelnéd nem írnád le így

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Peyton Mening Papper, új!!! sisakban pózol.
Coolearie
Nem vagyok Denver drukker és nem is akarok a nevükben nyilatkozni, de talán egy ekkora legenda nevét leírhatnád normálisan.Bazzani
Mért baj az hogy ha így írom le? Tisztelem meg minden, de viccelődni már nem is lehet?
Mért kell mindent komolyan venni?

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Peyton Mening Papper, új!!! sisakban pózol.
Coolearie
Nem vagyok Denver drukker és nem is akarok a nevükben nyilatkozni, de talán egy ekkora legenda nevét leírhatnád normálisan.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Peyton Mening Papper, új!!! sisakban pózol.

több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ha a következő szezonban nem hozz klasszis teljesítményt akkor nyugodtan kaphat egy cut-ot a spórolás jegyébenflzoli
Ha Ty Sambrailo idén hoz egy átlagot megütő ígéretes szezont, akkor Clady jövő évi 11 plusszos 9 és fél millás szerződése luxuskategória lesz.

Elway meg nem az a szentimentális típus...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na mondjuk ez érdekes lenne. Mert Clark, ahogy írtátok lejjebb is, pont, hogy LT-ként volt elég jó, és Szombrérót meg RT-nek hoztátok. Szerintem úgy logikusabb is lett volnaWyatt
Sambrailo szvsz inkábbb LT matéria, én eleve úgy gondoltam, h Clady utódjának hoztuk. Hogy Clarkról miért mondtunk le ennyire, mint LT is, az más kérdés, de a nem arra utalnak a jelek, h bárhol is számítanánk rá kezdőként.
Én most ezt mondanám:
LT: Sambrailo / Clark
LG: Garland / Shelley Smith / Schofield esetleg / de jó lenne ha valakiről megfledkeztem volna
C: Max Garcia / Gradkowski
RG: Vasquez
RT: Schofield / Harris
Aztán majd TC alatt eldől, mert Schofield lehet LG, Sambrailo lehet RT, de Garcia vagy Gradkowski is lehet G, de ez a fal szvsz Clady-vel is gyenge lett volna, nélküle meg még inkább az lesz. Harris visszahozatalával próbálkoztunk már korábban is, akkor nem sikerült neki a roster, most akár a kezdőért is küzdhet, csak sajnos nem azért, mert újra a 2008-as formájában játsszana...

De h bmeg, még tavasz van, és máris 2 játékosunk IRen lesz....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na, Clady is kb. addig volt igazán hasznára a csapatnak, amíg 2 éve meg nem kapta a nagy zsugáját. Az utána következő 3 szezonból másfél IR-n, a maradék másfélből meg kb. fél szezonnyit játszott a tudásához mérten. Pech...

Az írt posztokat nem érdemes még most komolyan venni. Még kontaktos edzések sincsenek, nemhogy training camp. Rakosgatják majd még őket eleget szeptemberig.peterk2005
Ha a következő szezonban nem hozz klasszis teljesítményt akkor nyugodtan kaphat egy cut-ot a spórolás jegyében