Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Caldwell-nek még a narancssárga is hízelgő szerintem... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com

Általános Doktor
Micsoda pusztító alpáriság van már a WR és a TE poszton 😀
Caldwell mester narancssárga, ne vicceljünk már.... Maximum a Gatorade-es vödör mellett állva nagyon távolról nézve

Minden esetre kíváncsi vagyok Elway mit varázsol a valószínűsíthető hiányposztokra majd.
Szerintem a DT, WR No.4, TE Draftról lesz megoldva, a Guard, az RT és a Safety pedig FA-ról.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A PFF mindig is lehúzta Wolfe-t az egyoldalúsága miatt, és ugyanezért imádja Jacksont (a többoldalúsága miatt). Mára én is inkább Jackson mellett tenném le a garast, Wolfe egyoldalúsága sajnos eléggé kijött abban, hogy középen elég minimális nyomást tudtunk kifejteni, ami a két elit edge rusher-t se segítette.

Austinról nincs elég adatuk. Hiába kb. 4. éves NFL játékos, alig játszott. Még nálunk is csak rotációban volt időnként pályán, előtte meg kb. semmit. Egyébként is korai szerintem a PFF mostani roster elemzése, mert hiányoznak mindenhonnan azok a free agentek, akiket minden bizonnyal megtart a csapatuk (Bay-Bay pl.). Ha már csinálják, jobb lett volna, ha úgy teszik, hogy a valószínű maradókat berakják és max. megcsillagozzák.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Amíg nem végzünk PM szerződésének sapka barátabbá tételében, addig más roster mozgás sem várható tőlünk, így érdemes szemügyre venni a depth chartot a jelenlegi | FA vissza/leigazolása nélküli | állapotában:

Mint minden évben, úgy idén is lehet vitatkozni pár dologgal | Wolfe below average? miért szürkék olyan játékosok mint austin stb. | , de legalább össze vannak szedve a játékosok és látszanak a lyukak a keretben.

Forrás:
 www.profootballfocus.com/blog/2015/02/20/2015-depth-charts-denver-broncos/

Szerk.:
Ha unatkoztok a meló/tanulás mellett, akkor itt van két honlap, ahol Elway bőrébe bújva próbálhatjátok betuszkolni az elérhető legjobb keretet a sapka alá:
- a profibb verzió:
 overthecap.com/calculator/denver-broncos

- s az élvezhetőbb:
 fanspeak.com/mtc/

A fanspeaknek van egy draft "szimulátora" is, itt többféle (keddenként frissülő) big board alapján lehet készíteni egy mock draftot:
 fanspeak.com/ontheclock/

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
- Az nfl.comon PM is a kivágásra esélyesek között szerepel (persze csak a konspiráció teóriás pontban), mindenesetre érdekes h miért húzzuk az időt, amikor az eddigi infók alapján ő is játszana, és mi is vissza akarjuk hozni | én igazándiból csak a paycutra tudok gondolni, de aztán majd kiderül |
.Általános Doktor
 www.denverpost.com/broncos/ci_27598844/peyton-manning-broncos-working-revising-contract

Úgy látszik jól gondolod. 😉
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Néhány hírmorzsa a napokból:

- Brandon Spano, denveri rádiós infói alapján Pot Roast és Franklin is megerősítette h nem tér vissza:
"Terrance Knighton and Orlando Franklin have confirmed they will not be coming back to the Denver Broncos" -@BrandonSpano

- A hír komolyságát jól mutatja h OF már meg is cáfolta a twitterén:
"It's funny today I read an article saying that I said I would not be returning to the Broncos. I have no idea how I could say that." - @OFranklin74

- Az ESPNes Jeff Legwold szerint az első FA igazolásaink egyike egy Center lesz (potenciális jelöltek: Stefen Wisniewski, Rodney Hudson), valamint workoutra érkezik az exEagle/Texan James Casey, TE (őt sztem inkább Tame helyére nézzük vetminért - komoly spec team tapasztalata van, ráadásul a cikk szerint FB-ként is szeretnénk használni).

- Szintén ESPN-es infó h figyelemmel kísérjük Mike Iupati, LG helyzetét is. Ő az egyik legjobb futásblokkolásos G az iparban, azonban passz ellen már inkább csak alulról karcolja az átlagost, ráadásul power sémából érkezne, így fenntartásokkal kell kezelni az infót.

- Az nfl.comon PM is a kivágásra esélyesek között szerepel (persze csak a konspiráció teóriás pontban), mindenesetre érdekes h miért húzzuk az időt, amikor az eddigi infók alapján ő is játszana, és mi is vissza akarjuk hozni | én igazándiból csak a paycutra tudok gondolni, de aztán majd kiderül |

- Josina Anderson, ESPN insider szerint az ACL-je ellenére több csapat is érdeklődik Nate Irving iránt, ez nekünk különösebben nem jön jól, vet minimum környékén érdemes lenne megtartani...

-Jacoby Jonest kivágta a Ravens, nem lennék meglepve, ha felmerülne a neve nálunk is, Caldwell helyén sztem el is férne.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
McCourty "h" nélkül. 😊 És nem nagyon hiszem, hogy sikerülne vinni, mivel a pletykák szerint ha más megoldás nincs, tagelni fogják. Az is insider pletyka, hogy Pats FO szerint is fontosabb DMC megtartása, mint Revisé. Az meg egyáltalán nem biztos, hogy a Broncos védelemben is ugyanazt tudná hozni, mint BB keze alatt. Talibot is vittétek, elég gyenge szezont hozott össze, a Kóc ellen láttam játszani, ott kifejezetten égett. Ward is sokkal jobb volt a Brownsben. Lehet, hogy Kubiak össze majd tud rakni egy olyan védelmet, amire a kvalitások alapján számítani lehetett. (Bár én nem hiszek az összevásárolt védelmekben, túl sok ott a prímás.)Burkus
Talibnak PFF grade-ben (elég markánsan) jobb éve volt, mint előző évben New Englandben. Tudom, a PFF grade nem minden, de bármilyen lényegesebb statisztikáját megnézed, legalább olyan szezonja volt Denverben, mint előtte. Completion %, kapott TD, INT, passes defended, stb. Az más kérdés, hogy volt az idényben kb. 2 kimondottan gyenge meccse (az egyik a Kóc ellen). De ennyi Bostonban is akadt neki. (Meg amúgy 2 gyenge meccse még Revisnek is volt. 😊 Ez benne van.)

De értem mit mondasz, attól valóban nem lesz jó egy csapat, ha összevásárolják. De azért összevásárlás és összevásárlás között van különbség, minden azon múlik, hogy mennyire fekszik a játékosnak az amit játszatni akarnak vele és hogyan sikerül beépíteni. Ide Denverbe az utóbbi években nem egy nevesebb FA érkezett, és minimális kivételtől eltekintve jól beváltak. Vasquez, Pot Roast, Sanders, Ware legalább olyan, de nem egy közülük még jobb teljesítményt is mutatott itt, mint az előző csapatnál. Még DRC is jó volt itt az 1 itteni éve alatt. Vagy Welker amíg a feje bírta. Ward volt kicsit talán halványabb, mint Clevelandben, de azért ott jóval sokrétűbb feladatkörben játszott, könnyebb volt látványos dolgokat csinálnia. Összességében az előző évhez képest ő is kifejezett upgrade a poszton. (Az más kérdés, hogy összességében csapatszinten nem voltam elégedett, jobb is lehetett volna a védelem, de csalódásnak azért nem nevezném azt, hogy végül a legtöbb mutatóban TOP5-be értek.)

Szóval én igenis lábon csókolnám Fortunát, ha DMC itt kötne ki. 😊 De tényleg nem fog, _sajnos_ ebben egyetértünk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ha Elway ide tudná hozni McCourthy-t, akkor megemelném a kalapom előtte és sose rakom vissza. 😀

A média Revistől hangos, de szvsz abban a Pats secondary-ban McCourthy az igazi kincs. Thomas szintű tehetség szerintem. Viszont ezt Belichick tudja is, nagy liblingje a srác, szerintem mindent el fog követni, hogy megtartsa. Talán a bostoni média nyomja majd annyira Revis-t Kraftnál, hogy adjanak neki egy hosszú távút és az esélyt ad rá, hogy elhozzuk. De őszintén szólva én Belichick helyett inkább hagynám Revist elmenni, mint, hogy elengedjem DMC-t.

Mindenesetre, ha valamilyen csoda folytán DMC kikötne itt, akkor a Talib, Roby, Harris, Ward, DMC secondary a liga legjobb secondary-ja is lehetne egy jó edző keze alatt. Tehetségben simán ott lehetne a LOB mellett - csak ki is kéne hozni ezt belőlük.peterk2005
McCourty "h" nélkül. 😊 És nem nagyon hiszem, hogy sikerülne vinni, mivel a pletykák szerint ha más megoldás nincs, tagelni fogják. Az is insider pletyka, hogy Pats FO szerint is fontosabb DMC megtartása, mint Revisé. Az meg egyáltalán nem biztos, hogy a Broncos védelemben is ugyanazt tudná hozni, mint BB keze alatt. Talibot is vittétek, elég gyenge szezont hozott össze, a Kóc ellen láttam játszani, ott kifejezetten égett. Ward is sokkal jobb volt a Brownsben. Lehet, hogy Kubiak össze majd tud rakni egy olyan védelmet, amire a kvalitások alapján számítani lehetett. (Bár én nem hiszek az összevásárolt védelmekben, túl sok ott a prímás.)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sziasztok, utólagos engedelmetekkel idén is elhappoltam a Broncost a mock draft gamen, azonban még keresnek 7 GM-et, így ha valakinek van kedve és ideje az a kövi csapatok közül választhat egyet:
Dolphins, Bengals, Ravens, Colts, Chargers, Giants, Redskins, Packers, Saints, 49ers, Rams

Én tavaly nagyon élveztem, mind a "felkészülést", mind a játékot magát, | s így utólag A+ra értékelném a végeredményt 😕) | , így bátorítanék mindenkit h próbálja ki:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock Draft Game - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha Elway ide tudná hozni McCourthy-t, akkor megemelném a kalapom előtte és sose rakom vissza. 😀

A média Revistől hangos, de szvsz abban a Pats secondary-ban McCourthy az igazi kincs. Thomas szintű tehetség szerintem. Viszont ezt Belichick tudja is, nagy liblingje a srác, szerintem mindent el fog követni, hogy megtartsa. Talán a bostoni média nyomja majd annyira Revis-t Kraftnál, hogy adjanak neki egy hosszú távút és az esélyt ad rá, hogy elhozzuk. De őszintén szólva én Belichick helyett inkább hagynám Revist elmenni, mint, hogy elengedjem DMC-t.

Mindenesetre, ha valamilyen csoda folytán DMC kikötne itt, akkor a Talib, Roby, Harris, Ward, DMC secondary a liga legjobb secondary-ja is lehetne egy jó edző keze alatt. Tehetségben simán ott lehetne a LOB mellett - csak ki is kéne hozni ezt belőlük.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A denver poston van egy egész jó kis gyűjtemény a needjeinkről és a lehetséges megoldásokról:
 www.denverpost.com/klis/ci_27575485/broncos-have-nine-positions-need

Közben felröppentek olyan pletykák h a "nagy" FA-ink közül csak DT-t tartjuk meg és rárepülünk a Pecc FS-re, Devin McCourtyra (nem követtem szorosan a szezonját, elvileg elit szinten játszott, de a peccnek alapvetően nincs annyi hely a sapka alatt h őt és Revist is megtartsák és egyes insiderek szerint most Revis maradása az esélyesebb).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 803 — SB 50 Champion @ Grund
Én egyáltalán nem csodálom, hogy kevés volt a garantált, vagy hogy az feltételes volt. Julius még egy szezont se tudott 4 év alatt végigjátszani egészségesen, ami az én szememben, hiába a kiváló képességei, veszélyt jelent. Én se adnék neki 40 misiből 15-nél többet garantáltan, talán még annyit se, a többi pénzt is valamennyire ahhoz kötném, hogy mennyit is játszik valójában, mert hiába csinált meccsenként 100 yard-ot (tudom, nem csinál annyit, csak érzékeltetésképpen), ha csak 10 meccset játszik, mert akkor jobb lehet egy meccsenként 80-as 16 meccsen. Persze én megértem, hogy nem tetszik neki vagy az ügynökének, nekem se tetszene, de én a FO-t is megértem, ha olyan szerződést ajánlanak neki, amivel kicsit kisebb lehet a bukta, ha esetleg megint sérült lenne huzamosabb időre, sőt én azért a helyében abban se lennék biztos, hogy más FO-k nem fognak ugyanígy tenni, amikor kimegy a piacra és még simán visszasírhatja majd azt, amit nem írt alá múlt nyáron...

Szeretem a játékát és sajnálom, ha elmegy, meg ez a boszorkányüldözés se tetszik, ami folyik most ellene, de ettől még én nem érzem akkora tuti befektetésnek, ahhoz túl sokszor és túl sokféleképpen volt sérült az utóbbi években...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
JT ügynöke is megszólalt:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zicgozankyfsbtuhj30q
Agent: Julius Thomas getting pushed from Broncos
The future of tight end Julius Thomas remains up in the air. Will Thomas part ways with the Broncos? His agent thinks that people are trying to push him out of Denver.

Személy szerint többet nem fogok ezzel az üggyel foglalkozni, kár érte, de ez van (a the post szerint anno egy 5 éves, 40 Millás szerződésajánlatot dobtak vissza az ügynökével, a kevés garantált miatt, lelke rajta...).

Egyébiránt a Combineon nem meglepő módon főleg OT-ek és TE-ket figyelünk, valamint a napokban felröppent az a hír is h Juwan Thompsonból fullbacket faragunk.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 528 — The Mathematician
Calldwell csak Lance Ball örökségét viszi tovább 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Sőt, ha vetsz egy pillantást a szerződéseinkre, akkor látod h ezeken a posztokon elit fizetést adunk a játékosoknak (nem mellesleg kb mind future hall of famer kaliber - Ware, Miller, PM, Clady) és ezzel együtt is beleférne egy 12-14 M körüli fizu egy valóban top 5 WR-nek (aki jelenleg az első számú és kis túlzással az egyetlen RZ fegyverünk).
Általános Doktor
Ismerve a HoF szavazók beállítottságát én kétlem h Cladyből HoFer lesz valaha is.empty taxi
Nem vitatkozom ezzel, csak arra próbáltam utalni h AllPro szintű játékosról van szó, aki ha vissza tud térni a sérülése előtti formájához, akkor legitim téma lenne a HoF tagsága (még ha be sem választanák).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
vitaindítónak egy cikk:

"Broncos should let Demaryius Thomas walk away"

 bsndenver.com/broncos-should-let-demaryius-thomas-walk-away/deyell
Érdekes amit ír, de én nem értek egyet vele.

Kezdjük rögtön azzal h szerinte a pass rusherek, pass protectorok és a QB-kat illeti a nagy lé, mint döntő pozíciókat, ami valszeg így is van, de nekünk ezek a posztok nem hiányposztok.

Sőt, ha vetsz egy pillantást a szerződéseinkre, akkor látod h ezeken a posztokon elit fizetést adunk a játékosoknak (nem mellesleg kb mind future hall of famer kaliber - Ware, Miller, PM, Clady) és ezzel együtt is beleférne egy 12-14 M körüli fizu egy valóban top 5 WR-nek (aki jelenleg az első számú és kis túlzással az egyetlen RZ fegyverünk).

S itt érünk el ahhoz a ponthoz h a cikkíró szerint DT nem top 5 WR, csak egy átlagosnál jobb PM elkapó. Ez szerintem durva túlzás, nem beszélve arról h az utódjának Latimert tekinti, ami megint hülyeség, lévén nem számol azzal h Welker is kiesik.
Ha nem szerződtetjük újra Thomast, akkor Sanders mellett mindössze egy ígéretes, de élesben még ki nem próbált kvázi újonc, egy ACL-ből visszatérő, WR poszton o km-es UDFA, és Isten átka, aka Caldwell lenne a felhozatal, ami finoman szólva is gyér.

Nem mellesleg DT mind a pályán, mind azon kívül egy minden sztárallűrt nélkülöző, munkamániás, balhémentes példakép, akit minden kockázat nélkül meg lehet tenni a franchise arcának.

Így a kérdést arra kell korlátozni h megéri-e a DT által beígért hometown discount szerződésre szánt lóvét más posztokra költeni, tudván h ezzel ütünk egy méretes lyukat a WR sorba, amit vagy az FA-n vagy a drafton úgyis be kell foltozni.

Sztem nem, és eddig minden jel arra mutat h a front office is ezen a véleményen van 😊Általános Doktor
Ha Caldwell mester ezt az offseason-t is túléli úgy, hogy még új szerződést is tolnak elé, hát akkor onnantól lapíthatjuk a szánkat, mert az az ember tud valamit 😊

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 758 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sőt, ha vetsz egy pillantást a szerződéseinkre, akkor látod h ezeken a posztokon elit fizetést adunk a játékosoknak (nem mellesleg kb mind future hall of famer kaliber - Ware, Miller, PM, Clady) és ezzel együtt is beleférne egy 12-14 M körüli fizu egy valóban top 5 WR-nek (aki jelenleg az első számú és kis túlzással az egyetlen RZ fegyverünk).
Általános Doktor
Ismerve a HoF szavazók beállítottságát én kétlem h Cladyből HoFer lesz valaha is.empty taxi
Ha úgy folytatja ahogy idén ez a veszély nem fog fennállni 😊

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Sőt, ha vetsz egy pillantást a szerződéseinkre, akkor látod h ezeken a posztokon elit fizetést adunk a játékosoknak (nem mellesleg kb mind future hall of famer kaliber - Ware, Miller, PM, Clady) és ezzel együtt is beleférne egy 12-14 M körüli fizu egy valóban top 5 WR-nek (aki jelenleg az első számú és kis túlzással az egyetlen RZ fegyverünk).
Általános Doktor
Ismerve a HoF szavazók beállítottságát én kétlem h Cladyből HoFer lesz valaha is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Közben hírek a nagyvilágból:
-Négy kulcs Free Agentünkel ülünk le tárgyalni a következő napokban, a szerencsés kiválasztottak:
Demaryius Thomas, Terrance Knighton, Orlando Franklin és Rahim Moore

-Minden jel arra mutat h JT elé nem teszünk újabb ajánlatot | (a hírek szerint az offseasonben egy kevés garantáltat tartalmazó, hozzávetőlegesen átlag 7 M körüli szerződést utasított vissza) | a faterja közben kígyót békát nyilatkozik Elwayről és a Broncosról...

- JDR tövig benyalt Pot Roastnak a Combineon tartott interjúján, amivel jelentősen csökkenti a megállapodás esélyét.

- Mike Klis (denver post) elméletben Elwayt idézve állítja h PM még nem döntött a visszatérésről:
"[Peyton] hasn't made a decision yet."

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
vitaindítónak egy cikk:

"Broncos should let Demaryius Thomas walk away"

 bsndenver.com/broncos-should-let-demaryius-thomas-walk-away/deyell
Érdekes amit ír, de én nem értek egyet vele.

Kezdjük rögtön azzal h szerinte a pass rusherek, pass protectorok és a QB-kat illeti a nagy lé, mint döntő pozíciókat, ami valszeg így is van, de nekünk ezek a posztok nem hiányposztok.

Sőt, ha vetsz egy pillantást a szerződéseinkre, akkor látod h ezeken a posztokon elit fizetést adunk a játékosoknak (nem mellesleg kb mind future hall of famer kaliber - Ware, Miller, PM, Clady) és ezzel együtt is beleférne egy 12-14 M körüli fizu egy valóban top 5 WR-nek (aki jelenleg az első számú és kis túlzással az egyetlen RZ fegyverünk).

S itt érünk el ahhoz a ponthoz h a cikkíró szerint DT nem top 5 WR, csak egy átlagosnál jobb PM elkapó. Ez szerintem durva túlzás, nem beszélve arról h az utódjának Latimert tekinti, ami megint hülyeség, lévén nem számol azzal h Welker is kiesik.
Ha nem szerződtetjük újra Thomast, akkor Sanders mellett mindössze egy ígéretes, de élesben még ki nem próbált kvázi újonc, egy ACL-ből visszatérő, WR poszton o km-es UDFA, és Isten átka, aka Caldwell lenne a felhozatal, ami finoman szólva is gyér.

Nem mellesleg DT mind a pályán, mind azon kívül egy minden sztárallűrt nélkülöző, munkamániás, balhémentes példakép, akit minden kockázat nélkül meg lehet tenni a franchise arcának.

Így a kérdést arra kell korlátozni h megéri-e a DT által beígért hometown discount szerződésre szánt lóvét más posztokra költeni, tudván h ezzel ütünk egy méretes lyukat a WR sorba, amit vagy az FA-n vagy a drafton úgyis be kell foltozni.

Sztem nem, és eddig minden jel arra mutat h a front office is ezen a véleményen van 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 369
vitaindítónak egy cikk:

"Broncos should let Demaryius Thomas walk away"

 bsndenver.com/broncos-should-let-demaryius-thomas-walk-away/

choose life
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
If Gary Kubiak has his way, Peyton Manning will be his quarterback in 2015.

"No doubt I want him to be," the Denver Broncos coach said Wednesday at the NFL Scouting Combine. "I think all indications are that everything that he's said, and through his conversations with John (Elway), he feels good. He's had his self-assessment or however you want to label that, and he feels good about moving forward. We'll just continue with the process. ... I feel good about where we're at right now, and I feel good about my conversations with him."


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
név nélküli negatív kritika...valakinek magyar felmenői vannak a csapatban 😊

Ha sokat akar keresni, és máshol többet adjanak, akkor kívánom neki h találja meg a számítását, csak akkor mi úgy állítsuk össze az offseason taktikát, h nem létezik az RZ offensünk, mert az nem is nagyon létezett JT nélkül, és lényegtelen h nem akart vagy nem tudott játszani. Most írhatjuk, h nem kár érte, h 1 dimenziós, meg nem ér annyit amennyit kér, meg mittom én, csak a szezon elején ő szállította a TD-ket, aztán amikor nem szállította, akkor hirtelen nem is volt olyan jó az offense, hiába volt 1 dimenziós, pont az az 1 dimenzió hiányzott, amikor ő nem volt, vagy nem volt 100%os (mindegy h a láb vagy a szándék hiányzott ilyen szempontból). Persze ha igaz, akkor most utálhatjuk őt, csak én addig nem szeretek valakit hibáztatni, amíg nem hallom az a másik oldal véleményét is. Nehogy jöjjön mingyá egy másik név nélküli, h olyan sérüléssel 10-ből 11 ember IRre ment volna, de julius mindent megtett a csapatért, összeszorította a fogát és játszott... Meg amúgy is több hitelt adok bármilyen véleménynek, ha az illető a nevét is vállalja hozzá, de még akkor se ítélkeznék, amíg a másik fél legalább olyan terjedelemben nem fejtené ki a véleményét a témában...

Az viszont nagyon gáz, amikor a kudarcok után jönnek ezek a név nélküli nyilatkozatok, ahogy a Super Bowl után, meg most is. Ha valakinek gondja van valakivel, akkor álljon vele szembe, és mondja a szemébe. Felőlem verekedhetnek is, ha az segít, de annál rosszabb nincs, minth a médiának lenyilatkozod, aztán rosszabb esetben majd még egy nyilatkozat háború is lesz. Ha tényleg ilyen megosztott volt az öltöző, egyáltalán nem kár Foxért, az ilyen dolgot csírájában el kell folytani, független attól, h igaz-e vagy sem. Ha valaki nem játszik legjobb tudása szerint, azt a HC-nak kell helyre tennie és ha tesz valamit, talán a csapattárs se érzi úgy h neki kéne foglalkoznia vele. Ha viszont valaki mégis úgy érzi h ő kitálal a médiának, azt is a HCnak kell elfolytania. A Patriots játékosok miért nem mutogatnak egymásra, náluk miért tud látszólag még Blount is a játékkal folgalkozni, és miért nem viselte meg a csapatot, h két hétig mindenki arról beszélt h mekkora csalók? Nálunk miért kerülnek felszínre olyan dolgok, amik csak az öltözőre kénének h tartozzanak? Mi miért nem tudjuk ignorálni a média nyomást? Ilyen nyilatkozatok után annyira nem tűnünk professzionális csapatnak,,,

Igazából nem gondoltam volna Fox menesztésekor, h majd először szennyest kéne mosni az öltözőben, de úgy tűnik elkerülhetetlen. Csak most akkor minden jel szerint elengedjük JT (+1 komoly need), de akkor vajon ő volt az egyetlen aki a név nélküli kedves bejelntő szerint nem tett meg mindent a sikerért, vagy van más is, csak annak még elő szerződése van, ezért nem meri elmondani?

Kíváncsi vagyok az offseasonre, egyáltalán nem vagyok benne biztos, h jövőre bajnok aspiráns csapatként tudunk visszatérni, defense- és offense sémaváltás után, több kulcs FA távozással, de hát bolygattuk már fel az FA piacot. A különbség csak annyi, h ha ez idén nem sikerül, akkor igazából jobban járnánk PM nélkül, már Oswira szabva a fegyvereket hadd lássuk van-e jövője a projektnek. De mi van, ha mégis meg tudunk oldani minden needet, és a cap alá is be tudjuk tuszakolni, akkor meg mégiscsak újra neki kéne futni, hátha idén... Szerintem egyébént Manning is ezt számolgatja, h lesz-e alatta versenyképes csapat (jelenleg nincs, a Phillips 3-4ről írok vmikor az offseasonben, előljáróban annyit, h 1 gap DL, mi mindenkit a 2 gap DL-be hoztunk, bár a kisebb, de mozgékonyabb LB-k pont jók ide is, a ZBS-t meg nem biztos, h be kell mutatni, de Clady kivételével mindenki Power sémába jött, ez még nem jelenti azt, h ZBS-re nem jók, de ezt a méretekből úgy se lehet megmondani), az FAk meg valszeg Manning bejelentésére várnak, mert ha ő nem jön vissza, akkor máshol nem csak h esetleg többet kaphatnak h tesztelik magukat az FA piacon, de az is lehet h a gyűrűre is nagyobb esélyük lesz, ezek után igazából nem volna fair hibáztatni őket... Basszus, most jobban haragszom Rahim Moore-ra mint 2 éve...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én bevallom nem bánom, ha elmegy. Annyiért amennyiért eddig játszott megérte, de piaci áron szerintem nem éri meg, nagyon nem. Ha már TE, akkor inkább a pár posttal korábban emlegetettek (Witten, Davis fiatalon, vagy most Bennett, Dwayne Allen), akik blokkolnak és a pálya közepén is hasznosak.

(DT nyilatkozatáról az a véleményem, hogy lehet, hogy ez Fox miatt volt. Fox laza vagyok, rágózok jellegű stílusa a PM, Welker, DT, stb. féle "munkagépekre" nincs káros hatással, mert belső motivációból nyomják. De akadhatnak játékosok, akik az ilyen "lazulós" hangulatban nem képesek önmagukat maximumon pörgetni, nekik kell a szigor, a keménység.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 948 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
szépen próbálja valaki lenyomni az árát. 😊Amadeus91
Én az ominózus "It's so f@cking easy" eset után éreztem h érezhetően kevesebbet használja őt PM és utána már nem a vigyorgós JT volt a pályán, hanem a legyunkmártúlrajta JT. Ezt persze lehet h csak beleképzelem, de én ezt éreztem.

A szezon vége óta pedig pl az nfl.com-nak is lenyilatkozta h ő nem gondolkodik semmiféle diszkont áron maradásban, ő szakítani akar.
Ezt valahol meg is értem, de ez is alátámasztja az alanti "idézetet" (nem beszélve h DT is olyasmit nyilatkozott h egyes társain azt érezte h nem tesznek meg mindent a pályán...).

Én egyébként a tavalyi rekordévben kifejezetten kedveltem és valahol sajnálni is fogom h távozik, de rohadtul nem ér meg 7 Millát, márpedig valahol (sanszos h nálatok) többet is meg fog kapni...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'