Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Srácok! A félreértés elkerülése végett..Én a sisakra értettem, ugyanis eddig csak Revolutiont használt, most meg elővette az új Speed-Flexet, a régi rácsával.Coolearie
Azért a homlok (folt) remélem marad a régiPM_the_sheriff
Nem hinném, mivel ezeknek már teljesen más a belső kialakításuk.

több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 825 — SB 50 Champion @ Grund
Ray is aláírta tegnap a szerződését végre 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Srácok! A félreértés elkerülése végett..Én a sisakra értettem, ugyanis eddig csak Revolutiont használt, most meg elővette az új Speed-Flexet, a régi rácsával.Coolearie
Azért a homlok (folt) remélem marad a régi

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Srácok! A félreértés elkerülése végett..Én a sisakra értettem, ugyanis eddig csak Revolutiont használt, most meg elővette az új Speed-Flexet, a régi rácsával.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én a mondandót sem értem. Mármint az apropót. A képen nem pózol, hanem edz, a sisak meg minden évben új, már a mercsendájzing miatt is. Mi a nem szokványos, vagy Peyton-specifikus ebben?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most miért, a Peyton hibátlan lett, ez pedig elég gyakori hiba a nevénél 😊

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Peyton Mening Papper, új!!! sisakban pózol.
Coolearie
Nem vagyok Denver drukker és nem is akarok a nevükben nyilatkozni, de talán egy ekkora legenda nevét leírhatnád normálisan.Bazzani
Mért baj az hogy ha így írom le? Tisztelem meg minden, de viccelődni már nem is lehet?
Mért kell mindent komolyan venni?Coolearie
Én csak a saját nevemben tudok nyilatkozni (nyilván vagy elfogadod a véleményem vagy nem):
A.) nekem ez egyáltalán nem vicces
B.) onnantól kezdve, hogy elolvastam a kifigurázott nevet érdektelenné vált az írásod többi része
C.) ha tisztelnéd nem írnád le így

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Peyton Mening Papper, új!!! sisakban pózol.
Coolearie
Nem vagyok Denver drukker és nem is akarok a nevükben nyilatkozni, de talán egy ekkora legenda nevét leírhatnád normálisan.Bazzani
Mért baj az hogy ha így írom le? Tisztelem meg minden, de viccelődni már nem is lehet?
Mért kell mindent komolyan venni?

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Peyton Mening Papper, új!!! sisakban pózol.
Coolearie
Nem vagyok Denver drukker és nem is akarok a nevükben nyilatkozni, de talán egy ekkora legenda nevét leírhatnád normálisan.

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Peyton Mening Papper, új!!! sisakban pózol.

több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ha a következő szezonban nem hozz klasszis teljesítményt akkor nyugodtan kaphat egy cut-ot a spórolás jegyébenflzoli
Ha Ty Sambrailo idén hoz egy átlagot megütő ígéretes szezont, akkor Clady jövő évi 11 plusszos 9 és fél millás szerződése luxuskategória lesz.

Elway meg nem az a szentimentális típus...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Na mondjuk ez érdekes lenne. Mert Clark, ahogy írtátok lejjebb is, pont, hogy LT-ként volt elég jó, és Szombrérót meg RT-nek hoztátok. Szerintem úgy logikusabb is lett volnaWyatt
Sambrailo szvsz inkábbb LT matéria, én eleve úgy gondoltam, h Clady utódjának hoztuk. Hogy Clarkról miért mondtunk le ennyire, mint LT is, az más kérdés, de a nem arra utalnak a jelek, h bárhol is számítanánk rá kezdőként.
Én most ezt mondanám:
LT: Sambrailo / Clark
LG: Garland / Shelley Smith / Schofield esetleg / de jó lenne ha valakiről megfledkeztem volna
C: Max Garcia / Gradkowski
RG: Vasquez
RT: Schofield / Harris
Aztán majd TC alatt eldől, mert Schofield lehet LG, Sambrailo lehet RT, de Garcia vagy Gradkowski is lehet G, de ez a fal szvsz Clady-vel is gyenge lett volna, nélküle meg még inkább az lesz. Harris visszahozatalával próbálkoztunk már korábban is, akkor nem sikerült neki a roster, most akár a kezdőért is küzdhet, csak sajnos nem azért, mert újra a 2008-as formájában játsszana...

De h bmeg, még tavasz van, és máris 2 játékosunk IRen lesz....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na, Clady is kb. addig volt igazán hasznára a csapatnak, amíg 2 éve meg nem kapta a nagy zsugáját. Az utána következő 3 szezonból másfél IR-n, a maradék másfélből meg kb. fél szezonnyit játszott a tudásához mérten. Pech...

Az írt posztokat nem érdemes még most komolyan venni. Még kontaktos edzések sincsenek, nemhogy training camp. Rakosgatják majd még őket eleget szeptemberig.peterk2005
Ha a következő szezonban nem hozz klasszis teljesítményt akkor nyugodtan kaphat egy cut-ot a spórolás jegyében

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
A Pats fala is mire összeállt elment a szezon negyede....

Ahogy empty írta jó OL edzői gárda és PM nem fut az életért 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, Clady is kb. addig volt igazán hasznára a csapatnak, amíg 2 éve meg nem kapta a nagy zsugáját. Az utána következő 3 szezonból másfél IR-n, a maradék másfélből meg kb. fél szezonnyit játszott a tudásához mérten. Pech...

Az írt posztokat nem érdemes még most komolyan venni. Még kontaktos edzések sincsenek, nemhogy training camp. Rakosgatják majd még őket eleget szeptemberig.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Sambrailonak pont az ereje az ami legkevésbé NFL-szint legink úgyh a speed rusherek ellen LT-ben még nem is lenne baromság, ill. Clark is ott van (bár ZB-ben még nem bizonyított). Amit nem értek az Schofield LT-nek ő meg Harris nyugodtan meccselhetne a kezdő RT, Clark meg Sambrailo a kezdő LT posztért így. Ill. ahogy Storm fogalmazott Vasquezen kívül a fal belseje is nehezen átlátható.
Hogy bíztassam is a szurkereket, 2 éve San Diegoban ugyanez volt, az egyetlen biztos pont a C Hardwick volt, de egy kiváló OL coach (a támadófalhoz pedig ért az itteni edzőgárda is) segítségével sikerült egy összeszokott, jó OL-t kialakítani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk ez érdekes lenne. Mert Clark, ahogy írtátok lejjebb is, pont, hogy LT-ként volt elég jó, és Szombrérót meg RT-nek hoztátok. Szerintem úgy logikusabb is lett volna

több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ez nemigaz b+...

Úgy néz ki h Sambrailo számára nem lesz idő akklimatizálódni, egyből ugorhat a mély vízbe:
"Rookie Ty Sambrailo practiced at left tackle today. Plan is to leave Chris Clark at RT. Michael Schoefield in mix too for LT." -

Ryan Harris valszeg az RT posztért fog harcban lenni, tavaly átlagos szezont futott, bár benne van már a korban:
"Ryan Harris ranked three spots ahead of Ryan Clady on last year’s final @PFF OT season grades. 38th."

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Ryan Harris rögtön érkezett is "pótolni"...nagyon sajnálatos a sérülés 😕
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
"Broncos Pro Bowl LT Ryan Clady tore his left ACL during practice Wednesday and is likely to miss the 2015 season, a league source told ESPN" - SchefterDanny
Ez nem kicsit pech....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 825 — SB 50 Champion @ Grund
Fincsi, két biztos pont volt az újjáépülő OL-ban, ez most akkor leredukálódott 1-re... 😛

Mondjuk Clark LT-nek jobb volt legutóbb, mint tavaly RT-nek, de azért ennél sokkal rosszabb hír kevés jöhetett volna így szezon előtt... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt a csórit...

több mint 8 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
"Broncos Pro Bowl LT Ryan Clady tore his left ACL during practice Wednesday and is likely to miss the 2015 season, a league source told ESPN" - Schefter
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 962 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Van történés mostanság a klub háza táján, néhány hírmorzsa közülük:

- Elkezdődtek az OTA-k, itt a hivatalos menetrend:
"Wednesday May 27th
11:30 a.m. - 1:30 p.m. (practice is open to media)
Gary Kubiak and misc. players available to media

Thursday May 28th
Closed practice until 1:30 p.m.
Offensive coordinator Rick Dennison and misc. players available to media

Friday May 29th
Closed practice until 1:30 p.m.
Defensive coordinator Wade Phillips, special teams coordinator Joe DeCamillis, and misc. players available to media

June 1-2, June 4th
OTAs continue (closed to public)

June 15-18
Final week of OTAs (closed to public)"

- Shane Ray, Danny Trevathan és Brandon Marshall a jelentős hiányzó, ők csak erősítenek a héten (Ray jhéten kezdi az egyéni drilleket).

- Valamint Antonio Smith, neki "pihenőt" adtunk amíg eldől h vádat emelnek ellene, vagy sem. Kubes reméli h "egy-két hét" alatt konkrét híreket hall felőle | érik a cut... | :
 espn.go.com/nfl/story/_/id/12961801/antonio-smith-not-denver-broncos-otas-amid-investigation-criminal-allegation

- A megfigyelők szerint a legkomolyabb versenyhelyzet az RB-ink között alakul (Ball agilisen tért vissza a "teljes" edzésmunkába)

- PM extra gyakorlatokat végzett Center mögül, az új játékrendszerben sokat fog onnan indulni.

- Az első jelentések igen pozitívak a második körös pickünk, Ty Sambrailo teljesítményéről:
"Ty Sambrailo note: dude has a powerful hand punch in drills. His ferocity is on Vasquez levels, nasty attitude a welcome sight #Broncos"

- A játékosok közös golfozáson vettek részt, képeket itt találtok:
 www.milehighreport.com/2015/5/27/8662585/demarcus-ware-broncos-teammate-chris-clark-golfing-swing-and-miss

- PM idén is adakozós kedvében van, a PeyBack alapítvány keretében több, mint 1 M-ót osztot szét 144 ifjúsági szervezet között:

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 955
Antonio Smith (passing down DT) ellen gyermek bántalmazás miatt nyomoznak.Black_Adder
Ami ráadásul "szexuális természetű", egy egész komplex cikket lehet róla olvasni itt:
 www.milehighreport.com/2015/5/22/8646937/the-trouble-with-justice-a-former-prosecutors-take-on-theÁltalános Doktor
Épp időben raktuk ki.

criminal lawyer or criminal lawyer?