Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
btw.: Mathis pont annyiért jött, mint amekkora paycutot fogadott el Peyton. Mondhatni Manning fizeti Mathist idén 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
mondjuk tackle pont jobban kellett volna szvsz, de eddig az exEagle-ök elég jól bejöttek 😊
Black_Adder
Én bíztam benne legutóbb, hogy hozzuk Long-ot, de a jelek szerint nem lehet túl jó állapotban, ha hagytuk elmenni..



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
mondjuk tackle pont jobban kellett volna szvsz, de eddig az exEagle-ök elég jól bejöttek 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Korrekt szerződésnek tűnik, talán egy picit későn jött, de legalább nem hanyagoljuk el a dolgot...

A gondot csak ott látom, hogy a 49ers elleni meccs előtt még tuti nem tud beépülni a falba rendesen, a negyedik meccsen a kezdők úgyse játszanak, így kb. a Ravens elleni első regular season meccsen láthatjuk majd először játszani... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Egy 5.5 millás ajánlatot utasított vissza, és fogadta el a mi 2.5 M + bónuszokos dealünket. Ennyit tesz h nálunk van esély a gyűrűre...

"Evan Mathis deal is 1 year, $2.5 million with chance to earn $4 million. He had protested $5.5 mill salary in Philly, leading to release." - Klis

"Evan Mathis’ deal is worth $4mil with incentives. He turned a $5.5mil deal down from another team because he wanted to play for a contender" - Rapoport

Egyéb megtakarítások nélkül kb. 5.5 M maradt a sapka alatt.

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mathis egy évre nálatok. 4 milláért

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként Manning teljesítményéről mindent elmond, hogy azzal a TD számmal, amit az elmúlt 3 évben Denverben dobott, benne van all time top 80 QB-ban, és megelőzi a saját apjának a karrier teljesítményét. 😊

Ha idén is dobna egy 35 körül - ami, ha nincs nagy baja, akkor reális -, akkor all time top 50-ben lehet. És ha netán még a jövő évet is végigjátszaná, akkor all time top 30 lehetne. All time 30. Ennél több kezdő QB játszik az NFL-ben egyszerre, egy időben. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Long járt nálunk, elengedtük szerződés nélkül, ha akkor nem gondoltuk, hogy segíthet, akkor hetekkel később nem hiszem, hogy meggondoljuk magunkat, annyira azért nem tűnt rossznak az OL szerintem...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Hihetetlen akaraterő és játékszeretet kell h ilyen kondíciókkal játsszon valaki, az pedig h minden nfl rekordot megdönt ilyen korlátokkal + ennyi évesen... le a kalappal PFM előtt.


Érdekesség h Elway nem zárja ki a további igazolást az OL-ba, | függetlenül attól h eddig nem lehet panasz rá | :
"We’re still working on it. We’re looking at all options. If we can find a player who can help us there as the season approaches, we’ll look at it." - Elway

Amit pletyka szinten olvasni lehet, az Jake Long, mint RT, vagy más RT a (kivágások után). Evan Mathis leigazolása az insiderek szerint nem valószínű (3.5+bónuszokat kér + meg vagyunk elégedve Garcia fejlődésével).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy mániákus. Nem is az a durva, hogy játszik, hanem, hogy ennyi idősen ilyen fizikai korlátokkal ÍGY játszik. De, hát Kantonba nem lehet akárhogy bekerülni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Manning 2011-es műtétei óta nem érzi az ujjhegyeit
ENGLEWOOD, Colo. — ​Six things you need to know about Peyton Manning, at 39.
1. He still doesn’t have feeling in the fingertips on his right hand. “I can’t feel anything in my fingertips,” Manning said Thursday. “It’s crazy. I’ve talked to a doctor recently who said, Don’t count on the feeling coming back. It was hard for me for about two years, because one doctor told me I could wake up any morning and it might come back. So you wake up every day thinking, Today’s the day! Then it’s not.” I find his production all the more impressive since four neck procedures caused him to miss the 2011 season, and caused him to lose—maybe forever—the comfortable grip on the football. At 36, 37 and 38, his combined completion percentage is 2.8 percentage points higher than in his career before the neck problems; in Indy, he averaged 28.5 touchdown passes per season; in Denver, it’s 43.7. He may play games this year without wearing the glove he used last year, but anytime there’s weather or wind, expect the glove to be worn.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem baj, ha PM később jön formába, amíg ez azt jelenti, h tovább is tart ki. Még akár a reghét első pár hete is rámehet, ha ez kell ahhoz, h a SB-n is formában legyen 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
PM-ről csak jövő hét után tudunk majd véleményt mondani, remélhetőleg legalább egy félidőt játszik is majd, ahogy a komplett kezdő is, mert utolsó héten már biztos nem lesznek pályán. A 49ers védelem elég nagy káoszban van, szóval inkább azt kell majd figyelni, hogy kinek milyen a mozgása.

Alapból már annak is örülnék, ha Sanders játszana végre, néha megnézném, hogy milyen, amikor Bay-Bay, Sanders és Latimer egyszerre a pályán vannak és van elég minőségi célpontja PM-nek, vagy akár Oswi-nak.

A védelemnek szerintem jobb teszt lesz a 49ers, remélem nem lesz visszaesés... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A meccsről: párhuzamosan néztem több meccset is, úgyhogy csak az első negyedet láttam kb. teljesen, ill. a másodikat többnyire, de kihagyásokkal. Ez alapján a védelem jó lesz. Igaz, ez a Houston offense nagyon nincs még kész, a QB is inkább csak súrolja a kezdő szintet. És úgy általában a preseasonokban az offense-ek általában jobban szenvednek, mert ott sokkal többet számít a timing (falnál, passzoknál is), és a playbook se egy rendes playbook még. Szóval amíg a Seattle ellen elégedett voltam, most ezt is vártam, ennél kevesebb miatt már inkább aggódtam volna.

Manningnél én nem a játékát néztem, hanem a mozgását és a dobásait. Nem tűnt problémásnak egyik sem, de majd még meglátjuk, azért nem vagyok 100%-ban nyugodt.... Az, hogy dobott egy pontatlant, v. hogy általánosságban küszködött, az nem nagyon foglalkoztat. Előszezonban ez általában így van/volt, de ő a meccseken is sokszor úgy játszik, hogy az első félidőben nincs ritmus, küszködés van, aztán kiismeri a védelmet és csinál a csapat 3TD-t a harmadik negyedben. Ha három negyedig így játszana, akkor már kicsit aggódnék, de addig nem.

A menedzsment biztos nagyon boldog, hogy a meccsen egy FG se volt. Teszteld így a rúgóidat. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Képként nem linkelem, mert az copyrightos lehet. Megpróbálom betördelni, remélem az új fórummotor nem szúr ki velem. 😊

Pos.Name...............Snaps.Overall.Pass.Rush...PassBlock.ScreenBlock.RunBlock
C....Matt Paradis........43....1.7......-.....-.....0.6........0.5........0.5
C....Gino Gradkowski.....26....0.6......-.....-.....0.4........0.0........0.2
LG...Max Garcia..........43....0.9......-.....-.....0.6........0.0........0.2
LG...Ben Garland.........26....2.4......-.....-.....0.7........0.0........1.6
LT...Ty Sambrailo........43...-0.5......-.....-.....0.6........0.0.......-0.3
LT...Chris Clark.........26....0.8......-.....-.....0.6........0.0........0.1
RG...Shelley Smith.......48....2.0......-.....-.....0.7........0.0........1.2
RG...Louis Vasquez.......21....0.3 .....-.....-.....0.6........0.0.......-0.4
RT...Ryan Harris.........43...-2.5......-.....-.....1.1........0.0.......-2.8
RT...Michael Schofield...26....1.3 .....-.....-.....1.1........0.0........0.1


Offense-ből még Norwood és Manning lett overall piros, a többiek -1 és +1 között vannak (nincsenek színezve). Defense-ben Webster és Nixon kapott pirosat, és egy csomóan (kb. 10-en) zöldet. A legjobb osztályzatot Barrett (+5.7) és Ray (+3.0) kapta.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
peterk2005
- Peterk, jól emlékszem h neked van PFF regisztrációd?
Ha igen, akkor tudnál mondani némi infót az OL PFF szerinti értékeiről | tudom h nem igazán mérvadó, de kivi vagyok h ők kinél milyen erősséget/gyengeséget láttak | ?

Az előző duplázásért pedig elnézést mindenkitől, de az új rendszerben nem találom h hol lehetne kitörölni...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na megnéztem 3 negyedet broadcaston a negyediket condensed verzióban.

- Nickel DL: Antonio Smith - Malik Jackson. LB sor Trevathannal állandó lesz szvsz, mármint h nem kényszerből fogunk szituációkhoz cserélni. Amúgy a legerősebb részegység szvsz az LB sor, és Barrett lesz az idei meglepetés ember
- OL: Shelley Smith bejött Vasquez helyére (a "sztárokat" korábban lehoztuk) amíg még a másik 4 kezdő fent volt. Ez alapján ő marad, nem Garland. A kezdő jól helyt állt, jobb is lehet mint tavaly volt, de Watt nem volt, szóval még csak óvatosan
- Hillman előbb jött mint Ball, nem is volt egyébként rossz, okosan használták, h a sebességét kamatoztassa ne a fizikai gyengeségét. Ball viszont nem volt impressziv, Thompson is jobban tolta nála. Bibbs és Stewart labdát se kaptak.
- Oswi kezdő QB-nak tűnt, csere elkapókkal, de 4/5 kezdő OL-lel. A csere OL-lel nagyobb nyomás volt rajta, de úgy is elég jó volt, az INTet leszámítva. Siemian megint jól tolta a 3rd stringekkel. Szerintem eldőlt h ő a 3rd QB, Dysert labdát se kapott. A Manning offense-zel viszont többet terveztünk mostanra szvsz. Lehet azt modnani, h 1 héttel le van maradva a programmal, de nem biztos, h baj, h megvártuk míg megszilárdul előtte a fal.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
Hát, ez a meccs egy részről jó volt, másikról nem annyira...

A védelem jónak tűnik, futás ellen is, passz ellen is, kell még picit finomítgatni, de összességében elég jó lehet ahhoz, hogy megfelelően kevés ponton tartsa az ellenfeleket. Sack-ből nem lesz hiány idén se, talán a nagyobb nyomás miatt az INT-k is jönnek majd. Kicsit megijedtem, hogy Ray megsérült, de hamar visszajött utána és elvileg minden rendben a lábaival, nekem nagyon tetszett, amit addig láttam tőle. 😊

PM elég rozsdás volt, ami nem is nagy gond első preseason meccsen, de azért egy picit többet vártam. Oswi jobban mozgott, mint PM, Siemian meg főleg, lassan meg kell tényleg tanulnom leírni a nevét, mert maradni fog, hacsak a következő két meccsen Dysert nem villant valami nagyot. A fal alapvetően jónak tűnt, nagyobb hibák nélkül, de sajnálom, hogy Watt nem játszott és így a valós erejüket nem láthattuk most se.

A ST-ben most kezdtük el az "essen inkább le a punt, mint hogy mi dobjuk le" taktikát követni, ami eléggé visszaütött, de legalább csak rossz field position lett belőle és nem elvesztett labdák. Viszont a kickoff return-k nem voltak vészesen rosszak, mindig kijöttünk a 20-on túlra, igaz nem sokkal, de legalább kijöttünk. A punter csata meg élesedik, Colquitt-ből is kihozta a jobbat szerintem, nem lesz egyszerű a választás Elway-éknek...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Megvolt a második meccsünk is, 14-10 arányban vertük a Texans gárdáját. Az első félidőt élőben néztem, így néhány észrevételt engedjetek meg:

- PM igen rozsdás volt, bár hozzá kell tenni h a gyenge statjaihoz nagyban hozzájárultak a droppok | Casey és talán Norwood, vagy DT | és az a pár bünti, amit összeszedtünk. Egyébként úgy éreztem h gyorsan próbált szabadulni a labdáktól -mintha nem bízna a falban-, valamint kb csak Danielsnek és DT-nek dobált. Reméljük a legjobbakat...

- CJ Anderson és Hillman is jól futott, utóbbi kiváló előszezonon van túl és sztem már meg is előzte Ballt a DC-n

- Az OL most se tűnt tragédiának. A két OT szedett össze egy-egy büntit, amit jó lenne kinőni, de alapvetően most sem volt para. Bár hozzá kell tenni h nem játszott Watt, így nem is voltak olyan szinten tesztelve.

- Oswi az első félidőben kifejezetten impozáns volt, bár a highlightokat nézve, a másodikban sikerült egy igen csúnya INTet dobnia...

- A D#-re megint nem lehet panasz, különösen jól játszott a sérülésből visszatérő Marshall (de a "csere" ILB-k is jól játszottak), Sly sackje is élményszámba ment, de nekem igazán a kevés elhibázott szerelés volt igazán bejövős -rögtön a labda közelében voltunk és szereltünk-.

- Ray egy sack közben megsérült, két segítő vitte le a pályáról, de a friss tweetek szerint rendben van.

- Úgy néz ki h Siemian megelőzte Dysert a DC-n, ma ő játszott 3. QB-ként és a highlightok/statok/tweetek alapján most is meggyőző volt.

- A ST játékunk még mindig tragédia, az ellen minden egyes puntjánál a szívbaj jött rám, ide gyorsan ki kéne találni vmi megnyugtatót...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Megvolt a második meccsünk is, 14-10 arányban vertük a Texans gárdáját. Az első félidőt élőben néztem, így néhány észrevételt engedjetek meg:

- PM igen rozsdás volt, bár hozzá kell tenni h a gyenge statjaihoz nagyban hozzájárultak a droppok | Casey és talán Norwood, vagy DT | és az a pár bünti, amit összeszedtünk. Egyébként úgy éreztem h gyorsan próbált szabadulni a labdáktól -mintha nem bízna a falban-, valamint kb csak Danielsnek és DT-nek dobált. Reméljük a legjobbakat...

- CJ Anderson és Hillman is jól futott, utóbbi kiváló előszezonon van túl és sztem már meg is előzte Ballt a DC-n

- Az OL most se tűnt tragédiának. A két OT szedett össze egy-egy büntit, amit jó lenne kinőni, de alapvetően most sem volt para. Bár hozzá kell tenni h nem játszott Watt, így nem is voltak olyan szinten tesztelve.

- Oswi az első félidőben kifejezetten impozáns volt, bár a highlightokat nézve, a másodikban sikerült egy igen csúnya INTet dobnia...

- A D#-re megint nem lehet panasz, különösen jól játszott a sérülésből visszatérő Marshall (de a "csere" ILB-k is jól játszottak), Sly sackje is élményszámba ment, de nekem igazán a kevés elhibázott szerelés volt igazán bejövős -rögtön a labda közelében voltunk és szereltünk-.

- Ray egy sack közben megsérült, két segítő vitte le a pályáról, de a friss tweetek szerint rendben van.

- Úgy néz ki h Siemian megelőzte Dysert a DC-n, ma ő játszott 3. QB-ként és a highlightok/statok/tweetek alapján most is meggyőző volt.

- A ST játékunk még mindig tragédia, az ellen minden egyes puntjánál a szívbaj jött rám, ide gyorsan ki kéne találni vmi megnyugtatót...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Austin --> IR 😕 Jött helyette Jake Murphy TE, korábbi Rockies játékos fia.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Legalább lesz visszajelzés, hogy mi várható. Ha Watték ellen tud futni a csapat és egy elfogadható passprotot letenni az asztalra, akkor olyan nagy baj nem lehet - ha nem lesznek további sérülések.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
De várjuk meg a Houston meccset, másfél-két negyedet kap a Manning csapat egy kompetens DL ellen, aki ott nem játssza ki magát a kezdőből, az később se fogja.
Black_Adder
Szegény szerencsétlen újoncok tajgetoszi fokmérője egyből a Watt elleni párharc lesz? 😊
Pihenésként pedig a jó öreg Baby Vince ellen kéne egy kis helyet csinálni a futáshoz. Szép feladat mondhatom

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A másik achillessarok az OL, ott Sambrailo-nak nagyon nehéz napja volt, Ware és Miller komoly ízelítőt adtak neki abból, amire a Houston ellen számíthat. Garland és Shelley Smith roster bubble-ben, egyikükkel se voltak elégedettek a legutóbbi PS meccs után. LG poszton Garland korábban legyőzte Shelley Smith-t, de utóbbi jobban bevethető jobb oldalon, és lehet h ez jelenti majd a különbségetBlack_Adder
TC riportok alapján Garcia kezdőbe kerülése a saját jó teljesítményének vagy inkább mások gyengélkedésének köszönhető? Illetve Garland és Smith esetében roster bubble-t emlegetsz, akkor Garcia már nagyjából fix kezdőnek tekinthető, vagy van még valaki, aki veszélyeztetheti a helyét?
vassadi
Mindkettő. Arról eleve volt szó, h több felállásban is kipróbáljuk a falat a TC alatt, de igazából az a Garland-Gradkowski páros elég meredek volt, mégha szeressük is Garlandot, mert az Air Force-ról jött, de nem egy NFL kezdő szint. Szóval Garland nagyjából azt hozta amit tud, ami viszont nem elég, Garcia-nak meg nem ment rosszul Sly Williams ellen. Jó technika, szívós mentalitás. Nem volt TC warrior, nem zengtek ódákat róla, de nem volt lowlight-ban se. | Hozzá tartozik, h a nagyobb figyelem Sambrailo-ra irányult, ezért Garciáról kevesebb hír jutott ki, ezen kívül szakmailag a DenverPost és Legwold is teljesen megbízhatatlan... |
Szóval kipróbáltuk a falat úgy, h ő az LG, és jobb volt mint Garland. Maradt. Láttuk az első PS meccset, ahol nekem annyira nem tetszett ugyan a kezdő fal, de tényleg nem volt tragédia sem. Garlanddal és Shelley Smith-szel a cserék, nos az már kevésbé.
Ezek után szerintem elég fix kezdő helye van a falban. A 3-4 helyen pedig egyelőre Garland és Smith van vmilyen sorrendben. Az OTAkon Garland jobb volt, ezért várta kezdőként a TC-t, de Smith több helyen bevethető. Nem kizárt h mindketten rosterre kerülnek, de esélyesebb h csak az egyikük. Mögöttük PSért kaparnak.

Ha nincs sérülés akkor szvsz marad szeptemberre a Sambrailo-Garcia-Paradis-Vasquez-Harris fal, és most már inkább összeszoktatjuk őket, mint próbálgatjuk.
A csere sor nagyjából Clark-Garland-Gradkowski-Smith-Schofield. Innen csak Clarkot tudnám elképzelni a kezdőben

De várjuk meg a Houston meccset, másfél-két negyedet kap a Manning csapat egy kompetens DL ellen, aki ott nem játssza ki magát a kezdőből, az később se fogja.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
A másik achillessarok az OL, ott Sambrailo-nak nagyon nehéz napja volt, Ware és Miller komoly ízelítőt adtak neki abból, amire a Houston ellen számíthat. Garland és Shelley Smith roster bubble-ben, egyikükkel se voltak elégedettek a legutóbbi PS meccs után. LG poszton Garland korábban legyőzte Shelley Smith-t, de utóbbi jobban bevethető jobb oldalon, és lehet h ez jelenti majd a különbségetBlack_Adder
TC riportok alapján Garcia kezdőbe kerülése a saját jó teljesítményének vagy inkább mások gyengélkedésének köszönhető? Illetve Garland és Smith esetében roster bubble-t emlegetsz, akkor Garcia már nagyjából fix kezdőnek tekinthető, vagy van még valaki, aki veszélyeztetheti a helyét?