Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
nah hazai fiút húztunk 2. körbe 😀
de hogy milyen a pick gőzöm sincs 😀Negritis
Atletikus, intelligens, ZBS-be ideális fit, LT-t játszott a CSU-n, de elvileg LG és RT poszton is lehet vele számolni. Emlékeim szerint a senior bowlon RT-ként szenvedett, láttuk Clarknál h ez reális probléma lehet, de egyébiránt teljesen rendben van a második kör végén ez a pick, főleg úgy h ebben az új sémában pár év múlva akár Clady utódja is lehet.


Jelenleg RT-ként számolunk vele:
"OT Ty Sambrailo, our 2nd rd pick from CSU, really fits our system. We expect him to come in and compete for a starting job at right tackle". - John Elway

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 885 — The Mathematician
nah hazai fiút húztunk 2. körbe 😀
de hogy milyen a pick gőzöm sincs 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
-Ma estére van esetleg valamelyikőtöknek kiszemeltje?
-Valaki, akinek nagyon nem örülnétek?
-Vagy egyáltalán mit vártok a második naptól?

Szerk:

Találtam egy nagyon jó cikket az első körös üdvöskénk életéről. Szó szerint a semmiből jött:
 www.kansascity.com/sports/college/sec/university-of-missouri/article5274666.html

Szerintem a legprecízebb scout pedig így értékelte a draft előtt:
 bleacherreport.com/articles/2387655-br-nfl-draft-400-ranking-the-top-edge-rushers/page/42

Ha valaki esetleg nem látta volna még, annak itt az első interjú vele, mint bronco:
 www.denverbroncos.com/multimedia/videos/Ray-ready-to-prove-he-was-worth-the-pick/16398909-a52f-4bfb-87c0-d6ba35a40519

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ne kötözködj Tomi, már így is 9.9-et lőttem, az nekem teljesen jó eredmény. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A trade szerintem is korrekt áron történt, mindkét csapatnak hasznos. Ramirez teljesen használható játékos, a világot nem váltja meg, de a munkamorálja példaértékű, nem sérülékeny, és ha kell több poszton (C/G) beállítható. Az kicsit meglepett, hogy letrade után a Lions éppen Tomlinsont húzta (még egy guardot). Nekem pl. Malcolm Brown logikusabb picknek tűnt volna, de nem látok bele a Lions dolgaiba.peterk2005
Neked teljesen mindegy (egy-két hét és Branch lesz 😊 ), de a többiek kedvéért: Malcom - "L" nélkül.
Btw én azt hittem/gondoltam, hogy a Broncos érte megy fel.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A trade szerintem is korrekt áron történt, mindkét csapatnak hasznos. Ramirez teljesen használható játékos, a világot nem váltja meg, de a munkamorálja példaértékű, nem sérülékeny, és ha kell több poszton (C/G) beállítható. Az kicsit meglepett, hogy letrade után a Lions éppen Tomlinsont húzta (még egy guardot). Nekem pl. Malcolm Brown logikusabb picknek tűnt volna, de nem látok bele a Lions dolgaiba.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Ramirezt keveset figyeltem mostanában.
Mennyire használható guard-ként?
Amúgy 3 ajánlatunk volt a pick elcserélésére a tietek volt a legelőnyösebb.Bazzani
Teljesen rosterképes játékos, több helyen bevethető csere, ha játszania kell, sincs tragédia.
Tavalyelőtt (pozitív)meglepetés ember volt centerként, tavaly visszafogottabb ott is, meg eggyel arrébb is. Bár vannak orvosok akik a szenvedő OL embereknek egy Peyton Manninget írnak fel, de szvsz jól csináltátok. Az akit húzni szerettetek volna, bent volt később is, gyakorlatilag kaptatok 2 extra picket, meg egy extra játékost, és kevesebbet kell fizetni Tomlinsonnak. Lehet h még egy letrade belefért volna, de ahhoz partner is kell...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Nekem az álomforgatókönyv Shane Ray (OLB) az első körben. A 3 red flagje miatt simán lecsúszhat hozzánk (gyenge 3 condrill, potenciális sérült láb, gyorshajtás 35 gramm fűvel megtoldva 😀 ).
Én úgy érzem h a meccsfelvételek alapján kellően atletikus h a gyenge 3 condrill ne legyen akkora aggály; legrosszabb esetben 5 hónapot fog kihagyni, nekünk nem kezdőnek kéne, szal belefér; ez a füves lebukás cink, de nem olyan karakterprobléma, mint amit Randy Gergoryról lehet olvasni, főleg h nálunk van egy Von Miller, akinek úgy néz ki h benőtt a feje lágya és talán el tudná magyarázni h ez nem éri meg.Általános Doktor
Elway 1/23-ra teljesítette. 😊
Trade a Lionsszal. Ellenértéke az idei 1/28, 5/143 (5. kör), jövő évi 5. körös pick + Manny Ramirez.

xrace77
Kíváncsi leszek h mit művelünk a következő körökben, de ez a pick parádés 😊

Érdekesség h én őt csak a füves ügye után vettem komolyabban szemügyre, korábban ugyanis konszenzusos top 10 pick volt és én lerendeztem annyival h gyenge 3condrill, de benne jóval több van. A karakterprobléma, pedig nem olyan jellegű, amit ne lehetne kezelni | nem egy Gregory féle agyhalott; aki nem véletlenül csúszott ki az első körből... | .
Főleg így h nem kell rögtön kezdenie és ilyen példaképek vannak előtte, mint Ware és Von Miller.

Szerk:
+ Magáról a trade értékéről is úgy gondolom h megérte, lévén idén és jövőre is tele vagyunk/leszünk comp pickekkel, szal ez a két ötödik kör simán belefér. Ramirez pedig hiába nfl átlagot megütő játékos, egyszerűen nem alkalmas a ZBS sémába, ráadásul több mint 3 M lett volna a fizuja, szal így is-úgy is cut lett volna a sorsa...

Ramirezt keveset figyeltem mostanában.
Mennyire használható guard-ként?
Amúgy 3 ajánlatunk volt a pick elcserélésére a tietek volt a legelőnyösebb.Bazzani
Guardként 3 éve nem villogott, de utána Centerben bőven megütötte az nfl átlagot, szal simán lehet h ezalatt fejlődött annyit h egy power sémába OG-ként se lógjon ki.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ramirezt keveset figyeltem mostanában.
Mennyire használható guard-ként?
Amúgy 3 ajánlatunk volt a pick elcserélésére a tietek volt a legelőnyösebb.

több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Tökös húzás.

A trade érték nem vészes, és egy potenciális top10 prospekt. Egyébként biztos voltam benne, h Brownért megyünk, és bejön az első prediction 😕
-Elég nagy hiányosságra utal váll fölött, h közvetlen a draft előtt füveznie kell, de csak abban különbözik pl Von Millertől, h nála a draft előtt kiderült. Ettől még nem örülök neki, hosszú távon Shanny-nek se jött be utolsó éveiben a sok redflag idehozatala...
-A sérülésére azt írják, h lehet műteni kell. Hát nagyon kíváncsi vagyok mi lesz hogy lesz.
-Edge rusher. Ware 33 éves. Persze szvsz pont ER-t lehetett volna hozni a 2. nap, aztán 1 év alatt pótolni azon hiányosságait, amíg Miller és Ware megoldják a dolgot.
-Én a BPAzás híve vagyok, de most én úgy érzem, h vannak még needek, amiket orvosolni kell. Ha egy top10 játékost húztunk ki, akkor teljesen mindegy, h mi miatt csúszott, milyen posztra jött, és hol van még hiányosság. Ha egy sérült, jövőben eltiltott játékost választottunk, akkor ez mellé ment, de Ray túl jó játékos volt, ahhoz h bent hagyjuk. Elway legalábbis ezt mondta, és ez most kivételesen olyan bullshit, amit el is hiszek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Nekem az álomforgatókönyv Shane Ray (OLB) az első körben. A 3 red flagje miatt simán lecsúszhat hozzánk (gyenge 3 condrill, potenciális sérült láb, gyorshajtás 35 gramm fűvel megtoldva 😀 ).
Én úgy érzem h a meccsfelvételek alapján kellően atletikus h a gyenge 3 condrill ne legyen akkora aggály; legrosszabb esetben 5 hónapot fog kihagyni, nekünk nem kezdőnek kéne, szal belefér; ez a füves lebukás cink, de nem olyan karakterprobléma, mint amit Randy Gergoryról lehet olvasni, főleg h nálunk van egy Von Miller, akinek úgy néz ki h benőtt a feje lágya és talán el tudná magyarázni h ez nem éri meg.Általános Doktor
Elway 1/23-ra teljesítette. 😊
Trade a Lionsszal. Ellenértéke az idei 1/28, 5/143 (5. kör), jövő évi 5. körös pick + Manny Ramirez.

több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ritka h nem értek egyet veled Black, de most ez a helyzet 😕)

Nincs időm hosszan kifejteni, de néhány észrevétel:

- Sztem az NT poszt egyáltalán nem akkora need, mint sokan látják, pont amiatt, amit te is mondtál. Ebben a rendszerben nem hústornyok kellenek, és ha nem hústornyok kellenek, akkor van két első körös tehetségünk (ettől még várok a DL-be játékost, akár az első két körben, de inkább DE posztra vizionálok picket).

- Azzal is egyetértek h sima RT-t nem éri meg az első körben draftolni, ezért nem gondolom h TJ Clemmings hozzánk kerül (pedig nekem ő a kedvenc OL prospectem), hanem vagy olyan játékos után nézünk, akiből idővel ki lehet nevelni Clady utódját (Fisher, Peat, La'el Collins - sztem őérte tradeeltünk volna fel, csak ügye rohadt nagy kérdőjel a gyilkossági ügy miatt), vagy olyat, aki instant kezdő lehet több poszton is (Erving).

- Sztem is lesz QB draft, a tippem Grayson a második körben, feltrade árán.

- Nekem az álomforgatókönyv Shane Ray (OLB) az első körben. A 3 red flagje miatt simán lecsúszhat hozzánk (gyenge 3 condrill, potenciális sérült láb, gyorshajtás 35 gramm fűvel megtoldva 😀 ).
Én úgy érzem h a meccsfelvételek alapján kellően atletikus h a gyenge 3 condrill ne legyen akkora aggály; legrosszabb esetben 5 hónapot fog kihagyni, nekünk nem kezdőnek kéne, szal belefér; ez a füves lebukás cink, de nem olyan karakterprobléma, mint amit Randy Gergoryról lehet olvasni, főleg h nálunk van egy Von Miller, akinek úgy néz ki h benőtt a feje lágya és talán el tudná magyarázni h ez nem éri meg.

- A bold predictionom pedig: DAMARIOUS RANDALL, őt megálmodtam, de még nem döntöttem el h örülnék neki vagy sem 😕)

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ja. Elway eddig nagyon best available alapon draftolt, korai körökben is. Tavaly Roby v. Latimer se kimondott hiányposztra érkezett, miközben MLB-t még próbából se húztunk. Idén viszont már nem hiszem, hogy azt a luxust megengedné, hogy első körben CB, RB, WR, OLB v. akár LT posztra igazolna, amikor a defensive front7 a két edge rusher kivételével nagy kérdőjel, a támadófal is kérdéses, safety meg lényegében nincs.

Kizárásos alapon safety és ILB Elway-t ismerve kevésbé valószínű, mert még az 1. kör végén is max. value-n tudnánk húzni valakit - vagy úgy se. Az OL közepe v. jobb fele dettó, első kör nem túl valószínű. TE poszt nem első körös szintén. Marad a DL, ahol várhatóan minőség is elérhető - helyen, v. esetleg valamennyit felmozogva.

Vagy nem. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Quanterus Smith
Egészen pontosan a státusza: waived/failed physical. Nem tudom ez pontosan miben különbözik a waived/injured-től, ha cleareli a waiver még lehet h nálunk marad IR-en, de akárhogy is nem kell számolni vele a jövőben.
A sérülése miatt csúszott az 5. körig, és mi pont azért választottuk őt mert sérült volt, és egy évet lehetett IR-en. A hátsó körös rookieknak nehéz helyet találni.
Most is lehet számítani olyan játékosok kiválasztására a kései körökben, akik valamilyen sérüléssel bajlódnak és ezért csúsznak. Ha 3-ból 1 bejön, az már nem rossz...
Valószínűleg azért vágtuk ki a TC előtt, h ne váljon garantálttá vmilyen összeg a fizetésében, amúgy nem hinném h egy pillantást se vetne rá az új stáb...

Draft
Ha már megtörtem a csendet, egy nap van már csak a draftig. Mockot nem tudok, helyette 3 nem annyira triviális előrejelzés. Bár az első az a reményemet is tükrözi, ez nem az én forgatókönyvem, nem az, ahogy én csinálnám, hanem amire számítok. Bold Predictions:

1.) Első körös választásunk: Feltrade Malcom Brownért.
Van sok kompenzációs pickünk, azok nem cserélhetők, de így az eredetikkel lehetünk egy kcisit agresszívabbak. Az Elway érában eddig még nem volt 1. körös feltrade-ünk, inkább hátrafelé mozogtunk, most viszont jóval csendesebb offseasonünk volt. Nagy kérdőjel a teljes védő- és támadófal. Muszáj legalább egy kezdőt draftolni. De hová? Az OL közepe nem ér 1. kört, RT-t szerintem nem fogunk draftolni, hanem Schofield kapja meg a bizalmat (Elway egyik kifogása Fox ellen az volt, h nem adott lehetőséget a fiataloknak. Egyszerű, win now, de kipróbálatlan újoncokkal, challenge declined). DL posztra viszont nincs senki, és még az is kérdés, h Wolfe/Jackson mennyire lesznek használhatók 1gap-ben. Itt nincs PM, aki szar fal mögött 80%-ot teljesít, mindenki húzza a száját, h nem az igazi, de azért vhogy hozzuk a meccseket...
Szóval DL. Pontosabban Phillips 3-4 DL. Korábban már írtam róla, de a lényeg mégegyszer, nem egy zsírdisznó kell, hanem robbanékonyság. Ezt még ki lehet egészíteni "footwork" és "hand-fighting" kulcsszavakkal. Összevetve a Phillips 3-4 DL képesség igényeit, és Malcom Smith erősségeit, kishíján perfect match...
1/28-ban kizárt h bent legyen, 1/20 környékén ha bent van érdeklődnék a cetli áráról...

2.) Nem lesz korai RT pick.
Nem mntha nem kéne, nem véletlen h szinte csak RT-t mockolnak hozzánk az 1. körben, de az OLben vannak kipróbálatlan fiatalok, a DLben meg a fiatalok inkább a szerződés lejárathoz vannak közelebb, és tekintettel arra, mekkora erőfeszítéseket tartunk az itt tartásukra, lassan amúgy is kéne az utódlásról gondoskodni. Szóval inkább a DL adná magát. Egyébként könnyen lehet olyan forgatókönyv, h RT lesz a BPA, sőt ha az első pickünk a védelembe jön, a 2. körben fejfájás nélkül választhatnák OT-t (vagy OG-t), de ha több találatot szeretnék ebből, akkor tríviákat írnék...
Szerintem egyáltalán nem lesz annyira megerősítve az OL a drafton, mint a legtöbben várják, ezt az egész pontot akár kiterjeszthetném arra, h nem jön kezdő OL. Későbbi körökben jöhetnek olyanok, akiknek csak 1 év kell, esetleg kezdő C-t elkaphatunk valahol hátrébb, ahol már csak cserékben reménykedhetünk, de szvsz nem terv a kezdő OL, csak porhintés.

3.) Draftolunk QB-t.
Szerintem baromi egyszerű itt tartani Oswit. Amilyen CV-je eddig van, máshol még annyira se reménykedhet kezdőségre, mint nálunk, ahol elvileg csak Manning visszavonulásást kéne megvárni. De Elway nem fogja erre bízni a postManning érát. Remélem nem fog akkorát reachelni, mint Oswinál tette azt, hanem mondjuk a 3. körben vkit aki csúszik, de van esély, h egyszer kezdő legyen, arra lecsap. Az h Oswit még nem láttuk, nem jelenti azt h rossz, h Russel Wilsont draftoljuk, őt eddig pontosan ugyanennyit láttuk volna, és ugyanúgy kérdés lenne, h akarunk-e vele hosszabbítani, vagy draftolunk vki mást... Szóval egyáltlán nem biztos, h jó döntés most megint rákölteni a QB-ra, de hiába, h sehol máshol nem számolhatnak racionálisan Oswival mint kezdő QB-val, és már "csak" 2 év PM szerződéséből, ő még dönthet úgy, h máshol próbál szerncsét, hátha TC alatt legyőzi az ottani kezdőt... Elway meg nem elégszik meg B terv nélkül, pont ezért van itt Oswi...
Én egyébként nem lázadnék, ha a Manning visszavonulása utáni évet beáldoznánk rebuildingre, de nem hinném h ez Ewlaynél opció lenne, és egyébként is, szvsz egy közepes mérlegre bármilyen irányítóval képesek lennénk, úgyh Colts szintű szopás nem hinném, h lenne utána...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Ez egy kicsit meglepett: Q. Smith wavied:
http://www.denverbroncos.com/news-and-blogs/article-1/Broncos-waive-OLB-Quanterus-Smith/aac03cb3-4a81-48f3-86b0-6156faf3ada1




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
1) A DT-vel való tárgyalások nem mehetnek teljesen zökkenőmentesen, Elway ugyanis kifakadt a holdoutja miatt:


Nem mintha számítana a helyzetben, de én Elway pártját fogom, szerintem ez pusztán egyfajta nyomásgyakorlás a játékosok részéről, minden más bullshit.

2) A draftunkra hatással lehet h két edge rusher a top 5-ből, nevezetesen Shane Ray és Randy Gregory körül is gyűlnek a red flagek | (vagy csak a ködösítés) | , így reális esély van h kicsúszik vmelyik a top 20-on kívülre, ahol már nem kéne a házat feltolni egy feltradeért. Személy szerint Gregory játékát kedvelem, így neki tudnék szívből örülni | (aki szerint luxuspick, az gondoljon Miller lejáró és Ware 10+ M-es jövő évi szerződésére) | .

3) "The Broncos waived receiver Kerry Taylor Thursday, the team announced."
Ezzel 15-re nőtt a hely a keretben (ami jelen állás szerint 10 draftolt játékos + 5 UDFA).

Fun fact:
A bleacherreport mai 2 körös mock draftjában ugyanazokat húzták a Broncoshoz, mint amit én húztam a házi draft gamen 😕)

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Pár érdekesség/furcsaság így elsőre:
- Megint lesz MNF meccsünk, a Bengals elleni hazai a két ünnep között, ez a sorozat legalább biztosan nem szakad meg... 😊
- Újra hazai pályán kezdünk és ráadásul korai meccsel, magyar idő szerint 22:25-kor, első héten legalább nem kell majd éjszakázni 😊
- A Chargers ellen nem játszunk a 13. hétig, ez picit fura
- Az utolsó 5 meccsből 3 csoportmeccs, eléggé a végére marad a dolog, bár a többi csapatét még nem néztem
- Rövid héttel kezdünk, amiben még utazni is kell KC-be, hamar kerül gyorsteszt alá a Kubiak stáb 😛
- Mivel idénre az AFC és NFC North a soros, így elmondhatjuk, hogy az összes tavalyi AFC playoff csapattal játszani fogunk, valamint 2-vel az NFC-ből is, 16 meccsből 7 😛
- Bár ez nem sokat jelent, de azért leírom: az ellenfeleink össz tavalyi mérlege 138-117-1, negatív mérlege csak a Vikings-nak, a Raiders-nek, a Browns-nak és a Bears-nek volt



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Kijött a schedule, jobban tetszik, mint a tavalyi, pl. Week 7-en van a BYE, ami kb. tökéletes, ráadásul utána is otthon játszunk, a végén pedig két hétig otthon játszunk 😊

1. vs. Ravens
2. @ Chiefs
3. @ Lions
4. vs. Vikings
5. @ Raiders
6. @ Browns
7. BYE
8. vs. Packers
9. @ Colts
10. vs. Chiefs
11. @ Bears
12. vs. Patriots (jééé, tudnak ők is jönni? 😛)
13. @ Chargers
14. vs. Raiders
15. @ Steelers
16. vs. Bengals
17. vs. Chargers



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Akkor cornerekben megleszünk.

(Apropó cornerek. Eléggé megleptél azzal a 3. körös corner húzással a mock drafton. Gondolom nem kifejezetten Denver specifikusan draftoltál, hanem inkább Team Doktor-ba húztál. 😊 A Denvernek az a 3. körös CB pick tök felesleges. Persze trade-re, mozgásra nem volt lehetőség, idén meg eléggé várható, hogy lesz ilyen, úgyhogy eleve nehéz lett volna szimulálni a draftot.)peterk2005
Igyekeztem Broncos és Elway specifikusan húzni, ez két helyen sérült, a második és talán a harmadik körben.

Mentségemre szóljon h a boardomon BPA volt mind2ő, a második körös az toronymagasan, így úgy voltam vele h ha már egyszer Kollar a DL edző, akkor meg lehet próbálni egy alapvetően 4-3-as arcot behúzni (kezdenie úgyse kell, szal van idő betanítani).

A harmadik körös CB pedig FS projektnek lett kinézve.
A srácban óriási potenciál van, ballhawk, jól szerel, jól zónázik, megvan a sebessége is, egyedül a magassága miatt lehetett még itt kihúzni. Szal alapvetően az volt a terv h a Webster, Roby, Golson trióból a legalkalmasabb megy FS-nek, a maradék kettő pedig ideállis a CB #3 #4 szerepkörre (legrosszabb esetben Golson marad a CB #5 (bár a mock idején még azt sem lehetett tudni h Talib kap-e eltiltást vagy sem).
Szal összegezve én nem tartom luxusnak a harmadik körös CB húzást, feltéve ha a srácban megvan a FS potenciál 😊

Wade Phillipsel kapcsolatban pedig engem az izgat a legjobban h az ILB állománnyal mit fog kezdeni. Pont a mockra készülődés közben néztem át a rostert és konstatáltam h tömve vagyunk fiatal játékosokkal a posztra, ráadásul idén én nem látok CJ Mosleykat a drafton, a közép/hátsó körös játékosok pedig nem jelentenének upgradet a tavalyi fiúkhoz képest...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor cornerekben megleszünk.

(Apropó cornerek. Eléggé megleptél azzal a 3. körös corner húzással a mock drafton. Gondolom nem kifejezetten Denver specifikusan draftoltál, hanem inkább Team Doktor-ba húztál. 😊 A Denvernek az a 3. körös CB pick tök felesleges. Persze trade-re, mozgásra nem volt lehetőség, idén meg eléggé várható, hogy lesz ilyen, úgyhogy eleve nehéz lett volna szimulálni a draftot.)

Más. Olvasgatva focis oldalakat pár napja belefutottam egy kis összesítésbe, ami Wade Philips def. coordinatori munkáját nézte át, és nézte meg, hogy első évében mit produkált az új csapatainál. Az összesítés naggyon impresszív:

Team................Def. Ranking Before....................Def. Ranking First Year
Broncos.............1988: 22nd (Yards), 20th (Points)......1989: 3rd (Yards), 1st (Points)
Bills...............1994: 17th (Yards), 22nd (Points)......1995: 13th (Yards), 12th (Points)
Falcons.............2001: 30th (Yards), 24th (Points)......2002: 19th (Yards), 8th (Points)
Chargers............2003: 27th (Yards), 31st (Points)......2004: 18th (Yards), 11th (Points)
exans...............2010: 30th (Yards), 29th (Points)......2011: 2nd (Yards), 4th (Points)


Mind az öt alkalommal 20-on kívüli csapatot vett át, és a következő évre mindegyik alkalommal (pontban) 12-n belüli, ebből 3. szor 10-en és kétszer top5-ön belüli egységet faragott. Wow. És most egy már eddig is top5-ösnek mondható defense-t kap. Ami ráadásul emberanyagban többnyire passzol is Philips rendszerébe.

Ebből akár egy nagyon stingy, nagyon ütős defense is lehet 2015-ben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Bizonyítékok hiányában felfüggesztették a nyomozást abban az ügyben, amiben Talib is érintett lehetett, szal ezt megúszta/uk:
"The Dallas Police Department has suspended Aqib Talib's case. They say after talking to witnesses they don't have enough evidence to proceed" - Rebecca Lopez

Nemrég láttam egy interjút Tevrin Brandonnal (CB), ami kicsit meglepett, lévén arra sem emlékeztem h leigazoltuk volna. A kapcsolódó cikkben derült ki h januárban csaptunk le rá, mint tavalyi UDFA:
"#Broncos have agreed to terms with former Monmouth (UConn transfer) CB Tevrin Brandon, ran 4.35 at his pro day last March."
Tony Carterrel verekedhet majd a roster helyért.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Véget ért az idei Mock Draft Game is, íme a pickjeim:

1. kör - Cameron Erving, C (Florida State)
2. kör - Michael Bennett, DT (Ohio State)
3. kör - Senquez Golson, CB (Ole Miss)
4. kör - Anthony Harris, S (Virginia)
5. kör - Tyler Kroft, TE (Rutgers)
5. kör - Austin Shepherd, OT (Alabama)
6. kör - Josh Harper, WR (Fresno State)
7. kör - David Parry, NT (Stanford)
7. kör - Alani Fua, OLB (BYU)
7. kör - Rory Anderson, TE (South Carolina)

Az első körben komoly dilemmát okozott h az Arik Armstead, Jake Fisher, T.J. Clemmings és Cameron Erving négyesből kit válasszak, végül az döntött Erving mellett h több poszton van esélye a kezdőbe verekedni magát, mint a másik két OL játékosnak, míg Armsteadet nem feltételen lehet kezdőként számításba venni az első évében. | Ettől függetlenül nem bánkódnék, ha Elwayék hasonló helyzetben mást vinnének közülük |
A második kör BPA alapon ment, Bennett alapvetően 4-3 DT, de nálunk van a liga legjobb DL edzője, 1 év alatt sztem képes lenne a tehetségét ebben a rendszerben is kihasználni.
Harmadik körös CB talán meglephet többeteket, de ez a srác az egyik kedvenc prospectem. Ballhawk, zónában kimagasló, jól szerel, ezért sztem FS-ként is megérne egy próbát, de a rostert CB-ként is elcsípné.
Negyedik, ötödik kör BPA, sztem mind2 játékosban van annyi h a kezdő helyekért legyen versenyben.
Shepherd ZB sémába való OT, ha IRL húznánk őt, akkor sztem az 53-as rosterért harcolna.
A maradék színtiszta BPA, Harper slot wr posztot tölthetné be.
Parry és Fua IRL sztem körökkel korábban fog kimenni, de nem bánnám ha itt kerülnének hozzánk, míg Rory tehetségben bárkivel felveszi a versenyt az idei szúk TE állományból, azonban igen sérülékeny, ami miatt IRL is sokat csúszhat.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
"Broncos agreed to terms with former Eagles/Texans TE James Casey on a one-year contract, per team. Casey, Owen Daniels, Kubiak reunited." - Schefter



Szerk:
Érdekesség h ezzel az igazolással már 76 játékosunk van, ami annyit tesz h ha mind a 10 picket felhasználjuk, akkor csak 4 UDFA játékosnak lesz hely a keretben:
"With addition of Casey, Broncos now have 76 players on roster. If they use all 10 draft picks, they'll only have room for 4 UDFAs in May." - Jon Heath

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Preseason menetrend:

WEEK 1 (Aug. 13-17) - Denver at Seattle
WEEK 2 (Aug. 20-24) - Denver at Houston
WEEK 3 (Aug. 27-30) - San Francisco at Denver
WEEK 4 (Sept. 3-4) - Arizona at Denver

Idén is van Seattle és Niners meccs, idén is hazai a 3. meccs. Viszont ez az új Niners teljesen más lesz, mint a korábbi. Kicsit bánom, hogy nem a Houston meccs a harmadik, megnéztem volna az új kezdő oline-t Watt-ék ellen. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Zárójelben jegyzem meg h sztem ez minden idők egyik legjobb CB draftja lesz, a második/harmadik körben is gyémántokat lehet még kihúzni.Általános Doktor
gigalol.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...