Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 816 — SB 50 Champion @ Grund
Kubiak nem OC-nek jön, HC lesz, hacsak a világ fejre nem áll... 😊

Ez lesz az igazi, szép denveri történet, csak jöjjön össze! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
És mi van, ha Kubiak csak OC-nek jönne, Gase pedig maradna HC prospekt? 😊
Hiszen HC-ként bár offense mind Gase, kevesebbet tudna foglalkozni a konkrét gameplannel, Kubiak viszont pótolhatja őt könnyen, ketten ütős offenset tudnának összehozni, Kubiak egészsége sem bánná, Gase pedig megkapná amit akar, a HC posztot, és lenne mögötte azért egy tapasztalt csóka, aki tud neki tanácsot adni, segíteni.
több mint 9 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Sziasztok!
Felmerült bennem egy érdekesség a topicot olvasgatva 😊
Sokan felhozzák azt érvként,hogy,ha valaki nem őrül meg az oldalvonal mellett és csendesebb típusú edző az rossz,szerintem túl van értékelve ez az attitűd,attól még lehet valaki jó edző (persze más kérdés,hogy feltudja-e feltüzelni a csapatot)peyton4president
Lsd Belichick

több mint 9 éve
peyton4president Indianapolis Colts 22
Sziasztok!
Felmerült bennem egy érdekesség a topicot olvasgatva 😊
Sokan felhozzák azt érvként,hogy,ha valaki nem őrül meg az oldalvonal mellett és csendesebb típusú edző az rossz,szerintem túl van értékelve ez az attitűd,attól még lehet valaki jó edző (persze más kérdés,hogy feltudja-e feltüzelni a csapatot)
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Engem inkább az zavar, hogy amikor HC jelöltekről beszélnek, akkor szinte mindenki - kinti szakértők is, itthon is - úgy közelítik meg, hogy XY csapatban problémák vannak a defense-el, akkor a jó jelölt egy jó defensive mind, mert ő majd akkor biztosan rendbeszedi a védelmet. Szerintem ez a megközelítés hibás. A HC egy teljesen más feladatkör, mint a védő koordinátoré. Mások a napi feladatai, egész mást kell csinálnia az új szerepében, mint a régiben. És annyi a feladata, hogy gyakorlatilag kizárt, hogy érdemben tudjon a defense-el úgy foglalkozni, ahogy DC-ként megtehette. Persze rálátása, némi ráhatása nyilván van, de kb. ennyi. Meg lehet nézni pl. a Detroitot, tavaly odament Caldwell, egy offensive pali, életében csak QB-val meg offense-el foglalkozott, és mit sikerült rendbe rakni? A védelmet. Az offense meg kimondottan döcögött egész évben. Miért? Mert nem Caldwell számított, hanem az, hogy kik a coordinatorai. Caldwell max. annyival járult hozzá, hogy jókat választott..peterk2005
Az Atlanta topicban ugyanezt írtam, csak ugye az a bökkenő, hogy NFL HC-knél a Hard Knocks-on kívül tulajdonképp teljesen esélytelen bármi módon is belelátnod egy csapat napi munkájába, amiből leszűrhető lenne, mi tesz valakit jó főedzővé. Támadósorok/védelmek esetén nyilvánvalóan látod, hogy teljesítenek, viszont a mikromenedzsment meg pont nem, HC tapasztalattal nem rendelkezőknél meg még azt sem, milyen döntéshozók.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
-Gase számomra fekete ló, sztem nem olyan jó OC, mint amire a rekordszámok predesztinálnák, fanatikusnak sem mondanám, így neki örülnék a legkevésbé, mint HC. Általános Doktor
Végre valaki kimondja ezt is! A rekordok szerintem egyértelműen Manning érdemei leginkább (értsd egy közepes irányítóval esélye nem lett volna elérni ezt semelyik OCnak), az utóbbi hónapok gyengébb játékáért pedig Gase időnként teljesen agyament játékhívásait tudtam okolni. Nagyon sok harmadik és 6-8 yardra volt ultrakonzervatív lyukfutás. Olyankor csak pislogtam nagyokat. Személy szerint én egyáltalán nem örülnék neki 😕Bozontron
Az utóbbi hónapok gyengébb játékaihoz
 fivethirtyeight.com/datalab/peyton-manning-isnt-finished/
In the first half of the season, Denver was fifth in the league in points scored per drive (with 2.38 points per drive). In the second half, Denver was fifth in the league in points scored per drive (with a slightly smaller 2.25 points per drive).
PM valóban elkezdett láthatóan rosszabbul játszani, aminek az eredményeképpen driveonként 2,38 helyett 2,25 pontot szereztünk. Ez marginális különbség, és Gase érdeme, h ennyire palástolni tudta a nagy veszteséget...

Ha nem Gase érdeme a rekordok, akkor miért nem McCoyjal döntöttük meg őket? Ha McCoy még rosszabb volt, hogyhogy jó HC vált belőle San Diego-ban?

Ezzel nem azt akarom mondani, h McCoy future HOF HC, hanem azt, h ugyanannyira nem tudjuk kijelenteni, h rossz HC lenne, mint azt h jó. HCként nem is tudom mennyire számít, h milyen OC volt. Ha őt nevezzük ki HC-nek +5% h PM marad, mert nagyon jó a kapcsolatuk. Amit eddig tudunk Gase-ről, h a hozzáállása példás, nem hinném, h rosszul járnánk vele. De ez ugyanígy igaz más jelöltekre is. Ha OCként bárhol máshol folytatja, az a csapat nagyon jól jár, ebben biztos vagyok...

Kubiak annyiból biztosabb választás bárkinél, h ő számára nem új kihívás a HC poszt. Tanulhatott a saját hibáiból és sikereiből. De ugyanez meg volt Foxban is, akit most rúgtunk ki. Szóval ez sem biztos, h elég lesz...Black_Adder
Én nem azt mondtam h Gase rossz OC, sőt, nagyon is jónak tartom. Csak arra akartam utalni h a rekordév alapján elit cordinatornak kéne tartani, ezt ugyanakkor nem lehet kijelenteni (én legalábbis nem tudom).

Sztem őt is földbe döngölték már, nem is egyszer (persze kit nem), valamint ő nem az a pálya szélén üvöltözős, győzelembe hergelős alkat. Én ezek miatt tartom a főesélyeseknél valamivel rizikósabb jelöltnek (de nem rossz jelöltnek, csak a legkevésbé jónak).

Ugyanakkor az valószínű h ő a tökéletes OC PM számára, kérdés h lesz-e még lehetőségük együtt dolgozni...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
-Gase számomra fekete ló, sztem nem olyan jó OC, mint amire a rekordszámok predesztinálnák, fanatikusnak sem mondanám, így neki örülnék a legkevésbé, mint HC. Általános Doktor
Végre valaki kimondja ezt is! A rekordok szerintem egyértelműen Manning érdemei leginkább (értsd egy közepes irányítóval esélye nem lett volna elérni ezt semelyik OCnak), az utóbbi hónapok gyengébb játékáért pedig Gase időnként teljesen agyament játékhívásait tudtam okolni. Nagyon sok harmadik és 6-8 yardra volt ultrakonzervatív lyukfutás. Olyankor csak pislogtam nagyokat. Személy szerint én egyáltalán nem örülnék neki 😕Bozontron
Higyj nekem, egy olyan embernek aki Manningról kb. mindent tud és aki láttam _minden_ meccsét a karrierje során (igen, mindet): Az amit tavaly láttál és amit idén láttál az döntően Gase és kisebb mértékben Manning. Ez a "Manning egy játékos OC" egy barokkos túlzás. Nem igaz. Manning borzasztóan tapasztalt, látott már szinte minden játékhelyzetet, és emellé átlagon felül képes olvasni a védelmet snap előtt. De ennyi. Nem stratéga, nincs több érzéke a megfelelő gameplan kidolgozásához, stb. Lehet, hogy majd valamikor lesz, de most játékosként, játékos szemszögből ő ehhez borzasztó kevés. Oda egy koordinátor kell. A tavalyi high fly rekordokat döntögető offense Gase agyszüleménye volt, ahogy az is, hogy idén PM sérülése/formahanyatlása után egyik hétről a másikra drasztikusan, alapjaiban mást kezdtünk játszani. Mégpedig eredményesen, 1 idegenbeli meccs kivételével behúztunk minden meccset, közte két nagyon fontos idegenbeli csoportrangadót is. (Az, hogy a playoffban ez már nem volt elég, nem negálja azt, hogy akkor az idény közepén ez egy merész és sikeres váltás volt.)

Engem inkább az zavar, hogy amikor HC jelöltekről beszélnek, akkor szinte mindenki - kinti szakértők is, itthon is - úgy közelítik meg, hogy XY csapatban problémák vannak a defense-el, akkor a jó jelölt egy jó defensive mind, mert ő majd akkor biztosan rendbeszedi a védelmet. Szerintem ez a megközelítés hibás. A HC egy teljesen más feladatkör, mint a védő koordinátoré. Mások a napi feladatai, egész mást kell csinálnia az új szerepében, mint a régiben. És annyi a feladata, hogy gyakorlatilag kizárt, hogy érdemben tudjon a defense-el úgy foglalkozni, ahogy DC-ként megtehette. Persze rálátása, némi ráhatása nyilván van, de kb. ennyi. Meg lehet nézni pl. a Detroitot, tavaly odament Caldwell, egy offensive pali, életében csak QB-val meg offense-el foglalkozott, és mit sikerült rendbe rakni? A védelmet. Az offense meg kimondottan döcögött egész évben. Miért? Mert nem Caldwell számított, hanem az, hogy kik a coordinatorai. Caldwell max. annyival járult hozzá, hogy jókat választott.

Persze ez nem jelenti azt, hogy indirekten ne lenne hatása annak, hogy ki honnan jött. Pl. ha netán Quinn HC lenne nálunk, akkor biztos, hogy őmiatta nem lesz jobb a defense. Ami viszont lehetséges - és ebben lehet bízni -, hogy hozza magával egy emberét, aki ugyanazt a kultúrát tudja, ugyanazt a védelmet ismeri és építette, mint Quinn, és ezért ő képes lesz DC-ként megismételni azt amit Quinn csinált. De nem Quinn fogja ezt megtenni, hanem az embere.

Ha viszont az lesz, hogy jön egy HC valahonnan, majd jön hozzá két coordinator máshonnan, akkor szerintem nulla jelentősége lesz annak, hogy a HC mit csinált az offense-el vagy defense-el előtte, mint coordinator. Akkor az fog számítani, hogy az új coordinatorok mit csináltak. A HC-nál meg az, hogy a HC feladatokra mennyire lesz alkalmas.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
-Gase számomra fekete ló, sztem nem olyan jó OC, mint amire a rekordszámok predesztinálnák, fanatikusnak sem mondanám, így neki örülnék a legkevésbé, mint HC. Általános Doktor
Végre valaki kimondja ezt is! A rekordok szerintem egyértelműen Manning érdemei leginkább (értsd egy közepes irányítóval esélye nem lett volna elérni ezt semelyik OCnak), az utóbbi hónapok gyengébb játékáért pedig Gase időnként teljesen agyament játékhívásait tudtam okolni. Nagyon sok harmadik és 6-8 yardra volt ultrakonzervatív lyukfutás. Olyankor csak pislogtam nagyokat. Személy szerint én egyáltalán nem örülnék neki 😕Bozontron
Az utóbbi hónapok gyengébb játékaihoz
 fivethirtyeight.com/datalab/peyton-manning-isnt-finished/
In the first half of the season, Denver was fifth in the league in points scored per drive (with 2.38 points per drive). In the second half, Denver was fifth in the league in points scored per drive (with a slightly smaller 2.25 points per drive).
PM valóban elkezdett láthatóan rosszabbul játszani, aminek az eredményeképpen driveonként 2,38 helyett 2,25 pontot szereztünk. Ez marginális különbség, és Gase érdeme, h ennyire palástolni tudta a nagy veszteséget...

Ha nem Gase érdeme a rekordok, akkor miért nem McCoyjal döntöttük meg őket? Ha McCoy még rosszabb volt, hogyhogy jó HC vált belőle San Diego-ban?

Ezzel nem azt akarom mondani, h McCoy future HOF HC, hanem azt, h ugyanannyira nem tudjuk kijelenteni, h rossz HC lenne, mint azt h jó. HCként nem is tudom mennyire számít, h milyen OC volt. Ha őt nevezzük ki HC-nek +5% h PM marad, mert nagyon jó a kapcsolatuk. Amit eddig tudunk Gase-ről, h a hozzáállása példás, nem hinném, h rosszul járnánk vele. De ez ugyanígy igaz más jelöltekre is. Ha OCként bárhol máshol folytatja, az a csapat nagyon jól jár, ebben biztos vagyok...

Kubiak annyiból biztosabb választás bárkinél, h ő számára nem új kihívás a HC poszt. Tanulhatott a saját hibáiból és sikereiből. De ugyanez meg volt Foxban is, akit most rúgtunk ki. Szóval ez sem biztos, h elég lesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 894 — The Mathematician
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 15 min15 perccel ezelőtt

Broncos are scheduled to interview former Bills HC Doug Marrone on Saturday and Ravens OC Gary Kubiak on Sunday, per source.

kiváncsi lennék Marrone-ra is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Bozontron Denver Broncos 369
-Gase számomra fekete ló, sztem nem olyan jó OC, mint amire a rekordszámok predesztinálnák, fanatikusnak sem mondanám, így neki örülnék a legkevésbé, mint HC. Általános Doktor
Végre valaki kimondja ezt is! A rekordok szerintem egyértelműen Manning érdemei leginkább (értsd egy közepes irányítóval esélye nem lett volna elérni ezt semelyik OCnak), az utóbbi hónapok gyengébb játékáért pedig Gase időnként teljesen agyament játékhívásait tudtam okolni. Nagyon sok harmadik és 6-8 yardra volt ultrakonzervatív lyukfutás. Olyankor csak pislogtam nagyokat. Személy szerint én egyáltalán nem örülnék neki 😕
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most azt írják, hogy Austin maga mondta vissza az interjút.
Érdekes.

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 397 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nocsak nocsak, akkor mégis csak van az-az érzelmi kötöttség ami esetleg az egészséget is felül írja.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kubiak megy interjúra hozzátok, úgyhogy alighanem Ti mondtátok le az Austin beszélgetést.

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 933
Meglássátok, hogy Lebau lesz majd a DC jövőre. Gase lesz a HC, és az OC-nak kinevezzük a jelenlegi QB edzőt, akinek az utódja meg Moore lesz. Nem kell itt túlgondolni a dolgokat.
flzoli
Ez most vicc akart lenni ügye? 😀

Elway nem azért tartott padlássöprést h "belülről" oldja meg a kinevezéseket, szal kívülről várható vérfrissítés, méghozzá olyan fiatal HC személyében, aki ujjain már legalább egy gyűrű csillog.

Gase meghallgatása sztem szimplán taktikai jellegű, valszeg csak vészmegoldásként tekintünk rá. Egyebekben egyetértek Blackkel, mind párosítást, mind sorrend tekintetében (mondjuk ez nem tudom h tudatos volt-e a részéről).

Quinn-t kikértük már hivatalosan egyáltalán? (Ő most nyilván nem aktuális - majd csak ha kiesnek vagy ha vége az idénynek -, de a kikérés ettől még elmehetett.)peterk2005
Hivatalosan még nem kértük el, de várható h ezt meglépjük. | Mondjuk ő mostanában eléggé nyalja a Falcons s.eggét... | Általános Doktor
Ha már feltétlen robbantani akar, akkor szerintem nem ilyen jelöltekben kéne gondolkodni. Persze Quinn, Gase és a többiek fiatalok, tehetségesek, de ők a hosszabb távú vonalat képviselik. Most állt össze egy olyan keret, amivel simán lehet minden évben SB győzelemért menni. Ha szerencsénk van, PM is kihúzz még 2 évet jó állapotban. Baromira nem kell itt csapatot építeni vagy fiatalokat bedobni a mély vízbe. Kubiak szépen beleállt a Houstonnal a földbe, nem látom, hogy mivel lenne sokkal jobb Fox-nál. Egyik sem tűnik nekem egy győztes típusnak, aki mondjuk a PO-ban tovább tudná lendíteni a csapatot a holtponton.

Akkor menjen rá valamelyik TV-s spílerre, és hozza ide Dungyt, Cowhert, Maddent vagy Grudent bánom is én. Csak gyilkos tűz és küzdőszellem legyen jövőre a csapatban. Egy Belichick kaliberű emberrel a padon állítom, hogy az elmúlt 3 évben már 2 gyűrűt behúztunk volna. Még akár a veretlen közeli szezont is meg merném kockáztatni.flzoli
Madden Denverben, jó vicc.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Az Austin interview le lett mondva, hogy melyik fél részéről azt egyelőre nem tudni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ian Rapoport ‏@RapSheet

#Broncos are interviewing a wildcard: #Bengals DBs coach Vance Joseph. Played at CU. Coordinator prospect for many, HC prospect for Broncos.megyerikrisz
gondolom Rooney rule, mivel addig nem lehet felvenni senkit. vagy ez már pipa?petey
Austinnal pipa.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Egyebekben egyetértek Blackkel, mind párosítást, mind sorrend tekintetében (mondjuk ez nem tudom h tudatos volt-e a részéről).
Általános Doktor
Nincs sorrendem, innen nem lehet eldönteni, melyik jobb melyik rosszabb.
pl az h Austin valamikor pozíciós edzőként nyert gyűrűt szerintem egyáltalán nem számít, és tapasztalta sincs több mint Gase-nek. Ha Austin jön, és nem sikerül itt marasztalni Gase-t OC-nak, akkor a staff se feltétlen tűnik jobbnak.
A folytonosság meg Gase mellett szól. Ez egy jó csapat jó edzőkkel. Könnyebb ott folytatni ahol abba hagytuk, és csak egyet előrelépni, ha ismerős arcokkal folytatjuk, és játékosokat marasztalni is könnyebb. Fox player's coach volt, JDR is népszerű volt, nekünk meg sok a kulcs UFA-nk.
Persze Quinn ha lehet még jobb szakember a saját posztján, és egy fokkal tapasztaltabb is, de ha nagyon sokat várunk rá, és végül mégis az Atlantát választja akkor megszívtük. Sőt akkor is pórul járhatunk, ha az Atlanta hirtelen kinevezi Austint, és elkezdi pushsolni a Gase OC témát, és lecsúszunk Gase-ről is, akkor kb marad Quinn akivel még 1 meghallgatás se volt, és Kubi, akivel szintén nem. Jobb ma egy Gase, mint holnap egy JMD/Marone/...

Szóval szerintem Gase-szel komolyan számolunk, de akárkit is választunk van esély, h meg tegyük azt az egy lépést előre, de arra is, h hátra... Fox mérlege Manninggel 1-3 a Pecc ellen, 0-2 a Hox ellen, 1-2 a Colts (és a hazafiak ellen ugye Tebow-val is kikapott 2× 0 győzelem mellett). Ha választani kell a biztos div round (és búcsú) illetve a POért is küzdeni kell vagy azokat is megtudjuk verni, akiket a SBhoz meg kelkl verni között, inkább az utóbbi, de ez könnyen elsülhet úgy is, h már a PO se biztos... Majd ha meg lesz a teljes staff, talán írok valami okosnaktűnőt, de valójában fogalmam sincs h mi kell ahhoz, h egy sikeres koordinátor sikeres ezdő legyen, és a meghallgatásoknak se voltam fültanúja, szóval sorrendet nem tudok.

De annak idején Manningben is benne volt az, h a nyaka nem engedi őt, az ha lehet ennél is nagyobb kokázat volt. A jelenlegi struktúrában JMD se tudna akkora pusztítást végezni, mert van egy erős GM a csapatnál (ez egyébként néhány jelölt szemében akár hátrány is lehet, pl azok szemében akik ezt az egészet egy homokozónak tekintik, ahol bármit megtehetnek felelősségre vonás és következmények nélkül (jmd))

Amit tudok, h nem akarok olyan edzőt, aki évek óta nem foglalkozik az edzősködéssel (Gruden, Cowher, Dungy, Madden), az rövid távon biztosan visszaesést jelent, azon kívül róluk tényleg felesleges "álmodozni", mert abszolút nincs realitása. A kérdésben az FO dönt és a legkisebb jelét se mutatják annak, h akár komolytalanul érdeklődnének bármelyikük iránt is, illetve a szóban forgó uriemberek se tanúsítanak olyat magatartást, h egy pillanatig is azt higgye valaki, h visszatérnek a szakmába. A szubjektív vélményem egyébént az, h valójában el is ment az idő fölöttük, és hiba lenne tőlük a visszatérés...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 811 — Csodabogár
Ian Rapoport ‏@RapSheet

#Broncos are interviewing a wildcard: #Bengals DBs coach Vance Joseph. Played at CU. Coordinator prospect for many, HC prospect for Broncos.megyerikrisz
gondolom Rooney rule, mivel addig nem lehet felvenni senkit. vagy ez már pipa?

több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Quinn-t kikértük már hivatalosan egyáltalán? (Ő most nyilván nem aktuális - majd csak ha kiesnek vagy ha vége az idénynek -, de a kikérés ettől még elmehetett.)peterk2005
Mivel nálunk nem volt idáig Quinn interview-n, ezért nem is jöhet, addig amíg versenyben van. Ellenben mivel Atlantában meg volt az 1. kör, ők akkor is hívhatják (2. körre), ha tovább mennek a GB ellen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkor menjen rá valamelyik TV-s spílerre, és hozza ide Dungyt, Cowhert, Maddent vagy Grudent bánom is én. Csak gyilkos tűz és küzdőszellem legyen jövőre a csapatban. Egy Belichick kaliberű emberrel a padon állítom, hogy az elmúlt 3 évben már 2 gyűrűt behúztunk volna. Még akár a veretlen közeli szezont is meg merném kockáztatni.flzoli
Dungy egy stratéga, abszolút nem az a pálya szélén égő, játékosait tüzelő típus, de még csak nem is egy Belichick aki meccs közben tart eligazítást. Cowher ilyen, de ő is 8 éve nem edzősködik már, ahogy Grudent sem lehet az atyaúristennek sem kirobbantani médiából. Évek óta nem dolgoznak az NFL-ben, elszoktak a 24/7 munkától, a "csapatuk" szétszóródott, nincsenek embereik akiket kapásból tudnának hozni magukkal, egyesével kellene ismét felépítkezniük. Nem gondolnám, hogy kisebb kockázatot jelentenek, mint egy évek óta jól dolgozó fiatal coordinator (akikben egyetértünk, ugyanúgy van kockázat).

Ez a Vance Joseph meglepett. Van valami kötődése Elwayhez esetleg?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Ian Rapoport ‏@RapSheet

#Broncos are interviewing a wildcard: #Bengals DBs coach Vance Joseph. Played at CU. Coordinator prospect for many, HC prospect for Broncos.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Meglássátok, hogy Lebau lesz majd a DC jövőre. Gase lesz a HC, és az OC-nak kinevezzük a jelenlegi QB edzőt, akinek az utódja meg Moore lesz. Nem kell itt túlgondolni a dolgokat.
flzoli
Ez most vicc akart lenni ügye? 😀

Elway nem azért tartott padlássöprést h "belülről" oldja meg a kinevezéseket, szal kívülről várható vérfrissítés, méghozzá olyan fiatal HC személyében, aki ujjain már legalább egy gyűrű csillog.

Gase meghallgatása sztem szimplán taktikai jellegű, valszeg csak vészmegoldásként tekintünk rá. Egyebekben egyetértek Blackkel, mind párosítást, mind sorrend tekintetében (mondjuk ez nem tudom h tudatos volt-e a részéről).

Quinn-t kikértük már hivatalosan egyáltalán? (Ő most nyilván nem aktuális - majd csak ha kiesnek vagy ha vége az idénynek -, de a kikérés ettől még elmehetett.)peterk2005
Hivatalosan még nem kértük el, de várható h ezt meglépjük. | Mondjuk ő mostanában eléggé nyalja a Falcons s.eggét... | Általános Doktor
Ha már feltétlen robbantani akar, akkor szerintem nem ilyen jelöltekben kéne gondolkodni. Persze Quinn, Gase és a többiek fiatalok, tehetségesek, de ők a hosszabb távú vonalat képviselik. Most állt össze egy olyan keret, amivel simán lehet minden évben SB győzelemért menni. Ha szerencsénk van, PM is kihúzz még 2 évet jó állapotban. Baromira nem kell itt csapatot építeni vagy fiatalokat bedobni a mély vízbe. Kubiak szépen beleállt a Houstonnal a földbe, nem látom, hogy mivel lenne sokkal jobb Fox-nál. Egyik sem tűnik nekem egy győztes típusnak, aki mondjuk a PO-ban tovább tudná lendíteni a csapatot a holtponton.

Akkor menjen rá valamelyik TV-s spílerre, és hozza ide Dungyt, Cowhert, Maddent vagy Grudent bánom is én. Csak gyilkos tűz és küzdőszellem legyen jövőre a csapatban. Egy Belichick kaliberű emberrel a padon állítom, hogy az elmúlt 3 évben már 2 gyűrűt behúztunk volna. Még akár a veretlen közeli szezont is meg merném kockáztatni.flzoli
- Kubiak sztem egyáltalán nem főtt le a Texansal, egy fiatal, addig mindig minuszos franchiset vett át, fokozatosan felépítette a csapatot, ami a 12-4-es idényben csúcsosodott ki. Ha közelebbről is megnézed a szezonjait, akkor látszik h igazán jó eredményt egy átlag feletti DC-vel tud elérni, erre figyelni kell nekünk is.
A győztes mentalitást/típusságot pedig az a 3 gyűrű bizonyítja, ami az ujjain csillog.

-Quinn, Austin pedig hihetetlenül tehetséges, SB-t nyert páros, itt egyedül az a kérdés h hogy tudják meglepni az utolsó szintet (de vész esetén sem tartok JMD féle rombolástól, ahhoz egyszerűen nem fog asszisztálni Elway...).

-Gase számomra fekete ló, sztem nem olyan jó OC, mint amire a rekordszámok predesztinálnák, fanatikusnak sem mondanám, így neki örülnék a legkevésbé, mint HC.

-Sztem az sem véletlen h pletykaszinten sem merült fel az általad felsorolt edzők neve. Mondhatnám azt is h nem véletlenül vannak ott, ahol. 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Meglássátok, hogy Lebau lesz majd a DC jövőre. Gase lesz a HC, és az OC-nak kinevezzük a jelenlegi QB edzőt, akinek az utódja meg Moore lesz. Nem kell itt túlgondolni a dolgokat.
flzoli
Ez most vicc akart lenni ügye? 😀

Elway nem azért tartott padlássöprést h "belülről" oldja meg a kinevezéseket, szal kívülről várható vérfrissítés, méghozzá olyan fiatal HC személyében, aki ujjain már legalább egy gyűrű csillog.

Gase meghallgatása sztem szimplán taktikai jellegű, valszeg csak vészmegoldásként tekintünk rá. Egyebekben egyetértek Blackkel, mind párosítást, mind sorrend tekintetében (mondjuk ez nem tudom h tudatos volt-e a részéről).

Quinn-t kikértük már hivatalosan egyáltalán? (Ő most nyilván nem aktuális - majd csak ha kiesnek vagy ha vége az idénynek -, de a kikérés ettől még elmehetett.)peterk2005
Hivatalosan még nem kértük el, de várható h ezt meglépjük. | Mondjuk ő mostanában eléggé nyalja a Falcons s.eggét... | Általános Doktor
Ha már feltétlen robbantani akar, akkor szerintem nem ilyen jelöltekben kéne gondolkodni. Persze Quinn, Gase és a többiek fiatalok, tehetségesek, de ők a hosszabb távú vonalat képviselik. Most állt össze egy olyan keret, amivel simán lehet minden évben SB győzelemért menni. Ha szerencsénk van, PM is kihúzz még 2 évet jó állapotban. Baromira nem kell itt csapatot építeni vagy fiatalokat bedobni a mély vízbe. Kubiak szépen beleállt a Houstonnal a földbe, nem látom, hogy mivel lenne sokkal jobb Fox-nál. Egyik sem tűnik nekem egy győztes típusnak, aki mondjuk a PO-ban tovább tudná lendíteni a csapatot a holtponton.

Akkor menjen rá valamelyik TV-s spílerre, és hozza ide Dungyt, Cowhert, Maddent vagy Grudent bánom is én. Csak gyilkos tűz és küzdőszellem legyen jövőre a csapatban. Egy Belichick kaliberű emberrel a padon állítom, hogy az elmúlt 3 évben már 2 gyűrűt behúztunk volna. Még akár a veretlen közeli szezont is meg merném kockáztatni.

több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Meglássátok, hogy Lebau lesz majd a DC jövőre. Gase lesz a HC, és az OC-nak kinevezzük a jelenlegi QB edzőt, akinek az utódja meg Moore lesz. Nem kell itt túlgondolni a dolgokat.
flzoli
Ez most vicc akart lenni ügye? 😀

Elway nem azért tartott padlássöprést h "belülről" oldja meg a kinevezéseket, szal kívülről várható vérfrissítés, méghozzá olyan fiatal HC személyében, aki ujjain már legalább egy gyűrű csillog.

Gase meghallgatása sztem szimplán taktikai jellegű, valszeg csak vészmegoldásként tekintünk rá. Egyebekben egyetértek Blackkel, mind párosítást, mind sorrend tekintetében (mondjuk ez nem tudom h tudatos volt-e a részéről).

Quinn-t kikértük már hivatalosan egyáltalán? (Ő most nyilván nem aktuális - majd csak ha kiesnek vagy ha vége az idénynek -, de a kikérés ettől még elmehetett.)peterk2005
Hivatalosan még nem kértük el, de várható h ezt meglépjük. | Mondjuk ő mostanában eléggé nyalja a Falcons s.eggét... |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 832 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez melyik krém volt? 😊peterk2005
Amelyiktől össze folyik a nyál a szádban

(nade nem az élvezettől 😀 )