Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
A ST coach kívülről nagyon nehezen megítélhető kategória szerintem, mi úgyse nagyon fogunk tudni mondani olyat, aki jó lehet...StormST
Ezt nagyjából minden edzőre el lehet mondani ilyen alapon az NFL-ben. A Colts elleni meccsen ki hibázott? A játékhívást látod max meg a passz-futás arányát, aztán a végeredményből következtetsz rá, hogy ez sikeres volt-e vagy sem.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
A ST coach kívülről nagyon nehezen megítélhető kategória szerintem, mi úgyse nagyon fogunk tudni mondani olyat, aki jó lehet...

Tolbert-et tartsuk is meg, jó ez a WR core, Bay-Bay kb. nála tanult mindent és biztos vagyok benne, hogy Sanders fejlődésében is benne van a keze, nem csak PM-é...

Alex Gibbs nem tudom mennyit tud még hozzátenni, de ártani biztos nem fog... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nem tudok érdemben hozzászólni Jeff Rodgers teljesítményéhez.
2012-ben ő fedezte fel Holidayt, az ő kifejeztt kérésére hoztuk el waiverről, és amíg volt önbizalma nagyon jó visszahordó volt.
Ugyanakkor szemre évről-évre hanyatló teljesítmény, bár igaz, ő messze nem olyan alapanyagokból főzhetett, mint Gase vagy JDR...

Return game. 0 yard 1 illegal blockkal vagy holdinggal -10 yardra. A szabálytalanság coaching, Burse és Caldwell mással se lennének jobbak, és ne is erre költsük a pénzt

Punt game. Vagy a hangtiem túl rövid, vagy a gunnerek túl lassúak, de erről ő nem tehet. Az ő bűne a középre rúgott puntok, ahonnan a legkönnyebb visszahordani belőle. Az is igaz, h néha ha volt rá alkalom nagyon jól bevarázsoltuk az 5 yardra.
Prater már korábban is alkoholista volt...

Hogy-hogynem többnyire elbuktuk a field position battle-t, mégha ez csak ritkán számított is. Denveri szemmel nem kár érte. Egyébként még nem is gondolkoztam azon, ki lehet az ST coach, annyira másodlagosnak érzem a játék eme elemét... Még az idei teljesítményt is elfogadom bármikor, ha abból erősebbre kovácsoljuk a védelmet vagy támadósort. Na jó, mondjuk a 3 rúgó a keretben, az már túl van egy határon... 😊, de felőlem Colquitt is maradhat, csak egy számjegy tűnjön el a fizetéséből

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
"Gary Kubiak adds Rick Dennison, Brian Pariani to Broncos' coaching staff.  dpo.st/14YQh3l" @MikeKlis

Dennison 9 évig LB-ként, 15 évig edzőként volt az alkalmazásunkban, majd Kubiak kinevezésével ment a Texansba OC-nek, majd a Ravensbe is követte őt mint QB coach. Igen fontos bizalmi ember, aki ismét OC lesz.

Pariani TE coach volt Texansban és a Ravensnél is, logikus h ide is követi Kubest (várhatóan TE coach lesz).

A korábbi TE edzőt, Clancy Baronet a fent nevezett forrás szerint meg szeretnénk tartani OL edzőnek (04'-06' között ő volt aki a ZB sémát okította a Falcons OL+TE alakulatának).

Meg szeretnénk tartani továbbá Tyke Tolbertet, ő WR coach volt eddig (s annak is akarjuk megtartani).

Alex Gibbst is le szeretnénk igazolni, mint Offensive Consultant (zone-blocking guru, szintén denveres kötődéssel).

Greg Knapp QB edzőt is szeretnénk a stábban tudni, kérdés h meg tudjuk-e tartani

Richard Smith LB edző DC volt Kubes alatt egy ideig, ettől még nem biztos h megtartjuk

Eric Studesville maradásáról több tweetet olvastam már, de konkrétumot sehol. Ő posztja egyik legjobbja, remélem marad.

A secondary edzőinket elvitte Fox | /meg az Eagles | , Isten velük.

Az ST edzőnket szintén, ő sem tűnt pótolhatatlannak 😀

A DC posztra pedig Vance Joseph a legesélyesebb.

Ebből a cikkből ennyit lehetett megtudni 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bocsi hogy idepofátlankodok, Jeff Rodgers-ről érdeklődnék a volt ST coordinátorotokról? 😊hpeter93
Kiválóan terhelhető. Rengeteg vizespalackot és törölközőt elbír egy menetre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
S korábban? Modnjuk 2011-ben, 12-ben, 13-ban?tüsi91
A rúgó teljesítményéhez sztem nem sok köze van egy ST cordinatornak, így Prater jó teljesítménye nem hiszem h az ő érdeme. Idén leváltottuk őt, a pótlása döcögősen oldódott meg (külön van ember kickoffra és FG-ra...).

A punterünk teljesítménye khhm hullámzó 😀 De ezt sztem ne is akard h boncolgassuk, mert Tebowhoz hasonló flame lesz 😀
Ami téged érdekelhet belőle az h mennyit hordtak vissza egy-egy rúgásunknál. Nem tudok pontos adatot mondani, de tavaly ez is gyászos volt, rendre buktuk a field position battlebe torkolló helyzeteket. (Tavaly előtt meg nemigen számított, mivel kb minden driveunk TD lett, így nem voltunk rászorulva a jó puntokra).

Visszahordások idén katasztrofálisak voltak, eleve agyon kéne ütni, aki Caldwellt bármilyen fontos pozícióba alkalmazni meri (remélem Fox azért ragaszkodik majd hozzá és viszi a p.csába innen 😀), később váltottunk Boldenre, úgy már voltak épeszű returnök (tavaly-tavalyelőtt pedig rizikósak - Hollidayben benne volt a nagy play, de legalább annyira a fumble). Ami itt fontos lehet, az a szabálytalanságok száma, ez tavaly egész magas volt, idén kevesebb.

A trükkös játékok, ami érdekes lehet még. Egy, azaz egyetlen egy. Ez valszeg Fox miatt is van, de ügye nálatok is fennáll ez a körülmény 😊
Valamint ha jól emlékszem, akkor blokkolni se blokkoltunk semmit 😕)

Összességében nem tudom h ki okolható egy gyenge ST teljesítményért (mi az arány a játékosok/edző
felelőssége között), de idén tragédia volt, amit ezen egység nyújtott...

Ennyit tudok mondani szubjektíven, ha adatokat is akarsz, akkor Blacket kérdezd 😊

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bocsi hogy idepofátlankodok, Jeff Rodgers-ről érdeklődnék a volt ST coordinátorotokról? 😊hpeter93
az ST teljesítménye kritikán aluli volt tavaly szerintemNegritis
Azért arról az edző csak nem tehet, hogy
- a punter nem tud 40 yardnál hosszabbat rúgni, és ha véletlen igen, akkor is rossz helyre pattan a labda
- a kezdő rúgó egy alkesz volt, a helyére hozott meg csak erőset tud rúgni, pontosat nem.
- a visszahordók pedig.... hát mondjuk azt, hogy biztonsági black-jack játékosok voltak, és mindig igyekeztek 20 alatt maradni

Aztán, hogy ez az ő hibája volt-e, nem tudom, de világmegváltást kár várni tőle

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
S korábban? Modnjuk 2011-ben, 12-ben, 13-ban?
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Bocsi hogy idepofátlankodok, Jeff Rodgers-ről érdeklődnék a volt ST coordinátorotokról? 😊hpeter93
az ST teljesítménye kritikán aluli volt tavaly szerintem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
Bocsi hogy idepofátlankodok, Jeff Rodgers-ről érdeklődnék a volt ST coordinátorotokról? 😊hpeter93
Részvétem....... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Bocsi hogy idepofátlankodok, Jeff Rodgers-ről érdeklődnék a volt ST coordinátorotokról? 😊

több mint 9 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Nade ha ne adj isten PM (vagy az orvos) tényleg a visszavonulás mellett dönt, akkor rá kell menni egy rutinos QB-ra, aki ismeri Kubiak rendszerét, és jelenleg kifele áll a szénája a jelenlegi csapatánál.


És mehet a QB harc a holtidényben Oswi VS Schaub
Szép kilátások 😀flzoli
Ez a fej még Bobi0092 avatarjánál is rosszabb 😛dande
Ha másra nem holdernek jólesz, 8 misi és kész. @)
több mint 9 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Ahogy Elway-t ismerjük a Doom-eset óta, ha PM nem mondja tutira, hogy maradni akar, akkor Elway nem fogja megvárni az orvosi vizsgálatot és fizet 19 misit a bizonytalanra, hanem kivágja előtte...
StormST
Elway ide merte hozni Manninget, pedig hatalmas zsákbamacska volt, hogy egyáltalán megközelíti-e majd a régi formáját. Ragaszkodott hozzá akkor, szerintem most sem fogja "kivágni". Nem az a fajta ember, aki saját magát kérdőjelezné meg 😊
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nade ha ne adj isten PM (vagy az orvos) tényleg a visszavonulás mellett dönt, akkor rá kell menni egy rutinos QB-ra, aki ismeri Kubiak rendszerét, és jelenleg kifele áll a szénája a jelenlegi csapatánál.


És mehet a QB harc a holtidényben Oswi VS Schaub
Szép kilátások 😀flzoli
Ez a fej még Bobi0092 avatarjánál is rosszabb 😛
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elég mély lesz idén az FA piac, remélem Elway továbbra is folytatja majd a "hagyományt", és elhoz majd néhány nagy nevet.

 nfltraderumors.co/2015-nfl-free-agents-list/

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nade ha ne adj isten PM (vagy az orvos) tényleg a visszavonulás mellett dönt, akkor rá kell menni egy rutinos QB-ra, aki ismeri Kubiak rendszerét, és jelenleg kifele áll a szénája a jelenlegi csapatánál.


És mehet a QB harc a holtidényben Oswi VS Schaub
Szép kilátások 😀

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
No, most akkor jön majd a PM-watch, van kb. 1,5 hónapja, ha jól tudom, amíg el kell döntenie, hogy mit akar. Ahogy Elway-t ismerjük a Doom-eset óta, ha PM nem mondja tutira, hogy maradni akar, akkor Elway nem fogja megvárni az orvosi vizsgálatot és fizet 19 misit a bizonytalanra, hanem kivágja előtte...
Én nagyon örülök Kubiak-nak, remélem most jó pár évig nem kell HC cserén gondolkodni és akkor ez lesz az NFL történetének egyik szép története... 😊StormST
Azért a kettő nagyon nem egy szint. Doom-ot FA-ról lehetett minőséggel pótolni, egy értelmesebb QB-t összeszedni meg kb lehetetlen, hogyha ragaszkodnak hozzá. Osweilerekkel ne vicceljünk már, kb Painter mester szintű teljesítményt tudna hozni jövőre...flzoli
Hát, ha Painternél azért jobbat is, akkor is egy Riverst és Smith-et (plusz Reid-et) is magának tudó csoportban a playoff is nagy fegyvertény lenne vele - akármilyen jó a roster körülötte. A következő években kicsi az esélye, hogy 8-8-al, 9-7-el innen playoffba lehessen jutni.

Egyébként ha jól tudom PM orvosija a FA nyitás előtti hét környékén van. Addigra bőven dönteni fog. Elway a múlt heti interjújában 4-5 hetet emlegetett.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
No, most akkor jön majd a PM-watch, van kb. 1,5 hónapja, ha jól tudom, amíg el kell döntenie, hogy mit akar. Ahogy Elway-t ismerjük a Doom-eset óta, ha PM nem mondja tutira, hogy maradni akar, akkor Elway nem fogja megvárni az orvosi vizsgálatot és fizet 19 misit a bizonytalanra, hanem kivágja előtte...

Én nagyon örülök Kubiak-nak, remélem most jó pár évig nem kell HC cserén gondolkodni és akkor ez lesz az NFL történetének egyik szép története... 😊StormST
Azért a kettő nagyon nem egy szint. Doom-ot FA-ról lehetett minőséggel pótolni, egy értelmesebb QB-t összeszedni meg kb lehetetlen, hogyha ragaszkodnak hozzá. Osweilerekkel ne vicceljünk már, kb Painter mester szintű teljesítményt tudna hozni jövőre...

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ami előre borítékolható még az a "Zone Blocking offense", ez így első blikkre kedvez CJ Andersonnak és Cladynek (akit ha jól tudom még egy ilyen OL falba draftoltunk), valamint fel lehet készülni egy első körös OL draftra is. Kérdés még h PM hogy fog illeni ebbe az O#. Mondjuk szerintem ha az egészsége rendben lesz, akkor neki teljesen mind1 h milyen rendszerben játszatják..., mert látatlanba Oswinak ez jobban kedvez (egy Flacco2őt ki lehetne belőle hozni).Általános Doktor
A ZBS-be nem különösebben merültem bele, de ez futásról szól, a passzjátékra nem gondolom, hogy bármi komoly hatása lenne. A ZBS-ben is megvannak azok az olvasási lehetőségek, ami alapján egy QB áthívhat passzról futásra vagy fordítva. Úgyhogy én ebben nem látok semmi PM szempontjából relevánsat. Ami relevánsabb, hogy passzjátékban mi az elképzelés. West coast, vertikális, satöbbi, ezer féle variáció lehet.

A line szempontjából ennek az oline-nak ment a power stílus is, meg van a tömegük hozzá. De mehet a ZB is, nem különösebben lomhák. Más technikát igényel, a felállás de ez egyúttal valamivel "balanced"-ebb is, kisebb a különbség a pass blocking mozgások és a futás blokkoló mozgások között. És persze ezt is meg kell tudni tanulni, hiszen itt az assignmentek akkor derülnek ki, ha feláll mind a két oldal teljesen a LOS-on. És jól össze is kell csiszolódni. De, hát ez a pass blockra is igaz.

A futónak pedig meg kell tanulnia lead után futás helyett a megnyíló réseket megtalálni. Alkatra nincs kritérium, ZBS mögött is futhat eredményesen egy Lynch féle húshegy is és egy Jamaal Charles féle mozgékony játékos is. (Azért említem őket, mert a Hóksz és a Chiefs is ZBS-t használ - javítsatok ki, ha rosszul tudom.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
No, most akkor jön majd a PM-watch, van kb. 1,5 hónapja, ha jól tudom, amíg el kell döntenie, hogy mit akar. Ahogy Elway-t ismerjük a Doom-eset óta, ha PM nem mondja tutira, hogy maradni akar, akkor Elway nem fogja megvárni az orvosi vizsgálatot és fizet 19 misit a bizonytalanra, hanem kivágja előtte...

Én nagyon örülök Kubiak-nak, remélem most jó pár évig nem kell HC cserén gondolkodni és akkor ez lesz az NFL történetének egyik szép története... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
4 kompenzációs pickben reménykedhetünk az overthecap szerint
 overthecap.com/projecting-the-compensatory-draft-picks-for-2015/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Gary Kubiak az új HC az nfl.com szerint
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
#Bears have reached an agreement with Jeff Rodgers to become their special teams coordinator.heromark
Fox ott segít, ahol tud. 😕)
Mert amilyen "speciális" volt idén a special team, ennek csak örülni lehet 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
heromark Denver Broncos 5
Üdv mindenkinek, aktívan olvasom a fórumot, viszont nem "szakértek"😊 de ha van vm info ami eddig nem került még ide, azokat majd linkelem. íme az első (már ha ez eddig még nem volt)

#Bears have reached an agreement with Jeff Rodgers to become their special teams coordinator.
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 836 — SB 50 Champion @ Grund
ZB falba ritkán kell magasan draftolni, de abba pl. Franklin annyira lehet, hogy nem fog belepasszolni, meg Vasquez-t se tudom, ehhez avatottabb kollégák többet tudnak majd írni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!