Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
John Fox -> nyugdíj
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért ennyire nem kellene védeni PM-et. Az SD elleni meccset jószerivel Oswi is le tudta volna hozni, mégha sírva is, 3 INT-el. Minek kell a biztos PO (mert a hátralévő ellenfelek közül az OAK vagy a Bills nem túl nagy falat) - t kockáztatni?JC6
Ezt úgy érted, PM-et védem Osweilerrel szemben? 😀 😀

Egyébként milyen biztos PO-ra gondolsz? Az a meccs egy divízió rangadó volt, amit ha nem nyerünk meg, akkor a Chargers még azzal együtt is megelőzhetett volna, ha az utolsó heti Oakland meccset behúzzuk. (A Boltsnak "csak" a mélyrepülésben levő Ninerst és a Chiefset kellett volna hozzá legyőznie, nekünk meg kikapni Cincy-ben. Ami meg is történt. Az már csak következmény, hogy miután azon a meccsen nyertünk és azzal eldőlt a csoport, a SD leeresztett a végén. Amihez kellettek azért a sérülések is náluk.)

Osweiler egyébként bejött a meccsen, kétszer is. Először a 2. negyed végén. Akkor adott egy incomplete-et és csinált egy intentional groundingot. Kaptunk belőle egy FG-t így lett 9-3, azaz 1TD-n belüli az eredmény. Tegye fel a kezét aki biztosnak érezte rajtad kívül abban a pillanatban a meccset. Nem Osweilerrel, hanem úgy egyáltalán.

A második félidőre visszajött Manning, csináltunk egy TD-t, amire a Chargers gyorsan válaszolt szintén egy TD-vel. Ekkor még mindig 6 pont volt a különbség. Csináltunk még egy drive-ot FG-al, majd Rivers eladta a labdát a saját 30-asukon és abból jött még 1 FG. Így lett 22-10, és innentől nem passzoltunk többet a meccsen. És Osweiler jött be Manning helyett a végére.

Ennek tudatában azért kicsit örülhetek annak, hogy a kedvenc játékosomat kirúgó Elway most hoppon maradt, nem? TT nem volt NFL-szintű QB, aláírom, nem tudott dobni és még sok mindent, de nagyon tehetséges volt és volt szíve, meg tűz benne. Szerettem volna megnézni, mi lesz belőle Denver-ben, 3 évvel később. Nem jött össze. Lefogadom, hogyha ugyanezt csinálják peterk kedvencével valahol, akkor ő is kikel és elvakulttá válik.JC6
Ebben tévedsz. Tebow-al kapcsolatban is azért fogalmazok a mai napig nagyon óvatosan - nem csak itt a topicban, de a fórum többi topicjában is -, mert tekintettel vagyok az itteni denver fanokra, nem akarom megbántani őket. Pedig mindenki tudja, hogy mi a véleményem ebben a kérdésben.

És azt is előre megígérem, hogy ha netán idén nyáron elbúcsúznának Manningtől (úgy, hogy közben én azt gondolom, hogy lenne még benne 1 vagy 2 év), akkor nem fogok ide visszajárni és oltani. Illetve rosszul mondom, mert vissza fogok járni. Mégpedig szurkolni. Mert bár PM hozott ide, de megkedveltem a csapatot, és tőle függetlenül is fogom tudni kedvelni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 815 — SB 50 Champion @ Grund
Igen, elvileg az szabályellenes, ha nem írják be az injury report-ba, szóval lehet érte bünti, de ilyenre még nem láttam precedenst... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 952 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Most azt olvastam kötelesek lettünk volna beírni az injury reportba h elszakadt a quadricepse, e helyett csak húzódást írtunk (a tweetek szerint a probléma az h az MRI a SD meccs után kimutatta a szakadást és mi mégse tüntettük fel/mást írtunk, ezzel vétve a szabályok ellen).
Ezért milyen büntit kaphatunk (tényleg szoktak ezzel foglalkozni)?

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 878 — The Mathematician
JC6 te meg sanyi másik meccset néztetek
4.re CJ Anderson futását ajánlom

ettől függetlenül a Colts D# alázta a Denver O#-t de ebbe Gase és Manning sztem jobban belejátszik, mert ha hozza a szezon első felének teljesítményék a támadó alakulat akkor a Seattle ellen láttuk hogy elit D# ellen is tudunk haladni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
De ezt miért nem lehetett elmondani? Miért kellett titkolózni és hagyni, hogy a szurkolók várják a csodát? Biztos elég kemény fájdalmai lehettek, minden lépésnél, dobásnál, de ezt mindenki meg is értette volna, jöhetett volna Oswi, ő meg rápihenhetett volna a következő szezonra...StormST
Ha elmondják, minden csapat 8 pass rusherrel megy, és másra se figyel, mint, hogy ott üsse ahol sérült.
Oswi meg bejött, pont azon a meccsen az utolsó két percre. Láttuk az hogy sikerült.peterk2005
Azért ennyire nem kellene védeni PM-et. Az SD elleni meccset jószerivel Oswi is le tudta volna hozni, mégha sírva is, 3 INT-el. Minek kell a biztos PO (mert a hátralévő ellenfelek közül az OAK vagy a Bills nem túl nagy falat) - t kockáztatni?
8 passrush meg eleve irreleváns. Ha az ellenfél tudja a sérülést, persze, hogy nagyobb nyomást akar kifejteni, de én a hátralévő meccseken azt láttam, hogy hiába, hogy nem tudnak a sérülésről az ellenfelek, nem támadják keményen PM-et, hanem tisztelik. A pár sack-nél, ami volt, akkor sem a létfontősaggú "szerveket" támadták, hogy sérüléseket okozzanak, csak a földre akarták vinni.
Ez az O-line van olyan erős és jó, hogy megvédje PM-et. Elfáradtak. Vagy túl nagy volt a nyomás. Senki sem tudja az igazi okot.
Mindenesetre hatalmas csalódás az elmúlt 3 év, annak tudatában, hogy volt beharangozva a csapat és a jövő PM ideérkezése előtt. Ráadásul évről - évre erősebb lett a gárda. Legalábbis nevekben.

Ennek tudatában azért kicsit örülhetek annak, hogy a kedvenc játékosomat kirúgó Elway most hoppon maradt, nem? TT nem volt NFL-szintű QB, aláírom, nem tudott dobni és még sok mindent, de nagyon tehetséges volt és volt szíve, meg tűz benne. Szerettem volna megnézni, mi lesz belőle Denver-ben, 3 évvel később. Nem jött össze.
Lefogadom, hogyha ugyanezt csinálják peterk kedvencével valahol, akkor ő is kikel és elvakulttá válik. Mint mindenki más. Sorry.

Az Indy előtt le a kalappal, az a védelem valami brutálisan jó volt! Rég láttam így kicsinálni a Broncos-t... Egy lecsúszott szerelés nem volt, csak lestem. Remélem megnyerik az SB-t, komolyan! Megérdemlik!

Több szerencsét jövőre!

szerk.: azért látom peterk is kicsit elvakult, mindent megmagyaráz. Nem is volt hosszúpasssz minden!!! 😛 😀
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez jó nagy hülyeség volt így....
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
3. a game plan viszont ez esetben érthetetlen volt (minek ennyi hosszú passzt hívni egy szakadással játszó irányítóval?)Soldados
A hosszú passzt csak kb. másfél negyedig erőltettük. Felteszem az volt a terv, ami az első drive-ban be is jött, hogy Sanders gyorsaságával, JT és DT fizikalitásával fel lehet dobni a mélyen hátul védekező safety mellett 1-1-be. Hogy miért volt pontos az első 3-4 passz és miért lett utána tök homály a többi, azt nem tudom. Nyilván nem ment el a célzóvize egyik dobásról a másikra. Lehet, hogy fizikailag lett gondja. De én inkább arra tippelek, hogy a Colts változtatott, Pagano levette a dolgot, és rákoncentráltak az 1-1-ezésekre. A Colts rostere pont corner poszton van is olyan erős, hogy ezt megtehesse. Manning meg foshatott, hogy a löbbjeit így leszedik ezért dobott túl mindent. De mindegy is volt, mert hiába váltottunk másfél negyed után, a többi play sem ült. Nem ültek a screen-ek (nem is emlékszem, hogy akár egyszer is sikerült volna egy jó blokkolással akár csak 10 yard is), sem a slantek, semmi. Nem sikerült jól elszakadni, nem sikerült jól blokkolni, ráadásul még a futás is komolyan megállt közben, szinte állandó 3&long szituk jöttek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
A nyaki ideg sérülése óta nyilvánvalóan gyengébb a karja mint anno, illetve ő sem lett fiatalabb, így a tökéletes labmunka kell egy dobás jo kivitelezesehez. Ez szakadt combizommal gyakorlatilag lehetetlen. Nem tudni pl Rodgers vadlija is mennyire szakadt, de nagyon látszott rajta tegnap h önmagához képest mennyire off. Kritikus a tökéletes dropback a tökéletes passzhoz, így csatlakozva Józsihoz abszte nem értem a gameplant.gabtsi
gondolom az volt a logika, hogy az ivelt, logybolt labdakat messzebbre megtudja dobni, mivel azokba nem kell relative sok ero, felivelt passzrol beszelunk, lehet hogy ehhez ki tudott tamasztani. ezek mellett az 5-6 yardos passzokat eroltettuk, amiket meg meg tudott dobni erovel. az a vegen is a no huddlenel latszott, hogy a 10-20 yardos, de eros passzok azok, amik nem mennek, meg sem probalt ilyet dobni. ahogy latom nagyjabol a ket veglet ment neki, az eros rovid (itt meg kepes karerovel kompenzalni), es a logybolt hosszu, ami az o szintje azert nem egy nagy kunszt, 40 yardra felivelni a labdat. pont a kulcs, kozepes playek nem mentek, amihez onmagaban a karja mar gyenge, beleallni meg nem tudott.
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
A nyaki ideg sérülése óta nyilvánvalóan gyengébb a karja mint anno, illetve ő sem lett fiatalabb, így a tökéletes labmunka kell egy dobás jo kivitelezesehez. Ez szakadt combizommal gyakorlatilag lehetetlen. Nem tudni pl Rodgers vadlija is mennyire szakadt, de nagyon látszott rajta tegnap h önmagához képest mennyire off. Kritikus a tökéletes dropback a tökéletes passzhoz, így csatlakozva Józsihoz abszte nem értem a gameplant.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 815 — SB 50 Champion @ Grund
Nem a kezében volt a szakadás, hanem a lábában... 😛

Egészen pontosan a combjában, az izomcsoport középső tagja, a rectus femoris szakadt el, állítólag a Chargers meccs első félidejében egy Sanders-nek dobott passznál szakadt el...

Most nézem, hogy Oswi-nak csak 2015-re van szerződése, ez azért vele kapcsolatban érdekes helyzetet teremt, ha PM marad, mert ha nem akarjuk bevetni, akkor szerintem hozni kell egy QB-t, aki tuti ott lesz 2016-ban, nehogy két szék közt beessünk a pad alá...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
sügér vagyok orvosi angolból, mi volt a sérülése?Negritis
combfeszítő izom szakadás

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1. nincs olyan csapat, amelyik elmondta volna. (felesleges segítséget senki nem akar adni a riválisoknak)
2. nincs olyan csapat, amelyik váltott volna QB-poszton. (a franchise QB-t nem cseréli senki, csak ha meghalt. Ezer példát lehetne hozni.)
3. a game plan viszont ez esetben érthetetlen volt (minek ennyi hosszú passzt hívni egy szakadással játszó irányítóval?)

+1. ha ez igaz, akkor a Broncosnak azért érdemes még egy (utolsó) évet adni PM-nek és PM-nek pedig saját magának.

edzőkérdés: nálam Foxék maradnának. A keret képességeinek megfelelően teljesít. 3 éve az alapanyagnak megfelelően domináns csapat a Broncos. Ezek után a PO-buktátakat érdemes külön megvizsgálni. A két évvel ezelőtti Ravens-meccs mai napig hihetetlen kategória (legalábbis számomra), megnyert meccs volt, de csoda történt. Ebben az a szomorú, hogy sztem az volt a Broncos éve reálisan. De nem gondolnám edzői bakinak, inkább csodának, mint már említettem. Tavaly megvolt az SB, de a Seahawks jobb volt. Ezt el kell ismerni. Idén pedig most már tudjuk mi volt a helyzet. Leamortizált Manninggel pedig nem vagytok domináns csapat. (Ettől még szar volt a mostani game plan, de emiatt azért kicsit erős lenne kirúgni a stábot, ilyen alapon sok csapatnál lehetne meneszteni, pl akár nálunk is).

No én így látom a helyzeteteket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem ez inkább Manning döntése lehetett, mint Foxé.Black_Adder
Ha netán így lett volna, akkor Fox azonnal mondjon le. De komolyan. Az edzéseket nem ő vezeti személyesen (ő is ott van, de a játékosokat a pozíciós edzők edzik), a meccsekre a playbookot nem ő állítja össze, hanem a coordinatorok, a filmroomban nem ő elemez a játékosokkal, hanem a csapatrész edzők, stb. Mi a t****-re való egy HC a csapatnál, ha nem ilyen döntések meghozatalára? A meccseket én is végigállom az oldalvonal mellett egy füllhallgatóval a fejemen. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 878 — The Mathematician
sügér vagyok orvosi angolból, mi volt a sérülése?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egyik ismerősöm jegyezte meg, hogy PM mindig "ugrált" eddig, vagy hogy mondjam, "toing-toing"olt egy helyben a lasztival, és h tegnap (meg gondolom a korábbi meccseken) nem. Nem is figyeltem erre, de így tényleg más a leányzó fekvése

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Szerintem ez inkább Manning döntése lehetett, mint Foxé.
Ha meg elmondják, attól még nem játszott volna jobban. Amúgy nem szokták elmondani az ilyet, ha nem muszáj.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
De ezt miért nem lehetett elmondani? Miért kellett titkolózni és hagyni, hogy a szurkolók várják a csodát? Biztos elég kemény fájdalmai lehettek, minden lépésnél, dobásnál, de ezt mindenki meg is értette volna, jöhetett volna Oswi, ő meg rápihenhetett volna a következő szezonra...StormST
A csapatnál tudták, gondolom az volt az ok, amiért pár éve Riversnél nem mondták el h a szezon felét törött bordával nyomta, ne tudjon rájátszani az ellenfél pass rushere.empty taxi
Igen, ez addig jó is, amíg nem akkora a teljesítmény-romlás, mint PM-nél volt...StormST
Igen.
Nem zárom egyébként h Foxék úgy gondolták h PM így is jobb, mint Oswi egészségesen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
De ezt miért nem lehetett elmondani? Miért kellett titkolózni és hagyni, hogy a szurkolók várják a csodát? Biztos elég kemény fájdalmai lehettek, minden lépésnél, dobásnál, de ezt mindenki meg is értette volna, jöhetett volna Oswi, ő meg rápihenhetett volna a következő szezonra...StormST
Ha elmondják, minden csapat 8 pass rusherrel megy, és másra se figyel, mint, hogy ott üsse ahol sérült.
Oswi meg bejött, pont azon a meccsen az utolsó két percre. Láttuk az hogy sikerült.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 815 — SB 50 Champion @ Grund
De ezt miért nem lehetett elmondani? Miért kellett titkolózni és hagyni, hogy a szurkolók várják a csodát? Biztos elég kemény fájdalmai lehettek, minden lépésnél, dobásnál, de ezt mindenki meg is értette volna, jöhetett volna Oswi, ő meg rápihenhetett volna a következő szezonra...StormST
A csapatnál tudták, gondolom az volt az ok, amiért pár éve Riversnél nem mondták el h a szezon felét törött bordával nyomta, ne tudjon rájátszani az ellenfél pass rushere.empty taxi
Igen, ez addig jó is, amíg nem akkora a teljesítmény-romlás, mint PM-nél volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
De ezt miért nem lehetett elmondani? Miért kellett titkolózni és hagyni, hogy a szurkolók várják a csodát? Biztos elég kemény fájdalmai lehettek, minden lépésnél, dobásnál, de ezt mindenki meg is értette volna, jöhetett volna Oswi, ő meg rápihenhetett volna a következő szezonra...StormST
A csapatnál tudták, gondolom az volt az ok, amiért pár éve Riversnél nem mondták el h a szezon felét törött bordával nyomta, ne tudjon rájátszani az ellenfél pass rushere.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
StormST Denver Broncos 10 815 — SB 50 Champion @ Grund
Oppácska:
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 3 p3 perccel ezelőtt
Broncos QB Peyton Manning played Sunday’s Divisional Playoff loss and the past month of the season with a torn right quad, per two sources.empty taxi
Adam Schefter @AdamSchefter · 3 p 3 perccel ezelőtt
Peyton Manning initially tore his right quad Dec. 14 in win over Chargers, per sources. MRI back in Denver confirmed tear.r.

Na most ezzel csak az a bajom, hogy már a Bills ellen is szar volt... 😛

De ezt miért nem lehetett elmondani? Miért kellett titkolózni és hagyni, hogy a szurkolók várják a csodát? Biztos elég kemény fájdalmai lehettek, minden lépésnél, dobásnál, de ezt mindenki meg is értette volna, jöhetett volna Oswi, ő meg rápihenhetett volna a következő szezonra...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 9 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Oppácska:
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 3 p3 perccel ezelőtt
Broncos QB Peyton Manning played Sunday’s Divisional Playoff loss and the past month of the season with a torn right quad, per two sources.empty taxi
Sd ellen szakadt el neki, MRIn látszódot a szakadás. Sd meccs Dec 14 volt...

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Oppácska:
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 3 p3 perccel ezelőtt
Broncos QB Peyton Manning played Sunday’s Divisional Playoff loss and the past month of the season with a torn right quad, per two sources.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
fodoroli Buffalo Bills 57
Egy valamit láttam, nincs tűz a Broncosban. Volt a PM fumble és csak lesétál ("nem az én hibám"), az utolsó öt percben, amikor még lehet fordítani, ott szomorkodik magába zuhanva mindenki. Senki sem pörög, ordibál, tüzel. Jó iparosok, de kellene közéjük egy vezér.