Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Paul Worrilow LB érkezett.
Egy éves a deal.
Remek depth igazolás.

több mint 7 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Grat hozzá. Wagner jó játékos kétségkívül. Mi sajnos ezt az összeget nem engedhettük meg magunknak.Liga Top 5 RT a fal ket széle ezzel a move-al megoldva évekre.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha nincs túlfizetve az LT akkor megengedhetjük, hogy ilyen jól keressen az RT. Márpedig Decker még legalább három évig olcsón lesz nálunk.
Ez egy jó igazolás, jobb játékos mint Reiff aki kb ugyanennyit kap majd a piacon.

több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Rosszul azert nem fog keresni.
Az elso 5 Olineman a rosteren annyit keres osszesen mint ő.
De persze én is örülök, hogy jött. Elso megítélésre simán upgrade 😉

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez kurva nagy deal.
Hozzunk valaki jobb nevet a védelembe és jöhet a draft. 😊

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Rapoport szerint évi 9 misi környéke lesz a Wagner biznisz.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter‏ @AdamSchefter
Ravens free-agent OT Ricky Wagner expects to become a Detroit Lion assuming no snags in final negotiations Thursday, sources tell ESPN.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Adam Caplan ‏@caplannfl
#Lions hired former #Texans OC George Godsey as defensive assistant-special projects, team announced.

WTF?
Beki
Hue Jackson is anno így került Cincybe, Quinn személyében meg Patshez köthető GM van.
Biztosították magukat arra az esetre is ha Cooter nagyon jó lesz azt elviszik HC-nak és arra az esetre is, ha szar lesz, akkor van házon belül utánpótlás.
empty taxi
Az ellenfelek támadóegységét fogja vizsgálni ezáltal segítve a védelem munkáját. Ha Cooter bukik akkor a QB edző lehet a helyettese.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag Worrilow LB, Ryan CB és valamelyik top OG a csapat fő célpontjai az FA elején.
Warford és Reiff elvesztése is biztosra vehető kb.

Stafford és Ebron szerződés hosszabbítására még a szezon előtt sor kerülhet.
Bazzani
RT-ben mi a tervünk? Draft? Mert akármennyire is bíztató volt Decker, de nem biztos, hogy egy másodévessel és egy rookie-val kéne nekimenni a következő szezonnak.
anarfa
Fogalmam sincs.
Én eddig azt gondoltam, hogy Reiff marad de egy olyan piacon ahol ennyi cap space van tuti lesz aki odatolja neki a nagy pénzt. Akár LT pénzt is.
Nem vagyunk túl vonzó csapat, a GM és a HC egymásnak totál ellentmondó dolgokat nyilatkozik, nincs túl sok cap space úgyhogy én nem készülök nagy dolgokra.
Másnak nem kellő játékosok jönnek majd, meg kiégett veteránok, ja meg örök ígéretek. De ne legyen igazam.

több mint 7 éve
anarfa Detroit Lions 477
Állítólag Worrilow LB, Ryan CB és valamelyik top OG a csapat fő célpontjai az FA elején.
Warford és Reiff elvesztése is biztosra vehető kb.

Stafford és Ebron szerződés hosszabbítására még a szezon előtt sor kerülhet.
Bazzani
RT-ben mi a tervünk? Draft? Mert akármennyire is bíztató volt Decker, de nem biztos, hogy egy másodévessel és egy rookie-val kéne nekimenni a következő szezonnak.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag Worrilow LB, Ryan CB és valamelyik top OG a csapat fő célpontjai az FA elején.
Warford és Reiff elvesztése is biztosra vehető kb.

Stafford és Ebron szerződés hosszabbítására még a szezon előtt sor kerülhet.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Adam Caplan ‏@caplannfl
#Lions hired former #Texans OC George Godsey as defensive assistant-special projects, team announced.

WTF?
Beki
Hue Jackson is anno így került Cincybe, Quinn személyében meg Patshez köthető GM van.
Biztosították magukat arra az esetre is ha Cooter nagyon jó lesz azt elviszik HC-nak és arra az esetre is, ha szar lesz, akkor van házon belül utánpótlás.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan ‏@caplannfl
#Lions hired former #Texans OC George Godsey as defensive assistant-special projects, team announced.

WTF?
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha csak ez kell^^

több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Kedves Pats fanek!

Nem értem, hogy miért kívánjátok vagy várjátok minden egyes csapat szurkolójától(!!!), hogy papíron/leírva is elismerje, hogy BB egy kibaszott nagy, évszázados zseni, aki amihez nyúl, arannyá válik, Brady a G.O.A.T. és nálatok, a ti csapatotok szervezeti kultúrájában minden happy és fantasztikus.

Ha ezzel magatok nem vagytok tisztában, az sajnálatos...

Másnak pedig nem kötelező hangosan és állandóan elismernie, pláne megerősítenie ezt a TÉNYT!!!

Annak végképp nem látom értelmét, hogy miért a kevésbé szerencsés helyzetű vagy FO-val/ownerrel/kerettel rendelkező csapatok topikjában - hovatovább a SB-vesztes Falcons fórumban(!) - vártok megerősítést az igazatokra, akiknek eleve megvannak a maguk keresztjei.

No offense, de ilyet én más csapat szurkolóitól még nem tapasztaltam ezen a fórumon...

Sztem felesleges flame-generálás a részetekről, persze mindenkinek joga van a szólásszabadsághoz... Csak akkor ne csodálkozzatok - tisztelet a kivételnek - ha frusztrált ellenreakciókba ütköztök.

PEACE
Fast Willie
Érdekes... A Giants topic-ba egy se jött verni a mellét 😊
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Boldinnak jövőre is van szerződése?
steelwolf
Nincs
gordon
...és mi (várható) lesz vele jövőre?
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Boldinnak jövőre is van szerződése?
steelwolf
Nincs
több mint 7 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 887 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Boldinnak jövőre is van szerződése?
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Mi a here folyik itt? Leszarom a peccet. Igen irigy vagyok bazmeg!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
Francokat. Nem akarok kioktatást kapni a "fehéremberektől"...
Fast Willie
Erre csak azt tudom mondani biztatásképp: Do your job! 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Francokat. Nem akarok kioktatást kapni a "fehéremberektől"...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
Fast Willie
Szerintem ezt rossz helyre írtad. Ha igazi reakciókat szeretnél látni, akkor a Pats topikba helyezd át.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Kedves Pats fanek!

Nem értem, hogy miért kívánjátok vagy várjátok minden egyes csapat szurkolójától(!!!), hogy papíron/leírva is elismerje, hogy BB egy kibaszott nagy, évszázados zseni, aki amihez nyúl, arannyá válik, Brady a G.O.A.T. és nálatok, a ti csapatotok szervezeti kultúrájában minden happy és fantasztikus.

Ha ezzel magatok nem vagytok tisztában, az sajnálatos...

Másnak pedig nem kötelező hangosan és állandóan elismernie, pláne megerősítenie ezt a TÉNYT!!!

Annak végképp nem látom értelmét, hogy miért a kevésbé szerencsés helyzetű vagy FO-val/ownerrel/kerettel rendelkező csapatok topikjában - hovatovább a SB-vesztes Falcons fórumban(!) - vártok megerősítést az igazatokra, akiknek eleve megvannak a maguk keresztjei.

No offense, de ilyet én más csapat szurkolóitól még nem tapasztaltam ezen a fórumon...

Sztem felesleges flame-generálás a részetekről, persze mindenkinek joga van a szólásszabadsághoz... Csak akkor ne csodálkozzatok - tisztelet a kivételnek - ha frusztrált ellenreakciókba ütköztök.

PEACE
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Én továbbra sem tartom Van Noyt jó játékosnak. Egyszerűen csak belekerült egy tökéletesen működő rendszerbe ahol nagyanyám is NFL játékosnak tűnne.

Mondjuk annak is van egy varázsa, hogy az ünneplés helyett inkább a földön fekvőbe rugdostok nagyokat. De nyugi, pár év és lesztek ti is padlón. Mondjuk mi attól ugyanolyan szarok maradunk.
Bazzani
Nem is igaz, csak Bradyn múlik/múlt minden. BB nem is ért hozzá........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Mellesleg bazza miért ne szarná le, hogy van noy mit csinált a patsben? Mindenki tudja, hogy ott azért jó mert belicheck egy isten, aki mindig mindenkinek megtalálja a helyét a rendszerben, olyan szeme és motiváló képessége van mint senki másnak kerek e világon. Most, hogy századjára is meghallgatthattad ezt elég lesz?

-bocsi-



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...