Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Burkus!
Már hétfőn megkaptam itt a Van Noy kérdést válaszoltam is rá.
Nem hiszem, hogy három nap alatt változott volna a véleményem.
De akkor tessék: tévedtem mert Van Noy istencsászár a Patriots előtt behódolt a világ meg ti vagytok a legfantasztikusabb drukkerek akik sokkal jobbak és okosabbak mint bárki más.
Amúgy LaAdrian Waddle is SB győztes lett. Őt is az orrom alá dörgölhetitek ó ti fantasztikus tudású Pats istenek.
Én meg szerény tudású Lions drukker meg majd nem írom le a véleményem ide akkor nem tudjátok majd miért itt is verni magatokat.
Aki kíváncsi a véleményemre írjon PM-et. Hajrá Pats mert ti vagytok a legjobbak aki nem nektek szurkol az nem is ért hozzá!
Bazzani
Bocs, azt nem vettem észre.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Burkus!
Már hétfőn megkaptam itt a Van Noy kérdést válaszoltam is rá.
Nem hiszem, hogy három nap alatt változott volna a véleményem.
De akkor tessék: tévedtem mert Van Noy istencsászár a Patriots előtt behódolt a világ meg ti vagytok a legfantasztikusabb drukkerek akik sokkal jobbak és okosabbak mint bárki más.
Amúgy LaAdrian Waddle is SB győztes lett. Őt is az orrom alá dörgölhetitek ó ti fantasztikus tudású Pats istenek.
Én meg szerény tudású Lions drukker meg majd nem írom le a véleményem ide akkor nem tudjátok majd miért itt is verni magatokat.
Aki kíváncsi a véleményemre írjon PM-et. Hajrá Pats mert ti vagytok a legjobbak aki nem nektek szurkol az nem is ért hozzá!
Bazzani
Ne légy pontatlan: azt elfelejtetted, hogy nem az Atlanta veszítette el, hanem a Pats nyerte meg és Brady GOAT.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Burkus!
Már hétfőn megkaptam itt a Van Noy kérdést válaszoltam is rá.
Nem hiszem, hogy három nap alatt változott volna a véleményem.
De akkor tessék: tévedtem mert Van Noy istencsászár a Patriots előtt behódolt a világ meg ti vagytok a legfantasztikusabb drukkerek akik sokkal jobbak és okosabbak mint bárki más.
Amúgy LaAdrian Waddle is SB győztes lett. Őt is az orrom alá dörgölhetitek ó ti fantasztikus tudású Pats istenek.
Én meg szerény tudású Lions drukker meg majd nem írom le a véleményem ide akkor nem tudjátok majd miért itt is verni magatokat.
Aki kíváncsi a véleményemre írjon PM-et. Hajrá Pats mert ti vagytok a legjobbak aki nem nektek szurkol az nem is ért hozzá!

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Mondjuk annak is van egy varázsa, hogy az ünneplés helyett inkább a földön fekvőbe rugdostok nagyokat.
Bazzani
| Mindjárt jönnek a megmondóemberek, hogy mi ez a lányos hiszti. |
empty taxi
...
Burkus
 www.youtube.com/watch?v=0oGeJcIiUu0

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mondjuk annak is van egy varázsa, hogy az ünneplés helyett inkább a földön fekvőbe rugdostok nagyokat.
Bazzani
| Mindjárt jönnek a megmondóemberek, hogy mi ez a lányos hiszti. |
empty taxi
Inkább öregasszonyos 😊

Én amúgy nem akartam "rugdosni", pusztán csak kíváncsi voltam Bazza véleményére utólag, Van Noyt szerepének tükrében, mivel kéretlenül is ellátott minket sok jó tanáccsal, véleménnyel, amikor Belichick a csapathoz igazolta Van Noyt, kvázi elmondva, hogy mekkora hülyék vagyunk ezzel az igazolással. (El szoktam olvasni, amit ír.) Az érdekelt többek között, hogy mit gondol: Belichick megtalálta az adottságaihoz szabott szerepkört és kihozta belőle, amit lehet vagy a szisztéma olyan, hogy kvázi tökmindegy, ki van ott. (Ezt én pld. Mingo esetéből kiindulva nem hiszem, inkább az előbbit gondolom, kiindulva Lewis, White, Welker, Edelman esetéből, hogy Bradyt már ne is említsem.) Nem tudom, hogy az, hogy a véleményedet kérdezem, miért földön fekvőbe rugdosás. Nem azt magyaráztam, hogy mi mekkora királyok vagyunk, a Lions meg lúzerek gyülekezete. De inkább hagyjuk az egészet, ha minden kérdés, vélemény csak egy újabb alkalom egy kis hisztire, sértődésre. Empty különösen jó ebben mostanában, mindegy, melyik topicról van szó és hogy neki amúgy semmi köze hozzá...

Amikor a kérdést írtam, nekem is az volt a fejemben, hogy milyen igazságtalan a sors, ha úgy tetszik: Van Noy SB-t nyert, Megatron pedig értékelhető siker nélkül vonult vissza, hiába volt az egyik legnagyobb elkapó.

Biztos vagyok benne, hogy "leszünk még a földön"és majd rugdoshattok nagyokat belénk (ha ez örömöt okoz), de annyit csendben megjegyeznék, hogy kb. 10 évvel ezelőtt olvastam már ezeket a jókívánságokat... Ha újabb 10 év, mire ez bekövetkezik, azzal készséggel kiegyezem. Majd emlékezem a szépre 😊
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Mondjuk annak is van egy varázsa, hogy az ünneplés helyett inkább a földön fekvőbe rugdostok nagyokat.
Bazzani
| Mindjárt jönnek a megmondóemberek, hogy mi ez a lányos hiszti. |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én továbbra sem tartom Van Noyt jó játékosnak. Egyszerűen csak belekerült egy tökéletesen működő rendszerbe ahol nagyanyám is NFL játékosnak tűnne.

Mondjuk annak is van egy varázsa, hogy az ünneplés helyett inkább a földön fekvőbe rugdostok nagyokat. De nyugi, pár év és lesztek ti is padlón. Mondjuk mi attól ugyanolyan szarok maradunk.

több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Bazza!
Tudtad, hogy Van Noy gyűrűt nyert a Pats-cel!!!!!!444!!!
Gondoltam beírom mert másképp nem szerezhetsz róla tudomást, és nyilván kvára érdekel, meg minden más Lions fant is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Van Noy gyűrű tulaj....
ThundersNFL
Most ugye nem gondolod, hogy ettől Van Noy jobb vagy rosszabb játékos lett mint itt volt?
Annyi, hogy ott edzők dolgoznak nálunk meg bohócok.
Lesz ez még fordítva is. Addig nyertek még sorban vagy ötöt mert az AFCben nulla ellenfeletek van a döntőben meg majd elbalfaszkodja az ellen.
4-5 év és eljön valami érdekesebb NFL. Reméljük.
Bazzani
Nem hinném csak ahogy írtad megtalálták a helyét akárcsak Mekkeleknek...
ThundersNFL
Ott egy féllábú vak is jól játszik nálunk meg mindenkit elherdálnak bármekkora tehetség. Vagy visszavonul mert annyira szánalmas a stáb.
Gondolom Megatron is hatalmas lehetőséget látott Quinn-ben meg Caldwell-ben azért vonult vissza.
Ha FA lett volna akkor vígan ellubickolt volna valamelyik bajnokesélyes csapatban.
Van 25 csapat akinek tök értelmetlen szurkolni mert csak szart kapsz vissza az esetek 90 százalékában.
Bazzani
Ha fontos a siker és a nyugodt és értelmes szurkolás, akkor gyere te is hozzánk, a jövő nagy csapatának, a Jacksonville Jaguarsnak szurkolni.
Sobri Jóska
Nincs elég bajom...
Bazzani
Jesszus, ide jöttek át a Falcons-topikból? Azt hitttem vége...

Bazzani, kíváncsi vagyok, mit szólsz ahhoz, hogy Van Noy kezét hamarosan egy SB gyűrű díszíti, ráadásul úgy, hogy nemcsak a padot melegítette, hanem 30 snapet játszott a 49-ből, csinált egy fél sacket és egy QB-hitet is? 😉

Amit a trade-nél írtál róla, az nem ígérte ezt.
Burkus
Most őszintén, mit szóljon?
A Pats edzői team a szarból is arany kategória, míg a Lionsé PO-ba se jutna egy Brady, Gronkowski, Beckham, Von Miller, Julio Jones, Sherman, Earl Thomas, JJ Watt és még 44 tetszőlegesen kiválasztott játékossal.
Ezt fogja szólni.

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Van Noy gyűrű tulaj....
ThundersNFL
Most ugye nem gondolod, hogy ettől Van Noy jobb vagy rosszabb játékos lett mint itt volt?
Annyi, hogy ott edzők dolgoznak nálunk meg bohócok.
Lesz ez még fordítva is. Addig nyertek még sorban vagy ötöt mert az AFCben nulla ellenfeletek van a döntőben meg majd elbalfaszkodja az ellen.
4-5 év és eljön valami érdekesebb NFL. Reméljük.
Bazzani
Nem hinném csak ahogy írtad megtalálták a helyét akárcsak Mekkeleknek...
ThundersNFL
Ott egy féllábú vak is jól játszik nálunk meg mindenkit elherdálnak bármekkora tehetség. Vagy visszavonul mert annyira szánalmas a stáb.
Gondolom Megatron is hatalmas lehetőséget látott Quinn-ben meg Caldwell-ben azért vonult vissza.
Ha FA lett volna akkor vígan ellubickolt volna valamelyik bajnokesélyes csapatban.
Van 25 csapat akinek tök értelmetlen szurkolni mert csak szart kapsz vissza az esetek 90 százalékában.
Bazzani
Ha fontos a siker és a nyugodt és értelmes szurkolás, akkor gyere te is hozzánk, a jövő nagy csapatának, a Jacksonville Jaguarsnak szurkolni.
Sobri Jóska
Nincs elég bajom...
Bazzani
Jesszus, ide jöttek át a Falcons-topikból? Azt hitttem vége...

Bazzani, kíváncsi vagyok, mit szólsz ahhoz, hogy Van Noy kezét hamarosan egy SB gyűrű díszíti, ráadásul úgy, hogy nemcsak a padot melegítette, hanem 30 snapet játszott a 49-ből, csinált egy fél sacket és egy QB-hitet is? 😉

Amit a trade-nél írtál róla, az nem ígérte ezt.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Nem vagyok elmebeteg,hogy még PM-ben is téged kelljen olvasni.

Off vége.

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Mert megkértelek rá.
Janek
Nem kértél meg.
Feltettél 4 provokatív kérdést, melyek közül egyre kulturáltan válaszoltam, valamint visszakérdeztem.
De ez innentől már személyeskedés, PM-ben megtalálsz.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Mert megkértelek rá.

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Te ezt élvezed?
Janek
Igen. Szeretek kommunikálni.

Nem túl élvezetes mindenhol a te partalan vitáidat látni,lassan nincs olyan csapat topic ahol ne gerjesztenél számomra értelmetlen vitát.
Tudom fórum meg némít funkció stb. de tényleg nehéz ezen neked változtatni?
Mi lenne ha mondjuk egy hónapig csak olvasnál?
Kibírnád?
Janek
Miért kéne kibírnom?

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Te ezt élvezed?

Nem túl élvezetes mindenhol a te partalan vitáidat látni,lassan nincs olyan csapat topic ahol ne gerjesztenél számomra értelmetlen vitát.

Tudom fórum meg némít funkció stb. de tényleg nehéz ezen neked változtatni?
Mi lenne ha mondjuk egy hónapig csak olvasnál?
Kibírnád?

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Van Noy gyűrű tulaj....
ThundersNFL
Most ugye nem gondolod, hogy ettől Van Noy jobb vagy rosszabb játékos lett mint itt volt?
Annyi, hogy ott edzők dolgoznak nálunk meg bohócok.
Lesz ez még fordítva is. Addig nyertek még sorban vagy ötöt mert az AFCben nulla ellenfeletek van a döntőben meg majd elbalfaszkodja az ellen.
4-5 év és eljön valami érdekesebb NFL. Reméljük.
Bazzani
Nem hinném csak ahogy írtad megtalálták a helyét akárcsak Mekkeleknek...
ThundersNFL
Ott egy féllábú vak is jól játszik nálunk meg mindenkit elherdálnak bármekkora tehetség. Vagy visszavonul mert annyira szánalmas a stáb.
Gondolom Megatron is hatalmas lehetőséget látott Quinn-ben meg Caldwell-ben azért vonult vissza.
Ha FA lett volna akkor vígan ellubickolt volna valamelyik bajnokesélyes csapatban.
Van 25 csapat akinek tök értelmetlen szurkolni mert csak szart kapsz vissza az esetek 90 százalékában.
Bazzani
Ha fontos a siker és a nyugodt és értelmes szurkolás, akkor gyere te is hozzánk, a jövő nagy csapatának, a Jacksonville Jaguarsnak szurkolni.
Sobri Jóska
Nincs elég bajom...
Bazzani
Akkor a hagyományosan sikeresek, a Steelers, Pats, Cowboys, Packers közül valaki?

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van Noy gyűrű tulaj....
ThundersNFL
Most ugye nem gondolod, hogy ettől Van Noy jobb vagy rosszabb játékos lett mint itt volt?
Annyi, hogy ott edzők dolgoznak nálunk meg bohócok.
Lesz ez még fordítva is. Addig nyertek még sorban vagy ötöt mert az AFCben nulla ellenfeletek van a döntőben meg majd elbalfaszkodja az ellen.
4-5 év és eljön valami érdekesebb NFL. Reméljük.
Bazzani
Nem hinném csak ahogy írtad megtalálták a helyét akárcsak Mekkeleknek...
ThundersNFL
Ott egy féllábú vak is jól játszik nálunk meg mindenkit elherdálnak bármekkora tehetség. Vagy visszavonul mert annyira szánalmas a stáb.
Gondolom Megatron is hatalmas lehetőséget látott Quinn-ben meg Caldwell-ben azért vonult vissza.
Ha FA lett volna akkor vígan ellubickolt volna valamelyik bajnokesélyes csapatban.
Van 25 csapat akinek tök értelmetlen szurkolni mert csak szart kapsz vissza az esetek 90 százalékában.
Bazzani
Ha fontos a siker és a nyugodt és értelmes szurkolás, akkor gyere te is hozzánk, a jövő nagy csapatának, a Jacksonville Jaguarsnak szurkolni.
Sobri Jóska
Nincs elég bajom...

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Van Noy gyűrű tulaj....
ThundersNFL
Most ugye nem gondolod, hogy ettől Van Noy jobb vagy rosszabb játékos lett mint itt volt?
Annyi, hogy ott edzők dolgoznak nálunk meg bohócok.
Lesz ez még fordítva is. Addig nyertek még sorban vagy ötöt mert az AFCben nulla ellenfeletek van a döntőben meg majd elbalfaszkodja az ellen.
4-5 év és eljön valami érdekesebb NFL. Reméljük.
Bazzani
Nem hinném csak ahogy írtad megtalálták a helyét akárcsak Mekkeleknek...
ThundersNFL
Ott egy féllábú vak is jól játszik nálunk meg mindenkit elherdálnak bármekkora tehetség. Vagy visszavonul mert annyira szánalmas a stáb.
Gondolom Megatron is hatalmas lehetőséget látott Quinn-ben meg Caldwell-ben azért vonult vissza.
Ha FA lett volna akkor vígan ellubickolt volna valamelyik bajnokesélyes csapatban.
Van 25 csapat akinek tök értelmetlen szurkolni mert csak szart kapsz vissza az esetek 90 százalékában.
Bazzani
Ha fontos a siker és a nyugodt és értelmes szurkolás, akkor gyere te is hozzánk, a jövő nagy csapatának, a Jacksonville Jaguarsnak szurkolni.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van Noy gyűrű tulaj....
ThundersNFL
Most ugye nem gondolod, hogy ettől Van Noy jobb vagy rosszabb játékos lett mint itt volt?
Annyi, hogy ott edzők dolgoznak nálunk meg bohócok.
Lesz ez még fordítva is. Addig nyertek még sorban vagy ötöt mert az AFCben nulla ellenfeletek van a döntőben meg majd elbalfaszkodja az ellen.
4-5 év és eljön valami érdekesebb NFL. Reméljük.
Bazzani
Nem hinném csak ahogy írtad megtalálták a helyét akárcsak Mekkeleknek...
ThundersNFL
Ott egy féllábú vak is jól játszik nálunk meg mindenkit elherdálnak bármekkora tehetség. Vagy visszavonul mert annyira szánalmas a stáb.
Gondolom Megatron is hatalmas lehetőséget látott Quinn-ben meg Caldwell-ben azért vonult vissza.
Ha FA lett volna akkor vígan ellubickolt volna valamelyik bajnokesélyes csapatban.
Van 25 csapat akinek tök értelmetlen szurkolni mert csak szart kapsz vissza az esetek 90 százalékában.

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 813 — !SuPeR6BoWL!
Van Noy gyűrű tulaj....
ThundersNFL
Most ugye nem gondolod, hogy ettől Van Noy jobb vagy rosszabb játékos lett mint itt volt?
Annyi, hogy ott edzők dolgoznak nálunk meg bohócok.
Lesz ez még fordítva is. Addig nyertek még sorban vagy ötöt mert az AFCben nulla ellenfeletek van a döntőben meg majd elbalfaszkodja az ellen.
4-5 év és eljön valami érdekesebb NFL. Reméljük.
Bazzani
Nem hinném csak ahogy írtad megtalálták a helyét akárcsak Mekkeleknek...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van Noy gyűrű tulaj....
ThundersNFL
Most ugye nem gondolod, hogy ettől Van Noy jobb vagy rosszabb játékos lett mint itt volt?
Annyi, hogy ott edzők dolgoznak nálunk meg bohócok.
Lesz ez még fordítva is. Addig nyertek még sorban vagy ötöt mert az AFCben nulla ellenfeletek van a döntőben meg majd elbalfaszkodja az ellen.
4-5 év és eljön valami érdekesebb NFL. Reméljük.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Furcsa látni, hogy a mi edzői stábunknál is van balfaszabb.
És ez az Atlanta legázolta azt a Seattle-t aki feltörölte velünk a padlót.
Caldwellténylegtakarodjál!

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 813 — !SuPeR6BoWL!
Van Noy gyűrű tulaj....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bazzani:
A privát üzenet hónapokig is megválaszolatlan marad nálam 😊))
Mivel nincs felugró ablak én képtelen vagyok észrevenni telefonról 😕
Viszont nagy örömmel olvasom a részletes elemzéseid. Bevallom őszintén az egyetemi játékosokkal kapcsolatban vakon vagyok teljesen.
En mindig elhiszem amiket írnak. Es hagyatkozom olyanokra akik követik felsőoktatás sport eseményeit.


A szezonrol sokat fogunk még "beszélni".
Tavaly ugy éreztem hogy esetleg egy teljes újjáépítésre is
Szükség lehet.
Óriási szerencsénk volt vagy Stafford fele csoda a sok 4. negyedes fordítás. Nem gondolom ha ugyanezzel a kerettel nekifutnank a kovetkezo szezonnak akkor jobbak lennénk 5 vagy 6 gyozelemnél.
Viszont a rosteren múlik minden. Stabban nem lesz változás ezt tudjuk. Akkor jatekos szinten kell előrébb lepni.
Azt gondolom ha nem leszünk aktívak az fa piacon es nem lesz egy tavalyihoz hasonló jó draft, akkor 5-11nek is örülnünk kell majd.
Viszont 2-3 meghatározó FA jatekos. Es 2-3 kezdő rookie simán 9-10 győzelemhez segíthet.
Quinnek el kell küldeni az alulteljesito játékosokat.
Kivéve levyt mert az o szerződése szerint (ha jól emlékszem) ha kidobjuk akkor szinte a teljes fizuja deadmoneyba megy.
De a többiek közül mindegy ki mióta jatszik vagy régebben milEn volt.
A DL botrány.
Robinson jó
Lehet majd de
Mellé kellene egy domináns DT. Ngata mar reg nem az
Egy értelmes DE re is szükség van Ansah melle. Hyder remek rotációs jatekos, de kell valaki aki folyamatos nyomást jelent.
En a passrushban latom a a passzvédekezés javulasat.
Persze orulnék ha egyszer lenne nálunk is egy rendes második számú Corner. De valljuk meg még 2 jó Corner sose volt egy időben Detroitban. Talan az elmúlt 15 év alatt volt osszesen 2 jo Corner.
LB blitz is bekerülhetne a playbookba. Bár nincs is olyan játékosunk aki képes rá.
Levy erre sose volt es sose lesz alkalmas.
Szóval én orulnék ha egy olyan LB jönne aki legalabb egy két szituációban használható ilyen feladatra.
Az offense fal talan évről évre jobb lesz és összeáll. Bár meg mindig csak a passzvédekezés megy. Futás blokkra lenne szükség ha akarunk valamit.
Nem éreztem hogy a fal jobb oldala annyival stabilabb lenne.
Nem tudom hogy ki mennyit akar majd a Reiff Warford kettősből (mármint anyagiakban).
Nem hiszem hogy
Megéri nagy pénzt investálni.
Warford nagy reménység volt de a rookie évéhez képest egyik evben sem hozta azt amit ott. Iden talan jobb volt mint az elmúlt két évben. De a dominálástól rohadt messze van.
Reiff meg jó volt RTnek.
De évi 8 millát biztos nem ér.
a tavalyi elso koros (tuti most is rosszul írom a nevet) Thomlisson nem lehetne jobb RG nek???. Ha jól tudom az egyetemen is azon az oldalon nyomta. Az iskolapadban is tuti jobb oldalt ült, Mert baloldalon nagyon szerencsétlen 😊
Szóval van itt még variációs lehetőség.
Csak legyen meg az elképzelés.

Én a defense építése mellett voksolok.
Toljunk 3-4 pickket a vedelembe 😊 meg 2-3 FRee agentet!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most ráérünk ilyenekről is írni:
Zach Zenner RB, Cole Wick TE és Brandon Thomas OL (+két korábbi Lions játékos Tim Walton és Pete Chryplewicz) ilyen alvózsákokat osztogatott hajléktalanoknak (150 darabot).





Iktriadnak köszönhetően találtam rá erre a sorozatra:
 www.youtube.com/watch?v=f_DFLPwVF48
Legalább Detroit hamár sportban nem jeleskedünk.

PintérÁdi írtam PM-et nem láttad?

Szerkesztette: Bazzani