Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 7 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A csoportgyőzelem érdeklődés hiányában elmarad!

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 7 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Vérhúgyozás ez usual. Detroit fukin Lions. Egyre jobban hiszek a Bazza által vizionált bills-Lions sb-Ben.

We just form a fucking wall.
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Rudock az active rosterre került. Orlovsky csomagolhat, vagy csak a Bears elől menekítjük?
anarfa
elv a Bears vitte volna a PS-ből

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
anarfa Detroit Lions 477
Rudock az active rosterre került. Orlovsky csomagolhat, vagy csak a Bears elől menekítjük?
több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Funfact. A csapat idén mind a 10 meccsen hátrányban kezdte a 4. negyedet. 😀 impressziv

Csütörtökön nagy lépést tehetünk a csoportgyőzelem felé, vajon hogy fogunk kikapni? 😀

Romjaiban álló jags-et vett izzadva vertük meg, st meg a D hozta a meccset. Fura...
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Örülök, higy nyertünk. Az idgeskedés náluk kötelező.
Az offense nagyon fos meccset rakott ossze.
Nem értem miert nem próbáljuk többet a no huddle offenset. Ami a legjobban ment itt is.
20! Offense yard az elso félidőben.
Osszesen 17 yardot futottunk a meccsen. Az 1 yardos átlag sem volt meg 😕

Ha jól emlékszem 3 pontot rakott fel az offense az elso 3 negyedben. Es ezt a csapatot az offensenek kellene a hatan cipelnie.

Viszont a defense elott le a kalappal. 2 interception ! Forced fumble stb.
Nem passzoltam szét tightend poszton (ez is ritka).

A spec teamről nem is beszélve!
Es nem csak a visszahordasra gondolok, hanem a Martinra és Praterre is!

Látva a Vikings meccs eredményét, ennel sokkal nehezebb dolgunk lesz csütörtökön.

A WildCardra pályázik kb 10 csapat.
A csoport győzelem lenne a legjobb esélyünk a POra.
A Packers megint 40+ pontot kapott és kikapott.
A Viks az esélyese a csoportnak. Meg kell őket is vernunk, hogy esélyünk legyen a csoportra!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Ebront lehet hogy megérte korán húzni 😊

JB Cooter for prez

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
anarfa Detroit Lions 477
Hát sima győzelem nincs idén, de legalább letudtuk ezt a meccset is. Nagy meccs lesz a csütörtöki, mert úgy néz ki magára talált a Vikings is.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nyertünk, de hogy ehhez megint véhugyozás kell.....
valakis
Lehetnétek 2-8as csapat is, 😊 Így 6-4 és csoportelsőség. A csúnya W is W. Azt meg nem kell megmagyarázni. Gratula a győzelemhez és sok sikert a hátralévő 6 meccsen plusz (remélhetőleg) playoff.

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Nyertünk, de hogy ehhez megint véhugyozás kell.....

We just form a fucking wall.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NagOn félek ettől a meccstol. Furcsa 1TD favoritként és nem underdogként szurkolni 😊

Nyernünk kell!
PintérÁdi
Szinte 100%, hogy nyer a Lions. A Jags kétszer nyert idegenben, mióta Bortles a kezdő QB (ha Londont hazai meccsnek tekintjük).
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-buszke-vagyok-ra-hogy-eltortem-annak-a-szemetnek-a-labat-2537105
dande
Levy nagyon okosat mondott.
Hogy most ezt miert kellett?
Attól függetlenül abban igaza van hogy a sport nem lehet mindenek felett.
Gusztustalan elnézni egy szexuális erőszakot vág számlázást a sikeresség érdekében.

De ami igazan meglepett hogy Caldwell a stáb tagja volt. Ezt nem tudtam.

Mondjuk ő tőle nem lehet szamonkérnin hogy tegyen szóvá valamit. O semmit nem tesz szóval. Csak áll ott mint a lakodalmas...

Bamba jamba
PintérÁdi
Erre nem is emlékeztem, hogy ezt írtam. Egyáltalán a szamlazással mit akarhattam írni? (Ezek szerint volt bajom...)

De végre game day!

NagOn félek ettől a meccstol. Furcsa 1TD favoritként és nem underdogként szurkolni 😊

Nyernünk kell!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-buszke-vagyok-ra-hogy-eltortem-annak-a-szemetnek-a-labat-2537105
dande
Levy nagyon okosat mondott.
Hogy most ezt miert kellett?
Attól függetlenül abban igaza van hogy a sport nem lehet mindenek felett.
Gusztustalan elnézni egy szexuális erőszakot vág számlázást a sikeresség érdekében.

De ami igazan meglepett hogy Caldwell a stáb tagja volt. Ezt nem tudtam.

Mondjuk ő tőle nem lehet szamonkérnin hogy tegyen szóvá valamit. O semmit nem tesz szóval. Csak áll ott mint a lakodalmas...

Bamba jamba

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-buszke-vagyok-ra-hogy-eltortem-annak-a-szemetnek-a-labat-2537105
több mint 7 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Levyról mit tudtok? lát még idén pályát?
Jack Zoltán
Semmi hír nincs róla. Semmi biztatót nem tudunk.
Pedig ő nagyot tudna lendíteni a védelmen. Őszintén szólva, én már nem hiszek benne, hogy fog nàlunk jatszani.
Aláírt egy nagy szerzodest 2 éve. Azota kb. 17 snappet játszott osszesen (előtte nem volt sérülékeny jatekos).
Nem tudom mi baja van, de nem éri meg ennyit fizetni valamiert aki nem jatszik. Nem tudom mi lehetne a jó megoldas az ő esetében
PintérÁdi
 twitter.com/Justin_Rogers/status/798972879719186432
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
According to CBS’s Jason La Canfora, Matthew Stafford will be seeking a contract upwards of $25 million a year next offseason when the Detroit Lions are expected to negotiate an extension for their franchise quarterback.

Ez hülye.
MacPhisto
Miért hülye?
Nem tartod reálisnak?
PintérÁdi
Hát nem. Nem gondolom, hogy a legjobban fizetett QB kéne legyen.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Levyról mit tudtok? lát még idén pályát?
Jack Zoltán
Semmi hír nincs róla. Semmi biztatót nem tudunk.
Pedig ő nagyot tudna lendíteni a védelmen. Őszintén szólva, én már nem hiszek benne, hogy fog nàlunk jatszani.
Aláírt egy nagy szerzodest 2 éve. Azota kb. 17 snappet játszott osszesen (előtte nem volt sérülékeny jatekos).
Nem tudom mi baja van, de nem éri meg ennyit fizetni valamiert aki nem jatszik. Nem tudom mi lehetne a jó megoldas az ő esetében

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
According to CBS’s Jason La Canfora, Matthew Stafford will be seeking a contract upwards of $25 million a year next offseason when the Detroit Lions are expected to negotiate an extension for their franchise quarterback.

Ez hülye.
MacPhisto
Hát pedig lesz az annyi, Luck akörül írt alá most, a cap pedig tovább fog emelkedni.
gabokocka
Biztos vagyok benne ha 2017-Ben aláír akkor az rekord osszeg lesz. Egészen addig még a kovetkezo évben nem hosszabbít valaki.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 044
Levyról mit tudtok? lát még idén pályát?
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
According to CBS’s Jason La Canfora, Matthew Stafford will be seeking a contract upwards of $25 million a year next offseason when the Detroit Lions are expected to negotiate an extension for their franchise quarterback.

Ez hülye.
MacPhisto
Hát pedig lesz az annyi, Luck akörül írt alá most, a cap pedig tovább fog emelkedni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
According to CBS’s Jason La Canfora, Matthew Stafford will be seeking a contract upwards of $25 million a year next offseason when the Detroit Lions are expected to negotiate an extension for their franchise quarterback.

Ez hülye.
MacPhisto
Miért hülye?
Nem tartod reálisnak?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
According to CBS’s Jason La Canfora, Matthew Stafford will be seeking a contract upwards of $25 million a year next offseason when the Detroit Lions are expected to negotiate an extension for their franchise quarterback.

Ez hülye.

Szerkesztette: MacPhisto

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Mindig is szerettem a bye weeket mert az egy olyan hét amikor nem kapunk ki 😊
De így, hogy a csoport élére ugrottunk, kulon orulok.
Na melyik csapat fogja megnyerni ezt a csoportot. Vagy inkább melyik nem fogja elbukni...
Mert itt van egy két jelentkező a bukásra!
PintérÁdi
Itt valóban a kérdés ki nem fogja elbukni. egyenlőre ti tűntök esélyesebbnek erre, mert mi midnent elkövetünk hogy egyre lejjebb csúszunk. 😕
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mindig is szerettem a bye weeket mert az egy olyan hét amikor nem kapunk ki 😊
De így, hogy a csoport élére ugrottunk, kulon orulok.
Na melyik csapat fogja megnyerni ezt a csoportot. Vagy inkább melyik nem fogja elbukni...
Mert itt van egy két jelentkező a bukásra!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
OFF: Már nem emlékszem melyik topicban volt nem is oylan régen egy, a bírói tévedésekkel kapcsolatos vita, elnézést, ha bárkit -főleg Bazzát- megsértettem, megsértettem a diskurzus közben 😊