Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Én jövök a bandwagonra 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Game daaaay!

Szerintem a létező összes előzetest elolvastam a meccsünkről és megnéztem az összes beharangozó videót.

Mindenki egyértelmű Saints győzelmet jósol.
Minden statisztika és matchup melletuk szól.
Ráadásul Marvin lehet hogy nem játszik.
Szóval megpróbálom stresszmentesen az esélytelenek nyugalmával nézni a meccset 😊
PintérÁdi
Pedig a mai fontos lenne. Mert a hátralévőkből jó szívvel a Bears meccset tudom még magunknak behúzni. Ha a mait nyerjük, akkor a liga kis kedvencei nem hibázhatnak. Azt meg ugye tudjuk, mi lesz, ha az utolsó meccsen dől el. Addig kapnak hail maryket, amíg az egyik be nem jön.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Stafforddal és Tate-tel le kéne gyűrni a Saints védelmét
Heisman Trophy
Ki állítja majd meg a Saints O-t? Mert olyan is van ám...
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Stafforddal és Tate-tel le kéne gyűrni a Saints védelmét

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ránézve a csoport csapatainak sorsolására nagyjából azt látom, hogy az utolsó meccsen a Packers ellen fog eldőlni, hogy ki nyeri meg a divíziót.

Lions: @Saints, Bears, @Giants, @Cowboys, Packers.
Vikings: @Jaguars, Colts, @Packers, Bears.
Packers: Texans, Seahawks, @Chicago, MInnesota, @Detroit


Ha a Packers húzza a soron következő 4 meccsét, akkor 9-6-tal jön hozzátok. Ha ti bukjátok a az összes idegenbeli meccset és húzzátok a Bearst, akkor 8-7-tel álltok majd. A Vikings kikap a Packerstől, maradékot nyeri, 9-7-tel állnak. Azaz a Lions vs Packers meccs dönt a csoportról, aki nyer az viszi. Ha hoztok idegenben egy bravúrt, akkor ugyanez a szitu. S ugyanez a szitu akkor is, ha a Packers kikap a Seahawkstól, de nyeri a többit. Azt nem gondolom, hogy a következő 4 meccsből ti nyertek 3-at. Ami itt bezavarhat, ha a Vikings nyer Green Bayben, de erre sok esélyt nem látok jelenleg.
több mint 7 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ps-ből felhoztuk TJ Jones WR-t, aktiváltuk Armonty Bryant DE-t, hogy legyen hely nekik cutoltuk Bankst és Forsettet. Jones helyére Mike James RB-t megint. Várhatóan ma Whitehead se játszik....

We just form a fucking wall.
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Game daaaay!

Szerintem a létező összes előzetest elolvastam a meccsünkről és megnéztem az összes beharangozó videót.

Mindenki egyértelmű Saints győzelmet jósol.
Minden statisztika és matchup melletuk szól.
Ráadásul Marvin lehet hogy nem játszik.
Szóval megpróbálom stresszmentesen az esélytelenek nyugalmával nézni a meccset 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Levy most sem játszik majd.
Mondanám hogy majd kibasszuk jövőre de esélytelen. Ha 2017ben dobjuk, akkor 8 Milla fizetes helyett 7 Milla dead money.
Szóval Semmi értelme.

Szerkesztette: PintérÁdi

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tegnap jött ps-be Logan Thomas TE-ként.
valakis
Szóra se érdemes, mert már el is vitte a Bills.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Tegnap jött ps-be Logan Thomas TE-ként.

We just form a fucking wall.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Talán nektek a legnehezebb a sorsolásotok a maradék meccsekre, de ti várjátok a legjobb mérleggel a hajrát.
Idegenben csak nagyon kemény meccsetek lesz (@NO, @NYG, @DAL), de szerintem egy győzelmet el fogtok hozni, emellett otthon a Bears is kötelező kell, hogy legyen. A 17. heti meccsünk megjósolhatatlan. De ha ma se nyerünk az lehet, hogy már mindegy meccs lesz nekünk. Viszont nektek akár már egy 2-4 is elég lehet a csopgyőzelemre vagy a WC-ra. 9-7el bármelyik hozható talán, mert akármennyire is könnyebb a sorsolása a Vikingsnak az utolsó 4 meccsen, nemhiszem, hogy sokan beírják nekik mind a négyet, és nekünk is 5-1es hajrá kéne a 9-7hez.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
5.5 pontos favorit a Saints. Híresen gyengék vagyunk idegenben.
Sok jóra nem számíthatunk.
Bízhatunk a csodában, mint idén annyiszor.
Kiváncsi vagyok Levy jatszik e végre?!
A heten mar elvileg nem limutaltan edz.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
anarfa Detroit Lions 477
Teszem hozza, tényleg ki kell élveznünk ezeket a győzelmeket, azt hogy így állunk, mert egyikünk se várt volna a szezon elott 6-10nél jobb mérleget (én konkrétan 6-10re tettem a csapatot)
PintérÁdi
Én 8-8-at tippeltem az előzetesen nem túl nehéz sorsolás miatt, de most már tépném a hajam, ha csak ennyi lenne. Ezt a csoportgyőzelmet nagyon meg kéne csípni, mert a következő években csak nehezebb dolgunk lehet.

Mindenesetre a Saints mai produkciója aggodalomra ad okot. Nagyon kéne hogy hétfőn kikapjon a Packers.
több mint 7 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ma lehet ellen szurkolni a meccseken (megpersze a hétfői meccsen is)
Csak azt kell eldönteni, hogy a csoportgyőzelemben hiszünk jobban vagy Wild Card elcsípésében.
Én egyelore a csoport győzelemre szavazok 😊
Voltunk már hasonló helyzetben pár éve. Akkor sajnos nem jött össze.
Óriási dolog lenne ha 93! után végre ismét hazai PO meccset játszanánk.
PintérÁdi
Én a csoport győzelemre szavazok.

We just form a fucking wall.
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Végignéztem a meccset mégegyszer. Ebben a 3 saftey formációban 3down szitukban Miles Killebrew egy tackle gyár.
"Killebrew Killin' it"

Jövő heten azert kiderul majd hogy mennyit fejlődött ez a defense. Mert néha jobbnak tűnik mint a szezon elején, de ha olyan irányítók mint Bradford zsinórban 11 sikeres passzt csinálnak ellenünk, akkor Brees mennyire fogja szét kapni őket?!

Az biztos hogy 17 szerzett pont kevés lesz. Persze remélhetőleg az offense is tündökölni fog egy gyengébb D ellen. Az elmúlt 2 meccsen elég komoly védelmek ellen küzdöttünk. Állítólag a JAX top5 a passz elleni védekezésben (bár ez meglepett múlt heten)
A Vikings védelméről meg mindenki tudja hogy erős.

Igy hogy megnövekedtek az elvárások ez megint egy must Win meccs lesz.
Teszem hozza, tényleg ki kell élveznünk ezeket a győzelmeket, azt hogy így állunk, mert egyikünk se várt volna a szezon elott 6-10nél jobb mérleget (én konkrétan 6-10re tettem a csapatot)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ma lehet ellen szurkolni a meccseken (megpersze a hétfői meccsen is)
Csak azt kell eldönteni, hogy a csoportgyőzelemben hiszünk jobban vagy Wild Card elcsípésében.
Én egyelore a csoport győzelemre szavazok 😊
Voltunk már hasonló helyzetben pár éve. Akkor sajnos nem jött össze.
Óriási dolog lenne ha 93! után végre ismét hazai PO meccset játszanánk.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
A Vikings az elmúlt 6 meccsen 1-5-öt kreált nem látom bennük a nagy pálfordulást, én úgy számolom, hogy a Dallastól tuti vereség a Colts Packers párosból egyet valószínű buknak, és az se lepne meg, ha a Jax vagy a Bears valamelyikre is meglepné őket (inkább a Jaguars). Ebben nálam 3 győzelemnél nincs több.

A baj az, hogy a Lionsnak az utolsó meccs a Packers, az nagyon Lionson forgatókönyv lenne, ha elbuknák, szóval kellene egy idegenbeli bravúr a Bears meccsen kívül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Legalabb a sok rossz közül mi vagyunk a kevésbé rossz 😀. 7-4 lehet meg kinéz egy jo Po a végén.
Blevi
Ahhoz még 3 meccset kéne nyerni. Saints, Bears, GB. Ezeket kéne.
MacPhisto
Ha veritek a Packerst, sztem kettő is elég, háromnál többet a Vikings se fog.
gabokocka
Jóval egyszerűbb a Vikes schedule-je: vs. DAL, @ JAX, vs. IND, @GB, vs. CHI
Ezzel szemben a Lionsé: @NO, vs. CHI, @ NYG, @ DAL, vs. GB
Ebben benne a Vikestól egy 4-1, akkor kelleni fog a 3 W a Lionsnek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Legalabb a sok rossz közül mi vagyunk a kevésbé rossz 😀. 7-4 lehet meg kinéz egy jo Po a végén.
Blevi
Ahhoz még 3 meccset kéne nyerni. Saints, Bears, GB. Ezeket kéne.
MacPhisto
Ha veritek a Packerst, sztem kettő is elég, háromnál többet a Vikings se fog.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
induljon a hype! 😀
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Legalabb a sok rossz közül mi vagyunk a kevésbé rossz 😀. 7-4 lehet meg kinéz egy jo Po a végén.
Blevi
Ahhoz még 3 meccset kéne nyerni. Saints, Bears, GB. Ezeket kéne.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Legalabb a sok rossz közül mi vagyunk a kevésbé rossz 😀. 7-4 lehet meg kinéz egy jo Po a végén.
Blevi
miazhogy PO,  twitter.com/DetvrsEverybody/status/801890378148364289

több mint 7 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Legalabb a sok rossz közül mi vagyunk a kevésbé rossz 😀. 7-4 lehet meg kinéz egy jo Po a végén.
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Pfú gyerekek egy bárban néztem egy nagy csapat amerikaival. Az egyik srác detroiti volt, ünnepeltünk. Beígértem mindenkinek, hogy az UM is megbassza az OSUt xD

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
11/11 -> 7-4, csak ez számít